Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DWA OENER-Y ZBŁĄDZIŁY... MAJĄ PRZEPROSIĆ, I SIĘ WŁĄCZYĆ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koleżanki i Koledzy, utraciliście kontakt z narodowcami ze Stolicy, daliście się wodzić za nos Służbom Bertonowskim, nie rozliczyliście Kolegów Ankieterów z eL-Pe-eR-u, nie doczytaliście Dmowskiego o Układzie z Dorotheenstrasse...

A czego się żeście Koledzy i Koleżanki spodziewali po Kukizie? Że będzie Was szanował? O, naiwni... muzycy są od tego, żeby ich słuchać i placić, a nie od tego, żeby słuchać narodowców i ułatwiać narodowcom życie.
W TELEWIZJI NARODOWEJ mogliście byli zauważyć że w roku 2014-tym zrejterował spod Sejmu, zostawiając po sobie Mikołaja Rajzera i jego wesołą kompanię. Wtedy się wszystko w Warszawie kręciło wokół spodziewanego wybuchu w temacie afery podsluchowej. Wszyscy dobrze poinformowani się spodziewali, że lud się obudzi i że oni staną na czele narodowej rewolucji. Ja należałem do tych lepiej poinformowanych - liczyłem się z tym, że lud ogłupiały i zniewolony nie powstanie i żadnej rewolucji narodowej nie będzie. Natomiast starannie obserwowałem tych wszystkich drapichrustów chcących się załapać i ideowców kontrolujących sytuację. Macie ich na filmach.
Teraz się okazuje, że kilku co cwańszych, o pochodzeniu niejasnym kolegów się u Kukiza załapalo na listach, a osoby wyraziste ideowo, czyste etnograficznie, o sylwetkach naprawdę polskich - zostały na lodzie, poza listami. Ja Wam Koledzy dzisiaj powiem, czego się domyslam. Otóż domniemywam, że listy Kukiza układał Schetyna radzący się wiadomego Mecenasa. I domyślam się, że ten Mecenas układał również Wasze Organizacje. I tak jak w ZChN-ie, tak jak w LPR-ze, tak i Was była i jest jakaś siła Okrągłostołowa penetrująca struktury, wyławiające jednostki skłonne do zdrady Polski, zaprzęgająca te jednostki do pracy nie-polskiej, a nurt polski wykluczająca, kierująca ku manowcom. 
 
Gdzie był Wasz grzech pierworodny? Naliczyłem ich trzy.
(1) Otóż przynależeliście do organizacji i partii Ruch Narodowy, w której byli Koledzy, którzy pod pretekstem wykonywania drogich ankiet wyprowadzili sporo pieniedzy z LPR-u. Tak się składa, że ja w latach 1995-2007 organizowałem Prawybory NCBO i wiem ile to kosztuje, i jak się dowiedziałem jakie pieniądze płaciła LPR za ankiety - to do dzisiaj się uśmiecham na samą myśl. I Wy tych Kolegów żeście nie wyłapali, nie odebraliście im tych pieniędzy. To jest świadectwo Waszej niewiedzy, niedomyślności, małej dociekliwości.
(2) Drugim grzechem było niedopilnowanie filmowania wszystkiego na Marszu Niepodległości. No i teraz dzieki aferze podsluchowej wyszliście na agentów reżymu, którzy spalili wóz TVN-u, pedalską tęczę i budkę pod ruską ambasadą. Chcę usłyszeć - czy to Winnicki z Zawiszą i Tumanowiczem zabronili Wam filmowania, czy to Wasi liderzy Holocherowie, czy sam Minister Sienkiwicz? A może wiadomy Mecenas? Daliście się wkręcić w sytuację niebezpieczną i daliście sobie odebrać kamery - podstawowe narzędzie w polskiej informacyjnej wojnie obronnej.
(3) Trzecim Waszym poważnym grzechem było zaniedbanie prawdziwej rocznicy odzyskania Niepodległości, czyli 28-go czerwca - dnia w kórym Dmowski podpisał Traktat Wersalski. Wypatrywałem Was pod pomnikiem Dmowskiego i nie zauważyłem. Chociaż owszem, raz w roku 2014-tym przypadkiem zjawiła się tam mała brygada zamojska i nawet pomagała w postawieniu Krzyża z Giewontu przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Niestety to za mało. W tym roku Was w ogóle nie było. Oto świadectwo zaniedbania swoich wlasnych korzeni, wartości. Świadectwo niewierności Dmowskiemu. Takimi niewiernymi ONR-owcami można tylko pogardzić.
 
Oprócz grzechu pierworodnego popełniliście również grzech nie-rozpoznania i zatajenia. Nie rozeznaliście dostatecznie zagrożenia jakim jest neo-ZCHN-owski i neo-LPR-owski Grzegorz Braun. O ile mi wiadmo - część Kolegów i Koleżanek z ONR-u dała się nabrać na ultra-katolicki sznyt Pana Reżysera i robiła mu kampanię wyborczą. Nie doczytali moich i nie tylko moich ostrzeżeń na NEon24.pl... A powinniście więcej czytać i rozumieć. Ów ultra-katolik w drugiej rundzie wyborów prezydenckich skierował strumień glosów skołowanych katolików polskich na kandydata pro-WASP-owskiego, wywodzącego się masonskiej Unii Wolności. Czy Wy w ogóle ustaliliscie - kto z ONR-u brał w tym udział, skąd się taki człowiek w ONR-ze wziął, kto go prowadził? Ciekawe jak się Wy czujecie spiewając słowa "Roty" o krzyżackiej zawierusze, kiedy braliście udział i tchórzliwie kryjecie tych co brali udział w komitecie Brauna? Bo Braun to jest właśnie krzyżactwo - realizowania pod płaszczykiem obrony Wiary Świętej politycznych celów antypolskich. Pora się z krzyżactwa oczyścić, Koledzy i Koleżanki ONR-owcy. Żebyście czkawki nie podostawali jak będziecie "Rotę" śpiewać.
 
No i na koniec wytknę Wam fałsz i błąd OBECNY (popełniony właśnie, dopiero co) - Drodzy ONR-owcy.
W swoim oświadczeniu wprowadziliście ludzi w błąd - że nie ma żadnej dobrej partii, i że nie ma co się angażować w wybory parlamentarne Anno Domini 2015. To jest niegodziwe, nieuczciwe i błędne! Zatailiście przed Polakami istnienie trzech partii politycznych jak najbardziej godnych poparcia: partii Związek Słowiański (Mecenas Włodzimierz Rynkowski), partii Stronnictwo Pracy (Profesor Zbigniew Wrzesiński) i partii Jedność Narodu (historyk Romuald Starosielec). Zatailiscie ważną prawdę polityczną, a zatem okłamaliście Naród. Tak się skłąda, że ja współpracuję z tymi trzema tworami politycznymi i stwierdziłem obiektywnie ich pełnowartościowość w sensie endeckim. Wasze kłamstwo obraziło szczególnie mnie - polskiego lekarza borykającego się polakożercami i katolikożercami w branży medycznej, ale również zaszkodziło Polsce - bo ci ludzie wspomagają mnie, Sendeckiego w trudnych procesach sądowych z ubeckim zarządem służby zdrowia w Warszawie. Nie mam do Was pretensji, że się nie znacie na medycynie, ale mam pretensje - że się nie rozeznaliście w sprawie służby zdrowia jako dziedziny strategicznej dla Narodu. Dla naszego biologicznego bytu ważnej.
Uprzejmie proszę Kolegów o rewizję swojego oświadczenia, domagam się przeprosin i pilnego ułożenia się z w/w trzema partiami narodowymi. Jest czas, są ludzie, są pieniądze, jest praca do wykonania. Proszę się zgłaszać do mnie za dnia, w czasie przyzwoitym - na telefon i/lub na maila (+48 601 787 407, endecki@wp.pl).
 
/-/ Eugeniusz Sendecki
Przewodniczący Zespołu d/s Służby Zdrowia Stronnictwa Pracy 
 
Stanowisko Obozu Narodowo-Radykalnego i ONR Podhale w sprawie wyborów parlamentarnych i RN

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-08-28 (stąd skopiowano)

Obóz Narodowo – Radykalny od początku swojego istnienia, jak i po reaktywacji występował przeciwko systemowi demoliberalnemu, który postrzegany jest przez nas jako dowód na zgniliznę istniejącego ustroju politycznego oraz tworzących go bezideowych partii politycznych.

Obóz Narodowo – Radykalny jest formacją o charakterze ideowo – wychowawczym. Swoje działania upatrujemy w kreowaniu serc i umysłów, które dadzą początek Wielkiej Polsce, państwu narodowemu opartemu na zasadach solidaryzmu i wyrażającemu realną wolę Narodu do wzrastania w dobrobycie oraz oparciu o zasady szeroko pojętego życia publicznego na fundamentach cywilizacji łacińskiej.

Nie odżegnujemy się od działań politycznych, które naszym zdaniem staną się efektem wytężonej pracy na lata. Zdobycie „rządu dusz”, zniesienie fałszywie pojmowanej demokracji, gdzie liczą się jedynie zakulisowe rozgrywki klasy politycznej, upatrujemy jako jedyny sposób uzdrowienia przestrzeni politycznej. Wolnością jest dla nas nacjonalizm, w którym każdy kierunek działań na płaszczyźnie politycznej oparty będzie tylko i wyłącznie o interes narodowy.

Ruch Narodowy, którego byliśmy inicjatorami, pomimo naszych usilnych prób powstrzymania procesu rozmieniania się na drobne, wszedł w układ z Ruchem Kukiza. W ramach wspólnego startu działacze określający się narodowcami będą stali w jednym szeregu z ludźmi, którzy m.in. współtworzyli układ przy okrągłym stole, należeli do partii-filarów III RP, produkowali filmy pornograficzne, współpracowali ze Stowarzyszeniem „Nigdy Więcej”, maczali palce w lokalnych układach i aferach, współpracowali z Januszem Palikotem. Z naszej perspektywy jest to niedopuszczalne.

Ruch Narodowy, który zakładaliśmy miał być szeroką platformą porozumienia środowisk nacjonalistycznych w Polsce. Miał przysposabiać działaczy do tworzenia oddolnej, jakościowej zmiany, począwszy od naszych lokalnych wspólnot, po zmiany na samych szczytach administracji państwowej. Dzisiaj wiemy, że polityczna odnoga RN całkowicie wypełniła cały projekt. Społeczny segment RN jest fikcją, całkowicie zdominowaną przez działaczy partyjnych. W takich warunkach nie może być mowy o dalekosiężnych działaniach społecznych, ponieważ wszystko jest podporządkowane pod bieżącą politykę. Ten stan jest celowo utrzymywany przez partyjnych liderów, którzy pomimo pięknych frazesów o oddolności, nie dopuszczają do siebie myśli o prawdziwie społecznym charakterze RN.

W związku ze sprzeniewierzeniem się ideałom, jakie u zarania RN przyświecały nam wszystkim, jesteśmy zmuszeni opuścić Ruch Narodowy. Robimy to z wielkim żalem i poczuciem zawiedzionych nadziei, jakie pokładaliśmy w naszym wspólnym dziele. W tym miejscu apelujemy do Koleżanek i Kolegów brnących w bagno konformizmu o otrzeźwienie. ONR pozostaje otwarty na współpracę z działaczami i całymi środowiskami, dla których honor i ideowość nie są tylko pustym frazesem, ale drogowskazem w życiu.

Zarząd Główny Obozu Narodowo – Radykalnego nie widzi obecnie na współczesnej scenie politycznej wiarygodnej, uczciwej, a przede wszystkim zgodnej z naszym kierunkiem ideowym siły politycznej. ONR nie udziela poparcia żadnemu z komitetów startujących w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Dlatego za naturalne uważamy polecenie zakazu angażowania się członków i kandydatów ONR-u we wspieranie jakiejkolwiek partii politycznej. Jednocześnie stoimy na stanowisku, że obecnie istnieje konieczność formowania prawdziwie oddolnego ruchu o jasnym profilu narodowym, który stanie się zalążkiem przyszłej elity nacjonalistycznej w Polsce. Uważamy, że jedynie praca u podstaw obliczona na lata, angażowanie wszelkich środowisk, osób, pism tożsamych z nami ideowo, współpraca oparta o partnerstwo, szacunek, a przede wszystkim eliminowanie osób o niezdrowych ambicjach powinno stać się naszym celem.

Nie możemy dopuścić do zmarnowania potencjału, który tkwi w młodym pokoleniu. Nie możemy sterów pracy narodowej oddać ludziom, którzy zamykając się we własnym świecie, poczują chęć włączenia się w nurt szamba demoliberalnego. Często za cenę krótkotrwałych, niejednokrotnie wyimaginowanych szans politycznych, a także za zdradę wartości, wykorzystując przy tym szeregowych działaczy poświęcających swój czas, energię i środki materialne dla idei Wielkiej Polski.

 

Zarząd Główny ONR:

Aleksander Krejckant
Tomasz Dorosz
Patrycjusz Borek
Andrzej Szyda
Jakub Sadowski
Witold Stefanowicz

 

W imieniu ONR Podhale:

Maciej Trebunia-Tutka – prezes stowarzyszenia ONR Podhale

 

W imieniu Brygad ONR:

Paulina Lipińska – Brygada Górnośląska ONR
Dawid Gołąb – Brygada Małopolska ONR
Roman Janus – Brygada Podkarpacka ONR
Michał Lewandowski – Brygada Zachodniopomorska ONR
Krzysztof Przyborowski – Brygada Pomorska ONR
Krzysztof Bławat – Brygada Warmińsko-Mazurska ONR
Mateusz Magnuszewski – Brygada Podlaska ONR
Rafał Ulatowski – Brygada Kujawsko-Pomorska ONR
Szymon Mailian (na fejsbuku Szymon Mailiniak) – Brygada Mazowiecka ONR
Andrea Riccio – Brygada Wielkopolska ONR
Adrian Kaczmarkiewicz – Brygada Łódzka ONR
Karol Podstawka – Brygada Lubelska ONR
Justyna Helcyk – Brygada Dolnośląska ONR
Radosław Mroziński – Brygada Świętokrzyska ONR
Tomasz Greniuch – Brygada Opolska ONR

– See more at:
http://kierunki.info.pl/2015/08/stanowisko-obozu-narodowo-radykalnego-i-onr-podhale-w-sprawie-wyborow-parlamentarnych-i-rn/#sthash.WW4YaJNZ.dpuf

KOMENTARZE

 • -To jest celowe ośmieszanie ruchu narodowego,
  czy tylko normalna głupota?
 • @moher 03:26:08 - MNIE CIEKAWI CO INNEGO...
  Otóż jest podpisane 15 brygad ONR. Brakuje Brygady Lubuskiej. Co się stało?
 • @Eugeniusz Sendecki 03:30:55 -bunt w jednostce?
  -A może tylko kłopoty logistyczne (np. zawiodła łączność). -Też nie wiem..
 • @moher 04:35:06 - A MOŻE POSZLI Z KUKIZEM?
  A może poszli do lasu? Trzeba to zbadać. W tym się może czaić jakiś podstęp. Z narodowymi organizacjami nigdy nic nie wiadomo. Tam w lubuskiem ostro działał syn PRL-owskich dyplomatów Bartosz Bekier. Może wstąpili do falangi, dali się zawieść do Donbasu i uwięzić? Może kręcą kieratem gdzieś w ruskiej niewoli?
 • @rerak 07:39:49 - WY SIĘ RARAK NIE WTRĄCAJCIE W NASZE POLSKIE SPRAWY
  My dobrze wiemy kim jesteście. Zarówno w organizacjach nacjonalistycznych prawilnych jak i w nie-prawilnych uważnie się Wam przygladamy. I Waszym dziwnym, nie-prawilnym tekstom na NEon24.pl.
 • @rerak 16:18:49 - TO JEST BARDZO SYMPATYCZNY OJCOWSKI STYL
  Wy Rerak się kręcicie wokół naszych spraw, ale się nie nadajecie. Jeseście za bardzo zwierceni, jedziecie czosnkiem i nękacie mnie, niewinnego czlowieka.
  Was na listę nie weźmiemy, boście nie-nasz. Boście obcy.
 • @rerak 16:18:49
  no to masz kolego "porobione", koniec z marzeniami, jak pisze Doktor jedziecie czosnkiem i na liste nie dostaniesz sie 8-))))
  a byly jakies szanse ????

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej