Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

DRUGI PADEREWSKI POD POMNIKIEM DMOWSKIEGO 11-11-2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ludwik Wasiak nazywa sławnego muzyka i polityka drugim Paderewskim, co budzi aplauz zebranych. Wszyscy czujemy się ważni i docenieni przez Los - że dane jest nam dotknąć przysłowiowego ewangelicznego frędzla u płaszcza znamienitej osoby.

11 listopada 2015 - Paweł Kukiz przychodzi na Plac Na Rozdrożu sam, bez świty i ochrony. Pojawia się niepostrzeżenie, ale zauważony jest przez specjalną czujkę Polskich Drużyn Strzeleckich. Składa wiązankę, która obok charakterystycznej wiązanki od kibiców Legii Warszawa jest najokazalszym wieńcem tego dnia w tym miejscu.

Słynny muzyk i polityk polski pod pomnikiem Dmowskiego po złożeniu wiazanki przyjmuje gratulacje od narodowców i patriotów. Ludwik Wasiak nazywa muzyka i posła drugim Paderewskim, co budzi aplauz zebranych. Wszyscy czujemy się ważni i docenieni przez Los - że dane jest nam dotknąć przysłowiowego ewangelicznego frędzla u płaszcza znamienitej osoby. Jest ciepła narodowo-demokratyczna atmosfera. Niestety wiatr przeszkadza w postawieniu repliki Krzyża z Giewontu. Konstrukcja połozona jest za pomnikiem, na trawiastym skwerze wśród drzew.

Za sprawy polityczne na naszym zgromadzeniu odpowiada Wiceprezes Stronnictwa Pracy) Grażyna Wasilewska-Miernicka, która składa gratulacje Panu Pawłowi na okoliczność dostania się do Sejmu i wprowadzenia tam 42 wartościowych posłów narodowości polskiej. Padają pytania o poparcie dla rządu Premier Szydło i o Krzyż przed pałacem prezydenckim. Świętujący lider Kukiz'15 nie chce odpowiadać z oczywistych dyplomatycznych powodów. Naciskam osobiście na polityka, żeby dopuscił telewidzów TELEWIZJI NARODOWEJ do tajemnic politycznych, mamy przecież prawo być w pierwszym obiegu informacyjnym. Genialnie omija natarczywe pytania celebryty Andrzeja Hadacza. Z uśmiechem.

Wszyscy sobie robimy selfie (zbliżeniowe zdjęcie, auto-fotografię rozsyłaną potem znajomym przez internet). Miły akcent na poczatek dnia.

TUTAJ; film opowiadający o zdarzeniu;

Nazajutrz odbieram telefon od Piotra Rybaka, który bardzo krytycznie się kolejny raz odnosi do calej działalnosci Pawła Kukiza. Umawiamy się na szczerą rozmowę przed kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ na ten temat.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień, przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powazek Wojskowych, za co przesladuje go warszawska masoneria, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Podczas procesów ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej (zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Sendecki ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

 

KOMENTARZE

 • Kolęda. Ksiądz proboszcz już się zbliża - Paweł Kukiz i Piersi - warto posłuchać
  https://www.youtube.com/watch?v=WR8-6MiAhkY


  Patrioci zgromadzeni przy pomniku permanentnie nie słuchają nawoływań Watykanu i byłego papieża, a dzisiaj świetego JPII
  i wszędzie instalują krzyż - symbol także Kościoła ktolickiego, który był od zawsze antypolski, antynarodowy i antypaństwowy.

  Materiały IPN BU 0449/9 t.5, s.12-14

  Notatka informacyjna

  (…) Watykan pragnie, aby te uroczystości (obchody 1022-lecia w Częstochowie w 1988r. – D.K.) nie przybrały charakteru n a c j o n a l i s - t y c z n e g o i dlatego Episkopat Polski będzie usiłował im nadać profil ściśle religijny i spokojny.
  .........
  Inspektor Wydz. XIV
  Dep. I MSW
  Ppor. S.Żyrda
 • spiewał grajek wzruszony /czym?/ wczoraj w kne-sejmie
  Ksiądz proboszcz już się zbliża
  Już puka do mych drzwi
  Pobiegnę go przywitać
  W mym ręku wino drży
  O szczęście niepojęte
  Ksiądz sam odwiedza mnie
  Sąsiedzie wspomóż rentą
  Bym mógł pokazać się
  W spiżarni trzymam koniak
  W lodówce wódki dwie
  Pobiegnę po kieliszki
  Ksiądz lubi napić się
  O szczęście niepojęte
  Ksiądz wypił flaszki dwie
  Sprowadzę go po schodach
  Bo sam wywróci się
  Ksiądz wziął do ręki kredę
  Napisał K plus M plus B
  Na dole ministranci
  Już niecierpliwią się
  Otwieram drzwi Toyoty
  Ksiądz proboszcz chwali mnie
  W swej Nysce policjanci
  Życzliwie śmieją się
  Ksiądz ruszył z piskiem opon
  Nie zdążył uciec kot
  Zahaczył światełem o słupek
  I wyrżnął bokiem w płot
  Ach płaczą parafianie
  Co widzieli wypadek ten
  Toyota dużo kosztuje
  Znów trzeba dać na mszę
  dodaj akordy
 • @Rzeczpospolita 12:22:59 - NO ZARAZ? PANIE DARIUSZU?
  P.T. Dariusz Kosiur
  Bo ja czegoś nie rozumiem. Pańskiej postawy nie rozumiem. Pan nas chwali za to, że byliśmy życzliwi wobec Kukiza pod pomnikiem, czy Pan nas gani? Pan chce nam podziękować i poprzeć anty-klerykalną piosenkę, czy zganić? Kukiz dobry, czy niedobry?
  Proszę o jasny wykład Pańskiej myśli, bo ja się gubię.
 • no nie róbcie jaj...
  porównywanie Kukiza do Paderewskiego, to jakby porównać kozią rzyć do waltorni :))) (copyright by @Jinks)
 • @Eugeniusz Sendecki 12:56:04
  Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa.

  Każdy może złożyć kwiaty pod pomnikiem R.Dmowskiego, ale przez to nie staje się polskim narodowcem.

  P.Kukiz wykonał ironiczną, sarkastyczną piosenkę n/t Księży, pośrednio dotyczy to i instytucji Kościoła. Dzisiaj P.Kukiz opowiada się za Polską katolicką. Składa kwiaty pod pomnikiem, ale rok temu śpiewał z Żydami na Majdanie.

  Teraz Pan, Panie Eugeniuszu i pańscy Koledzy - ciągle obnosicie się z krzyżem przy okazji narodowego święta i chcecie krzyż - czytaj Kościół - wkomponować w narodowy ruch, w narodową tradycję mimo, że Kościół odżegnuje się od kwestii narodowej, nacjonalistycznej, czego dowodzi notatka oficera SB ze zbiorów IPN.

  Cały ten pasztet jest niestrawny.
 • @
  Ciekawe.
  Człowiek który walczy z masonerią, za bohatera uznaje człowieka, który sam należał do masonerii.......
  Na dziś potrzeba coś innego. Ani sanacja ani endecja nie obroniły Polski przed żydowską supremacją.
 • Wyłączyć net Gienkowi....
  Gienek, to już całkiem ocipiał. Porutę ino Narodowcom robi, tymi swemi histerycznymi akcjami i przejaskrawionem krasomówstwem. Powinien mu sąd koleżeński karę za nieumiarkowanie w słowach wymierzyć.

  Że Kukiz jak Paderewski jest? Może chodzi Genkowi, że obaj z przodu łba łysinę mają, jak kolano.
 • @trybeus 14:47:48
  Clemenceau do Paderewskiego; więc jest Pan teraz premierem Polski, mój Boże, co za upadek
 • @Pan podporucznik 16:04:12 - NIE OBRAŻAJCIE GENERAŁA WASIAKA
  Proszę Was, Poruczniku - nie piszcie jak pijecie. Bawcie się tańcząc, nie pisząc. Strasznie mi się ten Wasz wpis nie spodobał. Bardzo mi przykro.
  Przede wszystkim - toście nie dojrzeli, że "drugim Paderewskim" mianował Pana Pawła sam Generał Wasiak. Uczyniliście tym swoim wpisem wielką przykrość Panu Generałowi, żeście tego nie zauważyli. No i żeście nie złożyli należytych gratulacji Panu Brygadierowi PDS Ludwikowi Wasiakowi. Tym samym żeście zasłużyli na degradację i przeniesienie z grona oficerów do podoficerów.
  Spocznij.
  =========
  Wyłączyć net Gienkowi.... // Gienek, to już całkiem ocipiał. Porutę ino Narodowcom robi, tymi swemi histerycznymi akcjami i przejaskrawionem krasomówstwem. Powinien mu sąd koleżeński karę za nieumiarkowanie w słowach wymierzyć. // Że Kukiz jak Paderewski jest? Może chodzi Genkowi, że obaj z przodu łba łysinę mają, jak kolano. // nadużycie link skomentuj usuń // Pan podporucznik 13.11.2015 16:04:12
 • @Eugeniusz Sendecki 20:32:47 -Już myślałem, że doktor spoważniał, podejmuje prezydenta,
  A tu znów podejmuje hadaczowych agentów na miarę meneli z budki pod piwem:((( Smutno mi się zrobiło.)
 • @Eugeniusz Sendecki 20:32:47 -Śpiewa paderewski obecnych czasów. -Zaprawdę, nisko upadła kulturaw obecnym czasie..,:)))
  https://youtu.be/eXVVqRx4OLE
 • Genek, toś ty też generał, że degradujesz?
  Ten Waciak, generał, co to nóż fiński przy pasku nosi miast broni osobistej, to jakiś oszusta jest. Któren prezydent go mianował? Bolesław Wałęsa chyba, albo może Stolzman. Ale niech tam, niech się bawi w wojsko dziadek, może jaki pożytek z tego wyniknie, bo w końcu patriotyczne to zabawy, choć groteskowe mocno.

  Tylko żeś ty, Genek, Krzyż w krzaki ciepnął jak śmieć a sam się komórką poleciałeś bawić, to już grzech jest. Ostawiľbyś ty lepiej symbol nasz święty, bo do waszych bebechów tłustych i jarmarcznych pokrzyków nijak Drzewiec nie pasuje...
 • @Eugeniusz Sendecki 20:32:47 -Kolejny Tekst Idola około 20% polaków (wynik wyborów prezydenckich)
  Jade, jade na motorze,
  wiater mi owiewa twarz.
  Mam na sobie czarne spodnie,
  a na brzuchu czarny pas.

  Biere każde auto z boku,
  nikt dziś do mnie nie ma szans.
  Błyszczy sie na słońcu motur,
  a na ramie wisi kask.

  Czy mnie słyszysz? Jade do ciebie
  Uuu-jeee

  Czarny kot mi przebiegł droge,
  już żem go na kole mioł.
  Ale uciekł mi na pole,
  Ino z buta żem mu doł.

  Ryk motoru mnie podjarał,
  linke gazu w ręce mom.
  Jeszcze tylko cztery wioski
  i u ciebie bede stoł.

  Czy mnie słyszysz? Jade do ciebie
  Uuu-jeee

  Hej dziewczyna rób zagryche,
  flaszke ja w kieszeni mom.
  Wypijemy, pojadymy,
  wiater poprowadzi nos.

  Mówią żem jest paranoik,
  a ja nie przejmuje się.
  Jade co fabryka dała,
  jade jade do ciebie.

  Czy mnie słyszysz? Jade do ciebie
  Uuu-jeee

  Czy mnie słyszysz? Jade do ciebie
  Uuu-jeee

  Rozjebałem sie na drzewie,
  z ust mi cieknie gęsta krew.
  Wiem, karetka nie przyjedzie,
  flaszka pękła, a to pech.
 • @moher 21:46:50 -Wypowiedź idola 20% Polaków;
  http://disneyland.neon24.pl/post/123799,jak-nisko-moga-upasc-zmanipulowani-wyborcy
 • .
  https://youtu.be/bLWmIte4QL0
 • Doc. J. Kossecki o K. Morawieckim i Kukiz15
  https://youtu.be/Ism15xFCvEI?t=42m10s
 • @moher 22:08:30
  bo Pawełek to nie wiadomo, czy lubi muszelki, czy kiełbaski :)))...a Hadacz (muszelka) był w pobliżu :)))

  ...kurwa, co za towarzystwo ...ja pierdolę...Pawełek muszelka/kiełbaska i Liroy porno-men :))kurwa (p)osły...skutecznie zastępują Bęgowskiego (chyba) kastrata...

  jak rzyć ???
 • @PontoSarmata 22:49:51
  cosik jakiś taki deliryczny ten docent :))
 • @trybeus 23:03:09
  Tak, osłabł w tym roku. Skarżył się, że jego Akademią NAI interesuje się jakaś nieżyczliwa sekta. Bandyci boją się jego nauk.
 • @trybeus 22:54:03. Robić swoje, obnażać głupotę.
  -Choć nieraz rzeczywiście ręce opadają.
 • @trybeus 22:54:03
  Amerykanie na 4 JULAY grylują!!! a u nas na 11 Listopada pan Genio pod pomnikiem sobie też troszku podgrylował a raczej zachajdaczył.
  No cóż kazdy świętuje jak "ÓMNIE"
 • DRUGI PADEREWSKI
  Chodzi oczywiście o Zbigniewa Skatulskiego! ;]
  zresztą jest uosobieniem Paderewskiego, Dmowskiego, Niewiadomskiego i Doboszyńskiego jednocześnie
 • @WandalVeni 08:40:33
  https://www.youtube.com/watch?v=zc9s8QCiM58

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej