Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JUTRO MAM BYĆ PRZESŁUCHIWANY PRZEZ CBA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grzecznie poprosiłem funkcjonariusza, żeby odłożył słuchawkę, jeżeli nie jest Polakiem. Wyraziłem prośbę, żeby przesłuchiwaniem mnie zajmowali się jedynie funkcjonariusze CBA narodowości polskiej i wyznania rzymskokatolickiego.

Dobra widomość, Panie i Panowie - czytają nas. Nasze publicystyczne wysiłki nie idą na marne, mamy jednak wpływ na to co myślą i robią funkcjonariusze państwowi opłacani z naszych podatków. Ostatnio zamieszczone na NEonie informacje o oficerze służb izraelskich namawiającym popularnego polskiego celebrytę do ataku na obecnego prezydenta - dotarły gdzie trzeba. Przypomnę, że chodzi o incydent podczas kampanii prezydenckiej z dnia 17-go maja 2015, kiedy była niedziela między 1-wszą i 2-gą rundą wyborów, i kiedy odbywała się w gmachu Telewizji Publicznej debata Duda-Komorowski. Przed i po tej debacie mój znajomy Obrońca Krzyża lobbował na rzecz przywróćenia Krzyża do Korony i na rzecz zablokowania nielegalnych roszczeń żydowskich (postulat Michalkiewicza). Nie był dopuszczony do Andrzeja Dudy przez członków jego sztabu. Był przez owych czlonków pobity. Taka jest wrogość w tym środowisku pro-WASP-owskim przeciwko Krzyżowi i mieniu polskiemu - że wokół tych spraw dotąd panuje zmowa milczenia. Udało się jednak ze sprawą przebić do Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Miałem wczoraj telefon od funkcjonariusza CBA, z którym się umówiliśmy na ul. Poleczki 3 jutro to jest w środę 12-go sierpnia 2015 na godzinę 12:00. Oczywiście jako prawdziwy polski patriota nie mogłem pozwolić na rasowe poniżanie mnie i okazywanie braku szacunku, więc grzecznie poprosiłem funkcjonariusza, żeby odłożył słuchawkę, jeżeli nie jest Polakiem. Wyraziłem prośbę, żeby przesłuchiwaniem mnie zajmowali się jedynie funkcjonariusze CBA narodowości polskiej i wyznania rzymskokatolickiego. Ów funkcjonariusz bardzo grzecznie zapewnił mnie, że jak najbardziej - jest Polakiem i katolikiem, więc nie widzę przeszkód, aby się udać do gmachu CBA. O dalszych sytuacjach na bieżąco poinformuję Czytelników i Blogerów NEon24.pl.

==========

Przeanalizujmy wątek żydowski, syjonistyczny, WASP-owski, satanistyczny i masoński w całej tej sprawie:

1) Obrońca Krzyża Andrzej Hadacz, trochę pod moim wpływem, a trochę samodzielnie podejmuje decyzję na wiele dni przed wyborami - że będzie lobbował na rzecz przywróćenia Krzyża do Korony w godle polskim i na rzecz zablokowania nielegalnych antypolskich roszczeń państwa Izrael. Obydwa te postulaty godzą w masonerię i tę część elit żydowskich, które są satanistyczne, walczą z Krzyżem, i pracują nad ograbieniem Polski. O satanizmie masonerii WASP-owskiej znajdą Państwo informacje u blogera NEon24.pl Rafała Gawrońskiego, a o nielegalnych roszczeniach - u Stanisława Michalkiewicza, popularnego publicysty radiomaryjnego i korwinowskiego.

2) Hadacz jest od roku 2010 w konflikcie z pro-WASP-owską partią Prawo i Sprawiedliwość, której żydowscy działacze uknuli intrygę przeciwko niemu. Działaczka PiS z Krakowskiego Przedmieścia Anita C. o charakterystycznej urodzie (uroda młodszej siostry Anny Komorowskiej) sekuje Hadacza i odsuwa. Nie lubią go też i inni działacze około-PiS-owscy, szczególnie Samuel P. (uroda młodszego brata Dawida Wildsteina) - ponieważ dzięki swojej charyzmie i wrodzonemu darowi głośno-mówstwa Hadacz przejmował rząd dusz wśród ludu polskiego zbierającego się pod Krzyżem. Polacy zbierający się pod Krzyżem dowiadują się, że Hadacz ma telefon na komórkę do Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka i do Prezesa Kaczyńskiego. Przywództwo Anity i Samuela jest pod Krzyżem coraz głośniej kwestionowane z powodu ich odmienności kulturowej.

3) Aby zdezawuować Hadacza, poniżyć go w oczach Polaków-katolików spod Krzyża Prezes Kaczyński w roku 2013 poleca jemu udać się na gej-paradę - aby skompromitować Janusza Palikota. Hadacz jest wprowadzony do sektora dla VIP-ów przez kolegę Prezesa znanego z popierania homoseksualizmu. Tam publicznie okazuje życzliwość Palikotowi, podaje jemu dłoń, rozmawia z nim jak z równym sobie. Parady gejowskie są jedną z metod masońskich i satanistycznych walki z Kościołem Katolickiem. Po gej-paradzie wśród katolików polskich pojawiają się głosy świętego i słusznego oburzenia, a przez działaczy PiS-u zaczyna być powtarzane oskarżenie - że Hadacz jest agentem.

4) Przy Panu Andrzeju kręci się oficer armii izraelskiej. Prawdopodobnie ta osoba jest zapamiętana przez Zenona Nowaka jeszcze z czasów pierwszych bitew o Krzyż na Krakowskim - to jest z roku 2010. Pan Zenek szuka fotografii, na których miał utrwalić tego oficera. Znaczyło by to, że armia izraelska śmiało sobie poczyna na terytorium innego państwa, z kórym rzekomo jest zaprzyjaźniona.

5) Na kilka dni przed wyborami profil Andrzaj Hadacza na żydowskim poratlu społecznościowym zostaje zablokowany przez nieznanych sprawców. Wcześniej nieznani sprawcy zakładają na tym portalu fałszywe konta opatrzone wizerunkiem Hadacza.

6) W internecie popularny biznesmen antysystemowy Zbigniew Stonoga zamieszcza film, w którym zamieszcza informacje, że Hadacz jest esbekiem i że on, Stonoga widział jego teczkę tajnego współpracownika. Stonoga publicznie poproszony o ujawnienie teczki Hadacza - milczy. Andrzej Hadacz później dostaje informacje od osób zblizonych do Platformy Obywatelskiej - że Stonoga współpracuje z Antonim Macierewiczem, znanym endekiem żydowskiego pochodzenia (ojciec szanowany narodowiec, a matka Żydówka, wpadli podczas wyjazdu służbowego - grzmiał Pofesor Bender na spotkaniu u Jana Kobylańskiego na Teneryfie i łapał się za głowę!). Platformersi nagle stają się polskimi patriotami, bo są zrozpaczeni potężnym ciosem, który zadał im Macierewicz rękami Stonogi i chińskiej esbecji - ujawniając aferę podsłuchową, z seksualnymi wątkami córki najwiekszego sponsora Platformersów. O tej współpracy żydowsko-WASP-owsko-chińskiej pisałem na NEon24.pl.

7) Atak sztabowców Dudy na Hadacza w dniu 17-tym maja 2015 jest wykonany pod komendą wice-redaktora naczelnego żydowskiej gazety dla Polaków, który odpowiada za przygotowania i przebieg tej debaty.

8) Medialny atak na Hadacza - ze rzekomo napadł na Dudę za mieszkanie od Roberta G. powołującego się na wpływy - wykonuje najpierw zbliżone do żydowskiej gazety dla polsków Radio ZET, a potem pro-PiS-owski (czyli pro-WASP-owski, pro-syjonistyczny) tygodnik W SIECI.

9) Ów oficer armii izrealskiej nazwisko ma satanistyczne i wyglądem swym, no cóż... nie będę milczał. Wyglądem swym ów nieszczęśnik przypomina Samego Diabła. Jakby żywcem wyjęty z filmów tego pedofila Romana P. Brrr!

10) Kompromitujące jest pro-żydowskie milczenie Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego w całej sprawie. Oficer żydowskiej armii kręci się przy prezydencie Komorowskim, kiedy ten ma kampanię wyborczą, oficer żydowskiej armii spotyka się z popularnym celebrytą, namawia do ataku na innego kandydata i to kandydata mającego żonę pochodzenia żydowskiego (jesteśmy absorbowani żydostwem teścia, a nie znalazłem dotad wyczerpujących informacji o teściowej Andrzeja Dudy - to jest ciekawy wątek) - a ani do mnie, ani do Hadacza nikt nie dzwoni, nikt nie alarmuje, nie ostrzega, nie doradza. A przecież od tego są, do cholery! Jakby szefem tych Służb był Generał Kufel - to inaczej by się to wszystko działo, się obawiam.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @
  Cóż. NEON będzie musiał przeboleć stratę tak ważnego blogera.

  Gieniu. Będę robił składki i przesyłał ci cebulę w paczkach (czosnku też dodam).

  PS. Kto po tobie będzie pilnował pomnika Dmowskiego?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:20:45 - KRZYSZTOFIE...
  Liczę na to, że mnie godnie zastąpicie z Witoldem Michałowskim i Jarosławem Ruszkiewiczem. I że nie odejdziecie od tradycji pieczonego wieprza od Witaszka. O ile Witaszka też nie zamkną. Ano tak. Nie siedziałem za Jaruzela, nie siedziałem za Komora, posadza mnie za Dudy...
  [I tu uronił łzę. Łzę polską, szczerą...]
 • @Eugeniusz Sendecki 11:30:05
  Nie dodałeś, że łzy mają być "rzęsiste".

  PS. Czyżbyś dostał zaproszenie od Michałowskiego na jego urodziny?
  Wspomnę tam o Tobie, z rzewną łezką w oku.

  PSII. A wstrętny Nathanel mnie zbanował i nie dopuszcza do komentowania. Chyba się z naną spoufalił. Albo alfą.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:38:55 - WITOLDOWI MICHAŁOWSKIEMU - STO LAT!
  Widzę, że się zadajesz z odpowiednimi ludźmi. Pan Michałowski z niejednego pieca chleb jadł, jest erudytą znakomitym. Koniecznie pozdrówi i ucałuj.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:30:05
  Panie doktorze proszę nie płakać , łzy trzeba oszczędzać jest upał.

  GazetaWyborcza woła dziś , prawie krzyczy na pierwszej stronie tytuł :
  " NARODOWA Telewizja Polska. Media mają być nie publiczne, ale narodowe - uważa PIS...."
  i tak dalej, i tak dalej.

  Jest więc nadzieja że PIS Pana wyzwoli.
  Trzymam za Pana kciuki !
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Eugeniusz Sendecki 11:46:52
  Pozdrowić - pozdrowię, ale całować!!!! w zadnym wypadku.
  Gieniu, co ty mi suponujesz?
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:18:48
  I uroniwszy łzę rzęsistą (?) , polską, na wspomnienie kolegów,
  co ideę Dmowską, chronią jako ostaniej świecy wątły płomień,
  który gdy zgaśnie pierwej niż przyszłych pokoleń
  reęce go pochwycą, to mroku , co przyjdzie nic juz nie rozjaśni.
  I poczuł ,że to koniec....


  Sprobuje dokończyc później , bo obiecałem z dziecmi pojechac nad jezioro.
 • PODZIEMNY FRONT
  http://p.alejka.pl/i2/p_new/00/19/komiks-comics-na-tropie-seria-podziemny-front_0_b.jpg
 • @kfakfa 13:49:18 - NO NIE GROŹCIE, NIE GROŹCIE!
  BO NIE ZASTRASZYCIE MNIE!
  Byłem w harcerstwie, w oazie i we wszechpolakach za młodu. Nie boje się śmierci.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:59:48
  No, w tych kazamatach CBA, ukształtowanych przez PiS na wzorach Feliksa, gdzie przenikliwość Antka przenika każdą strukturę, to Ty długo nie pociągniesz.
  Chociaż... jak wszechpolaków przetrwałeś, to i Antka dzieło też może. Chociaż straty na wyglądzie będą.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:59:48
  Sama śmierć nie jest straszna . Najgorszy jest moment tuż przed.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:46:46 - KTO WIE? MOŻE...
  MOŻE PRZEZ STARĄ ZNAJOMOŚĆ - PUSZCZĄ MNIE WOLNO?
  Onegdaj, jeszcze w mrocznych czasach AWS-u byłem z Kolegą Mietkiem Cegłowskim we Warszawie i żeśmy się z Panem Antonim spotkali na Marszałkowskiej - w tej restauracji niedaleko Baru Parana, co to później był w niej chińczyk. Kolega Mieczysław z Lublina, wybitny związkowiec pocztowy bił się wtedy o Pocztę Polską, żeby ją wydrzeć ze szponów innych związkowców, tych SLD-owskich i przytulić do związkowców solidarnościowych. Były to slynne boje wewnątrz-AWS-owskie, w których jako łup nieszczęsna Poczta Polska przypadła nam, znaczy Zet-Cha-eN-owcom, ale w A-Wu-eS-ie sporo do powiedzenia miał właśnie Pan Antoni. No i uderzyliśmy do Pana Antoniego z wielkim błaganiem i krzykiem, żeby nas wsparł, żeby wydrzeć Pocztę Polską z rąk ubeckich i przytulić do związkowców naszych, solidaruchów znaczy. Problem był w tym, że Cegłowski i ja nie mieliśmy za dużo pieniędzy, żeby Pana Antoniego zaprosić w jakieś ekskluzywne miejsce, więc się zawinęliśmy do tej skromenj restauracji na Marszałkowskiej. Pamiętam, że zamówiłem Panu Antoniemu (ja zamawiałem, a Mietek jemu o Poczcie Polskiej nawijał) wątróbkę wieprzową z cebulką. Specjalnie wieprzową, bo już wtedy krążyły po prawicy ohydne plotki, ze Macierewicz to Karaim. Patrzyłem jak szef Ruchu Katolicko-Narodowego na wieprzowinę zareaguje. Pan Antoni narzekał, że to ciężkostrawna potrawa, więc się zaoferowałem, że cebulkę zjem ja, no i wtedy mi Pan Antoni nałożył tej cebulki, a wieprzowinę zjadł w całości. Czyli przeszedł pomyslnie test patriotyczny wtedy, w roku 1999-tym (moge się mylić o kilka lat, ale to było na pewno w latach 1997-2001, za rządów A-Wu-eS-u, kiedy Zawisza biegał przy Pośle Jurku).
  Wobec powyższego liczę na łagodne potraktowanie w CBA.
  [zamyślil się nad losem Polaka w drugiej dekadzie XXI-go wieku]
 • @Marx 8888 14:43:54 - SPOKO, ZAPRASZAM KOLEGĘ...
  Wstępnie jestem umówiony na 12-tą w CBA na Poleczki 3 w Warszawie. Zdzwońmy się. Wszyscy prawdziwi Polacy, a szczególnie elita polska z NEon24.pl - zaproszeni szczególnie. Po przesluchaniach zapraszam na skromny poczęstunek.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:06:16
  Spoko Panie Doktorze Sendecki, głowa do góry i brzuch wciągnąć!
  Tylko zostaw kamerę bo jak, nie daj Bóg, znikniesz w kazamatach na Rakowieckiej to ktoś musi kontynuować dzieło TV Narodowej.
  No i mszę u kś. Małkowskiego zamówię bo to znany egzorcysta jest. (Czy szanowną małżonką też mam się zaopiekować? )
 • o maj gasz!!!
  ...anse ansami, ale agenci powinni się wspierać w tych trudnych dniach...skonaktuję się natychmiast z kardinales Bertone, aby zadzwonił do tego CBA i zjeździł kogo trzeba...[chwyta gwałtownie za czarny blackberry i naciska czerwony guzik...gorąca linia z Watykanem]
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:18:37
  hmm...myślę, ze "szanowną małżonką" najlepiej zaopiekują się służby watykańskie...są pewne...włos z głowy nie spadnie...
 • @Marx 8888 17:16:26
  Drogi Marxie... Prawdziwych przyjaciół poznaje się wszak w biedzie...
  A na Pana Doktora Sendeckiego taka bieda właśnie czyha, niestety.
  Ja mu oferuję jak najdalej idącą pomoc.
  Czy Ciebie, Marxie, też na to stać?
  Ty możesz zająć się tą łatwiejszą stroną i organizować paczki dla Pana Doktora Sendeckiego. Ja zajmę się tą trudniejszą... :(
 • @trybeus 17:39:32
  Obawiam się, że sam Bertone nie dałby rady... Ale dzwoń!

  Pomóżmy biednemu, osaczonemu przez antyPolaków i dysPolaków Panu Doktorowi Sendeckiemu!

  Popieram Twój pomysł trybie - "Agenciaki wszelkich maści łączcie się!".
  Byle dla Polski...
 • Z wlasnego doswiadczenia
  powiem Panu , by sznurowadla,pasek od spodni zostawic w domu. Zabrac szczoteczke do zebow, 20 papierosow (jak palisz) i uzbroic sie w cierpliwosc , dlugotrwala cierpliwosc.

  powodzenia, nie daj sie Pan bo jak Pan piszesz ze tylko Polacy moga przesluchac, to bedzie problem 8-)))))))))
 • @Mariusz G. 15:47:38
  albo po 8-)))))
 • @Eugeniusz Sendecki 16:17:11
  bedzie czaj ???
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:07:03
  zglaszam sie !!!!!
 • @rerak 20:43:06
  Kolego reraku... Twoje uwagi są ciut nie na miejscu w obliczu poważnego problemu Pana Doktora Sendeckiego.

  Ale proszę się nie martwić, obserwujemy cię z uwagą...
 • ------------ jak nic !!!
  -- za 10 lat -pomnik na miejscu Dmowskiego .
 • @Mariusz G. 13:09:04
  elegii ciąg dalszy:
  .... i już sie nie rusza,
  osuwa sie bezwładnie na funkcjonariusza,
  Polaka , katolika, a głos jego drżący brzmi smutno:
  jeszcze spytam: - czyś praktykujący?
  .......

  wena sie kończy wiec proszę o pomoc, bo słowo jest trwalsze niż pomniki.
 • @rerak 21:31:13 - NO I WIDZI PAN, PANIE RERAK... TYLKO SZCZERA SPOWIEDŹ URATUJE PANA CZARNĄ DUSZĘ!
  W końcu się Pan przyznał do włamań do mieszkań i do obserwowania niewinnych ludzi. Proszę, idźcie tą drogą - szczerej spowiedzi publicznej. Ulżyjcie duszy swojej, przynajcie się i do reszty swojej esbeckiej działalnosci. Zobaczycie jak to pięknie jest żyć, jak sumienie czyste, jak się Polsce i Bogu służy z weselem.
  A zatem - opowiedzcie, kto Was nauczył dręczyć ludzi przez duraczenie i poniżanie, że niby są psychicznie chorzy? Czy był to Marek B. z SLD - ten dyrektor Szpitala Wolskiego a wcześniej minister zdrowia, którego zastępczyni fałszowała dokumantację medyczną?
  Przyznajcie się, Rerak, tak będzie dla Was lepiej, no mówię Wam.
  +
  A żeby Wam było lżej, żebyście się nie cofnęli w szczerej spowiedzi - zarchiwizuję Wasz wpis, w kórym się przyznajecie do esbectwa;
  ==========
  @Jarek Ruszkiewicz SL 20:54:18 // No to miło mi że o mnie się nie zapomina. Do bycia obserwowanym już przywykłem od dziesiątek lat łącznie z włamaniami do mieszkania. Nie będę tu wychwalał speców z SB ale chyba ich umiejętnościami nie przeskoczycie. // A pan Genio niech nie przesadza. // Mówi że jest zaproszony na przesłuchanie? Znalem takiego jednego co go zapraszano a on się na to skarżył - potem okazało się że był ich agentem i chodził po "wskazówki". // Możecie promować i bronic kogo chcecie a ja przedstawiam tylko swój punkt widzenia i mój komentarz niczym się nie rózni od artykułu pana ES. // On przecież po to publikuje abym ja mógł skomentować. // O co więc to cale " aj, waj"? I straszenie? A ja się nie boję bo mam raka. Poważnie - tak jest. No to póki jestem chce pomóc facetowi w potrzebie. // Powstrzymywanie akcji ratunkowej jest karalne. //PS. Jak widać też was uważnie obserwuję ale z życzliwością. // nadużycie link skomentuj usuń // rerak 11.08.2015 21:31:13
 • @rerak 21:31:13
  Co najmniej dwa razy doświadczyłem tej Pana życzliwości - nic przyjemnego. Ale proszę się trzymać. Pozdrawiam.
 • @Mariusz G. 21:30:24
  ba ! kto pyta ? chyba nie WASPOSKA gnida
  wszak Giewontu krzyż sam rzecze !
  JAM Genek
  wszech Polaka Kobylańskiego majorkowy- Geremek.
  *
  Jamci to ! jamci Hadacza panisko -
  robię sobie publicity - nawet gdy wygląda to !
  na POŚMIEWISKO .
 • @rerak 21:31:13
  Ależ ja cię też obserwuję z należytą uwagą i przede wszystkim życzliwością...

  My tu czasami mamy wysyp różnej maści antyPolaków i musimy zachować rycerską czujność. Sam wiesz... W polu ma cię nawet muszka obudzić...

  Ale tuszę, że jesteś z Panem Doktorem Sendeckim :)
 • @ Autor
  Witaj Doctore komuna ma się dobrze o szpitalu Wolskim nie wspomnę i jego przewałkach . Pzdr . :)))
 • @rerak 23:23:51
  Gamoniu brak mi słów . :)
 • @Eugeniusz Sendecki 21:44:25
  Kuźwa, rychło w czas sobie przypomniałem :-(/ Kiedyś w jednym z felietonów Michalkiewicza przeczytałem o "Małym Konspiratorze"
  Chodzi o to, żeby zawsze domagać się wezwania na piśmie, z numerem sprawy i adnotacją czy będzie się tam jako świadek czy podejrzany, bo od tego zależy potem przebieg procesu. Oto cytat:


  "W tej sytuacji wypada przypomnieć instrukcję wydaną przez „Macieja Poleskiego” czyli Czesława Bieleckiego jeszcze w latach 70-tych w ramach „Małego Konspiratora”. Instrukcja zalecała, by wezwany na przesłuchanie zawsze domagał się od ubecji formalnego wezwania na piśmie, z zaznaczonym numerem sprawy oraz adnotacją, w jakim charakterze jest wezwany: świadka, czy podejrzanego – bo od tego zależał status procesowy. "

  A to link do całości:

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3363

  Może to ważne, więc przepraszam za moje powolne myślenie. Oby się jednak nie przydało.
  Z nimi nic "na gębę" - może jakiś ukryty mikrofon, może kamerka... Nie wiem co teraz może pomóc.
  Powodzenia Panie Eugeniuszu.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Mam za soba pewne cenne doświadczenie ( przesłuchanie przez funkcjonariuszką policji z Augustowa , najprawdopodobniej z długim stażem w SB).
  Oto fragment mojej późniejszej skargi na te czynnośc.- może się przydac

  "Nie wiem, czy w trakcie tego przesłuchania zastosowano metodę FBI, czy GRU, czy też jakąś inną ( z uwagi na staż pracy, którym nie omieszkała się pochwalić przesłuchująca mnie funkcjonariuszka – myślę, że tą drugą), ale uważam, że jeżeli czynność ta miała na celu ustalenie prawdy, to metoda ta była , w tej akurat sytuacji, najmniej skuteczną z możliwych. Ciągłe próby wyprowadzenia mnie z równowagi, np. dygresjami typu : czy mój zarost licuje z powagą munduru, czy nie jest przyczyną moich problemów w służbie, czy mieści się w kategoriach schludnego wyglądu itp., ciągłym demonstrowanie pogardliwego stosunku do mojej postawy, przerywaniem, gdy udało mi się zebrać myśli i popędzaniem, gdy straciłem wątek, uniemożliwiły mi właściwe przekazanie tego, co uważam, że jest istotne dla sprawy."
 • @ninanonimowa 21:51:39
  z mojej strony elegii cześć na razie ostatnia:
  - Praktykuję od dziecka swoich przodków wiarę:
  Codziennie Bogu świeczka, by zdobyć ogarek.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej