Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

STONOGA RYBAK I NARODOWCY! ZWROT AKCJI! BRAWO NEon24.pl!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rybak ostentacyjnie zakłada koszulkę Stonogi Partii Polskiej. Stonoga oferuje 10 okręgów w wyborach do Sejmu Ruchowi Narodowemu, który ostatniej nocy rozwiódł się z Kukizem. Osobiście prowadziłem to zgromadzenie przed pałacem prezydenckim w W-wie.

Zaskoczony Stonoga serdecznie uścisnął Rybaka, kiedy ten zdarł koszulkę partyjną z grzebietu jedego z działaczy i zalożył ją ostentacyjnie, przed kamerami telewizyjnymi - przed pałacem prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Był to akt politycznego lenna wobec wschodzącej gwiazdy antysystemowej Zbigniewa Stonogi i ostatecznego wypowiedzenie dotychczasowego lenna wobec starego suwerena Pawał Kukiza, którego nieszczęśliwego końca się spodziewa coraz więcej osób, niestety.

Stonoga ma wkrótce być uwięziony. Wbrew zapowiedziom, nie został ułaskawiony przez Prezydenta Dudę, który tym samym złamał obietnicę daną przed drugą rundą wyborów prezydenckich, że jak go Stonoga poprze, to on Stonodze pomoże, już w kilka dni po zaprzysiężeniu. Niestety, do tej pory prawnicy prezydenccy się sprawą Stonogi nie zajęli. Czyli Duda wydudał Pana Zbigniewa. A ja się pochwalę, że od początku Panu Dudzie nie ufałem, uważałem go za kolejnego masona z masońskiej Unii Wolności, w drugiej rundzie oddałem glos z dwoma iksami, czyli głos przeciwko obydwóm kandydatom. No i na moje teraz wyszło, niestety...
Stonoga mówił bardzo fajnie, z rezerwą się odniósł do żydowskiego fejsbuka i nie zaoponował kiedy promowałem kilku-krotnie NEon24.pl. Czyli znowu jesteśmy kilka punktów wyże, Drodzy Państwo! Brawo MY!

Stonoga zareagował politycznie na rozstanie się Kukiza i Ruchu Narodowego, do którego doszło ostatniej nocy i zaproponował Marianowi Kowalskiemu wejście w tej kampanii i przyłączenie się. Padła ze strony Stonogi propozycja - liczba dziesięciu okręgów wyborczych dla RN-u. Bardzo ważne było to, że padło nazwisko Kowalskiego jako lidera narodowców, a nie Grzegorza Brauna, który z racji na swoje pochodzenie żydowskie przywódcą Polaków być nie może, może jedynie w Polsce pełnić wobec nas, Polaków i narodowców rolę służebną. Ja się Panu Stonodze natychmiast zaoferowałem - że przeprowadzę de-zetchaenizację, de-giertychizację, de-braunizację i de-blajeryzację narodowych i nacjonalistycznych struktur, szczególnie spenetrowanych przez Służby Bertone. Wskazałem na rolę Księdza Orszulika, KUL-u, Wojciecha Giertycha w mamieniu i kanalizowaniu elektoratu patriotycznego w dobie po-okrągłostołowej. Lud zebrany przed pałacem wysłuchał z uwagą moich słów.

Owego dnia, 22-go sierpnia 2015 wypadały 80-te urodziny Św. Pam. Pani Stonogi, Mamy Zbigniewa zamordowanej przez System w odwecie za niezłomną działalność syna. Na koniec zgromadzenia Zbigniew Stonoga poprosił o modlitwę za Swoją Mamę i wszyscy odmówili "wieczne odpoczywanie". Jakkolwiek do tego czasu do Stonogi podchodziłem z rezerwą, to tą modlitwą bardzo mnie do siebie przekonał. Wyczułem w nim autentyczną Wiarę Świętą, tak potrzebną Krajowi i Narodowi. Jest jak drugi Korfanty, ten nasz Pan Zbyszek.

Byłem tam od poątku do końca i zdążyłem opowiedzieć zebranym Polakom o aferze na Kolskiej, pieniądzach WSI i o tym jak pierwsza część dziedzińca pałacu prezydenckiego się stała sercem politycznym narodu. Zaprosiłem wszystkich do spotykania się przed pałacem prezydenckim, do śmiałego uprawiania polityki polskiej - szczególnie w tym miejscu.

Wszystko filmowała nasz wybitny filmowiec i patriota - piekan pani o pseudonimie Ewinia, pisującana NEon24.pl. Czekamy na pojawienie się filmów, Ewinia. Czas nagli.

Jednoczesnie pragnę przeprosić za zawód jaki zrobiłem Pani Hani i Ewinii, ktore pod Wizytkami planowały tego dnia urządzić warsztaty z orzełkami dla dziatwy polskiej. Biedne dzieciaczyny będą musiały na orzełki poczekac tydzień. Przez niedogranie i nawał obowiązków zapomniałem zabrać z magazyny blatów i zadaszenia, za co przepraszam. No cóż, nasz naród czeka już 88 lat na przywrócenie Krzyża do Korony, więc niech się dziecię polskie przyucza do cierpliwego czekania.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • TUTAJ FILM:
  STONOGA, RYBAK, SENDECKI;
  https://www.youtube.com/watch?v=s8sVxOsjaHs
 • Eugeniusz Sendecki
  Przeprosiny przyjęte, mówi się trudno, życie to nie bajka, są ważniejsze sprawy.
  Ale tym razem nam nie nawal Panie Doktorze ! Zapraszamy w następną sobotę przy kościele sióstr Wizytek.
  Pozdrawiam serdecznie
 • Autor,
  ZOSTAW PAN BRAUNA W SPOKOJU!!!

  JEDEN MĄDRY W SENACIE POTRZEBNY!!

  BARDZO LICZĘ ŻE BĘDZIE!! NAWET ŻYDOM KTOŚ MUSI POWIEDZIEĆ PRAWDĘ!!!!
 • Co Pan za bzdury wypisuje?
  //Bardzo ważne było to, że padło nazwisko Kowalskiego jako lidera narodowców, a nie Grzegorza Brauna, który z racji na swoje pochodzenie żydowskie przywódcą Polaków być nie może, może jedynie w Polsce pełnić wobec nas, Polaków i narodowców rolę służebną//

  Grzegorz Braun nie jest żydem.
  Proszę o jakiekolwiek, ale dowody! nieładnie :(
 • @Astra 16:42:42
  jak juz pisalem - dzien bez "zyda" jest dniem straconym 8-)))))))
 • ..jasny gwint...
  ...jak się Gienek Sendecki zabiera za promocję Stonogi to już... po Stonodze :))
 • @Astra 16:42:42
  z tego co wiem, to Grzegorz Braun nie jadł prosiaka od Witaszka...pewnie to dowód koronny na rodowód żydowski:))
 • Panie Doktorze
  // Wbrew zapowiedziom, nie został ułaskawiony przez Prezydenta Dudę, który tym samym złamał obietnicę daną przed drugą rundą wyborów prezydenckich, że jak go Stonoga poprze, to on Stonodze pomoże, już w kilka dni po wyborach//

  prosze napisac , skad ma Pan te "rewelacyjne" wiesci, jakies konkretne zrodlo, ale konkretne. I niech Pan znow nie odpisuje ze atakuje sw.Maksymiliana 8-))))))))
 • @rerak 17:43:22
  // Czemu opuścił pan i nie promuje Hadacza, największego patriotę, obrońcę wszystkich i wszystkiego, słynnego w kraju i na świecie celebrytę?//

  Pan doktor pisal ze Andrzejek znikl, porwal go MOSAD, albo co bardziej prawdopodobne CIA. Czy aby nie przebywa w obecnej chwili na Kubie.
  A konkretnie w Guantanamo ????
 • @trybeus 17:43:07
  I co teraz z nami trybie? my też tego prosiaka nie jedliśmy!
  Jak nas te cholery witaszkowe w listopadzie nie zaproszą na konsumpcję, to koniec z nami, zrobią z nas żydków... jasny gwint... :))))))))))))))
 • @trybeus 17:41:55
  tak i Andrzejek skonczyl - a szkoda, a szkoda, bylo przynajmnie wesolo
 • @Astra 16:42:42
  Zastanawia mnie fakt o którym pisze G Braun ,czy nie ma zastosowania w tym przypadku. Zawsze kiedy liczyło się dobro Polski zdrajcami byli Żydzi.
  Tak mieszali że biedni Polacy nie wiedzieli że są zdradzani, sprzedawcami.
  Kim jest taki E Sendecki ja nie wiem. Krytykuje Brauna którego pierwsze wiadomości dostaję na fejsie i widzę czytam słucham.Ja nie zaglądam panom czy są obrzezani czy nie :)
  Pan Sendecki , Kosiur piszą tylko omijaj Żydów czy to nie podejrzane?
  Mamy podobno Żydów chazarskich i jakąś inna odmianę myślę że Polskich . Cały PIS to podobno Żydzi .
  Warto by natomiast jeżeli wiemy którzy to Żydzi napisać, a nie tylko zakreślać ogólniki , bo inaczej to ja ufam Braunowi który pokazuje kto Żyd, kto nie i jakie maja wobec nas zamiary.
  Dlatego wolę Brauna niż takich oszołomów jak Sendecki który proponuje mi Stonogę , Bóg wie co to za ono , skąd przyszło ?Dlaczego może więcej niż inni?Dlaczego Kowalski ochraniarz jest ważniejszy od Brauna ?
  Ja osobiście wolę ludzi wykształconych wolę Bosaka np .
  Czasem myślę droga pani że to właśnie Żydzi mącą nam w głowie pod przykrywką , jak zwykle.
  Jest pewnie trzecie dno , ale jakie to niech Sendecki się wypowie.
 • @klementyna 18:11:46
  //Czasem myślę droga pani że to właśnie Żydzi mącą nam w głowie pod przykrywką , jak zwykle.//

  Brawo ! prawda jest taka, że żydki to najwięksi "antysemici"
  Ale są groźni, bo to prowokatorzy i wiele szkody czynią wśród nas.
  Wypatrzy taki mosiek zdolnych do rządzenia ... i co robi?
  Robi z niego żyda oczywiście, bez żadnych dowodów, nic... po prostu !
  Ale une nie wiedzą, że my jesteśmy jednak od nich mądrzejsi i nie łykamy takich głodnych kawałków :)

  PS nie mam tutaj na myśli E. Sendeckiego, on jest raczej naiwny wierząc tak durnym pomówieniom, ale już np. Kosiur... ostatnio zaatakował nawet pana Wojtasa (mnie też) i teraz pytanie za 100 pkt, jaką gębę próbował nam przystawić? no?
  To są prowokatorzy i tyle.

  pozdrawiam :)
 • @Eugeniusz Sendecki 16:12:53
  Relacja filmowa będzie obszerna, ale trzeba jeszcze na nią trochę poczekać. Długo trwa przesyłanie filmu, a równocześnie wgrywam film z wcześniejszego pożegnania Rajdu Katyńskiego przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Jeszcze trochę cierpliwości.
 • @Astra 18:27:44
  jednym słowem nie ma medium w którym by nie było oficera WSI badx innego podobnego menelu !

  Również pozdrawiam :)
 • @Astra 17:52:50
  Niestety, nowa inteligencja, jak Braun, jest wyśmiewana i wyszydzana w Polsce. (Również wyzywana od psów i sku...synów przez Wojtasa.) Półgłówki rządzą. Bez zmian na horyzoncie.
 • @Astra 17:52:50
  :) trzeba szybko zrobić "zimne nóżki", albo ugotować golonkę, zjeść przed laptopem, żeby kamerka nagrała, rzucić do sieci na jutuba...:))

  nie będzem czekać do listopada khe khe khe keh...
 • @Astra 18:27:44
  // Wypatrzy taki mosiek zdolnych do rządzenia ... i co robi?
  Robi z niego żyda oczywiście, bez żadnych dowodów, nic... po prostu !//

  trafila Pani w sedno "sprawy" wlasnie o to mi chodzi w moich komentarzach i napisze wiecej, najwiecej na portalu o zydach pisza .............. ???
 • @Zbójnicki pies 18:56:13
  Tak to działa zniszczyć mądrego!!
 • @trybeus 18:54:24
  Znowu zimne nóżki? Boszszszszeee dopiero co wczoraj skończyłam :(
  A schabowy nie wystarczy? z kapustką i niekoszernymi ziemniaczkami?
  w dodatku nienawidzę kamery...
  Nieee to jednak musi być witaszkowy prosiak no i Sendecki za świadka :)
 • @Zbójnicki pies 18:56:13
  To, że piszą o unych to bardzo dobrze, mnie chodzi o to przyprawianie gęby żydowskiej innym Polakom, to jest wstrętne !
 • @Astra 18:27:44
  ... pisałem kiedyś, że Stonoga za bardzo kozakuje, czyli...albo ma potężne haki na System PO-PIS-SLD-PSL zdeponowane gdzieś na Jamajce, albo RPA i w ramach "polisy na życie"system jeszcze go nie sprzatnął, albo jest wtyką Systemu, w celu skłócenia Polaków na iment...wyczuwam dziwne parcie na rozgłos, to ma siłę rażenia wśród Polaków...a nic tak nie wzbudza zaufania jak Męczennik Systemu skazany i osadzony w więzieniu (Michnik, Geremek, Mazowiecki Wałęsa też byli w więzieniu "niewinnie zaknięci" bo walczyli z systemem..potem okazali się częścią Systemu)...Lepper też chyba miał wyroki...

  ...ja poczekam, spokojnie obserwuję, nie podniecam się, zobaczymy co z tego wyniknie...ocenię po owocach...nie dam sie już nabrać na legendowanie krzykiem...

  póki co Grzegorz Braun zachowuje się z tych wszystkich polityków najbardziej racjonalnie i poważnie...reszta "polityków", to małpy w cyrku Sorosa...
 • @Astra 19:06:20
  ino patrzec jak krol Wladyslaw Jagiello okrzykniety zostanie agentem MOSAD-u , przymiarki juz sa, niedawno "uczeni" z Rosji w swoich "badaniach" odkryli ze bitwe pod Grunwaldem wygrali Rusini przy pomocy wojsk Jagielly, a wiec jeszcze wiele przed nami 8-)))))))
 • @trybeus 19:08:06
  ta Pani tez ???????? 8-))))))

  http://beata.neon24.pl/post/125044,samoobrona-uznaje-referendum-6-9-15-za-niekonstytucyjne
 • @trybeus 19:08:06
  Bingo panie trybeus co racja, to racja.Reszta polityków o małpy!!
 • @trybeus 19:08:06
  Nie lubię osądzać innych, ale politycy to wyjątek bo sami w tym bagnie się nurzają na własne życzenie.

  Co do Brauna, to ja się z Tobą zgadzam trybie i zauważ, jak on nikomu z tych "młodych wilczków" pędzących obecnie do koryta... zauważ jak on im wszystkim nie pasuje.
  Tutaj jest mowa o panu Rybaku, to jest może porządny człowiek, ale niedawno czytałam jak G. Braun pisał, że z propozycji wspólnego startu w wyborach została tylko propozycja, bo nikt się od Kukiza do niego nie odezwał.
  Trochę dziwne co?

  Czy Paweł Kukiz spojrzał już Panu prosto w oczy? Zapowiedział to w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. Na pytanie Wojciecha Czuchnowskiego: „Dopuszczasz współpracę z Grzegorzem Braunem, skrajnym antysemitą, który swoimi wypowiedziami poniża, szkodzi Polsce?” odpowiedział: „Ale zanim zaproponuję Braunowi miejsce na liście, bo na razie było tylko zaproszenie do rozmów, najpierw spojrzę mu w oczy i porozmawiam”. Dziennikarz „Gazety Wyborczej” dopytywał, czy będzie to rozmowa o antysemityzmie. Paweł Kukiz odpowiedział: „Tak. Jeżeli przekonam się, że myśli tak, jak można przeczytać w jego wypowiedziach, to go kasuję. Będę rozmawiał z wieloma ludźmi z ciekawości, co kto ma do zaoferowania i co zobaczę w jego oczach. Jeżeli się okaże, że widzę żydożercę czy arabofoba, to na pewno nie będę z nim współpracował”. //

  http://nczas.com/wiadomosci/wywiad/braun-kukiz-aportuje-pileczke-rzucona-mu-przez-wyborcza/

  I znowu wydumany antysemityzm ważniejszy od przyszłości Polski? :(
 • Proste!
  Nie dla wpychania Polski dla wojnę ukraińską!!
  Nie dla roszczeń żydowskich!!
  Nie dla wyprzedaży polskiej ziemi!!
  G Braun!
 • Sześciolatki niezdolne do rozpoczęcia nauki są albo niedorozwinięte, albo chore, albo leniwe, albo głupio chowane. Współczujmy r
  "Sześciolatki niezdolne do rozpoczęcia nauki są albo niedorozwinięte, albo chore, albo leniwe, albo głupio chowane. Współczujmy rodzicom"

  Żeby nikt nie śmiał pomyśleć , a cóż jeszcze wypowiadać się o twoich dzieciach głosuj na Grzegorza Brauna on nie pozwoli by takie bydle wypowiadało9 się na łamach prasy!
 • @klementyna 19:58:57
  Kto się tak wypowiedział o dzieciach?
 • @klementyna 19:34:22
  "Nie dla wpychania Polski dla wojnę ukraińską!!
  Nie dla roszczeń żydowskich!!
  Nie dla wyprzedaży polskiej ziemi!!
  G Braun!"

  Z Braunem mam problem - ogromnie cenię jego dorobek filmowy i postawę pro-polską, ale sam kiedyś powiedział, że jego przodkowie przybyli do Polski, bo to był dobry.... interes. Okupacja PKW też nie wyglądała naturalnie.

  Ruch Narodowy już istnieje - każdy Narodowiec podpisze się pod przytoczoną przez Panią wypowiedzią Brauna, więc po co rozbijać poparcie dla RN?

  Poza tym Kowalski i RN chcą likwidacji ZUS. Stonoga też. Oby razem połączyli siły. Likwidacja PIT to tylko przy tej sprawie zabieg kosmetyczny. I jarzmo podatkowe spada z ponad 80% na okolice 35%.

  Moim zdaniem Braun może być zadaniowany.

  Ukłony
 • @Jasiek 20:06:43
  Jerzy Vetulani -pewnie Żyd wywiad w polityce
 • Wklejam kopię na wypadek, gdyby dr Sendecki nie dopuścił mojego komentarza na YT
  Wybieram KW SAMOOBRONA, sorry Stonoga, Kukiz, Braun i Kowalski, ale mnie nie przekonacie do rozbicia jedności. Mam zbyt duże doświadczenie, m.in.uszyłam kilka ważnych rzeczy na maszynie z fabryki Łucznik , m.in. strój druhny na ślub mojej siostry, patrz 2 min.20 sek https://www.youtube.com/watch?v=A8E71xDog0w
  http://beata.neon24.pl/post/125044,samoobrona-uznaje-referendum-6-9-15-za-niekonstytucyjne
 • @Jasiek 20:12:18
  Podkreślam tyko wypowiedzi inteligentnej strony !
  Wałęsa elektryk wiadomo , ciemnogród!
  Kowalski jednak nie posiada wiedzy nie oszukujmy się.
  Braun to inna bajka .
  Dla mnie RN też dobry ,ale Sendecki pisze że badzie punktował.
  Wiem tez że zamiarem Brauna i Kowalskiego , Stonogi jest antysystem poczekajmy bo 100% wiary nie ma.
  Tak jak pisałam pani Astrze i myślę że słusznie do rozporka nie możemy zajrzeć. Ale niech piszą swoje życiorsy pochodzenie ze strony ojca matki nazwisko rodowe. Inaczej będzie ??? dużo!
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 20:12:18
  // ale sam kiedyś powiedział, że jego przodkowie przybyli do Polski, bo to był dobry.... interes. //
  Taak, a gdzie tak powiedział? że interes, to zapamiętałeś, ale że mówił o niemieckich korzeniach sprzed kilkuset lat, to już nie?
  To jest manipulacja Jaśku co robisz :(
 • @klementyna 19:58:57
  Czy zyd tego nie wiem , ze idiota z papierami doktora to widac po jego komentarzu.Ale czy to nie aby zolte papiery, sporo doktorow ma takowe
  8-))))
 • @ All
  Pięknie Polskę rozwalają , przykre że Autor prawdy napisać nie może. Ave. :)
 • @Zbójnicki pies 20:38:11
  Pieprzysz jak głuPOl , przykre to . : https://www.youtube.com/watch?v=WQcPlcDJhso Zalecam beczkę po śledziach . :(
 • @ Autor
  Dobrze napisane .Ave. :)
 • @Repsol 20:55:49
  a czemusz to pieprze ??? tosz ja pisze o J.Vetulani i jego komentarzu o szesciolatkach
  A sledzie ??? marynowane pod "Absolventa" czemu nie, tylko po co mi beczka tych sledzi 8-))))))
 • pod krzyżem
  to trupy leżą. tak pan "dobrze" Polsce życzysz?
 • @Zbójnicki pies 21:00:52
  Od 6-latków zalecam się odwalić niech rodzice ich decydują .Przykro że chcesz im coś narzucić . :(
 • @klementyna 20:14:32
  Dzięki za info. Sprawdzę typka.
 • @czerwony baron 21:03:50
  Proszę zabrać z sobą koło , aby móc się walnąć w czoło . Od krzyża zalecam odstąpić . Mamy idiotów dość . :) https://www.youtube.com/watch?v=sUk3lGQMsOw
 • @klementyna 20:30:05
  "Kowalski jednak nie posiada wiedzy nie oszukujmy się."

  Do tego, żeby się sprzeciwiać sprzedaży ziemi, włączeniu w konflikt ukraiński i uroszczeniom nie trzeba mieć jakiejś wielkiej wiedzy. Interes narodowy to nie jest taka skomplikowana sprawa. Wręcz przeciwnie - jest bardzo prosty.
  Poza tym, po co budować następną partię narodową, jak już jedna jest? Przecież to tylko rozbije głosy na wyborach. Braun powinien to wiedzieć i popierać Narodowców tym co potrafi robić najlepiej.

  Wierzę w szczerość Pani intencji, ale mi coś tu na prawdę nie gra z tym Braunem. Oczywiście chciałbym się mylić, ale grzechem byłoby nie podzielenie się wątpliwościami w tak ważnych sprawach.
 • @Repsol 21:13:14
  chyba sie dzis nie do konca rozumimy, to wlasnie ten komentarz o szesciolatkach jaki napisal J.Vetulani byl tym ze nazwalem go doktorem z zoltymi papierami
  http://www.fakt.pl/polityka/obrazliwy-wpis-profesora-o-szesciolatkach-vetulani-szokuje,artykuly,567745.html

  http://www.motywatorki.pl/artykuly,www.fakt.pl%7Cpolityka%7Cobrazliwy-wpis-profesora-o-szesciolatkach-vetulani-szokuje,artykuly,567745.html

  - czy teraz wszystko jasne !!!
  8-))))
 • @Zbójnicki pies 21:20:05
  Wszystko na 5 z Plusem , trzymaj się .Ukłony . Pzdr. : https://www.youtube.com/watch?v=MpUopPfXdYA
 • Pogański kraj, pogańskie obyczaje.
  Tak sobie rzuciłem okiem - nie wyjmując go z oczodołu... na ten artykulik. I jakie wnioski?

  Ano. Pan Zbigniew Stonoga, kilkakrotnie deklarujący się jako rzymski-katolik, miał obiecane od rzymskiego katolika - Dudy, że rozpatrzy sprawę niesprawiedliwego wyroku Stonogi. No i jak dotychczas widać, że Polak - rzymski-katolik, wrobiony w niesprawiedliwość zagrożoną więzieniem, nie może liczyć na pomoc innego rzymskiego-katolika.
  Co ciekawe, pan Duda rzucił się prawie na kolana do ratowania pieczywa, natomiast gdy przychodzi pochylić się nad niesprawiedliwie prześladowanym współwyznawcą ze swego kościoła, to już prześladowany nie może liczyć na pomoc.
  A tak przy okazji; wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że w rzeczonej sprawie pan Stonoga został oskarżony przez prokuratora - rzymskiego-katolika, był broniony przez adwokata, rzymskiego-katolika, wyrok - pierwszy, uniewinniający wydał sędzia, rzymski-katolik, a gdy pan Stonoga stał się niewygodnym zagrożeniem dla innych rzymskich-katolików, to szybko i wbrew (podobno) prawu, - pewnie też, rzymski-katolik wydał niesprawiedliwy wyrok pozbawienia wolności w sprawie, w której wcześniej pan Stonoga został uniewinniony.

  I jak tu trwać w rzymskim-katolicyźmie?
  Zastanawiam się, czy pan Duda oprócz tego, że jest rzymskim-katolikiem, jest też chrześcijaninem - Chrystusowcem, człowiekiem respektującym naukę i przykład Pana Jezusa Chrystusa.
  Domyślając się, że Pan Duda jako typowy rzymski-katolik nie zna Bożego Słowa, to pozwolę sobie przytoczyć dwa fragmenty ze Słowa.
  Pierwszy fragment odnosi się do prawideł relacji pomiędzy członkami Kościoła. W tym przypadku ma zastosowanie do relacji pomiędzy Dudą i Stonogą jako wierzącymi.
  Gal.6,9 "W czynieniu dobrze nie ustawajmy, bo gdy pora nadejdzie, będziemy zbierać plony, o ile w pracy nie ustaniemy. 10 A zatem, dopóki mamy czas, czyńmy dobrze wszystkim, a zwłaszcza naszym braciom w wierze."
  Jeżeli pan Duda nie pomoże panu Stonodze to tym samym jednoznacznie określi się, że nie jest bratem w wierze. Że jest poganinem. I nic mu nie pomoże bieganie za wyrobami piekarniczymi.

  Drugim fragmentem jest taki o bardziej uniwersalnym zastosowaniu. Odnosi się on raczej do relacji pomiędzy rodziną - tą cielesną, ale nie wyklucza on zastosowania w odniesieniu do relacji pomiędzy członkami Kościoła.
  ITym.5,8 "A jeśli kto nie dba o swoich, a zwłaszcza o domowników, wyparł się wiary i gorszy jest od niewierzącego."

  I co ciekawe i znamienne, oba cytaty są z Biblii Tysiąclecia, zalecanej do czytania przez Karola z Wojtyłów.
  Czy pan Duda jest gotowy respektować Boże Słowo i zalecenia swojego papieża?
 • @von Finov 23:38:06
  Pan Stonga jako posiadający haki na rządzących , może spdziewać się tylko seryjnego .Pozdrawiam smutno. :(
 • ---- i mówisz Pan ,panie Sendecki ??
  żeś POLITYK ? 2 solidarność założył ?? Kowalskiemu przypiął matkę boską ??.
  A lud słuchał był? masz waść na myśli tych pijaczków ? z Pana izby wytrzezwień ?.

  I mówicie LUDKI ,że to wy ! będziecie kształtować politykę Polski ??. z przygłupem Kowalskim i chorym Sendeckim ??.
 • @von Finov 23:38:06
  @ von Finov 23:38:06

  A słyszał Pan o separacji kościoła od państwa?
  A słyszał Pan o tym, że Kościół to organizacja duchowna, a rząd to organizacja państwowa z sądami i policją?
  A słyszał Pan o tym, że każdy prokurator i każdy sędzia to Żyd?
  A może Pan udaje, że Pan nic nie słyszał??
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 20:28:40 - ALEŻ PANI BEATO!
  [żachnął się!]
  Pani wpisy na YT są blokowane nie przeze mnie, lecz przez Administratora, ja nie nadążam ich odblokowywać i się boję, że jak je będę odblokowywał wszystkie naraz - to mi profil zamkną.
  Przyznam, że akurat Pani wpis mnie dotknął do żywego. Pani publicznie zasugerowała, że ja nie lubię Samoobrony i że Pani nie lubię. A ja jak najbardziej - lubię i Samoobronę, i Panią Szanowną. Ostatnio nawet Prezes Ryszard Opara mi oznajmił, ze Samoobrona poważna partia, że sam Generał Wilecki Samoobronie wielką łaskawość okazuje, że nawet do Samoobrony przystąpił i do przystąpienia namawiał. Ja mam rozterkę, bo z obecnej Samoobrony dawno nie miałem żadnego sygnału, jak była rocznica śmierci Leppera nie dalo rady przynieść Krzyża przed kamienicę, w kórej zamordowali Leppera, bo byłem na wakacjach w Juracie. Wiadomi mi koledzy narodowcy nie wyrobili się z dostarczeniem mojego sprzętu nagłaśniającego na uroczystości. Nadmienię z goryczą, że byli to młodzi narodowcy uwiedzeni przez Reżysera Brauna właśnie, czyli - braunowcy. Wszechpolacy z-braunowani, że tak powiem - nie okazali należnego szacunku Św.Pam. Premierowi Lepperowi. Personalia tych młodzieńców na razie zataję, bo wolę ich jeszcze sam starannie przeswietlić, zanim im łby pourywam za taką przykrość wyrządzoną Panu Andrzejowi Lepperowi. Wiem, że jeden z nich jest strasznie w Braunie zakochany, i to mnie martwi.
  Bardzo mi przykro.
  ==========
  Wklejam kopię na wypadek, gdyby dr Sendecki nie dopuścił mojego komentarza na YT // Wybieram KW SAMOOBRONA, sorry Stonoga, Kukiz, Braun i Kowalski, ale mnie nie przekonacie do rozbicia jedności. Mam zbyt duże doświadczenie, m.in.uszyłam kilka ważnych rzeczy na maszynie z fabryki Łucznik , m.in. strój druhny na ślub mojej siostry, patrz 2 min.20 sek https://www.youtube.com/watch?v=A8E71xDog0w // http://beata.neon24.pl/post/125044,samoobrona-uznaje-referendum-6-9-15-za-niekonstytucyjne // nadużycie link skomentuj usuń // Beata Andrejas Wrocław Clooney 22.08.2015 20:28:40
 • @Jasiek 21:19:48
  A Rajd Katyński ?Wiktor Węgrzyn syn Pileckiego to oni popierali by Żyda?
  A oni murem stoją za Braunem!

  A Kowalskiego słucham od dawna jest bojowniczy fakt i taki też potrzebny, tylko inteligenci go nie poprą. Dziś trzeba wiedzy by ludzie chcieli słuchać.
  Kowalski to taki trochę Lepper był dobry na tamte czasy.

  Żeby nie było, jeden do sejmu , drugi do senatu daj Boże by trafili!
 • @
  Pełna relacja ze spotkania przed Pałacem Prezydenckim

  https://www.youtube.com/watch?v=ETQ5tiWZkUU
 • @klementyna 20:30:05
  " do rozporka nie możemy zajrzeć."

  No może chociaż spróbujcie. Może zamek sie zaciął, może wystarczy poruszac.

  Wiem , wiem - żart niestosowny.
 • @klementyna 16:26:24
  Nie wykluczam Pana Brauna z polityki polskiej, ale jest kilka powodów, dla których nie powinniśmy my, Polacy brać go sobie na lidera, szefa i wodza. Braun się nadaje w polskim rządzie na doradcę, pomocnika, nikogo więcej. Jak będziemy kandydować, chętnie skorzystamy z jego rad reżyserskich. Głosowanie na Brauna na prezydenta Polski było z punktu widzenia narodowego groteskowym błędem.
  Oto powody:
  1) B. okazał niezrozumienie sprawie stałego monitoringu w szpitalach. Zaslaniał się intronizacją w tej sprawie. Są nagrania w internecie, sam nagrywałem - na spotkaniu OKOP. To była poważna wpadka Brauna, ponieważ budżet polskiej medycyny to jest 50mld zł rocznie. Bez kamer sobie Polacy nie poradzą z licznymi patologiami w szpitalach.
  2) bliskie kolegowanie się z Ewą Stankiewicz. To ta pani wyreżyserowała atak Brauna na PKW. Byłem, widziałem, filmowałem.
  3) zatajanie prawdy o przepowiedni Bartłomieja Kurzeji w relacjonowaniu zdarzeń pod Krzyżem przed pałacem prezydenckim przed i po katastrofie (zamachu) Smoleńsk'2010.
  4) Brauna pochodzenie i powiązania. Przodkowie i kuzyni B. byli Żydami (sam Braun się do tego przyznał) współpracownikami Slużb Watykańskich, wykładowcami na masońskich uczelniach, szefami telewizji reżymowej.
  Braun jako lider narodowców to jest drugi Roman Giertych.
  Ostrzegam. Odradzam. Informuję.
 • @klementyna 08:11:23
  "inteligenci go nie poprą"
  Mała strata. Inteligenci w Polsce , to jakieś 0,5 %. Gorzej , że nie poprą go pretendujący do tego miana, bo to już ca. 50%.

  Wygląda na to, że sie przyczepiłem> Nie . po prosto nie mam zdania, a chciałem coś skrobnąć - tak, by nie wyjśc z wprawy.
  pozdrawiam
 • @ewinia 08:27:02 - A MA PANI JAK OMAWIAŁEM SPRAWĘ KOLSKIEJ?
  Na samym początku to było.
 • @Mariusz G. 08:27:42 - NIECH SIĘ PAN NIE DAJE TRESOWAĆ
  Wrogom właśnie o to chodzi. Żebyśmy nie byli dociekliwi. Żeby Polacy nie dociekali prawdy. Akt okaleczenia zwany obrzezaniem jest aktem religijnym i psychologicznym. Osoba obrzezana nieco inaczej funkcjonuje w sferze społecznej, często ma urojone, oszukańcze roszczenia do uznawania jej za przynależną do kasty nad-ludzi, kasty uprzywilejowanej.
  W poważnych organizacjach narodowych polskich awansować można jedynie okazując zaświadczenie lekarskie, że się nie jest obrzezanym.
  Popularny slogan "nikomu do rozporka nie zaglądam" jest świadectwem jak bardzo pewne środowiska dały się zakłamać co do doboru swojej kadry. Wrogowie NASZYM liderom zaglądają w kazdy wstydliwy zakątek, inspirują nas, często jakże naiwnych katolików i Polaków do niezwykle surowego traktowania autentycznie polskich liderów (casus Leppera) ale żbyśmy zaglądali we wstydliwe zakątki ICHNIM liderom - aaa, to Polacy mają ściśle zakazane! Zniewolenie polskiego myślenia i polskiego oglądu sytuacji jest straszne. Polacy się boją pisnąć, czy zapytać w sprawie dwóch żon prominentnego polityka PiS-owskiego, w sprawie karier profesorskich i dyplomatycznych rodziców różnych liderów narodowych i katolickich nam się stręczących przez żydowskie portale społecznościowe - oto najbliższe przykłady jak nas wytresowali i zniewolili informacyjnie.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:31:51
  Proszę linki bądź artykuły na potwierdzenie , bo jakoś nie znajduję?Tych 3 faktów bo 2)znalazłam pod PKW, ale pan tam też był i Bosak i Wipler

  (sam Braun się do tego przyznał) gdzie? Bo Astra też ciekawa!

  Ponadto wrzucę te pytania na fejsa do Brauna zobaczymy odzew!
  Bo garba to mu dorabiają jakoś chętnie wszyscy?
 • @Mariusz G. 08:27:42
  Tu chodzi o to, by każdy polityk podał nam pochodzenie ! Inaczej bdziemy balansować na podstawie internetu i mnóstwa idiotycznych spekulacji.

  Dlatego apel do polityków nazwisko i poglądy to nie wszystko!!
  Podajcie swoje pochodzenie!!
 • @herbu Grabie 10:04:59
  Pan Stonoga;
  - przeklina,
  - pali papierosy,
  - jest mściwy i zapowiada, że nie przebaczy,
  - serwuje alkohol swoim kibicom,
  - brał udział w pielgrzymkach,

  Raczej typowy rzymski-katolik.
 • Grzegorz Braun
  - Czy "skazany" za rwanie drzwi w KPW G.Braun odwołał się od wyroku ?
  Nie słyszałem
  - Czy wyrok się uprawomocnił ?
  Skoro się nie odwołał...
  - Czy wybory z udziałem "skazanego kandydata" są ważne ?
 • @von Finov 10:26:25 - I MODLIŁ SIĘ ZA SWOJĄ MAMĘ
  W jej 80-te urodziny. Mama Pana Zbigniewa została zabita przez System.
  Czyli jego mama była Polką i katoliczką. Bo słuszne jest modlić się za Zmarłych. To się Bogu podoba.
 • @Zdzich 05:41:57
  ==A słyszał Pan o separacji kościoła od państwa?==

  Będąc Kościołem wiem, że Kościół ma się modlić o ludzi władzy i błogosławić tych, którym Bóg zezwolił objąć władzę.

  Co do religijnej korporacji watykańskiej podającej się za Kościół, ale będącej fałszywym kościołem... Jaki jest koń trojański szatana - każdy widzi.

  == A słyszał Pan o tym, że Kościół to organizacja duchowna, a rząd to organizacja państwowa z sądami i policją?==

  Kościół to cielesna organizacja, a właściwie nie organizacja, tylko ludzie, którzy okresowo zgromadzają się, aby przybliżać się do Boga. Oczywiście są to ludzie, pośród których jest obecny Duch Święty.
  Oczywiście są to też ludzie, którzy są zbudowani z ciała, ducha i duszy, a więc w Kościele jest też obecność duchowa; Ducha Boga i duchów ludzi.
  ==A słyszał Pan o tym, że każdy prokurator i każdy sędzia to Żyd?==

  Nie każdy. Ale pewnie wielu to żydzi. Mama opowiadała mi, że przed wojną żydzi wybierali zawody w profesjach, w których by się nie narobili. Gdy zauważymy, że w zawodach prokuratorów, sędziów jest jeszcze dodatkowy przywilej bezkarności, nieodpowiedzialności i możliwości uzyskiwania dodatkowych korzyści, to nie ma się co dziwić, że do tych zawodów idą ludzie określonego pokroju.
  Miałem znajomego - zmarł, który działając w sferach prawnych często opowiadał, że jest mistrzem drugiej instancji. Większość spraw w pierwszych instancjach przegrywał, a w drugich wygrywał. O czym to świadczy? Pierwsze instancje najczęściej w miejscu, gdzie jedna ze stron ma powiązania towarzyskie z sądami. Natomiast druga instancja już poza wpływami koneksji. Stąd bardziej sprawiedliwe wyroki.
  A więc nie tylko żydostwo, ale też wpływ kumoterstwa. A gdzie bezstronność sądów? Fikcja.
  A czemu niesprawiedliwi, stronniczy sędziowie? A widziałeś sprawiedliwego, uczciwego poganina?

  == A może Pan udaje, że Pan nic nie słyszał??==

  Chciałbym, aby pan Duda, pan Stonoga... byli Chrystusowcami.
  Zauważ paradoks.
  Duda został prezydentem po części dzięki pomocy pana Stonogi. Ale pan Stonoga jednoznacznie oświadcza, że będzie eliminował z sejmu także PIS. A Duda jest pisowcem. Czy Duda pomoże wrogowi Pisu i to w sytuacji, gdy wróg Pisu został niesprawiedliwie, bezprawnie potraktowany przez funkcjonariuszy sądów?
  Śmiem przypuszczać, że Duda prędzej przyklaśnie niesprawiedliwości i bezprawiu. Jeżeli nie pomoże Stonodze, to po prostu pokaże swoją obłudę, mierne politykierstwo i niechęć do wspierania autentycznych zmian w Polsce.

  Ale...
  Królestwo Boga nie jest z tego świata!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:35:07
  == Bo słuszne jest modlić się za Zmarłych==

  Ja taki głupi nie jestem, aby modlić się za moją zmarłą, - a właściwie żyjącą, mamę. Ona należy już do Boga i jej sytuacja jest o wiele lepsza, niż tych pozostawionych na ziemi.

  W Bożym Słowie nie ma ani jednej zachęty do modlenia się za zmarłych.
  "Raz śmierć, a potem sąd". Co chcesz wetknąć pomiędzy śmierć i sąd?

  Módl się za żyjących. To jest potrzebne, błogosławione i skuteczne.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:39:07
  Niestety nie mam, bo pod Pałac dotarłam kiedy sprawa KOLSKIEJ już była omawiana, oprócz tego miałam w kamerce tylko 40 minut wolnego miejsca na nagranie. Musiałam je zostawić dla Pana Zbyszka. Wcześniej nagrywałam pożegnanie Motocyklowego Rajdu Katyńskiego o którym nie zająknęła się żadna REPUBLIKA TV, ani niezależna.pl , ani inna TV.
 • @kfakfa 10:33:54
  Informuje że odwołał i został uniewinniony. Szeroko prezentowany na facebook.
  Reszta bez komentarza.
 • @ewinia 10:57:33
  Wczoraj było tvp.
 • @fon Winof 10:53:42
  "W Bożym Słowie nie ma ani jednej zachęty do modlenia się za zmarłych.
  "Raz śmierć, a potem sąd". Co chcesz wetknąć pomiędzy śmierć i sąd?"

  W Słowie Bożym nie ma o wielu dobrych rzeczach. Co nie oznacza, że nie istnieją i że nie są miłe Bogu.

  Pozdrawiam.
 • @von Finov 10:53:42 - MODLITWA ZA MATKĘ...
  Mama Zbigniewa Stonogi umarła nagle - jako ofiara Systemu, istnieje domniemianie, że nie poszła od razu do Nieba, ale jest w Czyśćcu. Dlatego się za Nią pomodliliśmy. Modlitwa za dusze cierpiące w Czyśćcu jest sposobem, żeby skrócić cierpienia i ułatwić sprawę na Sądzie Ostatecznym - żeby Pani Stonoga do Nieba się szybciej dostała. Jest mamą bardzo dzielnego Polaka, katolika i biznesmena - trzeba Jej pomóc. To jest sprawa naszego honoru - żeby się za Panią Stonogę pomodlić. A jeżeli jest już w Niebie - to nasza modlitwa będzie wykorzystana w innych celach, na rzecz innych Zmarłych z Rodziny Zbigniewa Stonogi. To, że Stonoga w swojej walce z Systemem zawarł modlitwę za swoją Mamę - bardzo dobrze o nim świadczy. Dla mnie to jest przeważający argument - aby ze Stonogą pójść do wyborów. Argument praktyczno-teologiczny. Ja to rozumiem tak, że jak mnie ubecy warszawscy w zemście za wykopanie Geremka zabiją kiedyś - to się Stonoga za mnie też pomodli. Czyli - że mam szansę na Niebo. Bo wie Pan, ja bardzo logicznie kombinuję. Nie ma to jak Niebo...
  [rozmarzył się w temacie niebiańskim]
  Znacie Wy aby, von Finov naukę Kościoła Świętego Matki Naszej o Czyśćcu? A widzicie. I to jest Wasza nędza, ta niewiedza. Nieoczytani w Sprawach Świętych jesteście. Bardzo mi przykro.
 • @Jasiek 12:49:53 - PANIE JAŚKU ZŁOTY...
  SAM PAN WIDZI, STRASZNE KACERSTWO NA NEon24.pl!
  Oni nie popuszczają, te Diabły. Każdą duszę ludzką chcą do Piekła wtrącić. A jeśli ktoś do Czyśćca trafił - to wydłużają jemu męki czyśćcowe jak się da. Zawsze spod kacerskiej szaty szatańki ogonek się wypsnie... tak mnie uczyła Siostra Włądysława jak chodziłem na lekcje religii do Starego Kościoła w Tomaszowie, tego koło Cerkwii. To była święta kobieta. No mówię Panu - wielka spokojnego człowieka bierze zlość na te ich bezeceństwa.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:28:01
  Mam wrażenie, że trzeba zrobić egzorcyzmy. Takie specjalne dla przestrzeni wirtualnej. Bo tam się biesy bisurmanią na potęgę. I wyłażą już z niej do świata realnego.

  Szczęść Boże!
 • @Jasiek 12:49:53
  ==W Słowie Bożym nie ma o wielu dobrych rzeczach. Co nie oznacza, że nie istnieją i że nie są miłe Bogu.==

  Akurat o tym, że zbawienie jest w Chrystusie to jest w Bożym Słowie.

  Muszę Ci się przyznać, że nie ma w Bożym Słowie o pukaniu się po głowie Biblią dla zbawienie, no to weź jakiś grubszy egzemplarz Biblii i zacznij okładać się po głowie - dla zbawienia. Skoro nie ma o tym nic w Bożym Słowie, to trzeba to robić.

  Muszę Ci się przyznać, że nie ma w Bożym Słowie także nic o tym, aby w klasztorach z klauzurą zamkniętą były gwałcone przez księży zakonnice. Pewnie to także jest miłe Bogu, choć o tym nie ma nic w Bożym Słowie.
  A ostatnio rozmawiałem z jednym rzemieślnikiem, który opowiadał mi relację zakonnicy, która narzekała, że najgorzej jest, gdy przychodzi stary ksiądz ze swoimi wymaganiami. Gdy przychodzą młodzi, przystojni księża, to jeszcze ujdzie.
  Mam podać namiary na ten klasztor?

  Gdybyś nie był poganinem nie znającym Bożego Słowa to byś wiedział, co Boże Słowo mówi na temat dodawania, lub odejmowania czegoś w odniesieniu do Słowa:
  Apokalipsa 22,18 "Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi:
  jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył,
  Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze.
  19 A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa,
  to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia
  i w Mieście Świętym - które są opisane w tej księdze."
 • @Eugeniusz Sendecki 13:17:54
  Drogi Gieniu!
  Nie kompromituj się ze swoim pogaństwem.
  Niewątpliwie jako przypisany do korporacji watykańskiej masz problem i żyjesz w niewiedzy, gdyż jesteś trzymany w ciemnocie przez tą korporację, która nie jest nie tylko matką, ale nie jest nawet macochą.
  Biorąc pod uwagę msze odprawiane za dusze zmarłych księży, a także za widzialną (rzekomo) głowę Jezusa Chrystusa na ziemi, która to głowa nie była pewna swego zbawienia, to nie jest to kościół, a raczej filia szatana. Jaki jest sens przynależności do organizacji religijnej, która nie daje pewności zbawienia ani swym funkcjonariuszom w sukienkach, ani nawet papieżowi Polakowi?

  Jakie musisz mieć braki w edukacji, jeżeli wierzysz w kłamstwo o istnieniu czyśćca. No bo skracanie, czy mąk czyśćcowych uzyskuje się za pieniądze, za wypominki. A to przecież grzech symonii. Jesteś tak głupi aby wierzyć, że za przyczyną grzechu można skrócić męki czyśćcowe w czyśćcu którego nie ma?

  A co do honoru...
  Stwierdzasz coś o jakimś Twoim honorze. No to jeszcze podaj mi definicję honoru.
  1) może to być definicja encyklopedyczna,
  2) może to być definicja medyczna,
  3) może to być definicja duchowa,
  4) a może podasz definicję honoru w ujęciu biblijnym?
  5) a może podasz definicję honoru w ujęciu watykańskim?

  ==się Stonoga za mnie też pomodli. Czyli - że mam szansę na Niebo. Bo wie Pan, ja bardzo logicznie kombinuję==

  Nie napiszę, że jesteś głupi, ale wiele poglądów masz głupich. Szczególnie te co do Boga, Kościoła, zbawienia, Bożego Słowa.
  Żadna modlitwa za poganina nie zbawia poganina.
  "Kto się nie narodzi na nowo nie może ujrzeć Królestwa Bożego." Tak stwierdził sam Pan Jezus Chrystus. Ale jako poganin nie mogłeś tego wiedzieć.
  Żal mi Ciebie, biedny Gienku. Masz trochę dobrych chęci, jesteś trochę gorliwy w swoim działaniu, ale bez Boga niewiele wskórasz.

  ==Znacie Wy aby, von Finov naukę Kościoła Świętego Matki Naszej o Czyśćcu?==

  Znam te brednie i kłamstwa. Ja na to nie dam się nabrać.

  ==I to jest Wasza nędza, ta niewiedza. Nieoczytani w Sprawach Świętych jesteście. ==

  Najżałośniejsze u Ciebie jest to, że próbujesz mądrować się na temat czyśćca, a nie masz pojęcia ani co mówi Boże Słowo na ten temat, ani co mówi teologia Watykanu.
 • @von Finov 14:13:07
  "o to weź jakiś grubszy egzemplarz Biblii i zacznij okładać się po głowie - dla zbawienia. Skoro nie ma o tym nic w Bożym Słowie, to trzeba to robić."

  Mówiłem o rzeczach dobrych, które mogą się Bogu podobać. A Pańskie propozycje i insynuacje są wręcz kretyńskie. To klasyczne odwracanie kota ogonem w stylu polszewickim. Niestety - sam się Pan zdemaskował. Mam nadzieję, że reszta czytelników tego bloga to zauważy.

  Usilnie uzdrawiam.
 • @Jasiek 14:38:54
  Drogi Jasieku!

  A czym to się zdemaskowałem?
  Czyżbym zalecał nieposłuszeństwo Bogu namawiając do wymyślania głupot i ich praktykowania?
  Religijne działanie mające ratować przed nie istniejącym czyśćcem jest niewątpliwie o wiele większą głupotą niż okładanie się po głowie Biblią - dla zbawienia.

  Jest wiele rodzajów i sposobów postępowania, które nie są opisane w Bożym Słowie, a czynienie ich podoba się Bogu; ustępowanie miejsca starszym w autobusie, trzepanie dywanów, noszenie zakupów starszym... przestrzeganie przepisów drogowych, uczenie dzieci pływania, pomoc dziecku w naprawie roweru... Takich i podobnych przypadków - nie opisanych w Bożym Słowie można wymieniać setkami.
  Natomiast propagowanie kłamstwa o istnieniu czyśćca jest grzechem.
  Po pierwsze dlatego, że czyśćca nie ma i kłamanie że czyściec istnieje jest grzechem kłamstwa.
  A po drugie, kłamanie, że przy pomocy nieskutecznych działań religijnych (np. modlitwa za dusze czyśćcowe, czy odprawianie ceregieli religijnych), czy praktykowanie grzechu (odprawianie płatnych mszy za duszę zmarłych - grzech symonii) można wpływać na ratowanie przed skutkami grzechu - jest grzechem. I jeżeli jesteś na tyle głupi by wierzyć, że poprzez praktykowanie grzechu można osiągnąć u Boga wpływ na uratowanie dusz czyśćcowych - które nie istnieją, to już Twoja sprawa.

  ==A Pańskie propozycje i insynuacje są wręcz kretyńskie.==

  Nie do końca. Wielu alkoholików przestaje pić, gdy osiągną swoje dno.
  Wielu religiantów rezygnuje z przynależności do fałszywego kościoła, gdy przekonają się o kłamstwach i fałszerstwach teologii, czy o obłudzie i przestępstwach funkcjonariuszy religii.
  Bywa tak, że niektóre dzieci przekonują się do wartości sukienkowego, gdy dostaną od niego po głowie na religii.
  Bywa, że niektóre osobniki zmieniają swe myślenie, czy postępowanie dopiero wtedy, gdy dostaną od życia "po przysłowiowej głowie".
  Tak więc skoro można niebiblijnie i grzesznie praktykować czyściec, to tak samo sensowne jest pukanie się po głowie Biblią.

  A jak już zabierasz głos, drogi Jasieku, to spróbuj rzetelnie przedstawić biblijne argumenty na temat istnienia czyśćca.
 • @ewinia 10:57:33 - JEST! JEST FILM O KOLSKIEJ!
  Bardzo dziękuję "Independent Video Press 3" za zamieszczenie na YT. A zatem dzięki naszej "Ewinia1" i jeszcze temu uzytkownikowi - mamy pełny przekaz! Brawo MY!

  Przemówienie Eugeniusza Sendeckiego przed Pałacem Prezydenckim - 22.08.2015, Warszawa

  https://www.youtube.com/watch?v=A6aRDAV-Eow
 • @von Finov 16:50:18
  "spróbuj rzetelnie przedstawić biblijne argumenty na temat istnienia czyśćca."

  http://mateusz.pl/pow/pow_981208.htm

  Od...Jasieka...
 • @von Finov 10:49:11
  1. Kościół nic nie "ma". Skoro, jak Pan pisze "Kościół to ludzie", zatem nikt nas ludzi nie zmusi aby modlic sie za kogokolwiek. Jesli uprzejmie poproszą (jak np.Jaruzelski i Kwasniewski), to ew. mozemy rozważyc ich prośbę;
  2. Watykan nie ma żadnej z cech koroporacji. Przede wszystkim nic nie produkuje, ani też nic nie sprzedaje. Proszę poczytac n.t. korporacji;
  3. Rodzice żydów wybierali im zawody w profesjach, ale nie znaczy to, ze Goje maja te same szanse uprawiac tzw. żydowskie zawody. Np. niech Pan sprobuje dostac się na studia prawnicze, jesli rodzice nie sa Żydami i nie ma rekomendacji od dwóch znajomych .. Żydów;
  4. Duda to ustawka, o której Pan chyba jeszcze nie słyszał. Wlasnie okazalo się, ze jego Minister d/s Zagranicznych, Krzysztof "mów mi Maria" Szczerski to podstawiony Żyd po ukończeniu żydo-komunistycznego Georgetown University.
  Więcej tutaj: http://spiritolibero.neon24.pl/post/125118,prezydent-duda-oddaje-resztki-suwerennosci

  Pozdrawiam,
 • @Eugeniusz Sendecki 13:17:54
  // Ja to rozumiem tak, że jak mnie ubecy warszawscy w zemście za wykopanie Geremka zabiją kiedyś - to się Stonoga za mnie też pomodli. //

  To zes Pan ta zydowska kanalie "wykopal" to wielki szacun - serio. Ale jakos umknely mi dokladne szczegoly na ten temat, jak to w rzeczywistosci bylo z tym wykopaniem, ?????
  Z grobu po smierci ?
  czy to jakies inne znaczenie ma to slowo ?
 • @Jasiek 19:03:01
  "spróbuj rzetelnie przedstawić biblijne argumenty na temat istnienia czyśćca."


  Problem "dowodu" biblijnego — dla protestanta — na istnienie czyśćca jest z góry skazany na niepowodzenie i to z wielu względów.

  No i już na samym początku Twojej wklejki czytamy, że nie ma dowodu biblijnego. Tak więc przy wymogu Bożego Słowa aby: IP.4,11 "Jeżeli kto ma [dar] przemawiania, niech to będą jakby słowa Boże. Jeżeli kto pełni posługę, niech to czyni mocą, której Bóg udziela, aby we wszystkim był uwielbiony Bóg przez Jezusa Chrystusa." w Twoim wklejonym wywodzie brak jest:
  - biblijnych argumentów,
  - brak jest mocy Boga.
  Jest co najwyżej trochę pokrętnej argumentacji odwołującej się do pogańskich filozofii.

  Tak więc mogę jednoznacznie odpowiedzieć, że nie odpowiedziałeś na moją prośbę o przedstawienie biblijnych argumentów.

  Dzisiaj rozmawiałem z młodzieżą na temat kłamstwa o czyśćcu.
  Pomyśl. Zgodnie z fałszywą teologią Watykanu, niezbędny jest chrzest niemowlaka, gdyż inaczej trafi do piekła.
  Nie popełnił osobiście grzechu i z braku obrządku religijnego ma trafić do piekła.
  A grzesznik, który zaliczył w niemowlęctwie martwy obrządek, mimo że w życiu doro słym wiele nagrzeszył nie trafi do piekła, tylko do czyśćca. To jest dopiero kretyńska teologia.
  Człowiek bez swojego grzechu do piekła, a wielokrotny grzesznik do czyśćca.

  Ja w takie bzdury nie wierzą.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:26:23
  Przemowienie wlasnie ogladalem, ale mam kilka uwag, sporo technicznych uwag , tak sie nie filmuje, malo statycznych ujec, malo zblizen, trosze drzaca raczka i brak tzw.pleneru ze o "widzach" czy sluchaczach nie wspomne.
  jedno co mi utkwilo z tego filmu to wciaz rosnacy Pana brzuszek. Panie Doktorze gdzie ten zdrowy styl zycia, gimnastyka, gimnastyka a nie zmrozone piwko 8-)))))))
 • @Zdzich 19:50:39
  Ja nie modlę się za zmarłych. To jest niebiblijna głupota.
  Boże Słowo uczy nas precyzyjnie, co trzeba zrobić, aby być zbawionym, oraz jakie postępowanie prowadzi do piekła. I któraś z tych ewentualności jest uzależniona od samego danego człowieka, a nie od modlicieli za nieboszczyka.
  Módl się za jeszcze żyjących, aby odebrali zbawienie i aby żyli już na ziemi jako zbawieni. Tak jak ja.

  ==2. Watykan nie ma żadnej z cech koroporacji. Przede wszystkim nic nie produkuje, ani też nic nie sprzedaje. Proszę poczytac n.t. korporacji==

  A strzyżenie owieczek i sprzedawanie odpustów, relikwii, płatne wypominki
  Jest to międzynarodowa korporacja, która jest właścicielem, udziałowcem wielu dochodowych firm. Jakiś czas temu spotkałem się z informacją, iż w swoim portfelu ma także producenta prezerwatyw. Wstyd, żenada... ale kasa leci.

  ==Np. niech Pan sprobuje dostac się na studia prawnicze, jesli rodzice nie sa Żydami i nie ma rekomendacji od dwóch znajomych .. Żydów;==

  Znam osobiście prymuskę jednej z uczelni. Dziadkowie ewangeliczni Chrystusowcy, rodzice nie bardzo wierzący. A ona w jednej z lepszych kancelarii.
  Jej koleżanki z roku latały z cieczką, a ona godzinami kuła paragrafy.
  One wyleciały, ona prymuska i już adwokatka.

  Co nie wyklucza żydowskich wpływów w Polsce i na świecie.
  Nikt nie broni żyć z Bogiem i mieć błogosławieństwo Boga na swojej drodze życiowej.
  A bogatym żydom nie zazdroszczę. Chciwi, złodzieje, oszuści wylądują w piekle i nic im nie pomogą koneksje krwi, czy przynależność organizacyjna do starozakonnych, czy talmudystów.

  Co do postępowania Dudy, co do jego współpracowników, to mogę stwierdzić, że gdy się nie upamiętają i nie nawrócą do Pana Jezusa Chrystusa, to wylądują w piekle i to na wieki.
  Dudzie nie pomoże nawet ratowanie kultowego pieczywa, a nawet zaszkodzi. Bóg nie jest pieczywem. Bóg jest Duchem.
 • @von Finov 21:36:08
  1. Breżniew, Jaruzelski, Kwaśniewski, itd. prosili o księdza za życia. Nie pisałem o zmarłych;
  2. Jeszcze w życiu nie widziałem, ani nie słyszałem, żeby ksiądz "strzygł owieczek i sprzedawał relikwie, płatne wypominki na odpustach"; a tym bardziej nosił "producenta prezerwatyw w swoim portfelu". To kompletna bzdura i grube oszczerstwo!! Proszę nie przemycać;
  3. Tacy jak Duda nie przejmują się piekłem. Oni świadomie sprzedali duszę diabłu w wymianie za piekło. Tylko że my cierpimy z tego powodu.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:30:26
  ==@Jasiek 12:49:53 - PANIE JAŚKU ZŁOTY...

  SAM PAN WIDZI, STRASZNE KACERSTWO NA NEon24.pl!
  Oni nie popuszczają, te Diabły. Każdą duszę ludzką chcą do Piekła wtrącić.==

  A najgorsze jest to, że zwiastują Ewangelię, zachęcają ludzi, aby poważnie traktowali Boże Słowo, aby odwracali się od grzechów, aby wracali na Bożą drogą zgodną z Bożym Słowem. Jak tak dalej pójdzie, to Polacy odwrócą się od bałwochwalstwa, od zwodniczych kultów prowadzących religijnych ludzi prosto do piekła, od odstępstwa od Bożego Słowa. A już najgorsi to byli ten podejrzany Jezus Chrystus i jego apostołowie, których nauki i przykład ich życia zupełnie się nie zgadzają z papieżami i występkami przebierańców w sukienkach.
  Czyżby Bóg się pomylił i nie potrafił uznać zwierzchnictwa papieży nad Bogiem?
 • @Zdzich 22:57:32
  Drogi Zdzisiu!

  Widzę, że jesteś albo za młody, albo za mało obyty, oczytany, osłuchany... jeżeli nie widziałeś, ani nie słyszałeś o;
  - strzyżeniu owieczek. Oczywiście jest to przenośnia mająca swe odniesienie do Biblii. Boże Słowo przyrównuje wiernych do owieczek, a Boga, czy pasterza, pastora do bycia pasterzem. I dobry pasterz dba o swoje owce, aby były dobrze nakarmione, zdrowe i wtedy dokonując wiosną postrzyżyn nie tylko ma zysk, ale sprawia owieczkom ulgę na czas upałów.
  Zły pasterz nie karmi - co symbolizuje; nie naucza prawidłowo. A to skutkuje słabością i chorobami owieczek - wiernych.
  I przypatrz się watykańskim katolikom. Bardzo często podejmuję rozmowy z Watykańskimi katolikami i jeszcze nie spotkałem takiego, który by znał i praktykował drogę Pańską. Dodatkowo tkwią w odstępstwach, w grzechach wynikających z fałszywej teologii Watykanu, oraz w grzechach dnia codziennego jako nie nauczeni respektowania podpowiedzi i wymogów Boga.
  Gdy jednocześnie widzimy powszechne życie w różnych grzechach funkcjonariuszy Watykanu; bałwochwalstwo, magia, spirytyzm, symonia, kulty zmarłych, ... oraz wiele grzechów powszechnych wśród typowych pogan; pijaństwo (5% sukienkowych to alkoholicy, a więc 20% nadużywa alkoholu) wszeteczeństwo, pederastia, pedofilia, cudzołóstwo, palenie papierosów, chciwość, to jak tacy obłudnicy mają być dobrymi pasterzami.
  Jeżeli to Ci nie przeszkadza, to idź do zboczonego pijaka, który zaliczył ostatniej nocy mężatkę, albo panienkę, albo dziecko, albo faceta i niech Cię taki uświadamia; jak żyć...

  Czasy się zmieniły i po części, w pewnym zakresie ciemnota trochę się zmniejszyła. I nikt już nie kupuje drzazgi z krzyża Chrystusowego. Ale handel galanterią religijną; medaliki, krzyżyki, różańce... trwa w najlepsze. Byłem, widziałem cyrki z tą galanterią w Rzymie i dążenie, aby papież dokonał manipulacji nad galanterią.

  Byłem, widziałem, gdy papież, Karol z Wojtyłów przystawał około grupek pielgrzymkowych i pozował do zdjęć z nimi jak biały niedźwiedź w Zakopanym, a później za drogie pieniądze można było kupić te zdjęcia od sprzedawczyków w Watykanie.

  ==płatne wypominki na odpustach"; ==

  Płatne wypominki załatwia się w kancelariach parafii, a nie na odpustach.
  Odpusty od grzechów załatwia się albo za kasę, albo np. wykonując serie obowiązków religijnych + pocałowanie krzyża z brązy przy wejściu do kościoła.

  ==nie widziałem, ani nie słyszałem, żeby... a tym bardziej nosił "producenta prezerwatyw w swoim portfelu".==

  Tak jak napisałem, spotkałem się z informacją, że Watykan posiada wśród swych udziałów (nazwałem to: w swoim portfelu) przedsiębiorstwo, które między innymi produkuje prezerwatywy.
  Dla mnie samego było to zaskakujące, ale biorąc pod uwagę historię Watykanu i zasadę pecunia non olet...

  ==Tacy jak Duda nie przejmują się piekłem. Oni świadomie sprzedali duszę diabłu ==

  Tego nie wiem i mimo wszystko nie podejrzewam o to Dudę. Raczej jest człowiekiem nieświadomym Bożego Słowa i w związku z tym nie można od niego oczekiwać dojrzałego chrześcijaństwa. Religijnym człowiekiem jest niewątpliwie.
 • @von Finov 12:26:26
  Są to wszystko Twoje oszczercze podejrzenia.
  Zachowujesz się jak baba-plotkarz.
 • @Eugeniusz Sendecki 13:17:54
  Panie Eugeniuszu, niebo, piekło, czyściec... kto z Pana adwersarzy w to wierzy. To oni są bogami.
 • @Zdzich 15:04:00
  ==Są to wszystko Twoje oszczercze podejrzenia.==

  Wymień konkretnie; co to są te moje "wszystko Twoje oszczercze podejrzenia.

  Jedyne co można próbować podciągnąć pod moje oszczercze podejrzenia, to sprawa prezerwatyw. Tyle że gdy kilka lat temu spotkałem się z tą informacją, to wtedy była też wymieniona ta prezerwatywna firma z nazwy. Dzisiaj już tej nazwy nie pamiętam. Ale gdyby ktoś się uparł, to pewnie dotarłby do konkretów.
  Co do wszystkich moich oszczerczych podejrzeń to nie dostrzegam ich więcej.
  To co wymieniłem, niestety funkcjonuje.

  Inną strawą są działania, czy próby działań naprawczych pana Zbigniewa Stonogi, pana Eugeniusza Sendeckiego.

  W Polsce mamy skomplikowany bałagan powstały na skutek tępienia polskich elit przez naszych sąsiadów, a później przez wrogów wewnętrznych.
  Dzisiejsze społeczeństwo Polski to resztki przyzwoitości, niedobitki patriotyzmu - jako kochających bezinteresownie Polskę i Polaków, oraz zdeprawowana, ogłupiona, zastraszona, zdezorientowana większość.

  To jest jeden wymiar przyczyn i skutków obecnego stanu Rzeczy... pospolitej.
  Drugie składowe zastanej obecnie Rzeczy... wistości, to wymiar duchowy w sensie: jaką relację, jaki stosunek mają do Boga Polacy.

  Gdy czytamy historię narodu i państwa Izraela, to widzimy, że przez wieki był uczony prawidłowego odnoszenia się do Boga, to te zasady lekceważył i przekraczał. A skutki nieposłuszeństwa prowadziły do bolesnych, kosztownych, a nieraz śmiertelnych doświadczeń. + wygnanie, + utrata suwerenności.
  Podobnie jest z historią Polski. Od kilku wieków Polak - rzymski katolik ma dostęp do Bożego Słowa, sukienkowi mają dostęp do Bożego Słowa, ale Polacy totalnie i generalnie lekceważą w praktyce Boga i Jego wymagania.
  A skutki trwania w grzechach i nieposłuszeństwie? Bardzo podobne do doświadczeń Izraela, Izraelitów, a w czasach Pana Jezusa żydów.
  Najazdy państw ościennych prawie od zarania nowożytnej państwowości, utrata ziem, uprowadzenia do niewoli, masowe mordowanie milionów Polaków, utrata majątku narodowego.

  Historia Polski jest jakby kopią doświadczeń Izraelitów. Tyle że Polacy nie chcą się upamiętać, jakby zreflektować się co do złej relacji z Bogiem, nie chcą się odwrócić od grzechów, od nieposłuszeństwa Bogu i nawrócić się do życia z Bogiem wg Bożego Słowa.

  W zamian za to mamy cepelię religijną, odstępstwa od Bożego Słowa, martwą religię, fałszywy kościół nie spełniający wymogów założyciela - Pana Jezusa Chrystusa.

  No i na końcu mamy bolesne doświadczenia jako skutki bezbożności.

  Pogański kraj, pogańskie obyczaje.
  Współczesnasytuacja

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej