Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NO I NIE ZAREJSTROWAŁEM SIĘ. ALE MARIA SENDECKA TAK.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie sfałszowałem ani jednego podpisu. A o to właśnie Systemowi chodzi. Żeby kandydat walczący z Systemem sięgnął do metod nielegalnych. Po to ubecy i masoni WASP-owscy wprowadzili anty-demokratyczny wymóg 2000 podpisów...

Pułapka obsaidowa. Tak to się nazywa. Ten sam patologiczny mechanizm co w podatku dochodowym. System wkręca kandydata jak podatnika - w sytuacje, w której każde postępowanie jest wątpliwe. Sfałszujesz podpisy - wsadzą Cię do więzienia. Nie sfałszujesz - dostarczysz na Gestapo,do NKWD i do Mossadu* dane 2000 (conajmniej dwch tysięcy!) Polaków niechętnych Systemowi. Czyli - podniesiesz rękę na Naród, złamiesz konstytucyjny wymóg tajności wyborów.
Zbierałem z Kolegami i Koleżankami ze Stronictwa Pracy podpisy w najbardziej z-ubeczonych dzielnicach Warszawy. Spotykałem dwojaką postawę: (1) otwartą wrogość zwolenników Systemu i/lub (2) strach i przezorne ukrywanie się Polaków po kątach;

(1) Na Ursynowie, Mokotowie i Wilanowie mieszkają z rodzinami Ludzie Systemu, ZWOLENNICY okradania Polaków przez System, wrogowie uczciwości, sprawiedliwości i polskości. Wprowadzenie kamer w warszawskiej izbie wytrzeźwień(2004)  potraktowali jako zamach na ich przwileje nadane przez masonerię sanacyjną, utrwalone przez Hitlera i Stalina, na mocy których DO DZISIAJ Polaków zniewalają i okradają. Najczęściej patrząc się prosto w oczy tymi swoimi kaprawymi chazarskimi ślepiami - mówili żeby Sendecki wyp***alał.

(2) Nielicznu Polacy z tych dzielnic zazwyczaj ściszonym glosem, rozglądając się niespokojnie mówili: - Panie Sendecki, my Pana znamy i popieramy, ale się nie ujawnimy, ponieważ się boimy. Pańskie listy z naszymi podpisami trafiają w łapska komuchów (wcześniej gestapowców i masonów) i oni nas surowo ukarzą za zuchwałe domaganie się kamer w szpitalach, kontrolnej dokumentacji medycznej i rozpirzenia ubeckiego zarządu Szpitala Wolskiego i całej resztyę ubeków w polskiej służbie zdrowia. My już wolimy spokojnie czekać na eutanazję, niż porywać się z butelką benzyny na tygrysa.

No i nie zebrałem podpisów. A tak się starałem. Nie sfałszowałem ani jednego podpisu. A pokusa była straszna. I właśnie o to właśnie Systemowi chodzi. Żeby kandydat walczący z Systemem sięgnął do metod nielegalnych. Po to ubecy i masoni WASP-owscy wprowadzili anty-demokratyczny wymóg 2000 podpisów...

JEST JEDNAK I DOBRA WIADOMOŚĆ.

Ale za to zarejestrowała się Mama. Pani Doktor Maria Sendecka z Tomaszowa Lubelskiego, wzięty neurolog, społecznik, katoliczka, wdowa po żołnierzu 27-mej Dywizji Wołyńskiej AK, Moja Mama. Onegdaj wciągnąłem Ją do ZChN-u, potem - do LPR-u. Obecnie kandyduje jako kandydat niezależny, rodzinny. Zarejestrował Ją na podstawie legalnej liczby podpisów Kolega Ryszard Flis.
No cóż... piłka w grze. Gramy zatem dalej.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • TYM, KTÓRZY OBRONILI WIEŚ POLSKĄ PRZED SOWIETYZACJĄ
  Witam dr Sendecki, cieszę się, że Pana widzę, ale do rzeczy, bo jest coraz gorzej:
  1. https://twitter.com/AndrejasBeata/status/643868791315767300;
  2. KEP ukrywa, że w koronie Orła Krzyż przywrócił Prezydent Zaleski 11.11.1956;
  3. http://beata.neon24.pl/post/124537,infamia-wg-art-33-3-konstytucji-kwietniowej-z-1935
 • ZDRADA !!!! żydówka Kopaczowa już w Lipcu zgdziła sie na 30 tyś !!!!!
  Słowianie ! Wojna rasowaw Polsce i w Europie w toku !! kłamstwa zydów codziennościa w Polsce i w Europie ! o to one .

  https://www.youtube.com/watch?t=14&v=tjKyUBY_5B0

  Słowianie ! Hitler ostrzegał żydowską mafie !! . Jeżeli żydostwo wyobraża sobie że przyniesie Europie wojnę by EKSTERMINOWAĆ europejskie rasy , wówczas rezultatem będzie eksterminacja żydowskiej rasy w Europie !! konie cytatu .
  !
  i słowa dotrzymał i za to dziś żydostwo mści się na białej Europie i zachęca mułzumanów do Europy by EKSTERMINACJI europejskiej rasy i przy okazji chrześcijan wybić do nogi !!!
  !
 • @ele 10:29:02
  Nie przejmowałbym się uchodźcami, których żydo-reżim IIIRP ulokuje w naszym kraju. Służby żydo-reżimu będą musiały ich pilnować w miejscu zakwaterowania, żeby nie uciekli na Zachód. Oni wcale nie chcą do Polski przyjeżdżać.

  A co do Hitlera - niestety, Hitler okazał się oszustem, nie dotrzymał słowa, a ten sławny niemiecki ordnung to mit, wielka lipa.

  Na dokumentalnych zdjęciach tuż z przed bombardowania Drezna (luty 1945r.) widać spacerujących Żydów, co prawda musieli nosić gwiazdę Dawida na ubraniu.
 • @ Autor
  Panie Eugeniuszu,
  nie docenia Pan inteligencji przeciwnika.
  Oni nie tracą czasu na sprawdzanie, czy kandydat na posła/senatora fałszował swoje listy, ponieważ trudno udowodnić kto dopuścił się fałszerstwa: kandydat, zbierający podpisy, czy podpisujący listy - a ten ostatni mógł się np. pomylić.
  Jeśli żydo-system nie chce kandydata dopuścić, to zwyczajnie kwestionuje wiarygodność adresową części podpisów. Można oczywiście się odwołać w trybie wyborczym, ale to niczego nie zmieni: pociąg z napisem wybory już odjedzie. - Ćwiczyłem to osobiście. Moje odwołanie do SN w trybie wyborczym czeka na odpowiedź od 2010r.

  Jedynym rozwiązanie jest budowa autentycznego polskiego ruchu narodowego (ale bez odwoływania się do żydowskiej instytucji Kościoła, bo to ma być ruch dla wszystkich Polaków) i organizacja własnych wyborów zgodnie z obowiązującą konstytucją.
 • @Rzeczpospolita 10:45:36
  często tak jest że najpierw się kogoś oszuka a później okrzyknie oszustem
  to jest oszustwo doskonałe
  specjalność judaszowego plemienia
 • @ele 10:29:02
  Jasnowidz Krzysztof Jackowski:
  Kopacz nas okłamuje! Będzie wojna!

  https://www.youtube.com/watch?v=u9cpq7NJat4

  Jackowski o uchodźcach: wybuchnie wojna w Europie

  https://www.youtube.com/watch?v=6JDByGh7F3E
 • Panie Eugeniuszu !!!!
  A czy Andrzejek sie zalapal ????

  Czy sa jakies wiesci z cyklu "Przygody Dzielnego Polaka", czy ma juz wlaczony telefon
 • @rerak 21:04:07
  Alez z Pana buc Panie Natanielu. Jeszcze większy niż myślałem. Na marksistowskich kursach nie uczyli kultury, czy niezbyt Pan uważał.
 • -----Autor ma lustro ?
  ---- na takiego grubasa nikt ! głosu nie oddałby i jak widać nie oddał A za ZCHN to nawet przecinek się Panu nie należy !.

  -----------------------prezent ! Hadacz wiedział ? wszak w niemcach :)

  https://www.youtube.com/watch?v=qSG_mmnoZMM
 • @Mariusz G. 21:45:59 - POWIEM PANU, ŻE JAK CZYTAM PODŁE ATAKI RERACZE NA MAMĘ...
  To mi się kojarzy z prasą bublową. Ten sam poziom. Ten sam wektor - ta sama wartość kierunek i zwrot.
  Kiedyś się dowiemy kim jest Rerak i wyjdzie szydło z wora.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej