Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OCZEKIWANIE NOWEGO MINISTRA ZDROWIA. MÓWIĄ, ŻE RADZIWIŁŁ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wicedyrektor Szpitala Wolskiego nie zaprzeczyła, że dostęp do mojej dokumentacji miał syn profesora Bronisława Geremka zatrudniony w tym szpitalu. Procesy trwają, dzieje się Sendeckiemu krzywda, ludzie zapoznają się z aferą powoli, bardzo powoli...

Jest po wyborach. Partia Prawo i Sprawiedliwość (PiS) konstruuje nowy rząd. Wkrótce zacznie się czas rozliczeń, na który czeka wielu katolików polskich, łaknących i pragnących sprawiedliwości. Jestem lekarzem i tez tego oczekuję - po PiS-owcach tak głośno deklarujących wolę zmian na lepsze, również w zakresie polskiej służby zdrowia. Do nowego ministra zdrowia zwrócę się z zapytaniem o aferę w Szpitalu Wolskim. Podczas patologicznego zarządzania tym szpitalem przez byłego ministra zdrowia Marka Balickiego wydarzyło się tam sporo nieprawidłowości, które powinny być obiektem wnikliwej obserwacji, daleko idących wniosków i dotkliwych kar dla sprawców wielkiej niegodziwości niegodziwości. Pracowałem tam dziesięć miesięcy w roku 2013-tym jako lekarz dyżurny szpitalnego oddziału ratunkowego i dwukrotnie padłem ofiarą niegodziwego ataku ze strony administracji Szpitala.
Kluczem do afery w Szpitalu Wolskim jest zrozumienie mechanizmu w jaki sposób ubecki zarząd słuzby zdrowia przesladuje, szantażuje i nęka katolickich lekarzy polskich. Chwyt polega na sposobie dysponowania dokumentacją medyczną. Jest ta dokumentacja przechowywana tylko w jednym egzemplarzu i numerowana jest miękkim ołówkiem. Ubecki zarząd służby zdrowia ma sposobność manipulacji dokumentami medycznymi oraz zastraszania, i szantażowania lekarzy polskich wyznania rzymsko-katolickiego. My, uczciwi lekarze polscy w każdej chwili możemy byc oskarżeni o nieprawidłowe leczenie i narażenie życia naszych pacjentów, w kazdej chwili ubecy mogą od nas zażądać niebotycznego odszkodowania za błędy, których nie popełniliśmy. Na tym właśnie polega moja sprawa, którą mam ze Szpitalem Wolskim w sądzie cywilnym, karnym i lekarskim. Podczas jednej z rozpraw zeznawała już wicedyrektorka Szpitala Wolskiego, która nie zaprzeczyła, że dostęp do mojej dokumentacji miał syn profesora Bronisława Geremka zatrudniony w tym szpitalu. Procesy trwają, dzieje się Sendeckiemu krzywda, ludzie zapoznają się z aferą powoli, bardzo powoli, bo wiedza o przekrętach ubeckich do Ludu Polskiego dociera z trudem.
[ubolewa nad niewiedzą ludu w tematach medycznych]
Aferę tę nazwałem "aferą ołówkowa".
No, zobaczymy - jak się w tej aferze zachowa nowy minister zdrowia? Mówią, że bedzie nim Konstanty Radziwiłł. Ano zobaczymy.

KOMENTARZE

  • Trzymamy kciuki. Oni mordują naród
    Czy Radziwiłł wpisze się w poczet Radziwiłłów zdrajców czy bohaterów?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej