Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

JEST JUŻ KRZYŻ! JEST JUŻ KRZYŻ! JEST JUŻ KRZYŻ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prominentny polityk lewicy zwraca się do Andrzeja Hadacza, aby ten stanął na czele przeciwników Krzyża, który ma znowu pojawić się przed pałacem prezydenckim. Pan Andrzej stanowczo odmawia i doradza - żeby lewicowcy wzięli sobie za lidera Tarasa.

 - Nie będę występował przeciwko Krzyżowi na pewno - mówi Hadacz odkładając komórkę. Jak tylko Krzyż z Kościoła Świętej Anny powróci na Krakowskie Przedmieście, pojawię się tam i nakręcimy z TELEWIZJĄ NARODOWĄ piosenkę "Jest już Krzyż!" - kontynuację słynnego przeboju "Gdzie jest Krzyż?". Będziemy mieli miliony wejść - marzy Hadacz, poprawiając słynną czapkę golfówkę.

   Siedzimy w "Ojczystej" przy Krakowskim Przedmieściu, leci mecz Polska-Czechy, jest gwar, pełno młodych ludzi. Właśnie padł drugi gol dla Polski. Hadacz się uśmiecha, pociera palcami niby licząc pieniądze.
 - Patrz Pan, jak oni umieją liczyć. Liczą, że coś ugrają tą akcją przeciwko Krzyżowi. W sumie ja nie mam nic przeciwko, żeby Lewica zrobiła wiec przeciwko PiS-owcom z Rządu. Wie Pan, jaki jestem na nich cięty. Ale ja nie jestem frajer, zeby dawać się wplątywać w wojnę religijną. Teraz się liczą konkrety. PiS-owcy dobrobyt dla Polski mają zrobić. W tym im nie będę przeszkadzać. Jak by lewicowcy zrobili wiec, to bym przyszedł i jechał na PiS-owców całą parą - na korzyść dla Narodu, ale nie przeciwko Krzyżowi.

   Siedzimy w "Ojczystej", oglądamy mecz. Omawiamy inne ważne sprawy państwowe i polityczne. Nad Krakowskim Przedmieściem zapada noc listopadowa, jest dżdżysto. Gdzieś w oddali, nierealny majaczy Paryż, do świadomości społeczeństwa dobijają się głuche wieści o kolejnym ataku bisurmańskich hord na Europę.
Hadacz sączy herbatę, zamyśla się.

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

 

KOMENTARZE

 • HADACZ ZOSTAŁ ..CELEBRYTĄ TELEWIZJI NARODOWEJ!?
  Eugieniusz Sendecki dobry człowiek skupia się jednak na Hadaczu a inne ważne dla Polski sprawy zaniedbuje....Jest nowy Rząd , rusza do działania i moim zdaniem trzeba nagłaśniać problemy WAŻNE dla przeciętnego zjadacza chleba a nie zaczynać wraz z Hadaczem - celebrytą ataki na PIS!?
  Zobaczmy wpierw, co dobrego z dzialań tego Rządu wyniknie w najbliższym czasie!?
  Redaktorze Sendecki przestańcie pompować Hadacza i wezcie się za POWAŻNE PROBLEMY POLAKÓW!?

  redaktor Slawomir Ziembiński
  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  www.prezydentbezpartyjny.pl
 • @CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA 06:43:42
  Drogi Sławku
  Przecież napisałem, że omawialiśmy "inne ważne sprawy państwowe i polityczne"? A widzisz. Ty jednak nie doczytałeś i mnie głupio oskarżasz, niewinnego.
  Kilka razy pisałem, że mam sprawę ze Szpitalem Wolskim, że wykryłem aferę ołówkową - i co z tego? Nie zainteresowałeś się. A przecież systemowe fałszowanie dokumantacji medycznej dotyczy również Ciebie. Jak śmiesz mnie oskarżać, że się "nie wziąłem za poważne sprawy Polaków"?
  Na razie z działań obecnego Rządu wynika to, że nikt od Beaty Szydło nie doradził Andrzejowi Dudzie wyrzucenia Marka Balickiego z rady przy prezydencie. Tu nie ma co czekać, to trzeba mocną potrząsnąć Ministrem Radziwiłłem i się domagać sprawiedliwości. To wielki wstyd dla PiS-u - ta fucha Balickiego przy Dudzie.
  Wiecie co, Czerwony Korsarzu? Bardzoście mnie zeźlili tym swoim wpisem niezasadnym.
  [pogrąża się w żalu nieutulonym z powodu padnięcia ofiarą napaści niezasadnej]
 • "Hadacz się uśmiecha, pociera palcami niby licząc pieniądze."
  -"Ale ja nie jestem frajer, zeby dawać się wplątywać w wojnę religijną. Teraz się liczą konkrety." "-Jak by lewicowcy zrobili wiec, to bym przyszedł i jechał na PiS-owców całą parą"... ---Mało płacą, chcą poparcia za frajer? -Odpędzeni od koryta, to i pieniądze muszą oszczędzać. Pan Andrzej ma rację. -Wcale mu się nie dziwię, że pociera palcami. -Za darmo umarło. -Trzeba się cenić. -;))))))))))))))))))))))))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:32:32 [pogrąża się w żalu nieutulonym z powodu padnięcia ofiarą napaści niezasadnej]"..
  -No właśnie Doktorze. -Pada Pan ofiarą agentów w rodzaju Hadacza. -Ciekawe, czy tylko z braku rozeznania, naiwności dobrego serduszka, czy z premedytacji?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej