Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WOJNA Z PiS-EM - ZDECYDOWANIE NIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ odbyła się w tradycyjnym miejscu na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego. Prezes portalu www.NEon24.pl Ryszard Opara poruszył najważniejsze kwestie finansowe i polityczne.

- Nie uda się Złym Ludziom wkręcić TELEWIZJI NARODOWEJ w wojnę z Jackiem Kurskim o nazwę. (Eugeniusz Sendecki)

- Nie walczymy z Rządem PiS-u, ponieważ ta partia ma wiele cennych inicjatyw, oby one uległy realizacji. (Ryszard Opara)

Bartłomiej Kurzeja, artysta rzeźbiarz odniósł się do afery fejkowej z ostatnich dni, za pomocą której media reżymowe uderzyły w dobre relacje TELEWIZJI NARODOWEJ z PiS-em. W fejku zrobionym rzekomo przez anonimowego 17-latka o pseudonimie Zabawny Kuc wykorzystano materiał TELEWIZJI NARODOWEJ zraelizowany przez Sierżanta Lawinę (vel Jan Jankow)
 - Nie wiem, czy bardziej zabolało tych "internutów różnych" to, że Prezydent Duda złożył kwiaty przed pomnikiem Dmowskiego, czy akurat, że został nakręcony ten (odwrócony) film. Mam nadzieję, że Prezydent wykaże gest związany z naszą działalnościa TELEWIZJI NARODOWEJ i zakupi ode mnie za konkretną sumę taką właśnie statuetkę Romana Dmowskiego i będzie ją miał na biurku.
Podczas konferencji artysta zaprezentował statuetkę z mosiądzu, w słusznej wadze. Ten niezwykły bibelot natychmiast został przejęty na stan TELEWIZJI NARODOWEJ, przystępujemy do zbiórki "w środowisku" na rzecz zakupienia statueki dla Prezydenta Dudy.

 

Mirosław Chandrała opowiedział o początkach Ośrodka Łódzkiego TELEWIZJI NARODOWEJ, czyli o wystawieniu "Zmartwychwstania" w roku 2005-tym. Po tej akcji PiS wygrało wybory, zauważa filmowiec.

TUTAJ film z konferencji:

W przygotowaniu relacja Mirosława Chandrały z Ośrodka Łódzkiego TELEWIZJI NARODOWEJ.

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • TELEWIZJA NARODOWA, ... a jej szef w szczególności, MNIE ZDUMIEWA
  "Podczas konferencji artysta zaprezentował statuetkę z mosiądzu, w słusznej wadze. Ten niezwykły bibelot natychmiast został przejęty na stan TELEWIZJI NARODOWEJ, przystępujemy do zbiórki "w środowisku" na rzecz zakupienia statueki dla Prezydenta Dudy."

  - PROPONUJĘ WYSTAWIĆ STATUETKĘ NA AUKCJI ALLEGRO, Z RÓWNOLEGŁĄ ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY NA ZAKUP PRZEZ TELEWIZJĘ NARODOWĄ

  Konferencja prasowa TELEWIZJI NARODOWEJ w dniu 31.01.16, o godz. 16:00 >>> Prezydent Duda oddał hołd Romanowi Dmowskiemu: Sensacyjne wydarzenie z obchodów Święta Niepodległości 11Listopada >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2016/01/konferencja-prasowa-telewizji-narodowej.html
 • @Nichcik.Neon24.pl 22:40:53 - SZANOWNY PANIE NICHCIK...
  Nasz prezent dla Prezydenta Dudy nie może mieć charakteru komercyjnego. Sprawa jest narodowa polska, z serca, a nie z kieszeni. Jest naród mający kieszeńzamiast serca, ale my do tego narodu nie przynalezymy.
  Jak napisałem - przystąpilismy do zbiórki "w środowisku", czyli do zbiórki nie mającej charakteru publicznego. Już by nam Pan Minister Błaszczak, szef MSWiA pokazał gdzie raki zimują, jak byśmy byli zaczeli zbierać publicznie. A my - owszem, zbieramy ale niepublicznie. Pan jako osoba SPOZA ŚRODOWISKA niestety, musiał by się poddac działaniiom weryfikacyjnym, żeby się dołożyć do zbiórki na statuetkę.
  Kiedy tylko szef Garnizonu Warszawskiego Pułkownik Strzeżek Was zweryfikuje - wtedy będziecie mogli wpłacić, w zalezności od statusu majątkowego i przynależności do rodziny narodów słowiańskich. Jeśli się okażecie nieprzystającymi do CP, nierealizującymi PRS, niekompatybilnymi z TN-em - to sami wicie, rozumicie...
  [w tym miejscu zawiesił głos złowieszczo, zawiesił po endecku]
 • @Eugeniusz Sendecki 23:35:53
  [w tym miejscu zawiesił głos złowieszczo, zawiesił po endecku]

  No tak zapomniałem Panie Eugeniuszu, ... my mamy stare niezabliźnione rany o których trudno zapomnieć. / Niech będzie jak Pan uważa. Ja już powiadomiłem o inicjatywie "czynniki wyższe", tak że Pan Minister Błaszczak na pewno będzie się z zaciekawieniem przyglądał sprawie. - Ale bez obaw, ... to nie minister Sienkiewicz. [miejmy nadzieję, że sławny pradziad mu wybaczy]

  - PAN NIE ODPOWIEDZIAŁ NA MÓJ WCZEŚNIEJSZY KOMENTARZ, WIĘ PRZYPOMINAM NIŻEJ.

  A TU STATUETKA DO WGLĄU >> https://sites.google.com/site/zonacezara24/home/TV%20NARODOWA%20Statuetka%20Dmowskiego.jpg?attredirects=0


  -------------------------------------------------------------------------------

  @Nichcik.Neon24.pl 17:21:46 - P R O P O Z Y C J A Panie Kolego. Proponuję Panu współpracę z TELEWIZJĄ NARODOWĄ.
  Dla wielkiego wspólnego dobra. Eugeniusz Sendecki 29.01.2016 17:52:16 >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/129196,giertych-i-kalisz-zbesztani-przez-hadacza-w-tvn24#comment_1274759

  @Eugeniusz Sendecki 17:52:16
  Coś Panu powiem, może Pan nie wierzyć.

  Tuż przed 11 listopada zapowiedź, że PAD nie pójdzie na Marsz Niepodległości wydała mi się całkowicie nielogiczna. - POWÓD? - Ja tu na NEon24.pl , gdy mi jeszcze było wolno, lobbowałem na rzecz "Dudy na Prezydenta", ... i z niewiadomą dla mnie wielkośćią współuczestnictwa i współudziale, w wygranej Dudy, dzięki głosom Narodowców Duda, w tej wygranej brałem udział.

  - BRAK UCZESTNICTWA DUDY W MARSZU 11 LISTOPADA BYŁO DLA MNIE NIELOGICZNE, ... i PO PROSTU NIETAKTOWNE.

  Dlatego tuż przed 11-stym podjąłem lobbing, aby wykonał w stronę naszej młodzieży jakiś gest. - Nie wiem na ile skuteczne.

  Po cichu nieoczekiwaną przez nikogo odpowiedź Dudy na Pana zaproszenie traktuję też jako osobisty sukces. - Możliwe, że niezasłużenie, ale mam przeczucie, że "Maczałem w tym palce" (:

  Pozdr.

  *** A JEŚLI O ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY CHODZI. / My ze sobą współpracyjemy od samego początku. Gdy ścierają się nasze poglądy "widzowie" patrzą i oceniają wyciągając wnioski odpowiednio się zachowują. PRawda?

  Rozumiem, że swoim obecnym zaproszeniem odwołuje Pan swoje wcześniejsze o mnie słowa? >>> http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/121779,nichcikowszczyzna-jak-michnikowszczyzna

  CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
 • TO PROWOKACJA MEDIÓW ANTYPOLSKICH !!!
  02 lutego 2016 - Adam Czeczetkowicz mówi o aferze fejkowej. Prosi o uzywanie adekwatnego, polskiego wyrażenia "prowokacja". Wskazuje na wątek wybielania Aleksandra Kwasniewskiego w tej aferze medialnej. Czeczetkowicz popiera pomysł uhonorowania Prezydenta Andrzeja Dudy w rocznicę Traktatu Wersalskiego (28 czerwca 2016) statuetką Romana Dmowskiego wyrzeźbioną przez Bartłomieja Kurzeję;
  https://www.youtube.com/watch?v=uG2tNzPHR3U
 • Telewizja PiSonarodowa Kurskiego lepiej wierności talmudycznej rasie dochowa iż eurofolkspasożytnicza
  Inne telewisje narodowe choćby sarmacko slowiańskie mają więsze kłopoty z kręgami podejrzeń i siobrohakami jeśli chca być w koalicji z PiSem

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej