Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MARIAN KOWALSKI CYWILIZACJA POLSKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przemówienie Kowalskiego 10-go października 2015 przed Kościołem Świętej Anny w Warszawie należy do takich słynnych kamieni milowych w tworzeniu cywilizacji polskiej (CP) jak manifest polityczny Krzysztofa Wojtasa na portalu NEon24.pl (NowyEkran.pl).

Marian Kowalski w swoim przemówieniu szczęśliwie w końcu zdaje się zdystansować do wszystkich błędów popełnionych w okresie post-ligowym przez narodowców. Zbliża się do przyznania, ze Marsz Niepodległości wyprowadził ludzi w pole. Jeszcze nie mówi tego wprost, ale idzie krok dalej niż przed rokiem, kiedy oznajmił, że się formuła Marszu Niepodległości wyczerpała. Warto pamiętać, że kiedy to mówił w roku 2014-tym, to już był w odstawce razem z Zawiszą, bo bliżej niesprecyzowane środowisko giertychowskie (post-giertychowskie? bertonowskie? krypto-WASP-owskie? pro-PiS-owskie?) już wtedy stawiało na Reżysera Grzegorza Brauna, nowego fałszywego mesjasza narodowców, zadaniowanego, żeby przywieść elektorat katolicki do głosowania na Andrzeja Dudę - młodego kandydata pro-WASP-owskiego PiS-u na prezydenta. Obiecująco się zapowiadającego kandydata z masońskiego krakówka, kandydata sfilmowanego przez Zenona Nowaka na posiedzeniu Knessetu w roku 2014...
Kowalski w swoim przemówieniu bardzo uczciwie diagnozuje sytuację polityczną w Kraju, sytuację wyprowadzenia w pole młodych Polaków (do której się zresztą przyczynił - z Zawiszą, Bosakiem, Winnickim i Tumanowiczem). Potem zachęca do pracy politycznej w sposób narodowo-demokratyczny, co jest słuszne i oczywiste. A na koniec wzywa do... Marszu Niepodległości. Czyli jeszcze nie zmądrzał, jeszcze ktoś go mentalnie zniewala...?

Przemówienie Kowalskiego 10-go października 2015 przed Kościołem Świętej Anny w Warszawie należy do takich słynnych kamieni milowych w tworzeniu cywilizacji polskiej (CP) jak manifest polityczny Krzysztofa Wojtasa na portalu NEon24.pl (NowyEkran.pl). Oto owe przemówienie sfilmowane przez Radosława Siedleckiego:

Obecnie patrioci o poglądach nacjonalistycznych (narodowcy, endecy, ruch narodowy) przeżywają niezwykły dysonans emocjonalny i polityczny. Jak nigdy nasze tematy (walka z masonerią, antysemityzm, obrona polskiej rodziny, sprzeciw wobec zaludnianiu Polski przez obcych, wola wystąpienia z UE) są obecnie tematami wszystkich Polaków. A jednak w 26 lat po Okrąłym Stole wciąż nie ma polski nacjonalizm siły politycznej. Jest wręcz zniewony bardziej niż w roku 1989-tym. Najgorsze jest zniewolenie intelektualne, gorsze niż penetracja przez Służby i bieda, wręcz dziadostwo licznych Kolegów.

Kowalski wypowiada się w szczególnym dla narodowców momencie, kiedy Giertych jeszcze nie wrócił do oficjalnej polityki (kandyduje na razie do Senatu) i kiedy młodzi manipulatorzy Marszem Niepodległości (Winnicki, Tumanowicz) nie wiadomo czy się załapią do Sejmu. Sytuacja nie jest klarowna, wiele wskazuje, że ani tego powrotu, ani tego załapania się - nie będzie. Teraz jest koment, żeby zrozumieć pełną napięcia i wewnętrznej sprzeczności pozycję Kowalskiego i wszystkich narodowców.

A sprawa ma charakter lubelski. Od jesieni roku 2007-go, w kórym zostaliśmy przez Giertycha i Kaczyńskiego wyprowadzeni na manowce pojawiły się dwie drogi działania - oba nurty zaproponowane przez narodowców z Lublina:

(1) Pierwszy nurt - NARODOWO-DEMOKRATYCZNY;
Grzegorz Wysok (historyk z KUL) i Eugeniusz Sendecki (lekarz po Lubelskiej Akademii Medycznej) oraz inspirujące ich środowiska Ryszarda Milewskiego, Mariana Barańskiego (SN"Szczerbiec"), Docenta Józefa Kosseckiego, Profesora Blocha, Reżysera Bohdana Poręby, Krzysztofa Wojtasa, Generała Grudniewskiego, Prezesa Ludwika Wasiaka, Sławomira Zakrzewskiego i TELEWIZJI NARODOWEJ zaproponowały tradycyjną pracę polityczną o metodyce narodowo-demokratycznej. Kwintesencją tego nurtu były masowe i kameralne imprezy stacjonarne przy pomniku Dmowskiego, imprezy podczas których każdy się może zaprezentować, poddać analizie przez narodowców, wytknąć błędy, poddać się de-zetchaenizacji, de-giertychizacji i de-braunyzacji. Obrazem tej pracy były filmy Sendeckiego, na których wszystko widać, całą nędzę endecji współczesnej - zgodnie z założeniem, że wyzwolenie narodu przyjdzie przez prawdę. Sendecki przyjął zasadę ewangeliczną "poznacie prawdę, i prawda was wyzwoli". Wrogie siły przypuściły latem 2010 silny atak na w/w działaczy tego nurtu, który trwa do tej pory. Ludzie w/w zostali wciągnięci w procesy sądowe, byli truci, dezawuowani publicznie. Wrogie Siły uruchomiły przeciwko tej koncepcji cały arsenał. Pomocny okazał się dla tej koncepcji wstrząs, jakim jest pojawienie się w sferze publicznej Krzyża przed pałacem prezydenckim w roku 2010-tym. Pracujący na rzecz tych środowisk słynny rzeźbiarz polski Bartłomiej Kurzeja przepowiedział zamach smoleński, co jest szczególnym wskazaniem przez Opatrzność na słuszność drogi zaproponowanej przez to środowisko.
Warto pamiętać, ze Profesor Maciej Giertych w roku 2010-tym prosił narodowców, aby się nie interesowali tym co się dzieje przy Krzyżu pod pałacem prezydenckim w Warszawie i aby nie wystawiali żadnego narodowego kandydata, bo na pewno wygra Jarosław Kaczyński.

2) Drugi nurt - NARODOWO-PAJDOKRATYCZNY, również z Lublina:
Artur Zawisza (polonista po KUL, ZChN-owski współracownik Marka Jurka, pierwszy redaktor naczelny Naszego Dziennika, były poseł PiS) i Marian Kowalski (UPR-owiec, siłacz i ochroniarz z Lublina) poszli i usiłowali przejąć inną drogę - to jest pracę metodą fejsbukowo-internetową o metodyce pseudo-nowoczesnej, epatującej młodością (paidokratycznej). Luminarze interneto-endeko-paidokracji zagospodarowani przez Zawiszę i Kowalskiego to Winnicki, Tumanowicz, Bosak i jeszcze parę twarzy z MW i ONR.

Trzeba tu zaznaczyć - że Zawisza z Kowalskim w tym drugim nurcie zagospodarowali luźny ruch naiwnej polskiej młodzieży inspirowanej przez bliżej nie-do-określone siły. Sposród tych sił należy wymienić masę upadłościową po LPR, agenturę wojskową i policyjną operujące wśród narodowców, kibiców i handlarzy narkotykami, Mossad i Służby Bertone. Przez pewien czas angażował się w ten drugi nurt nasz Prezes Ryszard Opara, który jednak, kiedy chciał uczciwie uporządkować sprawy - został po wydojeniu z kasy brutalnie wypchnięty poza krąg decyzyjny i nolens-volens trafił w naszą orbitę - czyli wszedł na drogę opisaną w punkcie pierwszym niniejszych rozważań. Prezesowi Oparze ostrożnie towarzyszy aż do tej pory Konrad Rękas, syn adwokata z Lublina i kolega Grzegorza Wysoka.
P
ozwolę sobie zauważyć z przekąsem, że ludzie z Lublina są szczególnie licznie nad-reprezentowani w polityce krajowej po prawej stronie i wśród narodowców.

Na bazie emanacji endecji pajdokratycznej, czyli Marszu Niepodległości powstał "Ruch Narodowy" (RN) formalnie zarejestrowany jako partia w roku 2014 po sfałszowanych wyborach samorządowych. Erenowcy mieli wystawić Zawiszę jako kandydata na prezydenta, ale w niejasnych okolicznościach pojawił się dysonans - część erenowców inspirowana przez Służby Bertone poparła Reżysera Brauna, a część druga - formalnie opowiedziała się za Kowalskim. I tak oto Zawisza, cudowne dziecko Ojca Krąpca i ulubiony wychowanek Księdza Krasa został wyprowadzony na boczny tor. A był najmądrzejszy. I tak pajdokracja zwyciężyła. Niby spontanicznie. A ja się obawiam - że ktoś tą pajdokracją kieruje. Może to adwokat z Warszawy, może to prokurator z Lublina, a może zakonnik z Rzymu? A może - wszyscy razem?

Oficjalnie odżegnujący się od Giertychów erenowcy przez długi czas jota w jotę jak Profesor Giertych przykazywał - się nie angazowali w działania przy Krzyżu pod pałacem i unikali pojawiania się przy Krzyżu przy pomniku Dmowskiego. Liczyli - że się Polacy nie zorientują w tej grze Służb Bertonowskich (SB). Liczyli zresztą słusznie, bo Polacy są naiwni, a wśród młodzieży narodowej panuje spora niewiedza w tematach politycznych i teologicznych. Te młode barany dotąd nie wiedzą nic o roli jaką Krzyż z Giewontu odegrał w pomocy Dmowskiemu w odzyskaniu Niepodległości w roku 1919-tym. Winnicki od samego początku nie chciał, aby 15-metrowy Krzyż był niesiony na czele Marszu Niepodległości. Marian Kowalski w roku 2013-tym w reżymowej telewizji oficjalnie się zdystansował od repliki Krzyża z Giewontu stawianej przy pomniku na Placu Na Rozdrożu. Tumanowicz co roku tak organizuje Marsz Niepodległości, aby szedł jak najdalej od Pomnika i Krzyza. Ksiądz, który był wysłany aby usunąć Krzyż sprzed pałacu, został w nagrodę za ten akt antypolonizmu mianowany biskupem. Narodowiec (ale nie erenowiec!) Adam Czeczetkowicz, który okrzyknął tego księdza Judaszem i rzucał w niego miedziakami - miał potem proces karny zakończony wyrokiem.

Jest to zgodne z linią Służb Bertone, ofiarowujących Polskę masonerii WASP-owskiej i Izraelowi jako haracz za chwiejny pokój w Ameryce Łacińskiej. Bertonowcy są przerażeni powrotem Krzyża do Korony, bo jest to krok do zerwania z masońską tradycją niszczenia Polski od zamachu majowego, po którym masoneria usunęła Krzyż z korony orła w herbie państwowym Polski. Jak Polska przeciwstawi się masonerii, to marny będzie los katolików w innych częściach świata - tak kalkulują agenci bertonowscy. Ano - tak należy teologicznie i politycznie rozpoznać sprawę Krzyża z roku 2010.

No i teraz mamy październik 2015 i oto Marian Kowalski wygłasza historyczne przemówienie... nie ma przy nim Winnickiego, Zawiszy, Tumanowicza ani Bosaka... Co będzie dalej? Ciekawe?

Szydło z wora wyjdzie, kiedy się okaże, że paru narodowców (Winnicki? Tumanowicz? Siarkowska?) się do Sejmu dostanie i zacznie pełną parą, jawnie współpracować z Romanem Giertychem, który się niby ni stąd, ni zowąd załapie do Senatu. Któremuś z pretorian Giertycha się wtedy wypsnie, że cały czas dostawali wsparcie od niego na Marsz Niepodległości, że cały czas był ich szefem... I dopiero wtedy się ludziom skojarzą fakty - że ta druga droga, czyli droga Marszu Niepodległości była cały czas, przez lata 2007-2015 nadzorowana przez Służby Watykańskie, których szefem jest teolog domu papieskiego, dominikanin z Krakowa, stryj mecenasa z Warszawy Romana - Wojciech Giertych. I dopiero wtedy, kiedy się narodowcom otworzą oczy, że ten okres smuty po LPR-ze nie był ot, takim sobie zwykłym okresem, ale że był to czas z-o-r-g-a-n-i-z-o-w-a-n-y. I dopiero spośród tych ludzi, którzy się spostrzegą - że byli nabijani w butelkę niektore osoby zauważą, kto im cały czas na portalu NEon24.pl (wczesniej NowyEkran.pl) mówił prawdę i zapraszał pod pomnik Dmowskiego, i dopiero wtedy powstanie masowe środowisko odbudowujące cywilizację polską. I dopiero wtedy nasz przyjaciel, slynny bloger Krzysztof Wojtas będzie udelektowany!

My, wierni zasadom pierwszego nurtu (czyli po prostu cywilizacji łacińskiej) na pewno się 11-go listopada 2015 spotkamy pod pomnikiem Dmowskigo, przy replice Krzyża z Giewontu. Wyświetlimy film Bohdana Poręby "Polonia Restituta". U Pana Witaszka zamówimy pieczonego świniaka i się pieknie poczęstujemy. Cywilizacja polska (CP) zwycięży! Narodowa demokracja!

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • warte uwagi
  https://www.youtube.com/watch?v=ZUsADIvg48o
 • "Marsz Niepodległości - marsz do władzy w Polsce"
  Podczas spotkania w 2013 r. w Częstochowie po Marszu Niepodległości 2012 zadałem Marianowi Kowalskiemu i Robertowi Winnickiemu pytanie, jak wyobrażają sobie marsz do władzy w Polsce. Ich odpowiedź była niekonkretna, niedojrzała, wymijająca. Bredzili o jakiejś pracy organizacyjnej u podstaw itd.

  Formuła Marszu Niepodległości się nie wyczerpała. Ona jest wciąż aktualna jako wyprowadzanie Polaków na manowce. Jeśli jego organizatorzy o tym nie wiedzieli, to tym bardziej źle o nich świadczy.

  Ruch Społeczny "NOWA POLSKA" posiada koncepcję ideową, programową i organizacyjną dla Polski. Możemy również zagospodarować Marsz Niepodległości w ramach naszych założeń i regulaminowych działań.

  Andrzej Dziąba.
 • @Marx 8888 16:32:05
  Dziękuję i pozdrawiam.
 • @kserkses 14:38:14 - TEŻ OGLĄDAM FILMY PASTORA CHOJECKIEGO
  Bardzo dziekuję za link. Miło posłuchać jak Marian Kowalski ręczy za Ruch Narodowy w roku 2012-tym. Jak obiecuje że na wiosnę 2013 powstaną struktury etc. Teraz trzeba spokojnie i rzetelnie wyjasnić - co powstrzymao tę jakże dobrze się zapowiadającą pracę? Dlaczego partia powstała dopiero w roku 2014-tym jesienią i się od razu rozsypała? Skąd ten dwuletni poslizg? Skąd te wady konstrukcyjne? Kto zawinił? Jaką rolę odegrał braun? Jaką rolę odegrali zetchaenowcy, braunowcy a jaką - giertychowcy? Kto podpalił budkę?
 • @ireneusz 17:31:56 - NIE POWINIEN PAN DEZINFORMOWAĆ O OJCU SWIĘTYM
  Jan Paweł II urodził się w roku 1920-tym, a zatem do 24-go roku życia na pewno się nie wychowywał w PRL.
  ==========
  papież tez był wychowany w PRL-u, (...) // nadużycie link skomentuj usuń // ireneusz 12.10.2015 17:31:56
 • @Eugeniusz Sendecki 17:28:21
  Drogi Eugeniuszu!!

  Ta notka jest dosyć ważna, chociaż jest w niej przechlapane z porąbanym.
  Nie odniosę się do niej teraz, ale napiszę notkę naprowadzającą. Na temat Piłsudskiego. W odniesieniu do rozwiązań dziejowych, czyli takich, które "patrzą setkami lat".

  Podkreślę: jesteś porąbany, ale to ważna notka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:54:25 - NO JAKŻE TO TAK? ALEŻ KRZYSZTOFIE!
  Notka o cywilizacji polskiej (CP) nie może byc "dość" ważna. Jest "bardzo" ważna, Drogi Krzysztofie! Zaczynam u Ciebie obserwować niepokojące oznaki odchylenia anty-CP-wskiego. Ja się tym odchyleniem niepokoję.
  A wycieczki osobiste o rzekomym "porąbaniu" naszego nurtu są nie na miejscu. Bardzo mi przykro.
 • Panie Eugeniuszu, Panie Eugeniuszu ...
  To wiszenie na krzyżu nie służy Pańskiemu politycznemu rozsądkowi - jaki Marian, przecież on od JKM, jaki z niego nacjonalista i ta Cywilizacja Polska do spółki z Żydami? - Panie Eugeniuszu, już lepiej niech broni Pan krzyża przed pałacem Namiestnikowskim, a politykę proszę sobie odpuścić.

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  https://www.youtube.com/watch?v=HFPcUW6j2eI
 • @Eugeniusz Sendecki 18:04:47
  Czy myślisz, że wystarczy wspomnieć CP, aby już być " ekspertem".

  Już się i Kosiur odezwał swe genitalia na krzyżu wieszając.... licząc, że to żydowski przypadek...
 • @ireneusz 21:11:58 - PANIE IRENEUSZU, PROSZĘ OPUŚCIĆ MÓJ BLOG
  W związku z katolikożerczymi wpisami nie widzę dla Pana więcej miejsca wśród elity odwiedzającej mój blog by pisywać. Panu się to nie należy.
  Uprzejmie proszę więcej nie wpisywać oszczerstw i bluźnierstw.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:22:39
  Prawidłowo. Tacy jak ten pan tworzyli kadry NKWD i Czerwonych Khmerów.
  A co do całej dyskusji. W Polsce nie ma normalnego ruchu nacjonalistycznego. Albo mamy Ruch Narodowy, który hołduje ideologii demoliberalnej i lansuje ratowanie żydów przez Polaków podczas II wojny światowej, i jest ślepo antyniemiecki i ewentualnie antyrosyjski, z drugiej strony mamy skrajnie rusofilskich narodowców, chodzi mi m.in o środowisko "Myśli Polskiej", które w imię dobrych stosunków z Rosją łyka wszystko, byleby się przypodobać Rosjanom, nawet jeżeli te rzeczy przyczyniły się do zniszczenia nacjonalizmu i antysemityzmu w Polsce, np. Syjonistyczna Armia Czerwona. W kółko gadają też o jakiejś realpolitik, co jest potrzebne, ale zapominają, że ten system bez walki na śmierć i życie nie upadnie. To "kompromis i dialog" sprawiły, że Kościół Katolicki został przejęty przez synagogę szatana, to kompromis i dialog sprawiły, że polski ruch nacjonalistyczny, którego głównym celem przed wojną była walka z żydami, często na śmierć i życie, po wojnie zaczął hołdować ratowaniu żydów np. Jan Dobraczyński. Ciekawe jest że przed wojną ludziom wręczano DYPLOMY za walkę z żydowskim zagrożeniem. A dzisiaj dużo prawicowców i narodowców daje się złapać na żydowskie prowokacje. Dużo bardziej wolę patriotycznego piłsudczyka, świadomego zagrożenia żydowską supremacją niż "narodowca" ratującego żydów. Możecie mnie zbesztać, ale od dawna chciałem się wypowiedzieć.
 • Nie wszyscy jeszcze zrozumieli co się dzieje
  W 19 wieku zaborcy uwłaszczyli polskich chłopów prawie we wszystkich zaborach.22 lipca 1945 manifestem PKWN też niby nie polska władza znacjonalizowała przemysł i wprowadziła reformę rolną.W tym powojennym okresie niby komunizmu w Polsce nie było cudownie ale była praca z polskim rolnictwem i przemysłem które były dla zachodu i ich skorumpowanych pomocników którzy zgotowali nam wspaniałe ,,26 lat wolności''solą w oku.Nie dały tego wszystkiego Polakom polskie rządy ani kościół tylko walka,ciężka praca i obcy.
  Zostawmy kościół na boku,spójrzmy na kraje takie jak Niemcy czy Anglia gdzie temat religii jest na dalszym planie a ludziom żyje się lepiej,ciekawe co?
  Zacznijmy patrzeć na problem Polski i Polaków ni mnie ni więcej tak jak Dariusz Kosiur.
  Wielu z nas powinno uważać ludzi takich jak Gomułka i Lepper za bohaterów narodowych.
  Religia tylko niepotrzebnie nas dzieli i więcej z niej strat niż korzyści chociaż sam jestem za tradycją katolicką ale sprawy należy uporządkować.Albo KK żyje z naszych podatków i identyfikuje się z Polską i Polakami albo niech pracuje na siebie sam.W każdym bądź razie sprawy kościoła zostawmy z boku i zabierzmy się za dużo poważniejsze problemy których jest bez liku
 • @maro 23:00:12
  Zgadzam się. Religia katolicka to ważny element narodu Polskiego. Ale nie znaczy to, że hierarchów trzeba traktować zawsze ulgowo. Państwo z jednej strony powinno zwalczać wszelkie bluźnierstwa antychrześcijańskie, z drugiej strony bez przeszkód powinno aresztować księży za głoszenie pogladów judeofilskich, antypolskich, wzywających do poparcia związków homo....
 • @ireneusz 23:22:05
  ...mieszkańców Polski mordowano...
  o kim mowa? co to byli za mieszkańcy i kto mordował?
  może o narodzie wy*ranym?
  co za oszołomstwo

  ...W czasie insurekcji kościuszkowskiej najwięcej powieszono za zdradę księży i biskupów...
  (taka rola masonerii) kogo powieszono a kto ocalał?

  posługując się pół-prawdami nie odkryjemy prawdy
 • WPS
  Panie Sendecki,

  udzielę panu dobrej rady, z pożytkiem dla pana i dla dobra polskiego nacjonalizmu. Niech pan zostawi RN w spokoju, gdyż to dla pana temat za trudny i nie na miarę pańskiego jarmarcznego warsztatu. Proszę pozostać przy formule biesiadowania przy prosiaku od Wojtaszka pod krzyżem przy akompaniamencie "narodowych, samorodnych bardów". Z tą tylko modyfikacją, mając na względzie nie tylko poczucie dobrego smaku, ale i szacunek dla osoby R.Dmowskiego, aby przenieś ten animowany przez pana teatrzyk "katolicko-narodowy" gdzieś w odpowiednie do tego miejsce, np. na tzw. patelnię w okolicach stacji metro Warszawa-Śródmieście lub gdzieś do Młocin ( może być parostatkiem).

  Natomiast te dwa "nurty RN" jakie pan wyodrębnił, niech pan zachowa jako temat do reaktywowanego koniecznie na tę okoliczność teatrzyku Zielona Gęś.

  Smacznego prosiaka w dniu 11 listopada oraz owocnej masturbacji "Cywilizacją Polską", w samotności lub w towarzystwie innego "wybitnego i dalekowzrocznego wizjonera spraw polskich" Krzysztofa J. Wojtasa.
 • @stanislav 00:20:53
  Przepraszam fundatora, chodzi oczywiście o prosiaka od pana Zbigniewa Witaszka, którego przy okazji serdecznie pozdrawiam.
 • @stanislav 00:28:23 - UFF, JUŻ MYŚLAŁEM, ŻE SIĘ PAN NIE POPRAWI
  Obawiałem się, że Pan nie zauważy swojego niezręcznego przejęzyczenia nazwiska wybitnego restauratora polskiego. Cieszę się, że jest w Panu skłonność do auto-naprawy. Nie ma to jak autokrytycyzm.
  Jednak jest nadzieja na Pańskie nawrócenie, widzę. Maciupka, ale jednak.
  Złośliwe uwagi pod moim adresem przyjmuję jako kolejny stopień w szkole cierpliwości i pokory chrześcijańskiej. Natomiast nie zgadzam się z Pańskim żądaniem ocenzurowania tematu ZChN/LPR/MN/RN. Tego się nie da ocenzurować. O tych związkach i przełożeniach narodowe wróble ćwierkają po całym Kraju. Pańskie żądanie jest nieskuteczne w tym zakresie. A już żądanie żeby wyprowadzić Krzyż do Lasu Młocińskiego to jest antypolonizm i katolikożerstwo. Wczesny Bismarck przez Szanownego Pana przemówił! A fe!
  No i na koniec - nie mogę pozostać obojętnym wobec prześmiestwa Pańskiego na temat Wojtasa. Wojtas jest filarem CP i Pan powinien Wojtasowi się nisko kłaniać, a nie ostrzykiwać jadem. Na dźwięk nazwiska Pana Krzysztofa powinien Pan stawać na baczność i wznosząc prawicę zakrzyknąć:
  - Czołem Wielkiej Polsce!
  No, a teraz odmaszerujcie, salutować po rzymsku się nauczyć pójdźcie.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:15:02
  Panie Sendecki, w szmoncesach jesteś pan niewyjęty, ale Horacemu Safrinowi jeszcze nie dorównujesz. Jeszcze kilka "narodowych grilli pod krzyżem" i może czeka cię nagroda, kto wie?:)))
  No chyba, że ONRowski but narodowej sprawiedliwości da ci zasłużonego kopa w twój organ, który obrazoburczo sadzasz opodal pomnika wybitnego Polaka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 01:24:26
  Szanowny Panie Wojtas, poskrom Waść swoje cywilizacyjno-polskie emocje, nie uchodzi to panu, jak wizjonerowi błądzącemu na kilka wieków naprzód na dziejowej drodze rozwoju ziemskiego globu :)))
 • "Słowo od Andrzeja Szuberta"
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/10/13/inteligenci-w-pajeczynie-klamstw-i-bredni-henryka-pajaka/
 • @maro 23:00:12
  "Religia tylko niepotrzebnie nas dzieli i więcej z niej strat niż korzyści (...)"

  >>> racja
 • Tylko razem
  Panie Sandecki,Panie Wojtas i inni na tym portalu otumanieni przez nadmiar wiary tak jak napisałem jestem wierzący bo fajnie iść do kościoła z rodziną,pomodlić się o zdrowie i o dalszą pomoc a również podziękować Panu Bogu.Fajnie i wygląda to w sposób cywilizowany być pochowanym na cmentarzu ale do cholery zejdźcie na ziemię przez 1050 lat chrześcijaństwa w Polsce nic tylko wojny,powstania i bieda z wyjątkiem okresów po roku 1920 i 1945.
  Na litość boską jak Pan sam widział Grzegorza Brauna zgubiło zbytnie wyolbrzymianie roli kościoła,brak chęci kompromisu a tym samym nie branie dobra Polski nad innymi sprawami.
  Trzymajmy się 10 przykazań(może pochodzą od Żydów ale są zgodne z zasadami etyki) i odpuśćmy sobie religię w dążeniu do odzyskania Polski.
  Nie jesteście zwykłymi ludźmi bo zwykli ludzie nie piszą i nie czytają neon24.pl ale w pewnym stopniu jesteście otumanieni!
 • @maro 13:40:25
  Zadziwia mnie Pan włączając mnie do grona apologetów KRK.
  Nie chce walczyć z KRK, bo podstawy etyczne są słuszne i bardzo potrzebne. O ile są rzeczywiście realizowane
  Ale to musi każdy osądzać sam w swoim otoczeniu. Publicznie - nie ma to sensu.
  Natomiast tu należy budować swoją wizję Polski.

  Proszę zatem odwołać sugestię, że jestem otumaniony nadmiarem wiary ( w KRK).
 • @maro 13:40:25 - NO DOBRZE, SKORO PAN CHCE PÓJŚĆ RAZEM...
  Niech się Pan zatem zgłosi. Wciągnę Pana do komitetu imprezy przy pomniku Dmowskiego w dniach 10 i 11 listopada 2015.
 • @maro 13:40:25
  .
  http://m.neon24.pl/7ffb701946c7eba9d886b132c56b568a,12,0.jpg

  Tak nieładnie Panowie, cywilizacja na wyzwiska to jawne psucie dobrego wizerunki Pana Mariana Kowalskiego.

  Dlaczego, nikogo nie interesuje fałszywa suma wybieranych demokratycznych przedstawicieli i to ma być ta cywilizacja??:)))

  http://m.neon24.pl/796b1e9245222bd498254b772116c887,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • @goodness 15:42:19 - ZAPRASZAM PANA NA 1O I 11 LISTOPADA
  Niech Pan się pojawi i opowie o swoim modelu cywilizacji kwantowej.
  Może Pan nie potrafi trafnie opowiedzieć po prostu?
 • @
  Czytając komentarze Niejakiego ireneusza trudno sie zdecydowac, czy potępiac KRK za to , że mordował, czy za to , że nie tych co trzeba.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:13:06
  .
  Jestem Polakiem i liczę po polsku.
  http://m.neon24.pl/4ad9dd971cb448dbb152c722d90a835e,0,0.png
  http://nwsn.neon24.pl/post/125604,pierwsze-na-swiecie-obliczanie-demokracji
  Skoro nikt mi nie zarzuca kłamstwa wraz z uzasadnieniem, to moje "twierdzenie o fałszywej sumie 100 senatorów jest prawdą".
  Może się zjawię!
  Pozdrawiam
 • Bez urazy
  Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam ale najwyższy czas spojrzeć na sytuacje realnie i połączyć siły a nie dzielić się drobiazgami!
  Jak tak dalej pójdzie to nic się nie ruszy a oni będą nas doić i śmiać się.
  Moim zdaniem Panowie z WPS patrzą dość realnie na sprawy i ten kierunek powinniśmy przyjąć, tworzyć struktury korzystając z tego że wszystkie środowiska patriotyczne po wyborach prezydenckich i tych zbliżających są rozproszone i szukają punktu zaczepienia.Należy rozpocząć od rozmów z liderami i dochodzić do kompromisu.Innej drogi nie ma!
 • @maro 20:45:56
  .
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/img/symbole/fla.gif
  Prawda jest jedna i „drobiazgiem” niemożna ją nazywać, bo tylko ona posiada moc do łączenia wszystkich środowisk patriotycznych.

  Dlatego musimy być wierni matematyce i Polskim zasadom, nie jakiejś cywilizacji łacińskiej. Zbyt dużo czasu Panie Sendecki, tak daleko chce Pan cofnąć Polaków, aż do wieku wytapiania żelaza:)))
 • @goodness 22:41:37
  Zgadzam się z Panem.WPS twierdzi tak samo!
 • @ עִירָא ("ireneusz")
  To, co nazywasz "hołota katolicka", to Polska właśnie. 98% Polaków to Katolicy. Wiemy, że Ty, jako Żyd, ich nienawidzisz.
  I znowu pomyliłeś Papieża z Netanjahu.
  Więcej oszczerstw na temat Polaków nie musisz pisać.
 • @maro 13:40:25
  1. Wojny, powstania i bieda nie wynikają z chrześcijaństwa, tylko właśnie z jego braku. Choćby popatrz Pan na tych, którzy doprowadzili do tych wojen, powstań, i biedy;

  2. Tylko idioci chodzą do kościoła, gdyż "fajnie to wygląda";

  3. To nie " zbytnie wyolbrzymianie roli kościoła" doprowdziło do zguby Grzegorza Brauna, tylko ojciec Rydzyk, który "postawił na Dudę".
 • @ekoludek 11:52:07
  To nie religia nas dzieli. To Żydzi i ich Użyteczni Idioci (jak np. ateiści) oddzielają nas od religii.

  >>> kłamstwo
 • @Eugeniusz Sendecki 16:13:06
  Panie Eugeniuszu,
  Jak widać z wpisów Vandal'a i WandalVeni powyżej, prawdy nie potrzeba bronić. PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA.
  Chciałem się zapoznać z tym Manifestem Politycznym Wojtasa w Neon'nie, ale w "treści autora" znalazłem tylko "Cywilizacja Polska i chuj” (http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/126568,cywilizacja-polska-i-chuj-autorstwa-krzysztofa-j-wojtasa)
  Czy to miał Pan na myśli?

  PS: "stanislav" to sam dr Paweł Ziemiński, Prezes WPS. Ateista. Tak samo nienawidzi Kościoła jak Wojtas.
 • Panie Eugeniuszu,
  To nie "Ziembiński", tylko Ziemiński !

  Nie mogę poprawić pod notką Wojtasa n.t. ND-cji, gdyż jestem przez niego permanentnie zbanowany. To jest "król", który wkracza w środowisko społeczne w celu podporządkowania go sobie, karania, i skrajnego poniżania. Znamy termin medyczny na tego rodzaju zachowanie.
  Pana pełzanie przed nim na kolanach niczego nie zmieni.
 • Narodowcy powinni zrozumieć pasożytniczą istotę systemu pomarksistowskiego
  i skończyć z małpowaniem "liberalizmow" i naśladownictw potalmudystycznych "narodowych" pseudorasizmow. Inaczej ich wybrani niestety w realnych , niesprzyjąjących okolicznościach będą nadasl sprzedawać złu swe sukcesy whołdowaniu dobru.
  http://telewidz.neon24.pl/post/126565,jestem-tym-ktory-popiera-grzegorza-brauna
 • @ireneusz 11:58:32
  słyszałeś o masońskich wtykach w Insurekcji, nie domyślasz się że to był warunek walk 'narodowo-wyzwoleńczych' (nie udanych)
  dlaczego kontekst narodowo wyzwoleńczy jest zastrzeżony dla zrywów anty-niemieckich, anty-rosyjskich, anty-tureckich i diabli wiedzą co jeszcze a choćby najmniejsza krytyka żyda czy masona, jest określana prywitywizmem, zacofaniem, nietolerancją, szowinizmem?
  zastanów się
 • @Zdzich 05:03:50
  Dzięki Zdzichu! kolejny raz przywracasz mi wiarę w Polskę i Polaków ;]
 • @telewidzacy 09:18:03
  i tu muszę bronić tradycyjnego Polskiego światopoglądu opartego na poczuciu więzi, nie zaś na punkcie widzenia obcości inności, jak na kolonialnym, multi-kulturalnym zachodzie, podczas gdy france, iberyjczycy, brytyjscy lordzi sączyli herbatę, palili tytoń, opium itp towary kolonialne, popijali kawę słowiański świat trzymał się swojego podpiwka, oskoły i miodu pitnego, kolonialiści nie spodziewali się jednej rzeczy, nie spodziewali się bo byli tępi i zepsuci. Nie spoździewali się, ze smakując dobra kolonialne, czerpiąc zyski z niewolnictwa wespół z żydowską mafią otworzą puszkę pandory i dziś muszą ponieść tego konsekwencje
  już nie będzie drugiej odsieczy wiedeńskiej, bo Polska jest toczona groźnym pasożytem interkominternowskim, jest za słaba by odkupić zepsucie zwycięzców IIWŚ, by wyleczyć tą zgniliznę, zgorzel masońsko syjonistyczną..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej