Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GENERAŁ APELUJE O PONADPARTYJNY REFORMATORSKI RUCH SPOŁECZNY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do trzech razy sztuka? Najpierw BBWR zorganizowała masońska Sanacja (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), a potem ubecka karykatura Sanacji rozgrywająca Polaków po Okrągłym Stole (Bezpartyjny Blok Wspierania Reform). Skutkiem były klęski...

   Mechanizm jest podobny. Elity władzy orientują się, że naród zaczyna cię organizować przeciwko Zlym Rządom, że zaczyna przeczuwać zbliżającą się klęskę i że może te elity przepędzić. Wielkie rozgrywki światowe jeszcze nad Wisłę nie dotarły, więc trzeba zorganizować prawym ludziom jakąś niszę polityczną. Jakiś BBWR.

A narodowi też się NA RAZIE nie chce iść na wojnę,wyrezać zdrajców wraz z żonami i dziećmi, przegnać agentów i zablokować wypływ ludzi i gotówki z Kraju. Ludzie się boją przegranej, chcą pieredyszki, jakiejś namiastki normalności. Spokoju na polskim niebie. I dlatego chcą się dogadać z Władzą taką jaka ona jest. Bez złudzeń, że jest Władzą Dobrą. Tendencje BBWR-owskie odżyły wśród Polaków za Gomułki i Gierka, a nawet za Jaruzelskiego i są żwe do dziś. Bebewueryzm to jest to na co nas stać - myślą Polacy. Chcą modus vivendi. Pachnie paktem z Diabłem, co prawda. No, ale takie czasy, Panie.

  Ostatnio na popularnym portalu polskim www.NEon24.pl w duchu bebewuerowskim odezwał się bloger Nikander za pomocą tekstu o jakże wymownym tytule "No to kupmy sobie ... okupanta". Ten tekst się pojawił na jedynce, tuż obok tekstu Zygmunta Wrzodaka p.t. "Sekretarz POZ PZPR szefem PKN Orlen". Bloger Nikander onegdaj się szczycił, że jest znajomym ojca Prezydenta Dudy, więc musi coś wiedzieć, czego my, zwykli zjadacze chleba jeszcze nie wiemy. Koresponduje to z odkryciem Wrzodka o splamionej współpracą z PZPR przeszłosci kolejnego PiS-owca. A zatem bebewueryzm idzie. Spójrzmy prawdzie w oczy.

W bliskim mi środowisku również te tendencje się pokazują. Przyznam, że czuję się strasznie zawiedziony takim brakiem wybitności moich Koleżanek i Kolegów. Bo bebewueryzm to jest jakaś forma mądrego kapitulanctwa, zgody na zniewolenie, urządzenie się w warunkach PRL-bis, Generalnego Gubernatrostwa-bis, Księstwa Warszawskiego-bis. No cóż, wiele lat z różnymi wybitnymi endekami pracowaliśmy, żeby sprawa polska stanęła wyżej, zrobiliśmy bardzo dużo, ale jak widać - zwyciestwa jeszcze nie odnieśliśmy. Od 20-tu lat politykuję w środowisku narodowców, szczerych patriotów, prawdziwych Polaków. To są różne grupy, wiele osób to wybotni samotnicy-analitycy, jest trochę szaleńców i agentów. Pracowałem nad wyekstrahowaniem z tego środowiska potężnej agentury wpływu związanej ze Zbigniewem Gertychem. Czesto w naszym środowisku dochodziło do niewyjaśnionych zgonów. Wszystko to z Bożą pomocą przeżyliśmy, mamy w ramach retorsji procesy za to że jesteśmy uczciwi, pracowici, polscy i katoliccy. Być może uda mi się, i jeszcze wielu innym kolegom coś wnieść do rządów PiS-owskich. Ale nie, żeby się mi ta pozycja pariasa podobała. Moja dusza cierpi. Żyć w takim zniewoleniu.

   NASZ MANIFEST POLITYCZNY NA KONIEC ROKU 2015 wygłosił Generał Grudniewski. W żołnierskich słowach streścił i unowocześnił, i wyłożył ideę bebewueryzmu na czasy obecne. Sugeruję się tego mocno uchwycić. Przyszliśmy pod Trybunał Konstytucyjny na Aleję Szucha i nagraliśmy wypowiedź Generała dla TELEWIZJI NARODOWEJ.

12 grudnia 2015 - Generał Grudniewski przed Trybunałem Konstytucyjnym prosi Prezydenta Dudę o większą współpracę z narodem - link do filmu;

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • @Marx 8888 00:10:15 - GENERAŁ GRUDNIEWSKI BARDZO W PORZĄDKU
  Podjęliśmy starania, żeby Pana Generała zaangażować do pomocy Panu Ministrowi Antoniemu. Odbudowa struktur militarnych w duchu naroodwym - to jest wyższa konieczność.
  A Grudniewski na pewno nie bierze na darmo swojej skromnej pułkownikowskiej emerytury wojskowej. To jest nasz człowiek - właściwy dla ministerstwa obrony narodowej (MON).
  Swoją drogą - celebryci pracujący na froncie sensacyjnym TELEWIZJI NARODOWEJ (bo mamy kilka frontów otwartych) łatwiej przebijają się do świadomości Społeczeństwa niż mędrzec z naukowym podejściem, pragmatyk, specjalista do spraw wojskowości.
  Proszę zwrócić uwagę, że mija doba, a polscy blogerzy nawet takiego sprawdzonego portalu jak NEon24.pl się jeszcze nie zameldowali i nie wpisali regulaminowych conajmniej trzech wpisów dźwigających temat optycznie. Straszne safandulstwo, jakże powszechne wśród polskiego ludu ciemnego.
  Nie dziwi cenzurowanie tematu przez hasbarowców, WASP-owców, bertonowco-giertychowców. Oni najpierw temat zignorują, a jak zobaczą, że pierwszy tysiąc wejść pekł - rzucą się dmuchać ciepłymi pierdami a to o rzekomym homoseksualizmie Hadacza, a to o dupie Maryny. A jak temat bedzie zwyżkował - pojawią się wariaci sadzący sążniste kupy w typie tasiemcowych tekstów przez nikogo nie czytanych.
  Na koniec należy się spodziewać Niny-Anodiny szlochającej obłudnie i kłamliwie że wszystkiemu winien Kościół Powszechny, plwającej na Matkę Naszą Świętą.
  [zamyslił się nad przewidywalnością postaw lumpen-blogeriatu wysługującego się Wrogom Ojczyzny]
 • @Oficer Prowadzący 23:58:03 - NIECH SIĘ PAN NIE WTRĄCA W DIALOG SŁOWIAN
  Pańska obsesja jest rażąca. Obsesyjne przypisywanie endekom jakiejś szczególnej głupoty, braku rozezniania w sprawach masońskich.
  W sumie w swoim tekście expresis verbis przyznaje Pan, że jednak sanacja masońska była. A wątek o penetrowaniu masonerii do endecji jest bardzo ważny, owszem. Wcale się nie obrażam, lecz z satysfakcją przyjmuję, że Pan de facto podtrzymuje moje tezy i się z nimi zgadza.
  Wulgarne teksty o podtekście erotomańskim na temat dialogu Słowian świadczy o ty, o co Panu chodzi - że się Pan boi, że w końcu Polacy wyeliminują kamarylę i sitwę geremkowską z ministerstwa spraw zagranicznych (MSZ). Owszem, powinien się Pan bać. Naciskamy na Naczelnika Państwa ażeby oczyścił MSZ z antypolonizmu geremkowskiego.
  Nerwowo się robi. W gaciach sto funtów strachu? No i bardzo dobrze.
  Fuj!
  [zatyka nos czując jak się WASP-owska agentura zes***ała!"
 • @Oficer Prowadzący 11:33:08 - ZNOWU WEWNĘTRZNIE SPRZECZNY WPIS
  A co Wy chcecie od KGB? Tam w Rosji już dawno prawdziwi Rosjanie doszli do władzy, wystrzeliwując do nogi dwa żydowskie garnizony KGB w Moskwie. Albin Siwak mi opowiadał. Jeszcze za Malenkowa to się działo. Albo za Chruszczowa. Rosyjscy KGB-iście wyrezali żydowskich KGB-istów i ZSRR zaczął przechodzić w spracowane dłonie Ludu Rosyjskiego Prawosławnego. Szczerego jak uralski piach i ukraiński czarnoziem.
  Dziwne, że Wy Oficer Porwadzacy tego nie wiecie.
  Już my Was tu na NEonie dobrze żeśmy poznali i wiemy - że Wy dobrze wiecie o co chodzi, ale chcecie nas, Polaków prawdziwych utrzymać w izolacji od Rosjan. Perfidnie działacie, ale się sami wydaliście. Przecież Wy sami najpierw piszecie, że mamy gadać z "normalnymi Rosjanami; historykami, artystami, społecznikami, a nie KGB-istami", a potem piszecie, że KGB-isci to jest "ruski kij".
  No to jak to jest? Jest-że KGB ruskie, czy nie-ruskie? Bo skoro jest ruskie (a Wy sami piszecie, że ruskie ono jest!) to znaczy - że dialog z Rosjanami nalezy właśnie rozpoczynać od KGB - bo ma ono w Rosji najwięcej do powiedzenia (przecież według Waszych szczerych słów - to KGB trzyma w Rosji atrybut władzy, czyli "kij"). Co właśnie czynimy, ku chwale i ku pożytkowi narodów słowiańskich i dla dobra Polski, Ojczyzny Naszej.
  No i proszę Was, bez wulgaryzmów. Panujcie nad nerwami. Hasbarowcy musza mieć nerwy jak postronki. Inaczej ani szekli nie zarobią na kołowaniu gojów. Wpis o dupie - bardzo głupi i niestosowny.
  ===========
  @Eugeniusz Sendecki 08:11:19 // Nie podtrzymuję żadnych Waszych tez. // Skończcie z tymi upierdliwymi insynuacjami. Jak chcecie prowadzić dialog słowiański, to proszę bardzo, zaproście sobie normalnych Rosjan; historyków, artystów, społeczników, a nie KGB-istów!!! Chcecie prowadzić dialog z KGB?:)))))))))))))) // To pokazuje , że nie jesteście endecki autentyk, tylko podróba. // Będziecie ośmieszać pamięć Dmowskiego dialogiem kija z dupą! Ruskiego kija z polską dupą. // nadużycie link skomentuj usuń // Oficer Prowadzący 20.12.2015 11:33:08
 • @Oficer Prowadzący 19:34:26 - PATTON, WASP-OWSKI AUTORYTET...
  Nie spotkałem się, żeby ów WASP-owski generał wzywał do zabijania Żydów, również azjatów. Cosik mi ów Patton wybiórczym podejściem do pewnych rzeczy pachnie. Dziwne, że nie wiedział, że ZSRR to była Rosja pod ZSRR-owską okupacją, czyli okupacją chazarską. Pan też tego jakoś dziwnie "nie wie"...
  [zamyślił się nad głęboką penetracją portalu NEon24.pl przez agenturę]
  Bardzo charakterystyczne, że przyszedł Pan siać swoje czosnkiem pachnące smugi intelektualne w wątku poświęconym politycznym umocnieniu Polaków po stronie PiS-owskiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej