Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NOC PRZED WILLĄ URBANA I CIASTONIA 12/13 XII 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na zgromadzeniu głos zabrać będzie mógł każdy Polak - zgodnie z zasadą narodowej demokracji (patrz; endecja, Dmowski, narodowcy, cywilizacja polska, Wojtas, NEon24.pl).

Co roku w ciemną noc stanu wojennego zbieraliśmy się pod willą Generała Jaruzelskiego (ukradzioną przedwojennemu oficerowi polskiemu), ale te w końcu umarł. Potem raz zebraliśmy się przed willą Generała Kiszczaka, ale ten też umarł. Pora w tym roku przyszła na goebelsa stanu wojennego Jerzego Urbana* i Generała Ciastonia - następnych w kolejce do śmierci i rutualnego napiętnowania przez Polaków. Oni wszyscy są współodpowiedzialni za stan wojenny i zniewolenie narodowe ciągnące się aż do tej pory. Dlatego pojawimy się przed jego willą, zapalimy światełko pamięci, postawimy Krzyż, będą przemówienia i śpiewy patriotyczne polskie, napijemy się gorącej herbaty...
Na naszym zgromadzeniu głos zabrać będzie mógł każdy Polak - zgodnie z zasadą narodowej demokracji (patrz; endecja, Dmowski, narodowcy).

Adam Słomka, bywały na tych imprezach zapowiedział swoją obecność przed willą Urbana i pod domem Generała Ciastonia.

W sprawach organizacjnych proszę o kontakt na tel: 601 787 407 lub na maila: endecki@wp.pl
/-/
Eugeniusz Sendecki

==========
* sądownie potwierdzono, że Jerzego Urbana można nazywać "goebelsem stanu wojennego". Sprawa z powództwa Jerzego Urbana przeciwko Ryszardowi Benderowi.

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

 

KOMENTARZE

 • Popieram
  ale.... powinno tam być przynajmniej 1000 osób, uzbrojonych w zaostrzone kije/cegły. Inaczej ten genetyczny pomiot będzie się z was naśmiewać.....
 • @Sukarno 10:50:10 - A PAN? SIĘ WYBIERA?
  Pytam bo znam odpowiedź.
  :)
  [uśmiechnął się, bo wiedział kim są blogerzy publikujący w polskojęzycznej części internetu]
 • @Eugeniusz Sendecki 11:13:42
  Niestety, ale ja nie z Warszawy, ja daleko mieszkam od Warszawy ;/
 • gówniarzeria.....
  Biedny Panie Sendecki!
  Co wy chcecie osiągnąć? Przecież Urban będzie miał ubaw po pachy! Może nawet wyjdzie do was i flaszkę wam postawi.... Co się będziecie herbatą ogrzewać.... I podczas tej akcji humanitarnej będzie parę zdjęć, które opublikuje "NIE" , i wyjdziecie (jak zwykle) na frajerów, a on będzie miał darmową reklamę....
  Nie popieram takich akcji, gdyż są one po prostu obrzydliwe. Kopanie starych ludzi po 35 latach to patologia połączona sadyzmem....
  Musi Pan być bardzo głęboko wierzącym katolikiem. Ale miłosierny Bóg Panu przebaczy. Przynajmniej taką mam nadzieję.
 • no i po co te demonstracje, przeciwko komu ?????
  gdyby nie stan wojenny, to opresyjna 3 RP zaistniałaby 10 lat wcześniej, i dzisiaj Polska byłby już całkowicie wyludniona z młodych Polaków, a starzy mieszkaliby pod mostem.

  Czym różniły się solidaruchy od banderowców? Tylko metodami mordu słabych i bezbronnych.
 • @SZS 14:56:43
  zgadzam się z pańską opinią,

  już wolałbym spotkać się na piwie z Urbanem, niż z tymi protestującymi, którzy sami nie wiedzą, o co im tak naprawdę chodzi.
 • @
  Widzę, że rasa barbarzyńców Środkowego Wschodu stanęła w obronie swojego człowieka powyżej.
  Poniżej miejsce dla Białych Europejczyków:
 • Czy będzie tam Sławomir Zakrzewski? - on dobrze artykułuje nasz żal, rozczarowanie, ból i niespełnione nadzieje
  Podstawowe pytanie jakie należy zadać Urbanowi - Dlaczego nomenklatura pomagała w demontażu naszej gospodarki? Tego im nie można wybaczyć.
 • -------GEBELS STANU WOJENNEGO -URBAN przestrzegał !!
  --RZĄD SAM się WYŻYWI !! . ŻYDOM amerykańskim wysłał śpiwory.

  ŻYD URBAN mówił do nas ! przestrzegał nas DURNI !! ale kto by słuchał KOMUCHA i Gebelsa .
  NASZE OCZY i USZY skierowane były na Watykan i KK - a tam mówili ! PRECZ z KOMUNĄ !.
  Na plebaniach kościelnych ! KATOLICKICH !! knuło się i WYKNUŁO !!!.

  O co chodzi Panie Sendecki ?. GDZIE BYŁ Pana ZCHN ? od 1989r ? . Powiem Panu gdzie ! WALCZYŁ o PRZYWILEJE dla KK , o KOMISJĘ MAJĄTKOWĄ KOŚCIELNĄ i GRABIŁ ! grabił i grabił biedę polską razem z żydoską PRAWICĄ . Wiem !! bo po kościelnych krakowskich
  katakumbach moja siostra agitowała. Biedna gdy po latach odkryła KTO UKRYWAŁ się za krzyżem , w lustrze nie mogła na siebie patrzeć.

  ŻYD URBAN SWÓJ 1 MILION ZAROBIŁ !! w przeciwieństwie do PRAWICY polskiej. Pan ! zdaje się jest PRAWICĄ czyż nie ?.
 • @ninanonimowa 17:32:04 - A ZATEM MACIE SIOSTRĘ W KRAKOWIE...
  No proszę. Jak się człowiek dowiaduje niespodziewanie szczegółów. A co ona tam robiła? I - co robi teraz? Po jakich się katakumbach spotyka? Z kim?
 • @interesariusz z PL 15:43:36
  Nie zastanawiasz się, że może ludzie protestowali przeciwko PRL m.in dlatego, że nie chcieli, aby wpływy na losu kraju mieli tacy jak uszaty? Jak bardzo nie przepadam za Solidarnością, to akurat mogę zrozumieć ten motyw, że chcieli się pozbyć takich osobników jak Jerzy - wcielenie czystego żydowskiego zła. Nie wiem czemu masa osobników tak go broni - ten człowiek nienawidzi nie tylko katolicyzmu, ale i Polski. I nie bronie tu skorumpowanego przywództwa, tylko zwykłych prostych patriotów- robotników.
  PRL by nie padł, gdyby do końca zrobiono porządek z żydami, gdyby nie było obsesyjnej antyklerykalnej propagandy. Gdyby w PRL był socjalizm jak w Syrii Assada albo Libii Kadaffiego, to rewolucja żydo-solidarnościowa nie miała by szans.
 • @Sukarno 19:44:47
  "Gdyby do końca zrobiono porządek z żydami, gdyby nie było obsesyjnej antyklerykalnej propagandy"!

  Zróbmy to teraz. Zacznijmy od wywalenia "ninanonimowej" z Kościoła, do którego wchodzi w zgnojonych butach.
  A prosiłem: barbarzyńcy powyżej!
 • @Zdzich 20:16:38
  http://wiadomosci.onet.pl/krakow/klony-komisji-majatkowej-miliony-dla-gmin-zydowskich/gqgng
 • @ninanonimowa 20:18:45
  -----kościółek i jego potężne wpływy , które wyłoniły RZĄD Mazowieckiego ŻYDA przecież - czyż nie ???

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_%E2%80%9EPax%E2%80%9D#Pr.C3.B3ba_reform_i_wspieranie_.E2.80.9ESolidarno.C5.9Bci.E2.80.9D
 • @ninanonimowa 20:25:35
  Wyp....dalaj z Kościoła!!! Ile razy trzeba ciebie wykopywać maniaku.
  I mówiłem: linków nie przeglądam.
 • @Zdzich 20:42:20
  Kiedy złodzieje dzisiejsi trafią do więzienia? PiS może już działać i oceniać skalę nieprawidłowości np w samorządach. Dziś odwiedził mnie pracownik energetyki, spisywał licznik prądu. Mówił o wściekłości ludzi na koncern energetyczny, że rachunki na prąd za wysokie. Jeśli rząd nie będzie realizował zapowiadanej w programie walki z korupcją to szybko padnie.
 • @ninanonimowa 20:25:35
  To skorumpowanie Kościoła i ustawienie go w antypolskim kierunku, to efekt "wyzwolenia" Polski przez Armię Czerwoną(ale prawdą jest że jakby alianci zachodni "wyzwolili" Polskę, mogłoby być gorzej). Przed II WŚ księża wydawali broszury o charakterze antyżydowskim, a za "walkę z żydowskim zalewem" rozdawano dyplomy wyróżnienia.
  Niemieccy narodowi socjaliści też mordowali Polaków, to prawda, ale nazizm nie zepsuł polskiej duszy - a no dlatego, że choć był on wypaczoną formą nacjonalizmu - czyli miłości do narodu, to jednak to był nacjonalizm, czyli pozytywne uczucie budujące, oraz dlatego, że narodowy socjalizm to doktryna aryjska. Natomiast bolszewicki komunizm najpierw skutecznie niszczył i korumpował naród rosyjski, po czym zaraza przenosiła się na inne narody.
  Dlaczego to za komuny zakwitł batalion antypolskich lewackich, poetów, pisarzy typu Szymborska gloryfikująca Stalina czy Miłosz który twierdzi, że Polacy się rodzą jako świnie, oraz wielu innych (m.in Urban), którzy do dziś prowadzą antypolską kampanię?
  Jeżeli jacyś Polacy gloryfikowali Hitlera czy nazizm przed wojną, to prawie zawsze robili to w interesie Polski, gdyż sądzili, że Hitler jest szansą na rozwiązanie problemu żydowskiego.
  Komunizm to twór żydowski, oparty wyłącznie na nienawiści, oszustwie i korupcji. Dlatego jest dużo bardziej destruktywny. To Marks rzucił jako pierwszy twierdzenie, że niegodni muszą zginąć w "rewolucyjnym holocauście".

  Oto ODPOWIEDNIA forma Kary dla Uszatego:
  https://crushzion.k0nsl.org/there-is-no-punishment-harsh-enough-for-the-evil-enemy-jew/
 • @Sukarno 20:49:05
  --szczerze ? Urban jest mi obojętny ale szlag mnie trafia ,że NIGDY !! nie szukamy winy w sobie ! . Tak właśnie Polacy zdegenerowali się . Żyd winien , ja nigdy ! . Co ? nie wie Pan ,że za granicą Polak ,Polakowi wilkiem ? . Żyd kazał takim być ? .

  Ps. mój teść był na zesłaniu od 1920r do 1947r / co nie co opowiadał o traktowaniu się wzajemnym Polaków / nie piszę o tym - nie ma czym się chwalić.
 • @Zdzich 20:42:20
  ---------posłuchaj TALIBIE ! kościół odp. się od PAŃSTWA ja odp. się od kościoła --ZROZUMIAŁEŚ TALIBIE ?!.
 • @Sukarno 20:49:05
  Nie daj się zwieźdź na boczny tor przez wiedźmę "ninanonimowa". Przede wszystkim, ona NIENAWIDZI Chrześcijan. Budzi się rano i idzie spać wieczorem maniakalnie przeklinając "Watykan".
  Że osłania Urbana, to wiadomo - mentalność mają identyczną i zgodną.
  Obaj nie mogą zaakceptowac faktu, że 98% Polaków to Katolicy. Zatem atak idzie symultanicznie na obydwóch, Polaków i Katolików.
  Wg "ninanonimowej", Polacy/ Katolicy to "oni"; natomiast "ninanonimowa", Urban, żydzi to "my".
  Na tej bazie powstaje kwestia kto kogo nienawidzi. "Polak, Polakowi wilkiem" ??
  Moim zdaniem, gdyby nie pomoc i ryzyko własnego życia Polaków/ Katolików, a zwłaszcza Kościoła Katolickiego, ani jeden Żyd by nie ocalał podczas II-wojny światowej.
  A co robili Żydzi w tym czasie? Zapisywali się do NKVD, gwałcili Polki, zsyłali Polaków/Katolików na Syberię, i grabili po nich mienie.
  Żydzi, którzy przetrwali dzięki Polakom/ Katolikom wołaja teraz: "Polacy zdegenerowali się. Żyd winien? Nigdy!".

  Mam nadzieję, że rozumiesz teraz "ninanonimową" w całej okazałości.
 • @interesariusz z PL 15:43:36
  porownywanie Solidarnosci do ktorej nalezalo w pewnym okresie blisko 10 mln ludzi do banderowcow moze sie zrodzic w glowie(sic) tylko ortodoksyjnego czekisty.
  KOMUNO WROC - czekaja na ciebie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej