Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ŚWITANIE W KL AUSCHWITZ 14-08-2015 KONSTRUKCJA KRZYŻA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzięki jego rozpracowaniu Wroga Eligiusz Niewiadomski zdobył wiedzę o planach Narutowicza wywołania rewolucji bolszewickiej i masońskiej w Polsce, Benito Mussolini - o planach likwidacji katolików we Włoszech, a cristeriosi powstali w Meksyku.

14 sierpnia 2015 - wielkie święto Maksymiliana Marii Kolbego, patrona narodowców, rocznica odejścia do Wieczności naszego duchowego ojca, który uratował Polskę i Świat przed rzezią w roku 1923. W roku 1916-tym młody kleryk z Polski studiujący teologię w Rzymie został napadnięty przez masońską (komunistyczną) bojówkę. Zwyrodnialcy napadli go, ponieważ nosił z dumą habit katolickiego zakonnika. Doświadczył upokorzenia i bólu, ale zawrzała w nim krew Polaka, Bóg powołał go wtedy do zostania narzędziem oporu przeciwko masonom i komunistom planującym wymordowanie wszystkich chrześcijan - szczególnie katolików i prawosławnych. Maksymilian zaczął organizować zbrojny opór przeciwko bojówkom lewackim, zaczął rozpracowywać tajne organizacje antykatolickie. Był w swoich działaniach tak dobry jak sam Święty Tomasz Torquemada, a nawet skuteczniejszy. Dzięki temu jego rozpracowaniu wrogich środowisk Eligiusz Niewiadomski zdobył wiedzę o planach Narutowicza wywołania rewolucji bolszewickiej i masońskiej w Polsce, Benito Mussolini - o planach likwidacji katolików we Włoszech, a cristeriosi powstali w Meksyku. Wiedza i wsparcie duchowe od Ojca Maksymiliana pomogły tym dzielnym ludziom w skutecznej walce. Był ich natchnieniem, doradcą, prorokiem, apologetą i ojcem. Wrogowie do dzisiaj mszczą się za tamtą skuteczną obronę Europy i świata katolickiego przez Ojca Maksymiliana. Stosują taktykę przemilczania i opluwania. Zatajają jego współpracę antymasońską i antykomunistyczną z Niewiadomskim i Mussolinim oraz z cristerosami meksykańskimi. Opluwają go - że był faszystą, antysemitą i że miał obsesję antymasońską. Szczególnie nienawidzili Świętego Maksymiliana Trocki i masoni WASP-owscy. Ich nienawiść trwa do dzisiaj jako zapis cenzorski na Świętego. Przez wytrwałą pracę propagandową i zastraszanie oraz przez naciski finansowe masonów i komunistów nasi księża nie uczą, że uczniowie Kolbego uratowali militarnie Papieża, Bazylikę Świętego Piotra w Rzymie, Klasztor Jasnogórski w Częstochowie i Sanktuarium Matki Bożej de Guadelupe oraz miliony niewinnych mężczyzn i kobiet. Świętemu nie jest okazywana należyta wdzięczność.
Jednak dzielni ludzie ze środowiska NEon24.pl, Narodowej Wolnej Polski i Stronnictwa Pracy oraz Stronnictwa Jedność Narodu przełamali zmowę milczenia antykolbiańskiego i wybrali się w dzień wspomnienia męczeństwa i zasług Świętego do Oświęcimia. Stawiamy w ten dzień Krzyż 15-metrowy, nawiązujący do Krzyża z Giewontu (1901) na Żwirowisku, w miejscu gdzie walkę duchową o pamięć o Maksymilianie stoczył Kazimierz Świtoń.
Należy się domagać wprowadzenia Świętego Maksymiliana do kanonu wielkich obrońców Kościoła Świętego Matki Naszej. Jego dzieło winno inspirować, szczególnie ludzi młodych. Jeżeli mamy kiedyś dojść do władzy w Polsce i wyzwolić Kraj z łapsk masonów i komuchów - to właśnie ze Świętym Maksymilianem.

Tutaj: film jak rano pracujemy przy Krzyżu na Żwirowisku;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Usunęliśmy prezesa ze stołka TVP - ma Pan Kandydata ??
  Brawa dla niezłomnych Endeków, dziękuję za film, ja następne zrobię przy Pomniku 23.8.15 http://beata.neon24.pl/post/124757,23-sierpnia-dzien-pamieci-o-ofiarach-stalinizmu-hitleryzmu. Nawiązałam kontakt z MON, poznamy ich po owocach ! https://twitter.com/AndrejasBeata/status/632136813587628032
  Wojsko pomaga w zmniejszaniu skutków suszy i widzimy Mundury POLSKIE w TVP - jest sukces !!
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 13:20:27
  "Wojsko pomaga w zmniejszaniu skutków suszy ..."

  Mają chłopaki te możliwości!!!
  ;-)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:26:46
  Stosując retorykę ośmieszania Polskości (bo jak pamiętamy, Wojsko Polskie, nieważne że ludowe, zawsze brało udział w usuwaniu klęsk żywiołowych i także w tym kontekście było solidnym filarem Polskości), stawia się Pan stronie tych wszystkich wrogów Polski, którzy każdy przejaw patriotyzmu ośmieszają, bo taka jest ich rola w tzw przestrzeni medialnej.
  Bardzo chciałbym się mylić, ale obawiam się, że taka jest prawda.
  Sam jestem byłym żołnierzem i obraża mnie taka Pana gadanina.
 • @Jan Paweł 17:22:46
  sluszna i celna uwaga
 • @Jan Paweł 17:22:46
  To Pan jako najemnik w Iraku i Afganistanie mordował tamtejszą ludność, że teraz tak o cześć żołnierską walczy?

  Niech Pan będzie poważny. A pies - do budy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:23:09
  Służyłem w Wojsku Polskim za komuny. Wtedy WP nikogo nie mordowało.
 • @Jan Paweł 23:05:59
  Wiedziałem, że kiedy Wojtas się pojawi, to będzie wesoło - jak w Domu Wariatów.
  Tego, że jest Pan "byłym żołnierzem Wojska Polskiego" nie trzeba tłumaczyć.
  W imieniu Polaków, przepraszam Pana za ten skok osobnika bez kaftanu i kagańca.
 • @Zdzich 05:23:35
  Zdzisiu. Dlaczego dyskutujesz o mnie np. u Kosiura?
  Walczysz z moimi argumentami u niego? A nie możesz napisać swojej notki na ten temat?

  I wyjdzie jak tu: kaganiec dla mnie, czy dla zbójnickiego psa?

  Tacy ludzie jak Pan, w swej zapiekłej nienawiści, są gotowi sami sobie krzywdę zrobić, aby tylko nie być uczciwym w ocenach.

  A tak szczerze: ile razy już ugryzł się Pan w język?
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 13:20:27
  Niechże sie Pani przestanie ośmieszać- urojone ambicje i wydumane wpływy.
 • @AUTOR
  Serdecznie Was pozdrawiam- jesteśmy z Wami , otaczamy Was modlitwa. pozdrawiam Wszystkich, szczególnie Pana i Jarka R. Helena
 • Mozaizm - "religia" zbrodni
  .
  Nawet powierzchowny czytanie biblii

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  musi doprowadzić czytelnika do wniosku, że mozaizm jest po prostu "religią" zbrodni, piszę "religią", gdyż ta ideologia nie zna praktycznie pojęcia Boga, w centrum ideologii znajduje się "lus wybrany", ba, talmud dowodzi wyższość Izraelity nad kimkolwiek, kogo określało by się mianem Elohim czy JHWH. Zresztą Izra-el otrzymał swe imię jedynie, gdyż Boga pokonał

  - http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=32%C3%B3w29#W29

  "29 Powiedział: «Odtąd nie będziesz się zwał Jakub, lecz Izrael, bo walczyłeś z Bogiem4 i z ludźmi, i zwyciężyłeś» "

  Co prawda ten tekst jest jednoznaczny, ale każdy Izraelita to już z nazwy ten, który Boga pokonał. W mozaizmie nie ma miejsca dla Boga, bo rolę bożków przejęli Izra-el-ici (El jest określeniem oznaczającym boga).

  "Opluwają go - że był faszystą, antysemitą "

  Określenie "antysemita" jest semantycznie błędne, rozumiane jest "antyizraelita", czy wierzący w Boga chrześcijanin MOŻE NIE BYĆ antyizraelitą, tzn. przeciwnikiem antychrysta, tego który rzekomo pokonał Boga, Chrystusa ? Zastanów się czytelniku ! A czyż nie chełpi się antychryst Izraelita, że przybił Chrystusa do krzyża, dokładnie skazał go na śmierć na krzyżu wyjąc wściekle «Precz! Precz! Ukrzyżuj Go!»

  > http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=358#W15

  Czyż określenie "ludu wybranego przez Boga" nie jest karygodnym bluźnierstwem, a my przysłuchujemy się ze spokojem bluźnierstwom innego antychrysta

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  a nawet bluźnierczy motłoch wył jak opętany w Rzymie "santo subito".

  Mozaizm jest ideologią zbrodni, żadną religią, kto jeszcze tego nie pojął, to poleca się

  - http://pppolsku.blogspot.de/2012/04/wybrane-teksty.html

  synagoga z kolei, jest infrastrukturą zbrodni. Gdziekolwiek się pojawią członkowie tej zbrodniczej organizacji dochodzi do niebywale zwyrodniałych ekscesów, spójrzmy na Bliski Wschód, czego dowodzi ta 70-letnia historia ?

  Czy to tak ciężko jest zrozumieć, co przynosi nam Pismo Święte ? No przecież tam opisano z detalami jakim ludem są ci Izraelici, którzy chełpią się, że pokonali Boga. Czy ludów chrześcijańskich nie stać na nieco więcej, niż zachowywać się jak jak stado baranów osaczonych przez hordę koczowników izraelickich, nie wiadomo po co nazywanych w Polsce żydowskimi.

  Jak wiadomo, z tym zwycięstwem nad Bogiem to też plotka, holokaust potwierdził jak dalece ograniczone są możliwości tej zbrodniczej bandy.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  Na dodatek likwidacji Izraelitów dokonali sami Izraelici i na zlecenie Izraelitów.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:58:38
  Przede wszystkim nie dyskutuję, tylko cytuję w celach porównawczych.
  Na dyskusję nie mam szans, gdyż bawisz się (jak dzieciak!) w banowanie.
  Nie znam uczucia nienawiści.
  Na Pana nie mam ambicji. Mów mi po prostu: Zdzich.
  Na resztę odpowiedziałbym tak jak Pan: "do budy", ale nie powiem. :)
 • @Zdzich 16:20:31
  O kurcze, już jest Pan w budzie (ruskiej)?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej