Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GENERAŁ GRUDNIEWSKI (NIE)OCENZUROWANY PRZEZ STRZEMBOSZA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sendecki się zachowaniem Strzembosza denerwuje i wypomina mu zachowanie innego Strzembosza z Sądu Najwyższego, kłamliwie zapewniającego Polaków, że nie powinno się oczyszczać środowiska sędziewskiego, ponieważ się ono samo oczyści.

 19 stycznia 2016 - siedziba przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie, przy ul. Jasnej w Warszawie. Polacy ze Stronnictwa Pracy i z Polskich Drużyn Strzeleckich na wezwanie Majora Tadeusza Bartolda z Polskich Drużyn Strzeleckich przybywają na zgromadzenie Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka na rzecz obrony przeciwko ingerencji UE w wewnętrzne sprawy polskie.

Manifestacja jest wsparciem dla Rządu PiS użerającego się z mściwą ekipą Platformy Obywatelskiej, która nie może sobie darować utraconej władzy i konfitur władzy, i mści się na Państwie Polskim nawołując Unię Europejską do zarządu komisarycznego nad Polską - nowoczesnej formy Targowicy.

Pomimo kilkostopniowego mrozu ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ przybywa godzinę przed manifestacją i stawia przed siedzibą masonów europejskich Krzyż. Ten sam, który 5-go sierpnia 2011 postawiła przed kamienicą, w której zabito Leppera.
Manifestację prowadzi Piotr Strzembosz, a przewodzi Krzysztof Kawęcki. Do głosu zostaje dopuszczony Prezes SP Profesor Zbigniew Wrzesiński, który się nie rozgaduje jak wiekszość mówców, wypada najlepiej i wskazuje na interesy niemieckie w Unii Europejskiej wrogie Polsce. 
Godne uwagi jest również wystąpienie Sławomira Janickiego z Lublina, kóry przedstawia stanowisko Regionu Środkowo-Wschodniego Solidarnosci w sprawie konfliktu Polska-UE.
 
 Niestety, zazdrośnie strzegący mikrofonu Piotr Strzembosz nie dopuszcza do głosu Generała Jana Grudniewskiego, pomimo monitów Eugeniusza Sendeckiego z TELEWIZJI NARODOWEJ i skraca pięknie rozgrzewającą się na mrozie manifestację, obrażając zawiedzionych polskich patriotów.
 
 Sendecki się bardzo tym niegodziwym zachowaniem Strzembosza denerwuje i wypomina mu zachowanie innego Strzembosza, szefa Sądu Najwyższego, który kiedyś kłamliwie zapewniał Polaków, że nie powinno się oczyszczać post-komunistycznego środowiska sędziewskiego, ponieważ się ono samo oczyści. Piotr Strzembosz jest z tamtym Strzemboszem rodzinnie związany.
Podczas manifestacji politycy Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka nie mówią nic, że w Unii Europejskiej rządzi masoneria. Słowa "masoneria, masoni" są wypowiedziach jurkowców prawicowców-rzeczpospolitowców i solidarnościowców OCENZUROWANE - warto ten brak cenzuralny zaobserwować i sobie dobrze zapamiętać.
Godziwie się zachował Przemysław Wipler z KORWiN-y, który dał Radziowi Siedleckiemu z TELEWIZJI NARODOWEJ dychę - jako skromne honorarium za to, że ów dzielny działacz brał udział w stawianiu Krzyża i egzorcyzmował masonów z UE oraz niegodziwców ZChN-owców przy uzyciu swojego małego Krzyża, który zawsze ze sobą nosi.
Na koniec manifestacji, w pośpiechu przedwczesnie rozwiązanej przez oszukańca Strzembosza, Sendecki wdaje się z kilkoma osobami  w dyskusję na temat PiS-u, jedności prawicy, Orszulika, ZChN-u etc.
Wśród zgromadzonych jest Ryszard Blajerski z Lublina, brat Włodzimierza Blajerskiego, prokuratora z ZChN-u (wysokiego urzednika za czasów AWS), który przyznaje Sendeckiemu rację, że ZChN było oszukańczą formacją.
Po manifestacji Radzio Siedlecki zostaje przyjęty do Polskich Drużyn Strzeleckich (PDS) przez Generała Grudniewskiego na stopień szeregowego strzelca.
Na koniec Mirosław Chandrała (bloger słynnego portalu www.NEon24.pl) z Ośrodka Łódzkiego TELEWIZJI NARODOWEJ częstuje nas w lokalu Stronnictwa Pracy kaczkami pieczonymi, nadziewanymi pysznym farszem.
/-/ Eugeniusz Sendecki

P.S.
 Jest już odpowiedź Pana Piotra Strzembosza, zamieszczona około godziny 09:00 w dniu 20-01-2016 na fejsbuku;
Pan Piotr Pisze tak:

Poniżej link do filmu nakręconego przez pana Sendeckiego, w którym pan Sendecki kłamie. Kłamie kilkakrotnie również w artykule, którego częścią jest ów film.

Po pierwsze nie wspomina, że organizator (w tym wypadku Prawica Rzeczypospolitej i ja osobiście) ustalała listę mówców i ja moderowałem te wypowiedzi. Sendecki podczas trwania protestu kłamał, że „generał Grudniewski był (wcześniej) zgłoszony do wygłoszenia przemówienia”, ale takiego zgłoszenia nikt mi, ani innym organizatorom, nie składał. Podczas trwania zgromadzenia wiele osób zgłaszało się do wypowiedzi (i dwie osoby zostały dopuszczone do głosu), ale nie było możliwości, by wypowiadali się wszyscy chętni i takie oczekiwanie jest nieuzasadnione.

Drugie kłamstwo brzmi: „zachowanie innego Strzembosza, szefa Sądu Najwyższego, który kiedyś kłamliwie zapewniał Polaków, że nie powinno się oczyszczać post-komunistycznego środowiska sędziowskiego, ponieważ się ono samo oczyści.” Trzeba mieć kiepską wiedzę lub złą wolę, by głosić, że Adam Strzembosz tak kiedykolwiek twierdził. Jego wypowiedź po pierwsze brzmiała inaczej, a po drugie brak owego „oczyszczenia” wynikała nie z powodu tej czy innej jego wypowiedzi, ale braku woli autentycznej lustracji i dekomunizacji przez większości parlamentarne i kolejne rządy w całym okresie III RP.

Po trzecie Prawica Rzeczypospolitej nie „ocenzurowała” słów „masoneria” i „masoni”, bo takie słowa po prostu nie padły. Ani ja, ani ktokolwiek inny z Prawicy Rzeczypospolitej nie dysponował wiedzą o tym, co dokładnie powie konkretny mówca. Jeśli pan Sendecki czuje jakiś niedosyt, to może udać się do Wydziału Bezpieczeństwa Urzędu Miasta i zarejestrować dowolną ilość zgromadzeń publicznych, podczas których słowa masoneria i masoni będą odmieniane przez wszystkie przypadki.

Po czwarte na filmiku pada kłamstwo, że „członkowie Prawicy Rzeczypospolitej są w rządzie PiS”.

Po piąte pan Sendecki nagrał moją wypowiedź, w której odnoszę się do zarzutów artykułowanych w moją stronę, ale na filmie mojej wypowiedzi brak. Cenzura?

Zastanawiam się, co mają w głowie ci, którzy przychodzą na manifestację zorganizowaną przez Prawicę Rzeczypospolitej, razem z innymi skandują rozmaite hasła, a na koniec zarzucają organizatorom bezeceństwa i nazywają mówców (których wcześniej oklaskiwali) „zdrajcami”?
[w tym miejscu Pan Piotr Strzembosz zamieszcza link do niniejszego tekstu na www.NEon24.pl]
 

Na co odpowiedziałem Piotrowi Strzemboszowi tak:
(zamieszczam oba teksty, żeby nie zniknęły z fejsbuka, poniższy jest z godz. 23:55 z dnia 20-01-2016);
Panie Piotrze?
Naprawdę nie ma Pan sobie niczego do zarzucenia, jeżeli chodzi o prowadzenie tej manifestacji? Nie uważa Pan, że mógł Pan był dopuscić więcej prawych ludzi do głosu? Że skrócił Pan imprezę niepotrzebnie?
Bywam na wielu imprezach i mam ak
urat po tej pańskiej WIELKI niedosyt. Z przykrością stawiam Panu wielki zarzut - grzechu zaniedbania. Przynależy Pan do post-ZChN-owskiego środowiska, które onegdaj było moim, Sendeckiego środowiskiem - i ja sporo wiem o niegodziwościach w tym środowisku. Jestem szczególnie uczulony na ZChN-owskie manipulacje, ZChN-owski antypolonizm i ZChN-owską współpracę z masonerią.
Pozdrawiam Pana z okazji 53-cich urodzin. Jestem kilka lat młodszy, więc się nie będę kłócił niegrzecznie. Grzecznie Panu powiem, że się nie zgadzam z Pańskim poczwórnym zarzutem o kłamstwo, mam do Pana i całego środowiska prawicowców-rzeczpospolitowców-jurkowców WIELKIE pretensje, myślę że zasadne.
Bardzo mi przykro.
 
Sprawę żeśmy z Panem Strzemboszem wyjaśnili częściowo. Przeprosiłem Pana Piotra za ostre potraktowanie i wypomnienie sprawy Jego Ojca, wskazałem na udział osób trzecich w powstaniu nieporozumienia (wpis z dnia 24 stycznia 2016 z godziny 09:42). Do tytuły dostawiłem znak zapytania i przeczenie oraz zamieściłem niniejszy dopisek. Obecnie czekamy na kontakt z Panem Kawęckim i Bartoldem i ostateczne wyjaśnienie sprawy.
 
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • Pytanie,pytania
  Kto i kiedy awansowal pulkownika Grudniewskiego na stopien generala,
  ktory to byl z prezydentow ostatnich 26 lat.
  Czy nadal pulkownik Grudniewski jest szefem parti PRU
 • @Zbójnicki pies 21:02:14
  No to dowaliłeś jak tusku w brukselskie kible . :)))))
 • @Zbójnicki pies 21:02:14 - AWANSOWAŁ GO PREZYDENT RP NOWINA-SOKOLNICKI
  Było to na przełomię wieków, kiedy Prezes Wasiak postanowił reaktywować Polskie Drużyny Strzeleckie. Strzelcy się zwrócili do żyjącego jeszcze na uchodźstwie starego prezydenta, bo nie chcieli żeby awansował Grudniewskiego Aleksander Kwaśniewski.
  Nie zwrócili się też do Kaczorowskiego, ponieważ ten był zwolennikiem masońskiej UE - lecz poprosili dzielnego Prezydenta Nowinę-Sokolnickiego, ktory był antysemitą i ksenofobem.
  Żeby było bardziej po polsku.
  Ma Szanowny Pan nam to za złe?
  A to czemu?
 • @Eugeniusz Sendecki 21:26:09
  No nie, moze byc nawet marszalkiem Polnym, tylko tak z ciekawosci pytalem 8-)))))

  Ze tez musze dalej byc tym kim jestem, nie mam takich "chodow"

  ps.
  a tych "prezydentow" to mielismy i mamy sporo8-)))))))))
 • @Eugeniusz Sendecki 21:26:09
  // W 2004 został komendantem naczelnym Polskich Drużyn Strzeleckich. Według tytulatury tej organizacji nadano[kto?] mu w 2004 stopień generała brygady i generała dywizji w 2008.//

  warto wiec uzupelnic ten wpis w wikipedii skoro sa tam znaki zapytania
  pozdrawiam
 • @Eugeniusz Sendecki 21:26:09
  No i dobrze po pęcinach przycięte . Teraz dopiero ma problem jak odpowiedzieć .Ave Amigo. :))) Chwała Wielkiej Polsce . Ps. Trzymaj nutę : https://www.youtube.com/watch?v=GWfyUGEcqDk
 • @Zbójnicki pies 21:38:56
  Uzupełnij .Pozdrawiam. :)))))
 • @Eugeniusz Sendecki 21:26:09
  //lecz poprosili dzielnego Prezydenta Nowinę-Sokolnickiego, ktory był antysemitą i ksenofobem.//

  bycie ksenofobem to zaleta ?????
  tym bardziej ze sam zyl w Wielkiej Brytanii a i tez urodzil sie na Bialorusi. Cos tu nie gra.
  Inna sprawa to kto go tym Prezydentem "zrobil" chodza sluchy ze sam sobie taki tytul nadal, to i tak lepiej ze nie oglosil sie napoleonem
 • @Zbójnicki pies 21:36:43
  My tak , wy nie . Pzdr. :)))
 • @Zbójnicki pies 21:45:33
  Ty też nie ogłaszaj się nim. :)))
 • @Repsol 21:46:07
  https://youtu.be/8ZlIfHHj-u0
 • @Zbójnicki pies 21:49:19
  Radzę nie prowokować mnie , no chyba że inaczej nie potrafisz . :))))) https://www.youtube.com/watch?v=iuj18czBcgg
 • @Repsol 21:47:35
  Bourrienne - przyboczny Napoleona
  8-)))))))))))
 • @Eugeniusz Sendecki 21:26:09
  Ci panowie są dla mnie w najwyższym stopniu podejrzani (Wasiak i Grudniewski)W internecie jest dużo materiału m.in. na YT jak zachowują się jak błazny. Może na starość chcą się pobawić i coś tam zagłuszyć, a może ktoś im za to płaci? Zresztą nie tylko na YT . Np. Wasiak swego czasu na Kongresie Narodowym, który prof. Rażny musiała uznać za poważny, skoro w nim uczestniczyła, takie farmazony chramolił, że miałam mieszane uczucia. Precz z takimi "narodowcami"
 • @Zbójnicki pies 22:52:17
  Raczej Poniatowski . Weż się odtniutniaj od normalnych ludzi .Przykro mi . http://www.binek.pl/6_x9.htm
 • @wercia 22:56:09
  Ano zostawmy oceniane czytającym .Ave .
 • Autor
  Na studiach miałam szkolenie wojskowe, wprawdzie nie prowadzone przez generała, ale starszego pana pułkownika. Może surowo oceniłam propagowanych tu panów (ale obiektywnie) Rób co umiesz, a oni przed wyborami -tymi przedostatnimi, wplątali się w politykę, aby zamieszać i ośmieszyć Ruch Narodowy, wątpię że bezinteresownie. Jeśli mam być szczera, to było dno. Nawet pan pułkownik, który nam na zajęciach pozwolił robić na drutach i często wtrącał dykteryjki, to był o co najmniej 3 poziomy wyżej od tych panów.
 • Dupy stołeczne...
  Gdyby tak stolica nasza nieco bliżej była, to byśmy z chłopakami dnia każdego coś fajnego i dla Ojczyzny naszej pożytecznego uczynili. Na przykład, cóż szkodziło, by tą komisję jewropejską kamulcami obciepnąć? Czemuś, Genek, krzyża na chwilę nie odstawił i na ulicy Jasnej przed budynkiem okupanta wszystkich latarń ulicznych nie rozwalił?

  Czy to tak trudno, brukowca wygrzebać, w rozświetlone okno krótko przycelować i zamach wziąść? Albo kilka starych opon palnikiem rozhajcować i w stronę obiektu kulnąć? Albo choć kilka reklamówek zdechłych szczurów po kanałach pozbierać i przed budynkiem w krzakach zdeponować, niech cuchnie bestialsko.

  Wtedy, Genek, to i twoje porutne filmiki nabrałyby koloru. My byśmy wam i dwadzieścia złotych dali, żebyście wy, narodowcy, w końcu odrobinę życia i radości z siebie wykrzesali.
 • @Zbójnicki pies 21:45:33
  Ano właśnie. Intelektualne to poziom panów lansowanych przez Autora jest żenujący. Może by się raczej w cyrku zatrudnili, a jak umieją strzelać, to niech się tym rzemiosłem zajmą?
 • @wercia 23:19:02
  Ale zawsze mozemy sie troszke posmiac, a nie tylko polityka,polityka.
  Szkoda ze tylko dzis nic nie bylo o Hadaczu, czyzby byl na przeszpiegach w Izraelu ?
  Pozdr.
 • @Zbójnicki pies 23:23:13
  Hadacz w ostatniej kampanii występował po drugiej stronie, to jakże lekarzowi Sendeckiemu to podnosić? Być może zobaczymy go w KOD, ale to coś zdycha. Chciałam to nawet w okresie wyborczym wytknąć Autorowi, ale moja wrodzona wrażliwość mnie powstrzymała.
  Pozdrawiam-:))
 • @wercia 23:44:21
  Gini zawsze wiedziałem że jesteś niepełnosprawna i faktów żadnych nie przyjmujesz . Bywaj. : http://clouds.salon24.pl/399036,byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010
 • @Repsol 00:01:49
  Móglłbyś to jaśniej wyartykłować? Bo nie chcę czytać tego, co kto mi wciska. I co znaczy Gini i niepełnosprawność? Polski język jest dość prosty.
 • @wercia 00:18:57
  Żle się masz na tym portalu .Tu trwa wojna , czemu ty chcesz być ? . https://www.youtube.com/watch?v=q0OHnqLG7rE
 • @Repsol 00:27:52
  Gdzie chcę być palancie to sama decyduję i nie zamierzam nawet zaglądać do tego co podajesz. Zapisałam stronę gdzie niejaki jarosław nawoływał do spowodowania śmierci kogoś, to było u ciebie i zniknęło po dobie z pobłażającym komentarzem, ale dowód mam. I może będziesz łaskawy najpierw mnie oświecić co to za wojna i nie wiem jakie mam zająć stanowisko bo może się mylę z nięwiadomości.
 • @Pan podporucznik 23:14:02
  "Czy to tak trudno, brukowca wygrzebać, w rozświetlone okno krótko przycelować i zamach wziąść? Albo kilka starych opon palnikiem rozhajcować i w stronę obiektu kulnąć? Albo choć kilka reklamówek zdechłych szczurów po kanałach pozbierać i przed budynkiem w krzakach zdeponować, niech cuchnie bestialsko. "

  Już widzę tych eurentuzjastów, jak się bez zwłoki ku tym płonącym oponom rzucają,
  by ich własnymi sikawkami je ofiarnie gasić, a jedynie o tłumność całej operacji dbając,
  coby w zwięzłym szpalerze stojąc swą wstydliwość chronili wzajemnie się zasłaniając,
  a przy tym u okupanta i reszty targowicy życzliwe spojrzenia sobie zaskarbiając.
 • @Zbójnicki pies 21:38:56 - WASP-OWSKA WIKIPEDIA...
  Pewne rzeczy w WASP-owskiej Wikipedii się nie udają zamieścić. Na przykład to, że Aleksander Kwasniewski pełnił obowiązki prezydenta RP, ale był nieakceptowany przez wielu wojskowych polskich, którzy starali się w latach 1995-2005 nie pokazywać w jego obecności.
  Bardzo mnie to zgrzyta, jak czytam - że Pan się powołuje na źródło WASP-owskie. Czy w Wikipedii coś jest na temat masowych gwałtów w Kolonii w noc sylwestrową Anno Domini 2015/2016? A widzi Pan.
  Pan bardzo psuje nasz polski portal swoimi opiniami. Nie jest Pan tak przykry jak AOFI "wercia", ale jednak.
  Bardzo mi przykro.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 21:26:09 // W 2004 został komendantem naczelnym Polskich Drużyn Strzeleckich. Według tytulatury tej organizacji nadano[kto?] mu w 2004 stopień generała brygady i generała dywizji w 2008.// warto wiec uzupelnic ten wpis w wikipedii skoro sa tam znaki zapytania // pozdrawiam // nadużycie link skomentuj usuń // Zbójnicki pies 19.01.2016 21:38:56
 • @wercia 22:56:09 - OJ, AGENTURO GIERTYCHA NA NEon24.PL...
  Pani realizuje czytelny plan pewnego mecenasa. Żeby nie było niczego wśród nacjonalistów poza chłystkami chadzającymi do jego kancelarii. Adam Czeczetkowicz wyśledził nawet - że ów mecenas ma placet na nazwę "Młodzież Wszechpolska". Otóż zapewniam Pana, drogi Panie AOFI występujący tutaj jako Pani "wercia" - że jest Młodzież Wszechpolska nie chadzająca do tej kancelarii, nie czerpiąca wody z zatrutej studni gertichizmu, która poczytała to i owo o Gertichach, Gertychach i wszelkiej innej masonerii WASP-owskiej.
  Jak Szanowny Pan będzie w wiadomej kancelarii - niech poprosi w moim imineiu o wywiad dla TELEWIZJI NARODOWEJ.
  [usmiechnął się filuternie]
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 21:26:09 // Ci panowie są dla mnie w najwyższym stopniu podejrzani (Wasiak i Grudniewski)W internecie jest dużo materiału m.in. na YT jak zachowują się jak błazny. Może na starość chcą się pobawić i coś tam zagłuszyć, a może ktoś im za to płaci? Zresztą nie tylko na YT . Np. Wasiak swego czasu na Kongresie Narodowym, który prof. Rażny musiała uznać za poważny, skoro w nim uczestniczyła, takie farmazony chramolił, że miałam mieszane uczucia. Precz z takimi "narodowcami" // nadużycie link skomentuj usuń // wercia 19.01.2016 22:56:09
 • @wercia 23:44:21 - NIE KŁAMCIE, AOFI "WERCIA"
  Po pierwsze - nie Hadacz, lecz Pan Hadacz, a dla Was - Czcigodny Pan Hadacz, słynny polski celebryta. Domagam się, żebyście szanowali narodowych bohaterów. Wasze nonaszalanckie wpisy tchną brakiem szacunku, są wręcz ostentacyjnie antypolskie.
  Po drugie - nie po stronie KOD-u, lecz po stronie TELEWIZJI NARODOWEJ występuje Pan Andrzej, z narodem polskim, za prawdą. Oficjalnie poparł i się posłuchał Naczelnika Państwa, ostrzegającego przed "resortowymi dziećmi". Ciekawe - czy aby Wy sami nie jesteście "resortowym dzieckiem" przed którym ostrzega Nasz Kochany Pan Naczelnik Państwa?
  Po trzecie - nie da się ukryć, że w ostatniej kampanii do parlamentu Pan Hadacz wezwał do głosowania przeciwko establishmentowi, że był za Stonogą, że ujawnił agentów armii izraelskiej działających przy Prezydencie Komorowskim, Prezydencie Dudzie i Premier Szydło.
  ==========
  @Zbójnicki pies 23:23:13 // Hadacz w ostatniej kampanii występował po drugiej stronie, to jakże lekarzowi Sendeckiemu to podnosić? Być może zobaczymy go w KOD, ale to coś zdycha. Chciałam to nawet w okresie wyborczym wytknąć Autorowi, ale moja wrodzona wrażliwość mnie powstrzymała. // Pozdrawiam-:)) // nadużycie link skomentuj usuń // wercia 19.01.2016 23:44:21
 • @wercia 01:09:20 - PAŃSKI KOLEJNY WPIS TCHNĄCY...
  NIECHĘCIĄ DO PANA REPSOLA...
  To jest naprawdę żenada. Panie AOFI "Wercia", Pan się powinien kajać i co dziennie w pacierzu dziękować, że dzięki Prezesowi Oparze i słynnemu blogerowi polskiemu Panu Repsolowi masz Pan kawałek polskiego internetu, gdzie się można wypowiadać bez cenzury, po polsku, prawdę pisząc. Wy oczywiście nad-używacie naszego pięknego portalu do celów antypolskich, dezawuujecie polskich wojskowych, oczerniacie polskich celebrytów, judzicie i mędzicie - zamiast sięmodlić i pracować na rzecz odbudowy Rzeczypospolitej. A już najbardziej widać Wasz giertychizm po tym jak atakujecie TELEWIZJĘ NARODOWĄ, tę ostoję zdrowej endecji, przez Giertycha niezgwałcownej, niezbrukanej, niezachachmęconej.
  My mamy na Was oko, wiedzcie o tym, AOFI "wercia"!
  Pan Admin powinien Was na 24h zabanować, za to że się nieładnie wyrażacie o Panu Repsolu Naszym Kochanym. Bo obniżacie standard. Psujecie wizerunek. Kompromitujecie Neon nasz.
  ==========
  @Repsol 00:27:52 // Gdzie chcę być palancie to sama decyduję i nie zamierzam nawet zaglądać do tego co podajesz. Zapisałam stronę gdzie niejaki jarosław nawoływał do spowodowania śmierci kogoś, to było u ciebie i zniknęło po dobie z pobłażającym komentarzem, ale dowód mam. I może będziesz łaskawy najpierw mnie oświecić co to za wojna i nie wiem jakie mam zająć stanowisko bo może się mylę z nięwiadomości. // nadużycie link skomentuj usuń // wercia 20.01.2016 01:09:20
 • PiS ewidentnie boi się "tematów niebezpiecznych"
  boją się skończyć jak Ratajczak i Lepper??? a może ich target, czyli lemingi traktują Prawdę, jako "teorie spiskowe"?!?
 • autor
  Kabaret. Niestety, ale takimi ludzmi to byle sprzątaczka może rządzić z waszyngtonu w upadłej.
  Czy nie widzicie, że agenci usraela podpuszczają naiwnych tym razem na niemców, (jutro będzie na Putina) by umacniać usraelską okupację Polski. Tego nie widzicie, że to prymitywna gra masonerii by skutecznie manipulować naiwnymi w Polsce.
  jakiś Strzembosz, Grudniewski, jurek czy tam Marek, a co oni zrobili dobrego dla Polski. Kiosk Ruchu obronili przed banksterami???
 • Czcigodny Pan Hadacz, słynny polski celebryta. Domagam się, żebyście szanowali narodowych bohaterów.
  Mam nadzieje ze oglosi Pan ogolnopolska zbiorke kolorowego zlomu na budowe pomnika Bochatera III R.P- Venerable Lord A.Hadacza,
 • @Eugeniusz Sendecki 06:48:09
  Proszę mnie oświecić, kto to jest tajemniczy AOFI. Gdzie go można znależć w sieci, może to moja bratnia dusza. Co do Respola, który z całą pewnością nie jest dżentelmenem, a po imieniu nie chcę go nazywać, to nie ja go zaatakowałam pierwsza a że prawdę napisałam o tych panach, to koli w oczy, oj koli. Że wojna informacyjna ma swoich żołnierzy to oczywiste. Proszę posłuchać wykładów NAI, szczególnie Pana dr Rafała Brzeskiego. Ja po żadnej stronie nie stoję, prócz prawdy rozumianej przeze mnie. Nie jestem zainteresowania tym, by degradować ruch narodowy, bo lewactwo mi obrzydło jak zgniłe ryby. A Pan i ci jenerałowie to robią> Proszę się porównać do Dmowskiego i jego ugrupowania.
  Mając wiedzę na temat wojny informacyjnej i ataków tutaj na mnie wiem who is who.
 • @wercia 11:47:17 - ANONIMOWY OFICER FRONTU IDEOLOGICZNEGO (AOFI)...
  Mam wrażenie, że właśnie Pan/Pani przynależy do watahy grasującej po internecie polskim i napastującej polskie idee, bohaterów i organizacje. Dezawuowanie przez Pana/Panią postaci Generała Grudniewskiego odbywa się zza węgła, jest anonimowe, perfidne, masońskie w swojej formie. Z jakichs ważnych powodów nie podaje Pan/Pani swojego prawdziwego nazwiska.
  A co do Pana Repsola - to jest polski szlachcic. Ktoś o wiele wyżej stojący pd angielskiego złodzieja, czyli dżentelmena. My nigdy nie mieliśmy wobec dżentelmenów komplesku niższości. Dżentlemeni to rabusie napadający na katolickie galeony pełne złota i niewinnych białych kobiet. Gwałciciele, mordercy Indian, aborcjoniści, handlarze niewolników - oto są dżentelmeni. Warci splunięcia i kopniaka butem szlachcica polskiego. Butem prawego dziedzica.
  Pan Repsol dżentelmenem nie jest i nie będzie. Tak samo jak Sendecki.
  Bardzo mi przykro, Panie AOFI o pseudonimie "Wercia".
 • @wercia 11:47:17
  Dziecko wracaj do szkoły . Nauka podstaw takich wzywa . https://www.youtube.com/watch?v=k0jRY4aWpjc Ps. : Dobrze przez ostatnich 25 lat dekle wam zlasowano. Przykro mi z takimi jak ty dyskutować .
 • A TUTAJ - WYSTĄPIENIE GEN. GRUDNIEWSKIEGO PRZYGOTOWANE NA TĘ MANIFESTCJĘ;
  https://www.youtube.com/watch?v=tY7_QgN3Kvk
  BRAWO PAN GENERAŁ! BRAWO CHANDRAŁA!
  Dzisiaj wyjasniłem sprawę z Majorem Bartoldem - jak to było ze zgłoszeniem Generała Grudniewskiego do przemawiania na wiecu poparcia w dniu 19 stycznia przed siedzibą masońskiej UE w Warszawie. Przypomnę, że Piotr Strzembosz nie udzielił Grudniewskiemu głosu i ostro go za to skarciłem. Może nieco za ostro, ale cóż - niech ludzie wiedzą, że z polskimi strzelcami nie ma żartów. Tadeusz Bartold uzgodnił zabranie głosu przez naszego Drogiego Wodza z Panem Kawęckim z Prawicy Rzeczypospolitej. Nie jest do końca jasne - czemu prowadzący zgromadzenie tego uzgodnienia nie dotrzymał. Może się Strzembosz nie porozumiał z Kawęckim? Powinien jednak się był posłuchać mnie, kiedy go prosiłem żeby nie kończył zgromadzenia, lecz pozwolił się ludziom wypowiadać. Sprawa jest silmowana i ja bronię Grudniewskiego jak Niepodległości, to jest - jak Rządu PiS-u.
  :)
  Bardzo fajnie, że Mirosław Chandrała silmował wystąpienie Grudniewskiego w siedzibie Stronnictwa Pracy, nałożył je na materiały z manifestacji i rozpowszechnia w internecie. Oto jak Ośrodek Łódzki TELEWIZJI NARODOWEJ wychodzi na prowadzenie. Brawo ten Pan!
  +
  Stronnictwo Pracy w dniu 04-tym lutego organizuje manifę przed Ambasadą Niemiec - w sprawie odszkodowań za okupację hitlerowską.
  Na koniec przewidziany jest poczęstunek pieczonymi kaczkami nadziewanymi słynnym farszem łódzkim, serwowanymi przez Dyrektora Ośrodka Łódzkiego TN.
  Brawo Mirosław Chandrała po raz drugi!
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej