Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PO ŚWIĘCIE MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO A.D. 2015...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za rok tutaj będą tłumy. Odwiedzenie tego sanktuarium Maksymiliana Marii Kolbe (ciało nazisci zakopali pod krematorium) jest uzupełnieniem pielgrzymki na Jasną Górę. Odkrycie sensu życia niezwykłego zakonnika jest niezbędne dla zrozumienia polskosci.

15 sierpnia 2015, Oświęcim - demontaż Krzyża (repliki Krzyża z Giewontu), który nie został tym razem podniesiony z powodu upału. W słońcu taśma pakowa użyta do sklejania Krzyża nagrzewała się do ponad 50 stopni Celsjusza i nie tworzyła trwałych wiązań. Konstrukcja rozklejała się i groziła katastrofą budowlaną.
Pogoda zepsuła ambitne plany, ale może tak miało być? Oby właśnie tak było, że dzisiejsze niepowodzenie zwróci uwagę na problem jakim jest zatajenie wagi sprawy naszego Świętego przez polityków świeckich i nie-świeckich.

Marzy nam się, żeby za rok tutaj przybyły tłumy. Odwiedzenie tego sanktuarium Maksymiliana Marii Kolbe (ciało nazisci zakopali pod krematorium) jest nieodzownym uzupełnieniem pielgrzymki na Jasną Górę. Odkrycie przez Polaka sensu życia niezwykłego zakonnika jest niezbędne dla zrozumienia polskosci. Cud jakim jest zachowanie ciała pomimo prób spalenia w krematorium jest znakiem - cudem na miarę cudów biblijnych*.
 
Tutaj - film TELEWIZJI NARODOWEJ o tym jak demontujemy Krzyż:
 
 
Z generatorów prądu używanych podczas prac na Żwirowisku korzystaliśmy dzięki uprzejmości Pana Piotra Rybaka. 
 
 /-/ Eugeniusz Sendecki

==========
* o zachowaniu ciała pomimo prób spalenia w piecu krematoryjnym poinformował Kazimierz Switoń. Wykopanie relikwii jest sporym problemem politycznym, ponieważ niektóre środowiska (masoneria WASP-owska, wyznawcy religii holokaustu, historycy zatajający Układ z Dorotheenstrasse) są zainteresowani status quo, czyli zatajeniem sprawy i zakazem wykopalisk w na terenie KL Auschwitz.

KOMENTARZE

 • Niczego innego nie spodziewałem się po tym przedsięwzięciu,
  jak tylko kolejnej "pięknej katastrofy". Zamiast tej taśmy pakowej trzeba było kleić na ślinę, szanse powodzenia byłyby nieporównanie większe. Wszystkim potencjalnym nasladowcom dedykuje maksyme miejscowych budowlańców i drukarzy: -" Nie pchaj sie na afisz jak nie potrafisz !" Pozdrawiam całą "ekspedycję ośmięcimską " i iprzypominam jeszcze jedną maksymę : - " Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane ", a Państwo byliście właśnie na jego ziemskim terytorium.
 • Mala katastrofa budowlana
  Faktycznie uzycie jakiejkolwiek tasmy do sklejenia takiej konstrukcji to spory "niewypal" budowlany.
  Cieszy jednak podjecie sie takiej inicjatywy i chwala Wam za to. A tak na marginesie z przedstawionego filmu jedynie co zapamietac moge to ......spory brak w uzebieniu tak mlodego jeszcze mezczyzny.
 • Szanowny Panie doktorze
  Pisal Pan ostatnio ze jest bardzo zaniepokojony "zniknieciem" A.Hadacza,
  czy ma Pan juz jakies wiesci, czy sie odnalazl, a tez jedno pytanie co z "wizyta" w CBA
 • @jacek0003 17:31:23 - CÓŻ ZA PEŁEN ŚLINY WPIS... PIĘKNIE SIĘ MI KOJARZYCIE, NIE MA CO!
  Kanon manipulacji antypolskiej. Obrażanie, dezawuowanie, poniżanie, blokowanie patriotycznych inicjatyw oddolnych... Cały arsenał środków używanych przez WAS do upadlania i utrzymywania Polaków w zniewoleniu. Jednak na nic się Wam to nie zda. Prawda o WAS i o Kolbem, o Niewiadomskim, o Mussolinim i o Christerosach się przebija przez WASZE opary obłudy i kłamstwa historycznego. Okazaliście WASZE cele nazywając pewne rzeczy. Drogę przed bramą wjazdową do Birkenau nazwaliscie "ulicą Ofiar Faszyzmu"... No, kłamcie dalej, jeżeli umiecie. Ciekawy jestem - co wymyślicie tym razem...
  ==========
  Niczego innego nie spodziewałem się po tym przedsięwzięciu, // jak tylko kolejnej "pięknej katastrofy". Zamiast tej taśmy pakowej trzeba było kleić na ślinę, szanse powodzenia byłyby nieporównanie większe. Wszystkim potencjalnym nasladowcom dedykuje maksyme miejscowych budowlańców i drukarzy: -" Nie pchaj sie na afisz jak nie potrafisz !" Pozdrawiam całą "ekspedycję ośmięcimską " i iprzypominam jeszcze jedną maksymę : - " Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane ", a Państwo byliście właśnie na jego ziemskim terytorium. // nadużycie link skomentuj usuń // jacek0003 15.08.2015 17:31:23
 • @Zbójnicki pies 20:19:06 - BRZYDKI ZAPACH...
  Ta Wasza napaść na Świętego Maksymiliana - bardzo brzydko pachnie. Nie róbcie tego więcej.
  ==========
  Szanowny Panie doktorze // Pisal Pan ostatnio ze jest bardzo zaniepokojony "zniknieciem" A.Hadacza, // czy ma Pan juz jakies wiesci, czy sie odnalazl, a tez jedno pytanie co z "wizyta" w CBA // nadużycie link skomentuj usuń // Zbójnicki pies 15.08.2015 20:19:06
 • @Eugeniusz Sendecki 21:11:41
  Co niby jest w moim wpisie kanonem antypolskiej manipulacji ? Takie rurki klei się klejem do twrrdego PVC (Polyvinyl chloride), sprzedawcy w markecie budowlanym trzeba było zapytać, a nie używać taśmy klejącej ! Doprowadził Pan do kolejnego publicznego wygłupu i ma pretensje o surową ocenę tych swoich figlików pod obozową bramą ?
 • Szanowny Panie Doktorze...
  Chciałbym podpowiedzieć, myślę skuteczną, technologię łączenia ze sobą tych tyczek bambusowych. Otóż jest taka technologia rur termokurczliwych, którą stosuje się np przy naprawianiu kabli energetycznych. Łączenie tyczek mogłoby polegać na tym że, trzeba by zetknąć ze sobą na zakładkę dwie tyczki, na długości tak gdzieś 30cm i nałożyć na tą zakładkę tą rurę termokurczliwą, tak by po obu stronach rura była dłuższa od zakładki o jakieś ok 5cm. Następnie należy opalarką podgrzewać tą rurę, która pod wpływem temperatury zacznie ściśle obejmować całą zakładkę, tworząc solidnie połączenie.
  Podobno są także dostępne w tej technologii, połączenia krzyżowe.
  Pozdrawiam
 • Św. Ojciec Kolbe ma niestety...
  ..."złą prasę" nie tylko z racji bycia osobą duchowną Kościoła Katolickiego, ale swoich antymasońskich i przede wszystkim antysemickich wypowiedzi. Jest dla środowisk, które już praktycznie zwyciężyły w informacyjnej i ideologicznej wojnie, zbyt niebezpieczny, i zrobią one wiele, by zminimalizować Jego znaczenie, a najlepiej zepchnąć w niepamięć.
  Kłaniam się!
 • @Naczelny 08:12:20 - PRAWDA MA ZAWSZE "ZŁĄ PRASĘ"...
  Niech Pan zobaczy, co robią przeciwnicy Ojca Maksymiliana, bohatera który uratował Europę Chrześcijańską. Trzeba zauważyć, że jego głównym wrogiem jest Sam Diabeł. Zamienia się jak kameleon - w specjalistów od sklejania tyczek bambusowych. Diabeł wstępuje w serca blogerów i ogonem stuka w klawiaturę!
  Modlitwa. Dużo modlitwy potrzebne. Swąd siarki piekielnej daje się wyczuć.
  Święty Maksymilianie, ratuj NEon24.pl!
  + Amen!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:18:37
  Gieniu
  Umyślni mi donoszą, że złamanie krzyża było Twoim dziełem wynikającym z oparcia Twojego słusznego ciała o wspomniany artefakt.

  Zaczyna się ferment wśród Twoich zwolenników, którzy zaczynają domniemywać, czy wspomniane zdarzenie nie jest wynikiem innych nacisków jakich doznałeś w mrocznych kazamatach CBA.

  Sprawozdanie na temat przesłuchania w CBA od "naszego człowieka w CBA", jest w drodze...
 • @Eugeniusz Sendecki 21:17:38
  Doktorze,doktorze, gdzie i w jakim miejscu mojego komentarza "napadlem" na Sw.Maksymiliana, gdzie.
  Zarzut tyle niesprawiedliwy co w rzeczy samej falszywy i obrazliwy.
  Czy pytajac o P.Hadacza co z nim jest napascia na sw.Maksymiliana, co Hadacz ma z sw.Kolbe wspolnego.
  Przesadzil Pan Doktorze tym razem, oj przesadzil
 • @Eugeniusz Sendecki 10:18:37
  Dziękuję . Ave .
 • @Zbójnicki pies 19:27:57 - NO I WIDZICIE, PANIE ZBÓJNICKI. SAMI ŻEŚCIE SIĘ WYGADALI
  Ha! Mam Was!
  Sami piszecie, że sprawa Hadacza nie ma za wiele wspólnego ze sprawą Świętego Maksymiliana. Czyli - że się przyznajecie do trollingu złośliwego. Bo mieszając wątki Kolbego i Hadacza, trollując pod ważnymi sprawami kolbiańskimi - wyrządzacie szkodę Świętej Sprawie.
  Ja już od jakiegoś czasu obserwuję Wasze złośliwe trollowanie moich artykułów. To Wyście wrzucili temat Hadacza jak zwróciłem uwagę elity polskiej pisującej i czytujacej NEon24.pl na ważny temat współpracy Służb Bertone z WASP-ami i Chińską RL w temacie Covec i Duda. Wasze zlośliwe zachowanie dalo asumpt agentowi Trybeusowi do podłej napaści na mnie. Zawrzał on (a to dzięki Waszemu trollowaniu, Panie Zbójnicki!) udawanym gniewem, rozdarłswe szaty i zaszantażował nas - że odejdzie!
  Pięknie, Zbójnicki! Pięknie! Nie ma co! W ładnym towarzychu się żeście znaleźli! Radzę Wam - nie idźcie dalej tą drogą!
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 21:17:38 // Doktorze,doktorze, gdzie i w jakim miejscu mojego komentarza "napadlem" na Sw.Maksymiliana, gdzie. // Zarzut tyle niesprawiedliwy co w rzeczy samej falszywy i obrazliwy. // Czy pytajac o P.Hadacza co z nim jest napascia na sw.Maksymiliana, co Hadacz ma z sw.Kolbe wspolnego. // Przesadzil Pan Doktorze tym razem, oj przesadzil // nadużycie link skomentuj usuń // Zbójnicki pies 16.08.2015 19:27:57

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej