Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZABILI DOKTORA JANA K.? ZMIENIŁ TOŻSAMOŚĆ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najnowsza wiadomość - najbogatszy z establishmentu Pookrągłostołowej RP nie zyje. Moje mysli i intuicja biegną ku aferze Stonogi, która uderzyła w rodzinę Zmarłego. No, niestety, ale ja nie wierzę w brak udziału osób trzecich przy tej śmierci.

Bartlomiej Kurzeja sugeruje, żeby przyjść na pogrzeb z bannerem: "CZEKAMY NA MICHNIKA"...
  Postać Doktora Jana K. jest symbolem tej całej patologii, której na imię Polska Poogkrągłostołowa. Ano niestety, żyjemy w Domu Niewoli, w którym przekroczenie pewnego pułapu (milion dochodu rocznie) wiąże się z unurzaniem w kontakty z hiper-patologicznymi Ludźmi Służb.

[w tle dochodzą odgłosy stosunku płciowego Córki Zmarłego z Panami Ze Służb odbywającego się w znanym w Stolicy domu schadzek - dane ujawnione na chińskich serwerach przez Stonogę]

/-/ Eugeniusz Sendecki

(dopisek z dnia 30-07-2015 pod wpływem myśli Grzegorza Świderskiego (bloger GPS)) 
  Mnożą się domysły, że Doktor Jan K. nie zmarł, lecz... uciekł. Że zgon był spreparowany, że bogacz związany z elitami okrągłostołowymi jedynie markowal śmierć, że nie zmarł, lecz żyje pod innym nazwiskiem. To by znaczyło, że mamy do czynienia z ucieczką od odpowiedzialności za mega przekręty gospodarcze, kórym na imię RP Okrągłostołowa.
  Bloger GPS spekuluje, że jeżeli nie będzie sekcji wykonanej przez uczciwych i nieprzekupionych lekarzy, lecz wydarzy się szybka kremacja ciała - to na mur mamy do czynienia z wprowadzeniem polskiej opinii publicznej w błąd. Z mistyfikacją makabryczną. Też tak myślę. Prędzej bym się spodziewał po dziecku ubeka takiej własnie mistyfikacji, niż uczciwej śmierci. Im nie można wierzyć ani za życia, ani po smierci.

KOMENTARZE

 • wielki lament w szeregach satanistów ajwaja
  Wielkie wycie we wszystkich dziennikach chazara,przoduje TVPolin i szloch malowanej spikerki : 20 milionów na muzeum dał,a teraz robaki będą mogły się wyrzygać.
 • WIELKA POMPA Z JAKĄ SIĘ ODBYWAJĄ MEDIALNE TAŃCE OKOŁOFUNERALNE...
  Świadczy - jak to wszystko jest pozazębiane, ta cała antypolska sitwa i siuchta. Bleee... obrzydzenie bierze!
 • JEŻELI SIĘ NA POGRZEBIE POJAWI PREZYDENT DUDA...
  ...to będą Państwo mieli kolejną informację - o co tu chodzi.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:40:32
  Jaka była pompa na pogrzebie Berle ,ilu biskupów i kolegów chazarów nożna zobaczyć w tej inscenizacji .


  https://www.youtube.com/watch?v=C9rqR9z0lmQ
 • @
  Drobny zabieg kardiologiczny i powikłania pooperacyjne w przypadku tego Pana czynią z "remonowanej kliniki w Wiedniu" co najmniej mniej "renomowaną", bo kto sobie co pomyśli z bogaczy o tym miejscu. Czy była to wizyta seryjnego z nową specjalizacją "Powikłania pooperacyjne" czy może śmierć mistyfikacja?
 • Który organ miał mieć transplantowany ?
  AndrejasBeata 13 godzin temu
  @PiotrSemka @KurskiPL nie pamietam, żeby tak się nosił, ale dobrze pamiętam inne rzeczy https://www.youtube.com/watch?v=A8E71xDog0w

  29.7.2015
  W co gra Watykan ze ŚDM 2016 w Krakowie (Wrocław stolicą jewroKultury, Warszawa NATO-konsil, a wszystko to zbiega się w 2016)
  https://www.youtube.com/watch?v=4rmkG6MN_fc&feature=gp-n-y&google_comment_id=z13vy5xoslqccdasq23kjbro3tm0f14cu
 • aż dziw bierze....
  ...że prorok Kurzeja nie przewidział tej śmierci :))

  btw...

  sakiewiczownia donosi :

  Jeden z kelnerów oskarżonych o zakładanie podsłuchów tak relacjonował rozmowę Jana Kulczyka z Radosławem Sikorskim, wówczas ministrem spraw zagranicznych rządu PO-PSL:
  “ "Radosław Sikorski planował zostać unijnym komisarzem ds. energetyki, by móc bezpośrednio nadzorować inwestycje na Ukrainie prowadzone przez Jana Kulczyka".

  http://niezalezna.pl/69416-czy-powiklania-kulczyka-mialy-zwiazek-z-tasmami-z-kim-biznesmen-rozmawial-w-restauracjach


  znów ta Ukraina :))...czyli ktoś skutecznie studzi zapędy Polskiej Ośmiornicy ...
 • @ZABILI DOKTORA JANA K.?
  Może autor powinien pójsć sladem - chazarka Kopacz- ka w otoczeniu chazarskich ochroniarzy ?

  http://cdn.timesofisrael.com/uploads/2013/07/F070924OF09-e1373639709933.jpg
 • @trybeus 12:05:18 - MISTRZ BARTŁOMIEJ AKURAT JEST W PLENERZE
  Słynny artysta rzeźbiarz akurat był w lesie, gdzie nie ma ani radia, ani telewizji, ani internetu. Z trudem się dodzwoniłem. Natychmiast docenił wagę i kontekst tego co się stało, i westchnął - że szkoda, że to jeszcze nie Michnik...
 • TAŃCE OKOŁOFUNERALNE...
  .
  @Eugeniusz Sendecki 10:40:32

  Przyznam się, że ta także moją perwszą myślą wobec tych radosnych "tańców okołofuneralnych" było, to było na pewno sambójstwo, skoro poszedł do TEGO szpitala, podbonie jak samobójcy, którzy wsiedli do samolotu do Smoleńska przygotowanego dla niech przez BOR. Ludzie, którzy chcą przeżyć nie robią takich rzeczy

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  wiedząc, że organizacja PPZ się o nich troszczy. PPZ dba jak wiemy o odpowednią selekcję kadr, jak ostatnio wyselkcjonowano Petelickiego i Leppera a przed nimi tylu innych. Tak, mamy w Polsce znakomite kadry PPZ

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html
 • Jaś nie doczekał.......
  W ZUS-ie strzelają korki od szampana ! Jaś nie doczekał......
 • WYSZŁO SZYDŁO Z WORA... FAN DOKTORA JANA K. NA... NEon24
  Bardzo dwuznaczny tekst okolicznościowy zamieścił na NEonie bloger Nathanel. Bardzo w duchu Moniki Olejnik, Tomasza Lisa i Adama Michnika. Bez odniesienia się do wszystkich krzywd które System wyrządził Polakom. Zmarły był właśnie twarzą, beneficjentem i duszeńką tego Systemu Antypolskiego. Panu blogerowi Nathanelowi to nie przeszkadza jednak. Popełnił żenujący tekst pod tytułem "A kto umarł ten nie żyje" i zaopatrzył filmikiem z Lindą - tym chłopakiem Moniki Jaruzelskiej, reklamującym Wódkę Bools. Na tym mrocznym filmie Linda strzela komuś w plecy...
  Oczywiście nie omieszkałem zaoponować na te pogróżki i odpowiedziałem w ten sposób:

  "KOMENTARZ GODNY MICHNIKA, LISA, STOKROTKI RESORTOWEJ... // W tym momencie, tym komentarzem Pan stanął tam, gdzie stoją ONI, ewidentnie bardzo daleko od NAS. // Coś mi zawsze mówiło, że Pan jest ICH. Ale się łudziłem, że przesadzam. A teraz już wiem, widzę, dotarło do mnie. // Smutno mi. // nadużycie link skomentuj usuń // Eugeniusz Sendecki 29.07.2015 17:24:46"

  Nasz bloger Nathanel odpowiedział w sposób znamienny. I w ten sposób się zdemaskował;

  "@Eugeniusz Sendecki 17:24:46 // Jesteś pan głupi jak ruska onuca. // Rzucasz pan insynuacje, jak gruźlik prądki za każdym razem kiedy pan usta otworzy. // Nie pański zasrany interes oceniać mnie, kiedy nic o mnie nie wiesz. Swoje idiotyczne, chore urojenia możesz pan opowiadać w domu. // Tyle pan o mnie wiesz no to proszę. Zacznijmy od podstaw: jaki numer obuwia noszę i ile mam wzrostu? // W jednym masz pan rację pisząc; "Pan stanął tam, ......, ewidentnie bardzo daleko od NAS." // Faktycznie staram się trzymać z daleka od oszołomów i kumpli fanów pedałów. // I pan niech też się trzyma ode mnie z daleka. Dobrze radzę.
  nadużycie link skomentuj // Nathanel 29.07.2015 17:39:25"

  Ciekawe - ilu jeszcze przyjaciół Zmarłego mamy na NEon24?
  [rozgląda się czujnie wokół]
 • @rerak 18:12:01 - WASZA ZŁA OPINIA NA MÓJ TEMAT...
  Jest moją chlubą, to że Wy, ludzie źli i nikczemni, antypolacy - źle piszecie i mówicie o takich jak ja.
  Własnie zauważyłem, że bloger Nathanel usunął mój madry komentarz i swój zlośliwy i wulgarny kontr-komentarz.
  Szczęśliwie wszystko skopiowałem i zamieściłem. Niech Polacy wiedzą, kto płacze po Doktorze Janie K...
 • oszolomiony ze szczęścia
  operacja austryjackich lekarzy na narodzie polskim przebiegła pomyślnie
  ;]
  pozdrawiam wszystkich pozytywnie oszołomionych
  ;]
  precz z tumanami
 • @Eugeniusz Sendecki 10:40:32
  Proponuje pogrzeb na wzor konduktu pogrzebowego z filmu Kurosawy "Sny";
  https://search.yahoo.com/yhs/search?p=Kurosawa+waters+mill&ei=UTF-8&hspart=mozilla&hsimp=yhs-001
 • @Nathanel 18:50:55
  Czy ten pański, jakże refleksyjny i zmuszający do chwili zadumy nad ulotnością losu, komentarz, to już stała tendencja?
  Czy może już jutro nastąpi - tutaj pozwolę sobie na cytat z ulubionego Pańskiego źródła - renesans:
  "Lata dewiantów i dzikiego seksu na odludziu"?
  Czyli w pańskim przypadku - sam na sam z klawiaturą?
  Pański blog najbardziej zaśmieca uprawiana przez pana pro-PO-wska propaganda, więc nie rozumiem oburzania się, że ktoś na tą kupę śmieci wrzucił jeden kamyk.
  Jest pan wyraźnie po jednej ze stron, więc nie masz pan żadnego moralnego prawa oceniać ani intencji, ani zachowań innych ludzi, którzy po tej samej stronie nie są. Można ich z tego powodu nie lubić, ale biczowanie ich pasem, z napisem na sprzączce - Gott mit Uns, nie świadczy o posiadaniu moralnej przewagi.
  Wszyscy wiemy, że każdy z nas kiedyś musi odejść z tego świata.
  Skoro iberoamerykańskie rozterki duchowe na temat przemijania już były, niech wypowie się twardy Wiking, w osobie znakomitego autora i podróżnika, Thora Heyerdahla:
  "Wszyscy musimy umrzeć. Nie musimy jednak kraść."
  (Thor Heyerdahl, "Aku-aku")
  Jeśli ktoś nas okrada, jego śmierć nie zasługuje na nasz szacunek.
  Kupno TP SA - tylko dzięki układom i jej sprzedaż za ponad dziesięciokrotność tej sumy była cyniczną kradzieżą polskiego majątku, dokonaną w białych rękawiczkach.
  A to tylko jeden z dziesiątek przykładów.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Może go zabili, może to wypadek, może popełnił samobójstwo. Może. Ale jest jeszcze jedna, najbardziej prawdopodobna możliwość: zmienił tożsamość. Jeśli domniemane zwłoki zostaną skremowane, to będzie to pewne.
 • @trybeus 12:05:18
  A jaka tam ona polska,Trybeus. Ona jest na wskroś syjonistyczna. Ale rzeczywiście, widocznie jakiś smakosz nie lubi głowonogów. Pozdrawiam.
 • @GPS 00:51:03 - OWSZEM, TO JEST BARDZO PRAWDOPODOBNE, ZLODZIEJE TAK ROBIĄ. UCIEKAJĄ. OSZUKUJĄ.
  I właśnie dlatego zmieniam tytuł niniejszej notki. Uzupełanim. Dodaję frazę: "ZMIENIŁ TOŻSAMOŚĆ?". Dzięki za słuszną podpowiedź.
 • Chodzą słuchy w chazarskim świecie,
  że wielu tych "amerykańców" przenosi się z siłą wodospadu niagara do ameryki POłudniowej, dlaczego /?/, można tylko domniemywać.
  Ciekaw jestem w jakim obrządku zostanie pochowany i czy, brrr... zobaczymy ciało lub, co by potwierdzało tezę autora jedynie "prochy", a może w tym całym rozgardiaszu ktoś w tym szpitalu wiedeńskim, np. jakaś siostra azjatka "pomyliła" kroplówki, taki zwykły przypadek, a tu fabuła niczym u Folletta .
  ;)
 • @GPS 00:51:03
  Pojechał do Wiednia w sprawach interesów, a miał przy okazji sprawdzić stan prostaty jako, że był po operacji nowotworu tego męskiego gruczołu. Komunikat głosi, że zmarł na powikłania po operacji serca. Tak to bywa jak komunikaty o śmierci piszą i rozsyłają przed śmiercią pacjenta.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:00:54
  Szczerze mówiąc, też czasami mam wątpliwości co do Nathanela. Chyba ma Pan rację.
 • @Jan Paweł 09:25:00 - NATHANEL - AOFI ZWIĄZANY Z RERAKIEM
  Proszę zauważyć, że właśnie anonimowi oficerowie frontu ideologicznego (AOFI) wytrwale opluskwiają oddolne inicjatywy polskie, rzetelne, robione bez zadęcia. Kubły pomyj wylewane na mnie o czymś świadczą.
  Dzięki za slowa wsparcia. Powinnismy się modlić w intencji tych Wrogów. Jak się bedziemy modlić, to oni popełnią jakś błąd, zdemaskują się, my to wychwycimy, a wtedy... Prawda zatryumfuje.
  +
 • @wujal 09:19:28
  I to jest rzeczowe spojrzenie. Poplątane informacje zawsze zdradzają robotę na zlecenie i oczywisty udział służb. Jak wrzucone do sieci i później usunięte orędzie komorowskiego po piątej rano 10.04.2010r
 • @Eugeniusz Sendecki 10:17:35
  No to chyba teraz Pan już wie o kogo mi chodziło w mojej notce.
 • Przekleństwo okrągłego stołu!
  Jedni nie chcą wiedzieć, a inni mają interes w tym, żeby nie wiedzieć.
  Jest publiczną tajemnicą, że J. K. to potomek diabelskiego szczepu.
  Pierwszy złoczyńca wszelkich spraw Polski!
 • Kulczyk - typowy egzemplarz anty-kapitalistycznego lewicowa.(PSL, SLD, PO)
  Socjalizm dla ludu (podatki, podatki); kapitalizm dla siebie (zamki, jachty, helikopter). Dobrodziejstwa dla organizacji żydowskich (20 mln złotych na Muzeum Historii Żydów.)
 • @wujal 09:19:28
  Sprzeczne wersje po zgonie miliardera. Śmierć Kulczyka pełna tajemnic... http://niezalezna.pl/69488-sprzeczne-wersje-po-zgonie-miliardera-smierc-kulczyka-pelna-tajemnic?page=1 -- AKH w Wiedniu - to ogromny szpital publiczny, ale w przeciwieństwie do naszych, na ogół negatywnych ocen publicznej służby zdrowia - jest to szpital świetny, wykonujący bardzo skomplikowane zabiegi chirurgiczne.
  Zgon Kulczyka jest wydarzeniem nader dziwnym, ale akurat wybór szpitala AKH - niczym kontrowersyjnym.
  W tym szpitalu leczono prezydenta Ukrainy - Juszczenkę, po tym, jak go "ktoś" poczęstował "jakąś" substancją, po której ucierpiała uroda jego twarzy. Być może nie przeżyłby poczęstunku, gdyby nie pomoc wiedeńskich lekarzy.
  Tak, czy inaczej - śmierć Kulczyka, właśnie teraz, prowokuje do snucia różnych hipotez. Trudno się temu dziwić. Już nic nie powie w sprawie taśm. "Śmierć Kulczyka jest na rękę dla PO" piszą Blogerzy. Wątek Olina w sprawie śmierci Kulczyka

  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7052 - był na jachcie i zaraz potem w Wiedniu... i te sprzeczne doniesienia o jego śmierci.
 • @trybeus 12:05:18
  Pamiętacie jak zrobili przekrój autostrady Kulczyk...to każda warstwa przewidziana w projekcie miała grubość tylko 1/3 tego co było w projekcie. To znaczy, że z pieniędzy na jeden kilometr budowali 3 km autostrady ale forsę brali oczywiście jak za 3 km. Potem się człowiek dziwi, że w Polsce jak nigdzie na świecie autostrady zaraz po oddaniu są remontowane. Pewnie podobnie było miedzy Katowicami a Krakowem. W dniu oddawania tego odcinka całe kilometry pasów były wyłączone bo remontowane. Autostrada była budowana za pieniądze podatników i z uchwalonego dodatkowego haraczu od paliwa. Pobierane teraz haracze neobolszewickie nic nie mają wspólnego z gospodarka wolnorynkową a ze zwykłym monopolem i złodziejstwem od wyrobu autostradopodobnego i zagarniętego na podstawie szemranych układów Buzka strategicznego kawałka terytorium Polski. Mówię wam nie kradnijcie batoników w sklepie tylko od razu grube miliony....będziecie elitą tego biednego kraju
 • @Kula Lis 62 11:15:02
  Z autostradą Kraków-Katowice było inaczej, jeszcze bardziej skandalicznie.
  Autostradę zaczęto budować już za Gierka, a oddano pod koniec lat '80.
  Była to gotowa droga dwujezdniowa o standardzie z grubsza autostrady, miała tylko parę niedoróbek, takich jak brak odwodnienia na niektórych odcinkach.
  Pamiętam aquaplaning, jaki tam zaliczyłem w 1992 roku i omal nie rozbiłem posiadanego wówczas "Poldka".
  Bodaj w 1997 odcinek przejął Stalexport i jedyne co zrobili, to odgrodzili siatką i wykonali parę prac odwadniających, po czym zaczęli pobierać opłaty.
  Po jakimś czasie zaczęli drogę gruntownie remontować, z wyłączeniem całych odcinków, nie przestając pobierać przy tym opłat.
  To było niezgodne z przepisami, stanowiącymi, że płaci się za przejazd drogą o standardzie autostrady, którego droga w remoncie w oczywisty sposób nie spełniała.
  Korzystali przy tym z pozycji monopolisty, jako że nie było dróg alternatywnych. Współpracę władza- oligarchowie było zwłaszcza widać przy zabiegach wokół alternatywnej drogi przez Olkusz.
  Nie dość, że nie wykonano tam obwodnic kluczowych miejscowości - Przeginia i Zederman, to jeszcze specjalnie utrudniono w nich ruch, robiąc bezsensowne wysepki i ustawiając co kilometr fotoradary. Tak jakby nie dało się tam ogrodzić jezdni od chodnika, zamontować kilku kładek dla pieszych i zezwolić na 70 km/h.
  Ludzie więc płakali i płacili za pseudo-autostradę.
  Wniosek jest oczywisty - remont został w całości sfinansowany z bieżących wpływów.
  Każdy z nas mógł dostać więc koncesję na tą drogę - nie wymagało to absolutnie żadnych nakładów, poza wzięciem kredytu na początkową kosmetykę. Każdy mógł zrobić na tym biznes, albo drogę mogło dalej posiadać państwo.
  Wówczas opłata nie wynosiłaby obecnych, złodziejskich 20 złotych za niespełna 60 km autostrady.
 • najciekawsze komentarze jakie znalazłem
  "nie doczekał Jaś nowej emerytury.."
  "wszyscy awansowaliśmy o jedno oczo wyżej w rankingu najbogatszych Polaków"
 • @Eugeniusz Sendecki
  BK niech przyjdzie dostojnie ubrany.. koniecznie ze swoją słynną lopatą ;] żeby szechterowi ciarki przeszły, to gruboskurne bydle ale jak zobaczy łopatę to może do niego przemówi

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej