Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

LIST PIOTRA RYBAKA DO GMINY ŻYDOWSKIEJ WE WROCŁAWIU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Instalacja była tak zaplanowana, że przenosiła ogień na katolicki Krzyż. Symbolizowało to niszczenie Chrześcijaństwa w Polsce i Europie. Uczyniłem tak, aby wskazać na problem Georga Sorosa (...) wspierającego na różne sposoby tę inwazję.

P.T. Gmina Żydowska we Wrocławiu

W dniu 18 listopada 2015 dokonałem podczas manifestacji przeciwko hybrydowej inwazji muzułmańskiej na Europę we Wrocławiu spalenia kukły symbolizującej Georga Sorosa, powiewającego flagą Unii Europejskiej. Instalacja była tak zaplanowana, że przenosiła ogień na katolicki Krzyż. Symbolizowało to niszczenie Chrześcijaństwa w Polsce i Europie.

Uczyniłem tak, aby wskazać na problem Georga Sorosa ukrywającego się pod płaszczykiem rzekomego filantropa, a jednak wspierającego na różne sposoby tę inwazję.

Podkreślam, że w żadnej mierze nie było moim zamiarem publiczne znieważanie kogokolwiek z powodu jego przynależności narodowej, etnicznej czy wyznaniowej.

Jeżeli jednak ktoś poczuł się w/w działaniem urażony lub dotknięty, to za to przepraszam. Nie miałem bowiem takiego zamiaru, aby kogokolwiek tym urazić.

/-/

Piotr Rybak

KOMENTARZE

 • prawidłowa po-stawa
  parobka w stosunku do nadzorców kolonii.Aj waj i do przodu.
 • ---zbierzność nazwisk ??
  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  Abraham Borisowicz
 • @ninanonimowa 21:40:23
  Sama będąc oz-dupką masonerii niepotrzebnie starasz się odwracać pejsatego kota ogonem.
  Sprawa jest jasna:
  Spalenie kukły Sorosa nie było "prowokacją". To był całkiem popularny wyraz sprzeciwu polskich patriotów przeciw hegemonii Żydów, w których to obronie stanęli krypto-żydzi, jak Kosiur, "ninanonimowa", "herbu Grabie", klementyna, itp.
  Tymczasem, POLSCY PATRIOCI zademonstrowali wolność wypowiedzi (za co Kosiur wyzwał ich od "żydo-katolików" i "syjonistyczną zgnilizną".
  Nigdy nie zapomnimy!
 • @Zdzich 05:46:58
  michnika w więzieniu też widziałam :)). ŻYD miał napisane SOROS ?? NIE !!!!a więc palono moją sąsiadkę, staruszkę żydówkę wiedeńską , która uchowała się cudem !. Miała szczęście,że nie wpadła w łapy ŻYDOSKICH NAZISTÓW udających Niemców .

  Ciekawe to palenie żyda pod okiem ŻYDA DUDKIEWICZA !! bardzo ciekawe !
 • P. Rybak popełnił ewidentne błędy, ale do naprawy
  po pewnych udoskonaleniach, które opisałem u siebie:
  http://sosenkowski.neon24.pl/post/127595,nigdy-wiecej-nastepcom-schiffa
  zapraszam do dyskusji :)))
 • @ninanonimowa 09:43:18
  A czy kukła miała napisane: "sąsiadka ninanonimowej" ?? NIE !!!!
  Powiedz to sobie: tym cudem dla twojej sąsiadki, staruszki żydówki byli polscy KATOLICY.
  Czy już możemy żałować?
 • @Zdzich 18:06:11
  --katolicy ??? a niby czemuż to ?? NIE WYSTARCZY POLACY ??.
 • @ninanonimowa 22:37:56
  NIE WYSTARCZY! gdyż byli to KATOLICY, którzy działali na podstawie dekretu papieża Piusa XII-go mobilizujacego KATOLIKÓW do ratowania życia żydom.
  Przypominam słynną wypowiedź Alberta Einstein'a z roku 1940: "Jedynie Kościół Katolicki stanął prosto w poprzek ścieżki kampanii Hitlera, która tłumiła prawdę. Nigdy nie miałem żadnego szczególnego interesu w Kościele Katolickim, ale teraz czuję wielką sympatię i podziw, ponieważ tylko ten Kościół miał odwagę i wytrwałość stanać po stronie prawdy intelektualnej i moralnej wolności. Jestem zmuszony przyznać, że w ten sposób tym, czym kiedyś gardziłem, teraz chwalę."

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej