Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OFICER ARMII IZRAELSKIEJ NAMAWIAŁ HADACZA DO ATAKU NA DUDĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Hadacz nie odbiera telefonu, jestem zaniepokojny jego zniknięciem. Cztery lata temu w sierpniu 2011 dowiedzieliśmy się o śmierci Andrzeja Leppera. Też był sierpień. Obawiam się o życie Hadacza i swoje. Dlatego nie mogę milczeć...

Było to po pierwszej rundzie wyborów prezydenta RP, w której do drugiej rundy zakwalifikował się Andrzej Duda (obecny prezydent) i Bronisław Komorowski (prezydent ustępujący). Była sobota 16-ty maja 2015. Spotkaliśmy się w Zlotych Tarasach z osobą poznaną wcześniej pod Hotelem Bristol, która się przedstawiła jako Robert S. oficer armii izraelskiej i biznesmen działający w USA i w Polsce. Twierdził że ma również i polskie obywatelstwo.

Byłem świadkiem jak w dniu 16-tym maja 2015 ten oficer armii izraelskiej Robert S. namawiał Hadacza do werbalnego ataku a Andrzeja Dudę - przez wznoszenie okrzyku "gdzie jest Kaczyński, gdzie jest Kaczyński ?!?". A my byliśmy umówieni, że nasz celebryta nie będzie wznosił żadnych durnych żydowskich okrzyków, lecz lobbował w polskich sprawach (przywróćenie Krzyża do Korony i obrona polskich nieruchomosci przed Żydami). Kiedy oponowałem i namawiałem Andrzeja, żeby nie wznosił tego okrzyku, lecz jedynie lobbował na rzecz przywrócenia Krzyża do Korony i przeciwko nielegalnym antypolskim roszczeniom izraelskim - ów oficer krzywił się i dezawuował mój pomysł, co potraktowalem jako osobistą zniewagę i antypolonizm najwyższej proby. Wdalismy się w długą rozmowę, podczas której Robert S. usiłował nawrócić mnie na judaizm, a ja jemu obiecałem, że na pewno go kiedyś ochrzczę. Rozmowa odbyła się w hallu kina w Złotych Tarasach. Ów oficer był z młodzieńcem, którego przedstawiał jako syna. Ale ów mlodzieniec wyglądał na Słowianina, nie był do Roberta S. podobny w ogóle.

Andrzej Hadacz tym namowom nie ulegał, spokojnie nazajutrz lobbował za powrotem Krzyża do Korony i przeciwko nielegalnym roszczeniom izraelskim - w dniu 17 maja 2015 przed i po debacie prezydenckiej w warszawskim gmachu Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza. Czyli nie posłuchał się owego Roberta S. lecz trzymał linię patriotyczną polską i katolicką. Jak widać na filmach w internecie - zaczał krzyczeć ten durny żydowski tekst dopiero wtedy jak ludzie ze sztabu Dudy zaatakowali go, w czasie kiedy Duda był już daleko od Hadacza. Potem w WASP-owskich mediach pojawiły się oskarżenia i odbył się lincz medialny, że jakiś Robert G. rzekomo proponował Hadaczowi mieszkanie komunalne. Pan Andrzej był po tym wszystkim bardzo przygnebiony. A teraz Hadacz zniknął... Andrzej Hadacz nie odbiera telefonu, jestem zaniepokojny jego zniknięciem. Cztery lata temu w sierpniu 2011 dowiedzieliśmy się o śmierci Andrzeja Leppera. Też był sierpień. Obawiam się o życie Hadacza i swoje. Dlatego nie mogę milczeć i oświadczam co następuje.

Zenon Nowak twierdzi, że ów Robert S. bywał już w roku 2010 pod Krzyżem przed pałacem prezydenckim. Twierdzi, że pamięta go i że go wiele razy sfotografował. Pan Zenon ma pamięć fotograficzną i jego informacja jest godna uwagi. Świadczyło by to, że od samego poczatku obserwowała, a być może i pilotowała niektóre działania niektórych ludzi.

Jestem tym wszystkim zaniepokojny, proszę o zanotowanie sobie na dyskach twardych mojego oswiadczenia. Rzecz publikuję na NEon24.pl i na fejsbuku, liczę na wsparcie w trudnych chwilach.
Sprawę powierzam Świętemu Maksymilianowi, do którego się wybieramy z Redaktorem Ruszkiewiczem już w środę 12-go sierpnia - na Żwirowisko, gdzie wzniesiona będzie replika Krzyża z Giewontu (15m).

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  PO celebrycie ślad zaginął jak po bronku , czemu się nie dziwię ?. Pewnie w ruskiej budzie siedzą razem z tym oficerem .Rechocząc . Nihil novi . Pozdrawiam. :)
 • @ Autor
  Hadacz - gadacz "trochę" mi się nie podoba od momentu wspólnego występu z grubym Ryśkiem na tęczowej platformie (Ach! Któż widok ten opisać zdoła?! :-DDDDDD ), ale ponieważ lobbuje za powrotem Krzyża do Korony, to życzę mu jak najlepiej.
  Widać kulawy koń nie był taki kulawy. Pewnie teraz panu Hadaczowi jest łyso i się trochę wstydzi, więc się schował. Jak sprawa przyschnie, to znów uraczy nas swym towarzystwem.
  Oby wszystko się pozytywnie wyjaśniło.

  Pana też pozdrawiam :-)

  Serdeczności
 • @Repsol 22:18:16
  Ciekawe ile odlotów w horyzontalnej komunikacji, to żarty zblazowanych Grubych Misi.
  Nie żadna antypolska agentura, tylko zwykłe robienie sobie jaj ...
 • @pierdoły
  ..16 maja ??? Dziś mamy 8 sierpień gdzieś pan był do tej pory, że dopiero teraz takie "rewelacje" wciskasz ludziom??
  ..nie kupuję tego...pierdoły zza stodoły...
 • @trybeus 22:48:00 - A JEDNAK TO PRAWDA. TO NIE PIERDOŁY.
  Pański wpis mnie zasmucił. Jak na agenta watykańskiego rzeczywiście prezentuje Pan okropny antypolonizm. Nie wiem, czy nie przewyższa Pan nawet samego Martina Gerticha w tej swojej złości przeciwko niewinnym Polakom. A przecież ja się naprawdę o Hadacza boję. Może już go zabili? Może gnije w więzieniu w Hajfie? Oni tam w izraelskich więzieniach nie dają sztućców, zmuszają do jedzenia gołymi rękami z miski - tej samej do której się sra i szcza. To się nazywa upadlanie.
  Ja o sprawie milczałem, bo Hadacz mnie prosił o milczenie. Teraz, kiedy zniknął - uderzam do polskiej opinii publicznej. Nie, nie do Pana. Pan sam o sobie napisał, że do nas już nie należy. A Redaktor Ruszkiewicz tak Pana zawsze cenił... tak się dobrze zawsze wypowiadał... ech!
  ===========
  @pierdoły // ..16 maja ??? Dziś mamy 8 sierpień gdzieś pan był do tej pory, że dopiero teraz takie "rewelacje" wciskasz ludziom?? // ..nie kupuję tego...pierdoły zza stodoły... // nadużycie link skomentuj usuń // trybeus 08.08.2015 22:48:00
 • Czy wszyscy z Juraty wrócili cali i zdrowi ??
  Ja (także) "nabawiłam" się raka w wodzie w sierpniu 2013, niebezpieczna WODA https://www.youtube.com/watch?v=OhgUTJzZMtM ! tymczasem seryjny samobój. poluje nadal bezkarnie http://www.infoekspres.pl/2015/08/08/graniwid-sikorski-aktywny-spolecznik-z-krakowa-nie-zyje-utopil-sie-w-zalewie-bagry-3-sierpnia-2015-roku/
 • @Andrzej Madej 22:43:46
  Witaj towarzyszu zalecam beczkę po śledziach . :)))
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 23:57:31
  Ano tak bywa , raz się tonie raz się pływa . Pozdrawiam. :)
 • @Eugeniusz Sendecki 23:04:29
  Po pierwsze to bzdury Pan pisze o antypolonizmie trybeusa to raz ...
  A teraz:
  //Ja o sprawie milczałem, bo Hadacz mnie prosił o milczenie. Teraz, kiedy zniknął - uderzam do polskiej opinii publicznej. //
  To kiedy Pana prosił o milczenie? Nie znasz Pan adresu gośia z którym tyle Pan filmów robił?

  //Obawiam się o życie Hadacza i swoje. Dlatego nie mogę milczeć i oświadczam co następuje.... ??

  No to pięknie, nie ma co!
 • @Astra 00:34:58
  Ave , Zielonka i Lepper też jakoś dziwnie odparowali , o Mirosławcu nie wspominaj ,a o Smolensku w tych czasach nie radzę .Tyle w temacie . Pozdrawiam.
 • @Repsol 01:01:10
  Nie wiem Repsolu, ale myślę, że nie zdajemy sobie do końca sprawy, jak bardzo naszą Polskę i Polaków zlikwidowano... bo to wszystko jest zamordyzm... likwidowanie i strach, bo bieda to za mało? mamy się bać? niedoczekanie tych łajdaków !
  Lepiej niech "une" się zaczną bać !!
 • @Astra 01:09:28
  Wybacz ten kraj już nie istnieje .Przykro mi. Ave.
 • @Astra 01:09:28
  Proszę Cię - nigdy nie mów o Polsce "ten kraj" tak właśnie une mówią :(

  I zapamiętaj, że Polska jest wieczna... poważnie :)))
  Jeszcze niejedni sobie swoje kły na nas połamią...

  AVE :)))
 • Andrzej jest zajęty
  Genek, normalny to ty nie jesteś. W wieku twoim wiedzieć wypada, że w letnie, upalne wieczory krew nie woda. Pan Andrzej pewnikiem zajęty jest. Kapral mój, konfident, za kawalera, to nieraz i tydzień się na jednostce nie pojawiał. A jak się zjawił, to zmarnowany i mientkie kolana miał, słabował. To od kobit wszystko, te sierpniowe perypetie.

  Nie przejmuj się więc, Genek. Pan Andrzej sobie pochędoży, wyspowiada się jutro przed Mszą, i znów twoje nachalne telefony odbierać pocznie. Gdyby do wtorku się nie zgłosił, zamelduj.
 • @Pan podporucznik 01:54:00 - NIE BĘDĘ CZEKAŁ DO WTORKU, BO NIBY DLACZEGO.
  Cieszę się, żeście się przyznali do konfidenckich powiązań. Nie ma to jak szczera rozmowa porucnika WSI i pułkownika PDS. Wojak z wojakiem się zawsze porozumie. Cale Ludowe Wojsko Polskie tak konfidencko powiązane, wiem od Generała Grudniewskiego, który u Was w sztabie agentów demaskował za pomoca różdżki, bo on radiesteta znakomity. Natomiast niesłusznie robicie, bagatelizując zniknięcie Pana Hadacza i każąc czekać do worku z oświadczeniem. Ja obecnie w Sopocie jestem, a w Sopocie jak to w Sopocie - konficenci Wasi z WSI i Wasze Dziwki za każdym krzakiem. Mogą zabić, choćby i przez pomyłkę. No, może nie za każdym, ale za co drugim, boście o ile mi wiadomo zmniejszyli stany osobowe WSI i dziwek na służbie z przyczyn finansowych, od kiedy Wasze pieniądze zwierzchnik sił zbrojnych przelał na konta izraelskie w roku 2006 (lub 2007). Żeście potem tego zwierzchnika zlikwidowali (2010, 10 kwietnia) ale forsy to Wam nie przywróciło.
  Natomiast, Drogi Poruczniku, duchowy synu nieodżalowanego Generała Kufla - brzydko żeście się wypowiedzieli bagatelizując polskie sierpnie. Zbagatelizowaliście przez tę durną wypowiedź śmierć Andrzeja Leppera, a to jest już wykroczenie przeciwko Polsce. Za to dostaniecie baty w mokre dupsko wyciorów trzydześci dziewięć. Poprosze znajomych z ambasady białoruskiej - żeby Was dopadli i przytrzymali, i sam wymierzę. Ręka i dupsko antypolskie, przeciwko Andrzejowi Lepperowi podniesione - zostaną srogo ukarane.
  Odmaszerować! Czekac na ukaranie w koszarach! ZOMZ! Spocznij!
  A nie, zaraz. Wróć! Za to, żeście brzydko zasugerowali, że Pan Andrzej jest erotoman - będziecie podtapiani, modo amekanensis przez godzinę. Mózg się Wam zlasuje jak alkaidowcom, to wyśpiewacie wszystkie tajemnice WSI-owe, plus wszystkie Wasze zaskórniki odtajnicie, coście sobie w przebiegu służby zakitrali w Szwajcarii.
  No, a teraz precz!
  +
  Aha. Wasz durny tekst, dowód zbrodni antypolskiej zachowuję i dołączam do akt. Jak byście mieli jakiś kontakt operacyjny z Hadaczem, jak by go Izraelici do tiurmy nie wsadzili byli - to weźcie jemu powiedzcie, żeby się zgłosił do mnie. Czekam do wtorku. We wtorek powiadamiam ambasadę zaprzyjaźnionego kieszonkowego mocarstwa atomowego z Europy Środkowej i poporszę żeby Was namierzyli, pojmali i doprowadzili związanego, z mokrymi spodniami.
  A teraz już naprawdę precz! Nie przeszkadzajcie mi przygotowywac się duchowo do uwielbienia Boga i Jego Sługi Świętego Maksymiliana w Auschwitz.
  ==========
  Andrzej jest zajęty // Genek, normalny to ty nie jesteś. W wieku twoim wiedzieć wypada, że w letnie, upalne wieczory krew nie woda. Pan Andrzej pewnikiem zajęty jest. Kapral mój, konfident, za kawalera, to nieraz i tydzień się na jednostce nie pojawiał. A jak się zjawił, to zmarnowany i mientkie kolana miał, słabował. To od kobit wszystko, te sierpniowe perypetie. // // Nie przejmuj się więc, Genek. Pan Andrzej sobie pochędoży, wyspowiada się jutro przed Mszą, i znów twoje nachalne telefony odbierać pocznie. Gdyby do wtorku się nie zgłosił, zamelduj. // nadużycie link skomentuj usuń // Pan podporucznik 09.08.2015 01:54:00
 • @Repsol 22:18:16 - OWSZEM, DOPUSZCZAM TĘ MOŻLIWOŚĆ, JEDNAK...
  Głupio się bym czuł, jak by się okazało - że Hadacza wyłowią za tydzień z Wisły. Być może to moje oświadczenie uratuje jemu życie? Może się jakiś agent WSI/Hagany/BDV/Smierszy/Gestapo/Służb Kardynała Bertone zawaha i nie zabije Hadacza, bo się o niego Wolna Polska upomina?
  Mam naprawdę złe przeczucia. I te moje złe przeczucia jeszcze spotęgowała zastanawiająca nerwowa reakcja naszego portalowego bertonowca - że życie i śmierć Hadacza i oszukiwanie polskiej opinii publicznej - to są pierdoły. Tak samo dało mi do myślenia "uspokajająca" reakcja osoby oficjalnie podającej się za wojskowego polskiego - czyli agenta WSI...
  Dziwne to wszystko. Módlmy się za Hadacza, aby się szybko żywy odnalazł. Żeby się nie odnalazł niezywy jak Ksiądz Popiełuszko w Wisle pod Włocławkiem!
  + Amen!
 • Panie Genku
  Razem z tym konfidentem Andrzejkiem już nie przypominacie prowokatorów czy agenturę, raczej gang Olsena .
  Może to problem natury medycznej i trzeba iść do kolegi opowiadać
  o Waśpowcach by panu diagnozę postawił i skierował na leczenie.
 • @zwykły człowiek 10:33:02 - WASZĄ WYPOWIEDŻ ZALICZAM DO KOLEJNYCH FAŁSZYWYCH RZEKOMO-USPOKAJAJĄCYCH...
  Pozwolę sobie zarchiwizowac Pański wpis. Oczywiście zakładam, że Pan tak w dobrej wierze pisze. Jednak coś mi mówi - że sprawa Hadacza ma drugie, trzecie i moze czwarte DNO...
  ===========
  Panie Genku // Razem z tym konfidentem Andrzejkiem już nie przypominacie prowokatorów czy agenturę, raczej gang Olsena . // Może to problem natury medycznej i trzeba iść do kolegi opowiadać // o Waśpowcach by panu diagnozę postawił i skierował na leczenie. // nadużycie link skomentuj usuń // zwykły człowiek 09.08.2015 10:33:02
 • Andrzej dzwonił do mnie.
  Sprawa ma się tak agentura watykańska oraz kardynał Bertone
  zaproponowali Andrzejowi układ i negocjacje .Spotkanie ma się odbyć
  pod tęczą .Hasło najlepsze kasztany są na placu Zbawiciela. W imieniu
  agentury Waśpu i Watykanu spotka się agentka 07 -Ciri .
  Jednak prawdziwi Polacy z pod znaku WSI zaproponowali Andrzejowi
  kryjówkę w Tworkach .Z kąt wywiozą go do Brukseli lub Moskwy.
  W tej chwili Andrzej się zastanawia co robić.
 • @Repsol 01:16:21
  Wybacz ten kraj już nie istnieje
  ==
  Ale to tajemnica. Postępujemy jak gdyby istniał.
 • @nocny gryzoń 11:57:16
  Czyli Gienia J-23 znów nadaje z komórki Palikota w samochodzie Kalisza.
  Armia radziecka z nami od dziecka .
  https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs
 • Myśl co piszesz i patrz, dokąd idziesz!
  ==Sprawę powierzam Świętemu Maksymilianowi, do którego się wybieramy z Redaktorem Ruszkiewiczem już w środę 12-go sierpnia - na Żwirowisko, ==

  Czyżbyś zamierzał popełnić na żwirowisku samobójstwo i wylądować w piekle? Bo Maksymilian nie żyje i jako bałwochwalca - wg. wszelkiego prawdopodobieństwa, wylądował w piekle.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:14:34
  ...widziałem akta operacyjne...mogę tylko tyle powiedzieć że na rozkaz kardynała Bertone udało się do Polski dwóch agentów watykańskich [nie znam personaliów] w celu wymierzenia panu Hadaczowi 50 batów na gołą rzyć rzemieniem maczanym w kwaśnicy... za podwójny udział w paradzie sodomitów...kara [według mnie] jest zbyt drastyczna wystarczyło 45 batów...niestety kardinales Bertone zaparł się...
  ...po takiej egzekucji żaden normalny chłop nie będzie się pojawiał przez jakiś czas publicznie...prosze mnie więcej o nic nie pytać i tak za dużo napisałem [otwiera z lubością butelkę Chardonnay, zagryza ośmiorniczką]
 • @zwykły człowiek 10:33:02
  ..z tego co wiem, jeszcze w Tworkach nie otworzyli oddziału Waśpowcy...za mało przypadków...a dla jednego to się nie opłaca gotować :))
 • Dla mnie to dwa typy nie ciekawe
  Prowokator z Krakowskiego Przedmieścia i były obrońca Krzyża Andrzej Hadacz, mógł być inspirowany do ataku na Andrzeja Dudę po majowej debacie w TVP – podaje Radio ZET, powołując się na materiały ze śledztwa

  http://telewizjarepublika.pl/hadacz-zaatakowal-dude-na-zlecenie,21155.html
 • @herbu Grabie 16:15:57
  To tajne informacje nie powinien pan ich upubliczniać .
  https://www.youtube.com/watch?v=VCMBkxr2WSc
 • Widziałem Hadacza...
  Był na Przystanku Woodstock - przebrany za księdza.
 • @Talbot 17:41:01
  potwierdzam tez tam go widzialem , "spowiadal" Grodzka i Biedronia 8-))))))
  zyje i ma sie wspaniale,
  licze ze lada dzien oglosi swoj start w wyborach parlamentarnych AD2015 tylko ciekaw jestem z jakiej listy, a moze bedzie mial wlasne ugrupowanie.
 • Panie Doktorze !!!!!
  // Byłem świadkiem jak w dniu 16-tym maja 2015 ten oficer armii izraelskiej Robert S. namawiał Hadacza do werbalnego ataku a Andrzeja Dudę - przez wznoszenie okrzyku "gdzie jest Kaczyński, gdzie jest Kaczyński A my byliśmy umówieni, że nasz celebryta nie będzie wznosił żadnych durnych żydowskich okrzyków?!?".//

  Panie doktorze dwa pytania:
  Czy uwaza Pan Hadacza za celebryte czy rutynowanego polityka ,jak zwal tak zwal .Celebryta... to jakos nie pasuje do "dzialalnosci" p.Andrzeja

  I drugie pytanie :
  Czy okrzyk " gdzie jest Kaczynski" to taki .........zydowski okrzyki jeszcze taki durny ten okrzyk 8-)))))))
 • @Eugeniusz Sendecki 10:48:26
  Proszę bardzo ale proponuję odstawić dopalacze zwłaszcza mocarza .Rozumiem że ma się dobre jazdy i psyche wali ale to nie zdrowe .Proponuje wódeczkę nie wali tak na psyche. Może Andrzejek też przyćpał na Woodstocku i gdzieś się zawieruszył.
  https://www.youtube.com/watch?v=wexcqJOSV0M
 • @nocny gryzoń 18:52:22 - ŁADNIE SIĘ PAN ZDEMASKOWAŁ
  Ruszył Pan w sukurs oficerowi bratniej armii jak załoga Rudego 102! Jak Zbyszko z Bogdańca odbijający choragiew z rąk krzyżackich. Pięknie się demaskujecie, nie ma co. Trybeus, wiadomo - jest agentem Bertone i Parolina, ale ciekawe - czyim Pan jest agentem?
 • @zwykły człowiek 20:21:33 - SAM PAN SOBIE PIJ SWOJĄ WÓDECZKĘ
  Niech Pan nie abstahuje od układu odniesienia. W otoczeniu kandydatów na prezydenta RP w roku 2015 działał oficer armii izraelskiej. To jest skandal międzynarodowy. Ja tego tak nie zostawię. Będę się domagał dymisji i restrukturyzacji AWW i AKWW. Są podstawy prawne. Ten facet nie miał prawa zwracać się do Hadacza z jakąkolwiek prośbą czy radą w sprawie lobbowania, naciskania, robienia skandalu. Zostało zaatakowane Państwo Polskie. Bezkarnie.
  To nie jest sprawa do omawiania przy wódeczce. Sam Pan sobie pij swoją wódeczkę.
 • Andrzej Hadacz. Człowiek, który zna wszystkich
  O spotkanie prosi w maju 2015 roku. Twierdzi, że ma niezwykle ważne informacje o osobach, które w 2010 roku zlecały prowokacje pod Pałacem Prezydenckim. Idę. Trochę z ciekawości. Czy było warto? Tak. Rozmowa z Andrzejem Hadaczem to coś jak safari. Pełna egzotyka. Miesza fakty, daty. Zmienia wersje wydarzeń. Na koniec twierdzi że ma nagrania. Ma. To nagrania... z sypialni. Oto relacja ze spotkania z najsławniejszym mitomanem RP.

  Spotkanie zaczyna od pytania, dla jakiej gazety pracuję.

  – Bo jakoś prawicowe media mnie nie lubią– zastrzega.

  – Dziwi się im pan?

  Brak odpowiedzi. Szeroki, błogi uśmiech.  Tu należy się czytelnikom krótkie wyjaśnienie, dlaczego prawicowe media nie lubią Andrzeja Hadacza.

  To znany były obrońca krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Pojawił się tam zaraz po katastrofie smoleńskiej i spędził tam niemal dwa lata. Pikietował. Protestował. Krzyczał. Oskarżał zwolenników Platformy o sikanie do zniczy. Chciał wieszać ludzi. Jego „zaangażowanie” zostało skrupulatnie wykorzystane. Obraz „szalonego PiS-owca”, nawołującego do wieszania ludzi, był głównym motywem spotu wyborczego PO „Oni pójdą na wybory. A Ty?”. I zadziałało – PiS przegrał wybory. Elektorat PO pognał do urn w obawie, że Hadaczopodobni przejmą władzę. Dalsze losy Hadacza, zwanego też Andrzejem spod Krzyża, to prawdziwa polityczna epopeja. Pojawia się na marszu organizowanym przez Ruch Palikota. Potem w towarzystwie szefa OPZZ. Ostatni rozdział jego historii zapisuje miłość. Miłość do prezydenta Bronisława Komorowskiego.

  calosc na :

  http://kulisy24.com/polityka/andrzej-hadacz-czlowiek-ktory-zna-wszystkich

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej