Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

UCIEKAJĄ! STOSUJĄ CHWYT "NA KELNERA"!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Mamy nadzieję, że nikt tutaj nie nagrywa, że nie ma tu żadnych kelnerów - tak żartując podczas zagajenia PiS-owcy blokowali filmowanie spotkania z wyborcami w Tłuszczu. Potem było jeszcze ciekawiej. Politykom PiS opadły maski...

17 października 2015 - Radosław Siedlecki zdaje relację ze spotkania przedwyborczego. Ostatnia niedziela przed wyborami. Tłuszcz, powiat wołomiński. Spotkanie mieszkańców Tłuszcza z politykami PiS Anitą Czerwińską i Janem Żarynem. Miał przybyć również Jacek Sasin, ale jest nieobecny - ludziom podano wersję, że wezwała go Pani Premier (przyszła) Szydło do ważnniejszych spraw. Prowadzący spotkanie nie dopusscza do głosu Siedleckiego, który miał zadać te same pytania co 27-go września Janowi Żarynowi i Mariuszowi Błaszczakowi - o przywrócenie Krzyża do Korony i zablokowanie nieleglanych roszczeń żydowskich. Siedlecki jest blokowany zarówno podczas spotkania z politykami, jak i po spotkaniu, kiedy rozmawia z Anitą Czerwińską.

- Mamy nadzieję, że nikt tutaj nie nagrywa, że nie ma tu żadnych kelnerów - tak żartując podczas zagajenia PiS-owcy blokowali filmowanie spotkania z wyborcami w Tłuszczu. Potem było jeszcze ciekawiej. Jacek Sasin nie pojawił się w ogóle, prawdopodobnie obawiając się trudnego pytania o usunięcie Krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego w maju 2010.

Pamiętacie Państwo jak uzależniałem poparcie w drugiej rudzie wyborów prezydenckich od tego, czy kandydat odpowie pozytywnie na dwa pytania, ktore teraz zadej Siedlecki? Sytuacja się teraz powtarza. Trwają ukryte ruchy antypolskie, aby uczynić Polskę trwałym kondominium amerykańsko-chińskim pod żydowsko-katolickim zarządem powierniczym. Środowiska biorące udział w zmowie bardzo się boją Krzyża i przeciwstawienia się nielegalnym roszczeniom izraelskim. Politycy się obawiają, że Polacy zaczną się dopominać swoich praw, więc stosują brudne chwyty - między innymi "na kelnera" i uciekają. Pytanie o Krzyż i roszczenia powinne być zadawane każdemu politykowi teraz, bo są to pytania kluczowe.

Sytuacja dojrzewa do wykrystalizowania się poparcia dla środowisk antysystemowych - czyli Korwina i Kukiza. Można też zastanowić się nad bojkotem wyborów do Sejmu. Do Senatu tak samo - warto głosować na antysystemowców i prawdziwych Polaków, a w okręgach senackich, w kórych zarejestrowali się sami Ludzie Systemu - nie ma co popierać mniejszego zła, lepiej bojkotować.

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedzią Radosława Siedleckiego o ostatniej przedwyborczej niedzieli w Tłuszczu:

Na pewno mam dobrą wiadomość dla mieszkańców Zamojszczyzny (powiat zamojski, biłgorajski, tomaszowski i hrubieszowski). Tam kandyduje Moja Mama - Maria Sendecka, lekarz neurolog. Całym sercem zachęcam do glosowania na Panią Doktor.

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Autor
  Doskonale Sasin wie ,że pytania mogą być niezwykle konkretne .Pozdrawiam . http://freeyourmind.salon24.pl/311197,wokol-zeznan-sasina-2
 • @
  Anita Czerwińska pod Pałacem Prezydenckim

  https://www.youtube.com/watch?v=JCM__GQ4-zU
 • @ewinia 08:41:01
  Ta brunetka ma nam zapewnić po wyborach prawo i sprawiedliwość?
 • nie rozumiem
  skąd u pana pociąg do umieszczania w godle polski narzędzia kaźni. czy gdyby jezusa powieszono na szubienicy też by pan tak walczył aby znalazła się w godle polski?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej