Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POLACY PRZED DOMEM JERZEGO URBANA 12/13 XII 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zza bramy wychynęła jakaś chyba blondynka i krzyczała na demonstrantów, żeby się nie modlili, bo jej się zwierzęta stresują. Na to zebrani ryknęli "czerwona chołota wygląda zza płota!". Radzio Siedlecki chodził z Krzyżem i biało-czerwona flagą...

Ewa Stankiewicz w emocjonalnym przemówieniu ujęła problem współ-odpowiedzialności Jerzego Urbana za stan wojenny, to jest - za nowoczesne zniewolenie narodu. Adam Słomka przypomniał martyrologię polskich księży - szczególnie Popiełuszki i Suchowlca. Zygmunt Miernik puszczał muzykę patriotyczną i w ten sposób nekał goebelsa stanu wojennego.

Zza bramy wychynęła jakaś chyba blondynka i krzyczała na demonstrantów, żeby się za głośno nie nie modlili, bo jej się zwierzęta stresują. Na to zebrani ryknęli "czerwona hołota wygląda zza płota!". Radzio Siedlecki chodził z Krzyżem i biało-czerwona flagą...

Tutaj: film z Zygmuntem Miernikiem z Katowic:

 

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów przypadkowo natknął sie i ujawnił systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • Zza bramy wychynęła jakaś chyba blondynka i krzyczała na demonstrantów, żeby się nie modlili, bo jej się zwierzęta stresują. "//
  -To i zwierzęta mają opętane? -No tak. -Gdy Pan Jezus wypędził złe duchy z człowieka, weszły one w stado świń i tak go zestresowały, że rzuciły się ze skały w przepaść. -Oby tylko szatan nie podpowiedział Urbanowi poskarżenia się na was w jakimś towarzystwie zapobiegania okrucieństwu na zwierzętach. -z diabłem nie ma żartów. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • .
  Mk 5,1-20

  Przybyli na drugą stronę jeziora do kraju Gerazeńczyków. Ledwie wysiadł z łodzi, zaraz wybiegł Mu naprzeciw z grobów człowiek opętany przez ducha nieczystego. Mieszkał on stale w grobach i nawet łańcuchem nie mógł go już nikt związać. Często bowiem wiązano go w pęta i łańcuchy; ale łańcuchy kruszył, a pęta rozrywał, i nikt nie zdołał go poskromić. Wciąż dniem i nocą krzyczał, tłukł się kamieniami w grobach i po górach. Skoro z daleka ujrzał Jezusa przybiegł, oddał Mu pokłon i krzyczał wniebogłosy: «Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie!». Powiedział mu bowiem: «Wyjdź, duchu nieczysty, z tego człowieka». I zapytał go: «Jak ci na imię?» Odpowiedział Mu: «Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu». I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy. A pasła się tam na górze wielka trzoda świń. Prosili Go więc: «Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli». I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze. Pasterze zaś uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach, a ludzie wyszli zobaczyć, co się stało. Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie "legion", jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął. A ci, którzy widzieli, opowiedzieli im, co się stało z opętanym, a także o świniach. Wtedy zaczęli Go prosić, żeby odszedł z ich granic. dy wsiadł do łodzi, prosił Go opętany, żeby mógł zostać przy Nim. Ale nie zgodził się na to, tylko rzekł do niego: «Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą». Poszedł więc i zaczął rozgłaszać w Dekapolu wszystko, co Jezus z nim uczynił, a wszyscy się dziwili.
 • -Ten człowiek z grobów
  przypomina Urbana z cmentarza; https://www.youtube.com/watch?v=o_YO6s0cqpw
 • .
  https://www.youtube.com/watch?v=5g0riwq-Vdc
 • .........
  https://www.youtube.com/watch?v=hBQOGTpO8KE
 • .
  -Ten tu też nie chce być gorszy; -:((( https://www.youtube.com/watch?v=0hAjhPai8-M
 • Trzeba było ubrać białe kaptury jak KuKluxKlan
  i podpalić willę Urbana wraz z blondynką i jej szatańskimi zwierzętami.
  Sam Urban pewnie gdzieś w ciepłe kraje wyjechał i ma was w żopie.
 • @lorenco 01:09:55 -To by pasowało.
  -W piekle podobno bardzo ciepło? -To w sam raz dla starych, zeszlajanych kości... -:))))))))))))))))))))))))))) (żal tylko duszyczki, no ale skoro taki niepoprawny?... :((()
 • @moher 01:01:55
  Urban nigdy nie ukrywał, że jest żydem. Wręcz przeciwnie do tych, co pozmieniali nazwiska i udają Polaków. Także w Kościele Katolickim jest takich wielu.
  Twoja hipokryzja modlitewna jest tylko hipokryzją.
  Z wiarą katolicką masz tyle wspólnego co Rydzyk ze źródłami termalnymi.
  Bardziej szanuję Urbana, który zawsze był szczery aż do bólu, niż pokrętnych pseudo katolików.
  Jak już wam komuchów zabraknie, to kogo weźmiecie na cel?
 • @lorenco 01:25:48 "Bardziej szanuję Urbana,"
  -Wiem, wiem. Jaruzelskiego szanujesz jeszcze bardziej? -:)))
 • @moher 01:30:23
  Nie wiem, co Jaruzelski ma do żydów? Chyba, że o to Ci chodzi, że wywalał z wojska i ze służb żydowskich oficerów?
  A to było z jego strony bardzo nierozsądnym krokiem.
 • @lorenco 01:36:05-A to było z jego strony bardzo nierozsądnym krokiem."
  -A czemuż to? -Wypełniał sowieckie rozkazy z Moskwy, a tam akurat taka była moda. -Nie była to jego niezależna inicjatywa. -:)))
 • @moher 01:43:54
  Sowiet, to po rosyjsku rada.
  Na przykład Rada Europy to Soviet Union.
  Nie potrafisz pisać po polsku? Że wypełniał radzieckie rozkazy z Moskwy?
  Nawet jakby Jaruzelski wypełniał rozkazy z Moskwy, były to mądrzejsze rozkazy niż obecnie wypełniane z Waszyngtonu.
 • @moher 01:43:54
  Dodam jeszcze, że kończę dyskusję z Tobą, RABE.
  Kluczysz tak, że wiadomo już kim jesteś.
  Miłej chanuki!
 • @lorenco 01:56:49
  -Paranoja? -:))) -Proszę mnie nie obrażać towarzyszu!
 • Rip PRL !
  http://m.neon24.pl/8ac0c721590dd83da7907da27e085095,14,0.png
 • Wielki Powrót PiS-u
  http://m.neon24.pl/1be444972cd611b6c84ca71c197ff60a,14,0.png
 • @
  Ta "blondynka zza bramy" to był sam Urban w peruce. Lubi się przebierać.

  Żałuję tylko, że ani ja, ani nikt inny nie wpadł na pomysł aby zaprosić rodaków Urbana http://www.nkusa.org/.
  Przemówili by do niego w jego własnym języku.
 • @lorenco 01:36:05
  Przyslużył się za to dla Izrahellah- wyszkoleni przez polskiego podatnika -chazarskie trepy-znający doskonale obsługę radzieckiego sprzętu i uzbrojenia-nie raz przyczynili się do wygranej chazarskiego "państwa " jajwajców.

  Dobrym przykladem "zaświecił" general Anders- wypuszczając 3500 jajwacow z pełnym uzbrojeniem .Dzieki temu powstał satanistyczny Izrahellah.

  Shalom alejkum.
 • @lorenco 01:36:05
  co za typ
  "-@lorenco 01:25:48 "Bardziej szanuję Urbana,"

  -Wiem, wiem. Jaruzelskiego szanujesz jeszcze bardziej? -:)))

  -Nie wiem, co Jaruzelski ma do żydów? "

  to nie jest forum dla jewreji
 • @WandalVeni 10:33:46
  Właśnie tacy jak TY, są pożywką dla Urbana, Petru i im podobnych.
  I Petru i Urban drą papy o niszczeniu demokracji. Petru będzie cały czas mącił a Urban zwiększy nakład swojej upadającej gazeciny.
  Trudno się dziwić, bo zachowujecie się nieraz jak Taliby.
 • @lorenco 14:49:04
  Wielokrotnie zastanawialem sie, sknąd w naszym Kraju jest tylu przyglupów. Nie znajduje jednak racjonalnego wytłumaczenia tego zjawiska. Wiem jednak, że polemika z tymi osobnikami, ich dowartosciowuje. Wiec powinieneś olać ich ciepłym moczem, najlepiej wężykiem. Z powazaniem
 • @Playset 15:00:22 - KLĄTWA CADYKA HOROVITZA
  W roku 1812-tym Cadyk Horovitz z Lublina zawezwał Antychrysta do wspólnej akcji przeciwko Polakom. Rozpoczęło się niszczenie ludu przez masowe rozpijanie - tak jak Indian Północnoamerykańskich. Alkoholowy holokaust na narodzie polskim. Szczególnie waznym akcentem było świadome rozpijanie dzieci i młodzieży. Uszkadzanie jajników dziewczyn polskich. Od tej daty wśród Polaków jest mnóstwo osób uszkodzonych, trudnych w funkcjonowaniu. Nie wyginęliśmy jak Indianie, ale wykształcił się specyficznie polski typ degeneracji, dys-funkcjonalności. To co się dzieje z ludźmi to jest pomnik alkoholowego holokaustu Polaków po roku 1812-tym.
  Niech Pan sprawdzi, czy Pańskich przodków ta klątwa również nie objęła.
  ==========
  @lorenco 14:49:04 // Wielokrotnie zastanawialem sie, sknąd w naszym Kraju jest tylu przyglupów. Nie znajduje jednak racjonalnego wytłumaczenia tego zjawiska. Wiem jednak, że polemika z tymi osobnikami, ich dowartosciowuje. Wiec powinieneś olać ich ciepłym moczem, najlepiej wężykiem. Z powazaniem // nadużycie link skomentuj usuń // Playset 13.12.2015 15:00:22
 • @Eugeniusz Sendecki 15:45:30
  Jaakow Icchak ha-Lewi Horowic ,uważany przez jajwajców za "widzacego" .długo satanista nie pożył ,bo wspólnej klątwie z rogatym- przekleństwo odbiło się od Boga i wrócilo-15. 08. 1815 dokonał się żywot w służbie Lucyfera.

  Proszę nie straszyć maluczkich .
 • @Eugeniusz Sendecki 15:45:30
  Napiszę jasno i przejrzyście:
  Czy Wasza manifestacja pod domem Urbana jest dobra dla Kościoła?
  - Nie, ponieważ katolicy poszli pod dom ŻYDA z krzyżem świecącym się, kojarzącym się z KU KLUX KLANEM - wnioski będą: KK w Polsce jest antysemicki i radykalny

  Czy Wasza manifestacja jest dobra dla rządu RP?
  - Nie, ponieważ aktywiści PiS poszli pod dom ŻYDA i jak wyżej - wnioski: rząd Polski jest antysemicki i radykalny.
  Oprócz tego wyciągnęliście trupa z szafy, rozsławiacie go, trup odżył a że ma ostre pióro, będzie szkodził i KK i rządowi.

  Kto więc na tej manifestacji skorzystał jak nie Urban?
  I tu nasuwają się dalsze pytania: Wy jesteście coś nie tego, czy jesteście agentami Urbana i reszty?
 • @lorenco 16:23:15 - PAN SIĘ MYLI, PROSZĘ NANIEŚĆ POPRAWKĘ
  My jesteśmy po prostu antysemicy i radykalni. I wie Pan? Wcale się tego nie wstydzę, lecz jestem z tego dumny. Dzisiaj być antysemickim i radykalnym w Polsce - znaczy, że się po prostu jest Polakiem. I bardzo chce, żeby w Polsce rządy były właśnie takie.
  Dziekuję Panu, że się Pan przyznał, że Pan ma zupełnie inne niż ja pojęcie antysemityzmy i radykalizmu. Że się Pan przyznał - skąd czerpie wiedzę o Ku-Klux Klanie. Z WASP-owskich mediów Pan czerpie.
  Zarchiwizuję Pański wpis, żeby było świadectwo jak Pan myśli i pisze.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 15:45:30 // Napiszę jasno i przejrzyście: // Czy Wasza manifestacja pod domem Urbana jest dobra dla Kościoła? // - Nie, ponieważ katolicy poszli pod dom ŻYDA z krzyżem świecącym się, kojarzącym się z KU KLUX KLANEM - wnioski będą: KK w Polsce jest antysemicki i radykalny // Czy Wasza manifestacja jest dobra dla rządu RP? // - Nie, ponieważ aktywiści PiS poszli pod dom ŻYDA i jak wyżej - wnioski: rząd Polski jest antysemicki i radykalny. // Oprócz tego wyciągnęliście trupa z szafy, rozsławiacie go, trup odżył a że ma ostre pióro, będzie szkodził i KK i rządowi. // Kto więc na tej manifestacji skorzystał jak nie Urban? // I tu nasuwają się dalsze pytania: Wy jesteście coś nie tego, czy jesteście agentami Urbana i reszty? // nadużycie link skomentuj usuń // lorenco 13.12.2015 16:23:15
 • @
  Lorenco pisze "jasno i przejrzyście".

  Ha, ha, he, he, hi, hi .....
 • @Zdzich 17:11:36Lorenco pisze "jasno i przejrzyście".
  -To już taka cecha agentów-agitatorów. -:))) SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Eugeniusz Sendecki 16:32:26
  Pan nie rozumie, że ci uny znów rozwalą rząd, jeśli nie będzie się postępować rozsądnie?
  A co to WAPS to nie wiem i nie interesuje mnie co to jest. Mam swój rozum.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:32:26
  Lorenco ma rację. Polacy są bardzo zagubieni. Wystarczy kilka kosmopolitycznych prowokacji i rząd, w którym pokłada się nadzieje na uporządkowanie spraw w kraju, szybko straci zaufanie większości społeczeństwa. Proszę zwrócić uwagę, że mord na ks. J. Popiełuszce przyspieszył upadek PRL. Dlatego mówienie o tym, że zrobił to ideowy zwolennik Polski Ludowej jest nieprawdą. To był agent obcego wywiadu.

  Idziecie w sekciarstwo a tego Polacy nie lubią. Przestrzegał przed takim podejściem do spraw państwowych doc. J. Kossecki. Większość mieszkańców naszego kraju ma głęboko w ... wszystkie inicjatywy protestacyjne ostatnich dni.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:32:26
  Czytam komentarze Lorenco od kilku lat i mogę oświadczyć że nie jest on WASPEm. Ma oczywiście rację że lampki na krzyżu pod domem Urbana mogą być tak przedstawiane w anglosaskich i nie tylko mediach. Dzięki ostrzeżeniu Lorenco można uniknąć tej pułapki.
 • @moher 17:41:09
  Tak jest, rycerzu.
 • @PontoSarmata 18:18:29
  Jeśli nie zrobił to ideowy zwolennik Polski Ludowej, to kto to zrobił?
  Morderstwo ks. Popiełuszki świadczy tylko o tym, jakie nienawistne pasje i debilizm rządziły zwolennikami Polski Ludowej. To wszystko!
  Grzegorz Piotrowski, ukrywający sią pod pseudonimami Sławomir Janisz, Anna Tarczyńska i Dominika Nagel jest zwolennikiem Polski Ludowej do dzisiaj. (Dariusz Kosiur też, z resztą.)
 • @Zdzich 19:22:44
  Sugerujesz że ORMO kierowali źli ludzie?
 • @lorenco 17:47:15
  szanujesz ubana i troszczyz się o rząd pis..
  judaszowa troska?
  oceniasz wierchuszkę prl używając jako jedyne kryterium stosunek wobec żydów
  jesteś parchem, tumanem czy jednym i drugim?
 • @WandalVeni 21:21:48
  Rycerzu, Urban przyznaje, że jest żydem. Inni, Stolzman i spółka od prawa do lewa udaje Polaków. A Ty?
 • @WandalVeni 21:21:48
  chodzi mi o to że wielu judaszy 'zatroskanych' o pis tzn o to żeby utrzymał się przy władzy poucza, że nie może drażnic uczuć religijnych mniejszości, a to że nie może dawać wywiadów do mediów o. Rydzyka, nie może bronić Polskiej racji stanu w UE, nie może zbyt radykalnie bronić chrześcijańskich i konserwatywnych wartości, nie powinien zbliżać się politycznie do Węgier Orbana, byle tylko PiS został przy władzy
  ale na cholere nam taki PiS
  takich parszywyc przyjaciół powiniwn się w 1 kolejności wystrzegać PiS
  zaraz ktoś mi napisze że jaka Polska racja stanu w PiS?
  wlaśnie komentujący 'moher' reprezentuje Polski światopogląd a taki lorenco to jest ta masońsko - syjonistyczna pluskwa jakich wszędzie pełno nawet wśród narodowców, tacy rozpracowali solidarność i myślą że dalej mogą hasać, ale patrząc geopolitycznie to biada im już niebawem ;]
 • @lorenco 21:28:30
  a co mnie to obchodzi? i tak widać jak na dłoni kto jest kim, problem w tym że jest taki lorenco (udaje Włocha?) zatroskany czy żyd w Polsce ma udawać żyda czy lepiej nie? czy Jaruzelski był przychylny żydom czy nie? To nie są nasze, Polaków problemy, wystarczy że codziennie do pracy przejeżdzam koło molocha żydowskiego co straszy na muranowie (od murano włoskiej dzielnicy a nie muru getta)
 • @WandalVeni 22:07:09 ///"chodzi mi o to że wielu judaszy 'zatroskanych' o pis tzn o to żeby utrzymał się przy władzy poucza,"//
  -Bardzo mądrze piszesz! -To tacy zaklinacze rzeczywistości. -Wszystko interpretują jak im pasuje. -Chcieliby, by jak już sami nie mogą rządzić, by PIS (i każdy inny) szedł na ich pasku. -:))). -drażni ich, że w PIS jest wielu uczciwych Polaków chcących dobra swoich Rodaków . -Serdecznie pozdrawiam.
 • @WandalVeni 22:07:09
  Raz Cię obchodzi, potem Cię nie obchodzi.
  PIS powinno mieć spokój do rządzenia.
  Zostało wybrane w demokratycznych wyborach i ja szanuję ten wybór, choć uważam, że wszystkie twarze powiązane z okrągłym stołem powinny zniknąć z polityki a trupy siedzieć w szafach.
  Uważam też, że te twarze i partyjniacy z nimi związani, kłócą się przed tv jak wściekłe kojoty a potem idą razem do baru na wódkę i wyśmiewają się z Polaków.
  Niech zatem PIS pokaże co potrafi, może akurat ma dobre intencje.
  Jednak nie wiem, czy pewne działania nie są wywoływane przez sam PIS, aby w pewnym wygodnym momencie znów oddać władzę.
  Partie czy stowarzyszenia, które ja popieram, nie brały udziału w wyborach, z takich względów, że są za ustabilizowaniem stosunków z Rosją. W Talibanie , jakim staje się Polska, nie mają szans.
  Zatem jak już jest PIS, niech swoj program wyborczy realizuje, ku, jak sami twierdzą, lepszemu życiu Polaków.
  Zatem moja troska jest naturalna.
 • @lorenco 23:38:18Zatem moja troska jest naturalna."//
  -Jeśli masz takie "naturalne troski", to troszcz się, ale nie przewiduj z góry i nie narzucaj swoich przekonań.
 • @moher 23:22:20
  Rycerzu, oczywiście.
  Napisz jeszcze, że dobrymi intencjami wybrukowane jest piekło.
 • @moher 23:47:09
  Nie narzucam nic nikomu.
  Kiedyś podobała mi się koalicja PIS, Samoobrona, LPR.
  Polska szła w dobrym kierunku.
  Koalicja została rozwalona, przez knowania "Polaków" o żydowskich korzeniach, przez ich media i nasłane prostytutki.
  Lepper nie żyje od powieszenia w piątek po południu a Giertych skacze jakby był na kijowskim majdanie.
  Lecz to normalne jest przecież, nie trzeba się martwić ani troszczyć!
  Bo przecież: niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba.
  A i Szczęść Boże, bo Bóg wszystko załatwi.
 • @lorenco 23:47:16Napisz jeszcze, że dobrymi intencjami wybrukowane jest piekło."///
  -Czyli nie warto mieć dobrych intencji? -A jakie są Twoje?
 • @lorenco 00:01:39Koalicja została rozwalona,"
  -No to teraz nie ma na szczęście co "rozwalać". -więc pozostało "obalić"???
 • @PontoSarmata 20:18:11 "Sugerujesz że ORMO kierowali źli ludzie?"
  -A ty sugerujesz, że dobrzy? -Horror! (-ORMO było kierowane przez czerwone świnie).
 • @moher 00:05:52
  Nie rozumiesz polskich przysłów?
  To znaczy:
  "dobre intencje niewiele są warte, jeśli nie towarzyszy im działanie pozwalające osiągnąć cel"

  O moich intencjach pisałem powyżej, natomiast Twoje są niejasne.
  Bez urazy.
 • @moher 00:08:10
  Jak chcesz obalać, obalaj, mnie w to nie mieszaj rycerzu.
  Nie jestem funkcjonariuszem żadnej partii, mediów czy służb.
  Jestem zwykłym Polakiem, który pisze to, co sam myśli.
  Jak na razie internet na to pozwala.
 • @lorenco 00:43:56-Umiesz być przewrotny.
  -Odwracanie kota ogonem i przypisywanie komuś swoich wad to typowa cecha komunisty. :(((
 • @moher 00:51:59
  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201512/1449935900_4rcyxy_600.jpg
 • @moher 00:18:44
  Czerwone to tak, ale świnie? Tu już przegiąłeś. Melinę ci zlikwidowali w PRLu że tak ich nienawidzisz?

  ORMO skasowano jako pierwszą instytucję PRL, jeszcze przed SB. Gdyby ORMO przetrwało nie byłoby rozgrabienia majątku narodowego. Żadna ze stron okrągłostołowych także Kościół, nie chciała takiego obrotu sprawy. Wszyscy chcieli kraść.
 • @lorenco 01:05:51 -Nareszcie coś mądrego! -Dziękuję!
  -Już sejwuję".
 • @PontoSarmata 01:09:42 -Piszesz bzdury. -Jak chciało się bezkarnie kraść, to warto było zapisać się do ORMO
  "ORMO skasowano jako pierwszą instytucję PRL" -No tak, skasowano niepotrzebnego już konkurenta. -W cherarchii złdziejskiej za komuny ORMO zajmowało niższy stopień drabiny. -Wyżej stało WSI, SB, i inne grube szychy. -Odcięto ryja od polskiego koryta mniej liczącym się graczom, Tzw. za komuny "Dołom Partyjnym":
 • @PontoSarmata 20:18:11 "Sugerujesz że ORMO kierowali źli ludzie?"
  -Sugerujesz, że byłeś "dobrym" ORMO-wcem? -:)))
 • @PontoSarmata 01:09:42Melinę ci zlikwidowali w PRLu że tak ich nienawidzisz?"//
  -Nie, ale piłem raz z kolegami na melinie i właściciel ostrzegł nas, że jest ORMO-wcem, i żebyśmy nie gadali na komunę, bo będzie musiał na nas donieść, by mu interesu nie zlikwidowano. . -Uczciwy jakiś, czy co? -Jak byłeś ORMO-wcem to opowiedz nam, jak to było. -:)))
 • @moher 01:32:49
  Ja nie byłem. Ale doc. Kossecki był w ORMO i pełnił tam kierownicze funkcje. To straszne co tu napisałeś. Sekciarska antypolska żółć.
 • @PontoSarmata 01:55:50 -"Sekciarska antypolska żółć."//
  -Dziwnie oceniasz napisanie prawdy. -To smutne. -:(((
 • @moher 02:11:09
  Posługujesz się stereotypami, które bywają odległe od prawdy. Często rozmawiam z sympatykami PiSu i wszyscy, jak sądzę półświadomie, posługujecie się takimi samymi stereotypami. ORMO byli źli i chodzili w skórach. itp.

  Na lewicy też są takie stereotypy - np ciemnogród, katol, moher, obskuranta. To też nie oddaje prawdy. To są narzędzia do skłócania Polaków.
 • @PontoSarmata 01:09:42
  Pies drapał, że skasowano ORMO, jednak to, że szybciutko rozwiązano PG , to według mnie największe przestępstwo styropianowców.
  Skasować oddział do zwalczania przestępstw gospodarczych, w sumie nie związany z polityką, to był majstersztyk!
  Nastapiła wówczas demokracja - jak w skeczu Smoleń powiedział, tak, demokracja... wszyscy kradną.
 • @moher 01:32:49
  ORMO, czyli ochotnicza rezerwa milicji obywatelskiej, nie miała dostępu do jakiegokolwiek majątku aby go kraść.
  Coraz większe bajki piszesz, jesteś po prostu zwykłym, zakompleksionym szczylem, chcącym zwrócić na siebie uwagę.
  Proponuję Ci zaciągnąć się do wojska, jest nowy nabór, kleryków też.
  Będziesz mógł kropić wodą święconą żołnierzy wysyłanych na USRAELSKIE wojenki i życzyć im Szczęść Boże.
 • @lorenco 02:35:12 " jesteś po prostu zwykłym, zakompleksionym szczylem, ,"
  -Jakbym słuchał ubowca. :(((
 • @moher 02:38:59
  Długo tak będziesz ciągnął te swoje ciotowate paszkwile?
  W seminarium nie ma normalnego zycia, trzeba utrzymywać celibat lub współżyć z innymi klerykami. Inaczej podobno jądra puchną.
 • @lorenco 02:48:07
  'Długo tak będziesz ciągnął te swoje ciotowate paszkwile?
  W seminarium nie ma normalnego zycia, trzeba utrzymywać celibat lub współżyć z innymi klerykami. Inaczej podobno jądra puchną." ---Już się nawet nie kryjesz ze swoim czerwonym chamstwem? :((( Przykro mi, że ciągle tacy jak Ty bezwstydnie kłamliwy głos zabierają. :((((
 • lorenco 02:35: ORMO, czyli ochotnicza rezerwa milicji obywatelskiej, nie miała dostępu do jakiegokolwiek majątku aby go kraść"//
  -Aha. -Ciemnotę to możesz wciskać młodym, którzy tego nie przeżyli. -Ja te czasy przeżyłem. -nie piszę tu o złodziejach na górze władzy, którzy mieli służbę i pałace, (oczywiście ukryte przed społeczeństwem, bo przecież głosili "równość". -Piszę o zwykłych ludziach na dole czerwonej drabiny. -Jeśli robotnik chciał się w pracy nie przemęczyć, zapisywał się do partii , czy ORMO i już miał lepszy dostęp do wszystkiego. -Zostawał kierownikiem, czy choćby brygadzistą i kradł. -Niejeden willę za to sobie zbudował. --Zwykły budujący willę ORMOWIEC mi powiedział, "-Jak masz głowę i .uj to kombinuj. -Epoka Gierka zepsuła wielu Polaków, ucząc nieuczciwości i złodziejstwa jako popłacającego fach. -Pamiętam z Ojcem w oknie idzie lokalny ORMOWIEC. -Tata rzekł; widzisz synu, przed wojną nikt uczciwy nie chciałby temu złodziejowi ręki podać, bo ludzie takimi się brzydzili. -A ten, nakradł z fabryki, willę zbudował, syrenkę ma na niedzielny wyjazd do Kościoła, a ludzie go podziwiają i dają za przykład, jak sobie umieć radzić. -Może to lapidarny przykład, ale taka była powszechna codzienność epoki Gierka. -Kto uczciwie wtedy pracował mógł sobie za pensję kupić Jinsy najgorszego gatunku z przeceny na zachodzie i nimi szpanować przed zazdroszczącemi kolegami, kupić parę zachodnich piw w pewexie i dumnie trzymać kolekcję pustych puszek na półce . -Niektórzy nawet się usprawiedliwiali, że jak Polak ukradnie, to w kraju zostanie i Rosja mniej weźmie. -Stąd chyba wzięło się hasło komunistów, przepoczwarzających się z dysponentów w właścicieli majątku narodowego, że "Pierwszy milion trzeba ukraść". -Tak, że proszę Cię nie mąć w głowach młodym ludziom, którzy w tych upodlających czasach władzy namiestników sowieckich nie musieli żyć, fałszując naszą najnowszą historię.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej