Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

STAWIAMY KRZYŻ PRZED PKW. ŻEBY NIE SFAŁSZOWALI WYBORÓW.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj o 18-tej jestem umówiony z Zenonem Nowakiem przed PKW. Władze uwięziły Pana Zenona rok temu kiedy protestował przeciwko fałszerstwom wyborczym. Zabieram ze sobą Krzyż.

   Rozsyłane są sms-ami niepokojące sygnały, że wybory będą opóźnione, albo przełożone - to znaczy, że Władze grają na rzekomy błąd drukarski - że niby przypadkowo wydrukowano wadliwe karty do głosowania. Zanosi się na przykry proces odspawywania od koryta patologicznych zarządców Polski.
   Warto wiedzieć, że współczesna Polska jest utworzona przez Hitlera i Stalina na gruzach przedwojennej Polski masońskiej. Masoni doprowadzili nasz naród do planowej całkowitej rzezi w roku 1939-tym ale im sie nie udało. Wbrew ustaleniom Polacy nie zostali wymordowani całkowicie, wojska sowieckie i nazistowskie spotkały się nad Bugiem, a nie nad Wisłą. Adolf Hitler pomimo przyzwolenia i zachęt masońskich i sowieckich nie wymordował doszczętnie Polaków, lecz jedynie część elit, utworzył w roku 1939-tym Generalne Gubernatorstwo i pozwolił większości Polaków przeżyć. W roku 1945-tym Stalin dokooptował do GG ziemie północne i zachodnie odebrane III-ciej Rzeszy i tę enklawę dla Polaków i katolików nazwał Rzeczapospolitą Polską. Nasza enklawa zarządzana jest przez agentów, których dossier spoczywa w Zbiorze Akt Zastrzeżonych. Dlatego przekrety wyborcze w Polsce nie są niczym dziwnym.
   Dzisiaj o 18-tej jestem umówiony z Zenonem Nowakiem przed PKW. Władze uwięziły Pana Zenona rok temu kiedy protestował przeciwko fałszerstwom wyborczym. Zabieram ze sobą Krzyż.
 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Daję 5*

  Inicjatywa bardzo cenna. Wspieram Pana modlitwą.

  Za fałszowanie wyborów powinna być kara wieloletniej katorgi i darmowej pracy na rzecz społeczeństwa. O pozbawieniu praw obywatelskich na zawsze nie wspomnę.

  Ukłony
 • Nie używć Krzyża Pańskiego jak przemiotu
  O ile kontrola komisji wyborczych, przeciwdziałanie fałszowaniu wyborów jest rzeczą bardzo ważną, o tyle nie mieszajcie w to Pana Boga.
  "Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami, mówi Pan"
 • ...
  Krzyż
  Jest jednym z najstarszych symboli ludzkości znanym w większości starożytnych religii. Niemal w każdym zakątku ziemi odkryto przedmioty związane z tym znakiem.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC

  O org. religijnych, religijności...
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/125356,o-org-religijnych-religijnosci
 • @ Autor
  Panie Eugeniuszu,
  czy może mnie Pan oświecić w kwestiach następujących:

  - jaka to różnica, czy wynik aktualnych wyborów będzie sfałszowany, czy nie?
  - czy w tych wyborach bierze udział jakaś narodowa, polska opcja, którą ewentualne fałszerstwo może skrzywdzić?
  - czy ma Pan jedynie na myśli podanie uczciwych danych odnośnie frekwencji przy urnach?
 • Genek, to aż tak źle jest?
  Po Krzyż i Różaniec nie wypada z lada powodu sięgać. Musi być sytuacja ostateczna, krańcowa. W przeciwnem razie Sakrum może moc utracić, zwietrzeje i wyparuje od ciągłego używania. Ciągłego ognia też wszak się dłużej niż trzy minuty nie prowadzi, a i to tylko w ostatecznym przełomowym strategicznym momencie.

  A że rzydokomuna koryto pod ryjem trzyma i nie puszcza, to od dawna wszak wiadomo. Sameś o tem nieraz pisał, Genek. Elementu zaskoczenia wcale tu nie ma, machloje wyborcze przy każdych wyborach zawsze były. To czemu by teraz być nie miały? Sytuacja jest wszak przewidywalna, wróg Ojczyzny naszej zupełnie standardowo reaguje. Normalka, rzydłacza frakcja medialnie teraz intensywnie działa, niezależne media infiltrując i trolując, a zaś frakcja kacapska, jako że ruskie bardziej tchórzliwe są, już się wycofuje i podejrzanie cicho przywarowała.

  Tak, że moc Krzyża to bym na lepsze sytuacje zachował, Genek. Na teraz to byś pan choć kija bejsbolowego do łapska wziął a flaszę z benzyną do drugiej. Broni palnej pan nie masz, Genek, dupaś jest, nie bojownik. To choć byś jako felczer plecak z apteczką ze sobą zabrał, bandaże i szarpie na akcję byś se nagotował. A nie z Krzyżem pajacował.
 • @ Autor
  I co Pan zrobi z krzyżem, jak się okaże, że wybory sfałszowane?
  Będzie miał Pan wtedy czarno białym, że krzyż w takiej sytuacji zawodzi i co ciśnie go Pan w krzaki?
 • @Rzeczpospolita 12:09:28 - WIE PAN CO? ZADAŁ PAN BARDZO TRUDNE PYTANIE.
  Tak się składa, że ja bym nawet chciał, żeby wybory zostały sfałszowane - zgodnie z tradycją panująca w naszej nieszczęśliwiej Ojczyźnie. Wykalkulowałem sobie, że jak po wsiach odbędzie się taki "cud nad urną" jak rok temu (2014, wybory samorządowe) to około pół miliona głosów na PiS zostanie unieważnione i wtedy z korwinowego 4,9% zrobi się 5,01 i ulubiona partia Redaktora Michalkiewicza wczołga się do Sejmu. Wiążę swoje polityczne nadzieje z KORWiN-em właśnie, tak jak Pan Stach.
  Pański pytanie demaskuje we mnie niemałe pokłady pokrętności politycznej. Strasznie mi głupio. Nic tak nie gorszy jak prawda.
  [zasępił się]
  Ale nawet mimo to - Krzyża się nie wyrzeknę. Lepiej być z Bogiem, niż bez Boga.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:12:10
  Jeśli krzyż znaczy dla Pana m.in. etyczne postępowanie, to takie zasady najlepiej nosić w sobie, a nie w ręku, czy na plecach - czy to rozsądnie wzorować się na molierowskim Tartuffie ze "Świętoszka".
 • @Rzeczpospolita 17:49:24 - JEDNO NIE WYKLUCZA DRUGIEGO
  Niech Pan nie ulega pokusie minimalizmu. Można i warto okazywać swoje uczucia patriotyczne i religijne. Odwoływać się do Boga. Nie jest słuszne powoływanie się na Moliera akurat w tym miejscu. Molier był wykorzystywany przez masonów do zniewolenia chrzescijan przez zręczną manipulację, prawdopodobnie sam też był masonem. My, chrzescijanie nie możemy ulegać molieryzacji masońskiej, bo za molieryzacją idzie komunizm z Pawką Morozowem i inne ataki na wolność, własność i sprawiedliwość.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:08:50
  No, ale Pawka Morozow to twór żydo-bolszewickiej indoktrynacji, czyli żydowski, dokładnie tak samo jak religia chrześcijańska, która również ma na sumieniu nie tylko donosicielstwo, ale i zbrodnie. Tu nie warto iść w takie analogie, nie będą korzystne dla Kościoła.
 • @Rzeczpospolita 20:20:28 - PAN JEST W BŁĘDZIE
  Kościół Święty Matka Nasza na pewno nie jest tworem żydowskim, lecz pochodzi od Boga. Co do rzekomych donosicielstwa i zbrodni chrześcijan to Pan za daleko pojechał i to bardzo za daleko.
  Zapewniam Pana, że my, katolicy nie boimy się porównań.
  Wracając do kwestii Krzyża i w ogóle prowadzenia dyskursu politycznego w Polsce w odniesieniu do Wartości Chrzescijańskich - Pan wydaje się nie doceniać Dobra, jakie pochodzi od Boga. Pan Jezus JEST Bogiem, daje ludziom wiele łask i jeżeli mamy kiedyś dostąpic łaski, jaką jest Wolna Polska - to utrudnimy sobie drogę do tej łaski, jeżeli wyrzekniemy się Wiary Świętej.
  Takie mam krytyczne uwagi pod Pańskim adresem, jakkolwiek wielce sobie cenię Pańską publicystykę i bardzo Panu dziękuję, że nie jest Pan tak apodyktyczny i agresywny werbalnie jak Prezes Ziemiński.
  Właśnie, w sprawie Zieminskiego. Koledzy narodowcy z Łodzi bardzo chcieli się z Prezesem Ziemińskim jakoś pogodzic, ale zmroziły ich jego ataki na portalu NEon24.pl i poprosili mnie, żebym go w tym roku juz nie zapraszał na imprezę narodową 11-go listopada. Jestem w rozterce, że w tak oczywistej sprawie jak rola Krzyża z Giewontu w budowaniu polskiej świadomości narodowej taki mądry prezes tak się zaudał. Niech Pan z Prezesem porozmawia, bardzo proszę.
 • Odnośnie miłości, dobra...
  Jak to, w oparciu o co wprowadzano (kogo pozostawiano przy życiu, i co robiono z ich umysłami, psychikami, dzięki czemu mamy teraz fanatycznych wyznawców, z których dalej mają pożytek, kosztem m.in. Polskiego Narodu)...

  „FAKTY I MITY” nr 38, 21.09.2001 r. KOMENTARZ NACZELNEGO
  ŚWIĘCI OJCOWIE BIN LADENA
  (...) Przypomnijmy tylko najważniejsze zbrodnie oprawców w sutannach oraz uświęcone akty terroru dokonywane przez katolików świeckich pod przewodem kapelanów. Zasada była taka sama, jak w islamskim dżihadzie – wieczne zbawienie za mordowanie niewiernych. Szacunkowe liczby ofiar uśredniam, biorąc za podstawę kilka źródeł.
  1096 – pierwsza wyprawa krzyżowa. Wymordowanie Żydów nad Renem i Dunajem – ponad 20 tys. ofiar;
  1099 – krzyżowcy zdobywają Jerozolimę – 50 tys. ofiar;
  1202–1204 – czwarta krucjata na rozkaz papieża Innocentego III – 100 tys. ofiar;
  1207 – armia Innocentego III wycina w pień katarów (30lat) – 100 tys. ofiar;
  1226 – (pocz.) – Krzyżacy mordują Prusów – 300 tys. ofiar;
  1453 – z inicjatywy świętego Jana Kapistrana wymordowano Żydów na Śląsku – 30 tys. ofiar;
  1450–1750 – polowanie na „czarownice” na podst. bulii Innocentego VIII – 150 tys. ofiar;
  1478 (pocz.) – papież Sykstus IVwysyła do Hiszpanii inkwizytora Torguemadę – 250 tys. ofiar;
  1492–XVII w. – katolicy wyniszczają ludność Wysp Karaibskich – 3,5 miliona ofiar;
  XVI–XVIII w. – misjonarze i żołnierze mordują Indian Amazonii – 5,5 miliona ofiar;
  XVI–XVIII w. – porwania niewolników w Afryce – 100 milionów ofiar;
  1555–1559 – inkwizycja za czasów papieża Pawła IV – 800 tys. ofiar;
  1568 (pocz.) – na rozkaz papieża Piusa V (późniejszy święty) inkwizycja hiszpańska zaczyna mordować protestanckich Niderlandczyków – 2 miliony ofiar;
  1573 – noc św. Bartłomieja (23/24.08), czyli rzeź hugenotów; Papież Grzegorz XIII odprawia mszę dziękczynną, wybija medal pamiątkowy i organizuje radosne festyny na ulicach (por. radość Palestyńczyków) – 25 tys. ofiar;
  1648 – koniec wojen religijnych w Niemczech podsycanych przez papiestwo. (Innocenty X protestuje przeciwko ugodzie z protestantami) – 13 milionów ofiar;
  1648 (pocz.) – pogromy żydów w Polsce – 100 tys. ofiar;
  1941– 1945 – w Chorwacji rządzi Ante Pavelić popierany przez Piusa XII – 800 tys. ofiar.
  (...) Czarne wilki dopiero niedawno przybrały owczą skórę i nawołują teraz do pokoju, miłości bliźniego, przebaczania win. Modlą się za ofiary islamskiego terroryzmu zapominając o własnym... (...)
  Jonasz


  „FAKTY I MITY” nr 13, 28.03.2002 r.
  WYSPY WIELKANOCNE
  (...) A może Karol Wojtyła przez lata ani razu nie zajrzał do archiwów watykańskich i nic nie wiedział o pamiętnikach mnicha tamże przechowywanych? Może nawet nie wie, że jeszcze w Roku Pańskim 1812 jezuita Coronil nakazywał katolickim żołnierzom wyruszającym przeciw indiańskim powstańcom w Wenezueli: „Zabijcie wszystkich powyżej siódmego roku życia”. Nie wie? Wszak w 1980 r. beatyfikował Jose de Anchieta, którego nazywał „bożym człowiekiem”, „pionierem ewangelizacji”, „apostołem Brazylii”, „wzorem dla całej generacji misjonarzy”. To ten sam „pionier ewangelizacji”, a tak naprawdę zwyrodniały morderca, który zwykł powtarzać słynne zdanie, że „miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje”. W skutek takiej ideologii wymordowano w obu Amerykach więcej niż 50 milionów Indian. (...)
  Marek Szenborn
 • Dlaczego to wprowadzono...
  M.in. dla tego:

  „FAKTY I MIT” nr 3, 24.01.2008 r. NASI OKUPANCI
  JAK KOŚCIÓŁ POLSKĘ OKRADAŁ (CZ. I)
  (...)
  Na początek omówimy daniny wysyłane z Polski do Rzymu. Zacznijmy od najdawniejszej daniny – świętopietrza.
  Świętopietrze, czyli denar św. Piotra, wysyłano do Rzymu. W XI w. przerzucono ten podatek na ludność. Początkowo płacono je jako podymne (denar od dymu, czyli komina), ale w roku 1318 zamieniono je na pogłówne, czyli denar od głowy. Ten blisko sześciokrotny wzrost Kościół wymusił na Łokietku szantażem – chodziło o zgodę papieża na koronację. Była to opłata szczególnie znienawidzona, bo nie płaciła jej szlachta ani kler, a więc uważano ją za skrajnie niesprawiedliwą. Także dlatego, że wielodzietne, a więc biedniejsze rodziny płaciły więcej.
  Zachowały się dokładne dane na temat wydartych pieniędzy. Na przykład w latach 1319–1328 ściągnięto 2408,5 grzywien srebra i 45 grzywien złota, a od 1343 do 1357 r. już 8148 grzywien srebra. Grabież rosła wraz ze wzrostem liczby ludności.
  Polska płaciła świętopietrze do 1564 roku, najdłużej w Europie. Nie mogła przerwać tej grabieży, ciągle procesując się z zakonem krzyżackim o Pomorze, bo procesy te toczyły się przed sądami papieskimi. Zaprzestanie płacenia groziło przegraniem procesu. Szantaż był oczywisty. Potem Kościół nie uznawał pokoju toruńskiego, który przywracał Polsce Pomorze i Warmię (do dzisiaj nie uznał!), i wszystko, co chciano załatwić w Rzymie, zależało od płacenia świętopietrza. Grabież przerwała szlachta ewangelicka, która po prostu odmówiła płacenia od swych poddanych.
  (...)
  Płynęła więc do Rzymu rzeka wyłudzonych pieniędzy. Tylko za panowania Zygmunta Augusta wysłano papieżom w sumie około 2 tys. wozów złota i srebra! A Polska nie miała pieniędzy na obronę granic...
  (...)
  Lux Veritatis

  „FAKTY I MITY” nr 11, 14-20, 03.2008 r. NASI OKUPANCI
  JAK KOŚCIÓŁ POLSKĘ OKRADAŁ (CZ. IX)
  W tym odcinku kończymy przedstawianie działalności gospodarczej Kościoła opartej na niewolniczym wyzysku poddanych. Tym razem napiszemy o dobieraniu się Kościoła do pieniędzy polskich Żydów.
  Pożyczanie Żydom – Kościół posiadał olbrzymie pieniądze; zawsze miał ich wielokroć więcej niż państwo polskie, które bywało zwykle zadłużone. Wolna gotówka nie przynosiła jednak pożytku, bo Biblia zabrania lichwy, ale i z tym czciciele bożka KASY sobie poradzili. Pożyczali po prostu pieniądze na procent Żydom, którzy – jako niekatolicy – lichwę uprawiać mogli. Żydzi – pośrednicy – darli kasę z dłużników, a Kościołowi oddawali należny procent. Tak kwitła współpraca Kościoła z Żydami, a jej ofiarą padały, jak zawsze, owieczki. Tylko w efekcie kto tak naprawdę uprawiał lichwę? Kto, biskupie Pieronek?
  Propinacja – przywilej monopolu na produkcję i sprzedaż alkoholu w majątkach właściciela. W swoich latyfundiach Kościół i z tego ciągnął zyski. Rozpijano poddanych, głównie ogłupionych chłopów. Dochodziło do tego, że wyznaczano im obowiązkowe... limity alkoholu. Nawet jeśli nie wypił, zapłacić musiał. Dlaczego obecnie Kościół wzywa do trzeźwości? Ponieważ nie czerpie już zysków z produkcji ani wyszynku wódki.
  Chętnie wydzierżawiano propinację karczmarzom. Najczęściej byli nimi Żydzi, co skutecznie „czyściło” sumienia obłudników w kieckach. Wszak rozpijającym był Żyd! (...)
  Lux Veritatis
 • @Eugeniusz Sendecki 20:48:26
  Wygląda na to , że Pana akcja odniosła pożądany efekt. Wszystko wskazuje na to, że prawie nie było głosów nieważnych, co sprawia, że nawet nie trzeba było liczyć głosów , bo wynik odczytała już sondażownia.
  Najwyraźniej jednak zabrakło modlitwy o sprawiedliwość dla Pawlaków.
 • @Redaktor1966 22:12:42
  Biznesmen od tej gazeciny przez 15 lat (?) był proboszczem. Widocznie w Chabarowsku, skoro nie wiedział, co tez te jego bracia w Europie wyprawiali.
  Ale nie ma się co dziwic. Do Chabarowska wszystko z opóźnieniem dociera.
  Podobno dopiero wczoraj dotarły do tamtejszej społeczności tezy na II Zjazd KPZR i podniósł sie jakis szum przeciw Stalinowi. A biedak juz tyle lat w piachu.
  Jak jeszcze Pan tam cos ciekawego wyczyta , to prosimy o podzielenie sie z resztą społeczności portalu. Może dla odmiany jakies pikantne szczególiki, jak ksiądz K. molestował 9 -letnią Anię, lub coś w tym rodzaju.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:48:26
  Panie Eugeniuszu,
  nie mam nic przeciw rodakom katolikom - ponieważ jestem polskim nacjonalistą to jest to chyba oczywiste. Natomiast krzyż, który także symbolizuje instytucję Kościoła, wrogą i zdradziecką wobec Polski, nie może być włączany w narodową symbolikę - winien Pan rozumieć, dlaczego: dlatego, że sugeruje ruchowi narodowemu autorytet Kościoła.
  Poza tym Pańskie akcje pod pomnikiem Dmowskiego (z krzyżem i świnią) raczej dezawuują i samego Dmowskiego i ideę narodową, a i chyba krzyż, z którym Pan się obnosi.

  Nie różnimy się w politycznych poglądach z Pawłem Ziemińskim.
 • I na koniec jeszcze odnośnie krzyża...
  To dopiero jest symbol fałszu, zakłamania, obłudy, pazerności, bezwzględności, ignorancji, itp., itd...

  O org. religijnych, religijności...
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/125356,o-org-religijnych-religijnosci

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej