Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZAMACH NA LEX NOSTRĘ POMAGAJĄCĄ SENDECKIEMU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bomba pod autem wielkopolskiego posła zainteresowała mechaników, ktorzy powiadomili policję! Poseł był członkiem rady fundacji Lex Nostra Macieja Lisowskiego pomagającej Sendeckiemu w procesach przeciwko ubekom zarządzającym służbą zdrowia.

Własnie dostałem informację od Macieja Lisowskiego i się przeraziłem. Mamy gorące lato, się okazuje. Przełom lipca i sierpnia - taki sam czas, jak wtedy kiedy nieznani sprawcy zabili Leppera. Do akcji wkroczyli policjanci i pirotechnicy i zajmują się znaleziskiem... obwiam się, że niczego nie znajdą, że dopiero po kilku latach prawda wypłynie u Zbigniewa Stonogi. O ile jego też ktoś nie zabije.

Atak na Mecenasa Lisowskiego odbierać należy jako atak na wszystkie dobre sprawy, którymi się ten nasz dzielny prawnik zajmuje. Ja odbieram jako atak na mnie.
Ostatnio kontaktowałem się z fundacją Lex Nostra w sprawach wielkiej wagi, w tym - omawialiśmy mój proces. Przypomnę, że jestem nękany i dzielnie się bronię przed Złymi Ludźmi, którzy chcą mi odebrać prawo wykonywania zawodu lekarza. Jest to ich zemsta za moją działalność antymasońską, narodową i społeczną. Szczególnie chcą się zemścić za to, że zablokowąlem okradanie pacjentów na Kolskiej w roku 2004-tym.
Najbliższa rozprawa już 24-go sierpnia o godzinie 08:15 w sądzie na Kocjana w Warszawie. Ma być przesłuchany wazny świadek, kóry złoży zeznania o działaniach antypolskich w slużbie zdrowia, fałszowaniu dokumantacji, zorganizowanej przestępczosci - wyłudzaniu odszkodowań na masową skalę. W sprawę jest zamieszana osoba związana rodzinnie z post-komunistycznym europosłem, ktory nie poddał się lustracji, związanym z masonerią francuską.

Tutaj - archiwalny film TELEWIZJI NARODOWEJ z Mecenasem Maciejem Lisowskim:/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • Kim jest K. Kornatowicz, który zastrasza mnie i grozi wykluczeniem za to, ze nie popieram Kukiza i Waleriana D. ??
    Czy BOR przyjdzie na Ziemski Sejmik Założycielski 2.8.2015 pod Starostwo we Wrocławiu o godz.18, ul. Tadeusza Kościuszki 131 ?
    Zrobili taką ustawkę kopaczowej 28.7.2015, że aż ja zaczęłam się bać tych ludzi ludzi http://beata.neon24.pl/post/124295,kukiz-zydowskim-narzedziem-antypolakow.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej