Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GIERTYCH I KALISZ ZBESZTANI PRZEZ HADACZA W TVN24

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hadacz wzywa PiS do zwierania szeregów i podjęcia zdecydowanych działań w obronie narodowej demokracji.

 25 stycznia 2016 - Andrzej Hadacz zwraca się przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ do polskiej opinii publicznej z informacją o tym jak dzisiaj w godzinach wieczornych przyszedł do studio TVN24 i zbeształ slynnych mecenasów Romana Giertycha i Ryszarda Kalisza. Hadacz prognozuje eskalacje napięcia społecznego, informuje o agenturalnych posunięciach osobników udających dziennikarzy, wynajmujących mieszkania w Warszawie. 

Hadacz wzywa PiS do zwierania szeregów i podjęcia zdecydowanych działań w obronie narodowej demokracji.
Tutaj; film TELEWIZJI NARODOWEJ z wypowiedzią Andrzeja Hadacza;
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

KOMENTARZE

 • OK!
  Ale czy z Wami leci pilot?
 • KIM JEST "OBROTOWY" HADACZ I CZYM JEGO SA RADY DLA NAS POLAKOW!?
  HADACZ NAZYWA INNYCH CO PRZYCHODZĄCYCH DO TVN ....KRETYNAMI!?

  EUGIENIUSZ SENDECKI stale promuje tego OBROTOWEGO HADACZA , który to trzyma z Komorowskim a walczy z Giertychem z tej samej opcji politycznych i ujawnia agentów dziennikarzy a KIM JEST TEN HADACZ!?
  Sendecki robi z niego MĘDRCA NAD MĘDRCAMI a przy okazji obaj reklamują reżimowa TVN!?
  A co nas obchodzi co sądzi OBROTOWY kreowany przez red.Sendeckiego!?
  Hadacz obiecał pieniądze na TELEWIZJĘ NARODOWĄ z procesu z Platformą Obywatelską a Kasa się liczy....
  TRZY WARTOŚCI SĄ WAŻNE DLA TELEWIZJI NARODOWEJ, ALE KASA JEST POTRZEBNA!?

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpo.eu
 • @CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA 10:30:16 - BRACIE...
  Sławku, ja Ciebie rozumiem, tę Twoją frustrację. Zapewniam Cię, że nie po to rozmawiam z Hadaczem, żeby robić z nim jakieś nieczyste rzeczy, ale po to - aby dać świadectwo prawdzie.
  Nie wiem, nie byłem w lokalu TVN podczas tego zajścia, ale jak Hadacz do mnie zadzwonił i chciał się wypowiedzieć - skwapliwie mu umożliwiłem to, sfilmowałem, nie montując zamieściłem w internecie. Tak działa TELEWIZJA NARODOWA właśnie - według złotych zasad pro-koncepcjonizmu Bartłomieja Kurzeji.
  Andrzej Hadacz opowiedział bardzo ważną rzecz. Że KTOŚ z TVN24 specjalnie, aby wpłynąć na morale Giertycha i Kalisza - napuscił na nich Hadacza, sfilmował to, zaaranżował sytuację. Hadacz człowiek prosty, naturalny i szczery - jak go zaprosili, to przyszedł, jak jemu powiedzieli że może wykrzyczeć całą prawdę - to wykrzyczał, jak mu powiedzieli że nie spotka go żadna krzywda - to uwierzył i się zachował spontanicznie, po polsku. Ty, mędrzec z Gdańska, solidaruch z Pierwszej Solidarności, bywalec plaż i tawern Wybrzeża, erudyta i znawca płci pięknej - powinieneś wyczuwać nosem swoim korsarskim - że coś się święci, że jakieś nad Polskę nadciągają Czarne Chmury. Dziwię się Twojemu niedowiarstwu. Azaliż nos Twój i intuicja korsarska - nie mówią Ci, że zza horyzontu dobiega dźwięk Żelaza?
  ==========
  Aha. Mam do Ciebie prośbę, żebyś wypowiadał się zgodnie z kanonem polskim, sarmackim - i żebyś tytułował wielkimi literami, ale żebyś teksty pisał literami małymi, wielkich liter używając tylko w początkach zdania, nazwach własnych i dla zaakcentowania ważnych spraw, ewentualnie w skrótach. Proszę, zadbaj o piekny język, bo mam informacje od Czytelników NEon24 - że Cię nie czytają ze względu na nad-uzywanie wersalików (wielkich liter).
  Pozdrawiam po endecku. CzWP! Ahoj!
 • @lorenco 03:30:43
  Chyba nie, bo z tego co słychać wygląda że Hadacz wyskoczył z samolotu (na główkę), ... i nie wiadomo, czy mu teraz nawet doktor Eugeniusz Sendecki pomoże.

  - Panie Sendecki, Pan tą "tutką" nie leciał ... prawda?
 • Oooo!
  Dosłuchałem do końca, ... to jest próba rehabilitacji!
 • @Nichcik.Neon24.pl 13:16:21 - JAKA ZNOWU "PRÓBA"?
  Pan Andrzej Hadacz jest w pełni zre-habilitowany. A Wy z tym waszym hasbarowskim jątrzeniem - jesteście wzięci po lupę. Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza. Mówię Wam, Nichcik - nawróćcie się. Tak będzie dla Was lepiej.
 • DUŻE LITERY TO W INTERNECIE ZNACZY KRZYK....ALE NIE ZAWSZE!?
  Panie redaktorze Sendecki pisz pan sobie co chcesz i jak chcesz , ale przestań pan już kreować tego HADACZA , bo to co pan robisz TELEWIZJI NARODOWEJ po prostu UWŁACZA......Ten człowiek nie zasługuje w/g mnie na popularyzowanie go po jego zdradzieckich umizgach do BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO......Skoro go obóz platformy wkręcił w swoje tryby to niech sobie tam siedzi.....Kto wie czy to co on panu nadaje a pan jako pas transmisyjny puszcza w ETER , to może być właśnie PROWOKACJA!!?

  Ja wielokrotnie pisałem i różne filmy informujące , że Trzecia Wojna Światowa już trwa , tylko że nie wszyscy to dostrzegają....Ostatnio zamieściłem wypowiedz jasnowidza z pomorza Jackowskiego oraz przepowiednie siostry z Francji .Trzeba też waćpanie wiedzieć , że ja mam na pokładzie mym szablę , jako szlachcic polski herbowy i posiadam też i broń skałkową!?
  Pod moją komendą DOWÓDCY FLOTYLLI KORSARSKIEJ jest na wybrzeżu wielu oficerów specjalistów wyszkolonych w MARYNARCE WOJENNEJ RP i innych fachowców zarzyjaznionego klubu płetwonurków NEPTUN.....Bractwo Pirackie RP jest od dawna przygotowane do boju i tylko czeka na mój sygnał!!?
  DUŻYMI LITERAMI PISZĘ , BO NIE RAZ OKULARÓW NIE MAM POD RĘKĄ I TYLE!!?AHOJ!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  Prezydent
  www.fundacja-slawpol.eu
  CZERWONY KORSARZ
 • @CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA 18:15:40
  Oj Sławomirze, Sławomirze... po co Ty piszesz takie rzeczy? I to w czasie kiedy trwają ostre negocjacje TELEWIZJI NARODOWEJ - aby nas wpuścić do TVP?
  Stawiasz nas wszystkich w bardzo niezręcznej sytuacji, ponieważ to na pewno nie Platforma Obywatelska wkręciła Hadacza w tryby w roku 2013-tym, lecz ktoś wręcz przeciwny.
  Mam wrażenie, że nie dooglądąłeś do końca i nie nie dosłuchałeś do końca wypowiedzi Hadacza i mojej. Weźże się Chłopie ogarnij. No proszę Cię. Może zacznij sobie notować, weź sobie młodą asystentkę, kawy więcej pij.
  Bardzo mi przykro.
 • @herbu Grabie 16:40:18 - NIE ROZUMIEM DO KOŃCA WASZEJ WYPOWIEDZI
  Proszę Pana Doktora o rozwinięcie tematu. :)
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 15:25:21 // a kto tańczy, a nie tupie // tego wszyscy mamy w ... // nadużycie link skomentuj usuń // herbu Grabie 26.01.2016 16:40:18
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:21
  @Nichcik.Neon24.pl 13:16:21 - JAKA ZNOWU "PRÓBA"? //// Pan Andrzej Hadacz jest w pełni zre-habilitowany. A Wy z tym waszym hasbarowskim jątrzeniem - jesteście wzięci po lupę. Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza. Mówię Wam, Nichcik - nawróćcie się. Tak będzie dla Was lepiej. //// Eugeniusz Sendecki 26.01.2016 15:25:21

  - TEN YOUTUBE WYGLĄDA JAK PRÓBA REHABILITACJI OBYDWU PANÓW

  Po przegranej przez Pana, Panie Eugeniuszu, kampanii prezydencko-parlamentarnej, ... i po "zadziwieniu" nas przez Pana Prezydenta Dudę 11 listopada 2015, roku zauważyłem u Pana jakby "światełko nawrócenia".

  Po przeczytaniu powyższej notki, zauważyć należy, że to wśród agentury, to już epidemia. (:

  - A jeśli o moje "świergolenie" chodzi, ... to co Pan miał na myśli? >>> "Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza."
 • @Eugeniusz Sendecki 15:25:21
  Niech Pan zobaczy Panie Eugeniuszu, jak "reakcja" wykorzystuje Telewizję Narodową >>> http://polska.newsweek.pl/prezydent-andrzej-duda-zabawny-kuc-film-na-youtubie-,artykuly,378352,1.html
 • @Nichcik.Neon24.pl 17:28:14 - FEJK NA TELEWIZJI NARODOWEJ
  Oto jest nasza odpowiedź na to, co Pan zamieszcza;
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/129279,fejk-na-telewizji-narodowej
 • @Eugeniusz Sendecki 13:01:14
  Cytat: "Media mainstreamowe imprezę ozenzurowały, przemilczały, nic na jej temat nie mówiły - jakby w zmowie. Nawet media PiS-owskie, nad czym się warto z uwagą zastanowić... Tak, to są te same media, kóre obecnie wałkują sprawę jak oszalałe."

  - PANIE EUGENIUSZU TO NADINTERPRETACJA

  Uważając się za "media pro-PiSowskie" informowałem o Pańskim sukcesie >>> Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada >>> VIDEO - Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości - VIDEO
  Link >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/11/prezydent-duda-odda-hod-romanowi.html

  - MAŁO TEGO ZASTANAWIAŁEM SIĘ JAKI TO MOGŁO MIEĆ WPŁYW NA POLSKĄ POLITYKĘ >>> Czy zachowanie Prezydenta Andrzeja Dudy uratowało Marsz Niepodległości 11 Listopada, ... i polską demokrację? >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-zachowanie-prezydenta-andrzeja-dudy.html

  Wyrazy szacunku dla Pana i TELEWIZJI NARODOWEJ

  red.Nichcik, ... vel Zona Cezara (:
 • @Nichcik.Neon24.pl 17:21:46 - P R O P O Z Y C J A
  Panie Kolego
  Proponuję Panu współpracę z TELEWIZJĄ NARODOWĄ.
  Dla wielkiego wspólnego dobra.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:52:16
  Coś Panu powiem, może Pan nie wierzyć.

  Tuż przed 11 listopada zapowiedź, że PAD nie pójdzie na Marsz Niepodległości wydała mi się całkowicie nielogiczna. - POWÓD? - Ja tu na NEon24.pl , gdy mi jeszcze było wolno, lobbowałem na rzecz "Dudy na Prezydenta", ... i z niewiadomą dla mnie wielkośćią współuczestnictwa i współudziale, w wygranej Dudy, dzięki głosom Narodowców Duda, w tej wygranej brałem udział.

  - BRAK UCZESTNICTWA DUDY W MARSZU 11 LISTOPADA BYŁO DLA MNIE NIELOGICZNE, ... i PO PROSTU NIETAKTOWNE.

  Dlatego tuż przed 11-stym podjąłem lobbing, aby wykonał w stronę naszej młodzieży jakiś gest. - Nie wiem na ile skuteczne.

  Po cichu nieoczekiwaną przez nikogo odpowiedź Dudy na Pana zaproszenie traktuję też jako osobisty sukces. - Możliwe, że niezasłużenie, ale mam przeczucie, że "Maczałem w tym palce" (:

  Pozdr.

  *** A JEŚLI O ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY CHODZI. / My ze sobą współpracyjemy od samego początku. Gdy ścierają się nasze poglądy "widzowie" patrzą i oceniają wyciągając wnioski odpowiednio się zachowują. PRawda?

  Rozumiem, że swoim obecnym zaproszeniem odwołuje Pan swoje wcześniejsze o mnie słowa? >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/121779,nichcikowszczyzna-jak-michnikowszczyzna
 • @Eugeniusz Sendecki 17:52:16
  Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ w dniu 31.01.16, o godz. 16:00

  Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11Listopada

  >> http://zonacezara.blogspot.ca/2016/01/konferencja-prasowa-telewizji-narodowej.html

  >> http://zonacezara.salon24.pl/694072,konferencja-prasowa-telewizji-narodowej-w-dniu-31-01-16-o-godz-16-00

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej