Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KONFERENCJA POSELSKIEGO ZESPOŁU NA RZECZ NOWEJ KONSTYTUCJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do Sali Kolumnowej Sejmu na zaproszenie Posła Janusza Sanockiego przybyło około 600 osób. Omawiano sprawy sądownictwa i ustroju panującego w Kraju. Zgromadzenie było jedną wielką skargą - jak gnębieni są ludzie we własnym państwie.

Wszystko filmował Sławomir Ziembiński z Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ. Filmy powstały super, obfitujące w incydenty niezamierzonego humoru sytuacyjnego. Osobowość Autora wpływała na rozmówców, ktorzy stawali się szczersi, dawali się portretować i ukazywać polskiej opinii publicznej w całej krasie swojego wnętrza. Możemy być dumni, my, blogerzy NEonu24, bo oto nasz bloger Sławomir Ziembiński zajmuje miejsce divy reżymowych mediów Moniki Olejnik i ich pupilka Tomasza Lisa.

Ziembiński sfilmował scenę przywitania Prezesa Ryszarda Opary z blogerem Bogdanem Goczyńskim.

 

Filmował również Mirosław Chandrała z Łódzkiego Ośrodka TELEWIZJI NARODOWEJ. Robił furorę brodą swą wielką jak łopata, siwą i gęstą. Ze swoim słynnym ciężkim statywem nie odstępował na krok Adama Słomki w kultowej maciejówce kontynuującego linię Naczelnika Państwa. Zrobił wywiad ze Stanisławem Piotrowiczem – polskim politykiem, prokuratorem, senatorem VI i VII kadencji, posłem na Sejm VII i VIII kadencji, w 2007 sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

W ten oto sposób TELEWIZJA NARODOWA zabezpieczyła front informacyjny na sali obrad, więc mogłem się swobodnie spóźnić i oddać rozmowom kuluarowym. Poza salą spostrzegłem, że jest Michał Podlecki, Jan Strzeżek, Janusz Komór, Tadeusz Bartold, Tomasz Parol, Małżeństwo Pietkun i sporo innych znajomych twarzy. Sfilmowałem wypowiedź Andrzeja Dziąby, Zenona Nowaka i Elżbiety Kani. Wszyscy mówili o niesprawiedliwości antypolskiej w sądach i na urzędach.

W kuluarach sejmowych spotkałem niestety kilku chazarów, co było niemałym zgrzytem. Obserwowali nas, byli zaskoczeni, że tak dużo o nich wiemy, tam gdzie się pojawiali, Polacy przestawali rozmawiać i zaczynali się im przyglądać. Dawało się wyczuć napięcie antysemicko-antypolskie.

Szczęśliwie miałem termos z kawą w aucie, bo na konferencji serwowano jedynie wodę mineralną w zielonych butelkach, a automat z kawą stał gdzieś daleko w labiryncie sejmowych korytarzy. Na następną konferencję trzeba bedzie się zaopatrzyć w większe termosy.

Oto filmy TELEWIZJI NARODOWEJ z konferencji;

/-/ Eugeniusz Sendecki
==========
Autor jest polskim i katolickim lekarzem po Akademii Medycznej w Lublinie, wprowadził monitoring w warszawskiej izbie wytrzeźwień (2004), przez co zablokował okradanie pacjentów Kolskiej i sprowadził na siebie gniew warszawskich ubeków nierozumiejących, że dzieje się rewolucja informacyjna. Założyciel i twórca TELEWIZJI NARODOWEJ (od roku 2007). Brał udział w akcji na rzecz wykopania Bronisława Geremka z Powązek Wojskowych (2008), za co przesladuje go warszawska masoneria i ubecja, która sfingowała mu procesy cywilne i karne w akcie zemsty. Ujawnił malwersacje pieniędzy publicznych na styku ZUS i NFZ ("afera EKUZ", rok 2012). Podczas procesów opatrznościowo natknął sie i ujawnił Polakom systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej ("afera ołówkowa" - zalecenie numerowania dokumentacji medycznej miękkim ołówkiem wydane przez dyrektora Szpitala Wolskiego i przez archiwum państwowe, wbrew rozporządzeniu ministra zdrowia). Złożył wniosek do Prezydenta Andrzeja Dudy o usunięcie Marka Balickiego z grona doradców prezydenckich (2015). Ujawnia prawdę o Martinie Gertichu, Układzie z Dorotheenstrasse i ocaleniu Polski przez Eligiusza Niewiadomskiego przed masońską zagładą. Przewodniczy zespołowi d/s slużby zdrowia Stronnictwa Pracy (Profesora Wrzesińskiego, Mecenasa Truksy i Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej). Działa w zespole organizującym imprezy przy pomniku Dmowskiego. 

KOMENTARZE

 • Szok
  wow, to nawet koszerna sie tym zainteresowala
  http://wyborcza.pl/1,91446,19487156,uczestnicy-sobotniej-konferencji-o-potrzebie-uchwalenia-nowej.html
 • Wymiar sprawiedliwości ma pomagać ogółowi i Polsce.
  W sobotę politycy Kukiz‘15, Prawa i Sprawiedliwości oraz poszkodowani przez sądy Polacy spotkali się w Sejmie na konferencji „Konstytucja – Wymiar Sprawiedliwości i Obywatele” zorganizowanej przez Poselski Zespół na rzecz Nowej Konstytucji. Rozmowy poświęcone były wymiarowi sprawiedliwości.
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/278412-kornel-morawiecki-wymiar-sprawiedliwosci-ma-pomagac-ogolowi-i-polsce-w-sejmie-trwaja-rozmowy-o-potrzebie-zmiany-konstytucji

  ps.
  Co na to Petru, co na to byly legendarny posel 8-))))
 • OFICJALNY POCZĄTEK KONFERENCJI
  Poseł Sanocki się bardzo fajnie zaprezentował;
  Oto film Sławomira Ziembińskiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=j0jYpTAyWqo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej