Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

300.000 EURO. PRÓBA PRZEKUPSTWA ANDRZEJA HADACZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W zamian za fałszywe zeznania przeciwko Prezydentowi Komorowskiemu, że niby miał namawiać Hadacza do ataku na Kandydata Dudę dwaj eleganccy mężczyźni proponują Panu Andrzejowi 300.000 euro i pięć lat ochrony.

Własnie (godz. 14:19) telefonuje Andrzej Hadacz i informuje mnie, a przeze mnie Czytelników NEon24.pl i Telewidzów TELEWIZJI NARODOWEJ - że przed chwilą odbyła się próba przekupstwa. Na pograniczu warszawskich Bielan i Żoliborza, niedaleko bazaru Wolumen czarne bmw (rejestracja WI...) zatrzymało Hadacza (wcześniej jechali za nim). Wysiedli z tego bmw dwaj eleganccy panowie, którzy zaproponowali Hadaczowi złożenie fałszywych zeznań w prokuraturze w dniu 08-09-2015 (wtorek) o godzinie 11:00 przy ul. Chocimskiej 28 w Warszawie (nr sprawy 5TS383/5, prokurator Jakub Romelczyk)*. Faceci na ciemno ubrani poprosili, aby Hadacz zeznał fałszywie, że to Prezydent Komorowski zachęcał go do ataku na Kandydata Dudę w maju 2015 (podczas końcówki kampanii prezydenckiej). Motywowali swoją prośbę tym, że zmieni to obecny bieg kampanii do Sejmu i Senatu. W nagrodę za złożenie fałszywych zeznań proponowali Panu Andrzejowi kwotę 300.000 euro (trzysta tysięcy euro, to jest 1.260.000 zł!). Bandyci zastraszali Pana Hadacza tymi słowy:
- My będziemy prawie natychmiast wiedzieli co pan zeznał. Jezeli pan zezna, że to Komorowski** pana nasłał na Dudę, to się skontaktujemy z Panem, znajdziemy pana, damy panu 300 tysięcy euro i zagwarantujemy panu przez pięć lat cakowitą bezkarność, oprócz zabójstwa. Będzie mógł pan kraść i gwałcić bezkarnie nawet dzieci. Jeżli się pan nie zdecyduje, to będziemy pana nękać, coś tam wymyślimy.
Andrzej Hadacz natychmiast po odjechaniu tych przestępców zadzwonił do mnie i tak powstaje niniejszy tekst. Proszę wybaczyć nieco chaotyczną formę, ale tekst jest zapisem rozmowy ze zdenerwowanym Andrzejem Hadaczem, a Pan Andrzej jak wiadomo - w chwilach zdenerwowania zachowuje się tak jak zwykły zdenerwowany Polak. Jak jeden z nas.

/-/ Eugeniusz Sendecki

 ==========

* TELEWIZJA NARODOWA wybiera się asystować Panu Andrzejowi podczas składania zeznań i wspierać go w obronie Sprawy Polskiej.

 ** owi panowie w czerni ewidentnie chcą odwrócić uwagę prokuratury od oficera armii izraelskiej Roberta S. vel Roberta G. kóry w mojej obecnosci namawiał Hadacza do ataku na Kandydata Dudę.

==========

Tutaj; filmowy dwuczęściowy wywiad TELEWIZJI NARODOWEJ z Andrzejem Hadaczem z dnia 06 września 2015:


...

KOMENTARZE

 • Potwierdza się to co mówił JKM - jest kilka niezależnych czap na służbach
  Polska jest najmniej stabilnym krajem w grupie wyszehradzkiej. Obcy mogą tu robić co chcą. Czas przetrącić kręgosłup WASP-owskiej klice!
 • @
  //Faceci na ciemno ubrani poprosili, aby Hadacz zeznał fałszywie//


  ha...wiem kim są faceci na czarno ubrani...właśnie jestem po rozmowie z kadinales Bertone, przekazał mi mejlem zdjęcie owych panów...sprawa jest kuźwa poważniejsza niż myślałem...

  http://www.banzaj.pl/pictures/kultura/film/Filmy/Men_in_Black_3/THUMBS/THUMB_PAN_men_in_black_3_5.jpg
 • @PontoSarmata 15:35:04 - DZIĘKI ZA SŁOWO WSPARCIA
  Dla mnie to co się dzieje z Hadaczem - to jest jak coraz szybciej jadący pociąg... ledwo nadążam notować. Brakuje mi czasu na lajkowanie na fejsie i odpowiadanie na komentarze.
 • sprawa jest poważna...
  ...obawiam się, że faceci ubrani na czarno dowiedzieli się, że Hadacz chce sprowadzić do Polski Jaszczury z Oriona...dostałem cynk [źródła nie mogę podać], że sprawa 300 tys euro jest ściśle powiązana z pojazdem w strefie 61 pod Wałbrzychem, które w mediach jest forsowane jako "złoty pociąg"...lepiej niech Hadacz przyjmie tą ochronę ...

  http://fakeposters.com.s3.amazonaws.com/results/2015/09/05/m8vvbbg3xj.jpg
 • @Eugeniusz Sendecki 15:43:33
  Po kolejnej pana notce po prostu zrobiło mi się pana żal.
  Czy jest ktoś w redakcji kto mógł by pomóc panu Sendeckiemu????
  To co pan ostatnio pisze jest po prostu żałosne i nie przystoi człowiekowi z wyższym wykształceniem. Czy nie zdaje sobie pan sprawy że ośmiesza pan portal???????
 • @trybeus 15:43:23
  Witaj!
  Moja propozycja- zaczynamy śledztwo !!!!
  Pozdrawiam. Helena.
 • @Frezja 16:19:04
  //Czy nie zdaje sobie pan sprawy że ośmiesza pan portal???????//

  Pozwolę się nie zgodzić z tym twierdzeniem.
  Każdy pisze na własną odpowiedzialność (zwłaszcza jeśli robi to pod własnym nazwiskiem). Portal jest jedynie miejscem, gdzie istnieje możliwość nieskrępowanego publikowania. Czytelnicy mają możliwość (również nieskrępowaną) oceniania kontrowersyjnych tekstów. Mogą zignorować autora bo nie ma przymusu czytania.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:43:33
  To już gorsze od schizofrenii!
  Bogu dzięki, że w porę Pan pokazał swoją twarz, bo na razie muszę przeprosić tylko ludzi z mojej Wspólnoty; nic to, może właśnie ich modlitwy pozwoliły, żeby zobaczyć Pana prawdziwego, bez maski, bez manipulacji:
  Moja diagnoza - całkowite pop....., wskazania: kilogram sapientium z dawkowaniem po 10 dkg na dobę, jak po dziesieciu dniach nie pomoże- zwiększyć dawkę !!!!!
 • @trybeus 16:07:29
  Ja też trafiłam na ślad- idziemy dalej !!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:30:40
  Panie Jarku czy pan wierzy w to co pan tu napisał?????
  Czy pan? ja? i wielu rozsądnych polaków???nie ocenia i nie wydaje opinii to co piszą na innych portalach zwłaszcza jeśli chodzi o fałszywe pomówienia, kłamstwa, manipulacje.
  Niech pan popatrzy w internecie na protesty ludzi !!! nie piszą na transparentach że Lisi ..... kłamie!!! tylko TVN KŁAMIE!!! Prawda???
 • Wklejam link, tytułem komentarza.
  https://www.youtube.com/watch?v=UlXMboPnETU
  Proszę oglądać, w 25 sekundzie pojawia się autor powyższej notatki.
 • @alek.san 17:43:13
  he he he...
 • @Autor
  Paanie Gieniu...jakby to Panu powiedzieć....zna Pan takie powiedzenie: jak Ci pięć osób mówi, żeś w sztok pijany, to - na wszelki wypadek - idźże się chłopie, prześpij..
  Dla zdrowia, bo zdrowie - Panie Gieniu - najważniejsza rzecz

  pozdrawiam :)
 • @Frezja 17:33:03
  Wierzę.
  Należy wziąć pod uwagę, że nasz portal jest wyjątkowy na tle podobnych mediów. Nie prowadzimy żadnej "polityki redakcyjne" czy "linii". Naszą siłą jest wolność publikacji i komentowania. Jeśli znika jakiś tekst czy komentarz to jest to w 99% inicjatywa gospodarza bloga. Każdy po swojemu rozumie słowo "wolność" i ma do tego pełne prawo. Każdy też osobiście ponosi odpowiedzialność za to co pisze.

  Sam często promuję teksty, mimo że nie zgadzam się z tezami Autora ale pozostawiam ocenę czytelnikom.
  Kto wie czy najlepszym rozwiązanie nie byłoby gdyby notki poruszały się na SG w porządku chronologicznym i w takim porządku znikały. Przynajmniej nie musiałbym czytać kilkudziesięciu notek dziennie...
 • Pomylilem sie piszac to rano
  //Jestem przekonany ze za dzien dwa znow wystrzeli Pan z notka ze Hadacza porwali bo nie odbiera telefonu. A prawda jest prozaiczna, abonament trzeba placic w terminie. No chyba ze to znow spisek izraleskiego oficera, albo masonow,faszystow i Bog wie kogo jeszcze//
  http://dd.neon24.pl/post/125447,andrzej-hadacz-czlowiek-ktory-zna-wszystkich#comment_1215385

  Nie trzeba bylo tak dlugo czekac, juz jest kolejna sensacja, a do wieczora jeszcze daleko
 • @rerak 18:39:16
  Wszystkie publikowane teksty są na SG, niczego nie ukrywamy.
  Paradoksalnie czasami te na prawym pasku wiszą dłużej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:59:48
  "'Należy wziąć pod uwagę, że nasz portal jest wyjątkowy na tle podobnych mediów. Nie prowadzimy żadnej "polityki redakcyjne" czy "linii". Naszą siłą jest wolność publikacji i komentowania. Jeśli znika jakiś tekst czy komentarz to jest to w 99% inicjatywa gospodarza bloga. Każdy po swojemu rozumie słowo "wolność" i ma do tego pełne prawo. Każdy też osobiście ponosi odpowiedzialność za to co pisze.'"  Z tym się zupełnie zgadzam, każdy z nas ma prawo do własnej oceny!!!
  Za moje opinie czy oceny odpowiadam tylko ja. Tylko jeśli osoba publiczna czy to polityk czy dziennikarz czy też bloger który posługuje się legitymacją dziennikarską danego portalu wprowadza czytelników w błąd, manipuluje, kłamie, pomawia powinien??? być promowany????Czy raczej wpuszczony do lochu???? czy takie działanie nie stwarza pola do manipulacji i kłamstw dla innych????
  "


  "Sam często promuję teksty, mimo że nie zgadzam się z tezami Autora ale pozostawiam ocenę czytelnikom."

  Również się z tym zgadzam pod jednym warunkiem, że jest to informacja oparta na fakcie lub prawdziwych dokumentach. Ocena działalności danego polityka jest konieczna!!! jego przedsięwzięć, poglądów, morale, itd niezależnie od partii do której należy. Spotkałam się wiele razy na tym portalu, że kilku blogerów którzy np. deklarowali poparcie dla PiS merytorycznie krytykują tą partie za JOW i za niektóre działania.
  Ale pomawianie osób mnie po prostu mierzi!!!!
  A dziś po prostu zrobiło mi się żal pana Sendeckiego już nawet nie odróżnia kpiny od aprobaty.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów.  Czy jak pan użył
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:59:48
  Swego czasu takie kontrowersyjne notki umieszczał Pan w tzw kwarantannie.Dawno tam nie widziałem notek a te Sendeckiego według mnie zasługują na takie miejsce.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:59:48
  "Kto wie czy najlepszym rozwiązanie nie byłoby gdyby notki poruszały się na SG w porządku chronologicznym i w takim porządku znikały. Przynajmniej nie musiałbym czytać kilkudziesięciu notek dziennie..."

  Pewnie, że tak !! :))
  Ale wiesz jaki "jazgot" by się podniósł?

  Ale adminom było by lżej... i tutaj 100% poparcia :)
 • @Eugeniusz Sendecki 15:43:33
  Pilne! Bardzo pilne! Prosimy o wyjaśnienie czy ci dwaj panowie na ciemno ubrani mieli koloratki. Czekamy.
 • @trybeus 16:07:29
  Ja nie wyśmiewałbym tej sprawy
 • @Jan Paweł 10:12:32
  Witaj Jan Paweł!
  Nie wiem czy sobie wyobrażasz ile szkody czynią te wpisy ?- wiem coś o tym z własnego doświadczenia- może Ci przybliżę?
  Wiem, że to co powiem będzie świadczyło o mojej naiwności, ale n- niech tam !- może teraz będzie ostrzeżeniem?
  Otóż ja przeczytałam pewien wpis pana Sendeckiego, a nie podejrzewając, że człowiek wykształcony, niby mądry, może być równocześnie oszołomem- z jak najlepszymi intencjami postanowiłam poprzeć Pana Sendeckiego i uczyniłam to bardzo szczerze i w dość mocnym wymiarze...
  Oczywiście popełniłam błąd - nie "puściłam rentgena" kto zacz? Do powyższej sprawy włączone zostały bardzo poważne osoby i wspólnoty modlitewne, a przede mną był jeszcze poważniejszych krok. Myślę, że tym właśnie modlitwom zawdzięczam, że ów pan dał mi się w porę
  poznać i uniknęłam, delikatnie mówiąc, zniszczenia mojego autorytetu- mam też na tyle ambicji, żeby podać zaprzyjaźnionym osobom i Wspólnotą prawdę i po prostu przeprosić. O wspomnianą sprawę będziemy modlić się nadal- uważam, że jest bardzo dobra- inaczej bym nie poparła- ale już nikt ode mnie nie usłyszy nazwiska owego Pana, jako Osoby odpowiedzialnej. Widzisz Janie, podając czasem dobry pomysł, ŚWIĘTY POMYSŁ, ni można równocześnie babrać się w szambie- bo wszystko idzie w ścieki- również to co w swoim zamyśle powinno zostać święte w czynie. Panu Sendeckiemu- niestety- brakuje odpowiedzialności za podawane informacje, no chyba, że robi to celowo, żeby rozwalać wszystko po drodze.... A jeśli tak, niech nie powołuje się na BOGA i NA KRZYŻ- a także na Naród- Cel który domyślnie widzę w tym działaniu, nijak się ma do wspomnianych przeze mnie wartości... Pozdrawiam Cię. Helena.
 • @alfa.com.hel 11:58:08 - HELENO, PROSZĘ...
  Jak rozpoznasz sprawę Hadacza do końca - na pewno zmienisz zdanie. W Warszawie trwa walka Potężnych Służb i spokojny, drobny, naiwny i uczciwy Hadacz był wykorzystany, tak jak i miliony naiwnych Polaków - do walki emocjonalnej w sprawie Smoleńska. Wrogom Polski chodziło o zatajenie prawdy o potęznych pieniądzach WSI - czyli o motywie zabójstwa Prezydenta RP, który przelał te pieniądze na konta izraelskie. Ja na ten trop wpadłem już w roku 2007, kiedy byłem w LPR i bylismy w koalicji z Kaczyńskimi i Lepperem. O tych pieniadzach już wtedy się mówiło - z żalem, że Kaczyński woli dać te miliardy Żydom, a nie naroodwcom, polskim chłopom, olskicm dzieciom. Sprawa przyschła, ale funkcjonariusze polscy z WSI nie zapomnieli. W chwili sposobnej, kiedy mieli przyzwolenie masonów i sowietów wymierzyli okrutny wyrok, zabijając 96 osób w pałacu prezydenckim i w hangarze na Okęciu. Potem zaczął się tumult, bo agentura zaczeła kłamać, odwracać uwagę, emocjonować Polaków. Sprawę wyprostował Święty Krzyż, który Polacy postawili w miejscu kaźni, zaczął się atak na Niego, i pojawili się obrońcy Krzyża, i w ten sposób Krzyż zaczął swój tryumfalny prowrót do centralnego miejsca w przestrzni politycznej, publicznej i emocjonalnej Polski.
  Możesz się śmiać, możesz się pukać w glowę, możesz mieć pretensje do Pana Boga - że użył do nagłośnienia Sprawy Świętej nie Ciebie, nie Twojej Wspólnoty, nie Prymasa - ale właśnie niepozornego Hadacza. I miej sobie te pretensje. Proszę bardzo! Zachowujesz się jak owi Żydzi z Ewangelii, którzy nie rozpoznają obecności Boga wśród nich.
  Pamiętaj Elżebieto - sprawa dzisiejszego powrotu Krzyża do Korony to jest posprzątanie i uporzadkowanie Polski jeszcze po antypolskim, masońskim zamachu majowym z roku 1926-go. Tamten zamach doprowadził i doprowadza Polskę do upadku w roku 1939, 1944 - aż do oszustwa okragłostołowego i aż do dzisiejszego syfu.
  Wzywam Cię - poznaj całą sprawę Hadacza, powiedz Ludowi i przyłącz się do mnie - w pracy medialnej na rzecz Świętej Polskiej Sprawy.
  + Amen!
 • @Jan Paweł 10:12:32
  Muszę przyznać, że to ujadanie jest co najmniej dziwne.
  Tak jakby nie istniały takie służby i nie było zakulisowych rozgrywek.
  Czy ta upubliczniona informacja osłabia PO czy PiS? Takie proste pytanie.. Kto na tym zyska, a kto straci?
 • @Eugeniusz Sendecki 12:44:01
  // W chwili sposobnej, kiedy mieli przyzwolenie masonów i sowietów wymierzyli okrutny wyrok, zabijając 96 osób w pałacu prezydenckim i w hangarze na Okęciu. //

  Boze, wzywam Cie Boze, pomoz temu czlowiekowi, to juz nie jest schizofrenia, to szaleniec
 • @Zbójnicki pies 12:57:31
  //W chwili sposobnej, kiedy mieli przyzwolenie masonów i sowietów wymierzyli okrutny wyrok, zabijając 96 osób w pałacu prezydenckim i w hangarze na Okęciu. //

  - w tym akurat wątku Pan Eugeniusz wykazał się zaskakującą trzeźwością oceny i znajomością ukrytych wątków "katastrofy smoleńskiej"
 • @Eugeniusz Sendecki 12:44:01
  //Pamiętaj Elżebieto - sprawa dzisiejszego powrotu Krzyża do Korony to jest posprzątanie i uporzadkowanie Polski jeszcze po antypolskim, masońskim zamachu majowym z roku 1926-go.//
  HELENA JESTEM!!!


  //Możesz się śmiać, możesz się pukać w głowę, możesz mieć pretensje do Pana Boga - że użył do nagłośnienia Sprawy Świętej nie Ciebie, nie Twojej Wspólnoty, nie Prymasa - ale właśnie niepozornego Hadacza. I miej sobie te pretensje. Proszę bardzo! Zachowujesz się jak owi Żydzi z Ewangelii, którzy nie rozpoznają obecności Boga wśród nich.//

  I TU SIĘ PAN MYLI- NIE MAM PRETENSJI DO PANA BOGA- PRZECIWNIE- DZIWIE SIĘ, ŻE MNIE, TĄ NAJMNIEJSZĄ, UŻYŁ BÓG W TEJ WŁAŚNIE SPRAWIE...I W TEJ SPRAWIE WIEM COŚ, CZEGO NIE WIE PAN RAZEM Z HADACZEM, ALE MÓWIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE WÓWCZAS, GDY MAM NA TO PRZYZWOLENIE I TYLKO WSKAZANYM OSOBOM... I to co ja wiem, wygląda okrutnie, ale nie tak, jak sobie to poukładaliście... Zatem nie muszę się pukać w głowę....

  //Wzywam Cię - poznaj całą sprawę Hadacza, powiedz Ludowi i przyłącz się do mnie - w pracy medialnej na rzecz Świętej Polskiej Sprawy.
  + Amen!//
  Wezwać mnie do Polskiej Świętej Sprawy może tylko Bóg i już mnie wezwał. Ta Polska Święta Sprawa jest mi droższa nad życie i nigdy nie będzie dla mnie tematem igraszek i rozgrywek. NAWIASEM MÓWIĄC BÓG DZIAŁA NIECI INACZEJ NIŻ BY TO WYGLĄDAŁO Z WASZEJ DZIAŁALNOŚCI. LUDOWI MÓWIĘ, BARDZO DUŻO MÓWIĘ - doskonale się rozumiemy, bo Lud to również JA !!!
 • @Zbójnicki pies 12:57:31
  Witaj Zbójniku!
  Sprawa Smoleńska wyglądała inaczej....
  Umówmy się, że przekażę Ci to na pw. Za jakieś pół godziny...
  Porównasz prawdę z manipulacją. Pozdrawiam Cię. Helena
 • Nil novum sub sole
  A więc sensacja goni sensację a za tydzień dowiemy się pewnie że te pieniądze pochodzą z ostatniego skoku gangu Olsena . Andrzejek będzie mieć więcej szmalu na swoje podróże a przy okazji może wreszcie kupi sobie mieszkanie. I po co tyle hałasu Gieniu?
 • @Andrzej Tokarski 13:23:42
  to wreszcie niech sie okresli, watki i inne opisywane zdarzenia dotycza Sendeckiego czy tego idioty A.H
 • @Andrzej Tokarski 13:23:42
  //- w tym akurat wątku Pan Eugeniusz wykazał się zaskakującą trzeźwością oceny i znajomością ukrytych wątków "katastrofy smoleńskiej"//

  TEN AKURAT WATEK JEST DLA MNIE DOWODEM NA MANIPULACJĘ- prawda wygląda inaczej. Pozdrawiam. Helena.
 • @alfa.com.hel 15:10:35
  //prawda wygląda inaczej.//

  A jak?

  Nawiasem mówiąc to nigdy się tą sprawą zbytnio nie zajmowałem bo wiem od początku, że jesteśmy obiektem manipulacji ze wszystkich, zainteresowanych stron. Szkoda więc mojego czasu.

  PS. Może być na PW.

  Pozdrawiam,

  Jarek
 • @Zbójnicki pies 14:51:40
  panem AH się nie zajmuję
 • @alfa.com.hel 15:10:35
  a jak?
  chętnie się dowiem, podobnie jak Koledzy, proszę na pw
 • @alfa.com.hel
  dziękuję za odpowiedź, większość poszlak wskazuje raczej na Okęcie i inne miejsca w Polsce, niż Smoleńsk, niejasny, czy wręcz dotąd nieznany (dla mnie) jest wątek przelewów pojawiający się w komentarzu Pana Eugeniusza.  w tej kwestii, jako głos w sprawie polecam również:

  http://att.neon24.pl/post/121228,smolensk-trzecia-wieza-mgla


  Kwestii A Hadacza nie dotykam - dla mnie to człowiek bez cechy wiarygodności

  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 18:20:01
  //większość poszlak wskazuje raczej na Okęcie i inne miejsca w Polsce, niż Smoleńsk, niejasny, czy wręcz dotąd nieznany (dla mnie) jest wątek przelewów pojawiający się w komentarzu Pana Eugeniusza.//

  A jednak najważniejsze wydarzenia były w Smoleńsku ; Boże Światło nigdy nie jest kłamstwem- proszę mi wierzyć. Okęcie i inne miejsca to tylko sfera domysłów, niczym nie potwierdzonych...i miało to wywołać dodatkowy chaos, aby utrudnić dochodzenie do prawdy...
  Wszystko co pisze w tych sprawach pan Sendecki jest tylko manipulacją, która ma zupełnie inny cel, niż to postrzegamy. Pozdrawiam. Helena
 • @alfa.com.hel 19:06:17
  zatem różnijmy się ... pięknie

  pozdrawiam również
 • @Andrzej Tokarski 18:20:01
  Dzięki, przeczytałam artykuł- bardzo rzeczowy i ciekawy. Zgadzam się z Tobą co do wież Center- tak, wszystko układa się w taki logiczny ciąg, jak w Twoim artykule. W przypadku Smoleńska zatarte są ślady przed lotem- również nasuwa się sprawa użycia ewentualnie drugiego samolotu dla odwrócenia uwagi etc,. Niemniej jednak główna tragedia rozgrywa się w Smoleńsku...
  Czy kiedyś poznamy całkowitą prawdę?- myślę, że tylko w ogólnym zarysie. oczywiście wrogie nam siły chciałyby wykorzystać to na nasze nieszczęście...
  W ogóle żyjemy w czasach zamętu i chaosu; a teraz jeszcze emigranci i TOLERANCJA, KTÓRA NAM wpajano latami...
  Pozdrawiam. Helena  https://www.youtube.com/watch?v=2IW6fDA4w4A
 • @Andrzej Tokarski 13:23:42
  // W chwili sposobnej, kiedy mieli przyzwolenie masonów i sowietów wymierzyli okrutny wyrok,//

  nic w raporcie Anodiny o tym nie wspomniano 8-)))))
  a moze w komisji Laska cos o tym bedzie, i jak tu nie pisac o sowietach i masonach inaczej niz mordercy 8-))))))
 • @alfa.com.hel 19:29:56
  dziękuję za dobre słowo
 • @Zbójnicki pies 19:50:04
  cóż, tylko głupek śmiałby się z powiązań WSI z sowietami, czy masonerią, natomiast mnie w komentarzu wyżej głównie chodziło mi o przywołanie kwestii Okęcia.

  zamiast się śmiać pospaceruj sobie za znakiem Sowy - znajdziesz się w ciekawych miejscach między ciekawymi ludźmi...8-))))))))))))))))
 • @Andrzej Tokarski 20:33:32
  dzieki za propozycje - skorzystam tylko gdzie ja w miescie znajde sowe
  a smiac sie nie smieje ale to co przywoluje Hadacz ustami Sendeckiego czy Sendecki ustami Hadacza to kabaret najwyzszej klasy i nie tylko o Smolensk mi chodzi
 • @Zbójnicki pies 21:14:53
  pełna zgoda co do Hadacza

  - nie w tym rzecz, żeby chodzić za sową, bo to się nie uda - tylko za ZNAKIEM SOWY
 • babeczki ze szramą :))
  ...szukamy babeczki ze szramą:))
  brunetka ?...nie trochę blondynka :))...khe khe khe khe
 • @trybeus 21:59:04
  Witaj Doctore dał się wciągnąć na pole minowe i szkoda bo jako dobry chłopina tam pozostanie . Ave.
 • @Repsol 23:59:02 - A JEDNAK TRYBEUS ŻYC NIE MOŻE...
  ...bez kolejnych produkcji TELEWIZJI NARODOWEJ na temat Hadacza. Khe khe khe...
  I to podtrzymuje mnie na duchu.
  Panie Trybciu i Panie Repsolku - zapraszam Obu Sznaownych Panów na Chocimską 28 we wtorek. Andrzej Hadacz uda się tam, aby zażądać ochrony Kontrwywiadu Wojskowego i pisemnego zaświadczenia, że śledztwo jest objete ochroną kontrwywiadowczą. Wymusimy na tych leniuchach realizację konstytucyjnych zobowiązań. Pan Andrzej i jego zeznania w sprawie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego winne być chronione jak oko w głowie! Zeznania Hadacz winien składać w prokuraturze bronionej lepiej od tego pociągu pancernego. Dosyć nonszalanckich prokuratur, nie dbających o Polaka!
  Mie taka prokuratura oskarżyła, że ja usiłowałem człowieka zabić, a ja temu człowiekowi życie uratowałem. Dowody świadczące na moją korzyść te Barany z Woli wyłączyli do innego postępowania i... oskarżyli mnie! Sędzia fałszywą dokumentację medyczną Szpitala Wolskiego kazał zamknąć w kopercie i nie pozwala na dostęp! Banda, Panie!
 • Hadaczowe klechdy
  Zawsze jak tu wchodzę na neon to czytam te bajki o Hadaczu. Taki Hadacz Wędrowniczek.
  A za nim wierny reporter Eugeniusz.
  Panie Sendecki, ja tego gościa znam tyle co z youtube i Pana opowieści, jest to cykl komedii w odcinkach. Ten człowiek tak z filmów to wygląda na umysłowo dysfunkcjonalnego, jego czyny też takie się zdają. Po co to wykształconemu człowiekowi tracić czas na to?
 • wrogie przejęcie? ;-)
  Też w pierwszym momencie pomyślałem o Facetach w Czerni....
  Prostsze wytłumaczenie - haker przejął konto i rozrabia - warto by spotkać osobiście autora i pogadać na real (skype czy coś)... Hakerów jak psów w naszym policyjnym państwie, są u nich na etacie. Co do nieprawdopodobieństwa tego wszystkiego - jest prawdopodobne: oszust ocenił, że jest możliwe wpuszczenie kogoś w maliny, i spróbował.. w końcu mieli "mission possible" do wykonania... a czas gonił.
  Poza tym w życiu nie wszystko musi się tłumaczyć racjonalnie, żeby istnieć.
  Donald Tusk jak wiemy wykorzystywał różne lewe zagrywki (przekupstwo, polityczne przekupstwo) tak że nie zdziwiłbym się, gdyby w jego sposobie działania pojawiła się trucizna intryga wszystkie ruskie metody działania... dzikie.. a już o służbach można powiedzieć, że nie mają żadnych zasad, są opanowane przez psychopatów bądź jest ich w nich spory procent (fala w wojsku - generalicja to toleruje dlaczego? Bo jest śmieciem?) No i do dziś po salonach i tv brylują generałowie odpowiedzialni za torturowanie talibów w pl. Tak że pałom może najdurniejszy pomysł przyjść do głowy.
  W tym wypadku mało spisać tablice, każdy obywatel w tym parszywym katolickim kraju powinien być doposażony w gwóźdź ( dyktafon Ziobry).. sprzęt taki można sobie rano włączyć dzień później wyłączyć, jak jest coś ważnego zmienić kartę - tak by najlepiej, świnki w prokuraturach chcą "oryginalnego" nośnika danych. Ostatnio oszuści i złodzieje tak zmienili prawo, aby ich nagrane szwindle nie dało się przeprowadzić na sprawie sądowej... no ale są inne przepisy, które pozwolą posadzić złodziei w oparciu o nagranie... Kopacz mogła coś zmienić na rzecz kraju, ale jak widać brnie w oszustwie i kryciu przestępców zza biurek mimo silnej pozycji w Partii Oszustów.... Gdyby mieć nagranie takiej rozmowy, nie mielibyśmy raczej wątpliwości co i jak.... niestety pewnie dyktafon z kartą to ponad 200 zł, nie każdego polaka na to stać... to parszywy katolicki kraj... nie bójmy się tego określenia, no bo 100 procent ustaw firmują katolicy - bez nich ani jedna by nie przeszła.... Wzamian za partyjną karierę, sprzedają kraj, obywateli i siebie razem. Ale z pewnością za to zapłacą.. pytanie kiedy.
  Generalnie to 1) doposażyć Hadacza w dyktafonik xD... 2) spotkać się z autorem i oblookać temat. Jego blog można już czytać w formule "political fiction" lekko... nie wiem, ja tam lubię takie rzeczy, gdzie ktoś puści trochę fantazji, zamiast siermiężnej rzeczywistości.. to zawsze inspiracja, dam 5 gwiazdek.... Służby i policja ostatnio czułe na temat podsłuchów... tak że nie jest tak prosto, jak by się zdawało, ale że tam mądrych nie biorą, to wpadają jak śliwka w kompot xD....
 • @klroman 12:44:20
  no jak zaczną ujadać tymczasowe nicki ;-) no to wiadomo że to służby....
  ile w sieci widocznych prowokacji czy "komentarzy" na jeden strychulec:
  - gość pisze krótki bzdurny nick typu 1234, bo przecież musi pełno bzdetów nawypisywać, wali krótki wulgarny albo i nie komentarz, niby merytoryczny, ale żeby obrazić autora.... nie podpisuje się jako agent tuska, no ale widać to bo tego jest więcej, rzuca się w oczy... gość sam pisząc myśli że jest cwany, no ale .. to widać. Tusk ma i chyba nie tylko Tusk rzeszę oszustów pracujących na mniej złodziejski wizerunek 4 rzeszypospolitej polskiej...
 • @Eugeniusz Sendecki 03:43:50
  a innych dokumentacji, z "innych" szpitali nie bylo 8-)))))
 • @Zbójnicki pies 20:33:09
  Były i dotyczyły ,zbójnickiego psa . Pozdrawiam. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej