Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ANDRZEJKI 2015. IMIENINY NASZEGO PREZYDENTA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Moim prezentem jest wniosek o odsunięcie Balickiego. Afera ołówkowa, czyli systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej przez jej przechowywanie tylko w jednym egzemplarzu numerowanym narzędziem piszącym nietrwale (miękkim ołówkiem) - to jest bomba!

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Andrzejków, Panie Prezydencie! Dane nam było się spotkać ostatnio przy pomniku Dmowskiego w Święto Niepodległości, do tej pory emocjonalnie żyję tym wydarzeniem. Szczególnie ujęło mnie, że po złożeniu wiązanki przeżegnał się Pan Prezydent Znakiem Krzyża.

Oto moje życzenia imieninowe (1) i prezent (2) dla Prezydenta Andrzeja Dudy.

 (1) Życzę Panu Prezydentowi szczęścia i powodzenia w pracy dla Polski. Ażeby tak skutecznie pracował, żeby naród to docenił i wybrał go na drugą kadencję.

  (2) Moim prezentem dla Prezydenta jest formalny wniosek o wydalenie z grona swoich doradców byłego ministra zdrowia Marka Balickiego.

Wśród doradców Prezydenta Dudy znalazł się Marek Balicki, były minister zdrowia i dyrektor Szpitala Wolskiego, współodpowiedzialny za "aferę ołówkową". Dla mnie to bardzo źle wygląda. Poczułem się osobiście, jako polski lekarz zagrożony przez to wzięcie Balickiego do grona doradców prezydenckich. Afera ołówkowa, czyli systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej przez jej przechowywanie tylko w jednym egzemplarzu numerowanym narzędziem piszącym nietrwale (miękkim ołówkiem) - to jest antypolska bomba! To jest przestępstwo ubezpieczeniowe, przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu ludzkiemu, przestępstwo przeciwko rozporządzeniu ministra zdrowia, zamach na praworządność, poważne naruszenie norm współżycia społecznego. Panie Prezydencie Andrzeju Kochany! Proszę, niech Pan sprawdzi - kto Panu podsunął Balickiego? Ludzie na mieście mówią, że on jest zięciem Eugeniusza Szyra przecież ?! Tego ministra komuszego od esbecji ?!

W trybie zwykłej informacji obywatelskiej o wniosku o usunięcie Balickiego informuję Naczelnika Państwa - przez biuro polselskie na Wiejskiej i partyjne na Nowogrodzkiej.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • @herbu Grabie 10:09:59 - OJ DOKTORZE...
  Zastanawia mnie Ta Wasza miłość do słynnego celebyty o chłopięcej urodzie i dużym temperamencie. Czyżby Pan Doktor również chciał pozdrowić imieninowo Pana Andrzeja Hadacza? Chce Pan telefon?
 • @Eugeniusz Sendecki 10:39:28
  Oczywiscie korzystajac z okazji chcialbym i ja wyslac za pana posrednictwem szczere zyczenia Andrzejkowi z "Krakowskiego Przedmiescia".
  Trudno by zapomniec o tym wielkim patriocie, walczacym o dobro Polski i Polakow.
  Z zamieszczanych tu przez Pana opisow wielu spektakularnych akcji majacych na celu zdyskredytowaniu Andrzejka na dzis wiemy ze wyszedl z tego obronna reka.
  Trzeba przyznac ze w starciu z tak potezna zbrodnicza organizacja jaka bez watpienia jest MOSAD, (czy ich agenci umieszczeni w naszym kraju) to jednak Andrzejek pokazal ze nie taki diabel straszny.
  Raz jeszcze serdeczne zyczenia dla Andrzeja Hadacza

  Skladam tez zyczenia dla Prezydenta RP pana Andrzeja Dudy - zdrowia i sily do walki ze zlem
 • @Zbójnicki pies 11:55:59 -Pozwalam sobie przyłączyć się d tych życzeń,
  dodająć, że oprócz zdrowia i siły życzę Mu także sucesów. -Pozdrowienia!
 • Artyleria już ruszyła...
  Każdy zwiadowca wie, że gdy artyleria rusza, to i dla operacyjnego zwiadu rozkaz wymarszu wnet przyjdzie. Innymi słowy, gdy w makroskali cuś się dzieje, to i mikroskali dziać się zaraz zacznie. Taki już parytet istnieje, między wielkością i małością. A ty, Genek, widocznie wydarzeń na świecie nie monitorujesz. Bo inaczej wiedziałbyś, że na wojnę idzie i czas się zbierać i zapasy czynić.

  A gdy wojna nadchodzi, Genek, to nikt czasu na personalne szarpanki w tym całym tzw. rządzie i jego okolicznych sitwach nie ma. Z zamieszania korzystając, Genek, najlepiej uczynicie wraz z generałem Waciakiem, gdy tego całego Balickiego po cichu odstrzelicie gdzieś zza rogu. Dlatego zza rogu, bo to jednak twój kolega po fachu, tyle, że na innym uniwersytecie łapówki za miejsce na studia dawał. Mógłbyś dyskomfortu doznać, gdybyś mu tak en face w serce strzelił albo mu sztycha między żebra zaborował. Dlatego najlepiej zza węgła, Waciak już będzie potrafił. Może to i nie bohatersko, ale skutecznie. Z dwa tygodnie świat i Warszawka innego kalibru problemy mieć będą, wasz pożyteczny uczynek nikogo długo zaprzątał nie będzie.

  Trzeba korzystać z nadchodzącej wojennej pożogi, i każden powinien coś pożytecznego dla siebie a i dla kraju uczynić. Kredytów nabrać, supermarket splądrować, konfidentów, tych byłych i akualnych, wyniszczyć, nakradzionego ich majątku nabrać i wśród swoich spożytkować. Zamiast więc petycje i pisma słać, Genek, załatwić powinieneś sprawę na drodze patriotyczno-pozasłużbowej. A gdyby tak każdy z was, Narodowców, jednego takiego Balickiego po cichu wyrzezał, to tym większy z nadchodzącej wojny pożytek będzie.
 • @herbu Grabie 19:30:38
  Obym się mylił. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRtvTESJekrlCvyGOJcqQCkbFhVAEbFr00q5svgh_H7VlToBwYPPA
 • @ Autor - "Szczególnie ujęło mnie, że po złożeniu wiązanki przeżegnał się Pan Prezydent Znakiem Krzyża."
  No, właśnie ...

  Pan katolik i podaje się Pan za narodowca, a Duda także katolik i jednocześnie syjonista.

  Coś jest tu nie tak. Czy - użyję języka matematyki - zbiór katolików może obejmować jednocześnie narodowców i syjonistów?
 • odsunięcie Balickiego
  Panie Sendecki, prosze nie zmyslać. Ani Eugeniusz Szyr nie był od esbecji, lecz od gospodarki, ani M. Balicki nie był jego zięciem. Zięciem E. Szyra był Marcin Święcicki, b. prezydent Warszawy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej