Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BITWA O DUSZĘ PREZYDENTA PRZECIWKO KLĄTWIE CADYKA HOROVITZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chanuka po polsku. Anno Domini 2015. Celebryta z Tłuszcza Radosław Siedlecki zdziera zasłonę medialną na temat klątwy Cadyka Horovitza (1812) za pomocą której zniewalany przez obce mocarstwa jest naród polski i reszta Europy.

Radosław Siedlecki opowiada o swojej walce duchowej stoczonej z Siłami Zła kryjącymi się za chanukowym świecznikiem i oplatającymi Prezydenta Andrzeja Dudę. W dniu 09 XII 2015, w którym namówiono Andrzeja Dudę aby zapalił świeczkę chanukową w pałacu prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, Radosław przyszedł pod pałac i egzorcyzmował głowę państwa i caly dwór prezydencki za pomocą Krzyża. Nie udało się jemu co prawda postawić dużego drewnianego Krzyża, tego samego który stał pod kamienicą kiedy zabili Leppera, ale za to miał ze sobą swój maly Krzyż z domu z Tłuszcza i nim odpierał ataki Duchów Zlych krążących nad pałacem prezydenckim.

Radosław zdziera zasłonę medialną na temat klątwy Cadyka Horovitza (1812) za pomocą której zniewalany przez obce mocarstwa jest naród polski i reszta Europy. 

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedzią Radosława Siedleckiego o tym jak walczył ze Złem za pomocą Krzyża i modlitwy rzymsko-katolickiej;

/-/ Eugeniusz Sendecki

 

KOMENTARZE

 • ...
  Czy jest to ten "Radosław Siedlecki", który grał w antypolskim paszkwilu Pokłosie?
 • "klątwa" chazarskiego jajwajca
  Jaki to powód ,że autor pisze z dużej litery - "cadyk" ? w narzeczu koczowników to "sprawiedliwy",czy "sprawiedliwy rzuca klątwę"? .
  Może rzuca świńskim łbem ?
 • @romanwers 17:01:59 - PASIKOWSKI GO WYNAJĄŁ
  Słynny Radzio Siedlecki stoi wśród bandy chłopstwa polskiego dyszącego nienawiścią na tym filmie. Jest w kufajce i ma tłustą grzywkę. Minę ma typową dla tej części ludu, szlachty i blogerów polskich dotkniętych klątwą Cadyka Horovitza.
  Pasikowski prawdopodobnie nie wiedział, że filmuje ofiary klątwy. Bardzo wazny film jemu się udał z tym Radziem naszym. Pokazał holokaust alkoholowy Polaków.
  Bo prawda jest taka, że WASP-owska masoneria, ubecja i ISIS-owcy traktują nas jak Indian Północnoamerykańskich w wieku XIX-tym. Wczoraj klątwa Cadyka Horovitza dotarła aż do pałacu prezydenckiego.
  Strasznie żal Indian. Strasznie mi żal Polaków.
  [smutny]
 • @Eugeniusz Sendecki 17:11:32
  Muszę stwierdzić, że bardzo dziwnie Pan to wyłożył... Chylę czoła przed Panem, naszym znanym polskim celebrytą, niemniej, uważam, że Polacy nigdy nie dopuszczali się takich czynów, jakie prezentują sobą antypolskie kalumnie prezentowane w tym propagandowym, żydowskim filmie i żal, że są Polacy, którzy, niczem prostytutki najmują się do takich antypolskich kalumni. Więc to ten Radzio, który wspomaga antypolskie kino za żydowskie pieniądze... Smutne
 • @romanwers 17:17:54 - NO TAK, ALE WIDZI PAN...
  Radzio się nawrócił i przyszedł z Krzyżem pod Pałac. Żeby bronić Polskę przed niegodziwościami Złego Ducha kryjącego się za inwazją na Europę organizowaną przez Chazarów. A Pan? Gdzie Pan wtedy był? Dlaczego Pana z Radziem nie było? Dlaczego Pan nie wspiera głowy państwa modlitwą i ofiarą?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:24:05
  Jak to nie wspieram, Panie Eugeniuszu? Wspieram i jestem zaniepokojony tym, że "głowa państwa" uczestniczy w tych dzikich obrzędach i gusłach. Jeśli RS się nawrócił, to dobrze, każdy ma do tego prawo, chociaż nie każdy ma tę szansę.
 • @romanwers 17:32:17 - JAK TO PAN WSPIERA, JAK PAN NIE WSPIERA?
  Radzio akurat stracił pracę. W Tłuszczu budowali most, więc go od października 2015 wzieli na śmieciówę na cieciówę. No, ale jak most zbudowali - to się praca skończyła i Radzio jest dzisiaj dalej bezrobotny. Radziowi trzeba pomóc, a nie trzepać przez internet komentarze tylko. Aczkolwiek bardzo mądre komentarze Pan trzepie, przyznam.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:06:44
  Z pierwszej relacji na pejsbuku wynika,że Prezydent zapalał świece handlowe a nie chanukowe.Pózniej ktoś nieudolnie poprawiał na hanukowe a jeszcze pózniej na chanukowe.Dla mnie liczy się ten pierwszy wpis Handlarzom zapalał świece handlowe.
 • @
  ...czy Hadacz się już wypowiedział w tej materii ?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:24:05
  Panie Eugeniuszu, Polskę może już uratować tylko i wyłącznie powszechna Krucjata Róźańcowa. Tylko bezpośrednie powszechne zwrócenie się do naszej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski.
 • Szanowny Panie Eugeniuszu...
  Czy nie uważa Pan w związku z powyższym że każdemu postawieniu Krzyźa, czy przeniesieniu nawet tego najskromniejszego Krzyźa, powinien towarzyszyć Różaniec i post a nie pieczenie wieprzowiny?
  Czy to pieczenie wieprzowiny pod Krzyżem, nie jest czasami profanacją, która burzy to Sacrum Krzyża?
 • @Jan Paweł 06:53:56
  Ostatnio pod Belweder nie przyniesiono krzyża -powód-większa ilość chazarów się zgromadziła,a na nich działa jak płachta na świnię .
 • @Jan Paweł 06:53:56 - OCZYWIŚCIE, ŻE MA PAN RACJĘ. ZGODA.
  Post i modlitwa - jak najbardziej wskazana. W walce duchowej, którą toczymy o Polskę przeciwko Złym Duchom - to jest oczywisty punkt wyjścia. Zawsze się zwracam do znajomych sióstr zakonnych i księży o szczególną modlitwę w intencji naszej działalności narodowo-demokratycznej.
  Co do pieczenia świniaka pod pomnikiem Dmowskiego - to ma Pan nieścisłe dane. Ktoś Pana w błąd wprowadził. Prawdopodobnie Wróg Polski i Polaków.
  Otóż pieczeniem się zajmuje restaurator polski Witaszek Ojciec i Syn. Na plac wjeźdża okazały świniak, nadziany kaszą, wzbudzając entuzjazm zebranych Polaków i zrozumiałą złość i zazdrość Wrogów Polski. Krojenie zaczynamy punktualnie o godzinie 19:19 - żeby było wiadomo kiedy żeśmy odzyskali Niepodległość.
  Poczęstunek świniakiem ma właśnie charakter radosny i jest jednym z punktów świętowania Niepodległości, tego dnia jest dyspensa od pokarmów mięsnych. Jest jeszcze powód prestiżowo-propagandowo-kulturowy żeby się częstować akurat w ten sposób, wręcz ostentacyjnie w tym miejscu, wśród patriotów najbardziej świadomych - czyli narodowców, na przekór Złym Ludziom szalejącym w naszym nieszczęśliwyk Kraju.
  Na pewno poczestunek nasz nie przynosi ujmy ani Krzyżowi, ani Dmowskiemu i nie ma charakteru profanacji. Jest to po prostu element świętowania.
  A co do postu i modlitwy - to pełna zgoda.
 • Bóga zapłać za oświecenie - to są wielki drwiny z Katolików...
  więc nie bądźmy dłużni i też pozwólmy sobie na ironię: http://sosenkowski.neon24.pl/post/127977,jedrus-hop-do-mykwy
  ;)))
 • @kfakfa 17:08:59
  Z dużej litery przez wielką cześć PT Autora w stosunku do onego cadyka.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:24:05
  Czy ci rozmaici za bardzo nie szafują krzyżem? Począwszy od pseudo-sztuki do happeningów politycznych.
 • @wercia 13:31:42
  a ,rozumiem ,no to

  Shalom allejkum
 • @wercia 13:37:03 - NA PEWNO KRZYŻ JEST WAŻNY
  Obecność Krzyża przy głowie państwa jest odwiecznym atrybutem króla Polski. Masoni ten Krzyż usuwają od roku 1926-go, ale my Go przywracamy. Obecność Krzyża pod pałacem prezydenckim to coś o wiele ważniejszego niż wyjasnienie katastrofy/zamachu smoleńskiej/warszawskiego (niepotrzebne wykreślić).
 • @Eugeniusz Sendecki 17:24:05
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/still2015/144992398411229073856.jpg Kto na marszu KOD idzie za politykami PO? Prowokator "Andrzejek" Hadacz!!! Za Andrzejem Halickim i Marcinem Święcickim na marszu KOD maszerował Andrzej Hadacz, znany prowokator. Jeszcze kilka lat temu krzyczał on na Krakowskim Przedmieściu: „Tusk albo Komorowski w łeb”.

  Marsz KOD zgromadził w Warszawie kilka tysięcy osób. Uczestniczyło w nim wielu polityków Platformy Obywatelskiej. Tuż za dwoma z nich - Marcinem Święcickim i Andrzejem Halickim - maszerował... Andrzej Hadacz, co zauważył bloger Chinaski: http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/144992398411229173856.jpg "Andrzejek", wylansowany niegdyś przez prorządowe media na najbardziej znanego obrońcę Krzyża Pamięci, został „gwiazdą” spotu wyborczego PO, wyemitowanego kilka dni przed wyborami parlamentarnymi w 2011 r. Jak oceniali zgodnie komentatorzy i politycy, 30-sekundowy filmik „Oni pójdą na wybory, a Ty?”, którym Platforma straszyła Polaków, w dużej mierze miał wpływ na wynik wyborczy. "Andrzejek" pojawił się tam dwa razy: krzyczał „Tusk albo Komorowski w łeb” (w 9. sekundzie filmu) oraz z wściekłością rzucał „Nienawidzę ich!” (w 17. sekundzie).

  Między 2011 r. a tymi wyborami Hadacz brał udział w imprezach lobby homoseksualnego, gdzie stał na podium z Januszem Palikotem. Swoje wystąpienie z tęczowej platformy zaczął od okrzyku "Słońce świeci dla wszystkich", a zakończył deklaracją, że "każdego 10-ego na Krakowskim Przedmieściu" będzie mówił, "że jesteście całkiem przyzwoici".

  Potem krytykował Andrzeja Dudę i popierał w wyborach prezydenckich... Bronisława Komorowskiego. "To całkiem przyzwoity, normalny wujek" - mówił w nagraniu z lutego 2015 r.
  Tzw. Andrzejek to mentor Halickiego. Ciekawe, jak wysoką ma ten pan emeryturę ;-) Ktoś wie? A na mieszkanie załapał się czy nie? Cała ta szopka KOD to ostatni skowyt kasty uprzywilejowanej, która wyje po swoim korycie, które zaczyna tracić. Głównie przyszli partyjniacy z lewackich partii, a także POwscy dziennikarze, prawnicy, urzędasy, właściciele różnych fundacji, wszyscy korzystający z pieniędzy podatników itp. Wielu nie przyszło nie chcąc tracić weekendziku i wysłało swoich rodziców emerytów z ubecka emeryturą, bo ta kasta uprzywilejowana składa się właśnie głównie z dzieci i wnuków resortowych. Ale skowyt, ale mnie to cieszy !!! :-) Proszę jak niewiele osób wyprowadził KOD (Zdjęcie pochodzi z helikoptera TVN) Totalna porażka KODowców.

  http://r-scale-09.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/6b8eba43551742214453411664a0dcc8/ce22dc3f-a732-4832-b645-342a875f2e5e.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=970&srch=425&dstw=970&dsth=425&quality=80
 • @Kula Lis 65 14:13:50 - DZIĘKUJĘ ZA TĘ INFORMACJĘ
  Oto jak działa zbiorowa mądrość narodu. Dziękuję Panu za tę cenną informację. Jednak Hadacz dał się ponieść emocjom. Jaka szkoda.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej