Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MILLER CHYTRY. POPRAWKA DO TEKSTU LCHLIPA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głupota lewica* zapewniła temu ugrupowaniu [znaczy - PiS-owi] bezwzględną większość w parlamencie i możliwość wprowadzania niezapowiedzianych zmian ustrojowych. [z artykułu blogera Lchlipa "PAŃSTWO LUDU" na temat obecnej sytuacji w Polsce]

Niniejszy tekst miał być komentarzem pod tekstem blogera "Lchlip" pod tytułem "PAŃSTWO LUDU", jednak inaczej będzie, ponieważ sprawa jest ważna. Mamy byłego premiera, zachowującego się o wiele dziwniej niż Lepper, którego nikt jeszcze nie zabił. A ja na jego miejscu - bym się bardzo bał. Był taki moment, w którym ważyły się losy obecnego rządu PiS-owskiego. Tym momentem było wadliwe (podwyższające próg) zarejestrowanie listy Zjednoczonej Lewicy (ZLEW) w wyborach do Sejmu. Polska opinia publiczna skwitowała to emocjonalnym pogardliwym "a dobrze tak komuchom!", i to skwitowanie jest po prostu fałszywe. Bezrefleksyjne podejście do dziwnego ruchu politycznego post-PZPR-owskiej lewicy zaprezentował jeden z czołowych blogerów portalu NEon24 - Pan "Ichlip". Jeżeli TAKI fakt przechodzi niezauważony na elitarnym portalu NowyEkran / NEon24 - to nie ma co, trzeba zwijać manatki i się przenieść na Onet. Tam przynajmniej więcej o sporcie gadają i gołe baby pokazują.

Dziwne zarejestrowanie się w wyborach parlamentarnych ZLEW-u, takie, że nie wszedł do Sejmu jest osobistą zasługą Leszka Millera. Piszę nie przez cudzysłów, lecz wprost, ponieważ wszelkie znaki na niebie i ziemi oraz Stanisław Michalkiewicz wskazują - że jest on Starym Kiejkutem, czyli agentem USA od czasu premierowania w latach 2001-2004, biorącym w rzekomo tekturowych pudełkach dolary za stanie na świecy jak USA/Israel torturowały w Starych Kiejkutach terrorystów. Ja oczywiście Michalkiewiczowi nie wierzę, że pudełka były tekturowe. Bo w filmie o Kilerze inaczej pokazują takie rzeczy. Ale we wszystkie inne paskudne plotki - wierzę jak najbardziej.
Gdyby w roku 2015 Leszek Miller zachował się uczciwie wobec własnego lewicowego środowiska to by ZLEW dostał te swoje siedem procent głosów i osiem procent mandatów w Sejmie. I wtedy PiS nie miało by większości. Proste. Nie-wejście lewicy do Sejmu ma swoje drugie dno. Musi. W Polsce nic nie jest proste. Tutaj musiał być przekręt. Agenturalne działanie. Miller musi znać scenariusz rozbiorowy, więc sprzedał ZLEW lekką ręką (ciekawe ile wziął? czy znowu dolary były w tekturowych pudełkach?) a teraz czeka na nowe wybory, już w Kraju okupowanym przez wojska UE...
+
 Gdyby środowisko lewicowe było uczciwe wobec samego siebie - to byśmy mieli piękny zgon Leszka Millera "na dniach". Po mokrej robocie lewacy zgonili by winę na Służby USA/Israel. To że Miller spokojnie przez nikogo nie niepokojony żyje sobie na Mokotowie - to jest dziwne. Bardzo dziwne. To by znaczyło, że lewacy coś wiedzą i razem z Millerem czekają na scenariusz rozbiorowy. Że czekają na danie im roli zarządców w nowym Generalnym Gubernatorstwie.
Miller dokonał kilka wolt w swoim życiu, najordynarniej przechodząc z SLD do Samoobrony, co było dziwne, po czym powrócił z Samoobrony do SLD, co były jeszcze dziwniejsze, po czym został w SLD spowrotem liderem, co było już naprawdę NIEMOŻLIWE - i co? I nic! Ta najwieksza zagadka wszechczasów została przykryta przez jeszcze większą zagadkę - czyli wadliwe zarejestrowanie listy ZLEW-u, tak aby przegrać. I nikt Millerowi jaj nie urwał, auta nie podpalił, nogi nie uciął, ani głowy... jak to jest możliwe?
Słynny bloger NEonu24 o pseudonimie Lchlip pisze, że PiS wygrało przez "głupotę lewicy". Co za bezrefleksyjny i durny wpis! Toć taka nierzetelność to jest forma antypolonizmu, Drogi Blogerze Ichlip! Toć już nawet Pani Wojda z Bejdą mądrzej piszą!
W zachowaniu się Millera i lewicy należy widzieć coś bardzo antypolskiego, złego, złowieszczego. Że mamy tutaj do czynienia z głęboką wiedzą i znajomością antypolksiego warsztatu politycznego. Bardzo słynnemu blogerowi Ichlipowi się dziwie. Że uwierzył w rzekomą głupotę lewicy. I że dezinformuje porządnych ludzi na polskim portalu. A niewiele ich przecież mamy.
==========
Tutaj: fragment inkryminowanego tekstu Lchlipa: "(...) Prawo i Sprawiedliwość dostało wyborczy mandat do kierowania Polską. Głupota lewica* zapewniła temu ugrupowaniu bezwzględną większość w parlamencie i możliwość wprowadzania niezapowiedzianych zmian ustrojowych (...).
==========
* podejrzewam, że tam miało być "głupota lewicy"? Literówka? A może "głupota i lewica"?
 
/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • czego ma się obawiać
  podwójny agent ?
 • Panie Doktorze
  Praw­dzi­wego mężczyznę poz­na­je się nie po tym, jak zaczy­na, ale jak kończy.

  Leszek Miller

  Brawo dla pana Doktora za wpis
  5+
  Wreszcie ten komuch raz na zawsze pogrzebal komune - postwilbym mu szampana8-)))))))
 • @Zbójnicki pies 20:52:08 - PROSZĘ NIE BAGATELIZOWAĆ
  Piszę jak jest. Lewica post-PZPR-owska szykuje się do kolejnego bandyckiego skoku na Naród. Tym razem nie na sowieckich czołgach, lecz na WASP-owskich.
  Bloger Ichlip pisze nieprawdę w ważnej sprawie, a Pan tę nieprawdę powiela. WSTYD!
 • @Eugeniusz Sendecki 21:40:41
  nie czytam tekstow blogera Ichlipa a to co napisalem to tylko prawda . A ten upadek na pysk lewicy wieej mnie ucieszyl niz zwyciestwo PIS-u
  Mam nadzieje ze ta hydra nigdy juz sie nie odrodzi
 • @Eugeniusz Sendecki 21:40:41
  Witam po powrocie , zacny tekst dobrze opisujący gamonia ichlipa .Ave Amigo.
 • @Eugeniusz Sendecki
  To bardzo prawdopodobna teoria. Wiadomo, że wojna PO z PiS to emanacja podskórnej walki dwóch frakcji SS. A Miller wcale nie musi być agentem którejś z nich, tylko po prostu członkiem.

  No ale jeśli wygrywa frakcja sowieckich służb, która została przewerbowana na służbę USA, to co w tym złego?

  Oczywiście najlepiej by było, gdyby Polska była niepodległa. W tym celu należy głosować na Korwina. Ale póki jest nas poniżej miliona wyborców, a manipulacje SS udają się, by zebrać kilkanaście milionów głosujących Polaków, to lepiej, że wygrywa frakcja amerykańska, niż niemiecka lub rosyjska, nieprawdaż?

  Polska geopolityczna racja stanu pokrywa się z amerykańską: nie dopuścić do porozumienia, sojuszu, współpracy niemiecko-rosyjskiej. Oczywiście Amerykanie nie obronią nas ani przed niemiecką Europą, ani przed Rosją, ale skłócając ich dają nam czas na ogarniecie się.
 • @GPS 22:48:58
  Panie Świrski , proszę wyluzować , problem mamy taki że w naszym kraju brak prawdziwego męża stanu . Niestety dla pamięci przesyłam. Ave. : https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • @Repsol 23:08:36
  No ale jeśli w końcu znajdziemy tego ukochanego męża stanu, a potem on umrze, to co będzie dalej?
 • @GPS 23:53:22
  Monarchię Waćpan proponujesz ? . Ave.
 • @GPS 22:48:58
  Już dawno nie czytałem takich głupot
 • @GPS 22:48:58 - PAŃSTWO NIEMIECKIE NIE ISTNIEJE
  Ostatnio dzielny bloger NEon24.pl o pseudonimie DelfInn zamieścił mapę Gomberga opisującą podział wpływów między Sowietó i WASP-ów po II-giej Wojnie Światowej. Na tej mapie Niemcy istnieją jako jedno państwo, ale objęte wspólną okupacją Sowietów i WASP-ów. Dlaczego teraz należy o tym pamiętać? Ano dlatego, ponieważ państwo niemieckie tak naprawdę nie istnieje. Tam istnieje coś w rodzaju atrapy państwa, obszaru na którym Niemcy nie mają nic do powiedzenia. Niemiec w RFN moze tyle samo co Polak w II RP/GG/PRL/III RP - czyli tak naprawdę jest niewolnikiem. Zaludnianie Niemiec przez nie-Niemców, masowe zapładnianie Niemek przez nie-Niemców, odbieranie Niemcom chrześcijaństwa, własności, prawa do życia - to jest wszystko opisane na Mapie Gomberga właśnie. To się dzieje na naszych oczach. Głównym czynnikiem sprawczym ludobójstwa na narodzie niemieckim są USA/Israel. My, Polacy wcale tego nie popieramy, wręcz przeciwnie - jesteśmy przeciwko upokarzaniu, dręczeniu, zabijaniu, gwałceniu i okradaniu ludzi pochodzenia niemieckiego. Pańskie dywagacje na temat wygrania frakcji amerykańskiej w Środkowej Europie są błędne, ponieważ Pan zakłada dobrą wolę ze strony elity amerykańśkiej. Współcześni Amerykanie, czyli masoni WASP-owscy z USA i Israela nie dają nigdy nikomu czasu na ogarnięcie się, lecz dążą do całkowitego wyniszczenia, szczególnie nienawidzą chrześcijaństwa i mają bzika na punkcie białych kobiet. Ich działanie jest irracjonalne, powodowane demonologicznie i seksuologicznie.
  Zniszczenie, które szerzą za pomocą terroryzmu i gwałtów na białych kobietach oraz zniewolenia ekonomicznego można przestudiować we Francji, gdzie jest laboratorium działań przeciwko chrześcijaństwu i bialej rasie nadzorowane przez podlegającą WASP-om masonerię francuską.
  Pan przykłada miarę ludzką do działań Służb USA, liczy Pan na zaspokojenie ich dążeń i jakiś modus vivendi. I w tym robi Pan błąd. To nie są ludzie, to są diabły. Po naszej, ludzkiej stronie stoi coraz straszniej uciskany naród niemiecki i coraz mniej uciskany naród rosyjski. I my właśnie powinniśmy Niemców i Rosjan wspierać w działaniach na rzecz wyzwolenia spod panowania WASP-ów i Sowietów. Od Władywostoku po Hamburg najdalej w wyzwoleniu się od wpływów sowieckich i masońskich zaszła Białoruś, na drugim miejscu jest Rosja, gdzie zniewolenie chrześcijan ustąpiło prawie całkowicie, na trzecim miejscu jest Polska, w której następuje zniewolenie ekonomiczne, ale jeszcze nie ma masowego terroryzmu i masowych gwałtów na białych kobietach, a w Niemczech jest najgorzej.
  My się powinnismy domagać i współdziałać na rzecz usunięcia wojsk amerykańskich z Europy i szybkiego zastąpienia tych wojsk wojskami słowiańskimi i niemieckimi. Nasze miejsce jest przy generałach Grudniewskim i Wasiaku z polskich drużyn strzeleckich. Conajmniej milionowa armia polska obok białoruskiej - to są klucze do nowej, wolnej, sprawiedliwej i bogatej Europy.
 • @
  Miller dostał polecenie zatopienia starej lewicy, żeby zrobić miejsce. Manewr z P.Ogórek był dla wielu niezrozumiały i oto chodziło. Na horyzoncie jest nowy lider-Zandberg i jego młoda, rosnąca formacja. Jeżeli w Polsce wybuchnie krach to właśnie oni błyskawicznie zyskają na tym. Możliwe, że Miller będący pod ochroną dla gatunków wymierających, powróci w jakiejś formie.
 • @GPS 22:48:58
  //oczywiście najlepiej by było, gdyby Polska była niepodległa. W tym celu należy głosować na Korwina.//
  z opcja na GPS-a 8-)))))))
  jak nie bedzie lepiej to na 100% smieszniej
 • LESZEK MILER UDZIELIŁ WYWIADU POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ PODCZAS KAMPANI WYBORCZEJ
  https://www.youtube.com/watch?v=KV47GBouscE&list=PLTQBLM_uonFe3ntXZ-114DZPu6oC-xCkG&index=2

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej