Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NWP PRZECIWKO KOD NA KRAKOWSKIM W WARSZAWIE 23-01-2016

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Twórczość Dariusza Jaworowskiego spełnia wymogi TELEWIZJI NARODOWEJ, ponieważ (1) Polak trzyma kamerę (2) Polacy się przed kamerą wypowiadają w sposób nieskrępowany (3) poruszane są polskie tematy, z polskiego punktu widzenia.

Zaczyna być w Warszawie jak na Ukrainie. Sytuacja jest preparowana w kierunku rozstrzygnięć siłowych, strzelaniny i wprowadzenia Obcych Wojsk. Wystarczy, że jak na Majdanie - Nieznani Sprawcy odziani w mundury polskiej policji otworzą ogień snajperski do tłumu sponsorowanego przez chazarskiego miliardera. Brak kamer otwiera Służbom i Wrogom swobodę manewru - tak jak na Marszach Niepodległości. Żeby postawić tamę spodziewanym zamieszkom i wejściu obcych wojsk - wystarczy, że sprawy bądziemy filmowali. Prawda nas wyzwoli.

  Młodzież polska z NWP (Narodowa Wolna Polska) postawiła w dniu 23 stycznia 2016 opór KOD-owcom w sposób madry, ponieważ wszystko jest silmowane. Powstał materiał filmowy, który jest punktem odniesienia i sposobem na weryfikację faktów. Oto co pisze na fejsbooku lider Narodowej Wolnej Polski Damian Bieńko, prezentujący film Dariusza Jaworowskiego:

Jeżeli ktoś by chciał się zaangażować w opracowywanie manifestacji KOD/anty-KOD i zabezpieczenie przed obcą interwencją - proszę o kontakt z Damianem Bieńko. Telefon +48 518 452 559. Z przyczyn technicznych telefon Damiana często nie jest odbierany. Proszę o zrozumienie.

 Tutaj; film użytkownika YouTube o pseudonimie (nicku) Sumienie Narodu z wydarzenia:


TELEWIZJA NARODOWA poleca całą twórczość użytkownika YouTube "Sumienie Narodu" jako autentycznie polską, zawierającą treści istotne dla zrozumienia polityki, oraz przesłanie ważne dla polskiego interesu narodowego polskiego. Twórczość Pana Dariusza Jaworowskiego spełnia wymogi TELEWIZJI NARODOWEJ, ponieważ (1) Polak trzyma kamerę (2) Polacy się przed kamerą wypowiadają w sposób nieskrępowany (3) poruszane są polskie tematy, z polskiego punktu widzenia. Brawo Dariusz Jaworowski, syn Tadeusza Jaworowskiego! Endecy z dziada-pradziada!

/-/ Eugeniusz Sendecki

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • -Dużo tych bezwstydnych złodziejskich czerwonych wszy ze świńskimi ryjami.
  -Trąbią by zagłuszyć prawdę o sobie?
 • @moher 09:54:39
  Tych starych capów powinni wysłać do łagrów na ciężkie roboty i napieprzać ich batem ile wlezie! Są to pasożyty, które utuczyły się na krzywdzie ludzkiej! Mają w nosie to, że podczas gdy oni mają emeryturkę, to za drugim rogiem człowiek umiera z głodu/zimna. Na dodatek psują nam oni opinię Polakom jako ogółowi. Chciałbym, żeby ktoś im przetrącił karki tak jak to zrobili Rosjanie w Niemczech z kolorowymi imigrantami w zemście za gwałt na 13-letniej Rosjance.
 • ELITA KOD-owcow
  https://pbs.twimg.com/media/CZbHbpGWEAAkCg5.jpg
 • @Sukarno 10:09:15 -Powinni być natychmiast pędzeni.
  -Choćby za ten ohydny hałas. -Dzieci, a i dorośli normalni ludzie mogą od tego dostać nerwicy...psy i kotki też (te ostatnie to dobre wytłumaczenie dla Brukseli, jako że dla nich chyba prawa zwierząt do spokojnego, niezakłóconego życia są priorytetem?) -:))), bo jak im się da luz, to jeszcze sprowadzą na Polskę nieszczęście. -Jak autor pisze, wykazują się obłędną agresją. -To jest dowód jak wiele mają na sumieniu. - Bo ten obłed wynika ze strachu przed odpowiedzialnością.
 • @Zbójnicki pies 10:10:52 - NIESTETY, JESTEM ZMUSZONY. ..
  ...przyznać Szanowne Panu rację.
  Bardzo yo wszystko źle wygląda. Zdrada hałaśliwe na Krskowdkie wypełza jak głodna larwa, żądna polskiej krwi, chciwa Sorosa mamony!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:28:12 -Bo Mamon
  -To jedyny bożek któremu potrafią i chcą służyć.
 • .
  Widać, opłacany przez żydowskiego bankgstera i wspierany przez niemieckie media, rumuński działacz, Frank Petru, był najmłodszym uczestnikiem swojej demonstracji... same stare komuchy tam chodziły? Pozdrawiam (5)
 • @romanwers 19:11:03 -Dobry to znak.
  -Bo świadczący o tym, że nie udało im się zarazić zbyt wielu młodych ludzi. -Jest więc nadzieja, że zaraza nie przerodzi się w epidemię i wygaśnie -:))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @romanwers 19:11:03 "same stare komuchy tam chodziły?"
  -Na to wygląda, bo "one" są nienażartymi pijawkami.
 • @romanwers 19:11:03
  "rumuński działacz, Frank Petru"

  Raczej rumuńskojęzyczny. Niestety, Corneliu Zelea Codreanu i jego Żelazna Gwardia nie zrobili porządku z jego żydowskimi przodkami ;/.
 • @Sukarno 19:44:41
  Dokładnie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej