Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

HADACZ SŁUCHA KACZYŃSKIEGO W SPRAWIE RESORTOWYCH DZIECI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostra wymiana zdań między Andrzejem Hadaczem a Ryszardem Kaliszem na demonstracji KOD 12 XII 2015. Celebryta wypomniał adwokatowi zaniedbania w procesie i nie pozwolił na zrobienie sobie z nim zdjęcia. Jednak nie wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.

 Właśnie dzwonił do mnie Andrzej Hadacz i mam najnowsze njusy. Rewelacja! Pełna rehabilitacja kontrowersyjnego celebryty, obrońcy Krzyża przed Pałacem Prezydenckim.

 Dramatycznie zmienia się sytuacja wokół Komitetu Obrony Demokracji (KOD). Kubeł zimnej wody na głowę pro-WASP-owskich polityków robiacych sobie ochoczo fotografie z Andrzejem Hadaczem 12-go grudnia 2015. Hadacz, który w sprawie Trybunału Konstytucyjnego opowiedział się jednoznacznie za wyrzuceniem wszystkich sędziów - stał się głosem całego narodu, licznych obywateli Rzeczypospolitej nękanych przez sądy. Powszechna w sądach nad Wisłą niesprawiedliwość, nonszalancja, antypolonizm i nieudolność została po prostu zauważona i wyartykułowana przez słynnego polskiego celebrytę.

 Pan Andrzej, onegdaj paskudnie potraktowany przez Jarosława Kaczyńskiego (wplątanie w Paradę Równości 2013, żeby skorygować jego pozycję wśród obrońców Krzyża na rzecz Anity Czerwińskiej, obecnie posłanki PiS, kobiety o charakterystycznej urodzie) jednak nie dał się ponieść emocjom, lecz uważnie posłuchał ostrzeżeń Naczelnika Państwa - że w KOD-zie rządzą "resortowe dzieci". Uświadomił sobie, że nie jest żadnym "resortowym dzieckim" i na obecnej paradzie KOD-u się nie pojawił. Decyzję podjął pomimo tego, że do przyjścia na obecną paradę zachęcał go Ryszard Petru. Dzisiaj mi przez telefon oznajmił, że Petru przy blizszym poznaniu jest nieprzekonujący. Jednak nie wszystkie Ryski to fajne chłopaki. A Naczelnik Państwa Pan Prezes Jarosław Kaczyński jest w porządku, jego się warto słuchać.
Stanowisko Hadacza koresponduje z politycznym zajęciem stanowiska przez Generała Grudniewskiego zachęcającego do utworzenia neo-BBWR-u.

 W dniu 12-tym grudnia do ciekawych incydentów doszło pod pałacem prezydenckim. Otóż wbrew temu co okrzyknęli wrogowie Hadacza (w sieci poszło zdjęcie z Hadaczem idącym rzekomo w drugim rzędzie, tuż za prominentnym WASP-em warszawskim, nawet polscy blogerzy pisujący na na portalu NEon24.pl powielali tę ohydną kalkę) ten się od głównego nurtu KOD wychodzącego spod Trybunału Konstytucyjnego szybko odseparował i pojechał pod pałac prezydencki, w słynne miejsce, gdzie stawialiśmy wiele razy Krzyż. Tam udzielił wywiadu Telewizji Republika (znana stacja pro-PiS-owska, w które często występuje Redaktor Ewa Stankiewicz). Bylo tam sporo KOD-owców, którym było nie w smak, że Hadacz nawet nie tyle broni PiS, ale ma PiS-owi za złe, że nie powyrzucał wszystkich sędziów i że nie zlikwidował Trybunału Konstytucyjnego. Dziennikarz był zaskoczony, że Hadacz nie tylko ostro jedzie na sędziów Trybunału, ale również artykuuje poważne zarzuty wobec dziennikarzy Tygodnika "W SIECI"  Marcina Wikło i Marka Pyzy - którzy dorobili sobie do skromnej pensji pisząc serię fałszywych paszkwili na temat Hadacza, budząc demona niechęci przeciwko słynnemu zawołaniu "Gdzie jest Krzyż?".

 Obecnie na wtorek 22-go grudnia 2015 w godzinach popołudniowych planowany jest briefing Andrzeja Hadacza, podczas którego rozwiniemy temat narodowego oporu przeciwko KOD-owi i manipulacjom Marcina Wikło i Marka Pyzy. O ile wiem - obaj Redaktorzy czytają mnie, więc ich zapraszam pod pałac prezydencki (wstępnie powiedzmy, na godzinę 13:00). Redaktorze Wikło! Redaktorze Pyza! Gdzie jest wasze rzekome mieszkanie dla Hadacza ?!?

 Kto by chciał dostać specjalną niskokosztową akredytację na nasz briefing - niech się kontaktuje mailowo; endecki@wp.pl. Ilość miejsc dla osób zadających pytania ograniczona. Uprzywilejowane będą osoby publikujące na portalu www.NEon24.pl.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna.
 Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego.

KOMENTARZE

 • @Eugeniusz Sendecki
  // Kto by chciał dostać specjalną niskokosztową akredytację na nasz briefing/

  /ja chce, ja chce,ja chce - tylko od jakiej kwoty startujemy i ile pytan mozna zadac 8-)))))
 • ...
  Panie Sendecki, ja wiem, że Pan, kontrowersyjny celebryta i Hadać (jak się wymawia to chińskie nazwisko?) wzajemnie się adorujecie z powodu tej celebry, jednak zapomina Pan, że to nie jedyna parada pedalska, w której owy Hadacz uczestniczył, zresztą swe poglądy w kwestii swego podejścia do pedałów już dawno wyłuszczył, jeszcze przed ową paradą, gdzie się obściskiwał z sodomitami, dlatego zadziwia mnie pańska zażyłość z człowiekiem, któremu żaden chrześcijanin nie powinien, moim zdaniem, nigdy podawać ręki. On nie bronił Krzyża, on profanował Krzyż.
 • @herbu Grabie 19:06:09
  Sądzi Pan, że Hadacz to czeskie nazwisko? mi się zawsze wydawało że chińskie, ale może to nie chiński człowiek, a Czech z mongolizmem.
 • Haracz nie do zdarcia
  (Podobnie jak Petru) i niekończące się o nim artykuły nasuwają pewne skojarzenie:
  http://youtu.be/QH2-TGUlwu4
 • @Lotna 10:23:13
  Oczywiście Hadacz, nie Haracz.
 • @herbu Grabie 19:06:09 - I TO MA BYĆ MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO?
  Pan Doktor prezentuje podejście Judyty i Estery. Pora odejść od tych starotestamentalnych zachowań, jakże prymitywnych. Proszę się pochylić nad zagadnieniem hadaczyzmu z pokorą badacza, naukowca, człowieka myślącego.
  Proszę się zastanowić i odpowiedzieć na pytanie:
  - Dlaczego na notkę od Celebrycie Hadaczu jest dwa razy więcej wejść niż na notkę o Generale Grudniewskim?
  - Dlaczego na notkę o Celebrycie Hadaczy jest pięć razy więcej wejść niż na notkę Pana Doktora o chanuce i na inne mądre notki?
  - Czy Pan Doktor nie zauważa, że zamiast korzystać ze złotych jaj znoszącej przez cudowną kurę, chce doprowadzić do jej zabicia?
  - Czy to jest pod wpływem AOFI-ego Trybeusa? Tego co zieje nienawiścią na sam dźwięk słynnego nazwiska?
 • @Lotna 12:19:17
  to nie blad, skoro zada pieniedzy za zadawanie pytan8-)))))
 • @herbu Grabie 16:23:16 - CZESI FAJNY NARÓD
  Należy im okazywać szacunek, a nie się nabijać. My się tu w Warszawie prawie wcale nie nabijamy z tego, że się w białostockiem mówi po białostocku.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:52:43
  Dlaczego na notkę o Celebrycie Hadaczy jest pięć razy więcej wejść niż na notkę Pana Doktora o chanuce i na inne mądre notki?

  Jakie mądre notki?:D

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej