Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NARODOWA WOLNA POLSKA W BERLINIE. PEGIDA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spotykamy się z Polakami po rannych mszach niedzielnych dzisiaj na Lilienthalstraße, a po południu o godz. 16:00 udajemy się na manifestację Pegidy na Alexanderplatz. Wyrazimy polskie stanowisko w sprawie afery imigranckiej - mówi Damian Bieńko (NWP)

 Kolejny epizod budowania relacji Polaków i Niemców bez udziału innych narodowości. Na zaproszenie strony niemieckiej Narodowa Wolna Polska udaje się do Berlina. Weźmie udział w dialogu europejskim na temat imigrantów.

Działaczom NWP towarzyszy Mirosław Chandrała z Łódzkiego Ośrodka TELEWIZJI NARODOWEJ, tworzący relację ze spotkania.

 - Spotykamy się z Polakami po rannych mszach niedzielnych dzisiaj na Lilienthalstraße, a po południu o godz. 16:00 udajemy się na manifestację Pegidy na Alexanderplatz. Wyrazimy polskie stanowisko w sprawie afery imigranckiej - mówi Damian Bieńko (NWP).

Polacy też są imigrantami w Niemczech, dzięki imigracji zarobkowej do Niemiec wielu Polaków całkiem nieźle egzystuje ekonomicznie, ale nam tam nikt nie płaci za darmo. Polak w Niemczech jest gościem i pracownikiem (gastarbeiterem) sam sobie znajduje pracę i pracuje bardzo dobrze, sam się uczy języka niemieckiego, szanuje niemiecką kulturę, nie wysysa pieniędzy z budżetu pańśtwowego, lecz buduje Niemcy oraz autentyczny dialog polsko-niemiecki, bez pośredników. Niemcy Polaków lubią, z wzajemnością - pomimo że okupujący Niemcy i Polskę masoni WASP-owscy wytrwale pracują na rzecz nienawiści między Polakami i Niemcami. Dlatego nie możemy tolerować pośredników nie-polskich i nie-niemieckich w dyplomacji między naszymi narodami. Konieczne jest oczyszczenie z takich zbędnych pośredników gmachu na Alei Szucha z czerwonego piaskowca, w którym mieści się polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Oczekujemy, że taki porządek zrobi Minister Waszczykowski i Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński.

Polskie stanowisko w sprawach niemieckich jest jednoznaczne - w Niemczech, na narodowym terytorium niemieckim popieramy Niemców, nigdy nie podnosimy tam ręki przeciwko prawom narodowym, kulturze i cywilizacji niemieckiej. Wspieramy naszego zachodniego sąsiada w walce z masonerią zniewalającą ten wielki naród od czasu Układu z Dorotheenstrasse (1918). Akcja antyniemiecka Angeli Merkel z imigrantami to część antyniemieckiej polityki WASP-owskiej masonerii, od wieków niszczących chrześcijan, szczególnie tych białych - z powodów rasistowskich - mówi Eugeniusz Sendecki, twórca TELEWIZJI NARODOWEJ, który też się udaje do Berlina.

Stanowisko polskie jest oczywiste i oparte na zasadzie wzajemności - na terytorium polskim domagamy się od Niemców wzajemności, poszanowania polskości, znajomości języka, obyczajów i kultury polskiej. Kiedy widzimy jak dzisiaj Śmiertelny Wróg niszczy Niemców w Berlinie - stajemy wraz z Niemcami do samo-obrony, bo niszczona jest cywilizacja europejska, a Polacy bardzo dobrze wiedzą, że jak WASP-y zrobią Niemcom to co zrobili Francuzom, to przyjdzie kolej i na wojnę z polskością. Tacy ludzie jak Geremek, Schultz, Merkel, Holland i inni masoni - mają plan likwidacji Europy Chrześcijańskiej, ujawnił ten plan już pół tysiąca lat temu z okładem Święty Tomasz Torquemada. Mówił mi o tym Ojciec Mieczysław Krąpiec, wybitny funkcjonariusz Służb Watykańskich, narodowiec jeszcze przedwojenny. Dlatego narodowcy dzisiaj jadą do Berlina na Pegidę. Bronimy Niemców, Polaków i całej Europy.

/-/ Eugeniusz Sendecki

(dopisek z godziny 22:57 z dnia 28 lutego 2016)
Jesteśmy juz w drodze powrotnej. Zatrzymaliśmy się po polskiej stronie na pierwszym orlenie (onegdaj ce-pe-enie, sieciowej stacji benzynowej popularnej na terenie Generalnego Gubernatorstwa i przyłączonych doń Ziemiach Północnych i Zachodnich) i wgrywamy filmy. Oto film sprzed bazyliki Świętego Jana z Lilienhalstrasse. Przed kościołem postawiliśmy Krzyż - ten sprzed pałacu prezydenckiego i sprzed kamienicy w kórej zabili Leppera;


PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • Sam se broń Niemców, Genek
  Cóż to nagle za miłość do hitlerowców? Z wrogiem Ojczyzny się spiknąłeś, Genek? Na mózg ci padło? Rzesza całą Europę pod knutem trzymie, a ty im jeszcze pomagać jedziesz?

  No chyba, że narodowcy zamiarują zaflancować cię w Rzeszy jako kreta. Mógłbyś znów zająć eksponowaną pozycję w szwabskim wytrzeźwiennictwie. Na izbach wytrzeźwień filcowałbyś wroga i zdobywałbyś cenne informacje, przekazując je naszym. Umisz dobrze po niemiecku, Genek?

  Nie jesteś ty, Genek, Sobieski, by niemieckie landy przed koziojebcami ratować. Im gorzej tam, tym lepiej nam. Za lat parę, gdy koziojebiec dobrze już na Rzeszy osiędzie i młode dostanie, ruinacja gospodarcza i demograficzna odwiecznego naszego wroga zmiecie, całkiem baz walki. Zamiast szwabichą, młode folksdojcze będą po arabsku komunikować i to kres naszych nieszczęć narodowych będzie.
 • @Pan podporucznik 09:19:07 - CÓŻ ODPOWIEDZIEĆ...
  Pańskie stanowisko to jest prymitywizm szowinistyczny. Nie wolno życzyć nikomu źle. Niemcy to nasi sąsiedzi okupowani przez nieludzkie siły ZŁA. Miejże Pan litość. BITTE GNADE!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:23:18
  Panie Eugeniuszu to ja dałem 5+ a Pan mi skasował komentarz-pytanie
  Wstyd
 • @Zbójnicki pies 10:42:01 - ALEŻ DROGI PANIE...
  To przez pomyłkę. Proszę o kolejną próbę zamieszczenia mądrego komentarza przez Szanownego Pana. Dziękuję.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:49:00
  Ja tylko pytałem czy Pan Andrzej Hadacz wie już kiedy pogrzeb kaczora, tylko tyle 8-))))))))
 • Brawo Polacy dziś Największym wrogiem ludzkości jest żydowska Mafia
  Europa musi się WYZWOLIĆ z łap żydo-chazarskiej mafii ! więc każda sąsiedzka pomoc jest bezcenna ! [ waśnie niemiecko-polskie trzeba odłożyć na czas wojny ze śmiertelnym wrogiem żydowską mafią ]
  !
  UWAGA na żydów w Polsce ! donoszą na Polaków do prokuratury ! tak jak donosili na Polaków do NKWD !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Słowianie Łączmy się przeciw żydowskiemu okupantowi !!!!!
 • @chrisdigger 10:43:10
  Miłej niedzieli -:)
  Helena
 • @Autor
  "budowania relacji Polaków i Niemców bez udziału innych narodowości"

  :-)

  Niemniej, Pana kurtuazja wobec "Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego" jest mi niezrozumiałą. Przecież ów Naczelnik buduje "Rzeczpospolitą Obojga Narodów". Czy nie?..

  Kłaniam się!
 • @autor
  Narod Niemiecki.. fajnie brzmi..Pegida ma racje, a Pan belkot sprzedaje..
 • @Zbójnicki pies 10:52:47
  Z tym typem o chińskim nazwisku, Hadacz chyba nie po drodze taka manifestacja, on woli pedalskie, te które są za ściąganiem do Polski pohańców...
  A dla autora 5)
 • @Pan podporucznik 09:19:07
  Nie wiadomo co bardziej podziwiać.
  Naiwność, czy głupotę.
  Nas już nie stać na walkę o wolność Waszą i naszą.
  Stać nas tylko o walkę, wróć - nie walkę, staranie się o własny interes.

  To prawda, że Niemcy są jednym z najbliższych nam mentalnie i kulturowo, a także genetycznie, narodów.
  To prawda, że największe straty w II WŚ poniosła Polska, Białoruś, Niemcy i Rosja.
  To prawda, że mamy wspólnych wrogów, a nasz rzeczywisty interes jest zbieżny.
  No, nie tak jak z Rosją, ale jest.

  Niemniej, Niemcy traktują nas dalej jak podludzi, jak kraj do zlikwidowania, do podbicia, do ograbienia, a poza tym wiszą nam 3 tysiące miliardów odszkodowań wojennych, a ich państwo zostało utworzone w całości na ziemiach wydartych słowiańszczyźnie.
  Na dodatek roszczą pretensje do odszkodowań z naszej strony, do naszej ziemi, 1/3 terytorium, a ich państwo ciągle działa w celu zniszczenia Polski.

  A ponadto mało który Niemiec to rozumie.
  Zaś emigranci, między innymi, zostali sprowadzeni, by wyprzeć polskich pracowników.
 • @AlexSailor 14:09:42
  Niemcy już się skończyły i nie chodzi mi o to, że przyjęli do siebie tylu bisurmanów, że sobie z nimi nie poradzą, Niemcy straciły coś więcej, ducha swojej nacji, są teraz jak człowiek, rażony rakiem, w tym przypadku lewackim, który wije się w agonii, kona. Można mówić, że ten umierający ma zdrowe ręce, ale cóż z tego, jak serce i mózg już padły...
 • @chrisdigger 14:58:52
  Coś ciapaty tworze makrelowy chciałeś przekazać?
 • @AlexSailor 14:09:42 - TO NIE NIEMCY...
  To nie Niemcy nas traktują jako podludzi. To są loże pruskie, czyli agentura post-torkwemadowska. Siedemset lat temu wkradła się ta mafia na pogranicze polsko-niemiecko-pruskie i prowadzi politykę antychrześcijańską. Skłóca fajne i pokojowo nastawione narody, prowadzi ku zagładzie. Nas i Niemców.
  Niech Szanowny Pan nie zataja prawdy o WASP-ch.
 • cyt.: “Obowiązują granice Landów Rzeszy Niemieckiej z 31.12.1937 r. “???
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

  29) Oskarżamy o utajnienie przed nami i Suwerenem-Narodem Polskim granic i faktycznego stanu prawnego sąsiadujących krajów, w tym Niemiec, winnych rozpętania I i II Wojny Światowej, cyt.: “Obowiązują granice Landów Rzeszy Niemieckiej z 31.12.1937 r. “ http://joh-nrw.com/pdf/SVB.pdf

  Cyt.: “Es gelten die Ländergrenzen des Deutschen Reichs vom 31.12.1937.(?) Damit ist auch das Betreten der Flächen des Deutschen Reichs eine Zuwiderhandlung gegen diesen Vertrag. Allein die Einlage einer BRD-AnordnungJ Beschluss/Urteill Zwangsmaßnahme. u. a.• in den Briefkasten des Deutschen Reichs ergibt die Schadenersatzpflicht nach Vertrag.”

  Cyt.: “Vertragsleistung nach Erfüllungsgehilfe Empfänger § 4 (Androhung von Zwangsmaßnahmen jeglicher Art) Pfändung/Plünderung, u. a. 50.000 EURO pauschal 1 Mio. EURO pauschal §3 Abs. 1 (Annahme von Leistungen jeglicher Art) 100% der Gesamtforderung bzw. des entstandenen Schadens zzgl. 50.000 EURO pauschal 5 Mio. EURO pauschal § 3 Abs. 2 und 3 (Umsetzung von Zwangsmaßnahmen jeder Art) 100% der Gesamtforderung bzw. des entstandenen Schadens zzgl. 300.000,00 EURO pauschal 10 Mio. EURO pauschal Erfolgte Freiheitsberaubung / Zwangsmaßnahme rückwirkend bis 17.07.1990 2.500.000,00 Euro 10 Mio. Euro pauschal Personenstandfälschung (auch versuchte) 100.000,00 EURO pauschal 2 Mio. EURO pauschal • Unwirksame „Inlandszustellung” 50.000,00 EURO 1 Mio. EURO pauschal Fehlende Unterschriften, u. ä, 30.000,00 EURO 1 Mio. EURO pauschal Teilforderung über Datenschutzverletzungen durch Weitergabe, Speicherung und Nutzung persönlicher Daten 500.000,00 Euro 5 Mio. Euro pauschal Forderung durch/nach BRDOWiG ZPO StPO, StGB GVG 500.000.00 EURO 5 Mio. EURO pauschal Aufforderung zur Plünderung, Freiheitsberaubung Verschleppung ggf. Androhung zur PlünderungNerschleppung 500.000,00 EURO zuzüglich 50% der Gesamtforderung des Empfängers 10 Mio. EURO Verletzung von Körper und Seele (Körperverletzung) 2.500.000 00 Euro pauschal 15 Mio. Euro pauschal Speicherung, Nutzung und Weitergabe der persönlichen Daten 500.000,00 EURO zuzüglich 50% der Gesamtforderung des Empfängers 5 Mio. EURO §3 Abs. 2 und 3 Vorladungen (Behörden/Gericht/Polizei) 100.000 00 EURO pauschal 2 Mio. EURO pauschal “

  “Wegen der Anwendung von, seit dem 18.07.1990 erloschener grundgesetzlicher Rechtsnormen einer Verwaltungseinheit der Zentralverwaltung des vereinigten Wirtschaftsgebietes Bundesrepublik Deutschland und Verstoß gegen Anwendung der am 24. April 2006 gelöschten grundrechtlichen Rechtsnormen wie Einführungsgesetze und territoriale Geltungsbereiche des Gerichtsverfassungsgesetzes, Strafprozessordnung und Zivilprozessordnung und Verstoß gegen Kontrollratsgesetz Nr. 1, SHAEF Gesetz Nr. 1 S.M.A.D Befehle, wegen Anwendung faschistischer Gesetze: hier Einkommensteuergesetz vom 16. Oktober 1934. Somit ist bereits grundrechtlich und auch grundgesetzlich offenkundig nachgewiesen, dass es keine Anwendbarkeit der illegalen Rechtsnorm der Zentralverwaltung des vereinigten Wirtschaftsgebietes Bundesrepublik Deutschland (genannt BRD) gegeben kann.

  Es gilt die Rechtsgrundlage mit Stand zum 23. Mai 1945, (?) durch den Überleitungsvertrag vom September 1990 und der Bereinigung der Ermächtigungsgesetze von November 2007. Die Anwendung dieser erloschenen grundrechtlichen Rechtsnormen verstößt gegen das Besatzungsrecht.

  In dem Kriegs- und Besatzungsgebiet „Bundesrepublik Deutschland“ ist die Rechtspflege durch das Erlöschen der grundgesetzlichen Rechtsnormen zum Stillstand gekommen und die „BRD“ unterliegt direkt dem Völkerstrafgesetzbuch, sowie den Militärgesetzen nach SMAD und SHAEF und den Kontrollratsgesetzen der Alliierten. Eine Legitimation auf Basis der Militärgesetze (Verwaltungsrecht – Kontrollratsgesetze AHK, Siegerrecht SHAEF- und SMAD Gesetze), sowie die Ernennung der oben genannten Person wurde nicht erbracht. Bereits im Jahre 1945 wurde der Beamtenstatus aufgehoben! Am 17.12.1953 (BvR 147/52) wurde eindeutig gesagt: Alle Beamtenverhältnisse sind am 08.05.1945 erloschen. Fundstellen: BVerfGE 3,58;DVBI 1954,86;DÖV 1954,53;JZ 1954,76;MDR 1954,88;NJW 1954,21Verweis auf : BVerfG-Urteil 2 BvF 1/73.”
 • @AlexSailor 14:09:42
  Traf chciał wrzuciłem dzisiaj pod innym postem wpis:

  "Podsumowując sytuację Polski, oczywistym jest iż prawdziwym dla nas zagrożeniem jest ideologia germańska i ich "pupili" a nie kierunek wschodni. To Niemcy aby istnieć i wieść prym w regionie muszą na każdym kroku neutralizować swojego największego i naturalnego przeciwnika którym jest Polska co tez od ponad 300 lat to robią i to doskonale. Gdy takowa urośnie w siłę, państwo niemiecki proporcjonalnie traci na wartości."

  To właśnie jest cała prawda o naszej sytuacji w Europie.
 • @Nibiru 16:02:38
  " Geniusz Z EU"

  hihi
 • 5*
  Spory polsko-niemieckie to sprawy Niemców i Polaków i nie dajmy się podpuszczać żydostwu przeciwko Niemcom np. kiedy używa się zwrotu "polskie obozy koncentracyjne". W obecnej chwili trzeba z nimi w miarę możliwości współpracować. Żydzi są silni dlatego że skłócają ze sobą narody (gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta). Eugeniusz wykonuje świetną robotę i uczy się na błędach swoich idoli.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Mniejszość polska w Bundestagu istnieje odwrotnie proporcjonalnie jak mniejszość niemiecka w Polskim Sejmie . Szkoda pisania , w obecnym czasie nikt i nic z tym nie poradzi .Szkoda rodaków na robotach . Ave.
 • @AlexSailor 14:09:42
  Dziadek moj ukonczyl studia w Berlinie, pozniej odziedziczyl majatek nad Zbruczem, tuz obok sowieckiej granicy.W 39 zostal aresztowany i wywieziony na zwiedzanie sowieckich wiezien.Oswobodzili go Niemcy.

  Dziadek mawial tak:"Dusza polska na obcowaniu z dusza niemiecka zyskuje a na obcowaniu z dusza rosyjska traci".
 • @Repsol 21:05:26 - TRZEBA STANĄĆ W PRAWDZIE
  Z Niemcami należy rozmawiać bez pośredników. Elity rządzące w Niemczech są antychrześcijańskie, antynarodowe, anty-heteroseksualne i rasistowsko nastawione przeciwko białym. Tam się błąkają stada geremków na szczytach władzy. Jeżeli tego nie pomożemy Niemcom odmienić - to kto im pomoże? Brazylia? Eskimosi? My musimy, Polacy. Jesteśmy do tego powołani.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:02:55
  Czy Niemcy martwią się o Polaków w Niemczech a tym bardziej o Polaków w Polsce ?
  Nie !
  Oni sobie pokpiwają z Polaków i cieszą się, że nie ma granicy na Odrze i Nysie, że mogą wykupywać w Polsce ziemię , nieruchomości, zarabiać na Polakach i nie płacić w Polsce żadnych podatków !

  Niemcy cieszą się, że prawnie nie istnieje BRD jako państwo, ale jest to prywatna firma handlowa zarejestrowana we Frankfurcie oraz w UPIK w Waszyngtonie, z jej szefem Gaukiem !

  Niemcy cieszą się z nie uregulowania prawem międzynarodowym granic z Polską a obiecywanego jeszcze przy podpisywaniu kapitulacji armii niemieckiej ( UWAGA ! NIEMCY JAKO PAŃSTWO NIE PODPISAŁY KAPITULACJI ! ) na konferencji w Poczdamie.

  Niemcy nawet doradzają, aby Polacy, rodzice dzieci zamieszkujących dawne tereny Rzeszy Niemieckiej w granicach z 1937r. zgłaszali się po Kindergeld ( zasiłek dla dzieci ), bo te tereny należą prawnie do Niemiec.

  Tak więc wiedza Niemców o sytuacji prawnej ich terytorium przewyższa wiedzę Polaków, których jak tu widać, ten fakt mało interesuje.
 • @LOWPORO 00:21:03
  Wszyscy którzy powołują się na jakieś tam traktaty i umowy prawne względem granic są po prostu ŚMIESZNI. Nie ma takiego traktatu aby zabezpieczył jakąkolwiek granice gdyż każda jest umowna. Na granicy stoją słupy i czołgi aby jej pilnować. Niemcy moralnie i faktycznie przegrały wojnę i nie mają nic do gadania. Papierkami można podcierać sobie tyłki. Jedynym ich wyjściem jest zmuszenie do plebiscytu czyli referendum na rzekomo ich ziemiach. Jest także drugie wyjście, Wermacht. Nie ma żadnych pisanych umów aby faktycznie zabezpieczały jakiekolwiek granice.
  Nie znacie planu "Barbarossa"?

  "Tak więc wiedza Niemców o sytuacji prawnej ich terytorium przewyższa wiedzę Polaków..."
  - Niemcy nie mają żadnej sytuacji prawnej którą mogą szantażować Polskę. Będą mieli za to jedne z najnowocześniejszych broni pancernych na świecie i to już pod koniec lat trzydziestych. Ich machina zaczyna być powoli uruchamiana. Smoluchów już mają, tak jak kiedyś Ukraińców zatrudnią ich aby robili za nich najbrudniejszą robotę.
 • @Stara Baba 01:03:54
  Niemiecy Żydzi, którzy przejęli wszystkie szczeble władzy w Niemczech, tak samo jak w Polsce, robią wszystko aby podstępem, bez wypowiedzenia wojny przejmować stopniowo wszelkie dziedziny życia i ich dawne tereny, obecnie zamieszkałe w większości przez Polaków.

  Żydowskie władze Niemiec finansują np. RAŚ/ Ruch Autonomii Śląska, który walczy o odłączenie Śląska od Polski !

  Finansują też projekt "Nowa Amerika", który jest tworzony na terenach po obu stronach Odry. Do tej "Nowej Ameriki", należą też gminy przygraniczne polskie, aż po Poznań !

  Cytat : "czasem nasz kraj rozciąga swoje peryferie aż do Poznania i Berlina, czasem kurczy się. Jednakże kręgosłup Nowej Ameriki tworzy była granica ( BYŁA? ) polsko-niemiecka a więc rzeki Odra i Nysa "

  http://www.nowa-amerika.eu/
  http://www.gazetawarszawska.com/politics/1003-nowa-ameryka-pasozytuje-na-ciele-polski

  Czy to nie jest podstępna inwazja niemiecka na tereny polskie ?

  Czy żydowski okupant w Polsce sprzeciwił się takiemu haniebnemu, podstępnemu przejmowaniu przez Niemców terenów polskich, pomimo postawionych słupów granicznych, czy podpisanych "papierów" między uzurpatorami po obu stronach Odry i Nysy Łużyckiej ?

  Nic i nikt nie chroni, nie pilnuje granicy polsko-niemieckiej !
  Kto widział czołgi na granicy ?

  Jest pytanie czyje czołgi, skoro polska armia została rozbrojona a niemieckie wojsko ze sprzętem w ramach NATO okupuje polskie terytorium !!!!!

  Obecność niemieckiego wojska na terenie Polski, jest objawem odrodzonego militaryzmu i łamaniem ustaleń konferencji poczdamskiej i dowodem ekspansji niemieckiej na wschód.

  To co nie udało się Hitlerowi teraz w ramach otwarcia granic i wejścia Polski do mafijnych, nielegalnych struktur unijnych, opartych na podpisanych in blanco rzymskich traktatach założycielskich dokonuje sie inwazja niemiecka na Polskę.
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128922,zdemaskowane-oszustwo-unijne-koncem-unii-europejskiej

  Niemcy znależli lepszy sposób niż szantaż do poszerzania tzw. 'przestrzeni życiowej ". Niemcom przypadła lepsza rola w tym żydowskim teatrze obłudy, fałszu, podstepu, bo oni maja lepszą kondycję finansową, stworzoną poprzez ograbienie narodów w czasie II Wojny Światowej.
 • @LOWPORO 08:47:04
  "Na granicy stoją słupy i czołgi aby jej pilnować. " - jest to obraz granicy jak w przenośni powinien wyglądać. Jeżeli państwo nie strzeże swoich granic a jego obywatele maja to w dupie wiec nie miejmy pretensji że ktoś tam upomni się po "tyłek cudzej żony". Każdy kraj ma zapędy na cudza ziemie. Tylko od postawy obywateli danego kraju zależy czy będzie suwerenny i jego granice czy nie. Żydzi????? normalni ludzie. Znajdzie się tam kilku wykolejeńców i Syjonistów którzy szczekają pod nosem na własną nutę. Problem jest w tym że rdzenna ludność jest na tyle rozwydrzona że nie chce wziąć spraw w swoje ręce. Tak też kilku "garbatych" pozuje na 'gieroja" i pieprzy trzy po trzy dla swoich korzyści a leniwi do rządzenia tubylcy tulą ogon pod siebie z lenistwa. Tak samo było z Michnikami i innymi od siedmiu boleści politykami. Ich macki i władza jest tak wielka jak leniwi są prawdziwi gospodarze.
  Tak wiec jeżeli Niemcy stracą swój kraj to będzie ich wina. Jeżeli Polacy swojego nie upilnują to tylko przez swoje polityczno-historyczne lenistwo.
 • @Stara Baba 16:12:29 - TUTAJ FILM JAK BYŁO"
  Przemawia na Aleksanderplatz nasz kolega z NWP Pan Kacper Rebel:
  https://www.youtube.com/watch?v=FAZLe0Nh07U
 • @Eugeniusz Sendecki
  Ave .Amigo. : https://www.youtube.com/watch?v=byf6E4jO6r8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej