Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PIOTR RYBAK PODSUMOWANIE ROKU 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotr Rybak rozpoczął rok 2015 z wielką nadzieją, intensywnie zaangażował się w kampanię Pawła Kukiza, inicjował miasteczko rolników i górników pod URM-em. Bardzo źle przyjął pojawienie się przy Kukizie środowisk zbliżonych do Platformy i Schetyny...

No i kończy się Rok Pański 2015-ty. Rok Kukiza, Dudy, Szydło i KOD-u. Był to czas wielkich nadziei dla zwykłych ludzi i wielkich przetasowań w elitach władzy. Jeden z takich właśnie "prostych ludzi" Pan Piotr Rybak, prawdziwy Polak pojawił się wśród tych elit i doznał szokującego doświadczenia. Zetknął się z antypolonizmem, a-polonizmem i dys-polskością. Miałem okazję obserwować karkołomne przejścia sympatycznego Pana Piotra z Wrocławia, syna polskiego ludu spod Konina, działacza Ruchu Oburzonych. Opluwany, oszukiwany, banowany na żydowskim portalu społecznościowym - powstaje po raz kolejny aby zabrać głos w mediach.

TELEWIZJA NARODOWA i portal NEon24.pl ma zasługę i korzyść, że towarzyszylismy ze kamerą i naszą stroną Piotrowi Rybakowi w dwóch super ważnych wydarzeniach - pierwszy raz wiosną 2015, kiedy zwrócił uwagę Polakom na intensywną grę środowisk post-platformerskich wokół, przy i pod Kukizem. Drugi raz, kiedy podpalił we Wrocławiu kukłę miliardera WASP-owskiego Georga Sorosa sponsorującego inwazję islamistów na Europę - aby wstrząsnąć polską opinią publiczną, obnażyć serwilizm WASP-owski niekórych gmin starozakonnych i części hierarchii katolickiej. W obu tych zdarzeniach nasz portal i kamera dobrze się przysłużyły Polsce, wspierając odważnego trybuna ludowego, hapenera i działacza Piotra Rybaka.

Prezentuję dwa filmy z wypowiedziami naszego bohatera, proszę je porównać z wypowiedziami wczesniejszymi - oto jak systematyczna praca doszlifowała umiejętności retoryczne kolejnego dzielnego Polaka; Brawo ten Pan;

   

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego. 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej