Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MILLER CHYTRY. POPRAWKA DO TEKSTU LCHLIPA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głupota lewica* zapewniła temu ugrupowaniu [znaczy - PiS-owi] bezwzględną większość w parlamencie i możliwość wprowadzania niezapowiedzianych zmian ustrojowych. [z artykułu blogera Lchlipa "PAŃSTWO LUDU" na temat obecnej sytuacji w Polsce]

Niniejszy tekst miał być komentarzem pod tekstem blogera "Lchlip" pod tytułem "PAŃSTWO LUDU", jednak inaczej będzie, ponieważ sprawa jest ważna. Mamy byłego premiera, zachowującego się o wiele dziwniej niż Lepper, którego nikt jeszcze nie zabił. A ja na jego miejscu - bym się bardzo bał. Był taki moment, w którym ważyły się losy obecnego rządu PiS-owskiego. Tym momentem było wadliwe (podwyższające próg) zarejestrowanie listy Zjednoczonej Lewicy (ZLEW) w wyborach do Sejmu. Polska opinia publiczna skwitowała to emocjonalnym pogardliwym "a dobrze tak komuchom!", i to skwitowanie jest po prostu fałszywe. Bezrefleksyjne podejście do dziwnego ruchu politycznego post-PZPR-owskiej lewicy zaprezentował jeden z czołowych blogerów portalu NEon24 - Pan "Ichlip". Jeżeli TAKI fakt przechodzi niezauważony na elitarnym portalu NowyEkran / NEon24 - to nie ma co, trzeba zwijać manatki i się przenieść na Onet. Tam przynajmniej więcej o sporcie gadają i gołe baby pokazują.

Dziwne zarejestrowanie się w wyborach parlamentarnych ZLEW-u, takie, że nie wszedł do Sejmu jest osobistą zasługą Leszka Millera. Piszę nie przez cudzysłów, lecz wprost, ponieważ wszelkie znaki na niebie i ziemi oraz Stanisław Michalkiewicz wskazują - że jest on Starym Kiejkutem, czyli agentem USA od czasu premierowania w latach 2001-2004, biorącym w rzekomo tekturowych pudełkach dolary za stanie na świecy jak USA/Israel torturowały w Starych Kiejkutach terrorystów. Ja oczywiście Michalkiewiczowi nie wierzę, że pudełka były tekturowe. Bo w filmie o Kilerze inaczej pokazują takie rzeczy. Ale we wszystkie inne paskudne plotki - wierzę jak najbardziej.
Gdyby w roku 2015 Leszek Miller zachował się uczciwie wobec własnego lewicowego środowiska to by ZLEW dostał te swoje siedem procent głosów i osiem procent mandatów w Sejmie. I wtedy PiS nie miało by większości. Proste. Nie-wejście lewicy do Sejmu ma swoje drugie dno. Musi. W Polsce nic nie jest proste. Tutaj musiał być przekręt. Agenturalne działanie. Miller musi znać scenariusz rozbiorowy, więc sprzedał ZLEW lekką ręką (ciekawe ile wziął? czy znowu dolary były w tekturowych pudełkach?) a teraz czeka na nowe wybory, już w Kraju okupowanym przez wojska UE...
+
 Gdyby środowisko lewicowe było uczciwe wobec samego siebie - to byśmy mieli piękny zgon Leszka Millera "na dniach". Po mokrej robocie lewacy zgonili by winę na Służby USA/Israel. To że Miller spokojnie przez nikogo nie niepokojony żyje sobie na Mokotowie - to jest dziwne. Bardzo dziwne. To by znaczyło, że lewacy coś wiedzą i razem z Millerem czekają na scenariusz rozbiorowy. Że czekają na danie im roli zarządców w nowym Generalnym Gubernatorstwie.
Miller dokonał kilka wolt w swoim życiu, najordynarniej przechodząc z SLD do Samoobrony, co było dziwne, po czym powrócił z Samoobrony do SLD, co były jeszcze dziwniejsze, po czym został w SLD spowrotem liderem, co było już naprawdę NIEMOŻLIWE - i co? I nic! Ta najwieksza zagadka wszechczasów została przykryta przez jeszcze większą zagadkę - czyli wadliwe zarejestrowanie listy ZLEW-u, tak aby przegrać. I nikt Millerowi jaj nie urwał, auta nie podpalił, nogi nie uciął, ani głowy... jak to jest możliwe?
Słynny bloger NEonu24 o pseudonimie Lchlip pisze, że PiS wygrało przez "głupotę lewicy". Co za bezrefleksyjny i durny wpis! Toć taka nierzetelność to jest forma antypolonizmu, Drogi Blogerze Ichlip! Toć już nawet Pani Wojda z Bejdą mądrzej piszą!
W zachowaniu się Millera i lewicy należy widzieć coś bardzo antypolskiego, złego, złowieszczego. Że mamy tutaj do czynienia z głęboką wiedzą i znajomością antypolksiego warsztatu politycznego. Bardzo słynnemu blogerowi Ichlipowi się dziwie. Że uwierzył w rzekomą głupotę lewicy. I że dezinformuje porządnych ludzi na polskim portalu. A niewiele ich przecież mamy.
==========
Tutaj: fragment inkryminowanego tekstu Lchlipa: "(...) Prawo i Sprawiedliwość dostało wyborczy mandat do kierowania Polską. Głupota lewica* zapewniła temu ugrupowaniu bezwzględną większość w parlamencie i możliwość wprowadzania niezapowiedzianych zmian ustrojowych (...).
==========
* podejrzewam, że tam miało być "głupota lewicy"? Literówka? A może "głupota i lewica"?
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • czego ma się obawiać
  podwójny agent ?
 • Panie Doktorze
  Praw­dzi­wego mężczyznę poz­na­je się nie po tym, jak zaczy­na, ale jak kończy.

  Leszek Miller

  Brawo dla pana Doktora za wpis
  5+
  Wreszcie ten komuch raz na zawsze pogrzebal komune - postwilbym mu szampana8-)))))))
 • @Zbójnicki pies 20:52:08 - PROSZĘ NIE BAGATELIZOWAĆ
  Piszę jak jest. Lewica post-PZPR-owska szykuje się do kolejnego bandyckiego skoku na Naród. Tym razem nie na sowieckich czołgach, lecz na WASP-owskich.
  Bloger Ichlip pisze nieprawdę w ważnej sprawie, a Pan tę nieprawdę powiela. WSTYD!
 • @Eugeniusz Sendecki 21:40:41
  nie czytam tekstow blogera Ichlipa a to co napisalem to tylko prawda . A ten upadek na pysk lewicy wieej mnie ucieszyl niz zwyciestwo PIS-u
  Mam nadzieje ze ta hydra nigdy juz sie nie odrodzi
 • @Eugeniusz Sendecki 21:40:41
  Witam po powrocie , zacny tekst dobrze opisujący gamonia ichlipa .Ave Amigo.
 • @Eugeniusz Sendecki
  To bardzo prawdopodobna teoria. Wiadomo, że wojna PO z PiS to emanacja podskórnej walki dwóch frakcji SS. A Miller wcale nie musi być agentem którejś z nich, tylko po prostu członkiem.

  No ale jeśli wygrywa frakcja sowieckich służb, która została przewerbowana na służbę USA, to co w tym złego?

  Oczywiście najlepiej by było, gdyby Polska była niepodległa. W tym celu należy głosować na Korwina. Ale póki jest nas poniżej miliona wyborców, a manipulacje SS udają się, by zebrać kilkanaście milionów głosujących Polaków, to lepiej, że wygrywa frakcja amerykańska, niż niemiecka lub rosyjska, nieprawdaż?

  Polska geopolityczna racja stanu pokrywa się z amerykańską: nie dopuścić do porozumienia, sojuszu, współpracy niemiecko-rosyjskiej. Oczywiście Amerykanie nie obronią nas ani przed niemiecką Europą, ani przed Rosją, ale skłócając ich dają nam czas na ogarniecie się.
 • @GPS 22:48:58
  Panie Świrski , proszę wyluzować , problem mamy taki że w naszym kraju brak prawdziwego męża stanu . Niestety dla pamięci przesyłam. Ave. : https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • @Repsol 23:08:36
  No ale jeśli w końcu znajdziemy tego ukochanego męża stanu, a potem on umrze, to co będzie dalej?
 • @GPS 23:53:22
  Monarchię Waćpan proponujesz ? . Ave.
 • @GPS 22:48:58
  Już dawno nie czytałem takich głupot
 • @GPS 22:48:58 - PAŃSTWO NIEMIECKIE NIE ISTNIEJE
  Ostatnio dzielny bloger NEon24.pl o pseudonimie DelfInn zamieścił mapę Gomberga opisującą podział wpływów między Sowietó i WASP-ów po II-giej Wojnie Światowej. Na tej mapie Niemcy istnieją jako jedno państwo, ale objęte wspólną okupacją Sowietów i WASP-ów. Dlaczego teraz należy o tym pamiętać? Ano dlatego, ponieważ państwo niemieckie tak naprawdę nie istnieje. Tam istnieje coś w rodzaju atrapy państwa, obszaru na którym Niemcy nie mają nic do powiedzenia. Niemiec w RFN moze tyle samo co Polak w II RP/GG/PRL/III RP - czyli tak naprawdę jest niewolnikiem. Zaludnianie Niemiec przez nie-Niemców, masowe zapładnianie Niemek przez nie-Niemców, odbieranie Niemcom chrześcijaństwa, własności, prawa do życia - to jest wszystko opisane na Mapie Gomberga właśnie. To się dzieje na naszych oczach. Głównym czynnikiem sprawczym ludobójstwa na narodzie niemieckim są USA/Israel. My, Polacy wcale tego nie popieramy, wręcz przeciwnie - jesteśmy przeciwko upokarzaniu, dręczeniu, zabijaniu, gwałceniu i okradaniu ludzi pochodzenia niemieckiego. Pańskie dywagacje na temat wygrania frakcji amerykańskiej w Środkowej Europie są błędne, ponieważ Pan zakłada dobrą wolę ze strony elity amerykańśkiej. Współcześni Amerykanie, czyli masoni WASP-owscy z USA i Israela nie dają nigdy nikomu czasu na ogarnięcie się, lecz dążą do całkowitego wyniszczenia, szczególnie nienawidzą chrześcijaństwa i mają bzika na punkcie białych kobiet. Ich działanie jest irracjonalne, powodowane demonologicznie i seksuologicznie.
  Zniszczenie, które szerzą za pomocą terroryzmu i gwałtów na białych kobietach oraz zniewolenia ekonomicznego można przestudiować we Francji, gdzie jest laboratorium działań przeciwko chrześcijaństwu i bialej rasie nadzorowane przez podlegającą WASP-om masonerię francuską.
  Pan przykłada miarę ludzką do działań Służb USA, liczy Pan na zaspokojenie ich dążeń i jakiś modus vivendi. I w tym robi Pan błąd. To nie są ludzie, to są diabły. Po naszej, ludzkiej stronie stoi coraz straszniej uciskany naród niemiecki i coraz mniej uciskany naród rosyjski. I my właśnie powinniśmy Niemców i Rosjan wspierać w działaniach na rzecz wyzwolenia spod panowania WASP-ów i Sowietów. Od Władywostoku po Hamburg najdalej w wyzwoleniu się od wpływów sowieckich i masońskich zaszła Białoruś, na drugim miejscu jest Rosja, gdzie zniewolenie chrześcijan ustąpiło prawie całkowicie, na trzecim miejscu jest Polska, w której następuje zniewolenie ekonomiczne, ale jeszcze nie ma masowego terroryzmu i masowych gwałtów na białych kobietach, a w Niemczech jest najgorzej.
  My się powinnismy domagać i współdziałać na rzecz usunięcia wojsk amerykańskich z Europy i szybkiego zastąpienia tych wojsk wojskami słowiańskimi i niemieckimi. Nasze miejsce jest przy generałach Grudniewskim i Wasiaku z polskich drużyn strzeleckich. Conajmniej milionowa armia polska obok białoruskiej - to są klucze do nowej, wolnej, sprawiedliwej i bogatej Europy.
 • @
  Miller dostał polecenie zatopienia starej lewicy, żeby zrobić miejsce. Manewr z P.Ogórek był dla wielu niezrozumiały i oto chodziło. Na horyzoncie jest nowy lider-Zandberg i jego młoda, rosnąca formacja. Jeżeli w Polsce wybuchnie krach to właśnie oni błyskawicznie zyskają na tym. Możliwe, że Miller będący pod ochroną dla gatunków wymierających, powróci w jakiejś formie.
 • @GPS 22:48:58
  //oczywiście najlepiej by było, gdyby Polska była niepodległa. W tym celu należy głosować na Korwina.//
  z opcja na GPS-a 8-)))))))
  jak nie bedzie lepiej to na 100% smieszniej
 • LESZEK MILER UDZIELIŁ WYWIADU POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ PODCZAS KAMPANI WYBORCZEJ
  https://www.youtube.com/watch?v=KV47GBouscE&list=PLTQBLM_uonFe3ntXZ-114DZPu6oC-xCkG&index=2

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej