Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POTRZEBNI LUDZIE DO KOMISJI REFERENDALNYCH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proszę o przysłanie info - w którym powiecie chcesz sam być członkiem i zgłaszać ludzi do komisji. Proszę o kontakt pisemny przez fejsbuk, albo przez maila: endecki@wp.pl. Uwaga !!! Wiadomość dla patriotów o poglądach narodowo-demokratycznych !!!

REJESTRACJA CZŁONKÓW KOMISJI REFERENDALNYCH
Uwaga !!! Wiadomość dla patriotów o poglądach endeckich !!!
Mam możliwość zgłaszania członków komisji referendalnych przez dwa podmioty do tego uprawnione:
(1) Związek Zachodniosłowiański (Mecenas Włodzimierz Rynkowski)
(2) Lex Nostra (Mecenas Maciej Lisowski)
Kto by z moich Znajomych chciał i mógł - proszę o pilny kontakt. Rejestrować ludzi można do dnia 7-go sierpnia, czas nagli.
Proszę o kontakt pisemny przez pocztę NEon24.pl, przez fejsbuk, albo przez maila: endecki@wp.pl.
Proszę o przysłanie info - w którym powiecie chcesz zgłaszać ludzi do komisji.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • jest to sprawa o tyle pilna, że...
  odchodzący Prezydent, rzutem na taśmę w walce o tron wyszedł z tym referendum, ale teraz wszystkie działania, łącznie z ciszą w sprawie referendum, mają na celu, doprowadzenie do ich unieważnienia z powodu niewystarczającej frekwencji. Po prostu chodzi o to, by jakoś wyjść z tego, że wybrani przez naród przedstawiciele będą mogli być przez nich odwoływani gdy się nie sprawdzą. To nie naród ma decydować w tych i w ogóle wszystkich sprawach a właśnie tak jak jest do tej pory, partie (okrągłostołowe). Więc sprawa jest bardzo ważna, bo być może przełomowa naszej polskiej niedoli.
  Być może, gdy naród zobaczy, że może odwołać swojego posła, zacznie się w końcu interesować Polską a nie tylko biadolić na swój los.
 • BOJKOTujemy hucpę żydoreżimu 6.9.2015
  Czy ja dobrze widzę, że dr. Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki angażuje się w referenda - Państwo nie rozumiecie, ze następne bedą plebiscyty śląskie ??? http://beata.neon24.pl/post/124609,ludzie-ze-znakiem-p-vs-lebensborn-gestapo-smiersz-nkwd
 • @ Autor
  A Pan jest za, czy przeciw JOW?

  Dariusz Kosiur
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 13:47:57
  Na szczęście na Śląsku mieszkają już nie tylko Ślązacy z niemieckimi tęsknotami (za niby niemieckim ordnungiem:-) ale także, wiele już, bardzo wiele Goroli. Plebiscyty na Śląsku nie przejdą i okupant dobrze o tym wie. Próbuje innymi drogami, np żałosnym RAŚiem. Ale RAŚ ma już na Sląsku przechlapane bo jedzie na niemieckim kapitalistycznym "porządku" a ludzie już widzą co to znaczy ten kapitalizm.
  Kiedyś gdy K. Kutz nakręcił "Sól ziemi czarnej" to oglądając ten film, myśleliśmy, że mamy to już za sobą i to się już nigdy nie powtórzy. Niestety, Ślązacy mają juz teraz na co dzień tą "Sól ziemi czarnej".
 • Panie Doktorze...
  proszę posłuchać niedawnego Pana ulubieńca:
  http://p21.neon24.pl/post/124620,korwin-rozszyfrowany

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej