Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WOLTA ANDRZEJA HADACZA NA STRONĘ PREZYDENTA DUDY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na miejscu Prezydenta Dudy wyrzucił bym wszystkich sędziów! - zwierza się Andrzej Hadacz w wywiadzie dla TELEWIZJI NARODOWEJ. Kolejny sensacyjny zwrot w politycznych wyborach słynnego celebryty polskiego.

Sfilmowałem to. Osobiście przy tym historycznym fakcie byłem. Wywiad z Andrzejem Hadaczem trwa dziesięć i pół minuty. Zaczął od powtórzenia zarzutów stawianych przez obóz opozycyjny. Slogany o demokracji rzekomo zagrożonej - wprost z demonstracji Komitetu Obrony Demokracji (KOD) sprzed Sejmu, którą sfilmowała Ewinia. Wtrącił nawet wątek o Białorusi, do której rzekomo się upodabnia nasz Nieszczęśliwy Kraj. Wyraźnie okazywał niechęć, a co najmniej wielką rezerwę wobec PiS-u. Tchnęła od niego wielka gorycz i żal wobec Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego. Osoby sledzące polityczną podróż Andrzeja Hadacza przez meandry polskiej polityki odnoszą się ze zrozumieniem do emocjonalnego rozedrgania tej postaci. Jest to reakcja na permanentne ogłupianie Polaków przez okrągło-stołowców, tę parszywą stonkę żerującą na narodzie. Okazało się, że nie jest Hadaczowi znany fakt hybrydowego zamachu stanu z czerwca 2015 - kiedy WASP-owska sitwa oszukańczo wprowadziła swoich kamratów do Trybunału Konstytucyjnego, w celu kontynuowania zniewalania Polaków po przegranych wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Zacytowałem wtedy Andrzejowi Hadaczowi tekst blogera NEon24.pl o pseudonimie "Docent zza morza" o tytule: "Dlaczego tak cicho o peowskim zamachu stanu?".
No i jak się nasz słynny celebryta dowiedział, że koalicjanci PO-PSL chcieli sobie zabezpieczyć odwrót przez wprowadzenie swoich zaufanych sędziów do Trybunału Konstytucyjnego - wtedy zmienił front i przyznał rację Prezydentowi Dudzie w sporze z Tamtą Sitwą (obecnie Opozycją). Zwierzył się, że on by się w ogole nie cackał z sędziami, ale powyrzucał i powymieniał ich WSZYSTKICH. Działo się to podczas krótkiego wywiadu przed skromną kamerą JVC, w tle wyświetlały się nieme sceny spod pomnika Dmowskiego (Andrzej Duda składa wiązankę) i print-skany z tekstem "Docenta zza morza" (tekst o tytule: "Dlaczego tak cicho o peowskim zamachu stanu?"). Oto Hadacz polski celebryta wiele razy oszukiwany przez formację macierzystą Andrzeja Dudy, wkręcony przez Naczelnika Państwa w dwuznaczne sytuacje na Paradzie Równości, ofiara manipulacji i szantażu Służb, demaskoator wpływów izraelskiej armii w PiS-ie i w PO - oto ta dramatyczna postać staje w ważnym momencie ponad swoimi emocjami i opowiada się za prawem i sprawiedliwością w wykonaniu Andrzeja Dudy.

Wielki powrót Andrzeja Hadacza - na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ:

 

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Ale akcja! :-)

  5* za materiał.
  Proszę o przekazanie pozdrowień dla Pana Hadacza.

  Ukłony
 • @Jasiek 12:05:33 - KU CHWALE BOGA I OJCZYZNY!
  Dzięki za docenienie i za dobre slowo. To jest niezwykle ważne - żeby porządni ludzie byli dla siebie dobrzy, ciepli.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:51:36
  Panie Eugeniuszu, cuda się ostatnio dzieją! ... ? ... ale śp. LK mówił " Cudów nie ma, cud to ściema"

  CO TO ZA AKCJA, ... ŻE ROSYJSKA AGENTURA WSPIERA POLSKIEGO PREZYDENTA?

  - Tłumacz się Pan!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:51:36
  Już wiem!

  - Co innego pisze Pan w notce, ... a co innego mówi "Cyngiel (byłej)władzy"
 • @Nichcik.Neon24.pl 13:17:48 - BARDZO MI PRZYKRO
  Obraża Pan ludzi, od ruskiej agentury niewinnych ludzi wyzywa. Prawdziwych Polaków. Pan jesteś niemożliwy.
 • Autor
  Gratuluję Panie doktorze sensacyjnego materiału i takiegoż zwrotu politycznego sławnego celebryty Hadacza. Tylko czy mu się nie odwróci? A fakt historyczny zaiste jest.
 • @wercia 16:18:29 - CO BĘDZIE DALEJ?
  Stanisław Michalkiewicz pisze, że to co się dzieje to jest zastępczy konflikt okrągło-stołowców, którzy rozgrywają Polaków przez sztuczny podział na "sanację" i "fołks-front". Gdzieś w środku tego konfliktu jest Naczelnik Państwa, Służby USA i Izraela. Hadacz był szykanowany przez ludzi z armii izraelskiej działających w Sztabie Dudy i Szydło (Łapiński, pobicie Hadacza) oraz wyłuskał satanistę w sztabie Komorowskiego.
  Naczelnik Państwa onegdaj w sposób bardzo przykry wpakował Pana Andrzeja na minę homoseksualną i zdezawuował go w oczach mniejszości ultra-katolickiej. Była to akcja na rzecz zbudowania wpływów Anity Czerwińskiej, Samuela Pereiry et consortes wśród obrońców Krzyża.
  Andrzej Duda się zachowuje w konflikcie przeciewko TK przyzwoicie i Hadacz to wyczuwa. A przecież ma wielką złość do Prezydenta, że ten nazajutrz po wyborach nie chciał jemu podać ręki na Patelni (plac przed metrem Centrum w Warszawie). Tak się szcześliwie złożyło, że nie doszło do spotkania Hadacza z Prezydentem 11-go listopada 2015 pod pomnikiem Dmowskiego, bo była by to sytuacja przykra dla nas wszystkich. No ale teraz, kiedy się Prezydent mocno postawił niegodziwym sędziom TK - zyskał w oczach Hadacza uznanie.
  Pytanie - co się będzie działo dalej?
  Tak naprawdę to jest pytanie o to, czy uda się w Warszawie zorganizować zamieszki takie jak w roku 2010, czy może - Drugi Majdan, czyli zamieszki krwawe, zakończone wkroczeniem wojsk NATO vel UE? Hadacz jest osobą przejrzystą i jest świadomy zagrożenia wojną domową. Za Hadaczem stoją kamery TELEWIZJI NARODOWEJ. Bez transparentności tego co się będzie działo w Warszawie - będzie źle z Polską. Wysłanie Hadacza na gej paradę przez Naczelnika Państwa nastąpiło po tym, kiedy się przyznał, że współpracuje z Sendeckim - polskim lekarzem przesladowanym przez PiS za wprowadzenie kamer w warszawskiej izbie wytrzeźwień (na Kolskiej).
  Obrona Hadacza to jest moja osobista sprawa. Bo on się mnie nie zaparł w chwili próby.
 • @herbu Grabie 16:45:47 - A JA TRZYMAM Z NAJSILNIEJSZYM
  Trzymam z prawdą. Z Bogiem. Pan Jezus, Nasz Bóg powiedział - że poznamy prawdę i prawda nas wyzwoli. I ja Jemu ufam. Dziwię się Panu Doktorze, że Pan nie widzi Dłoni Boga w tym wszystkim co się dzieje. Dlaczego Pan nie chce się zapoznać z przepowiednią Bartłomieja Kurzeji i z różnymi innymi ważnymi informacjami?
  Dlaczego Pan, Doktorze - chce zataic prawdę o Układzie z Dorotheenstrasse? Czy Pan jesteś doktor historii? Gdzie Pańska żyłka naukowca? Instynkt polskiego naukowca - gdzie?
 • Panie Doktorze
  a czy za tym wszystkim nie stoi agentura zydowska ?????
  czy aby na celebryte A.Hadacza nie wplynol ten zolnierz izraelski (z pogranicza Izraela i Palestyny).
  To moze byc skrajna prowokacja8-)))))
  Mimo wszystko Hitchcock by takiego senarisza nie wymyslil
 • @Zbójnicki pies 19:10:39
  : ))))) https://radtrap.files.wordpress.com/2012/01/judeopolonia1.jpg?w=500&h=261&crop=1
 • @Repsol 20:53:16
  widzialem.
  ale dzieki
 • @Oficer Prowadzący 21:14:35 - SAMI SE WEŹCIE BILOBIL
  I z kogo się tak głupio śmiejecie?
  Z siebie samych się śmiejecie!
  Wasze wpisy są aspołeczne i jątrzące antypolsko. Czy Wy nie umiecie docenić, bambaryło - że zacytowałem całemu światu nasz portal w popularnym filmie z Hadaczem? Że rozsławiłem imię Docenta Zza Morza, blogera NEon24.pl? Że wplotłem umiejętnie sprawę naszego świętowania przy pomniku Dmowskiego, czyli naszej pracy organicznej na rzecz i ku czci Sprawy NEonowej i narodowej?
  Właśnie? Czy Wy w ogóle kiedykolwiek zacytowaliście kogoś ze swojej jednostki biednym skołowanym Polakom? Czy kiedykolwiek ukierunkowaliscie nieszczęsnych obywateli naszego Nieszczęśliwego Kraju w kierunku pozytywnym? Znaczy - ku nam, ludziom elity prawdziwej tworzącej cywilizację polską?
  A widzicie, anonimowy oficerze frontu ideologicznego (AOFI) o fałszywym pseudonimie "Prowadzący"! Wychodzi szydło z wora - żeście słabeusz, nie licujący z powagą elity, wśród której penetrujecie. Ba! Jaki tam słabeusz! Żeście Wróg po prostu. Jątrzyciel! Bździel!
  Dobrze mówili Wojtas Dalekowzroczny i Ruszkiewicz Nieodżałowany - żeby na Was uważać, że pisujecie Wiadomo-Skąd i że niejedną szeklę ście zarobili na uciskaniu Ludu Polskiego w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (P.I.W.O.).
  No? Co Wam szkodzi Celebryta Polski Hadacz kontrolujący każdą demonstrację warszawską? Dlaczego nie chcecie zgody narodowej nad Wisłą? Dzięki Hadaczowi - trwa warszawska nigdy-nie-kończąca-się opowieść TELEWIZJI NARODOWEJ o smiertelnym zmaganiu się Polaków z Antypolonizmem, Dobra ze Złem, Piekna z Brzydotą, Wisły z Jordanem etc.!
  Co Wam Generał Wasiak szkodzi? Aaaa, widzicie - w tym swoim podlym ataku na Wasiaka żeście się zdradzili ze swoim strachem, że się wściekacie, że Polska się Wam ze smyczy urwała i gryźć zaczyna dloń Waszą, dłoń WASP-owską, dloń trój-Esbecką!
  I dobrze Wam tak! AOFI "Oficer Prowadzący"!
  + Amen!
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 16:58:21 // Jaki z Sendeckiego Dmowski, taki z Wasiaka Haller, a z Hadacza Jewno Azef // 8:-))))))))))))))))))))))))))))))))))) // P.S. // A bilobil próbowaliście ?:))) // nadużycie link skomentuj usuń // Oficer Prowadzący 04.12.2015 21:14:35
 • @Eugeniusz Sendecki 10:31:52
  //Dzięki Hadaczowi
  - trwa warszawska nigdy-nie-kończąca-się opowieść TELEWIZJI NARODOWEJ o smiertelnym zmaganiu się Polaków z Antypolonizmem, Dobra ze Złem, Piekna z Brzydotą, Wisły z Jordanem etc.!//

  jakze to piekna i szlachetna "postac"
  pewnie w przyszlosci trzeba bedzie mu postawic...............
  drinka,
  no albo piwko
 • @Zbójnicki pies 11:22:09 - O, I TO JEST WŁAŚCIWE PODEJŚCIE
  Brawo!
  Bardzo dobre podejście - żeby spragnionemu człowiekowi podać coś więcej niźli spracowaną dloń celem uściśnięcia.
  Powiem Panu, że jak poslucham tych durnych i naiwnych ludzi, powtarzających brednie na temat Hadacza za WASP-owskimi i 3-Esbeckimi mediami, to mnie ogarnia pusty śmiech i smutek, i gniew, i żałość...
  Pragnę spiżową postać Pana Andrzeja przybliżyć, umieścić tam, gdzie jej miejsce - obok Hlawy, Rzędziana, Rocha Kowalskiego i innych wielkich polskich bohaterów.
  Proszę mi w tym pomóc.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:06:05
  // Bardzo dobre podejście - żeby spragnionemu człowiekowi podać coś więcej niźli spracowaną dloń celem uściśnięcia.//

  Panie doktorze wiec wiedzialem jak zaspokoic pragnienie, znam to z .......autopsji
  rano drink lub zmrozone piwko to jest to 8-))))))
 • @Eugeniusz Sendecki 14:06:07
  @Nichcik.Neon24.pl 13:17:48 - BARDZO MI PRZYKRO
  Obraża Pan ludzi, od ruskiej agentury niewinnych ludzi wyzywa. Prawdziwych Polaków. Pan jesteś niemożliwy.

  - ANO PANIE EUGENIUSZU ...

  Że Pan się "politycznie nawrócił", w to byłbym skłonny uwierzyć, ale że Hadacz? ... W TO JUŻ NIE! (:
 • @Oficer Prowadzący 21:03:11 - OBRZYDLIWA JEST TA WASZA...
  Niewiara w człowieka. Nieszczęsny Kraj Nasz wali się w gruzy, a Wam tylko jedno w głowie. Już nie powiem co.
 • @Oficer Prowadzący 21:03:11
  Był rozkaz ''W prawo zwrot! Do nawrócenia marsz!''

  Oficerze Prowadzący, 11 listopada ja byłem świadkiem zdarzenia. / Prezydent Duda pojawił się z zaskoczenia przy pomniku Dmowskiego, gdzie nadredaktor Eugeniusz Sendecki urządzał imprezę z okazji Święta Niepodległości, co widać zresztą na YT wyżej.

  - Zdumienie nadredaktora Eugeniusza Sendeckiego było zauważalne, nie tylko pojawieniem się Prezydenta Dudy, ale też tym co Prezydent wygłosił >>> https://www.youtube.com/watch?v=A63qI5mIMdw

  Myślę, że tamtego dnia nadredaktor Eugeniusz Sendecki, tak jak i ja , zaczął podejrzewać, że Prezydent Andrzej Duda w głębi duszy jest narodowcem, ... i stąd ta, mam nadzieję że szczera przemiana nadredaktora Sendeckiego. - Na pewność za wcześnie, więc zalecam obserwację.

  Więcej o ewencie pod pomnikiem tutaj >>> http://www.zonacezara.blogspot.ca/2015/11/prezydent-duda-odda-hod-romanowi.html
 • Czy zachowanie Prezydenta Andrzeja Dudy uratowało Marsz Niepodległości 11 Listopada, ... i polską demokrację?
  .
  W zwiąku z powyższym polecam też tą notkę >>> http://www.zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-zachowanie-prezydenta-andrzeja-dudy.html
  .
 • @Nichcik.Neon24.pl 03:03:19 - WASZ WPIS, ACZKOLWIEK INTERESUJĄCY...
  To jednak nie oddaje istoty sprawy.
  Za mało pogłębiliscie temat tam. :)
  No cóż, ale miło było Was znowu tutaj gościć. Panie Ranger vel Mind Service vel Kodiak. Spodziewam się, że w Waszej Jednostce tradycyjnie już przygotowujecie się do ostrzelania naszego corocznego spotkania z Ambasadorem Rosji 2-go stycznia przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu.
 • @Oficer Prowadzący 13:10:27 - NIE JESTEŚCIE ZA POKOJEM WŚRÓD SŁOWIAN
  Widzę, że przecie do ludobójczej wojny. Bardzo mi przykro. No i Wasze obrzydliwe podteksty seksistowskie - hańba! Plamicie mundur niezwyciężonej armii izraelskiej, się obawiam.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:07:49
  "@Nichcik.Neon24.pl 03:03:19 - WASZ WPIS, ACZKOLWIEK INTERESUJĄCY... To jednak nie oddaje istoty sprawy. Za mało pogłębiliscie temat tam. :)

  TYLKO RĄCZEK PROSZĘ NIE CAŁOWAĆ, ... BO TO NIE JA >> "No cóż, ale miło było Was znowu tutaj gościć. Panie Ranger vel Mind Service vel Kodiak."

  To jestem ja >> https://www.youtube.com/watch?v=U1zKQmeH-X4

  Pozdrowienia od ZonyCezara (:
 • @Oficer Prowadzący 13:10:27
  "@Nichcik.Neon24.pl 02:59:28 >> ''Przemiana'' nadredaktora nie jest szczera of course. Nadredaktor, sprowadzony do parteru nieoczekiwanym rozwojem procesu politycznego, znalazł się w fundamentalnej dezorientacji i szpagacie poznawczo operacyjnym. I w tej pozycji, jak sam sygnalizuje, zamierza w dalszym ciągu[sic!] robić publicznie[sic!] łaskę ambasadorowi Rosji. Wilk zmienia skórę, lecz nie obyczaje. Wstyd! 8-:)))))))))))))) Oficer Prowadzący 06.12.2015 13:10:27"

  "Po czynach ich poznacie", ... tak samo jest z nawróceniem. / Ja podzieliłem się spostrzeżeniem o przemianie, ... możliwe że rozkazanej, co by było jeszcze bardziej interesujące, i tłumaczyło słowa nadredaktora Sendeckiego skierowane do mnie: " To jednak nie oddaje istoty sprawy. Za mało pogłębiliscie temat tam. :) "

  - Z natury wierzę w ludzi, ... dlatego od 11 LIstopada daję nadredaktorowi Sendeckiemu mały "kredyd zaufania", ... i obserwuję co dalej. / To YT Sendeckiego wyżej jest dwuznaczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej