Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PREZES TRYBUNAŁU POPEŁNIŁ POLITYCZNE SAMOBÓJSTWO?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zadzwonił do mnie zaaferowany Andrzej Hadacz i powiedział - że prezes Trybunału Konstytucyjnego popełnił polityczne samobójstwo. Wczoraj się widział z Prezydentem Dudą, a dzisiaj nie żyje, z przekąsem komentował Pan Andrzej.

Przyznam, że początkowo zrozumiałem Hadacza, że Prezes się rzeczywiście zabił. Od razu opublikowałem rzecz na NEonie. Pomyślałem:  No i ZNOWU blogerzy, komentatorzy i zaglądający na NEon24.pl są najpierwsi poinformowani.

Czyżby ktoś uruchomił jakieś haki na Pana Prezesa?

A może to był seryjny samobójca?

Dzisiaj jest piątek - tak samo jak wtedy gdy zabili Leppera.

Proszę o wskazanie - gdzie mamy się pojawić z Krzyżem, tak jak wtedy, w 2011-tym, kiedy przyśzliśmy pod kamienicę gdzie zabili Leppera?

Takie myśli mi przeleciał przez głowę!

Pan Hadacz zadzwonił przed chwilą i poprawił mnie - że źle go zrozumiałem. Prezes TK żyje jednak... 

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego. 

KOMENTARZE

 • niewątpliwie
  chazar Rzep liński w dzisiejszej wypowiedzi "prezentował" strach i rezygnację.
 • Zbiór Zastrzeżony
  Zanim PIS skierował ustawy o Trybunale do kne-sejnu- ludzie Macierewicza zapoznali się z informacjami ,które spowodowały ,że PIS ruszył z kopyta. Nawet pozorowane kwiki z Euro-pejskiego kibucu ucichły jak nożem uciął.
 • @kfakfa 14:18:35 - PREZES MIAŁ RESZTKE HONORU?
  I się powiesił, jak jemu Duda pokazał kompromaty?
  Sorry, ale ja w to nie wierzę. To nie ten typ człowieka.
 • @Oficer Prowadzący 14:26:55 - DOPRAWDY...
  Skończcie z tym tanim filo-semityzmem. Flaki się w porządnych ludziach wywracają, jak się czyta. Weźcie się ogarnijcie i przestańcie się zachlewać, przecież samiście pisali, że jesteście piłsudczykiem.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:37:06
  Z niego taki piłsudczyk jak z koziej dupy trąba.Ten kundelek przylatuje szczekać jak tylko coś złego piszą o judejczykach i broni ich niczym niepodległości Israela i Usraela bo to jeden czort.
 • @matterhorn 14:44:33 - MYSLI PAN, ŻE TO WTYKA HASBAROWSKA?
  Nie może być! A taki był ładny. Piłsudczykowski.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:26:21
  Ja nie potwierdzam ,że Rzepe odwiedzi Ponury Żniwiarz . Gdyby tak było podniósłby się rejwach ,że PIS "zabija",a nie o to tu chodzi. Chodzi o "zwycięstwo". Reszta elektoratu ma uwierzyć.
 • @Oficer Prowadzący 14:55:28 - JAK TO - JAKĄ WTYKĄ?
  Z przykrością informuję, że jestem wtyką Andrzeja Hadacza wsród hasbary na polskim portalu NEon24.pl. Doprowadzam Was do szłu, po czym spotykamy się z Panem Andrzejem w "Ojczystej" na Krakowskim, naprzeciwko pomnika Mickiewicza, czytamy wasze wpisy przez internet i się zaśmiewamy do łez.
  [zasmiewa się do łez]
 • @herbu Grabie 15:14:22 - ZARAZ! POPRAWKA! LITERÓWKA!
  Tam powinno być:
  "Z przykrością informuję, że jestem wtyką Andrzeja Hadacza wsród hasbary na polskim portalu NEon24.pl. Doprowadzam Was do szału, po czym spotykamy się z Panem Andrzejem w "Ojczystej" na Krakowskim, naprzeciwko pomnika Mickiewicza, czytamy wasze wpisy przez internet i się zaśmiewamy do łez.
  [zaśmiewa się do łez]"
  Rozumie Pan Doktor? Że do szału ich doprowadzamy, a pote m się z nich nabijamy, naśmiewamy i napawamy ichnim hasbarowskim szałem.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:15
  to dobrze. że jest polska wersja hasbary, dzięki Bogu :))) a z zaśmiewaniem się do łez w miejscach publicznych to proszę uważać, bo niektórzy, POdatni na indoktrynację medialną biorą na serio takie porady w internecie:

  Atakowanie współobywateli naszymi hałasami jest nie tylko w złym tonie, ale może zostać przez nich potraktowane jako przejaw agresji. A z agresywnymi ludźmi nikt nie chce mieć do czynienia, bo stanowią zagrożenie. Może się zatem zdarzyć, że nie tylko zwrócą uwagę głośno się zachowującym osobnikom, ale także wezwą służby porządkowe, jeśli to zachowanie będzie eskalowało.

  - vde: http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/savoir-vivre/jak-prowadzic-rozmowy-w-miejscach-publicznych,92_46036.html
 • @Eugeniusz Sendecki 14:26:21
  // I się powiesił, jak jemu Duda pokazał kompromaty?
  Sorry, ale ja w to nie wierzę//

  Uwierzysz, kiedy Ziobro i służby wkroczą do akcji o 4 nad ranem.
  Będą się wieszali i do siebie strzelali, ja to ponoć "zrobiła" Barbara Blida.
 • iluzjon polski
  Ciekawe co powiedział Prezydentowi i co obiecał jeszcze powiedzieć, skarżypyta .
 • @Zorion 17:19:29 - MYSLI PAN? ŻE TO KOD-OWCY...
  ...tak załatwili Pana Prezesa? A to ciekawa hipoteza...
 • @Oficer Prowadzący 15:48:19
  Hadacz mowil w filmiku EuGeniusza ze pobiera rente czy emeryture z niemiec, dokladnie nie pamietam. Aaa i panie Gieniu, kiedy obiecany przez Hadacza taniec na stole po tym jak okazalo sie ze to klamstwo ze ziobro pobil kaczora? Internet pamieta...
 • @Oficer Prowadzący 14:07:38
  tropi szpiegow na granicy Izraelsko -Palestynskiej, dla kogo pracuje ?
  Pewnie dla obu stron jak to na celebryte przystalo8-))))))
 • A co z Putinem ?
  Zyje ????
 • @Eugeniusz Sendecki 14:53:13
  Spytaj się Pan Ruszkiewicza za co dał kopa w tyłek Lordowi (obecnie kapuś prowadzący).Dla mnie jak nic hasbarska parówa.
 • @matterhorn 20:07:29
  Oj kolego,kolego, jeszcze wiele,wiele lat nauki przed Toba bys mogl po czesci dorownac czy to Lordzikowi czy to Oficerowi.
  Skup sie bardziej na nauce, skoncz wreszcie to gimnazjum i pomysl co dalej Moze jakies technikum, no ale i moze zawodowka zrobi z Ciebie cokolwiek
 • @Eugeniusz Sendecki 17:31:00
  "MYSLI PAN? ŻE TO KOD-OWCY.."

  Nie ! -To sataniści, sodomici i kodomici !
 • @matterhorn 09:59:33
  a nie pisalem ze musisz skonczyc to gimnazjum
 • @Zorion 21:02:28
  Andrzej Hadacz na manifestacji KOD.

  Znany prowokator o Jacku Kurskim: "Ja wiem kto to jest! To jest człowiek od Rydzyka!"

  Manifestacja Komitetu Obrony Demokracji to zawsze okazja do spotkania ciekawych osób.
  Podczas wiecu zorganizowanego przed budynkiem Telewizji Polskiej na Placu Powstańców Warszawy udało nam się trafić na słynnego Andrzeja Hadacza, który specjalnie dla portalu wPolityce.pl postanowił podzielić się swoimi odczuciami na temat Jacka Kurskiego.

  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2016/01/09/800/400/8b433f4242454da39e197a43b06ceed5.jpeg

  Choć prowokator z Krakowskiego Przedmieścia nie był oficjalnie zaproszony przez KOD, to nie omieszkał wesprzeć swoją osobą tak zacnego wydarzenia. Hadacza spotkaliśmy, gdy zabezpieczał tył manifestacji, stojąc w pobliżu................. przenośnych toalet.

  Teraz jak jest prezesem Kurski, to ja wiem kto to jest!
  – mówi Hadacz.
  To jest człowiek od Rydzyka!
  – twierdzi prowokator z Krakowskiego Przedmieścia.
  To jest człowiek-katolik!
  Hadacz nie odpuszcza też Marcinowi Wikło i Markowi Pyzie, którzy na łamach „wSieci” opisali kulisy jego wsparcia dla Bronisława Komorowskiego.

  Chodziło o mieszkanie, że rzekomo strona prezydencka zaoferowała mi mieszkanie za atak na Andrzeja Dudę. Ale nie było żadnego ataku i żadnego mieszkania
  – tłumaczy Hadacz i sugeruje, że dziennikarze „wSieci” podsłuchiwali samego Bronisława Komorowskiego.
  Pytanie do redaktorów Pyzy i Wikły, gdzie jest to mieszkanie? Dlaczego mnie podsłuchiwano nielegalnie? Podsłuchiwali mnie, podsłuchiwali prezydenta Bronisława Komorowskiego.
  Hadacz docenia też własny potencjał i mówi wprost o tym jak wielkie ma znaczenie w polskiej polityce.
  Kaczyński wiedział, że Duda mógłby przegrać wybory prezydenckie przez moje zaangażowanie
  – powiedział.


  Wiedzieli, że jestem mocnym człowiekiem
  – sam siebie podsumował.

  http://wpolityce.pl/polityka/277637-andrzej-hadacz-na-manifestacji-kod-znany-prowokator-o-jacku-kurskim-ja-wiem-kto-to-jest-to-jest-czlowiek-od-rydzyka
 • Prezes TK żyje jednak... /-/ Eugeniusz Sendecki
  zyje jednak - no a tak mi sie zapowiadal wspanialy weekend
  a Hadacz juz wziol kase od KOD-owcow, na mieszkanie bedzie jak znalazl

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej