Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

FEJK NA TELEWIZJI NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ w dniu 31 stycznia 2016 o godzinie 16:00 - przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Udział zapowiedział m.in. Prezes portalu www.NEon24.pl Doktor Ryszard Opara.

 Walka polityczna o płaszczynę medialną zaostrza się. Ostatnio zorganizowane siły operujące w mediach głównego nurtu, skoordynowane ze środowiskiem prokuratorskim dokonały zręcznej manipulacji, nienawistnie przeszkadzając Jackowi Kurskiemu w przejęciu nazwy TELEWIZJA NARODOWA. Niby przypadkowe szykanowanie 17-latka z nowosądecczyzny za sfejkowanie filmu Sierżanta Lawiny z imprezy pod pomnikiem Dmowskiego w dniu 11 listopada 2015 i rzekome groźby karalne otworzyło istną lawinę dezinformacji na temat błazeńskiego filmu (fejka) z Prezydentem Dudą. Jednak dodatkowym efektem afery fejkowej jest potwierdzenie, że prawo nabyte do nazwy TELEWIZJA NARODOWA ma środowisko nasze, związane z Sendeckim, Kurzeją, Juźkowem, Lawiną, Zakrzewskim, Ciesielskim, Strzeżkiem, Wasiakiem, Grudniewskim, Hadaczem, Czeczetkowiczem, Oparą, Wasilewską-Miernicką, Ziembińskim - Czerwonym Korsarzem, Chandrałą, Rybakiem, Siedleckim i dalej - całą sporą grupą polskich patriotów o poglądach zdecydowanie endeckich. Celem akcji mediów jest wyprawienie nas na wojnę o nazwę TELEIWZJA NARODOWA, skłócenie nas z dyrekotrem telewizji publicznej Jackiem Kurskim, Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Naczelnikiem Państwa Jarosławem Kaczyńskim, doprowadzenie że przeszkodzimy PiS-owi w misji utworzenia mediów podporządkowanych polskiej racji stanu i cywilizacji polskiej.

RYS HISTORYCZNY
Błaznowanie na temat władzy ma swoją wielką tradycję w Polsce. Jest to uwarunkowane historycznie. Ostatnim polskim królem z prawdziwego zdarzenia (dziedzicznym), zmarłym w roku 1399-tym była kobieta, katolicka święta Królowa Jadwiga, jej mąż Władysław Jagiełło był tylko mężem królewskim i od niego zaczyna się poczet polskich władców wybieranych, tak naprawdę prezydentów Polski, a nie królów. Stawia to nas na samym szczycie demokracji światowej. Ale żeby ta demokracja działała bez emocjonalnych zgrzytów - nieodzowne okazały się od samego początku działania medialne, dla odciążenia polityki z często kłopotliwego balastu emocjonalnego. Tradycja żartowania z władzy demokratycznej w Polsce jest w nie tylko narodowym folklorem, lecz potrzebą. Zupełnie inaczej podchodzilibyśmy do władców dziedzicznych, no ale ich nie mamy. Dlatego, żeby oswoić niepewność co do każdej osoby obranej na ważne stanowisko - Polacy żartują, komentują, błaznują na jej temat. Często ociera się to o chamstwo, czasem przekracza granicę chamstwa. No ale cóż - takie są konsekwencje demokracji.

TERAŹNIEJSZOŚĆ
No i się ostatnio zdarzył taki akt błaznowania - został sfejkowany (użyty wybiórczo, wbrew intencjom twórcy filmu i organizatora imprezy) film Sierżanta Lawiny (vel Jan Jankow) pokaz jak Andrzej Duda oddaje hołd Dmowskiemu. 11-go listopada 2015 na zaproszenie Stronnictwa Pracy i TELEWIZJI NARODOWEJ Pan Prezydent przybył pod pomnik i przy asyście Polskich Drużyn Strzeleckich i Stronnictwa Narodowegło im.D.R. wyglosił przemowienie i zlozył okolicznościową wiązankę. Z wiązanką była niezręczna sytuacja, bo Służby Prezydenckie sprawę zaniedbały i się spóźniły z kwiatami. Dlatego przemowa Prezydenta była przed złożeniem kwiatów, a nie po. Film z imprezy za wiedzą i zgodą Pana Lawiny wyemitowała TELEWIZJA NARODOWA. Media mainstreamowe imprezę ozenzurowały, przemilczały, nic na jej temat nie mówiły - jakby w zmowie. Nawet media PiS-owskie, nad czym się warto z uwagą zastanowić... Tak, to są te same media, kóre obecnie wałkują sprawę jak oszalałe.
Kilka dni po imprezie listopadowej pojawił się w internecie durnowaty fejk. Fejka dokonał młodzieniec z nowosądecczyzny, podobno 17-latek.  Dwudziestoczterosekundowy fragment filmu puścił złośliwie od tyłu, użył głosu Eugeniusza Sendeckiego dziękującego Prezydentowi, nadał chamski tytuł "Pijany Prezydent Andrzej Duda kradnie wiązankę spod pomnika Dmowskiego! SZOK!". Film się okazał medialnym sukcesem (w listopadzie 2015 obejrzano go 250 tysięcy razy), po czym zniknął w powodzi fejków, memów i innej błazenady politycznej. Po zamieszczeniu fejka młodzieniec wdał się podobno w jakąś utarczkę słowną z kimś w internecie aż tu naraz... został w styczniu 2016 aresztowany, szykanowany i zatrzymany za rzekome groźby karalne. I od kilku dni wszyscy o tym mówią. Ni stąd ni z owąd błahą w sumie sprawą (mało to ludzi jest zatrzymywanych po pijaku na drogach?) zajęły się JAK NA KOMENDĘ wszystkie media w Polsce. Po nagłośnieniu - na dzień 29 stycznia 2016 rano film miał 1120000 wejść. Skok o około osiemset tysięcy. Czyli fejk został wprowadzony do głównego nurtu, do mainstreamu.
Słynny publicysta polski Stanisław Michalkiewicz od dawna ostrzega przed akcjami zorganizowanych bezpieczniackich watah obsadzonych w mediach i - chyba ma w tym przypadku rację. Coś tu 
absolutnie śmierdzi. Dziennikarzom wieszającym psy na politykach, uodpornionym na ludzką krzywdę na pewno nie chodzi tu ani o Dudę, ani o los fejkującego 17-latka. Tutaj o coś innego chodzi. Co oni znowu knują, juchy? Dlaczego w listopadzie milczeli jak zaklęci, a terasz się rozgęgali jak na komendę?

Otóż owa zorganizowana akcja medialna jest wielkim wsparciem dla TELEWIZJI NARODOWEJ, politycznego i medialnego środowiska pracującego pod tą nazwą od listopada 2007-go roku. Jak wiadomo PiS dawał do zrozumienia - że chce tę nazwę przejąć do swoich celów politycznych. TELEWIZJA NARODOWA już kilka razy miała głośne akcje, które się do mainstreamu przedarły (afera na Kolskiej, wykopanie Geremka, przepowiednia Bartłomieja Kurzeji, Świtoń w Urugwaju, Atak Pogaństwa na procesji Bożego Ciała na Ursynowie, bitwa z imigrantem pod Kolumną Zygmunta, pomoc medialna celebrycie Andrzejowi Hadaczowi) ale tym razem nasze akcje poszły bardzo wysoko. Wszyscy o nas zaczęli mówić i myśleć. Za pomocą afery fejkowej Ktoś panujący nad mediami w Polsce chce dać złośliwego prztyczka w nos szefowi państwowej telewizji TVP Jackowi Kurskiemu i Naczelnikowi Państwa Jarosławowi Kaczyńskiemu, przejmującymi ostatnio media polskie finansowane z pieniędzy podatników. Ten Ktoś (owi Ktosie?) liczy na to, że nasze środowisko rzuci się PiS-owi do gardła i zacznie z PiS-em walczyć o nazwę TELEWIZJA NARODOWA. Czy my się tej sugestii posluchamy? Myślę, że P.T. Telewidzowie TELEWIZJI NARODOWEJ znają odpowiedź na to pytanie, no ale oficjalnie się na razie nie wypowiem. Oficjalne stanowisko naszej TELEWIZJI NARODOWEJ zostanie ogloszone na konferencji prasowej.

Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ w dniu 31 stycznia 2016 o godzinie 16:00 - przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Udział zapowiedział m.in. Prezes portalu www.NEon24.pl Doktor Ryszard Opara.

Zapraszamy - my, Cały Zespół i Redakcja TN!

/-/ Eugeniusz Sendecki TELEWIZJA NARODOWA

Tutaj: link do tekstu na NEon24, w którym został po raz pierwszy podany do publicznej wiadomości link do filmu Sierżanta Lawiny (vel Jan Jankow);

eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/127285,prezydent-duda-oddaje-hold-dmowskiemu

KOMENTARZE

 • być może spowoduje to pretensje
  niektórych mniej rozgarniętych PiSowców wobec Telewizji Narodowej, że to niby sam Eugeniusz Sendecki zmontował i opublikował naYT, ale zapewne to tylko ojro-sowieciarski typowy wyraz POgardy wobec Dmowskiego... przyznam szczerze iż niestety sam byłem tam kliknąłem, zwiększając oglądalność tego fejka :(((
 • @ Eugeniusz Sendecki
  Cytat: "Media mainstreamowe imprezę ozenzurowały, przemilczały, nic na jej temat nie mówiły - jakby w zmowie. Nawet media PiS-owskie, nad czym się warto z uwagą zastanowić... Tak, to są te same media, kóre obecnie wałkują sprawę jak oszalałe."

  - PANIE EUGENIUSZU TO NADINTERPRETACJA

  Uważając się za "media pro-PiSowskie" informowałem o Pańskim sukcesie >>> Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada >>> VIDEO - Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości - VIDEO
  Link >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/11/prezydent-duda-odda-hod-romanowi.html

  - MAŁO TEGO ZASTANAWIAŁEM SIĘ JAKI TO MOGŁO MIEĆ WPŁYW NA POLSKĄ POLITYKĘ >>> Czy zachowanie Prezydenta Andrzeja Dudy uratowało Marsz Niepodległości 11 Listopada, ... i polską demokrację? >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-zachowanie-prezydenta-andrzeja-dudy.html

  WYrazy szacunku dla Pana i TELEWIZJI NARODOWEJ

  red.NIchcik, ... vel Zona Cezara (:
 • @Nichcik.Neon24.pl 17:19:32 - O PROSZĘ? PAN JEST Z PiS-U?
  Jeżeli tak, to szacun wielki. Co prawda miałem Pana za kogoś związanego z Gazetą Wyborczą, ale skoro jest Pan z PiS-owskich mediów - to najmocniej przepraszam.
 • @Nichcik.Neon24.pl 17:19:32 - NATOMIAST JEDNAK...
  Dalej uważam, że nieobecność TV Republiki przy Dmowskim w dniu 11-tym listopada 2015 to jest spore niedopatrzenie. Pańskie wysiłki w blogosferze to za mało. No, chyba, że jest pan zasilany przez Republike i PiS finansowo. A, wtedy to tak, owszem.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:50:38
  Coś Panu powiem, może Pan nie wierzyć.

  Tuż przed 11 listopada zapowiedź, że PAD nie pójdzie na Marsz Niepodległości wydała mi się całkowicie nielogiczna. - POWÓD? - Ja tu na NEon24.pl , gdy mi jeszcze było wolno, lobbowałem na rzecz "Dudy na Prezydenta", ... i z niewiadomą dla mnie wielkośćią współuczestnictwa i współudziale, w wygranej Dudy, dzięki głosom Narodowców Duda, w tej wygranej brałem udział.

  - BRAK UCZESTNICTWA DUDY W MARSZU 11 LISTOPADA BYŁO DLA MNIE NIELOGICZNE, ... i PO PROSTU NIETAKTOWNE.

  Dlatego tuż przed 11-stym podjąłem lobbing, aby wykonał w stronę naszej młodzieży jakiś gest. - Nie wiem na ile skuteczne.

  Po cichu nieoczekiwaną przez nikogo odpowiedź Dudy na Pana zaproszenie traktuję też jako osobisty sukces. - Możliwe, że niezasłużenie, ale mam przeczucie, że "Maczałem w tym palce" (:

  Pozdr.
 • Ma tylko dwa pytania
  Pierwsze to ile kosztuje wejsciowka i zadanie pytania
  Drugie czy bedzie obecny nasz Andrzejek H.
  sorry
  PAN Andrzej Hadacz
 • @Zbójnicki pies 18:56:45 - O, WIDZICIE, AOFI "ZBÓJNICKI PIES"...
  Żeście w końcu raz się zmiarkowali i się taktownie poprawili. Jeszcze parę konferencji, a zostaniecie wpuszczeni i damy Wam potrzymać banner z napisem TELEWIZJA NARODOWA.
 • @Zbójnicki pies 18:56:45
  To "Sorry" jest jak najbardziej na miejscu.

  Podobno Pan Andrzej Hadacz jest już w 100% zrehabilitowany, ... i dostosowany do nowej sytuacji politycznej, .... o czym nie omieszkał poinformować mnie sam szef TELEWIZJI NARODOWEJ

  >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/129196,giertych-i-kalisz-zbesztani-przez-hadacza-w-tvn24

  @lorenco 03:30:43 Chyba nie, bo z tego co słychać wygląda że Hadacz wyskoczył z samolotu (na główkę), ... i nie wiadomo, czy mu teraz nawet doktor Eugeniusz Sendecki pomoże. - Panie Sendecki, Pan tą "tutką" nie leciał ... prawda? Nichcik.Neon24.pl 26.01.2016 13:09:59

  Oooo! Dosłuchałem do końca, ... to jest próba rehabilitacji!Nichcik.Neon24.pl 26.01.2016 13:16:21


  @Nichcik.Neon24.pl 13:16:21 - JAKA ZNOWU "PRÓBA"? Pan Andrzej Hadacz jest w pełni zre-habilitowany. A Wy z tym waszym hasbarowskim jątrzeniem - jesteście wzięci po lupę. Już my w Redakcji TN dobrze wiemy coście za ptaszek. Z jakiego świergolicie klucza. Mówię Wam, Nichcik - nawróćcie się. Tak będzie dla Was lepiej. Eugeniusz Sendecki 26.01.2016 15:25:21
 • @Eugeniusz Sendecki 19:05:05
  ok a za ile ???
  wie Pan "u nas" nic za darmo8-)))))
  to wreszcie PAN Endrjuuu bedzie czy nie bedzie
 • @Nichcik.Neon24.pl 19:08:39
  mam w tym moim pudle pewnie z 1000 programów ale tej TN nijak znaleźć nie mogę
  może Pan dr.Eugeniusz poda mi z jakiego to transpondera jest nadawane
 • @Zbójnicki pies 19:17:55
  "mam w tym moim pudle pewnie z 1000 programów ale tej TN nijak znaleźć nie mogę"

  - WYWAL PUDŁO PRZEZ OKNO, BO JAK TAM NIE MA TELEWIZJI NARODOWEJ, TO FAKTYCZNIE TO JEST PUDŁO, ... jesteś wart, i powinno stać Cię, ... na coś więcej. (:
 • @Nichcik.Neon24.pl 19:22:02
  //- WYWAL PUDŁO PRZEZ OKNO, BO JAK TAM NIE MA TELEWIZJI NARODOWEJ, TO FAKTYCZNIE TO JEST PUDŁO//
  a w sumie to racja bo i tak praktycznie nic nie ogladam
 • @Eugeniusz Sendecki 17:50:38
  Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ w dniu 31.01.16, o godz. 16:00

  Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11Listopada

  >> http://zonacezara.blogspot.ca/2016/01/konferencja-prasowa-telewizji-narodowej.html

  >> http://zonacezara.salon24.pl/694072,konferencja-prasowa-telewizji-narodowej-w-dniu-31-01-16-o-godz-16-00

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej