Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GIERTYCH I KALISZ ZBESZTANI PRZEZ HADACZA W TVN24

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hadacz wzywa PiS do zwierania szeregów i podjęcia zdecydowanych działań w obronie narodowej demokracji.

 25 stycznia 2016 - Andrzej Hadacz zwraca się przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ do polskiej opinii publicznej z informacją o tym jak dzisiaj w godzinach wieczornych przyszedł do studio TVN24 i zbeształ slynnych mecenasów Romana Giertycha i Ryszarda Kalisza. Hadacz prognozuje eskalacje napięcia społecznego, informuje o agenturalnych posunięciach osobników udających dziennikarzy, wynajmujących mieszkania w Warszawie. 

Hadacz wzywa PiS do zwierania szeregów i podjęcia zdecydowanych działań w obronie narodowej demokracji.
Tutaj; film TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedzią Andrzeja Hadacza;
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • OK!
  Ale czy z Wami leci pilot?
 • KIM JEST "OBROTOWY" HADACZ I CZYM JEGO SA RADY DLA NAS POLAKOW!?
  HADACZ NAZYWA INNYCH CO PRZYCHODZĄCYCH DO TVN ....KRETYNAMI!?

  EUGIENIUSZ SENDECKI stale promuje tego OBROTOWEGO HADACZA , który to trzyma z Komorowskim a walczy z Giertychem z tej samej opcji politycznych i ujawnia agentów dziennikarzy a KIM JEST TEN HADACZ!?
  Sendecki robi z niego MĘDRCA NAD MĘDRCAMI a przy okazji obaj reklamują reżimowa TVN!?
  A co nas obchodzi co sądzi OBROTOWY kreowany przez red.Sendeckiego!?
  Hadacz obiecał pieniądze na TELEWIZJĘ NARODOWĄ z procesu z Platformą Obywatelską a Kasa się liczy....
  TRZY WARTOŚCI SĄ WAŻNE DLA TELEWIZJI NARODOWEJ, ALE KASA JEST POTRZEBNA!?

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpo.eu
 • @CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA 10:30:16 - BRACIE...
  Sławku, ja Ciebie rozumiem, tę Twoją frustrację. Zapewniam Cię, że nie po to rozmawiam z Hadaczem, żeby robić z nim jakieś nieczyste rzeczy, ale po to - aby dać świadectwo prawdzie.
  Nie wiem, nie byłem w lokalu TVN podczas tego zajścia, ale jak Hadacz do mnie zadzwonił i chciał się wypowiedzieć - skwapliwie mu umożliwiłem to, sfilmowałem, nie montując zamieściłem w internecie. Tak działa TELEWIZJA NARODOWA właśnie - według złotych zasad pro-koncepcjonizmu Bartłomieja Kurzeji.
  Andrzej Hadacz opowiedział bardzo ważną rzecz. Że KTOŚ z TVN24 specjalnie, aby wpłynąć na morale Giertycha i Kalisza - napuscił na nich Hadacza, sfilmował to, zaaranżował sytuację. Hadacz człowiek prosty, naturalny i szczery - jak go zaprosili, to przyszedł, jak jemu powiedzieli że może wykrzyczeć całą prawdę - to wykrzyczał, jak mu powiedzieli że nie spotka go żadna krzywda - to uwierzył i się zachował spontanicznie, po polsku. Ty, mędrzec z Gdańska, solidaruch z Pierwszej Solidarności, bywalec plaż i tawern Wybrzeża, erudyta i znawca płci pięknej - powinieneś wyczuwać nosem swoim korsarskim - że coś się święci, że jakieś nad Polskę nadciągają Czarne Chmury. Dziwię się Twojemu niedowiarstwu. Azaliż nos Twój i intuicja korsarska - nie mówią Ci, że zza horyzontu dobiega dźwięk Żelaza?
  ==========
  Aha. Mam do Ciebie prośbę, żebyś wypowiadał się zgodnie z kanonem polskim, sarmackim - i żebyś tytułował wielkimi literami, ale żebyś teksty pisał literami małymi, wielkich liter używając tylko w początkach zdania, nazwach własnych i dla zaakcentowania ważnych spraw, ewentualnie w skrótach. Proszę, zadbaj o piekny język, bo mam informacje od Czytelników NEon24 - że Cię nie czytają ze względu na nad-uzywanie wersalików (wielkich liter).
  Pozdrawiam po endecku. CzWP! Ahoj!
 • @lorenco 03:30:43
  Chyba nie, bo z tego co słychać wygląda że Hadacz wyskoczył z samolotu (na główkę), ... i nie wiadomo, czy mu teraz nawet doktor Eugeniusz Sendecki pomoże.

  - Panie Sendecki, Pan tą "tutką" nie leciał ... prawda?
 • Oooo!
  Dosłuchałem do końca, ... to jest próba rehabilitacji!
 • @Nichcik.Neon24.pl 13:16:21 - JAKA ZNOWU "PRÓBA"?
  Pan Andrzej Hadacz jest w pełni zre-habilitowany. A Wy z tym waszym hasbarowskim jątrzeniem - jesteście wzięci po lupę. Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza. Mówię Wam, Nichcik - nawróćcie się. Tak będzie dla Was lepiej.
 • DUŻE LITERY TO W INTERNECIE ZNACZY KRZYK....ALE NIE ZAWSZE!?
  Panie redaktorze Sendecki pisz pan sobie co chcesz i jak chcesz , ale przestań pan już kreować tego HADACZA , bo to co pan robisz TELEWIZJI NARODOWEJ po prostu UWŁACZA......Ten człowiek nie zasługuje w/g mnie na popularyzowanie go po jego zdradzieckich umizgach do BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO......Skoro go obóz platformy wkręcił w swoje tryby to niech sobie tam siedzi.....Kto wie czy to co on panu nadaje a pan jako pas transmisyjny puszcza w ETER , to może być właśnie PROWOKACJA!!?

  Ja wielokrotnie pisałem i różne filmy informujące , że Trzecia Wojna Światowa już trwa , tylko że nie wszyscy to dostrzegają....Ostatnio zamieściłem wypowiedz jasnowidza z pomorza Jackowskiego oraz przepowiednie siostry z Francji .Trzeba też waćpanie wiedzieć , że ja mam na pokładzie mym szablę , jako szlachcic polski herbowy i posiadam też i broń skałkową!?
  Pod moją komendą DOWÓDCY FLOTYLLI KORSARSKIEJ jest na wybrzeżu wielu oficerów specjalistów wyszkolonych w MARYNARCE WOJENNEJ RP i innych fachowców zarzyjaznionego klubu płetwonurków NEPTUN.....Bractwo Pirackie RP jest od dawna przygotowane do boju i tylko czeka na mój sygnał!!?
  DUŻYMI LITERAMI PISZĘ , BO NIE RAZ OKULARÓW NIE MAM POD RĘKĄ I TYLE!!?AHOJ!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  Prezydent
  www.fundacja-slawpol.eu
  CZERWONY KORSARZ
 • @CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA 18:15:40
  Oj Sławomirze, Sławomirze... po co Ty piszesz takie rzeczy? I to w czasie kiedy trwają ostre negocjacje TELEWIZJI NARODOWEJ - aby nas wpuścić do TVP?
  Stawiasz nas wszystkich w bardzo niezręcznej sytuacji, ponieważ to na pewno nie Platforma Obywatelska wkręciła Hadacza w tryby w roku 2013-tym, lecz ktoś wręcz przeciwny.
  Mam wrażenie, że nie dooglądąłeś do końca i nie nie dosłuchałeś do końca wypowiedzi Hadacza i mojej. Weźże się Chłopie ogarnij. No proszę Cię. Może zacznij sobie notować, weź sobie młodą asystentkę, kawy więcej pij.
  Bardzo mi przykro.
 • @herbu Grabie 16:40:18 - NIE ROZUMIEM DO KOŃCA WASZEJ WYPOWIEDZI
  Proszę Pana Doktora o rozwinięcie tematu. :)
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 15:25:21 // a kto tańczy, a nie tupie // tego wszyscy mamy w ... // nadużycie link skomentuj usuń // herbu Grabie 26.01.2016 16:40:18
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:21
  @Nichcik.Neon24.pl 13:16:21 - JAKA ZNOWU "PRÓBA"? //// Pan Andrzej Hadacz jest w pełni zre-habilitowany. A Wy z tym waszym hasbarowskim jątrzeniem - jesteście wzięci po lupę. Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza. Mówię Wam, Nichcik - nawróćcie się. Tak będzie dla Was lepiej. //// Eugeniusz Sendecki 26.01.2016 15:25:21

  - TEN YOUTUBE WYGLĄDA JAK PRÓBA REHABILITACJI OBYDWU PANÓW

  Po przegranej przez Pana, Panie Eugeniuszu, kampanii prezydencko-parlamentarnej, ... i po "zadziwieniu" nas przez Pana Prezydenta Dudę 11 listopada 2015, roku zauważyłem u Pana jakby "światełko nawrócenia".

  Po przeczytaniu powyższej notki, zauważyć należy, że to wśród agentury, to już epidemia. (:

  - A jeśli o moje "świergolenie" chodzi, ... to co Pan miał na myśli? >>> "Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza."
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:21
  Niech Pan zobaczy Panie Eugeniuszu, jak "reakcja" wykorzystuje Telewizję Narodową >>> http://polska.newsweek.pl/prezydent-andrzej-duda-zabawny-kuc-film-na-youtubie-,artykuly,378352,1.html
 • @Nichcik.Neon24.pl 17:28:14 - FEJK NA TELEWIZJI NARODOWEJ
  Oto jest nasza odpowiedź na to, co Pan zamieszcza;
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/129279,fejk-na-telewizji-narodowej
 • @Eugeniusz Sendecki 13:01:14
  Cytat: "Media mainstreamowe imprezę ozenzurowały, przemilczały, nic na jej temat nie mówiły - jakby w zmowie. Nawet media PiS-owskie, nad czym się warto z uwagą zastanowić... Tak, to są te same media, kóre obecnie wałkują sprawę jak oszalałe."

  - PANIE EUGENIUSZU TO NADINTERPRETACJA

  Uważając się za "media pro-PiSowskie" informowałem o Pańskim sukcesie >>> Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada >>> VIDEO - Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości - VIDEO
  Link >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/11/prezydent-duda-odda-hod-romanowi.html

  - MAŁO TEGO ZASTANAWIAŁEM SIĘ JAKI TO MOGŁO MIEĆ WPŁYW NA POLSKĄ POLITYKĘ >>> Czy zachowanie Prezydenta Andrzeja Dudy uratowało Marsz Niepodległości 11 Listopada, ... i polską demokrację? >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-zachowanie-prezydenta-andrzeja-dudy.html

  Wyrazy szacunku dla Pana i TELEWIZJI NARODOWEJ

  red.Nichcik, ... vel Zona Cezara (:
 • @Nichcik.Neon24.pl 17:21:46 - P R O P O Z Y C J A
  Panie Kolego
  Proponuję Panu współpracę z TELEWIZJĄ NARODOWĄ.
  Dla wielkiego wspólnego dobra.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:52:16
  Coś Panu powiem, może Pan nie wierzyć.

  Tuż przed 11 listopada zapowiedź, że PAD nie pójdzie na Marsz Niepodległości wydała mi się całkowicie nielogiczna. - POWÓD? - Ja tu na NEon24.pl , gdy mi jeszcze było wolno, lobbowałem na rzecz "Dudy na Prezydenta", ... i z niewiadomą dla mnie wielkośćią współuczestnictwa i współudziale, w wygranej Dudy, dzięki głosom Narodowców Duda, w tej wygranej brałem udział.

  - BRAK UCZESTNICTWA DUDY W MARSZU 11 LISTOPADA BYŁO DLA MNIE NIELOGICZNE, ... i PO PROSTU NIETAKTOWNE.

  Dlatego tuż przed 11-stym podjąłem lobbing, aby wykonał w stronę naszej młodzieży jakiś gest. - Nie wiem na ile skuteczne.

  Po cichu nieoczekiwaną przez nikogo odpowiedź Dudy na Pana zaproszenie traktuję też jako osobisty sukces. - Możliwe, że niezasłużenie, ale mam przeczucie, że "Maczałem w tym palce" (:

  Pozdr.

  *** A JEŚLI O ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY CHODZI. / My ze sobą współpracyjemy od samego początku. Gdy ścierają się nasze poglądy "widzowie" patrzą i oceniają wyciągając wnioski odpowiednio się zachowują. PRawda?

  Rozumiem, że swoim obecnym zaproszeniem odwołuje Pan swoje wcześniejsze o mnie słowa? >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/121779,nichcikowszczyzna-jak-michnikowszczyzna
 • @Eugeniusz Sendecki 17:52:16
  Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ w dniu 31.01.16, o godz. 16:00

  Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11Listopada

  >> http://zonacezara.blogspot.ca/2016/01/konferencja-prasowa-telewizji-narodowej.html

  >> http://zonacezara.salon24.pl/694072,konferencja-prasowa-telewizji-narodowej-w-dniu-31-01-16-o-godz-16-00

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej