Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ODSIECZ POLSKA DLA NIEMIECKICH KOBIET

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stronnictwo Pracy oficjalnie zwraca się do Narodu Niemieckiego w sprawie obrony białych kobiet przed napadami rasistów arabskich. Dowódca warszawskiego garnizonu Polskich Drużyn Strzeleckich oferuje wsparcie i pomoc dla policji niemieckiej.

Delegacja Stronnictwa Pracy udała się do ambasady niemieckiej i wsparła Niemców w walce z wrogą dominacją WASP-owską używającą Arabów do tłamszenia i zastraszania chrześcijan niemieckich. Profesor Zbigniew Wrzesiński odczytał i przekazał ambasadorowi Rolfowi Nikelowi orędzie do narodu niemieckiego w którym wskazał na konieczność współpracy organizacyjnej między Polakami i Niemcami w obronie europejskiego ładu.

Jan Strzeżek, dowódca warszawskiego garnizonu Polskich Drużyn Strzeleckich oferuje daleko idącą współpracę z Policją Niemiecką na rzecz obrony prześladowanych w Niemczech.

W apelu Stronnictwa Pracy zawarte jest również ubolewanie z powodu niektórych polityków jątrzących stosunki dobrosąsiedzkie Polaków i Niemców. Z nazwiska jako winny wymieniony jest Martin Schultz.

Tutaj: Filmy TELEWIZJI NARODOWEJ sprzed ambasady Niemieckiej z wypowiedziami Profesora Zbigniewa Wrzesińskiego i Inżyniera Jana Strzeżka;

Podczas zgromadzenia omówiliśmy z policjantami kwestię ostentacyjnego podpalenia kukły Martina Schultza. Funkcjonariuszom podobał się nasz patent, żeby nie podpalać kukły oblanej benzyną, lecz oblec kukłę lampkami ledowymi palącymi się długi czas. Powstała by w ten sposób kukła wielokrotnego użytku, z twarzą wymienną. W związku z politycznym kontekstem przygotowujemy kukłę Sorosa z twarzą Angeli Merkel.

/-/ Eugeniusz Sendecki

==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego. 

KOMENTARZE

 • rozkaz , idziemy ze spiewem
  https://www.youtube.com/watch?v=TkAPphEMpMk
 • WPS
  A może kukłe Angeli Markel z głową Sorosa, a jeszcze lepiej Rothschilda, bo to by oddawało tak na prawdę istotę sprawy...tj. kto jest głową "islamskiej" zadymy w Europie :)))

  A tak na poważnie, to jak "islamiści" zobaczą kto ma bronić polskich białych kobiet, to przyjadą natychmiast żeby wszystkie zgwałcić :)))
 • @kfakfa 14:58:21 - SPOCZNIJ.
  Pan Jan Strzeżek kazał Was pozdrowić i pogratulować właściwej postawy obywatelskiej. Wybieramy się do KL Auschwitz na 19-go stycznia. Wspomniany o Was w wieczornych modlitwach.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:45:10
  a co na to Petru, a co na to Hadacz, a co na to pulkownik Grudniewski
  tak pytam
 • he he
  //Funkcjonariuszom podobał się nasz patent, żeby nie podpalać kukły oblanej benzyną, lecz oblec kukłę lampkami ledowymi palącymi się długi czas. //

  schodzicie na psy Eugeniuszu Sendecki :P

  kuźwa, kukła palona to palona, a nie ledowana...qrwa jego mać...idziecie na totalną łatwiznę Eugeniuszu Sendecki...a może sreberkiem owińcie...to taki płomień platynowy będzie...szlachetny :))

  ...a poza tym gdzie te leśne dziadki się wybierają, hę ? Niemry ratować...to kuźwa Polek nie ma...???

  //stosunki dobrosąsiedzkie Polaków i Niemców//

  nigdy takich nie było...jak świat światem...nie róbcie jaj !!!
 • @stanislav 16:20:09 i Herbu grabie
  Rozumiem, że to wsparcie ma raczej charakter symboliczny, ale jest ważnym tzw oddolnym aktem solidarności (chociaż nie lubię tego słowa) z narodem niemieckim.
  Myślę, że także naród rosyjski w tej sprawie (i nie tylko) jest solidarny z Polakami i Niemcami...
  Jeżeli Islam wygra w Niemczech, to z całą pewnością, będziemy go mieli w Polsce i nie wykluczone że ta fala pójdzie na Rosję.
 • @trybeus 20:57:37
  Trzeba robić takie jaja , aby ktoś debili zobaczył . Dobrze Autor napisał , w Matrixie żyjemy . Do tego wygra ten kto ma z tego korzyści czyli górale z wzgórz Golan wygrywają . Pozdrawiam.
 • @trybeus 20:57:37 - ALEŻ SZANOWNY PANIE...
  Pański wpis jest głęboko niesłuszny. Zdradza nieznajomość istoty sprawy, wręcz infantylizm. Jak byście widzieli rozpromienione oblicza naszych funkcjonariuszy, to byście nie pisali bzdur. Czy Wy sobie zdajecie sprawę - ile to jest papierkowej roboty przy jednym, trwającym kilka minut podpaleniu? Ile to trzeba się napracować potem? A widzicie, Trybeus - nie wiecie. Nie umiecie się właściwie zachować w policyjnym państwie naszym kochanym. A nasze państwo wymaga zachowania przepisów, regulaminów i rozporządzeń. Całego gąszczu. I właśnie nasze palenie ledami Sorosa, Schulza i Merkelowej jest takim właśnie postępowym działaniem nowoczesnych Europejczyków. Używanie benzyny jest niemodne, niefajne i w ogóle.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:33:08
  // Używanie benzyny jest niemodne, niefajne i w ogóle.//
  sluszne ma samochod na tzw.rope
 • @Zbójnicki pies 23:42:58 - NO PRAWDA. BARDZO TRAFNIE PAN NAPISAŁ.
  Bardzo ważne jest, aby nie kompromitować i nie wikłać niepotrzebnie ruchu narodowego. Wikłanie się w procesy o zanieczyszczanie środowiska to woda na młyn chazarskich prawników. Dlatego przemyśleliśmy doświadczenia Piotra Rybaka i wprowadziliśmy palenie elektryczne.
  Policjanci i urzędnicy warszawscy są bardzo zadowoleni z naszego pełnego innowacji podejścia.
  I o to chodzi. Żeby było bezpiecznie, nowocześnie i kulturalnie.
 • @herbu Grabie 09:24:52 - CIESZY MNIE, ŻE...
  Szanowny Pan Doktor zaczyna właściwie postrzegać złożoność groteskowej sytuacji, w kórej się znajduje Warszawa od roku 1926-go.
  Ba! Żeby tylko Warszawa! Wy tam w Białymstoku też macie swoich Zamenhofów i innych hm, esperantystów.
 • Brawo! :))
  Rycerze troszeczkę patyną okryci, niemniej jednak waleczni i honorowi.
  Świetna, jak to powiedział Jan Paweł, oddolna inicjatywa. Dobrze, aby narody się zjednoczyły we wspólnej biedzie na przekór rządzącym, którzy są jej sprawcami.
  Pozdrawiam Polskie Rycerstwo! :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej