Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PIOTR RYBAK NĘKANY, BO WSKAZAŁ NA SOROSA WINNEGO INWAZJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Charakterystyczną manipulacją Newsweeka i innych "polskich" mediów jest zatajenie - że płonącą kukłą był nie jakiś tam żyd ale multimiliarder George Soros. Rybak jest też oczerniany jako rzekomy sprawca konfliktów wewnątrz Ruchu Oburzonych.

Piotr Rybak opowiada jak na demonstracji w obronie Europy wskazał na Georga Sorosa - multimionera o nieustalonych powiązaniach pro-WASP-owskich i/lub syjonistycznych jako na winnego inwazji islamistów na nasz chrześcijański kontynent. 18-go listopada 2015 podczas manifestacji narodowców we Wrocławiu dokonał prowokacji intelektualnej instalując płonącą kukłę Sorosa, która przenosiła ogień na katolicki Krzyż. Od tego czasu jest nękany przez nieznanych sprawców podających się za polskich policjantów, ale wyglądających na funkcjonariuszy Mossadu.

Na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ Rybak zdaje sprawozdanie jak był nękany w sobotę 21-go listopada podczas katolickiego protestu przeciwko pornografii w teatrze wrocławskim. Był tam z działaczami KORWiN, ONR-u i innych organizacji narodowych (polskich).

Piotra Rybaka zaatakowaly masońskie media, wśród których bryluje pro-WASP-owski Newsweek. Charakterystyczną manipulacją Newsweeka i innych tzw. polskich mediów jest zatajenie - że płonącą kukłą był multimiliarder George Soros. Jak to często bywa "polskie" media zapominają o niewygodnych faktach podkreślając te które bronią stawiane przez nie tezy. Jakie przesłanie chciano puścić w eter? Że prawicowo nastawiony Polak spalił kukłę zwykłego żyda. Czy Soros to zwykły, szary, przeciętny żyd? Piotr Rybak jest również oczerniany jako rzekomy sprawca konfliktów wewnątrz Ruchu Oburzonych.

W najbliższym czasie Piotr Rybak wraz z adwokatem udadzą się na policję wyjaśniać sprawę ataków Mossadu na Chrześcijaństwo.

TELEWIZJA NARODOWA będzie na bieżąco informowała o walce Piotra Rybaka o Chrześcijańską Europę.

Tutaj - film z wypowiedzią Piotra Rybaka o sytuacji;

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • "Prawie " gniew-ko
  prawie "Syn Rybaka".Aj waj i do przodu.
 • @kfakfa 13:08:39 - TEŻ LUBIĘ TEN FILM BOHDANA PORĘBY
  Dziękuję, że Pan wiąże nasz opór z tą świetlaną polską postacią. Wiem, że syjoniści WASP-owscy bardzo Poręby nie lubią. Za życia i po śmierci. Tak jak Piotra Rybaka.
  ==========
  "Prawie " gniew-ko // prawie "Syn Rybaka".Aj waj i do przodu. // nadużycie link skomentuj usuń // kfakfa 22.11.2015 13:08:39
 • A co robił generał Waciak?
  A czy pan generał z własnego nadania, Waciak, też tam z wami był? Jeśli tak, to czemu nie spaliliśta Sorosa, ino jego kukłę? Czy ty, Genek, jesteś jaki czarownik woodu, czy polski bojownik?

  Mało to w Najjaśniejszej żydłaków zdradzieckich do palenia, zamiast kukiełek? Szechtera byście w jego bloku odwiedzili i podpalili, Buchholza byśta podjarali albo panią Grundbaum. To by dopiero czyn był patriotyczny, poważnego człowieka godny.
 • @Pan podporucznik 15:35:03 - CZY WYŚCIE DO RESZTY OGŁUPIELI?
  Podpalać Buchholca i Grundbauma? A co oni Wam złego zrobili? U nas w rejestrze przestępców antypolskich nie figurują. Mamy taką czarną listę.
  [tu głasnął się po mapniku, z którym się nie rozstawał]
  [przechowywał w tym mapniku dokumenty najwyższej wagi]
 • ........
  Uczono mnie "co wolno wojewodzie to nie tobie....Pan Rybak to nie wie do kogo pije? To się dowie . Posiedzi to zmądrzeje!! Więksi i mądrzejsi głowy tracili .
 • @klementyna 16:05:47 - PIOTR RYBAK JEST PRZYGOTOWANY NA SMIERĆ
  To dzielny Polak.
  Nie straszny jemu Soros, ani nikt inny. On się tylko Boga boi.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:19:01
  Panie zginąć to każdy może ! I co z tego? Zginęło nas miliony !
  Historii pan nie znasz ten człowiek też? Po co nam trupy?
 • Mały problem w tym,
  Że nikt nie wie, ze to miała być kukła Sorosa. Nawet ewinia, która entuzjastycznie opisywała to zdarzenie, napisała, ze ta kukła to był ,,Gość" trzymający flagę EU i że spłonął razem z podpaloną flagą. Skoro ona o tym nie wiedziała, że to była niby kukła Sorosa, trudno się dziwic, że inni też nie mieli o tym pojęcia.
  Na ogół, jeśli ktoś pali czyjąś kukłę, to ta kukła jest podobna do danej osoby, tak aby nikt nie miał wątpliwości, o kogo chodzi. Podejrzewam, ze napis na kukle też by rozwiał wszelkie wątpliwości; ani jedno, ani drugie nie miało tutaj miejsca, a kukła wyglądała jak zyd ortodoksyjny: pejsy, czarny płaszcz i czarny kapelusz. Soros tak nie wygląda.
 • @Lotna 18:13:58 - A JEDNAK TAK WŁAŚNIE TWIERDZI PAN RYBAK
  CIEKAWE, CZY PROKURATURA DA JEMU WIARĘ?
  Uważam, że bardzo trafnie wskazał na parawan stosowany przez masonerię WASP-owską i przez komunistów. Zgodnie z dyrektywą Józefa Stalina i innymi dyrektywami ludobójców komunistycznych i masońskich - ukrywają swoje działania za parawanem semityzmu.
  Właśnie Pan Rybak przygotowuje memoriał do Gminy Żydowskiej we Wrocławiu, w korym zwraca się o odcięcie się od Sorosa i masonerii WASP-owskiej. Tekst jako pierwsi opublikujemy na NEonie, a potem na fejsbuku,
 • ------ MORDERCY w glorii
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/clintonowie-zebrali-3-mld-dolarow-wspomagaja,99,0,1961315.html
 • @Eugeniusz Sendecki 18:28:30
  Podejrzewam, ze pan Rybak popełnił głupotę, a teraz stara sie naprawić swój błąd: ten memoriał do gminy żydowskiej powinien zostać wystosowany zanim jasno określona kukła jako Soros została spalona, a nie po spaleniu kukły wyglądającej jak przeciętny ortodoksyjny zyd.
 • @Lotna 19:31:52
  Przecież to już taka parodia,że polski goj ,by zamanifestować swoje obrzydzenie chazarem-satanistą ma w/g autora "podanie " składać do gminy wyznaniowej, w przeciwnym razie wojna pewna i wkroczy do POlin Bundeswehra i Mossad zrzuci chałaty z karków...
 • Panie Eugeniuszu,
  skoro spektakl "Śmierć i dziewczyna" nazywa się wydarzeniem artystycznym usprawiedliwiając tandetę, to wystąpienie pana Rybaka można z powodzeniem nazywać artystycznym happeningiem.
  Pozdrawiam.
 • Panie Eugeniuszu, Pan udaje, kpi, czy manipuluje jak całe to towarzystwo sterowane pzrez syjonistów we Wrocławiu?
  Przecież to jawna nienawiść i prowokacja - pański Bóg niczego nie jest w stanie Panu podpowiedzieć?

  Syjonistyczna zgnilizna (nie wyłączając Kościoła) wznieca nienawiść do muzułmanów, którzy są imigrantami nie z własnej woli, ale z powodu zbrodni popełnianej na nich przez Międzynarodowego Żyda (USA).

  Jednocześnie syjonistyczna zgnilizna posługująca się swoją agenturą (wszyscy przemawiający we Wrocławiu i palący kukłę Żyda) dokonują prowokacji, której celem jest wprowadzenie cenzury na niezależnych portalach internetowych.

  Jednym głupim Sorosem chce Pan zamulić mózgi katolikom i niewierzącym w żydowski Kościół, ale wierzących w Boga?

  Pan Rybak, przedsiębiorca, którego żydo-reżim doprowadził do ruiny jakoś nieźle żyje z wiecowania po Polsce, pali kukły Żydów, stoi na trybunie obok rydzykowego prelegenta prof. T.Marczaka - na tę manifestację dostali przecież pozwolenie od władz miasta.
  A takiego marnego Stowarzyszenia WPS sąd zarejestrować nie chciał -?
 • @Pan podporucznik 15:35:03
  :)))))))))))))))
 • @Lotna 18:13:58
  mało artyzmu...

  ...wystarczył tylko czarny płaszcz z kapturem :))

  http://www.therightplanet.com/wp-content/uploads/2013/11/darth-soros.jpg
 • @
  Ponownie, PRZECIW paleniu kukły i W OBRONIE ŻYDÓW stanęli: herbu Grabie, klementyna, Dariusz Kosiur.

  Czekam na: עִירָא ("ireneusz"), Bogusława Jeznacha, Marka Noe (po żydowsku czyta się od prawej do lewej), i wk..wionego.
 • @Zdzich 22:29:54
  No i mamy problem.
  Z polskiego narodowego punktu widzenia większym przestępstwem jest stanąć w obronie Żydów (co w moim komentarzu nie ma miejsca - trzeba tylko rozumieć co się czyta), czy - jak w pańskim przypadku - razem z Żydami i Kościołem opluwać PRL okresu 1956-80, która była polskim państwem?
 • @Zdzich 22:29:54
  I co ciekawe, a zdarza się to nie po raz pierwszy w Pana komentarzach, że gdy wskazuje się na dość oczywistą żydowską prowokację w wykonaniu lansowanych przez żydostwo nowych autorytetów dla Polaków, Pan zarzuca tym, którzy prowokacje obnażają, właśnie obronę syjonistycznych Żydów.

  Panie Zdzichu,
  musi Pan sobie wymyślić nowy nick, ten obecny - obrońcy Kościoła i wroga Żydów - już się zużył, jest niewiarygodny.
 • @Rzeczpospolita 00:31:04
  "Panie Zdzichu,
  musi Pan sobie wymyślić nowy nick, ten obecny - obrońcy Kościoła i wroga Żydów - już się zużył, jest niewiarygodny."

  A to ciekawe!... panie Rzeczpospolita... naprawdę :)
  A co tam w PiS w Otwocku słychać? największy wrogu? hę??
  W następnych wyborach pewnie, przedtem oczywiście odsądzając od czci wszystkich głosujących też Pan z tej listy wystartuje?

  Dla mnie jest Pan prowokatorem, który ma na to przyzwolenie i próbuje w ten swój "antysyjonizm" wciągnąć uczciwych Polaków..
  Ja bym osobiście przed Panem ostrzegała wszystkich komentujących u Pana... sorry tak Pana odbieram a jak Pan doskonale powinien wiedzieć jesteśmy od "unych" jako Polacy duuuużo inteligentniejsi...

  pozdrawiam
 • @Astra 00:52:03
  "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" - zna Pani to przysłowie?

  Jeśli je Pani zna, to z pewnością wie, co o niej myślę.

  I jak widać nawet nie trzeba precyzyjnie uderzać, wystarczy rzuć argumentem byle gdzie i odzew jest - znaczy musi być celny i boli. A ponieważ Polacy są inteligentni, co Pani słusznie zauważyła, więc zdanie o Administratorach Neon24.pl już pewnie sobie wyrobili.

  Nieszczęsna Niewiasto, oto fragment mojego niedawnego tekstu adresowany także do Pani:

  "To w IIIŻydo-RP jest możliwa telewizyjna kampania nienawiści i pomówień wobec kandydata w wyborach samorządowych, ponieważ prezentuje odmienne poglądy niż dopuszczalne w żydo-mediach.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

  Musiało to bardzo zaboleć Żydów i filosemitów (także tu, na portalu Neon24.pl), że ktoś mówiący prawdę o żydo-reżimie ma czelność startować z list PiS, bo do kampanii nienawiści wobec kandydata zastrzeżeń nie mieli. Żaden z nich nie zauważył, że TVN24 systematycznie podgryzający PiS, a wychwalający PO, staje ramie w ramię z PiS ponad żydowskimi podziałami w obronie zwalczanego przez siebie PiS, gdy przeciw nim staje Polak."

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/127474,prawo-w-zydowskim-wydaniu-to-fikcja
 • @Rzeczpospolita 01:28:58
  "gdy przeciw nim staje Polak"

  Taaaaaa.... Polak - obrońca ZUS i jarzma na ponad 80% :DDDD

  A co do materiału TVN to nie wyglądał jakby PiS i TVN stały po tej samej stronie. Wyglądało to na ośmieszenie PiS przez TVN. Dzięki Pana postawie. Wykorzystali Pana w walkach między stronnictwami. I przyprawili "gębę".

  Ja Pana pozdrawiam.
 • @Rzeczpospolita 00:31:04
  Uprawia Pan niesamowite przekręty i wykręty usprawiedliwiając swoją nienawiść do polskich patriotów i Kościoła, czyli 98% Polaków. Przede wszystkim, gdyby Pan miał czyste sumienie i odrobinę polskiej przyzwoitości w sobie, te wykręty nie miałyby zastosowania.
  Tymczasem, z obrzydzeniem i pogardą, adresuje Pan swoje kometarze do "syjonistycznej zgnilizny (NIE WYŁĄCZAJĄC KOŚCIOŁA)" - Rzeczpospolita 21.11.2015 16:01:20 - czym, wg Pana my-Polacy jesteśmy.
  A skoro my-Polacy jesteśmy "syjonistyczną zgnilizną", to czym Pan jest, że z takim uwielbieniem Pan do nas pisze? Rabinem?
  Zahacza to o drugą kwestię, czyli pańską pogardę dla rządow PRL'u i tzw. PRL'u BIS udając solidarność z Polakami. Tymczasem Pana pograda wynika z pozycji: "należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce." - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
  POLSKA pogarda, natomiast, wynika z tego, że żydo-bolszewia mordowała Katolików, czyli tych, których Pan również chciałby widzieć "wiszących na krzyżu". Widzimy tutaj Pana pełną tożsamość z
  żydo-bolszewią(!); po czym zadaje Pan pełne naiwności i głupie pytanie: dlaczego my-Polacy "opluwamy PRL okresu 1956-80", dodając, że ta PRL "była polskim państwem".
  Otóż:
  Nawet encyklopedia podaje, że Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) była nielegalnym państwem satelickim ZSRR powstałym na bazie sfałszowanych przez aparat policyjny (Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego podporządkowane PPR) "wyborów", przy bezpośrednim udziale funkcjonariuszy NKWD.
  Statut tego "państwa" PRL odwoływał się do "idei komunizmu" i "nauk marksizmu-leninizmu", czyli była to na 100% żydo-komuna!
  Wszyscy czołowi prominenci Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego byli komunistami pochodzenia żydowskiego. A działo się tak nieprzypadkowo, lecz zgodnie ze stałą zasadą Pana mentora K.Marksa podporządkowującą sobie ludzi na bazie niszczenia ich uczuć narodowych i, przede wszystkim, religii!
  Od swego powstania, po dzień dzisiejszy, żydo-komuna PRL'u i PRL'u BIS zaangażowana jest w uśmiercanie Polaków (95% to Katolicy): księża, inteligencja, pracownicy Stoczni, górnicy, synowie Kuklińskiego, Popiełuszko, Polacy w Afganistanie, itd. itd.
  Do tego polityka lat PRL'u i PRL'u BIS to debaty parlamentu izraelskiego na terenie Polski, kryzysy gospodarcze, cła antydumpingowe, jedzenie na kartki, reglamentacja paszportów (tylko dla dzieci partyjnych, gdyż ich ojcowie "polską uczelnią by się nie zhańbili"), masowe ucieczki Polaków za granicę (w tym Kosiur, Sikorski, Rotfeld, Buzek, K. Szczerski), puste sklepy i zadłużenia (Gierek!) - tyle w wielkim skrócie.
  My-Polacy = Kościół opluwamy to sztuczne "państwo" w rękach Żydów od czasu jego powstania do dzisiaj, natomiast Pan chwali najpodlejszy jego okres przed r.1980.
  Spalenie kukły Sorosa nie było "prowokacją". To był całkiem popularny wyraz sprzeciwu polskich patriotów przeciw hegemonii Żydów, w których to obronie Pan stanął (nie po raz pierwszy).
  "Syjonistyczna zgnilizna posługująca się swoją agenturą (wszyscy przemawiający we Wrocławiu i palący kukłę Żyda) dokonują prowokacji. Jednym głupim Sorosem chce Pan zamulić mózgi katolikom" - Rzeczpospolita 22.11.2015 21:00:36
  Innymi słowami, POLSCY PATRIOCI zademonstrowali wolność wypowiedzi, za co wyzwał Pan ich od "żydo-katolików" i "syjonistyczną zgnilizną"!
  Niestety, Pan jest tym, kóry utożsamia się z mordercami Polaków i krzyczy "szkoda, że tak mało" ofiar, co udowdniłem pańskimi własnymi wypowiedziami. (Mam ich więcej!)
  Przynjamniej w okresie wystawiania pomników syndykatom zbrodni Jaruzelskiego i Kiszczaka, proszę nie zmieniać nicka. "Rzeczpospolita" rzeczywiście jest tym czym była i czym jest obecnie, po prostu sztucznym państwem żydo-komuny; państwem, które Pan promuje, oraz państwem, któremu polscy patrioci się przeciwstawiają.
 • Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji...
  Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia liczby imigrantów. Szef organizacji Josef Schuster powiedział dziennikowi "Die Welt", że uchodźcy pochodzą z kręgów kulturowych, w których nietolerancja jest na porządku dziennym.(AJ WAJ, AJ WAJ!)...- Wcześniej czy później nie unikniemy wprowadzenia limitu - powiedział Schuster w wywiadzie dla "Die Welt". Jego zdaniem władze powinny kontrolować, kto wjeżdża do kraju.

  Schuster wskazał na problem integracji imigrantów. - Wielu uchodźców ucieka przed terrorem stosowanym przez Państwo Islamskie, pragnąc żyć w pokoju i wolności. Równocześnie uchodźcy ci pochodzą z kręgów kulturowych, których stałym elementem są nienawiść do Żydów i nietolerancja - powiedział szef środowisk żydowskich w Niemczech.

  Jak dodał, problemem jest nie tylko podejście do Żydów, lecz także równouprawnienie kobiet oraz stosunek do homoseksualistów.

  Zdaniem Schustera przyczyną braku tolerancji nie jest islam jako religia lecz sytuacja w krajach pochodzenia uchodźców.

  Od początku roku w Niemczech zarejestrowano ponad 900 tys. imigrantów. Większość z nich pochodzi z Syrii, Iraku i Afganistanu.

  Centralna Rada jest głównym przedstawicielem liczącej ponad 100 tys. osób społeczności żydowskiej w Niemczech. Większość z nich przyjechała do Niemiec w latach 90. z krajów byłego ZSRR. Ps...Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji - no to już widzę koniec rządów Anieli Willkommen i lokaja od otwierania i zamykania ....drzwi w RE. Czekamy na powrót wielkiego króla Europy, sławnego interlokutora cara, "polityka" z miasta Zoppot. A boją się nie bezpodstawnie, w końcu Mahomet wyeliminował fizycznie żydów z Medyny: Po tzw. "Bitwie Rowu" Mahomet oskarżył Kurajza, ostatnie pozostałe w Medynie żydowskie plemię, o sprzyjanie mekkańczykom, i pomimo że po pierwszych walkach złożyło ono broń kazał stracić około 600 do 900 mężczyzn, a kobiety i dzieci sprzedać w niewolę...No to teraz Merkel będzie musiała paść na kolana. Jeśli żydzi czegoś chcą, to to musi być uczynione, ponieważ w innym przypadku okrzykną ją antycośtam..Żydzi finansując imigrantów strzelili sobie w głowę. Albo im strzelili inni żydzi. Oczywiście, że protestują gdyż przebudowa pustych synagog na meczety już ruszyła. Exodus żydów z Niemiec do Ameryki już trwa, co z kolei wkurza osiadłych tam bogatych żydów tak samo jak w latach 40-tych ub. wieku. A co na to GW, TVN, Polsat, Lewicka, Lis, Kraśko, Szczuka i t.zw prof. M. Środa i inne oszołomy? Czy ośmielą się nazwać tych żydów nazistami, rasistami i ksenofobami ? Ciekawe co na to parch Tomasz Gross, który kilka miesięcy temu pojechał na Polakach za -jego zdaniem-nieprzychylne nastawienie Polaków wobec imigrantów. Czekamy na ich słodkopierdzące wypowiedzi, bo jak widzę to na razie zaniemówili. Myślę, że czekają na wskazówki z Tel Awiwu.. Czyli od dziś, droga "polska" żydolewico, popieranie przyjmowania imigrantów islamskich to antysemityzm!!!. Wbij sobie to w głowę i zmieniaj front na antyislamski jak najszybciej!!!
 • Czym różni się żyd od Araba?
  Odpowiem na to pytanie. Pewien żydowski profesor zbadał genotyp współczesnych Izraelczyków i porównał z genotypem żydów z czasów Chrystusa. I co się okazało? że potomkami żydów z czasów Chrystusa są ... Palestyńczycy! Żydzi mieszkający w Izraelu mają zupełnie inne geny. W Izraelu w większości nie mieszkają żydzi tylko chazarzy, oni nic wspólnego z żydami nie mają. Przyjęli tylko wiarę, a tak to dzikie wschodnie plemiona. Nie było żadnego wygnania żydów Z Izraela. Rzymianie nigdy nikogo nie wypędzali, tylko sobie podporządkowywali. Żydzi na świecie, to osoby nawrócone na judaizm. Po powstaniu Izraela przyjechali jako potomkowie rzekomo wypędzonych. Ten profesor po opublikowaniu badań został przez władze Izraela skrytykowany, zgadnijcie dlaczego? Tam w Palestynie był także i taki okres, że Arabowie zmuszali żydów do przejścia na islam pod karą śmierci. Dlatego wielu Palestyńczyków to nawróceni na islam żydzi. Tam się szybciutko zasymilowali, tylko w państwach zachodnich jakoś nie chcą.
 • @Zdzich bez komentarza tym razem, obrazek powinien wystarczyć!
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/11/ekspotrujemy-araby.jpg?w=600
 • Lewacy niosą śmierć!!!
  Życie nie znosi próżni. Tam gdzie lewactwu neoliberałom i ideologom postmodernizmu udało się z sukcesem wyrwać narodom chrześcijańskie serce i wprowadzić dyktaturę wszelkiej maści mniejszości i dewiacji – wkracza wojujący islam. Wojna wdarła się do Europy, choć lewactwo nadal będzie przekonywać, że atak na Paryż to krwawy, ale jednak tylko incydent, który nie może prowadzić do jakichś szerszych nieuzasadnionych uogólnień. Oni wiedzą, że również mają niewinną krew na rękach. Wyśmiewani i nazywani oszołomami mądrzy ludzie już 30 lat temu przepowiadali, że Francja nazwana przez Watykan „najstarszą córą Kościoła”, właśnie z tego powodu zniszczona będzie, jako pierwsza.

  Bogu dzięki, że Polacy ocknęli się letargu. Budzi się poczucie patriotyzmu oraz duma z naszej historii. To są fakty, których nie zakrzyczy już nawet cała wataha skompromitowanych do cna lewackich francuskich piesków w rodzaju różnych Michników i Smolarów. Jednych naród nie wpuścił do parlamentu, a innych wymiótł stamtąd – miejmy nadzieję, że raz na zawsze. Ważne jednak, aby nowa władza w tej zapowiadanej „dobrej zmianie” za jeden z najważniejszych celów uznała umacnianie postaw patriotycznych, edukację młodych ludzi w wielkim szacunku dla wartości chrześcijańskich i tradycyjnej rodziny oraz prowadzenie polityki historycznej broniącej prawdy i honoru narodu. Raz na zawsze trzeba wyrzucić na polityczne pobocze ludzi typu Kopacz – mówiących o Polsce „ten kraj” i osobników takich jak Tusk twierdzących, że „polskość to nienormalność”. Żeby odbudować postawy patriotyczne i dumne spojrzenie na naszą wywodzącą się z chrześcijaństwa historię i kulturę trzeba wielu lat. W życiu politycznym jedna czteroletnia kadencja to jest krótki dystans, czyli swego rodzaju sprint, gdzie decydujący jest start, to znaczy dobre wyjście z bloków startowych. Oczywiście można, a nawet trzeba zakładać, że będzie się rządziło osiem, a może dwanaście lat, ale pracować trzeba z takim zapałem i intensywnością jakby na tej jednej kadencji miało się skończyć.

  Straty, jakie w psychice i mentalności Polaków poczyniła wspierana przez lewacką międzynarodówkę okrągłostołowa czerwono-różowa klika są olbrzymie, choć na tle zgniłego zachodu nie wyglądamy jeszcze najgorzej. Musimy zrobić wszystko, aby Paryż nigdy nie powtórzył się w Warszawie. Mentalni totalniacy, aby odwrócić uwagę od nieciekawej i trzeszczącej rzeczywistości zawsze roztaczają przed społeczeństwami propagandowe utopijne lewackie wizje bajecznej i wspaniałej przyszłości. Hasła „wybierzmy przyszłość”, „patrzmy w przyszłość”, „nie oglądajmy się wstecz” słyszeliśmy nie raz. To nieoglądanie się wstecz dotyczyło naszej pięknej historii i narodowych bohaterów. Pamiętajmy jednak, że przyszłości nie zna żaden śmiertelnik, a więc tym bardziej ta prymitywna lewacka hołota.

  Przez ostatnie ćwierćwiecze próbowano z nas zrobić kierowcę, któremu na przednią szybę zarzucono czerwono-różową szmatę twierdząc, że zapewnia ona doskonałą widoczność, a więc można do końca wcisnąć pedał gazu i pędzić do eurokołchozu jak do raju. Musiało minąć sporo czasu, aby Polacy, jako mądry naród w końcu zrozumieli, że taka jazda przy zerowej widoczności grozi wielką katastrofą. Pojawiało się coraz więcej rozsądnych ludzi podpowiadających, że jedyną szansą, aby nie wypaść z drogi i nie zsunąć się w przepaść jest spoglądanie we wsteczne lusterko, czyli w naszą piękną i pouczającą historię. Tylko tak, przy jeździe z zasłoniętą przednią szybą da się ocalić życie narodu. Tylko uważne wpatrywanie się we wsteczne lusterko pozwala utrzymać pojazd w osi drogi i w miarę bezpiecznie pokonywać ostre zakręty w lewo. To, co już minęliśmy pozwala przewidzieć zagrożenia, które są przed nami. Właśnie, dlatego przez lata rzucano nam za plecy kłamliwe propagandowe dymne granaty, które miały przesłonić nawet to, co było już za nami.

  Najważniejszy zadaniem dla rządzących jest jak najszybsze zdjęcie z naszej przedniej szyby tej zasłaniającej widoczność czerwono-różowej szmaty i wyrzucenie jej na śmietnik. Trzeba dokładnie wypolerować wsteczne lusterko, abyśmy doskonale widzieli ponad tysiącletnią drogę, która już za nami. Dopiero wówczas śmiało będziemy mogli wcisnąć gaz do dechy, aby mądrych doganiać, a przed głupimi uciekać.

  Na koniec już bez tych motoryzacyjnych porównań odniosę się do nadużywanego z premedytacją sformułowania „pluralizm w mediach”. Jest to kolejne poprawne polityczne określenie, które musimy rozumieć zupełnie inaczej niż jest ono nam przedstawiane. Nie oznacza to, że w mediach, zwłaszcza tych publicznych musi być koniecznie reprezentowany głos wrogów polski i lewackiej hołoty, którą Polacy pogonili w ostatnich wyborach. Antypolską piątą kolumnę należy izolować i zwalczać. Sączenie trucizny nawet w niewielkich i ograniczonych dawkach zawsze jest szkodliwe. I jeszcze jedna rada. Idąc w ślady jedynego w tej chwili europejskiego męża stanu, Viktora Orbana – należy zakazać działalności w Polsce wszystkim fundacjom finansowanym z zagranicy przez lewacką międzynarodówkę i nie dawać ani jednego budżetowego grosza na ich działalność.

  Wszyscy jesteśmy Francuzami! – woła dzisiaj świat. My nigdy się nimi nie stańmy, bo oni nie są już u siebie.

  Mirosław Kokoszkiewicz Ps....Brakuje nam wolności! Wolności w kreowaniu pieniądza! To jest pierwszy krok do prawdziwych zmian!!! i…. żadne szminkowanie trupa tutaj nie pomoże! PiS ma zamiar wypłacać po 500 zł na dziecko oraz odbudowywać przemysł(tylko kim i z kim pytam gdy brak kadr!), rozwijać budownictwo. Te pieniądze mogłyby być wprowadzane do obiegu jako pieniądz równoległy… omijający międzynarodową lichwę… czy to zrobią nasi rządzący? czy w ogóle wiedzą o takiej możliwości?… rząd Pani Szydło ponoć ma słuchać Polaków… czy tak zrobi? Tutaj coś o wolności, poczuciu własnej wartości oraz pieniądzu równoległym:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/23/wolnosc-to-pieniadz-pieniadz-to-rozwoj-rozwoj-to-potega-panstwa/
 • Znakomity film o współczesnej edukacji: „Modern Educayshun” – polskie napisy
  Czy to jeszcze fikcja, czy już rzeczywistość? Genialny film pokazujący absurdy w edukacji młodych pokoleń w Europie i w Stanach Zjednoczonych! Trwa zaledwie kilka minut, warto obejrzeć! https://youtu.be/7YwJKhOEqq4
 • @Marx 8888 14:24:53
  Coś w Brukseli niebezpiecznie. Ludzie nie poszli do pracy, dzieci do szkoły. Obiekty użyteczności publicznej chronione przez wojsko. Miasto wydaje się wyludnione. Ale media głównego ścieku milczą na ten temat. Tusek siedzi jak szczur w kanalizie, a nam karze przyjmować zamachowców.Merkel jest nie tyle optymistyczna co fanatycznie rozkochana w beżowych. Ma w nosie co myślą Niemcy, Polacy , Europejczycy. She loves them (muslims) . Tylko pytanie dlaczego? Chce być uznana za świętą Makrelę , patronkę nielegalnych imigrantów, migrantów, pracowitych inaczej, miłośników zasiłków i życia na koszt "niewiernych psów"? Uchodźcy w Niemczech – oni nie przyjechali by pracować ale by nawracać. Zaślepienie Niemiec, narzucających Europie dyktat własnej polityki imigracyjnej, trudno racjonalnie wyjaśnić. O ile bowiem faktem jest, że rozpędzająca się coraz bardziej gospodarka niemiecka potrzebuje corocznie co najmniej 200 tys. nowych rąk do pracy, o tyle nowi przybysze z Azji Mniejszej raczej tych oczekiwań nie spełnią. Niemcy, które przez dziesięciolecia korzystały z taniej pracy tureckich robotników, nie zauważyły chyba, że obecni imigranci mają niewiele wspólnego z dawnymi. Turcja od reformy Atatürka aż do zdobycia władzy przez Erdogana była krajem radykalnie laickim, w którym nawet prawa religijne muzułmanów były mocno ograniczone. Niemiecka demokracja gwarantowała im więcej swobód religijnych niż ich własna ojczyzna. Ale w dobie coraz głębszej islamizacji i radykalizacji społeczeństw na Bliskim Wschodzie sytuacja diametralnie się zmieniła. Dzisiejsi muzułmańscy imigranci ze wzgardą odrzucają pomoc oznaczoną logo Caritas lub Czerwonego Krzyża. I przychodzą bardziej jako misjonarze obcej nam cywilizacji, oczekujący w zamian świadczeń społecznych, niż jako ci, którzy mieliby pracować na dobrobyt zachodnich społeczeństw……
  http://www.idziemy.com.pl Polacy uczcie się francuskiego, flamandzkiego i niemieckiego bo za kilka lat trzeba się będzie jakoś porozumieć z uciekinierami z tych państw...
 • @Kula Lis 65 15:54:18
  Utopiłeś mój komentarz do Kosiura.
 • @Kula Lis 65 15:54:18
  Dania i Szwecja zamknęła się na uchodźców. Szwecja likwiduje 40% połączeń z Danią a kontrole biletów są wykonywane 100% . Szwecja ledwo daje radę finansowo. Rzeczywistość przebija wszystkie amerykańskie filmy katastroficzne i sensacyjne. Brawa dla Europy. Zamiast Europy Ojczyzn mamy Europę koszmaru! To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie, że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 5 lub 10. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą, że za przejazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń, że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy. Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Cytuje " Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie, zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia. Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych..
 • @Zdzich 16:13:57
  Wzięta do niewoli przez bojowników PI mała Jazydka była sprzedawana na "dziewiczym rynku"... Siedmioletnia Lamia, Jazydka z Iraku, szczęśliwa wróciła do domu po wydostaniu się z niewoli Państwa Islamskiego.
  Mała Lamia, uprowadzona razem z siostrą i mamą w Sindżarze, na północy Iraku, opowiedziała, że była wielokrotnie gwałcona przez tego samego bojownika PI z Kataru „Abu Mohammeda". Zgodnie z relacją Lamii, bojownik był od niej kilkadziesiąt lat starszy. Zmuszał ją do uczenia się na pamięć Koranu i Hadisu, aby zatrzeć w jej pamięci wspomnienie o rodzimej religii. Niewolnice zostały przewiezione w znajdujące się pod kontrolą PI syryjskie miasto Rakka. Tam Lamia i jej siostra Mona nie chodziły do szkoły. A ich mama, porwana w piątym miesiącu ciąży, urodziła w niewoli syna, któremu dano na imię Omar.
  Potem Lamia wpadła w ręce saudyjskiego bojownika, który kupił ją pod warunkiem, że będzie ją „wychowywać" przez cały rok i gdy Lamii będzie już osiem lat ożeni się z nią. Według słów dziewczynki, jej wartość wycenili na „garść syryjskich lir" lub „amerykańskich dolarów". Lamia, jej siostra i mama z bratem zostali uratowani tydzień temu. Z niewoli wydostał ich Abu Szudża, ich rodak, który wyswobodził już niejedną iracką kobietę. Nowo narodzonego brata rodzina od razu nazwała Szadżu, na cześć ich oswobodziciela.
 • @Zdzich 16:13:57
  W Syrii bojownicy PI próbowali uniknąć niewoli w kobiecych ubraniach...Do masowej ucieczki bojowników doszło po tym, jak syryjska armia rządowa rozpoczęła kontrofensywę na pozycje islamistów. W ciągu 24 godzin armia odzyskała ponad 400 km2.
  Kilkudziesięciu bojowników ugrupowania terrorystycznego Państwo Islamskie zostało złapanych pod syryjskim Aleppo podczas próby przedostania się przez posterunki armii rządowej. Jak donosi irańska agencja Fars, terroryści przebrali się za kobiety, a szczególnie zdolni nawet zrobili sobie makijaż. Wcześniej w sobotę wojska rządowe wspierane przez Hezbollah wyparły islamistów z obszaru w tym rejonie o powierzchni 410 km2.
  Ps...Dla pełnego kamuflażu powinni sobie jeszcze obciąć to i owo. Miejmy tylko nadzieję, że Alawici NIE będą robić żadnej zabawy w "jeńców wojennych". Pilnować, pilnować i jeszcze raz sprawdzać bardzo dokładnie, tak żeby oba ma nie zdążył uciec ! Dokładne przesłuchanie i ... do piachu z każdym bez wyjątku.
 • @kfakfa
  W.Brytania: wzrost przestępstw nienawiści wobec muzułmanów
  Liczba przestępstw nienawiści wobec muzułmanów gwałtownie wzrosła, o niemal 275 proc., od zamachów w Paryżu z 13 listopada - podała w poniedziałek organizacja Tell MAMA, która w Wielkiej Brytanii od 2012 r. monitoruje islamofobiczne incydenty. Tell MAMA (Measuring Anti-Muslim Attacks) wzorowana na organizacji dobroczynnej CST, monitorującej przejawy antysemityzmu i zapewniającej wsparcie jego ofiarom, podała, że w ciągu ośmiu dni od zamachów w Paryżu odnotowała 115 antymuzułmańskich incydentów nienawiści w porównaniu z 42 w analogicznym okresie ubiegłego roku.

  Większość incydentów to uliczne zaczepki, których ofiarami były muzułmanki w wieku 14-45 lat noszące hidżaby, a napastnikami głównie młodzi biali mężczyźni.

  Podobny skok w liczbie incydentów zanotowano po zamordowaniu w maju 2013 roku brytyjskiego żołnierza Lee Rigby'ego przez dwóch konwertytów na islam. Tym razem nie było jednak ataków na meczety jak po tym zabójstwie.

  We wrześniu londyńska policja podała, że liczba zgłoszonych islamofobiczych incydentów w brytyjskiej stolicy wzrosła o 71 proc. w stosunku do poprzednich 12 miesięcy i przypisała ten wzrost lepszemu raportowaniu i lepszej świadomości wśród funkcjonariuszy. Ps... Jak islamscy chuligani przeganiają kamieniami Policję z "no-go-zones", tego już fundacja nie raportuje. Zaczepek młodych muzułmanów do niemuzułmańskich dziewcząt już nie liczy. Za to każda uwaga białego człowieka na widok obcego w naszym kręgu kulturalnym stroju to już "przestępstwo (!) nienawiści. Oto jak dobrze zorganizowane mniejszości potrafią z poparciem mediów (gdzie również rządzi niepodzielnie mniejszość, ale ta "niewyznaniowa") zagarniać coraz to nowe obszary. Nikt nie mówi, że Afrykanie będą kiedykolwiek mniejszością w Afryce
  Nikt nie mówi, że Azjaci będą kiedykolwiek mniejszością w Azji
  Dlaczego więc mówi się, że biali będą mniejszością w Wielkiej Brytanii w roku 2036, a w Szwecji w 2024?
  Ponieważ MASOWA nie-biała imigracja występuje we WSZYSTKICH białych i TYLKO białych krajach
  Ponieważ jest to program białego ludobójstwa
  Mówią, że są „antyrasistami”, ale tak naprawdę są anty-biali
  Antyrasista to kryptonim dla anty-biały Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykanów, białe kraje dla wszystkich!
  „Antyrasiści” MÓWIĄ, że są przeciwko białym rasistom, białemu rasizmowi i białemu uprzywilejowaniu
  TAK NAPRAWDĘ są przeciwko białej kulturze, białej cywilizacji i białym ludziom
  MÓWIĄ, że chcą świata bez „nienawiści” i „rasizmu”
  TAK NAPRAWDĘ chcą świata bez białych ludzi
  TAK NAPRAWDĘ chcą świata bez CIEBIE
  TAK NAPRAWDĘ chcą białego ludobójstwa
  Antyrasista to kryptonim dla anty-biały
 • @Kula Lis 65 18:14:51 - Powtarzam jeszcze raz:
  Nie czytam Twoich książeczek. Są za długie.
 • jestem za paleniem kukły GS - to dobre performance,
  ale po pewnych udoskonaleniach, które opisałem u siebie:
  http://sosenkowski.neon24.pl/post/127595,nigdy-wiecej-nastepcom-schiffa
  zapraszam do dyskusji :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej