Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POŚWIĘCENIE NAGROBKA BOHDANA PORĘBY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poświęcenie pomnika nagrobnego Bohdana Poręby odbędzie się 7-go listopada 2015 (sobota) o godzinie 15:00 na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Dzieło sztuki kamieniarskiej i metalopastyki uwieczniła blogerka polska "ewinia" na portalu NEon24.pl.

Wrogowie nie dali Bohdana Poręby pochować w Alei Zasłużonych na Powązkach, więc został pochowany w miejscu o wiele mniej prestiżowym - na Cmentarzu Północnym (Górka Weglowa) na obrzeżach Warszawy. Jego grób tonął w błocie, spoczął w szczerej mazowieckiej glinie i piachu. W ten sposób okupujące Polskę bezpieczniackie watahy, których początki toną w mroku zaborców, masonerii przedwojennej, gestapo i sowietów, a których dossier spoczywa w Zbiorze Akt Zastrzezonych IPN - dały wyraz swojej dominacji nad narodem polskim. W tzw. Alei Zasłużonych miejsca zarezerwowane są dla wrogów Polski, antypolskich i katolikożerczych kanalii. Jest ta aleja architektonicznym, emocjonalnym i politycznym funeralnym świadectwem naszego zniewolenia...

Jednak Polacy radzą sobie z tą niewolą, chowają i odnajdują swoich Wielkich Zmarłych na innych cmentarzach. W ten sposób przybywa nam miejsc, gdzie "się chadza" na Wszystkich Świętych i w Zaduszki. Takim miejscem dla elity polskich patriotów warszawskich i przyjezdnych dotychczas był grób Dmowskiego na Cmentarzu Bródnowskim, takim miejscem stał się grób Poręby na Wólce Weglowej. Obydwu tych Wielkich współczesna im masońska władza nie cierpiała, wypchnęła ich za życia i po śmierci poza nawias, więc się wraz z Nimi znaleźliśmy... poza nawiasem. Ile razy idziemy na te peryferia Stolicy (która ongiś nasza - znowu będzie nasza!) tyle razy uczymy się tej prawdy - KTO rządzi naszym Krajem. Chodzi o to, żebyśmy podczas tych długich spacerów przyszlym pokoleniom powiedzieli - jak i dlaczego wladzę w Polsce przejęli nie-Polacy, dys-Polacy i anty-Polacy. Żeby się wykształcił opór przeciwko Zlu. I własnie aktem takiego oporu jest ten pomnik Bohdana Poręby wzniesiony przez Panią Lucynę Jakubiak-Porębę. I to nasze chodzenie pod ten pomnik.

A opór przeciwko Wrogiej Władzy chowającej swoich piekłoszczyków w niezasłużonych prestiżowych miejscach narasta w narodzie. Miałem zaszczyt brać udział w akcji społecznego oporu przeciwko niegodnemu pochówkowi w Alei Zasłużonych masońskiego okrągłostołowego ministra i premiera Profesora Geremka w roku 2008-mym, była nas wtedy garstka śmiałków, ale już po kilku latach, kiedy przyszło wyrazić potępienie przeciwko zmarłemu Generałowi Jaruzelskiemu - ludu polskiego przyszły masy i głośno powiedziały "NIE!". Policjanci mieli pelne notatniki pracy, pełne kamery monitoringu. Na grobie Jaruzelskiego Władza zmuszona była umieścić kamerę i postawić straże - tak się obawiała, że zagniewani Polacy przyjdą go wykopać razem z Geremkiem, Bierutem i innymi szkodnikami.

Tutaj - film TELEWIZJI NARODOWEJ o nagrobku Profesora Geremka:Z drugiej strony Ludzie Władzy też uważnie obserwują jakie są nastroje i z pewnych spraw się wycofują. Nie śmią. To jest nasze zwycięstwo. Jakiś czas po Geremku zmarła w Anglii zbrodniarz komunistyczny Helena Wolińska. Została pochowana gdzieś w Polsce, ale pod fałszywym nazwiskiem, w nieznanym miejscu - żeby Zakrzewski, Kurzeja, Strzeżek, Ciesielski i Inni nie przyszli na jej grób ze stosownym transparentem i żeby Sendecki nie nakręcił o tym filmu dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Podobnie Władza postąpiła z ciałem Tadeusza Mazowieckiego, tego od zatajania win zbrodniarzy komunistycznych (gruba kreska), którego wywieźli aż do Lasek, żeby nie drażnić Polaków. Obecnie oczekujemy na śmierć Kiszczaka i Michnika - pod ktorych domami zbieramy się w noc grudniową (wczesniej się zbieralismy pod domem Jaruzelskiego na Ikara), aby wspominać stan wojenny i oczekiwać na karę dla nich z Nieba. Na ich pogrzebach zapowiada się, że również będzie gorąco. I wcale nie zamierzam ochładzać tam atmosfery niniejszym tekstem.

Reżyser Poręba zmarł na moich rękach, prawdopodobnie zabity przez Mossad za to, że zamierzał zrobić film o tym jak było naprawdę w Jedwabnem. Wrogowie, chcąc zataić prawdę i zaszkodzić dziełu Zmarłego obwiniają personalnie mnie, Eugeniusza Sendeckiego syna Dominika z Tyszowiec o tę śmierć. Chcą zataić prawdę o tej śmierci, zmylić mysl polską. Robią tak, bo również boją się TELEWIZJI NARODOWEJ, w której słusznie upatrują spadkobiercę ideowego i kontynuatora dziedzictwa filmowego polskiego, dziedzictwa Dmowskiego i Poręby. Wrogom z pełną satysfakcją dzisiaj piszę - że obok Sendeckiego się pojawił polski producent z Łodzi, który nakręci to, czego sam Poręba nie nakręcił i sfilmuje to, czego dotychczas nawet w TELEWIZJI NARODOWEJ nie pokazano. Bójcie się! Szlachetny i profesjonalny Mirosław Chandrała, potomek zarządców dóbr Zamoyskich - w nim jest przyszłość. I nie zadrży mu ręka jak będzie filmował Jedwabne.

Poświęcenie pomnika nagrobnego Bohdana Poręby odbędzie się 7-go listopada 2015 (sobota) o godzinie 15:00 na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Wdowa po Bohdanie Pani Lucyna Jakubiak-Poręba dołożyła starań i wzniosła piękny pomnik, polski, z Krzyżem i z Orłem w Koronie z Krzyżem. Cenne dzieło sztuki kamieniarskiej i metalopastyki uwieczniła blogerka polska "ewinia" na portalu NEon24.pl.
Zapaliłam światełko na grobie reż. Bohdana Poręby.
Dziś grób Poręby nie tonie w błocie. Jest wybrukowane jego otoczenie. Tonie w światełkach i kwiatach, w polskich wieńcach i wiązankach. Dziękujemy, Pani Lucyno!

Film "Polonia Restituta" (pierwszy i jedyny fabularny film polski pokazujący Romana Dmowskiego) zgodnie z wolą Zmarłego będzie wyświetlany przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu 10-go i 11-go listopada 2015 podczas tradycyjnego zgromadzenia narodowców w tamtym miejscu.

/-/ Eugeniusz Sendecki

P.S. Z przykrością powiem, że owszem - trochę naiwnych Polaków uwierzyło wrogiej propagandzie i oszczerstwom, że to ja zabiłem Bohdana Porębę, starałem się policzyć tych naiwnych, na wrogie gadanie nie-uodpornionych. Przyjdzie nam ustalić, Panie i Panowie - kto i dlaczego kłamał, że polski lekarz dał Porębie śmiertelny zastrzyk, że go źle ratował etc. Jeżeli przyzwalać będziecie na takie traktowanie polskiego lekarza - marny wróżę Wam los!

==========

Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień, przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków. Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powazek Wojskowych, przez co mści się na nim warszawska masoneria, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Podczas procesów ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej (zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez archiwum pańśtwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Sendecki ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczący zespołu d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego).

KOMENTARZE

 • @
  Ostatnia droga Bohdana Poręby - Ślubowanie - Grunwald

  https://www.youtube.com/watch?v=X3aVeAD9prg
 • WPS
  Okazuje się, że nie ma takiej świętości, której błaznujący "kucharz narodowy" EUgeniusz Sendecki nie byłby w stanie pokalać.

  Nie wystarcza mu, że po raz kolejny w dniach 10-11 listopada zamierza sprofanować pamięć o Romanie Dmowskim urządzając sobie grilla w pobliżu jego pomnika, to jeszcze wcześniej, w dniu 7 listopada, nie zachowując stosownych proporcji zamierza miesza pamięć o wybitnym polskim reżyserze i patriocie, Bohdanie Porębie z żenującymi monologami na swój własny temat i osoby niejakiego Mirosława Chandrały. Tego ostatniego bezczelny tupeciarz EUgeniusz usiłuje stawiać w jednym rzędzie z dziełem i talentem Pana Bohdana, nazywając Chandrałe "producentem filmowym". Czyni to ów EUgeniusz- prześmiewca polskości wobec podobnego sobie hochsztaplera, który ma pewne doświadczenie w produkcji swetrów, którą to działalność prowadził Chandrała jako przedsiębiorca w Łodzi, i w której nie będąc zrealizowany postanowił spełnić się na polu "kultury", ale na pewno nie zna się na produkcji filmowej, nie mówiąc już o twórczości artystycznej.

  Nie tylko hucpiarz z tego EUgeniusza, ale zwykłe , obrzydliwe indywiduum, żerujące na emocjach, co bardziej naiwnych Polaków. Nie mogę doczekać się momentu wymierzenia sprawiedliwości przez solidny but młodego narodowca, skierowany w opasłe cztery litery błaznującego "kucharza narodowego", raz na zawsze wymiatający go spod pomnika największego polskiego polityka XX wieku, któremu winniśmy szacunek i powagę.
 • @stanislav 01:31:46 - ARCHIWIZACJA.
  Panie Stanisławie, wzywanie do pobicia mnie jest przestępstwem.
  [załamuje ręce nad doktorem z Miasta Łodzi wzywającym i pochwalającym pobice Sendeckiego, zastraszającym Sendeckiego, opluwającym Sendeckiego]
  Do reszty odniosę się później.
  ==========
  WPS // Okazuje się, że nie ma takiej świętości, której błaznujący "kucharz narodowy" EUgeniusz Sendecki nie byłby w stanie pokalać. // Nie wystarcza mu, że po raz kolejny w dniach 10-11 listopada zamierza sprofanować pamięć o Romanie Dmowskim urządzając sobie grilla w pobliżu jego pomnika, to jeszcze wcześniej, w dniu 7 listopada, nie zachowując stosownych proporcji zamierza miesza pamięć o wybitnym polskim reżyserze i patriocie, Bohdanie Porębie z żenującymi monologami na swój własny temat i osoby niejakiego Mirosława Chandrały. Tego ostatniego bezczelny tupeciarz EUgeniusz usiłuje stawiać w jednym rzędzie z dziełem i talentem Pana Bohdana, nazywając Chandrałe "producentem filmowym". Czyni to ów EUgeniusz- prześmiewca polskości wobec podobnego sobie hochsztaplera, który ma pewne doświadczenie w produkcji swetrów, którą to działalność prowadził Chandrała jako przedsiębiorca w Łodzi, i w której nie będąc zrealizowany postanowił spełnić się na polu "kultury", ale na pewno nie zna się na produkcji filmowej, nie mówiąc już o twórczości artystycznej. // Nie tylko hucpiarz z tego EUgeniusza, ale zwykłe , obrzydliwe indywiduum, żerujące na emocjach, co bardziej naiwnych Polaków. Nie mogę doczekać się momentu wymierzenia sprawiedliwości przez solidny but młodego narodowca, skierowany w opasłe cztery litery błaznującego "kucharza narodowego", raz na zawsze wymiatający go spod pomnika największego polskiego polityka XX wieku, któremu winniśmy szacunek i powagę. // nadużycie link skomentuj usuń // stanislav 03.11.2015 01:31:46
 • @stanislav 01:31:46
  Ale z Pana chytrusek, za jednym zamachem obraża Pan dwie osoby - Pana Eugeniusza Sendeckiego i Pana Mirosława Chandrałę co do których ma Pan osobisty uraz, widać w tym wielką prywatę. Czyżby te osoby zabrały panu "kość" ?
  Proszę pokazać co zrobił Pan dla upamiętniania tak Wielkiej Postaci jaką była osoba reżysera Bohdana Poręby. Dla przykładu podam Panu że Pan dr Sendecki wielokrotnie spełniał wolę Reżysera :
  ..."Film "Polonia Restituta" (pierwszy i jedyny fabularny film polski pokazujący Romana Dmowskiego) zgodnie z wolą Zmarłego będzie wyświetlany przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu 10-go i 11-go listopada 2015 podczas tradycyjnego zgromadzenia narodowców w tamtym miejscu."....
  Brał też czynny udział w zorganizowaniu pokazów filmowych dwóch części ważnego filmu w reżyserii Marioli Walędzik "Carcinka" pt "Ostatnia Droga Bohdana Poręby" a zapewniam Pana ze były i są trudności ze znalezieniem miejsca na kolejny pokaz.
  Udokumentował też wiele wypowiedzi Reżysera które są doskonałym dokumentem właśnie dla tych młodych Narodowców których Pan szczuje i namawia do : ..." Nie mogę doczekać się momentu wymierzenia sprawiedliwości przez solidny but młodego narodowca, skierowany w opasłe cztery litery błaznującego "kucharza narodowego"...
  Powinien Pan przeprosić obu panów, przyjść na grób Reżysera , pomodlić się z nami , oddać cześć Wielkiemu Patriocie . Będzie czas na przemyślenia.
  Proszę pamiętać : 7-go listopada 2015 (sobota) o godzinie 15:00 na Cmentarzu Północnym w Warszawie.
  Prywatne urazy proszę zostawić przed bramą cmentarną.
 • @chabor 10:20:00
  Szanowny Panie,

  mój szacunek do p. Bohdana Poręby nie zaczął się dopiero po jego śmierci, ale trwał już za Jego życia. Dowodem tego był chociażby fakt powierzenia p. Bohdanowi funkcji wiceprezesa Zarządy Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, którego prezesem mam honor być.

  Licytacja się w stopniu "bliskości" względem śp. B.Poręby, szczególnie w przeddzień uroczystości wokół Jego pomnika w dniu 7 listopada 2015 r. uważam co najmniej za niepotrzebne i niesmaczne.

  Pozwolę sobie tylko polecić szanownemu panu poniższe linki :

  https://www.youtube.com/watch?v=VXgZLKe4mhU

  https://www.youtube.com/watch?v=R7dOYPwTL8o

  https://www.youtube.com/watch?v=YH_nqZwiyyc

  https://www.youtube.com/watch?v=pnQ-p4mqCJw

  https://www.youtube.com/watch?v=f25jvmIZXtE

  https://www.youtube.com/watch?v=u37K1g1sWVE

  https://www.youtube.com/watch?v=8_2garRJCm0

  https://www.youtube.com/watch?v=yrzm_UibYAA

  https://www.youtube.com/watch?v=IK6GbUQMcoY

  https://www.youtube.com/watch?v=Q3bTcXkaKjI


  a szczególnie

  https://www.youtube.com/watch?v=PyfgmxbKfTY
 • @Marx 8888 06:07:10
  Nie rozumiem, co pan chciał powiedzieć ?
 • @chabor 10:20:00
  Dla utrwalenia w głowie szanownego pana wiedzy o tym, komu studio WPS Production przy Stowarzyszeniu Wierni Polsce Suwerennej poświęcało bez żadnych warunków wstępnych wiele czasu polecam także:

  https://www.youtube.com/watch?v=FEfQkLfVTLE

  https://www.youtube.com/watch?v=It8Rc3QMIeg

  https://www.youtube.com/watch?v=9aygQHdeE80

  https://www.youtube.com/watch?v=rSndtNuz3Do
 • @chabor 10:20:00
  Szanownemu panu i kilku innym "obrońcom" M.Chandrały "producenta filmowego" pragnę ponad to zakomunikować, że oprócz scenicznej wersji "Zmartwychwstania" ( zrealizowanego dzięki hojności p. A.Leppera, który wyasygnował na ten cel, jak rozumiem ze środków Samoobrony, kwotę wg. mojej wiedzy 50 tys. zł) powstała następnie wersja filmowa "Zmartwychwstania", której to producentem był p. A.Suder, a realizatorem filmowym był p. Andrzej Skorski( i jego rodzinne studio filmowe). Wspomniany p. Andrzej Skorski, członek Zarządy Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej i realizator filmowy WPS Production ( to jego autorstwa jest zdecydowana większość w/w realizacji wskazanych w linkach), który poświęcił kilka miesięcy swojej pracy i członków swojej rodziny, aby stworzyć wersję filmową umożliwiająca upowszechnienia dzieła " Zmartwychwstanie" opartego na tekście pi. Lusi Ogińskiej, a wyreżyserowanego przez p. B.Porębę
 • @stanislav 11:03:50
  Ciekawy materiał , znany i nie wnoszący nic nowego, dziękuję za przypomnienie. To wszystko już było.

  Mój wpis był na temat relacji międzyludzkich.

  Prezes mojej Spółdzielni mieszkaniowej też uważa że stanowisko które piastuje upoważnia go do obrażania innych. Widać Prezesi tak mają.

  Serdecznie Pana pozdrawiam
 • @chabor 11:33:14
  Relacje międzyludzkie winny opierać się na prawdzie, bo inaczej nie mają one wielkiego znaczenia. Tylko to mam na względzie tykając "producenta filmowego" M.Chandrałę i "kucharza narodowego" EUgeniusza Sendeckiego.

  Także pozdrawiam
 • @chabor 11:33:14
  A w ogóle, to wszystko już było, ale rosną nowe pokolenia i warto czasem coś przypomnieć :)))
 • @chabor 11:33:14 - DROGI "CHABOR"...
  Chandrała dołożył ze swojego majątku 67000zł do "Zmartwychwstania". Jest właścicielem praw autorskich do tego dzieła.
  Kilka razy Prezes Ziemiński skrzywdził Chandrałę na polu biznesowym i politycznym. Raz doprowadził do płaczu kobietę, którą Chandrała kocha - namawiając pewnego młodzieńca do wykrzykiwania oszczerstw anty-chandralowych w pociagu, przy tłumie ludzi, tak, żeby ta kobieta to usłyszała. I od tego momentu Mirosław Chandrała bezwzględnie się od każdego domaga wykluczenia Ziemińskiego ze wszystkiego co polskie, narodowe, nasze. Czy taka surowa kara jest słuszna? Ja Chandrałę rozumiem.
  Co do dalszych ataków na nas dokonywanych przez Prezesa-Premiera - warto wiedzieć, że w naszych imprezach przy pomniku Dmowskiego Poręba właśnie brał udział. Zachęcał polską młodzież aby tam przychodziła i oddawał cześć Bogu, Krzyżowi i poznawała polską historię. Osobiście się podpisał na bannerze "JAN KOBYLAŃSKI WALCZY Z ANTYPOLONIZMEM" aby uhonorować walkę prawną podjętą przez Prezesa z Urugwaju z Michnikiem oraz Ludźmi Michnika i Geremka. ten banner jest eksponowany podczas naszych zgromadzeń pod Dmowskim.
  Wobec tych wszystkich emocjonalnych zachowań Prezesa Ziemińskiego krzywdzących dobrych Polaków widzę konieczność zwrocenia się do Sądu Koleżeńskiego Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej o sprawiedliwość.
  Właśnie? Kto jest szefem Komisji Rewizyjnej WPS?
  Ktoś wie?
 • @Eugeniusz Sendecki 10:15:06
  Panie Eugeniuszu,
  przecież jest Pan człowiekiem inteligentnym, a więc również umiejącym dostrzec inteligencję innych, ich obserwacji, ich wniosków.
  Proszę zatem pokusić się o autorefleksję i odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak na prawdę oznacza świnia - nawet grilowana - obok krzyża i pomnika Dmowskiego, czy nobilituje obydwa symbole? I w końcu jak to ma świadczyć o pańskich narodowych i katolickich intencjach?
  A dlaczego podobnej hucpy nie zainstaluje Pan przed Belwederem i pod pomnikiem Piłsudskiego? Niech tam także ludziska się wesoło zabawią.

  Czy uważa Pan nas za bezmyślnych idiotów, którzy takiej perfidnej - i fakt: dobrze przemyślanej - zabawy nie potrafią rozszyfrować?

  ___________________________________

  Gdy kilka lat temu razem z Syryjczykami protestowaliśmy pod ambasadą USA przeciw ich zbrodniom w Syrii, Pan zameldował się z krzyżem - symbolem zachodniej, chrześcijańskiej cywilizacji, która właśnie dokonywała i dokonuje nadal, zbrodni na syryjskim narodzie i także na syryjskich chrześcijanach. Podobnych akcji miał Pan wiele, nie sposób wszystkich wyliczyć.

  A popieranie udziału w wyborach prezydenckich, czyli praca na rzecz frekwencji w żydo-reżimowej hucpie - to co, to też działalność katolicko-narodowa?
 • @Rzeczpospolita 12:58:45 - PAN SIĘ MYLI CO DO CYWILIZACJI ZACHODNIEJ
  Nie ma czegoś takiego jak "cywilizacja zachodnia". Owszem, mamy kraje białego człowieka zorganizowane wedlug cywilizacji łacińskiej, bizantyńskiej i turańskiej, które padły ofiarą infiltracji przez cywilizację żydowską. Do pomocy przeciwko chrześcijaństwu i białemu człowiekowi masoni WASP-owscy zatrudniają cywilizację muzułmańską. Taki jest obraz pola bitwy. Naszą wspólną cechą - ludzi białych z cywilizacji łacińskiej, turańskiej i bizantyńskiej jest to, że w naszej kuchni istnieje mozliwość jedzenia wieprzowiny. Bo nas nie obowiązuje ani zakaz Talmudu, ani Koranu. Pan się ustawia po stronie naszych okupantów, obrzydzając nam świniaka jako potrawę. PAN SIĘ ZDEMASKOWAŁ.
  Pańskie i nie tylko Pańskie nerwowe ruchy przeciwko specyficznie polskiej potrawie (pieczony świniak nadziany kaszą gryczaną w wykonaniu wybitnych restauratorów polskich Zbigniewa i Sławomira Witaszków) nie są do obronienia, ponieważ w polskiej kulturze istnieje paradygmat uczty, na która nie mają wstępu anty-Polacy. Uczty, na której kęs wieprzowego mięsa staje im kołkiem w gardle i doprowadza do wyeliminowania z obiegu. I Wy się nie chcecie na takiej uczcie znaleźć. Coś Wam kołkiem w gardle staje. Wychodzi szydlo z worka...
  Dlaczego tak jest?
  Nie mam nic przeciwko Panu, ale Koledzy Endecy Łódzcy mi zwracają uwagę - że Pan zbyt blisko stanął przy ludzich pro-SLD-owskich. Mi się w to wierzyć nie chce, żeby Pan na Rynku Bałuckim robił kampanię wyborczą Lewicy. Jednak Pański wpis daje mi do myślenia.
  Co to za stowarzyszenie SLD-owskie, które jest przeciwko Krzyżowi z Giewontu i Polskości? Polskość to przecież duchowość i cielesność. Takie a nie inne.
  Pańskie środowisko jest przeciwko Krzyżowi i świaniakowi. Na tym żeście się wyłożyli. Zarchiwizuję Wasz wpis, żeby dać świadectwo prawdzie.
  ===========
  @Eugeniusz Sendecki 10:15:06 // Panie Eugeniuszu, // przecież jest Pan człowiekiem inteligentnym, a więc również umiejącym dostrzec inteligencję innych, ich obserwacji, ich wniosków. // Proszę zatem pokusić się o autorefleksję i odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak na prawdę oznacza świnia - nawet grilowana - obok krzyża i pomnika Dmowskiego, czy nobilituje obydwa symbole? I w końcu jak to ma świadczyć o pańskich narodowych i katolickich intencjach? // A dlaczego podobnej hucpy nie zainstaluje Pan przed Belwederem i pod pomnikiem Piłsudskiego? Niech tam także ludziska się wesoło zabawią. // Czy uważa Pan nas za bezmyślnych idiotów, którzy takiej perfidnej - i fakt: dobrze przemyślanej - zabawy nie potrafią rozszyfrować? // ___________________________________ // Gdy kilka lat temu razem z Syryjczykami protestowaliśmy pod ambasadą USA przeciw ich zbrodniom w Syrii, Pan zameldował się z krzyżem - symbolem zachodniej, chrześcijańskiej cywilizacji, która właśnie dokonywała i dokonuje nadal, zbrodni na syryjskim narodzie i także na syryjskich chrześcijanach. Podobnych akcji miał Pan wiele, nie sposób wszystkich wyliczyć. // A popieranie udziału w wyborach prezydenckich, czyli praca na rzecz frekwencji w żydo-reżimowej hucpie - to co, to też działalność katolicko-narodowa? // nadużycie link skomentuj usuń // Rzeczpospolita 04.11.2015 12:58:45
 • @Eugeniusz Sendecki 13:26:44
  Panie Eugeniuszu,
  co za brednie i insynuacje Pan wypisuje?
  Pan cofnie swój komentarz, skonsultuje się ze swoim rabinem i napisze go jeszcze raz.

  Zadałem Panu proste pytanie, jak ma się świnia do katolickiego krzyża i pomnika Dmowskiego, dwóch symboli, ważnych symboli w dniu 11 listopada?
  A Pan insynuuje mi coś o SLD - proszę rozwinąć tę informację, dać jakiś dowód?
  Obawiam się, że przy krzyżu i obok pomnika Dmowskiego będzie więcej niż jedna świnia.
 • @Rzeczpospolita 13:56: - JUŻ PANU TŁUMACZĘ;
  Specjał kuchni polskiej czyli pieczona świnia nadziewana kaszą gryczaną, przyrządzona na sposób staropolski przez Witaszka, byłego posła Samoobrony jest wyrazem naszej, polskiej kultury i radości z Niepodległości odzyskanej w dniu 28 czerwca 1919. Pasuje do Placu Na Rozdrożu bardzo. Nie kłóci się ani z pomnikiem, ani z Krzyżem z Giewontu. Nie tylko się nie kłóci - ale wskazuje na sens pojawienia się Krzyża na Giewoncie i na sens całej działalności Dmowskiego - że po to odzyskaliśmy Niepodległość, żeby się Nią cieszyć. Niepodległość mamy od Boga, Dmowskiego mamy od Boga i dobre polskie jedzenie mamy od Boga.
  Przyznam, że Wasza grupa jest pierwszą polską grupą podającą się za narodowców, która nie rozumie sensu naszych zgromadzeń pod pomnikiem Dmowskiego, tak lubianych przez Porębę za życia.
  +
  Co do współpracy z SLD - to zarzuca Panom ją Mirosław Chandrała. Widział Was jak żescie kampanię wyborczą SLD robili na Rynku Bałuckim w Łodzi. Nie wydaje mi sie, żeby Wam robił świnstwo. To czlowiek prawy.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:45:53
  Pan się ośmiesza. Pan, który podaje się za katolika i narodowca używa argumentów w rodzaju: "powiedziała jedna bab drugiej babie" ... wstyd, wstyd.
  Jak gówniarz w piaskownicy, nie może pokonać silniejszego, to go opluje - wstyd, wstyd.

  Chyba, że właśnie takich argumentów Pan potrzebuje, to proszę: widziałem Pana i Chandrałę jak na rynku w Kazimierzu w rytm klezmerskiej muzy tańcowaliście w satanistycznej ekstazie wokół odwróconego krzyża - mam świadków.
  Jak Panu będzie mało, to jeszcze ze 100 takich przykładów wymyślę.

  Panie katolicki narodowcu, wstyd, wstyd.
 • @Rzeczpospolita 15:42:18 - OJ, DROGI PANIE DARIUSZU... PO CO TE NERWY?
  Mirosław Chandrała jest blogerem NEon24.pl, właśnie przebywa na wizycie u Panów Witaszków wraz z Generałem Grudniewskim. Omawiają szczegóły imprezy świątecznej 11-go listopada. Poczekajmy aż się wypowie. Nie jest osobą anonimową, to człowiek poważny, prawdziwy Polak, niezwiązany z SLD.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:01:53
  Omawianie szczegółów imprezy 11 listopadowej, biorąc pod uwagę ostatnią specjalność renesansowego EUgeniusza, czyli kucharzenie narodowe, sprowadzaja się zapewne do debat nad wyborem rodzaju kaszy dla faszerowania prosiaka oraz wielkości porcji dzielonego świniaka. "Gen"pułkownik Grudniewski, jako "wybitny praktyk" służ kwatermistrzowskich i samochodowych zapewne jest człowiekiem na swoim miejsce. No może do bardziej odpowiedzialnych działań, jak decydowanie , czy polać po kielichu, czy po dwa ( a co, jak się bawić pod Dmowskim i krzyżem, to się bawić, niech sobie komuchy i WASPy nie myślą!), to powołany winien być jakiś "komitet narodowy" pod przywództwem renesansowego EUgeniusza. Ten, to wygląda na takiego, co może wypić, więc na prezesa "komitetu narodowego" nadaje się jak nikt inny. Tylko czekać, aż EUgeniusz od krzyża, ośmielony sukcesami swojej akcji narodowej pod pomnikiem Dmowskiego zainicjuje wkrótce podobnych grilli w kościele na Kamionku?! Tenże EUgeniusz, to prawdziwy narodowy modernista i niczego bym a' priori nie wykluczał
 • @stanislav 21:19:45 - PAŃSKI WPIS NABIERA SZCZEGÓLNEGO ZNACZENIA
  ...wobec śmierci Kiszczaka i tego, że ma być pochowany na Powązkach. To jest aneks napisany do mojego tekstu przez Władze. Potwierdzenie, że mam rację. Widzę, że Pan nie ma umiejętności odnalezienia się w tej sytuacji. Zapętlił się Pan w pułapce cywilizacyjnej zastawionej przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Ano cóż, pozostaje mi zarchiwizować Pąński wpis, jako corpus delicti.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 16:01:53 // Omawianie szczegółów imprezy 11 listopadowej, biorąc pod uwagę ostatnią specjalność renesansowego EUgeniusza, czyli kucharzenie narodowe, sprowadzaja się zapewne do debat nad wyborem rodzaju kaszy dla faszerowania prosiaka oraz wielkości porcji dzielonego świniaka. "Gen"pułkownik Grudniewski, jako "wybitny praktyk" służ kwatermistrzowskich i samochodowych zapewne jest człowiekiem na swoim miejsce. No może do bardziej odpowiedzialnych działań, jak decydowanie , czy polać po kielichu, czy po dwa ( a co, jak się bawić pod Dmowskim i krzyżem, to się bawić, niech sobie komuchy i WASPy nie myślą!), to powołany winien być jakiś "komitet narodowy" pod przywództwem renesansowego EUgeniusza. Ten, to wygląda na takiego, co może wypić, więc na prezesa "komitetu narodowego" nadaje się jak nikt inny. Tylko czekać, aż EUgeniusz od krzyża, ośmielony sukcesami swojej akcji narodowej pod pomnikiem Dmowskiego zainicjuje wkrótce podobnych grilli w kościele na Kamionku?! Tenże EUgeniusz, to prawdziwy narodowy modernista i niczego bym a' priori nie wykluczał // nadużycie link skomentuj usuń // stanislav 05.11.2015 21:19:45
 • @Eugeniusz Sendecki 03:43:43
  EUgeniuszu od krzyża, ja staram się w ogóle nie wdawać w zawiłości i "zapętlenia" wyznawanej przez pana wiary i labirynty Cywilizacji Polskiej a' la Wojtas. Pana kluczenia, postęp i cofanie się na zdawałoby się prostej, polskiej drodze narodowej wskazują, iż ze swą osobowością ma pan niezwykłe problemy. Podszywa się pan pod wiele ról, stara się wypowiadać często za innych lub w ich imieniu ( nie wiem tylko czy za ich zgodą?). Lubuje się pan w intrygach, półprawdach, drobnych i wielkich kłamstwach, co zapewne jest powodem licznych odlotów w tzw. "narodowy patos", który w pana wydaniu jest niestety zupełnie pustym gestem i do tego w kiczowatych zazwyczaj dekoracjach. Doradzę panu po przyjacielsku: takie postępowanie może pana zaprowadzić w zupełną matnię i ta pętla - tak podświadomie przez pana przywoływana - może być jakąś skrywaną obawą przed karą za pańskie hucpiarstwo i cynizm.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej