Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZAPRASZAMY POD POMNIK DMOWSKIEGO 10-11 XI 2015 GODZ. 19:19

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Szczególnie prosimy JE Pana Prezydenta o obecność podczas poczęstunku oraz - wraz z Małżonką i Córką zainicjowanie krojenia pieczeni" - tym zdaniem Pani Prezes Stronnictwa Pracy Wasilewska-Miernicka ukierunkowuje przebieg wydarzeń.

Są już informacje, że Prezydenta Andrzeja Dudy zabraknie podczas Marszu Niepodległości ponieważ 11 XI 2015 głowa państwa udaje się do Białej Podlaskiej na uroczystości lokalne. Ma to swój podtekst polityczny - jest to rodzaj okazania niechęci wobec tych Organizatorów Marszu, którzy kandydowali z listy Kukiza do Sejmu w ostatniej kampanii wyborczej. Ten, kto doradził Dudzie takie posunięcie zrobił błąd, bo oddala go od polskiej młodzieży, tak bardzo upokarzanej, zmuszanej ekonomicznie przez WASP-ów do antykoncepcji, emigracji i aborcji. Jest to również otwarcie pola dla mniejszego pilnowania Marszu przez służby polskie i stwarza zagrożenie prowokacją np. Mossadu. Chodzą słuchy, że zorganizowana będzie kolejny jakaś akcja anty-rosyjska*.

Być może Prezydent zdąży do Warszawy na wieczór (na godz. 19:19) zainicjować krojenie pieczonego świniaka nadzianego kaszą gryczaną podczas narodowego zgromadzenia przy pomniku Dmowskiego? Godzina jest nieprzypadkowa - to wskazanie na prawdziwą datę odzyskania Niepodległości (rok 1919, czyli podpisanie Traktatu Wersalskiego).

Wiceprezes Stronnictwa Pracy Grażyna Wasilewska-Miernicka przekazała przez kancelarię PiS zaproszenie na zgromadzenie przy Dmowskim dla Prezydenta Dudy i Premiera Kaczyńskiego z prośbą o potwierdzenie przybycia.
To bardzo istotny szczegół. Prezes Jarosław zwykł nawiedzać pomnik Dmowskiego w Święto Niepodległości rano, udając się na uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza, prawdopodobnie będzie tak i w tym roku. Zwykł pojawiać się z Posłem Błaszczakiem, Ryszardem Czarneckim i grupką ochroniarzy, bez większej pompy...
Jednak tym razem oficjalnie i imiennie się zwróciliśmy z prośbą o wygłoszenie przez niego przemówienia o tematyce historycznej i politycznej w tym miejscu. Jest to doskonała okazja dla PiS-u na zabezpieczenie sobie wsparcia na flance nacjonalistycznej. Od tego przemówienia Jarosława Kaczyńskiego może zależeć nie-przystąpienie Ruchu Kukiza (w którym jest grupa endeków) do koalicji anty-PiS-owskiej. O szykowaniu takiej koalicji przez Stronnictwo Ruskie i Pruskie wieszczy Stanisław Michalkiewicz, ciekawy publicysta polski.

Jak się zachowa Duda? Jak się zachowa Rodzina Dudy? Warto zdawać sobie sprawę, że obecna pierwsza dama może reprezentować zupełnie inne "nurty i siły" niż poprzednia. Być może owe "nurty i siły" wyciągną dłoń ku Dmowskiemu, ku najtwardszemu jądru polskości i zdecydują się na zastąpienie Pana Prezydenta przez Panią Prezydentową w tym szczególnym dniu, na tym szczególnym zgromadzeniu.
"Szczególnie prosimy JE Pana Prezydenta o obecność podczas poczęstunku oraz - wraz z Małżonką i Córką zainicjowanie krojenia pieczeni" - tym zdaniem Pani Prezes Wasilewska-Miernicka ukierunkowuje przebieg wydarzeń.

Zapowiada się interesujące wydarzenie, w szczególnej patriotycznej aurze, być to może wydarzenie polskiej jesieni otwierające nowy emocjonalny rozdział dziejów narodowych.

Tutaj film Mirosława Chandrały o przygotowaniach do pieczenia świniaka w restauracji u Zbigniewa i Sławomira Witaszków w Czosnowie. Rozmawia Poseł Witaszek i Generał Grudniewski. Przez telefon porozumiewają się z organizatorem zgromadzenia przy Dmowskim;

/-/ Eugeniusz Sendecki

 ===========
* jakaś bliżej niezidentyfikowana i zamaskowana grupa może się "zabłąkać" w pobliże ambasady rosyjskiej i znowu coś podpalić. Masońskie i WASP-owskie media znowu przypiszą winę narodowcom. Przez dwanaście godzin wszystkie media będą nadawać na narodowców, a potem wszystko ucichnie. Taki scenariusz "przykrycia" emocji narodowych i patriotycznych emocjami agresywnymi i antyrosyjskimi chodzi po łbach Wrogów Polski. Jak zwykle. Tacy Oni są. Tacy są Oni.

 ==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień, przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków. Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powazek Wojskowych, za co przesladuje go warszawska masoneria, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Podczas procesów ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej (zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez archiwum pańśtwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Sendecki ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczący zespołu d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego). Działa w zespole organizaującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 20:43:27 - DOKTORZE, PAŃSKIE PYTANIE MNIE ZASKOCZYŁO
  Oczywiście, że Panu Prezydentowi i Wszystkim - bedzie zapewniona ochrona. Dlaczego Pan w ogóle podważa nasze czyste intencje?
 • @Eugeniusz Sendecki 05:25:38
  Witam!

  Wydaje mi się, że Autorytet Głowy Państwa wymaga innej Oprawy, więc zdziwię się, jeśli zgłosi się, aby zainicjować krojenie prosiaka- bo bądź co bądź ma to raczej charakter pikniku....
  Wiele Osób dąży do tego aby Autorytet Głowy Państwa ściągnąć do "parteru"- i bardzo dobrze, że Pan Prezydent ma poczucie GODNOŚCI GŁOWY PAŃSTWA. Nie, żeby nie mógł uczestniczyć w piknikach, ale dzisiaj jest Święto Narodowe..
  I nie jest prawdą, że nieobecność pana Prezydenta na owym pikniku znaczyć będzie odcięcie się od Osób wspierających Pana Kukiza...
  Również Pan Kaczyński nie musi "żebrać" o wsparcie lub nie przemówieniem na tym spotkaniu.
  Nie obniżam bynajmniej rangi tego gromadzenia, nie będę jednocześnie podnosiła jego rangi do uroczystości o randze Zgromadzenia Narodowego.... Pozdrawiam. Helena

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej