Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NO I PO PRAWYBORACH. ANTYSYSTEMOWCY JEDNAK PRZESZLI.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ubecki i masoński (WASP-owski!) system w Polsce wymusił patologiczną formę prawyborów - właśnie się zakończyła ich istotna część. Wiemy już które komitety zarejestrowały do Sejmu listy w ponad połowie okręgów i chyba zrobią to we wszystkich.

Przeszliśmy przez wazny moment w kampanii - czyli moment, w którym się okazało kto zdołał zebrać podpisy, ułożyć listy i przebrnąć przez rejestrację w komisji wyborczej. Wszystkie te procesy to pasmo patologii, gimnastyki moralnej i emocjonalnej, i są inwigilowane przez Służby. Wiemy, że Polacy prawi w tych procesach mają trudniej niż Ludzie Systemu. Na tym polega dziedzictwo Okrągłego Stołu - czyli System Anty-Polski. Takie mamy prawybory przed wyborami do Sejmu i Senatu. Taka forma prawyborów w Polsce jest obrzydliwa, jest zaprzeczeniem uczciwej demokracji, jest złamaniem konstytucyjnej zasady tajnosci wyborów, jest po prostu taka jak nasz Nieszczęśliwy Kraj - postkomunistyczna, post-gestapowska i neo-masońska. Jest na koniec - śmieszna. Żałosna w sumie. Po prawyborach w sztabach trwa odreagowanie emocjnalne - najczęściej jest to pijaństwo, czasem mordobicie...
No, ale przyjrzyjmy się wynikom tych prawyborów. Coś nam one o sytuacji politycznej powiedzą. 

Nas interesuje antysytemowa część sceny politycznej. W tegorocznych prawyborach odpadli antysystemowi Stonoga i Braun. Z antysystemowców pozostali na placu boju Korwin i Kukiz. Czekamy na dalsze informacje - kto z nich zarejestruje się na terenie calego Kraju?

Bardzo daje do myślenia niewielka ilość osób zarejestrowanych jako kandydaci do Senatu. Tutaj System się okazał szczelniejszy niż się wydawało. Sam mam niezwykle traumatyczne doświadczenie w zetknięciu się z rzeczywistością najbardziej z-ubeczonej części Warszawy, gdzie zbierałem podpisy pod moją kandydaturą*. W swoim mateczniku zatem System trzyma się mocno. Ujawnienie 2000 osób popierających pojedynczego kandydata do Senatu jest złamaniem konstytucyjnej zasady tajności wyborów - tak samo jak ujawnienie 5000 osób popierających listę wyborczą do Sejmu. Jednak podpisanie się pod konkretnym senatorem budzi większy strach niż poparcie listy posłów. Nadzieją napawa fakt, że wśród zarejestrowanych kandydatów są osoby naprawdę godne, dobre, prawi Polacy. Mam na myśli oczywiście antysystemowych kandydatów: Maria Sendecka (Zamość), Piotr Rybak (Wrocław) i Zbigniew Wrzesiński (Katowice).

   A oto dane ze strony PKW - lista ośmiu komitetów, które zarejestrowały się w ponad 21 okręgach (ponad połowie okręgów):

Informacja na temat komitetów wyborczych, których listy kandydatów na posłów zostały zarejestrowane co najmniej w połowie okręgów wyborczych.

Zgodnie z art. 210 § 3 Kodeksu wyborczego Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że listy kandydatów na posłów następujących komitetów wyborczych zostały zarejestrowane co najmniej w połowie okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.:

1) Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni (ZPOW-540-36/15)
2) Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" (ZPOW-540-9/15)
3) 
Komitet Wyborczy Partia Razem (ZPOW-540-10/15)
4) Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (ZPOW-540-29/15)
5) Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe (ZPOW-540-3/15)
6) Komitet Wyborczy KORWiN (ZPOW-540-18/15)
7) Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (ZPOW-540-1/15)
8) Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (ZPOW-540-65/15)

adres Państwowej Komisji Wyborczej - kliknij tutaj

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
* Autor jest polskim i katolickim lekarzem, walczy z ubeckim zarządem służbą zdrowia (wprowadzenie monitoringu w pierwszej placówce medycznej w Polsce, procesy z ubekami z Kolskiej i ze Szpitalem Wolskim). Kandydował do Senatu'2015 z Warszawy Południe (Wawer, Mokotów, Ursynów, Wilanów) ale nie zebrał wymaganej liczby 2000 podpisów. Ostrzeżony w porę o planowanej na niego pułapce Służb (pokazowy proces za rzekome fałszowanie podpisów).

KOMENTARZE

 • @Autor
  Właściwie to powinien być szanowny Autor dumny z efektów własnej działalności.
  Tak dobrze straszył Pan ludzi obecnym systemem, że teraz większość pańskich zwolenników tak bardzo boi się tego systemu iż nawet strach ich ogarnia przed złożeniem podpisu który mógłby oglądać jakikolwiek przedstawiciel systemu.
 • @Autor
  Ostrzeżony w porę o planowanej na niego pułapce Służb (pokazowy proces za rzekome fałszowanie podpisów).

  Czyzby to ten slynny oficer izraelski, co byl widziany na granicy palestynsko-Izraelskiej.

  Moze zdementuje Pan lub potwierdzi ,ze celebryta Endrju, widziany byl w Tel-Avivie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej