Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CHANDRAŁA SFILMOWAŁ JAK WYCIAGAJĄ ZŁOTY POCIĄG. CZOŁGAMI.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krążą głuche wiesci, że w kwestii złota panuje absolutny sojusz Izraela, USA, Rosji i Niemiec - że chcą je Polakom odebrać. Podobnie jest w kwestii smoleńskiej - trwają perfidne naciski na nowy rząd Beaty Szydło, Antoniego Macierewicza i prezydenta.

Mirosław Chandrała sfilmował moment jak wyciagają stalowymi linami pociąg z tunelu przy użyciu czołgów. Natychmiast doniósł informację i film do NEonu24. Chandrała to współpracownik TELEWIZJI NAROWEJ z Łodzi, dzielny filmowiec polskiemu, uczeń samego Bohdana Poręby. 

Serdecznie pogratulowałem w imieniu Zespołu TELEWIZJI NARODOWEJ i blogerów NEon24.pl narodowości polskiej.

Krążą głuche wiesci, że w kwestii złota panuje absolutny sojusz Izraela, USA, Rosji i Niemiec - że chcą je Polakom odebrać. Ten sojusz koresponduje ze zmową milczenia odnośnie zamachu smoleńskiego 10 IV 2015 (zamachu warszawskiego 08-09 IV 2010?).
Coś musi być na rzeczy.

Aktywa ze złotego pociągu powinne zasilić kasę publiczną i natychmiast być przekazane na rzecz zasiłkowania dzieci polskich (minimum 500zł na dziecko miesięcznie). Zastanawiająca jest zmowa milczenia w tej finansowej kwestii. Media milczą po masońsku, bertonowsku i esbecku. Zmowa milczenia.

Ciekawe, czy Naczelnik Państwa znajdzie wyjście z sytuacji?

 Oto ten film Chandrały:

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Powyższy tekst jest skonstruowany niezgodnie z zasadami cywilizacji polskiej (CP, odmiana cywiliacji łacińskiej). Bardzo przepraszam wszystkich Polaków, którzy podczas czytania tego tekstu odczuli złość, słuszny gniew, obrzydzenie do manipulującego nimi piszącego te słowa. Jest to haggada - tekst skonstruowany zgodnie z zasadami cywilizacji żydowskiej. Zgodnie z tamtą cywilizacją - nie liczy się prawda, rzetelnośc dziennikarska, szacunek dla nie-swojego narodu. Liczy się tylko głębsza myśl, propagandowe przesłanie, wersja obowiązująca.
Tekst jak się spodziewam wzbudzi wściekłość hasbarowców okupujących NEon24.pl i każdy inny kawałek polskiego internetu. Szczególnie dedykuję go Krzysztofowi Wojtasowi i Nieodżałowanemu Redaktorowi Ruszkiewiczowi, dzielnym propagatorom cywilizacji polskiej (CP) poległym w walce z hasbarą i klątwą Cadyka Horowitza.

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • :))))
  ...niesamowite :)))))...

  btw

  //Szczególnie dedykuję go Krzysztofowi Wojtasowi i Nieodżałowanemu Redaktorowi Ruszkiewiczowi, dzielnym propagatorom cywilizacji polskiej (CP) poległym w walce z hasbarą i klątwą Cadyka Horowitza.//

  hola hola...nic mi nie wiadomo, aby wskazani polegli...to jakaś propaganda wredna hasbarska jest...doktorze ja Cię przywołuję do porządku
 • @ nadredaktor Eugeniusz Sendecki
  "Tekst jak się spodziewam wzbudzi wściekłość hasbarowców okupujących NEon24.pl i każdy inny kawałek polskiego internetu. Szczególnie dedykuję go Krzysztofowi Wojtasowi i Nieodżałowanemu Redaktorowi Ruszkiewiczowi, dzielnym propagatorom cywilizacji polskiej (CP) poległym w walce z hasbarą i klątwą Cadyka Horowitza."

  - Poległym?

  Niech ich dusze odpoczywają w pokoju, szczególnie ta SL Ruszkiewicza. (:
 • @trybeus 14:10:53
  Byłeś sekundę szybszy. (:
 • @trybeus 14:10:53
  "hola hola...nic mi nie wiadomo, aby wskazani polegli...to jakaś propaganda wredna hasbarska jest...doktorze ja Cię przywołuję do porządku"

  koniecznie trybie trzeba "przywołać" :)))))))))))))))))))))))))))

  Bo to są takie marzenia "przyjaciół" chyba co?
 • @Nichcik.Neon24.pl 14:11:46
  "Niech ich dusze odpoczywają w pokoju, szczególnie ta SL Ruszkiewicza. (:"

  A Ty Niechcik co? na pogrzebie byłeś? jakąś mówke palnąłeś chyba?
 • @Astra 14:41:51 - TO SIĘ NAZYWA "UKRYTE MARZENIA"
  Ów anonimowy oficer frontu ideologicznego (AOFI) o michnikobrzmiącym pseudonimie zwierzył się ze swoich pragnień starannie ukrywanych. On naprawdę chce balować na naszym pogrzebie i zatańczyć na naszym grobie. Nienawiść niektórych hasbarowców do nas, niewinnych i szlachetnych ludzi o jasnej skórze przybiera formy groteskowe, czasem funeralne. Od tysiąca trzystu lat dyszący nienawiścią kamraci Tomasza Torquemady kierują podległe sobie wojska arabskich i tureckich braci aby niszczyć Europę rzymską, białą i chrzescijańską - wioska za wioską, miasto za miastem, zgwalcona kobieta za zgwalconą kobietą.
  Ten niby żartobliwy wtręc AOFI-ego Nichcika to malutka próbka ich rzeczywistych intencji, pregnień, rojeń.
  Teraz Pani rozumie, Droga Astro - jak ważne są drużyny strzeleckie Genarałów Wasiaka i Grudniewskiego. I dlaczego tylu nieznanych sprawców pluje na naszych dzielnych wodzów, organizujących przyszłą polską wojnę obronną.
 • O bosze
  Czy to prawda?????
  Dlaczego o takiej tragedi dowiedzielismy sie dopiero dzis ???
  Bosze

  ps.
  Panie doktorze czy to nie aby ten Izraelski zolnierz (z pogranicza Izraela z Palestyna) nie maczal w tej "zbrodni" palcow

  Prosimy o jakies konkrety , kiedy,co i dlaczego
 • @Eugeniusz Sendecki 15:16:09
  "Teraz Pani rozumie, Droga Astro - jak ważne są drużyny strzeleckie Genarałów Wasiaka i Grudniewskiego. I dlaczego tylu nieznanych sprawców pluje na naszych dzielnych wodzów, organizujących przyszłą polską wojnę obronną."

  - A jednak Oficer Prowadzcy ( w poprzedniej notce) mia racje. / Nadredaktor Eugeniusz Sendecki dokonal taktycznego zwrotu z lewa na prawo, ... jak podczas Wyborow Prezydenta, gdy najpierw promowal z Hadaczem Komorowskiego, a potem Korwina-Mikke, ktorzy obaj chcieli sprzedac lasy.

  "Palenie Sorosa" przez Rybaka tez chyba jest alibi, ... bo kto o tym wie? / Wszyscy wiedza ze Rybak spalil "ortodoksyjnego Zyda".

  Tfu! Tfu!, ... coraz bardziej mi sie na ta polityke zygac chce!
 • @Astra 14:40:21
  //Bo to są takie marzenia "przyjaciół" chyba co?//

  ...wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły :))))))))pozdrawiam
 • @trybeus 20:22:05 - SZANOWNY PANIE AGENCIE SW...
  Pan nie odniósł się do clou tekstu. Nie wykazał Pan wystarczająco wysokiego poziomu obrzydzenia wobec haggady jako zasady. Potwierdza to obserwowane od czasów Jimmiego Cartera zblatowanie się SW z CIA i Shin-Bethem. No, wij się Pan teraz! Tłumacz! Pogrążaj!
  [groźnie spojarzał na funkcjonariusza SW wzrokiem przenikiliwym, wzrokiem endeckim, przeszywającym]
 • @Eugeniusz Sendecki 08:32:46
  jak to się nie odniosłem...pierwszy komentarz o treści : "...niesamowite :)))))..."

  odniosłem się do faktu wywlekania czołgami złotego pociągu z nazistowskiego sheolu...niesamowite zjawisko...

  [wyobraża sobie ze zgrozą Szewacha Weissa tańczącego hava nagila]
 • @Autor
  A nie mógł Pan Chandrała co nieco uszczknąć z tego pociągu? Kawałek komina,zderzaka czy paleniska po spieniężeniu był by pokażnym zastrzykiem finansowym np.na rozwój Telewizji Narodowej.
  A tak cały pociąg zgarną judejczycy.
 • @matterhorn 10:23:57 - O, I TO JEST SŁUSZNE POSTAWIENIE SPRAWY
  Bardzo Panu dziękuję. Zgłoście się do Generała Grudniewskiego z pieniędzmi. Dajcie wyraz uczuciom naroodwym i zasilcie kasę Polskich Druzyn Strzelckich (PDS).
 • @Eugeniusz Sendecki 08:32:46
  // Nie wykazał Pan wystarczająco wysokiego poziomu obrzydzenia wobec haggady jako zasady.//

  Panie doktorze "musimy" z blogerem Trybeusem cos"zrobic", musimy.
  Agentura watykanska wciska sie w nasze progi wszelkimi sposobami, moze cos Pan "wymysli" by temu zapobiec

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej