Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANDRZEJ HADACZ ŻYJE! WYPOWIADA SIĘ DLA TELEWIZJI NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uff! Andrzej Hadacz ŻYJE!!! Powrócił właśnie z podróży do Watykanu i Dubaju. Zreferowałem mu co się dzieje w Polsce, jak jest przykrywany fakt pobicia go przez ludzi Andrzeja Dudy. Poinformował mnie, że ten który go bił jest żołnierzem izraelskim...

Jutro o godzinie 11:00 przed pałacem prezydenckim filmujemy wypowiedź Pana Andrzeja na tematy bieżące. Zapowiada się trzęsienie ziemi w polskiej polityce. Kolejne. Człowiek, ktory bił Hadacza kręci się teraz przy Kandydatce Na Premiera RP Beacie Szydło i... jest żołnierzem izraelskim. Zanim trafił do Polski pełnił wartę na granicy izraelsko-palestyńskiej.
- Zabiją mnie za te informacje! - Mówi Hadacz - Bo chodzi tu o wpływy żydowskie w Polsce. Chodzi tu zarówno o prezydenta jak i o cały parlament - Dodaje. - Bo oni będą chcieli sterować zarówno premierem jak i prezydentem.
Mój komentarz:
Wygląda na to, że na naszych oczach spełnia się to co przepowiada Michalkiewicz (ciekawy polski publicysta) że Nasi Okupanci przechodzą na ręczne sterowanie Polską.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========

Tutaj: film z Andrzejem Hadaczem z dnia 29 sierpnia 2015:


 

 

 

KOMENTARZE

 • Rozumiem że był w Watykanie.
  Wyspowiadać się z poparcia Komorowskiego to fajna rzecz! - Mam nadzieję że dostał rozgrzeszenie. -Ale nie rozumiem po co mu ten Dubaj? -Bo chyba nie w celach biznesowych, skoro jest tak biedny, ze sprzedaje się za obietnicę mieszkania komunalnego? - Pzdr.
 • ........
  Znaczy jak był w Watykanie to nie jest taki bezdomny! Trzeba zapytać a którymi Żydami trzyma?
 • @klementyna 23:27:50
  No właśnie z którymi , lewymi czy prawymi ?.
 • Pedał na Watykanie?
  A to mam rozumieć że Hadacz podróżuje sobie po świecie z owej ,, renty '' której dorobił się pracując przy plakatach w Bundesrepublik Hunland sp.z o.o.? Ten co się kleił do Kalisza na paradzie zboczeńców teraz wizytuje Watykan i walczy ze ,, służbami Bertone?'' Gienek , a kiedy ogłosisz że Elvis Presley też jest wciąż wśród żywych?
 • @Marienburg 01:26:05 -To musiała by supertajna misja.
  -Lub został porwany i zmuszony do tej podróży. _No bo jak inaczej wytłumaczyć,że nie wtajemniczył w swą misję nawet najserdeczniejszych przyjaciół z pod Pałacu?
 • @Marienburg 01:26:05 "Elvis Presley też jest wciąż wśród żywych?'
  -Żeby to jeden Pelvis. -Jest ich na kopy...:))) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c2/Elvis_impersonators_record.jpg/300px-Elvis_impersonators_record.jpg
 • @moher 23:17:26
  No tak do Watykanu to być może i pod pielgrzymkę o suchym chlebie i wodzie biednemu wystarczy???? tylko sobie tak "dubam" za co? po co? z kim? i za ile? i jak do tego Dubaju przyszło się pana Genia przyjacielowi czołgać ????? Wyrazy współczucia dla Pana Hadacza, oj umęczył ci się nam ten biedny "łobrońca bulu"

  " Nie ma, nie ma wody na pustyni, a przed nami jeszcze drogi szmat
  Czyja to jest kara, kogo wina, że czołgamy się już tyle lat ?
  Nasz kapelmistrz pije stare wino, w oczach jego widzę dziki blask
  Spił się już dokładnie tak jak świnia i po tyłkach batem bije nas '
 • @moher 02:16:23
  Tą misją Hadacza był urlop po "ciężkiej" pracy jaką wykonywał na Krakowskim przedmieściu oraz w okolicy Dudy i Komorowskiego.
 • @moher 02:16:23
  A przeciez widziano go na Kubie, jak nic byl porwany, przebywal jakis czas Guantanamo.
  Jak pisze Pan Doktor, Hadacz byl w Dubaju, a tam jest jak w raju, skad Andrzejek ma taka kase na egzotyczne podroze. Moze jednak ten izraelski zolnierz cos ma z tym (kasa) wspolnego.

  Panie Doktorze co z tym przesluchaniem w CBA, obiecal nam Pan pelna relacje. Czy znalezli sie juz tacy co "moga" Pana przesluchiwac.

  Pytania,pytania,pytania, tylko brak odpowiedzi
 • kulisy prowokacji przeciwko Andrzejowi Dudzie!
  To miała być operacja, która odwróci losy kampanii prezydenckiej i pozwoli wygrać Bronisławowi Komorowskiemu. Ludzie związani ze sztabem kandydata PO chcieli, by Andrzej Hadacz, prowokator znany z udziału w operacji dyskredytacji smoleńskiej żałoby pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, wywołał awanturę w otoczeniu Andrzeja Dudy. Zaplanowane było także to, że prowokator da się nawet pobić, tak by pokazały to kamery telewizyjne, a materiał miał być wykorzystany do nakręcenia spotu uderzającego w kandydata PiS. Znamy treść rozmów, podczas których cała akcja była planowana” – piszą w najnowszym numerze „wSieci” Marcin Wikło i Marek Pyza.
  Pierwsza z rozmów, której treść poznaliśmy, odbyła się 17 maja 2015 roku, o godzinie 16:57. Wynika z niej, że G. i Hadacz już wcześniej kontaktowali się w sprawie przeprowadzenia prowokacji. W rozmowie padł ostateczny sygnał do działania.


  Andrzej Hadacz: Tak?
  Robert G.: No witam, wie pan co, w gazetach piszą, że o 19:15 powinien pojawić się w siedzibie powinien się pojawić w siedzibie TVP
  AH: A tak, tak to, no ale oni będą wcześniej na, o które. o której?
  RG: Piszą o 19:15. ja myślę, że będą o 19 albo, albo w pół do 19 w pół do w pół do
  AH: Acha, w ten sposób.
  RG: Tak, tam byli już o 18
  AH: Czyli o 18 trzeba, tak?
  RG: Tak, żeby ich nie przegapić, wie pan.
  AH: Dobra, dobra, nie przegapimy, dobra. Dobra.
  RG: Tak żeby kamery to widziały, żeby to nagrały.
  Kim jest człowiek, który instruował Andrzeja Hadacza?

  Sześćdziesięciojednoletni Robert czasem posługuje się nazwiskiem G., czasem S., co często skutecznie dezorientuje osoby szukające jakichkolwiek informacji o nim. My w tekście będziemy używali nazwiska Robert G., bo — jak wynika z rozmowy z naszym informatorem — pod takim zna i śledziło go np. Centralne Biuro Antykorupcyjne. Z naszej wiedzy wynika, że jego telefon komórkowy był podsłuchiwany przez agentów Biura, a wśród nagranych rozmów są również trzy, w których G. kontaktuje się z Andrzejem Hadaczem. Hadacz to prowokator spod krzyża znany Polakom choćby z wyborczej reklamówki Platformy Obywatelskiej z 2011 r. Występował w niej jako rzekomy przykład agresywnego i wulgarnego zwolennika PiS. Całość opatrzona była hasłem: „Oni pójdą na wybory, a Ty?”. Później Hadacz był widywany w otoczeniu Palikota, Kalisza, a w końcu — Komorowskiego

  ps.
  Czy to jest wlasnie ten Izraelski zolnierz ???????


  http://wpolityce.pl/polityka/263677-wsieci-ujawniamy-tasmy-brudnej-kampanii-poznaj-kulisy-prowokacji-przeciwko-andrzejowi-dudzie
 • @Zbójnicki pies 13:47:31- To myślę że Hadacz w pełni zasłużył.
  -Na order stalina. (Oczywiście leninowski z gwiazdą dla niepoznaki przemalowaną na czerwono). - Myślę, że wypoczywał po akcji gdzieś w okolicach Soczi, krainie słoneczka ludzkościa na zakończenie w ramach premii zwiedził Kreml i dostąpił zaszczytu wizyty w mauzoleum wodza szatańskiej rewolucji. Watykan i Dubaj to ściema dla odwrócenia uwagi. -Ciekawe, że tak prymitywne prowokacje działają...
 • @moher 18:13:30
  A moze dowiemy sie cos o tajemniczej rozmowie z tym izraelskim zolnierzem, jakies szczegoly, to naprawde fascynujace by w tak krotkiej politycznej karierze Andrzejka dochodzilo do tylu sensacyjnych wydarzen. Gdyby to wszystko zebrac w calosc i spisac to bestseler jak nic, a profity wystarczylyby na luksusowy apartament w Warszawie. Moze pan Doktor podsunie ten pomysl Andrzejkowi
 • @Zbójnicki pies 18:42:51 "spisać"
  -Z tym ambaras. - Chyba, że polecisz im kogoś, kto umie poprawnie wyrażać się po polsku. - anyway, to nie Wałęsa, czy Gierek pisali sami swoje książki. -Tak, że wszystko możliwe. -"Zapiski byłego oficera" Kto to napisał? Zapiski oficera Armii Czerwonej Sergiusz Piasecki ...
 • @moher 19:33:21
  Forsyth Frederick ,Doyle Arthur Conan, Christie Agatha, wielcy pisarze i pisarki powiesci kryminalnych majac taka fabule jak "przygody Andrzeja Hadacza" zrobiliby jeszcze wieksza kariere. Czas by moze ktos inny do nich dolaczyl spisujace dziwne przypadki A.H.
 • @Zbójnicki pies 15:52:16 - SPRAWA HADACZA SIĘ PIĘKNIE ROZWIJA...
  Aj, jak miło popatrzeć, jak się oni w tym PO-PiS-ie kłócą. Cudowna jatka!
  [zaciera ręce z radości, ręce polskie, endeckie!]
  Właśnie jest tak jak myślałem - wreszcie ktoś zauważył, że Hadacza pobito ZA NIC. Hadacz MIAŁ zaatakować - bo tak go inspirował oficer armii izraelskiej inwigilujący obrońców Krzyża, ale tego nie uczynił, bo się posluchał glosu swojego serca i Sendeckiego - tak jak ustalilismy, że będzie legalnie lobbował na rzecz powrotu Krzyża do Korony i przeciwko nielegalnym roszczeniom Państwa Izrael przeciwko Polsce. Inny żołnierz izraelski (pęłniacy funkcję radnego w Warszawie) Hadacza pobił, bo taki MIAŁ ROZKAZ, ale zrobił to w świetle kamer, przy kandydacie Dudzie. Sprawy nie do-koordynował wice-naczelny redaktor żydowskiej gazety dla Polaków. Wszystko miało zagrać, ale NIE ZAGRAŁO, bo... Hadacz posluchał Sendeckiego, a nie Roberta G. vel Roberta S. który go namawiał do krzyczenia "gdzie jest Kaczyński!?". Co prawda w żydowskiej telewizji powiedzieli i durne polskie goje powtarzają do dzisiaj - że to Hadacz napadł, ale to jest NIEPRAWDA. No i ta nieprawda wyłazi na wierzch - a tu kampania w toku, żołnierz żydowski który pobił Hadacza kręci się przy Premierce Szydlo, zaraz się goje polskie zwiedzą - I SIĘ ŻYDOM RĘCZNE STEROWANIE NIE UDA.
  Ach jak pięknie to wszystko wygląda, Mociumpanie! Już jeden Wróg Krzyża ze sztabu Komorowskiego dostał zawału - ten co się odwróconym Krzyżem podpisywał, opublikowałem to na NEon24.pl. Innym się też cała narracja sypie, na przykład temu żołnierzowi izraelskiemu, który chce wyslizgać Mastalerka z bycia rzecznikiem PiS i z bycia posłem PiS. Cała izraelska kamaryla atakuje Mastalerka, bo do Brejwika podobny, słowiańską ma urodę, bez nosa. A tu Mastalerkowi przychodzi w sukurs TELEWIZJA NARODOWA pokazująca jak żołnierz izraelski (ten z nosem, co jest radnym warszawskim) nielegalnie bije wyborcę legalnie lobbującego w Świętych Sprawach! No, Panie Mastalerek aleś Pan prezent od TELEWIZJI NARODOWEJ dostał, hehehe! Na pohybel Wrogom Ojczyzny!
  Weźcie no, Pośle Mastalerek wysiudajcie Łapińskiego z tego denerwującego jeżdżenia z Premierką Szydło, a uradujecie swoją kobietę i udelektujecie liczne grono swoich wyborców. Cenna rada, posluchajcie jej.
 • @moher 19:33:21
  "Zapiski Ag..ta Hadacza spisze pan Sendecki.Co prawda nie to samo pióro,co Piasecki,ale też -cki.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:43:00
  Nie neguje podanych tu przez Pana faktow, ale wciaz pozostaje wiele watpliwosci co do ostatnich "przykrych zdarzen" jakie dotknely A.Hadacza.

  Skad wie Andrzejek ze to oficer izraelskiego wojska, czy werbujac agenta , szpieg wystepuje w mundurze obcej armi. Pisal Pan ze tego zolnierza widziano na granicy Izraelsko- Palestynskiej. Kto "fizycznie" go tam widzial, czy w tym czasie byl tam sam A.Hadacz.
  Pytalem o cel wizyt w takich krajach jak np.Dubaj oraz w samej Stolicy Swietej. Czy byla to tylko wycieczka, urlop, zasluzony wypoczynek czy cos wiecej.
  W jednej z ostatnich notek pisze pan ze A.Hadacz obawia sie o wlasne zycie, jesli tak to jako znana osoba publiczna nie powinien wystapic o ochrone.
  Czy obawami podzielil sie ze sluzbami specjalnymi.
  Pytania,pytania i co z tego jak nie mozemy doczekac sie wiarygodnych odpowiedzi

  Pozdrawiam Panow

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej