Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KORWiN-OWI POMOŻE WEJŚĆ DO SEJMU UNIEWAŻNIANIE GŁOSÓW NA WSI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Anty-PiS-owcy MUSZĄ coś teraz wymyśleć. ONI MUSZĄ TERAZ UNIEWAŻNIĆ MNÓSTWO GŁOSÓW, KTÓRE PADŁY NA PiS. A gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. I tym trzecim będzie właśnie KORWiN.

 25 października 2015 - Jeżeli powtórzy się masowe unieważnianie głosów w komisjach wiejskich - tak jak było rok temu (2014), to dzieki temu procederowi partia KORWiN wejdzie do sejmu - przekroczy próg 5%. Eugeniusz Sendecki interpretuje wynik sondażowy 4,9% dla partii KORWiN w wyborach do Sejmu RP.

Myśl ta przyszła mi pod koniec wieczoru wyborczego w Klubie Hybrydy przy ul. Zlotej w Warszawie - gdzie zebrali się ludzie partii KORWiN.
Układ WSI zainterweniuje, aby nie dopuścić do przekroczenia 38% przez PiS. Taki wynik (ponad 38%) daje PiS-owi ponad połowę posłów w Sejmie i samodzielne rządy. Anty-PiS-owcy MUSZĄ coś teraz wymyśleć. ONI MUSZĄ TERAZ UNIEWAŻNIĆ MNÓSTWO GŁOSÓW, KTÓRE PADŁY NA PiS. A gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. I tym trzecim będzie właśnie KORWiN.
 
Tutaj - migawka z końca wieczora wyborczego partii KORWiN w Klubie Hybrydy w Warszawie:
 
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • A Krzyż gdzie?
  Do Hybryd Krzyż też targałeś, Genek? Ostawiłeś drzewiec w szatni, czy przy stoliku oparłeś?
 • Trwa fałszowanie wyborów???
  Pytam tylko dla asekuracji, bo w faszyzmie nic nie wiadomo.

  Wystarczy popatrzeć na to co się dzieje.
  Układ POPISu PSLD trwa.
  Czyżby w nocy odchodziły targi.
  A oto dane:
  ZLEW wg. "sondaży" - 6,6%, za parę godzin 7,0%, nad ranem 7,5%.
  Czekamy na wieczór poniedziałek 8,0%.

  "nowoczesna": 7,0%, 7,2%, i nad ranem 7,7%,

  PSL ma zagwarantowane i ani drgnie 5,2%, mimo że z wiejskich okręgów nadchodzą dane. Bardzo ciekawe.

  Podobnie "Korwin" ma nie wejść i ma 4,9% albo trwają targi o te 0,1%.

  Ale to szczegół.
  Najważniejsze jest ocalenie układu POPIS-PSLD, bo inaczej będzie wojna, a Zlewacy bez walki nie odpuszczą.
  Dla PISu też chyba wygodniej jest nie mieć większości, bo będzie na kogo zwalić.

  Jeśli PIS chciałby wyłamać się z POPISu PSLD, to pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić i to już teraz, to zapowiedzieć przyjęcie ustawy o ponownym i publicznym przeliczeniu głosów, sprawdzeniu protokołów i sumowania wyników.
  Ale to musi być zrobione już teraz, bo będzie za późno.

  Przypomnę, że na skutek nie dopuszczenia list "Partii Stonogi" w 6 okręgach, mimo spełnienia wszystkich wymagań, wybory są wiadomo jakie.

  Ale to szczegół.
  Ważne są trzy rzeczy.
  1. Czy Zlew spłynie do ścieku.
  2. Czy PIS będzie miał 231 posłów.
  3. Czy "Korwin" będzie miał choć jednego posła.
 • @Pan podporucznik 04:34:50
  Ja bym p. Eugeniuszowi zaproponował zamiast krzyża, (wszak ciężki, duży i nieporęczny) raczej koronę cierniową.
  Włożyłby sobie na głowę, i biegał to pod pomnik Dmowskiego, to do sztabu Korwina, to za WASPowcami, to z Telewizją Narodową na Narodową Herbatką.
  Cudnie by było.
 • @ Autor
  Panie Eugeniuszu,
  dlaczegóż z dwóch narodowych partii, PiS i Korwin, lepsza według Pana jest ta ostatnia?
  Z czego Pan to wywodzi? Wszak przy krzyżu lepiej trzyma się PiS niż partia Korwin, której lidera, co prawda, na mszach w Józefowie k/W-wy widywałem.
 • @Rzeczpospolita 11:13:22 - JEST KILKA POWODÓW
  1) Kaczyńscy dwa razy wyrzucili mnie z pracy - raz w roku 2005-tym za monitoring na Kolskiej, drugi raz w roku 2007 za całokształt działalności;
  2) JKM jak mnie widzi - jest uprzejmy, udziela wypowiedzi dla TELEWIZJI NARODOWEJ, okazuje szacunek. Co prawda nie wziął mnie na listę, ale cóż, ma zapewne jakieś naciski, ja go rozumiem;
  3) JKM jest wysoki i fajny;
  4) JKM nie sprzeniewierzył pieniędzy WSI, nie przelał ich na konta do Izraela;
  5) Na wieczorze wyborczym u KORWiN-a był Jan Bodakowski, a Jan Bodakowski jest fajny, prawicowy, nasz, prawdziwie polski.
  6) Stanisław Michalkiewicz zawezwał do głosowania na KORWiN.
  7) Prezes Jan Kobylański, niekoronowany król Polaków na Uchodźstwie popiera Pana Janusza.
  8) JKM 11-go listopada będzie przy pomniku Dmowskiego i damy jemu kawałek świniaka z kaszą gryczaną.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:05:04
  Panie Eugeniusz,
  czy to mają być kryteria oceny narodowej postawy politycznej?

  W polityce kwestie osobiste schodzą na dalszy plan, liczy się interes narodu i państwa - przecież to nie Kaczyńscy osobiście Pana zwalniali (?).

  A JKM, faktycznie, wysoki jest, więcej powiem, jest inteligentny i dowcipny, ale nie miał okazji robić przelewów do Izraela, ani skręcić kasy WSI. Ale i jemu coś wyszło. Zrobił bowiem w początkach IIIŻydo-RP niezły geszeft na bankowych kredytach i działkach w Józefowie. Mnie za taki biznes (dla mnie geszeft jest niedozwolony) sądy żydo-reżimowe okradłyby do cna, zresztą nie dałyby mi kredytu.
  Red. Michalkiewicz od dawna kumpluje się z JKM i razem prezentują liberalne poglądy, pozostające w całkowicie zgodzie z żydowskim kapitalizmem z USA. Pod tym względem (ekonomicznym) są bardziej pro żydowscy od PiS.

  Prezes Kobylański poprze każdego, kogo podsunie mu jego żydowski, agenturalny sekretariat.

  Pan Bodakowski - cóż, pisze dobre teksty o Piłsudskim i sanacji, które zamieszczaliśmy u siebie na str. WPS, ale jego prawicowość nie odbiega daleko od prawicowości żydowskich PiS, czy PO, co widać na załączonym obrazku.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/05/demo.jpg

  A tego świniaka - czy nie powinien Pan jednak przenieść razem z krzyżem pod pomnik Piłsudskiego, np. przy Belwederze? W tym miejscu świnia będzie pasowała znacznie lepiej niż koło pomnika Dmowskiego. - Proszę to przemyśleć.
 • korwin cienki jak dupa węża
  PiS powołał ruch kontroli wyborów , siermiężny i śmieszny, jacyś 'mężowie zaufania', ale skutecznie napsuł krwi libero-komunie równie siermiężnej choć mieniącej się jako POstępowa czy .Nowoczesna

  wielu młodych kórwinistów tępiłem na YT - miotali się jak szatany że są 'wziętymi informatykami i choć dopiero po studiach to już w prywatnych irmach zarabiają 5000 -8000 PLN na rękę
  do tego pieklili się że system jest pełen oszustów i łajdaków
  czy jako młodzi, wzięci informatycy nie byli w stanie stworzyć cybernetyczno informatcznego ruchu kontroli wyborów a może zwyczajnie chcieli pozawracać d*okracje, zgodnie z definicją JKM z polonica.net - kpiarz, hucpiarz, dywersant...
 • Pan Gienio Sendecki,
  Twórczość waszmościa nie wiem dlaczego nie jest tutaj doceniana.
  Nawet drugi plan jest zawsze w szczegółach dopracowany.
  Moim ulubionym jest ten z SIO i fragment z paróweczką, po prostu
  cudo.

  https://youtu.be/KAoqXJuETC4?t=46s

  pozdrawiam

  PS.
  Czekam z niecierpliwością na następne produkcje.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:05:04
  Wybory – prognozy – zostały sfałszowane: PIS rzeczywiście nawet 70%!!!...W nocy zaczęły napływać do redakcji Gazety Warszawskiej maile oraz drogą telefoniczną informacje zawierające wyniki – bardzo fragmentaryczne, lokalne – wyborów do Sejmu 2015. Czytelnicy Gazety będąc członkami różnych komisji wyborczych w różnych częściach Polski wskazują wyraźnie na to, że wstępnie ogłoszone wyniki wyborów są sfałszowane. Wg. tych strzępów danych jakie otrzymaliśmy – ale od siebie niezależnych – można wysnuć wnioski nt. prawdziwych wyników wyborów. Podajemy je w zaokrągleniu: PIS - 58% Kukiz - 11% PO - 11% Korwin - 10% PSL - 3% Nowoczesna - 2% Lewica - 3% Razem - 1% Wg. jednej listy PiS otrzymał nawet powyżej 70% głosów. Red. Gazeta Warszawska gazetawarszawska.com
 • @WandalVeni 17:58:02
  Tu nie trza było żadnych informatyków, tylko zwykły telefon komórkowy i latarkę, z którą należało się przejechać po wszystkich lokalach wyborczych w każdej gminie, zrobić fotki protokołów wywieszonych po zakończeniu pracy komisji, a później przesłać w jedno miejsce do policzenia.
  Następne narzędzie, to zwykły arkusz kalkulacyjny na leciwym komputerze i trochę pracy.

  Ale komu by się chciało.
  I tak dobrze, że PIS wykazał w tym kierunku jakieś ruchy.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Polacy zapamiętajcie to nazwisko!!!: Holender z polskim obywatelstwem Piotr Van Der Coghen z Zawiercia - to ZAMACHOWIEC Który Pilotował "Ustawę 1066"!!!

  2015-10-26 @ 20:49
  ANTY-polska koalicja politycznych przestępczych gangów „PO-PSL” na czele KRYMINALISTAMI Tuskiem, Komorowskim, Kopacz i Piechocińskim prowadzili otwarty SABOTAŻ instytucji państwa III RP i działali z pełnym cynicznym wyrachowaniem na SZKODĘ polskich obywateli !

  Oni też ZLIKWIDOWALI w III RP faktyczne fizyczne granice państwowe, terytoria graniczne PRZESTAŁY byc strzeżone przed napływem WROGICH sił do Polski i ZLIKWIDOWALI wszystkie posterunki kontroli granicznej !

  Kraj bez granic państwowych PRZESTAJE być suwerennym PAŃSTWEM !

  „Ustawa 1066” tych BANDYTÓW Tuska, Piechocińskiego i Komorowskiego przegłosowana przez ANTY-polskie zbiegowisko tzw. „sejm VII kadencji” autentycznych WROGÓW Polski w dniu 10 stycznia 2014 roku była KONTYNUACJĄ DEMONTARZU III RP jako SUWERRENEGO Państwa czyli aktem ZBRODNI ZDRADY polskiej państwowości !

  „Ustawa 1066 była i jest KOLEJNYM KRYMINALNYM aktem POZBIAWIAJACYM suwerenności III RP czyli faktycznym ATAKIEM na polską państwowośc.

  „Ustawa 1066” która daje możliwość byle UZURPATOROWI w tej zbankrutowanej III RP sprowadzenie ZAGRANICZNYCH wojsk na terytorium Polski czyli dokonania INTERWENCJI zbrojnej, do bezkarnego PACYFIKOWANIA polskich obywateli włacznie w interesie OBCYCH państw itd.

  Ta „ustawa 1066” z 10-I-2014 też daje możliwość czy nawet ZALEGALIZOWANIE dokonania ZAMACHU STANU legalnego polskiego rządu w III RP przez zagranicznych agentów.

  Ta „ustawa 1066” ZAGWARANTOWAŁA grasowanie ZAGRANICZNICZCH służb na polskich terytoriach i ulicach w całej Polsce o …. o ZGROZO !
  Głównym „pilotującym” przygotowanie i „przegłosowanie” i wprowadzenie tej ANTY-polskiej ustawy był „poseł przestępczej anty-polskiej PO” o nazwisku Piotr van der Coghen ZAMACHOWIEC z Zawiercia zwolennik anty-polskiego Ruchu Anatomi Śląska(RAŚ):

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=940958AFB595B60DC1257B03004D95B3

  NJASTRASZNIEJSZĄ rzeczą w III RP jest to, że autentyczni WEWNĘTRZNI WROGOWIE instytucji Państwa Polskiego którzy DALEJ prowadzą SABOTAŻ i dopuszczają się ZBRODNI ZDRADY interesów polskich obywateli działajac na kożyśc OBCYCH państw nie są z tego przestępstwa rozliczani, przez co ta ZARAZA inspiruje innych śmiałków też do OBALENIA i ZNISZCZENIA bezpieczeństw polskich obywteli.

  ŻĄDAM natychmiastowego ŚLEDZCTAWA i ROZLICZENIA karnego wszystkich ZDRAJCÓW Polskich, którzy PRZYCZYNILI się do zorganizowania ZAMACHU na polską suwerenność za pomocą wprowadzenia „ustawy 10066” z dnia 10-I-2014r !!!!

  Kraj bez granic państwowych PRZESTAJE być suwerennym PAŃSTWEM !

  Donald Tramp – najbardziej PRAWDOPODOBNY Prezydent USA wybrany w 2016 roku twierdzi:

  „We’re Not Going To Have A Country Without A Strong Border”
  (My NIE będziemy mieć SWOJEGO Kraju bez silnych sterzonych garnic państwowych”)
  http://dailycaller.com/2015/06/22/donald-trump-were-not-going-to-have-a-country-without-a-strong-border-audio/
 • @Kula Lis 65 22:57:15
  Nie słyszałem ,by PIS raczył ten syf roznieść w kne-sejmie.Pierwsze info to jak zgolić gojów na haracz-abo z a telewizornię.walić chazarów po ryju.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej