Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BERLIN, KOGUT, JAJO, KURA. ANDRZEJ HADACZ UJAWNIA AKTA STASI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzej Hadacz żyje. Około południa dzisiaj (03-09-2015) rozmawialiśmy telefonicznie. Pragnę podziękować blogerom www.NEon24.pl za modlitwę, która otoczyli sprawę Andrzeja Hadacza. Proszę o zapoznanie się i spokojną analizę.

Pan Andrzej jest w Berlinie i własnie zapoznawał się z aktami Stasi. Są to akta Jarosława K. prawicowego polityka z Żoliborza, który wysłał Pana Andrzeja na gej-paradę w roku 2013-tym. Uczynił tak dlatego, aby zdezawuować pozycję Hadacza wśród obrońców Krzyża i na liderów wypromować osoby sobie podporządkowane, o niemiłej powierzchowności nie-słowiańskiej. Według akt, z którymi się zapoznaje właśnie Andrzej Hadacz - ów Jarosław K. w latach 70-tych i 80-tych miał bywać na Placu Trzech Krzyży w "Grzybku" czyli słynnym szalecie miejskim, w którym spotykali się pederaści. Tam został przyłapany na seksie z nieletnim i zwerbowany przez SB. Esbek, który przyłapał Jarosława K. nosił pseudonim "Jajo" i sprzedał kontakt funkcjonariuszom Stasi. W aktach Stasi Jarosław K. nosi pseudonim "Kogut". "Jajo" miał być oficerem prowadzącym "Koguta". W aktach oglądanych przez Hadacza zawarta jest fotografia "Koguta" nagiego, w towarzystwie nagich młodzieńców, obejmujących się. Zdjęcie jest wykonane prawdopodobnie w Chałupach - na wydmach.

Inną sensacją przekazaną przez Pana Andrzeja jest śmierć Arcybiskupa W., która według źródła berlińskiego miała związek z próbą uciszenia niewygodnego świadka powiązań homoseksualnych Jarosława K. z przeszłości.

 

Według informatorów Andrzeja Hadacza był też oficerem Stasi opłacanym początkowo w markach zachodnioniemieckich, a potem w euro słynny Profesor Bronisław G. Ów profesor G. miał zginąć podczas podróży, której celem było spotkanie z generalem Stasi i odebranie od niego materiałów kompromitujących na temat Jarosława K. i Prymasa Polski Józefa G.
Wedlug źródeł, z ktorymi zapoznał się Andrzej Hadacz inny prominentny polityk prawicowej formacji Jarosława K. Mariusz B. zawdzięcza swoją pozycję temu, że był kochankiem Jarosława za młodu. Musiał go bardzo mocno kochać, skoro do tej pory jest trzymany jako rzecznik - z przekąsem zauważa Andrzej Hadacz.

 
Według Hadacza wśród obrońców Krzyża operuje współpracownik prominentnego hierarchy katolickiego z Warszawy trudniący się sprowadzaniem nieletnich w celach schadzek homoseksualno-pedofilskich. Nieletni mają być pozyskiwani podczas ucieczek z domu - na t.zw. "gigancie" na Dworcu Centralnym *.

W aktach Andrzej Hadacz natknął się na informacje o osobie o pseudonimie "Kura".

Informatorzy Andrzeja Hadacza pragną również przekazać - że znają wypowiedź Beaty Sz. aspirującej do stanowiska premiera Polski - że obecnie jej formacja ma wszelkie możliwe środki na kampanię, aby ją wygrać. Osoby z Berlina, z którymi rozmawia Andrzej Hadacz nie życzą sobie aby wygrała formacja prawicowa Jarosława K. natomiast takie życzenie mają Służby Watykańskie - martwią się informatorzy Pana Andrzeja.

/-/ Eugeniusz Sendecki
______________________
*Powyższe dwa zdania są moim oficjalnym powiadomieniem prokuratury o tym przestępstwie, tak się składa, że o krzywdzie dzieci organizowanej przez tego parszywego osobnika dowiaduję się właśnie z drugiego wiarygodnego źródła. E.Sendecki.
 

KOMENTARZE

 • Błaszczak kochankiem Jarosława. Niebywałe
  Przecież Dariusz Kosiur startował z tej listy.
 • All
  Nie szkoda Wam słów na psychicznie chorych?
 • @Cheval Noir 16:36:29
  To nie są psychicznie chorzy to jest perfidnie zaplanowania akcja.
  Zastanawia mnie tylko dlaczego taki paszkwil jeszcze nie jest w piwnicy.
  Czyżby NEON włączony był do tej akcji jakio główne zródło ???jeśli tak to ciekawe od kiedy?
 • Oj ,oj !
  Ludzie!!!!!!!!
  To już psychiatryk?
  Jakiś bezzębny , bezdomny jedzie do Stasi dostaje zdjęcia Jarosława gołego !!! Ludzie co to za śrubokręty? Wszędzie się wkręci !

  Jak mamy takich blogerów, to zmiłuj się Panie nad tą ziemią nad Wisłą!
  Myślę że komuniści i faszyści wybili wszystkich rozumnych!
 • @PontoSarmata 15:28:18
  Z tą różnicą, że to ja wydymałem całe PiS, a nie PiS mnie - http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html
 • @herbu Grabie 15:49:29 - PAN DOKTOR BARDZO SLUSZNIE DOPYTUJE.
  Niech Pan zobaczy - jak się zdenerwowało środowisko pro-WASP-owskie. Jak żądają cenzury. A przecież odpowiedzialność za tekst spoczywa na Andrzeju Hadaczu, który mnie o wszystkim informuje systematycznie, jest osobą znaną, której trudno zarzucić agenturalność, bo jest zbyt uczciwy, zbyt przejrzysty.
  Pan Doktor, w odróżnieniu od nich zadaje istotne pytania szczegółowe. Po tym rozróżnimy intelektualistę polskego od agentury WASP-owskiej, sowieckiej i wszelkiej innej. Pańskie pytania, Doktorze są jak ożywczy nurt wody, oczyszczają atmosferę i naprowadzają naród zbłąkany do wodopoju prawości.
  Według Hadacza (wiem to też z innych źródeł) Stasi w Polsce poslugiwała się językiem polskim. Osoby werbowane nie wiedziały czesto - czy służą Sowietom, NRD, czy PRL? Często były przekonane, że "kapują dla milicji" po prostu.
 • @Rzeczpospolita 18:07:04 - O, I ZA TO PANA CENIĘ, PANIE DARIUSZU!
  Mam do Pana prośbę, żeby Pan dalej był taki. Bezkompromisowy, rzetelny, wierny Polsce suwerennej. Super numer Pan wywinął tym WASP-om z PiS-u. Gratuluję Panu.
  Mam do Pana prośbę, żeby Pan bronił sprawy Hadacza. Ten celebryta słusznie zaczyna odkrywać meandry zakłamanej sitwy warszawskiej, kręcącej się wokół "Grzybka", Stasi i innej kloaki antypolskiej. Andrzej Hadacz wpisuje się w nurt publicystyki Stanisława Michalkiewicza, odsłania że w warszawskim "Sralonie" nie ma podłogi i nigdy nie było, ale że tam zawsze było jezioro nieczystości antypolskiej.
  No i - co najważniejsze - doprowadził do zawału tego satanistycznego posła ze sztabu Komorowskiego, co się odwróconym Krzyżem podpisywał.
  Hadacz jest nasz, endecki i swojski. Trzeba było widac jak się naśmiewał ze starego masona Olechowskiego jak ten do TVN-u wchodził. Wtedy się okazalo, że ma serce czyste, antymasońskie i szczere. Agent by się tak z masona nie naśmiewał. Nie w taki niekłamany sposób.
  Panie Dariuszu, twórzmy JEDNOŚĆ NARODU!
 • @Eugeniusz Sendecki 18:26:00
  Jedność Narodu jest kwestią pierwszorzędną.
  Nie jest jednak możliwa budowa jedności, która ma być sygnowana krzyżem, a więc symbolem Kościoła, którego hierarchia wspiera otwarcie PO i PiS, czego dobitnym przykładem była postawa hierarchów Kościoła przy zmianie władzy po katastrofie smoleńskiej w 2010r. Syjonista Kaczyński dostał pochówek na Wawelu, a syjonista Komorowski słuchał Bogurodzicy w warszawskiej katedrze.

  Nie możemy łączyć religii z ideą narodową. Religia musi pozostać sprawą prywatną tak długo, jak długo instytucjonalny i hierarchiczny Kościół będzie antynarodowy i antypolski i będzie wspierał syjonistyczny globalizm.
 • @rerak 16:12:03
  //Jak taki palant, płatny prowokator mógł ot tak z ulicy dotrzeć do akt Stasi docierając jednego dnia do "właściwych"?//

  O to samo chciałam zapytać....Pozdrawiam. Helena
 • @rerak 16:16:50
  Masz rację:)))
 • @Rzeczpospolita 18:07:04
  Panie ,panu to już podziękujemy ! Żydzi to maja głowę trzymać się razem .
  Pan to jest klakier tyle i aż tyle!
  Wydymał PIS kurde w jakim świecie żyjemy?
 • @Eugeniusz Sendecki 18:26:00
  Wy potrafcie gacie trzymać !
 • @klementyna 18:48:41 - SZANOWNA KLEMENTYNO
  Bardzo dziękuję za wpis będący wyrazem Pani uczuć i podejścia. Co prawda żenujący jest temat gaci, ale ja wszystko rozumiem. Przytulam Panią do mojego polskiego serca. Z całych sił.
 • @Rzeczpospolita 18:41:39
  ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pora zacząć myśleć:
  //Nie możemy łączyć religii z ideą narodową. Religia musi pozostać sprawą prywatną tak długo, jak długo instytucjonalny i hierarchiczny Kościół będzie antynarodowy i antypolski i będzie wspierał syjonistyczny globalizm.//

  RELIGIA SPRAWĄ PRYWATNĄ, A CO Z WIARĄ- tez prywatna?- to proszę Szanownego Pana - rozdwojenie jaźni- schizofrenia!!!
 • @klementyna 18:48:41
  Pozdrawiam Cię- Helena
 • @alfa.com.hel 18:42:02 - JAK TO JAK? BEROLINĄ.
  Codziennie do Berlina z Warszawy i z powrotem kursuje ekspres o nazwie "Berolina". Bilet kosztuje 49 zł w promocji. Jak się chce większego luksusu to trzeba wydać 150zł. Jutro Pan Andrzej wraca, oczekujemy go na dworcu o siódmej raniutko. Szykujemy komitet powitalny.
 • @alfa.com.hel 18:57:59 - PANI HELENO, TRZEBA ZROZUMIEĆ DARIUSZA KOSIURA...
  On nie to chce powiedzieć, lecz nie umie się wyrwać ze stereotypów. Nie umie rozróżnić czci, którą oddajemy Bogu od podległości politycznej Polski wobec Służb Bertone. A przecież Bogu się należy cześć, a Polsce - suwerenność. Pan Dariusz dobry Polak, ale jemu się myli "wierność Polsce suwerennej" od "czci dla Boga w Trójcy Jedynego". Jak trochę pożyje i zacznie spekulatywnie podchodzić do tematu, w duchu tomizmu egzystencjalnego - to się odmieni jemu i wszystko zagra jak należy.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:01:55
  Panie Eugeniuszu- miałam Pana za bardzo poważnego człowieka- ale, jak widzę Pan zwątpił w moja inteligencje i realne rozumienie a także analizę faktów. BEROLINĄ DO STASI ???
  DARUJCIE SOBIE PANOWIE- nie macie przed sobą głupków...
  Jest mi po prostu wstyd za Was, a Narodem macie tyle wspólnego, co ,,,Proszę zajrzeć do Sztaudyngera- mądre fraszki pisał...
  Pewno dziwi się Pan dlaczego piszę ten komentarz?- otóż proszę Pana występując publicznie narażacie na szwank autorytet ludzi, którzy nie wiedząc co Panowie czynicie, dadzą się nabrać, aby Was publicznie poprzeć.
  A okazuje się, że taplacie się w szambie- niechże Pan zadba o swoja godność, bo opinia to już poplamiona.
 • kuźwa !!!
  w Watykanie też był, a Bertone nic mi nie przekazał :(((

  [chwyta zdenerwowany za słuchawkę i wykreca numer do kardinales Bertone]


  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_yykrx5YFYdfB4yFw4BXpoSVJVlKI5TwI,w400.jpg
 • @Eugeniusz Sendecki 19:08:54
  WY doskonale odróżniacie jedno od drugiego- tyle tylko, ze wciąż Wam się wydaje, że macie przed sobą Ciemnogród, który nie odróżni waszych plew(cuchnących nieco)od pszenicznego ziarna.
  To jest ostatni mój komentarz dla Pana.

  //Jak trochę pożyje i zacznie spekulatywnie podchodzić do tematu, w duchu tomizmu egzystencjalnego - to się odmieni jemu i wszystko zagra jak należy.// MOŻE, JAK TROCHĘ POŻYJECIE PANOWIE, to sami będziecie sie wstydzić tego co czynicie teraz. ŻEGNAM !!!
 • @trybeus 19:17:41
  Witaj Trybeus! Ja tylko parskam śmiechem :))))
  Trzymaj się.
 • @alfa.com.hel 19:30:28
  dopiero się rozkręcam :)pozdr

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/09/03/u9ax2m9vki.jpg
 • Podobne rewelacje zapowiadał Z.Stonoga...
  Ponieważ wyborcy są bardzo tolerancyjny ( Slupsk-Biedron) ,
  efekt może być rozczarowujacy ...

  Z.Stonoga narazie w tej sprawie czeka.
  Może też na powrót A.Hadacza?
 • @Autor
  Bylaby to prawda co Pan napisal z jednym ale. Dostep do akt Stasi maja osoby ktore wczesniej za posrednictwem Polskiego IPN zlozyly wniosek.
  To jedno, drugie w zadnych udostepnionych aktach nie ma nazwisk czy innych danych mogacych ujawnic taka osobe. Takie uprawnienia do odtajnienia wydaje tylko sad lub prokuratura.

  pisze Pan
  // Według Hadacza wśród obrońców Krzyża operuje współpracownik prominentnego hierarchy katolickiego z Warszawy trudniący się sprowadzaniem nieletnich w celach schadzek homoseksualno-pedofilskich.//
  jesli ma Hadacz takiego wiadomosci to czego nie ujawni zarowno nazwisko "hierachy" jak i jego wspolpracownika.

  Wszystko wskazuje na to ze ten Kogut wlasnie zniosl jajo a wlasciwie zbuka
 • @alfa.com.hel 18:42:02
  //Jak taki palant, płatny prowokator mógł ot tak z ulicy dotrzeć do akt Stasi docierając jednego dnia do "właściwych"?//

  NIE MA takiej mozliwosci, nie ma - chyba ze hadacz to obywatel niemiecki, ale i tak na dostep do akt czeka sie dlugie m-ce.
  jest granica smiesznosci, ale to juz nie jest smieszne to tragikomedia w ktorej bierze udzial Pan z tyt.doktora - zenada
 • @Zbójnicki pies 19:41:38
  TO JEST TRAGIKOMEDIA- TEATR JEDNEGO AKTORA!!
 • @rerak 19:46:23
  Zgłoś nadużycie.....
 • @Eugeniusz Sendecki 18:56:53
  Panie ja nie wiem kto mnie przytula ? Może obrzezany? Panie ja Polka z krwi i kości zero mieszanki żydowskiej patriotka z dziada pradziada więcej nie wiem. Przeciwniczka komuny.Wielbicielka monarchii . Przedsiębiorcza nigdy nic darmo , nigdy nic od państwa . Pytam czego oczekujecie !!!!
  Uczcie się od Żydów rozumu!!
  Jeżeli ktoś myśli że coś jest w życiu darmo to jest IDIOTA!!
  Polska zapomniała swoich korzeni!!
  Demokracja jest wymyślona przez Żydów!!!
  Zarżnęli cara Rosji by wprowadzić tę głupią demokrację. Bo w demokracji Żyd ma prawo i wpływ .W monarchii siedzi w oślej ławce!!
 • W co gra PiS i Radio Maryja blokując KW SAMOOBRONA ?
  2 dni temu RM zaangażowało się imiennie w nagonkę na A. Hadacza, rzekomego prowokatora w zajściu z Duda-juda @EpiskopatNews Zdumiewa antypolskie stanowisko KEP, który przecież przede wszystkim ma służyć POLAKOM, a nie obcym. http://beata.neon24.pl/post/123731,gdzie-rzym-a-gdzie-krym-religijne-wojny-w-europie
  POLSKA RACJA STANU to POLSKA SPRAWA, nie żydowska. 70 lat po 2 Wojnie Światowej i bezwarunkowej kapitulacji III rzeszy niemieckiej nadal nie ma TRAKTATU POKOJOWEGO - kto jest temu winien ?
  https://twitter.com/AndrejasBeata/status/639496142988910592
  Czekam, kiedy KEP zbanuje mnie z tw... RM już to zrobiło, jak Walesa, Dutkiewicz, Sikorski-Applebaum... i Urząd Miasta Wrocław
 • @rerak 19:46:23
  w mysl zasady jak nie bedzie lepiej, to przynajmniej smieszniej 8-)))))
 • @rerak 19:46:23 - DLACZEGO PAN OBRAŻA POLAKÓW?
  Dlaczego Pan insynuuje, że to co napisałem jest inicjatywą poratu NEon24.pl? Przecież to jest kradzież intelektualna - przypisanie zasług Sendeckiego, pojedynczego blogera polskiego calemu portalowi? Przecież w ten sposób Szanowany Pan dokonuje fałszerstwa! Andrzej Hadacz dzięki wielu niejasnym, wręcz cudownym i nie rozpoznanym do końca zbiegom okoliczności (trochę jak Dyzma, trochę jak Nikifor, trochę jak Szewczyk Dratewka) dotarł ze sprawą polską aż na Florydę (przebywał tam na zaproszenie Ambasadora USA w Warszawie) i się sporo dowiedział. Ja wiem, że on jest prostym człowiekiem, nie jest uniwersytecka, ani medialną prostytutką. Po prostu Polakiem on ci jest.
  Uprzejmie Pana proszę, żeby Pan nie nazywał mnie pchlarzem, ani kundlem, ani nie sugerował że ja z Gnojnej jestem. Proszę też nie wbijać klina między mnie, skromnego i niewinnego polskiego blogera a Portal www.NEon24.pl - bo idea tej strony jest własnie taka - że Polacy mogą sobie publikować co chcą. Mój wpis o doniesieniach Hadacza z Berlina ani nie jest promowany na Stronie Głównej, ani nie jest przytrzymywany na Jedynce. Niech się Pan opamięta, Panie Rerak.
  W imię zgody i pojednania na Poratlu NEon24.pl PROSZĘ PANA!
  ==========
  @Zbójnicki pies 19:41:38 // Dwa tęczowe ( kiedy ślub?) kundle szczekają że niby dostali jakąś stęchłą kość za granicą kiedy to nieudolnie montuje się prowokację na Gnojnej w Warszawie. // Ci dwaj pchlarze mają zadanie rozpoczęcie medialnej nagonki. // Ale Polacy zawsze stawali po stronie pokrzywdzonego więc skutek będzie jak w wyborach prezydenckich odwrotny od zamierzanego. // Dziwię się tylko że Neon babrze się w takim gównie // nadużycie link skomentuj usuń // rerak 03.09.2015 19:46:23
 • @rerak 16:16:50
  //...Bezcześcili Krzyż//

  Ja też "bezcześciłem"? Tylko się pytam...:(
 • @Eugeniusz Sendecki 20:29:14
  // Andrzej Hadacz dzięki wielu niejasnym, wręcz cudownym i nie rozpoznanym do końca zbiegom okoliczności //
  Powiem Panu tak, A.Hadacz robi Pan w konia, a Pan osoba stateczna i wyksztalcona daje sie na to nabrac.
  Niech Pan wreszcie napisze ze szczegolami jak to bylo z wizyta Hadacza na Florydzie, kiedy tam byl, czy aby mu sie Plac Trzech Krzyzy z USA nie pomylil, ktory to ambasador USA dal Hadaczowi osobiste zaproszenie (nazwisko)
  Niech Pan lub Hadacz odpowiedza na pytania a nie wkleja Pan kolejne rewelacje rodem z obcej galaktyki - badz Pan powaznym czlowiekiem
 • @rerak 17:00:53
  //A przecież uśnięto tu już nie jeden tekst nie jednemu blogerowi//

  To proszę wskazać taki "uśnięty" tekst. Jak nie wskażesz to będą konsekwencje.
 • @trybeus 19:17:41
  :))))))))))))))
 • @rerak 20:52:58 - MAM WRAŻENIE, ŻE SIĘ PAN MIOTA...
  Że Pan chce mi zrobić wielką krzywdę. A nie lepiej się pogodzić? Proszę Pana...
  [wyciaga rękę do zgody, prawicę polską]
 • @rerak 20:59:16 - O, PAN RERACZUNIO SIĘ TEŻ MIOTA W BEZSILNEJ ZŁOŚCI...
  Proszę Pana. Niech Pan się nie miota. Prawda została wypowiedziana i poszła w świat. I wyzwoli Polskę. Niech Pan zobaczy - jaka nas spotyka krzywda. Kogo Służby nam na liderów wprowadziły. Tak się kończy Wasze WASP-owskie panowanie, Panie Reraczuńku.
  =========
  @Eugeniusz Sendecki 20:29:14 // Aha, jeszcze to. // Jednak jesteście leszcze, gdyż napisanie: // "Mój wpis o doniesieniach Hadacza z Berlina ani nie jest promowany na Stronie Głównej, ani nie jest przytrzymywany na Jedynce." // Właśnie potwierdza działanie wspólne i w porozumieniu. // Żaden uczciwy portal nie pozwoliłby aby taki paszkwil tkwił na portalu dłużej niż kwadrans // nadużycie link skomentuj usuń // rerak 03.09.2015 20:59:16
 • ???
  Czy ty człowieku wierzysz i widzisz w to i co piszesz?
  Jeśli tak to idź czym prędzej do lekarza
 • @Frezja 17:01:36
  Eworstrim- "Nurt wodny zaburzony wirami, które sięgają aż do dna i zaburzają (zmieniają) cały układ ekosystemu." Taka metafora antonimu mainstreamu.

  http://sjp.pl/EWORSTRIM

  pOZDRAWIAM nIEPOPRAWNIE, bO nIE pOLITYCZNIE

  Wujek Polonii
 • Hehe...
  No i co "chopie"? Nie posłuchałeś starych ludzi. A nie ostrzegałem abyś człowieku tym krzyżem jak cepem po ulicy nie machał, bo się w głowę pierdykniesz? No i co? I się pierdyknąłeś bo takich bzdur jak w poście to tylko puknięty rozum przez uszy może się dopuścić.
  A tak na marginesie to kto to ten twój Hadacz bo bez gorzały i zagrychy
  ni czorta przypomnieć sobie nie mogę! Konduktor jaki czy co?
 • A co Pan na to?
  [Eworstrim- "Nurt wodny zaburzony wirami, które sięgają aż do dna i zaburzają (zmieniają) cały układ ekosystemu." Taka metafora antonimu mainstreamu.

  http://sjp.pl/EWORSTRIM

  pOZDRAWIAM nIEPOPRAWNIE, bO nIE pOLITYCZNIE

  Wujek Polonii]

  Zamieściłem takie notki tutaj (pod wpisem Frezji) i pod http://nathanel.neon24.pl/post/125423,neon-awansowal-do-miana-scierwomedium
  Niestety ta druga się ukazała tylko na chwilę... i znikła. Czy to znaczy, że zostałem "zbanowany"?
  Za to przed chwilą w "Lochu", udało mi się przepchnąć projekt.
  No nie mieści mi się w głowie, że ktoś będzie mnie cenzurował... Albowiemo wcale nie jestem u kogoś w gościach, tylko na swoim własnym podwórku.

  pOZDRAWIAM nIEPOPRAWNIE, bO nIEPOLITYCZNIE

  Wujek Polonii
 • @Eugeniusz Sendecki 21:06:21
  "Codziennie do Berlina z Warszawy i z powrotem kursuje ekspres o nazwie "Berolina". Bilet kosztuje 49 zł w promocji. Jak się chce większego luksusu to trzeba wydać 150zł".
  Sugeruje Pan, że po wydaniu rzeczonej kwoty, w ramach tych większych luksusów, do biletu dołączany jest, niczym program do wejściówki na spektakl teatralny, wykaz agentów pani Stasi w Polsce?
  Z Pańskiej wypowiedzi wynika bowiem jednoznacznie, że uzyskanie takiej listy jest prostym następstwem podróży kolejowej do Berlina.
  Jedziesz - i masz.
  Skoro to takie proste, to ja daję dwie stówy i jeszcze odstępuję miejsce w pociągu Hadaczowi - nie ma chłop mieszkania (przynajmniej niedawno jeszcze nie miał), to niech sobie pomieszka w pociągu na mój koszt.
  Tylko niech przywiezie następnym razem jedną taką listę dla mnie.
  Chętnie poczytam sobie o niejakim agencie Oskarze.
  A trzecią stówę deklaruję na ściepę, jaką powinno się ogłosić już dziś na Neonie.
  Mianowicie, na pokrycie kosztów Pańskiej wizyty i następującego po niej leczenia u lekarza-specjalisty od zaburzeń maniakalno-depresyjnych.
  Coś się Szanowny Pan zrobił chorowity ostatnio, a szkoda, bo porządny z Pana chłop, w dodatku patriota.
  Ale, jak to pisze Pani Rebeliantka - bona diagnosis, bona curatio.
 • @Stara Baba 23:23:21 - MAM PROŚBĘ
  Proszę słowo Krzyż pisać wielką literą. Jakkolwiek możemy się różnić co do oceny wiarygodności informacji Andrzeja Hadacza (ja mam wątpliwości czy to były akta Stasi, raczej podejrzewam, że to był Mossad) ale jednak winniśmy szanować Świętości.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:50:58
  Wpisuje to bez ukrytych podtekstow.

  "2.12. Nazwy rzeczy mających charakter symboli religijnych oraz nazwy miejsc.
  Nazwy rzeczy, np. krzyż, różaniec zapisujemy małą literą".

  http://www.kul.pl/zasady-pisowni-slownictwa-religijnego,art_3460.html
 • @
  Nie wszystko, co wydaje się głupie, głupim jest w istocie.
  Drogie Koleżanki i Koledzy, powściągnąłbym się w ocenach.
  Jesli Pan Sendecki obieca, że juz nie bedzie konstruował repliki K(k)rzyża z bambusa i taśmy klejącej, to ja jestem skłonny udzielić mu kredytu zaufania i wraz z nim śledzić dalsze podróże Pana Hadacza. ( choc nie jestem pewien, czy jest to tak do końca etyczne )
 • ?????
  Ciekawe co wy Sendecki macie za pazurami ze w takim momencie,z takimi bzdurami wyskakujecie.
  Smierdzisz facet agentura na kilometr!
 • :)
  A niektóre z powyższych komentarzy(?).
  "Lot nad kukulczym gniazdem"-do kwadratu.
 • @AGORAFOBIA 07:53:58 - O, WIDZĘ, ŻE PAN/PANI DOCZYTAŁ/A
  :)
  Nerwowa reakcja na wiadomy temat obyczajowy wcale mnie nie dziwi. Ot, kłapanie dziobami anonimowych oficerów frontu ideologicznego (AOFI).
  Ale niech Pan/Pani zwróci uwagę na niejakiego AOFI-ego o pseudonimie "Nathanel". To jest dopiero szyszka! Oto jest generał wrogiej armii antypolskiej! Mam wielką satysfakcję, że się zdemaskował, nieborak, hehehehe! On dobrze wiedział, co powie Hadacz, więc zaatakował z wyprzedzeniem, durnowato oskarżając NEon.24.pl o... nepotyzm. Chytrze zagrał ale się tym samym zdemaskował. Z wyprzedzeniem zaczął się ostentacyjnie "brzydzić" Panem Hadaczem i usiłował wywrzeć nacisk na Redakcję i Administrację - żeby usunięto cenne treści o kluczowym wpływie środowiska pederastycznego na PRL-owską opozycję rzekomo-anty-komunistyczną oraz na współczesną, okrąłostołową agenturę WASP-owską. Dzieki Bogu Redakcja i Administracja nie uległy podłym naciskom i manipulacjom AOFI-ego Nathanel i służą prawdzie, i służą uczciwej dyskusji. W odpowiedzi na trzymanie standardów przez polski profil - AOFI Nathanel zaatakował nas przez użycie kalumni "ścierwomedium". Warto zauważyć, że wtóruje jemu inny AOFI o pseudonimie Rerak. Ten w swoich atakach wpadł w stan permanentnego paroksyzmu, Reraczek-Nieboraczek.
  Tak się składa, że ja o sprawie wiedziałem z pojedynczych źródeł w przeszłości, kiedy ohydne szczegóły o tej patologii krążyły jako plotki wśród narodowców warszawskich, potem były zeznania Leppera w sądzie o aferze hakowej (Lepper zeznał, ze widział kompromaty pedofilskie na prominentnego polityka lewicy, związanego z Prezydentem RP), no a teraz jakaś grupa trzymająca teczki zaprosiła czołowego celebrytę polskiego do Berlina, pokazała teczki i pękła tama, i prawda się wylała.
 • @AGORAFOBIA 07:25:30 - A CO DO AGENTURALNYCH OSKARŻEŃ...
  Zaskoczę Panią/Pana. Nie nadaję się. Jestem zbyt prawdomówny. Wada charakterologiczna taka.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:22:34
  cha,cha,cha

  jak pojawił się "art."z widokiem kozy i arabusów "filmowanych" przez ussmanów za pomocą dronów ,to na neonie nie było takiego wrzasku aj waj.
 • @Mariusz G. 03:41:19 - TA TWOJA WROGOŚĆ WOBEC KRZYŻA, MARIUSZU G...
  Uważaj, bo kto z Krzyżem walczy, ten pod Krzyżem zginie. Tak Kazimierz Świtoń powiedział na kongresie USOPAŁ w Urugwaju.
  Mariuszu G. - powinieneś uzywać pełnej nazwy i pełenego historycznego odniesienia - że chodzi Tobie o to, aby się Polacy wyrzekli Krzyża z Giewontu. I wtedy się ludziom oczy pootwierają.
  ==========
  @ // Nie wszystko, co wydaje się głupie, głupim jest w istocie. // Drogie Koleżanki i Koledzy, powściągnąłbym się w ocenach. // Jesli Pan Sendecki obieca, że juz nie bedzie konstruował repliki K(k)rzyża z bambusa i taśmy klejącej, to ja jestem skłonny udzielić mu kredytu zaufania i wraz z nim śledzić dalsze podróże Pana Hadacza. ( choc nie jestem pewien, czy jest to tak do końca etyczne ) // nadużycie link skomentuj usuń // Mariusz G. 04.09.2015 03:41:19
 • @kfakfa 09:05:19 - ANO PRAWDA...
  A ten nasz Pan Hadacz - to taki polski dron jest. Ciekawi mnie - kim są informatorzy Pana Hadacza? Ja obstawiam, że to jest jakaś gałąź Mossadu zarządzającego USA. Że ma to wszystko związek z tym, co odkrył Michalkiewicz analizując konferencję na temat Operacji MOST - że WASP-owska masoneria przeszła na ręczne sterowanie Polską i postanowiła umniejszyć role PiS-u, po tym jak PO, SLD i PSL złożyły Panom z USA homagium i zrobiły laskę. Nasz słynny celebryta i obrońca Krzyża jest użyty w roli torreadora zadającego cios bykowi podczas corridy.
  Trochę groteskowe to wszystko - bo ten byk to Kogut...
  [zadumał sie nad groteskowością polityki WASP-owskiej]
 • @Eugeniusz Sendecki 09:19:30
  TSCH

  pozdrawiam
 • @Mariusz G. 03:41:19
  Co ma piernik do wiartaka ? "Replika K(k)rzyża z bambusa i taśmy klejącej " - niech Pan to zrobi lepiej !
  Ten symbol Krzyża pojawiający się w przestrzeni publicznej w ważnych momentach dziejowych ( obrady knessetu w Oświęcimiu, coroczny Marsz Niepodległości przy pomniku Romana Dmowskiego i wiele innych) niech nadal króluje nad naszą bezsilnością wobec zmian które nadchodzą. Panie Doktorze proszę nie wymiękać!
  Osoba Pana Andrzeja Hadacza to inny temat który wymaga uwagi. Jako aktywny Obrońca Krzyża został "wyciągnięty" z grupy więc ma różne problemy życiowe. Była też inna aktywna postać przed pałacem prez. podobnie potraktowana - śp Pan Kaczanow.
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:44:25
  "Kura","Jajo","Kogut"...
  Czy was przypadkiem nie prowadzi ubek Kurnik?
 • @Eugeniusz Sendecki 09:06:11
  To jest jedyni "wrogośc" wobec źle wykonanej repliki - do porządnej np. za rok sam chętnie przyłążę rękę.
  pozdrawiam i życzę aby misja Hadacza osiągnęła zamierzony cel, ale z poszanowaniem człowieka (tu pana Hadacza)
 • @chabor 09:38:45 - DZIĘKI ZA SŁOWA WSPARCIA
  Niech Pani popatrzy, jak oni się ujawniają, te FFstręciuchy! Wcale nie chodzi im o to, że sie niby brzydzą tematami poruszanymi przez Hadacza, ale chodzi im zawsze o to samo - o walkę z Bogiem, z Krzyżem i z Narodem.
  Wpadają we wściekłość i w panikę, że się im jakiś goj do tyłków dobiera, że jakiś polski prostaczek w ichnim Sralonie zacznie podlogę zrywać i się okaże - że tam nie ma podłogi, lecz sam muł i wodorosty.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:17:54
  Panie Sendecki,nie rżnij Pan głupa i nie zasłaniaj się Pan Bogiem i krzyżem.
  Rzucasz Pan paskudnymi oskarżeniami na lewo i prawo("szanuj bliżniego swego jak siebie samego) nie przedstawiając żadnego dowodu.
  Wierzy Pan w oskarżenia jakiegoś oszołoma jak w świętośc.Proponuję powiesić sobie zdjęcie tego Hadacza i bić czołem o ziemę rano i wieczorem

  Według pewnego kodeksu za rzucanie bezpodstawnych oskarżeń powinieneś Pan dostać rękawicą w twarz i stanąć w szranki np. na flaszki do pierwszego padnięcia .Gdyby Pan odmówił pozostało by tylko wyjście honorowe dla Pana czyli wypicie 0,7 litra alkoholu metylowego.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:17:54
  To nic że wpadają we wściekłość i panikę, to znaczy ze Krzyż działa !
  My pilnujmy naszych spraw i nie dajmy się dalej dzielić. Polak z Polakiem zawsze się dogada nawet gdy ostra dyskusja.
  Na patelni (metro warszawskie)pod białym parasolem młodzi ludzie pod opieką jednej starszej pani zbierają podpisy za usunięciem krzyża ze szkół. Zapytałam czy w miejsce krzyża mają zamiar powiesić gwiazdę lub może sierp + młot ? i zostałam przez den zespół jednomyślnie potraktowana w sposób obcesowy. Nie chcieli rozmawiać, widać nie Polacy. Szkoda tych młodych ludzi. Niech Pan zrobi z nimi wywiad, proszę.
  Pozdrawiam Pana serdecznie.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:01:55"Jutro Pan Andrzej wraca, oczekujemy go na dworcu o siódmej raniutko. Szykujemy komitet powitalny"
  Wczorajsze jutro to juz dzisiaj...

  Od 7.00 już minęły 4 godziny....

  Jak samopoczucie p.A.Hadacza?
 • @Zbigniew Jacniacki 11:10:58 - PANIE ZBIGNIEWIE KOCHANY...
  Dziękuję Panu za pamięć o naszym bohaterze narodowym.
  Powiem Panu Andrzejowi - że fani się proszą o kontakt, o choćby jedno słowo, o jakąś choćby małą sensacyjkę - bo bez nich żyć nie potrafią.
  Cześć i chwała!
 • @Eugeniusz Sendecki 14:05:58 - PANIE EUGENIUSZU ....
  Dziękuję za miły zwrot..., ale z tym KOCHANY , to duża przesada , w kontekście Pańskiego postu.

  Wracając na ziemię, nie proszę o żadną sensacyjkę...
  Delikatnie przpomniałem, co wcześniej Pan zadeklarował...

  Chyba wypada , teraz już po 7 godzinach , coś napisać o wracającycm z Berlina "wielkim , polskim celebrycie". Użyłem cudzysłowiu, bo naprawdę o tej osobie to słyszę tylko dzięki Pańskim wpisom...
  Pozdrawiam
 • @Zbigniew Jacniacki 11:10:58 - PAN ANDRZEJ JEST JUŻ W WARSZAWIE
  Wkrótce zrobimy wywiad telewizyjny. Pan Andrzej niezwykle ciekawe rzeczy opowiada. Był w prywatnym archiwum berlińskim - powstałym w mrocznych czasach upadku Muru Berlińskiego, tajemniczy gospodarze odziali go w robocze ubranie i rękawiczki. Pan Andrzej dzielnie wertował archiwalia z różnych okresów. Część teczek była biała, wiele pożółkłych, niektóre aż brunatne... to było niezwykłe spotkanie z historią Europy...
 • @Eugeniusz Sendecki 14:55:44
  Dziękuję i spokojnie czekam na wywiad telewizyjny
 • @alek.san 00:37:50
  Merkel? Tu mówi Tusk...
  Agent Stasi donosi mi, Merkel, że Hadacz jedzie do Berlina poczytać sobie o Jarosławie K....
  Wiesz, jaka sytuacja, Jarek może przejąć władzę.... Weź podziałaj, żeby Hadacz dostał wszystko co chce, i trochę więcej .... Może wreszcie dorżniemy watahę?
 • @Eugeniusz Sendecki 14:55:44
  tych wywiadow naobiecywal Pan juz setki, kiedy na zywo transmisja ????
 • @Zbójnicki pies 20:47:47 - KIEDY TYLKO PAN ANDRZEJ BĘDZIE DYSPONOWANY
  Pan musi poczekać. Nie powiniem się Pan tak pchać, bo to niekulturalnie. Proszę przekazać innym fanom i miłosnikom Andrzeja Hadacza - że to nie takie proste - ta transmisja bezpośrednia. Spotykamy się głównie pod pałacem prezydenckim "przy Krzyżu" i tam realizujemy materiał TELEWIZJI NARODOWEJ. tam jest główny salon polityczny Polski.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:19:35
  "tam jest główny salon polityczny Polski. "

  wow, tego te jeszcze nie wiedzialem, o ktorej to spotkanie i czy "widzowie" moga zadawac pytanie i na koniec ile to bedzie kosztowalo, bo wiem ze Andrzejek bierze kase za wywiady
 • @Zbójnicki pies 21:22:49 - MAM WIELKĄ PROŚBĘ... DLA POLSKI...
  Proszę nie powielać masońskiej i antypolskiej kalki - i nie zwracać się do naszego pozytywnego bohatera w zdrobnieniu, per "Andrzejek". To jest perfidne upadlanie i antypolonizm - takie niepotrzebne spieszczanie. Wrogowie specjalnie chcą wgrać w siatkę pojęciową polskich parobków taki sposób nazywania Pana Hadacza - żeby zdezawuować jego zasługi. A przecież on jest świadkiem Wielkiej Historii Polski Najnowszej.
  Niech Pan nie ulega antypolskim inspiracjom. To tak, jak byśmy o Kardynale Wyszyńskim mówili per "Prymasik", albo o Janie Pawle Drugim - per "Papieżyk". Było by to wielkie zwycięstwo WASP-ów, jak by nam wpoili takie pogardliwe zwracanie się do naszych wielkich bohaterów. Ważna cześć polskiej informacyjnej wojny obronnej (PIWO) toczy się na płaszczyźnie jezykowej. Antypolacy zabraniają nam tytulowac po polsku, a wprowadzają tresurę językową, żeby nas uczynić niewolnikami, parobkami.
 • Kilka zebranych opinii:
  "Rozumiem, że (Katolik) Gienek Sendecki na Żwirowisku dokonywał na tobie wielokrotnej indoktrynacji. Już nie wspomnę jakimi to mogło być środkami. Szczególnie zimą, kiedy było zimno.
  Cóż. Widać wszyscy "NK" (narodowi katolicy) muszą chyba mieć odrobinę skurwysyństwa we krwi - zgodnie ze znaną diagnozą Piłsudskiego. W sumie: na bazie ideowej ND - nie da się odbudować Rzeczypospolitej."
  Krzysztof J. Wojtas 22.08.2015 08:44:12

  "Smród katolika jednak jeszcze czuć. Przyznam, że po różnych ostatnich akcjach katolików mam wątpliwości, czy można bez poczucia niesmaku przyznawać się do związku z Kościołem."
  Krzysztof J. Wojtas 07.02.2014 08:37:28

  A gdyby tak p. Eugeniusz Sendecki konsultował swoje akcje z Wojtasem przed ich rozpoczęciem, to na "katolicki aspekt" można by było porzymrużyc oczy, a kredyt za akcje przypisać Wojtasowi. Tymczasem p. Sendecki podpadł Wojtasowi nie tylko za akcję montowania Krzyża na Żwirowisku, ale do tego "nie był łaskaw poinformować o przebiegu spotkania z ABW mimo kilku monitów". A to - wg słów Wojtasa - już jest DYWERSJA, a "Doktor (Sendecki) został "zadaniowany" na degenerację portalu! Oj! (Cała Loża "Kopernik" bije brawo na stojąco za to odkrycie i oskarżenie!)
  Zdzich 04.09.2015

  WAŻNE: "A jeśli w Polsce istnieje siatka pedofilska, to czy nie należy wypalić tego gorącym żelazem? Lobby będzie się bronić. To oczywiste."
  PontoSarmata 04.09.2015 19:32:17
 • @Eugeniusz Sendecki 21:33:28
  A jak Gieniu skomentujesz w swojej mądrości przedwiecznej fakt że Lolek Wojtyła całował publicznie Koran ( 14.05.1999r.) w obecności islamskiego mułły a 13 lat w kwietniu 1986r. wszedł pod gmach rzymskiej synagogi i ściskał się jak najserdeczniej z tamtejszym rabinem? Może napiszesz mi że uprawiam antypolonizm? Twoje pomieszane geny sprawiają że nadużywasz słowa ,, antypolonizm'' tak jak twoi dalsi krewni szafują nieustannie słowem ,, antysemityzm'' zupełnie wyjmjąc te słowa z właściwej sobie semantyki. A Andrzejek , czy dostał już mieszkanie komunalne w Warszawie?
 • @Marienburg 00:02:35
  Czyli ZNOWU jest to zorganizowany atak na Kościół. Wiedziałem!
 • @Marienburg 00:02:35
  A ty na youtube też trolujesz? Taki sam cynizm jak pod filmami pana Eugeniusza. Poczytaj najpierw Feliksa Konecznego zanim dasz nam tu wykład Rassenkunde. Że Repsol na coś takiego pozwala.
 • @Zdzich 00:16:48
  „Do zbawienia człowieka niezbędne są trzy rzeczy: wiedza, w co wierzyć; wiedza, czego pożądać; i wiedza, co czynić.”
  – Święty Tomasz z Akwinu
 • @PontoSarmata 02:05:34
  Oj, widzę że wojtylianista chce połączyć wodę z ogniem a przy okazji traci nerwy. A gdzie tu doczytałeś się Rassenkunde? Wystarczy spojrzeć na chazarskie uszy Gienia i całokształt jego działalności.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:33:28
  ok. od dzis bede pisal .........Jedrek badz , Andy,Andrew  http://i1.memy.pl/obrazki/bd1d1036397_jedrek_zjedz_banana.jpg
 • @Leon. 19:29:58
  Coś w tym stylu, tyle, że w znacznie niższych partiach górskich.
  "Te, majordomus, wicie-rozumicie, dawaliśmy wam te siatki z markami, a teraz cały nasz misterny plan w TT- ..u.
  No to działajcie, bo wam przypomnimy skąd u was piękna dacza, a w niej złota deska.. i tak dalej".
  Albo tak, albo ktoś dostał się w mocny prąd wznoszący i biedaczysko znalazł w cienkim powietrzu, ale bez instalacji tlenowej EDS na pokładzie poklejonego taśmą szybowca.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Esencja sprawy: PEDOFILSTWO, nie jest juz nawet wspomniane.

  (Wypowiedz "Marienburg'a" powinna byc po prostu usunięta.)
 • @Zdzich 17:30:18 - SPOKOJNIE PRZEANALIZUJMY FAKTY
  Na razie mamy informacje od Hadacza. Nie widzieliśmy fotografii, faksymili, filmów... jutro filmujemy materiał dla TELEWIZJI NARODOWEJ.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej