Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NARODOWCY PRZY EPITAFIUM DMOWSKIEGO 02-01-2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie było podczas tego zgromadzenia ani Premier Szydło, ani Prezydenta Dudy, ani Naczelnika Państwa Kaczyńskiego. A to znaczy, że ZNOWU jesteśmy osamotnieni i musimy wieść swój bój zdani tylko na własne siły i Łaskę od Boga...

Oto kolejne polskie zwycięstwo duchowe nad Złem w Archikatedrze Warszawskiej, tak zbezczeszczonej przez masoński pochówek Profesora Geremka (2008) ale obecnie szczęśliwie odzyskiwanej przez nas dla Polski.
Po Mszy Świętej w 77-mą rocznicę odejścia do Wieczności Romana Dmowskiego (bohatera narodowego polskiego prawdopodobnie otrutego przez WASP-owską masonerię, bo był przeszkodą w wywołaniu II-giej Wojny Światowej) elita narodowa zebrała się przy epitafium w prawej nawie świątyni.
Slawomir Zakrzewski poprowadził modlitwę do Anioła Polskości, podczas której przemieniły się nasze serca i wstąpił w zgromadzonych Duch - ten opisywany przez narodowych wieszczów. Serca nasze napełniły sie Wielką Radością, która daj Boże - a stanie się udziałem Całego Narodu, jak podczas Narodzin Pana Naszego w Betlejem.
Przejęci Mocą Ducha okazaliśmy tę radość odśpiewując Hymn Młodych Obozu Wielkiej Polski. Przyjrzyjcie się Państwo dobrze temu filmowi, a zobaczycie, kto otworzył się na Łaskę Bożą przez Anioła Polskości płynącą, a kto nie całkiem. Szczególną uwagę zwróćcie - kto nie śpiewał. I miejcie na tego ktosia oko przez caly rok 2016-ty.
Nie było podczas tego zgromadzenia ani Premier Szydło, ani Prezydenta Dudy, ani Naczelnika Państwa Kaczyńskiego. A to znaczy, że ZNOWU jesteśmy osamotnieni i musimy wieść swój bój zdani tylko na własne siły i Łaskę od Boga.
Ale daj Boże, żebyśmy MIMO TO - zwyciężyli.
+ Amen!
  
/-/ Eugeniusz Sendecki
==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego. 
 

KOMENTARZE

 • @Oficer Prowadzący 11:35:58 - PROSZĘ NIE PRZYNOSIĆ UJMY
  NASZEMU DROGIEMU WODZOWI.
  Mam wrażenie, że się źle przysługujecie dobremu imieniowi Marszałka. Narzucając się nachalnie, mędząc i smędząc - szkodzicie czystei idei piłsudczykowskiej, tak bardzo naszemu polskiemu sercu drogiej.
  [ubolewa]
 • @Oficer Prowadzący 12:08:36
  różnica między Piłsudskim a Dmowskim jest taka jak między godnym narzeczonym, a bałamutnym fircykiem - jeden Polskę wychodził u aktualnych "ojców europy" i chciał w majestacie prawa poślubić, a drugi uwiódł tromtadrackim blichtrem i zgwałcił knajacką przemocą... w porozumieniu z globalnymi terrorystami NWO ;/
 • @sosenkowski 13:19:48 - O, I TO JEST PRAWIDŁOWY OPIS
  BRAWO, KOLEGO!
  I takiego własnie zięcia życzmy temu panu. Bardzo żeście dobrze napisali, Kolego Sosenkowski. Zamelduję Was do Generała Wasiaka celem ujęcia w rozkazie, w zakresie pochwały.
  - Macie Wy aby córkę na wydaniu, a?
  [zwraca się do blogera "Oficer Prowadzący"]
  [dźga go w kaprawe z przepijania żołdu ślepia]
  [w ślepia piłsudczyka a la Wieniawa-Długoszowski, znany pijus i ordynus, erotoman]
  - Ba! Pewnie że nie macie. Macie syna-fircyka, jestem pewien! Uwodziciela i gwałciciela! Już Was Kolega Sosenkowski rozszyfrował trafnie!
  [kopie w dupę chama! Pijusa! I ordynusa!]
  [kopie oficerką piłsudczykowską, błuszczącą, kością wołową płaską polerowaną na szkło!]
 • @herbu Grabie 14:01:23 - ANO PRAWDA
  Zimno było jak cholera. Wcale Was nie winię żeście nie dotarli z tej Waszej Czukot... znaczy pardą - z Białostoczczyzny.
 • @Oficer Prowadzący 13:54:31
  a i owszem Dmowski wychodził Polskę po salonach, a Paderewski wygrał u elit tego świata... spróbowałem ten super-skuteczny duet niegdyś pisać :
  http://sosenkowski.neon24.pl/post/48414,sylogizm-fajnosci
  :)))
 • @Oficer Prowadzący 14:48:33 - GROZICIE MI?
  [groźnie zapytał WASP-owskiego siepacza]
 • @sosenkowski 13:19:48
  // różnica między Piłsudskim a Dmowskim jest taka jak między godnym narzeczonym, a bałamutnym fircykiem //

  Nazwanie Dmowskiego balamutnym fircykiem nie przystoi, to moze byl balamut ale nie fircyk 8-)))))
  ps.
  tak wynika z zadania przez Ciebie napisanego
 • @Zbójnicki pies 15:50:56 - JUŻ WY NIE BĄDŹCIE TACY MUNDRZY
  Pański wpis tchnie nieprawidłowo, antypolsko ujętym i złośliwym piłudczykostwem. Jak będziecie wpisywali podłe insynuacje pod adresem naszego bohatera narodowego - zabanujuę i wyrzucę!
  Dosyć tej podłości, falszu i brudu!
 • @Eugeniusz Sendecki 17:25:04
  chwila,chwila Panie doktorze, czy dopuscilem sie jakiejs manipulacji, to prosze sprawdzic zrodlo na jaki sie oparlem. jest to zdanie napisane przez :

  różnica między Piłsudskim a Dmowskim jest taka jak między godnym narzeczonym, a bałamutnym fircykiem

  - jeden Polskę wychodził u aktualnych "ojców europy" i chciał w majestacie prawa poślubić, a drugi uwiódł tromtadrackim blichtrem i zgwałcił knajacką przemocą... w porozumieniu z globalnymi terrorystami NWO ;/
  nadużycie link skomentuj
  sosenkowski 03.01.2016 13:19:48

  O co Panu wiec chodzi ???
 • @sosenkowski 14:51:40
  Może i Ignacy Paderewski był patriotą, ale niestety należał też do masonerii. Myślicie naprawdę, że od tak KATOLICKIEJ Polsce światowa MASONERIA dałaby niepodległość? Za darmo na pewno tego nie dostaliśmy. Musieliśmy przyjąć traktat o mniejszościach, dający żydom specjalne uprawnienia, który podpisał Paderewski. Nota bene obóz prawicowo narodowy musiał naprawić to co zrobił wielki pianista, a paradoksalnie to dopiero Józef Beck wypowiedział ten traktat.
  Przewrót majowy odbył się, bo władza zaczęła się wymykać światowej finansjery. Były dwa okresy kiedy Polska prowadziła narodową Politykę - do 1926 roku i od 1935 (po śmierci Piłsudskiego) do 1939r. (do głupich decyzji Becka). W tych okresach żydowska supremacja nie miała takiego natężenia, jak za Piłsudskiego.
  Ciekawe że opozycyjna wobec organizacja Front Morges, do którego należał Paderewski, zaczął walczyć przeciwko sanacyjnej dyktaturze DOPIERO po śmierci Piłsudskiego i zmianie rządów na bardziej nacjonalistyczne (zupełnie jak "demokratyczna opozycja" z PRL, którzy za Stalina mieli wysokie posadki a kiedy rządy stawały się bardziej narodowe zaczęli walczyć o demokrację). Ta opozycja jest podejrzana, bo walczyła z sanacją w okresie, kiedy zaczęła przejmować ideologię endecji. Na dodatek byli oni bardzo prozachodni, a zachód to masoneria. Niemalże nasuwa się analogia do dzisiejszych protestów. Czy Front Morges to szczerzy patrioci, którzy nie znali realiów geopolitycznych? A może byli oni narzędziem destrukcyjnym w rękach mrocznych sił. Trzeba mieć na uwadze to, że jedną z głównych postaci był Józef Retinger, mason i agent syjonizmu, który wspierał antykatolicki terror w Meksyku. Przy nim Bolesław Wieniawa-Długoszowski to sympatyczny błazen i przyjaciel Kościoła Katolickiego. Czemu ci politycy, w większości uważający się za katolików, nie dostrzegli kim był tak naprawdę Retinger.

  Mam nadzieję, że ktoś odpowie mi na te pytania. Sam Roman Dmowski był oczywiście wybitnym geniuszem oddanym Polsce i Bogu ale dużo złych ludzi się wokół niego kręciło.
 • @Zbójnicki pies 17:30:22
  ops! faktycznie - jeśli brać pod uwagę wyłącznie kolejność opisów w moim komentarzu to rzeczywiście można mylnie interpretować iż ten drugi dotyczy Dmowskiego... no, ale przecież chyba trzeba być albo złośliwcem, albo tępakiem, by ignorować fakty na korzyść numerków... takie bezrefksyjne opieranie się wyłącznie na wyliczankach to kabalizm jakowyś ;)))
 • @sosenkowski 17:58:43
  Dziekuje za poparcie i przyznanie mi racji. Teraz Pan doktor nie bedzie mial "argumentow" na ...........bana
  pozdr.
 • @Sukarno 17:42:49
  dużo złych ludzi kręci się cały czas... kiedyś wierzyłem nawet, że dobrych Kaczyńskich szantażowali obiecując im rozkwit Naszego Kraju, gdy III.RP pomoże zawłaszczyć im ostatnią fabrykę traktorów na Białorusi :(((
 • @Zbójnicki pies 18:00:44
  niestety ale mój brak ścisłej systematyki nie neguje faktu iż Szanowny Gospodarz tego bloga będzie miał argumenty na zarzut o złośliwość lub tępactwo tudzież jedno i drugie ;)))
 • Drodzy Panie/ Panowie Narodowcy!
  Który lepszy: Dmowski czy Piłsudski? Polityka II RP doprowadziła do tego, że po 20 latach, w ciągu niespełna miesiąca, znów utraciliśmy niepodległość! I to jest super?
  Jesteśmy w tej dobrej sytuacji, że przeciwnie do Banderlandii, mamy długi poczet królów, królowych, marszałków.
  Czy wy Narodowcy nie możecie się zjednoczyć i wybrać wspólnego bohatera z pośród naszych władców ze świetności Polski, skoro już musicie takiego idola mieć, bo bez niego ani rusz? Dlaczego z badziewia, jaką była II RP i ciągłością jest III RP?
  Musicie się zjednoczyć, inaczej zawsze poniżej 3 % a my zwykli Polacy znów będziemy musieli wybierać mniejsze zło i tak ciągle i ciągle.
  Chyba, że tak Wam pasuje?
 • @Oficer Prowadzący 19:32:50
  "Tak im pasuje." - ja zadałem pytania IM, Narodowcom a nie oficerom prowadzącym.
 • @lorenco 19:16:05
  bardzo cenię Piłsudskiego, że wyrolował Rożę Luksemburg na Międzynarodowym Kongresie Socjalistycznym 1896r, gdy udało się przegłosować prawo do Niepodległości Polski :))) jest też prawdopodobne że jego obydwa zesłania na Syberię za działalność rewolucyjną wykluczającą nacjonalizm i jawny anty-klerykalizm to były jedynie środki, a nie cele... ale przecież uznany był w świecie za terrorystę i tępił Narodowców w rzekomo Niepodległej Świętej tak jakby na zlecenie "starszych&mądrzejszych" :(((
  PS.
  Dmowski - człowiek Prawy i Legalista działał jako jawny Polski Nacjonalista nawet jako członek Ruskiej Dumy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%82o_Polskie_w_Dumie i to on powinien być idolem PiS, gdyby to była Prawdziwa Polska Prawica ;))))
 • @sosenkowski 18:07:38
  no to .........porobione 8-))))))
  szkoda
 • Nie mam odpowiedzi na pytania od Narodowców!
  cały czas rozmywanie tematu przez pseudo - historyczne pierdnięcia dziwnych osobników.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej