Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PIOTR RYBAK PODSUMOWANIE ROKU 2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotr Rybak rozpoczął rok 2015 z wielką nadzieją, intensywnie zaangażował się w kampanię Pawła Kukiza, inicjował miasteczko rolników i górników pod URM-em. Bardzo źle przyjął pojawienie się przy Kukizie środowisk zbliżonych do Platformy i Schetyny...

No i kończy się Rok Pański 2015-ty. Rok Kukiza, Dudy, Szydło i KOD-u. Był to czas wielkich nadziei dla zwykłych ludzi i wielkich przetasowań w elitach władzy. Jeden z takich właśnie "prostych ludzi" Pan Piotr Rybak, prawdziwy Polak pojawił się wśród tych elit i doznał szokującego doświadczenia. Zetknął się z antypolonizmem, a-polonizmem i dys-polskością. Miałem okazję obserwować karkołomne przejścia sympatycznego Pana Piotra z Wrocławia, syna polskiego ludu spod Konina, działacza Ruchu Oburzonych. Opluwany, oszukiwany, banowany na żydowskim portalu społecznościowym - powstaje po raz kolejny aby zabrać głos w mediach.

TELEWIZJA NARODOWA i portal NEon24.pl ma zasługę i korzyść, że towarzyszylismy ze kamerą i naszą stroną Piotrowi Rybakowi w dwóch super ważnych wydarzeniach - pierwszy raz wiosną 2015, kiedy zwrócił uwagę Polakom na intensywną grę środowisk post-platformerskich wokół, przy i pod Kukizem. Drugi raz, kiedy podpalił we Wrocławiu kukłę miliardera WASP-owskiego Georga Sorosa sponsorującego inwazję islamistów na Europę - aby wstrząsnąć polską opinią publiczną, obnażyć serwilizm WASP-owski niekórych gmin starozakonnych i części hierarchii katolickiej. W obu tych zdarzeniach nasz portal i kamera dobrze się przysłużyły Polsce, wspierając odważnego trybuna ludowego, hapenera i działacza Piotra Rybaka.

Prezentuję dwa filmy z wypowiedziami naszego bohatera, proszę je porównać z wypowiedziami wczesniejszymi - oto jak systematyczna praca doszlifowała umiejętności retoryczne kolejnego dzielnego Polaka; Brawo ten Pan;

   

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego. 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej