Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NOWY ROK NARODOWCÓW. ROMAN DMOWSKI 2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tamten pogrzeb był najwiekszą manifestacją oporu wobec masońskiej Władzy prowadzącej do przegranej wojny z Sowietami i Nazistami, i do całkowietej rzezi Polaków. Został po tamtym momencie grób na Bródnie, pomnik na Rozdrożu, Msza w Archikatedrze...

Data tej smierci (noc z 1-go na 2-gi stycznia 1939) jest dziwna. Jakby ktoś przygotowywał Polskę świadomie do rozbiorów między Rosję Sowiecką i Niemcy Nazistowskie. Zachodzi podejrzenie, że Roman Dmowski został otruty przez masonów WASP-owskich, którzy się obawiali, że były minister spraw zagranicznych mający powiązania z wywiadem Japonii, znający język japoński - może spowodować dogadanie się Polski z Japonią, Niemcami i Włochami - czyli wyjście z WASP-owskiej strefy wpływów. Wtedy nie było by II Wojny Światowej, tej ponurej rozgrywki obliczonej na zdominowanie globu przez pro-syjonistyczne chazarskie Siły Zła, obecnie nazywane Siłami NWO, a przed dwoma tysiącami lat zdefiniowane przez Świętego Jana Ewangelistę jako Synagoga Szatana.

Data śmierci czasem jest błogosłwieństwem i znakiem. Okazją do spotkań, cezurą czasową, na zawet, kiedy Zmarły zasłużył na Niebo - Kosciół Święty Matka Nasza zaleca w ten szczególny dzień świętować, rozpamiętywać ważne wydarzenia, cieszyć się wejściem duszy bohatera do Nieba.

Piłsudski, Dmowski, Kolbe, Kaczyński i Świtoń odeszli w szczególne dni, które stały się ważnym punktem w kalendarzu. Dzisiaj, 2-go stycznia 2016 spotykamy się u progu Nowego Roku nad grobem Romana Dmowskiego, przy jego pomniku na Placu Na Rozdrożu i na Mszy Świętej w Archikatedrze  Warszawskiej. Jest okres świąteczny, łamiemy się opłatkiem, śpiewamy kolędy.

1) Spotkanie nad grobem (godz. 12:00).
Tradycją narodowców zainicjowaną przez Sławomira Zakrzewskiego i Dariusza Benedykta Ciesielskiego jest spotkanie o godzinie 12:00 na Cmentarzu Bródnowskim. Tak jak mówi piosenka wojskowa "o ojców grób bagnetów poostrz stal" - tak i zebrani doświadczają niezwykłej atmosfery tego miejsca. Szczególnym dysonansem jest porównanie wielkich dokonań Dmowskiego ze skromnością jego grobu, jednego z wielu na kwaterze w pobliżu koscioła cmentarnego. Patrioci przyozdobili miejsce pochówku majestatyczną kratą, która poprawia nieco ogólne ubóstwo tego miejsca. Na szczycie grobu stoi popiersie Dmowskiego wyrzeźbione przez Bartłomieja Kurzeję, polskiego słynnego artystę rzeźbiarza.
Nad grobem wypowiadane są ważne oświadczenia dotyczące polskich spraw bieżących, ostatnio doszlo do sporego dysonansu między Arturem Zawiszą a Sławomirem Zakrzewskim, kiedy Zakrzewski ośmielił się zarzucić Ruchowi Narodowemu wręcz zdradę i narażanie młodzieży polskiej na śmierć podczas zamieszek na Moście Poniatowskiego, co bardzo uraziło Zawiszę, który nie chcąc dopuscić do gorszących kłótni nad grobem - opuscił zgromadzenie.
Dzisiaj spodziewamy się przedstawienia polskiej opinii publicznej Pana Generała PDS Ludwika Wasiaka, niedawno awanasowanego, który ma wezwać do wstępowania w szereg strzelców i wsparcia w ten sposób odbudowania polskiej siły zbrojnej przez Rząd Beaty Szydło. Towarzyszyć Generałowi Wasiakowi ma Zbigniew Skatulski i delegacja narodowców łódzkich.

Na koniec tego punktu programu udajemy się do Restauracji Jagiellonka na obiad. Klimat typowo praski.

 2) Spotkanie przy pomniku (godz. 17:00)
Innym punktem programu tego dnia jest popołudniowe zgromadzenie przy pomniku na Placu Na Rozdrożu. Dzisiaj owe zgromadzenie organizuje Bartłomiej Kurzeja (twórca kultowego popiersia) oraz Wojciech Bardoński (szef Klubu Narodowej Demokracji).
Zaproszeni są ambasadorowie Rosji i Białorusi, ponieważ podczas tego punktu programu jest okazja do wygłoszenia ważnych oświadczeń o charakterze międzynarodowym. Spodziewamy się, że Ambasador Rosji nawiąże do tego, że Dmowski był poslem do Dumy w Petersburgu, czyli ważnym członkiem elity carskiej Rosji. Dzisiaj, kiedy masoni szykują wielką wojnę z Rosją i Chinami takie niby drobne oświadczenie przyjazne wobec Wielkiego Polaka może mieć wagę globalną.
Innym ważnym oświadczeniem w tym miejscu mają być oficjalalne przeprosiny zlozone na ręce Ambasadora Białorusi za niefortunną, antysłowiańską i godzącą w przyjaźń polsko-białoruską wypowiedź ongiś lidera narodowców Romana Giertycha, który publicznie oferował się jako pośrednik w rozbrojeniu Białorusi z rzekomego arsenału nuklearnego.

Na koniec tego punktu udajemy się do Baru Przejście (tam gdzie zabili Łysego) na skromny poczestunek. Klimat typowo śródmiejski.

3) Msza w Archikatedrze (godz. 19:00)
Wieczystą Mszę za duszę Dmowskiego w Archikatedrze Warszawskiej zamówił Św. Pam. Kolega Leon Mirecki z siostrą Marią Mirecką-Loryś. Niestety, dotąd tej Mszy nie odprawiał tak jak się Dmowskiemu należy Arcybiskup Warszawski, lecz pomniejsi ksieża. Jest to wielka niesprawiedliwość, zwłąszcza kiedy się ma śwadomosc, że w tej samej archikatedrze okazały, a nienależny pogrzeb katolicki miał Profesor Geremek, wielki mason pracujący przeciwko narodowi polskiemu. Zwykle po nabozeństwie przy epitafium Dmowskiego (prawa nawa, pośrodku) narodowcy się wypowiadają, ale są wypraszani przez pewne anonimowe służby kościelne, które chcą zamykać już świątynię i do spraw narodowych polskich związanych z Dmowskim podchodzą sceptycznie.

Na koniec tego punktu programu łamiemy się opłatkiem i śpiewamy kolędy. Klimat narodowo-katolicki, świąteczny.

/-/ Eugeniusz Sendecki 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • sercem będę z Wami Bracia Narodowcy :)))
  i choć czasami oracje przy grobie Wielkiego Polaka wprawiają mnie w osłupienie... to dziękuję Bogu za to że jesteście i macie ODWAGĘ by się gromadzić, prezentując Polakom idee które pozwalają myślom wyrwać się z mentalnej niewoli chazarskiej.
 • 5*
  " Zachodzi podejrzenie, że Roman Dmowski został otruty przez masonów WASP-owskich, którzy się obawiali, że były minister spraw zagranicznych mający powiązania z wywiadem Japonii, znający język japoński - może spowodować dogadanie się Polski z Japonią, Niemcami i Włochami - czyli wyjście z WASP-owskiej strefy wpływów. Wtedy nie było by II Wojny Światowej, tej ponurej rozgrywki obliczonej na zdominowanie globu przez pro-syjonistyczne chazarskie Siły Zła, obecnie nazywane Siłami NWO, a przed dwoma tysiącami lat zdefiniowane przez Świętego Jana Ewangelistę jako Synagoga Szatana."
  No proszę. A więc Roman Dmowski wiedział, co się święci. Gdyby jeszcze pożył przez dwa lata......
  Cześć jego pamięci. To on i jego obóz uświadamiali naród o zagrożeniu żydowską supremacją. Był on politykiem racjonalnym, ale ostro walczącym o polską rację stanu............
 • @sosenkowski 07:09:37
  W imieniu Ducha Św. Królowej Polski NMP dołączam się do tych słów.
  Ducha Pana Jezusa w „Janie”.
 • Zamieszczone zdjęcie
  C o z Ruchem Narodowym i panem Romanem Dmowskim ma wspólnego prezydent Andrzej Duda ?
  Który jedzie do krainy opanowanej przez juntę chazarów i darowuje im ,jakoby psa darował- 4 000 000 000 zł wyrwane Polakom bez ich zgody. Okazuje się ,że ten "prezent" przygotowywany był przez zbirów z PO od lutego 2015r.
  Prezydent i PIS jest kontynuatorem "dokonań" PO na upa-inie ,krew i śmierć kobiet i dzieci na ich łapach.
 • @kfakfa 13:02:16 - PAN PREZYDENT MA Z NAMI SPORO WSPÓLNEGO
  Był pod pomnikiem Dmowskiego? Był! Złożył wiązankę? Złożył! Publicznie przyznał, że masoni robili pi-ar Piłsudskiemu kosztem Dmowskiego? Przyznał! Zrobił sobie fotkę z Radziem Siedleckim, ofiarą holokaustu alkoholowego na Polakach? Zrobił. No to znaczy, że ma z nami i z naszym ukochanym Romanem Dmowskim sporo wspólnego.
  A sprawy ukraińskie - jak najbardziej, to owoc pracy nad Prezydentem Dudą środowiska jakiegoś WASP-owskiego, obcego, haniebnie działającego. Sprawę trzeba rozpatrzeć - kto? Kiedy? Jak? Ile? Za ile?
 • @Oficer Prowadzący 13:58:05 - PROSZĘ NIE JĄTRZYĆ...
  Czy Pan zawsze musi krzywdzić narodowe imprezy? Pragnę Panu podać dłoń, pogodzić się. Po co Pan mnie obraża, publicznie oskarżając, że ja nie pamiętam zasług Piłsudskiego? Ja WSZYSTKO dobrze pamiętam, niech się Pan nie boi.
 • @Oficer Prowadzący 13:58:05
  Oto tekst typowego polactwa zauroczonego dziadem na koniu z szabelką u boku. A co powiesz oficerku na słynną historię ze strzelaniną na placu grzybowskim w przed rokiem 1914? Czy ty w ogóle wiesz co to była PPS ? I wreszcie , gdzie był twój dziad między 12 a 16 sierpnia 1920r. ? Napiszesz pewnie że dowodził w Warszawie i wierzył przechwyconej depeszy -PRZESTAŃ OGLĄDAĆ FILMY TYLKO ZABIERZ SIĘ NIEUKU DO STUDIOWANIA FAKTÓW ! Na koniec przypomnę o słynnej umowie Pilsudasa z liderem NSDAP a jeszcze nie kanclerzem Hitlerem z początku lat 30' -ściśle tajna umowa w której Pilsudas i jego soldateskowa klika zrzekają się Śląska , Wielkopolski i Pomorza w zamian za ,, przestrzeń życiową '' na Ukrainie z litewską Kłajpedą na otarcie łez -a więc wymarzoną przez twoich chazarskich mistrzów Judeopolonię .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej