Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

NARODOWA WOLNA POLSKA W BERLINIE. PEGIDA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spotykamy się z Polakami po rannych mszach niedzielnych dzisiaj na Lilienthalstraße, a po południu o godz. 16:00 udajemy się na manifestację Pegidy na Alexanderplatz. Wyrazimy polskie stanowisko w sprawie afery imigranckiej - mówi Damian Bieńko (NWP)

 Kolejny epizod budowania relacji Polaków i Niemców bez udziału innych narodowości. Na zaproszenie strony niemieckiej Narodowa Wolna Polska udaje się do Berlina. Weźmie udział w dialogu europejskim na temat imigrantów.

Działaczom NWP towarzyszy Mirosław Chandrała z Łódzkiego Ośrodka TELEWIZJI NARODOWEJ, tworzący relację ze spotkania.

 - Spotykamy się z Polakami po rannych mszach niedzielnych dzisiaj na Lilienthalstraße, a po południu o godz. 16:00 udajemy się na manifestację Pegidy na Alexanderplatz. Wyrazimy polskie stanowisko w sprawie afery imigranckiej - mówi Damian Bieńko (NWP).

Polacy też są imigrantami w Niemczech, dzięki imigracji zarobkowej do Niemiec wielu Polaków całkiem nieźle egzystuje ekonomicznie, ale nam tam nikt nie płaci za darmo. Polak w Niemczech jest gościem i pracownikiem (gastarbeiterem) sam sobie znajduje pracę i pracuje bardzo dobrze, sam się uczy języka niemieckiego, szanuje niemiecką kulturę, nie wysysa pieniędzy z budżetu pańśtwowego, lecz buduje Niemcy oraz autentyczny dialog polsko-niemiecki, bez pośredników. Niemcy Polaków lubią, z wzajemnością - pomimo że okupujący Niemcy i Polskę masoni WASP-owscy wytrwale pracują na rzecz nienawiści między Polakami i Niemcami. Dlatego nie możemy tolerować pośredników nie-polskich i nie-niemieckich w dyplomacji między naszymi narodami. Konieczne jest oczyszczenie z takich zbędnych pośredników gmachu na Alei Szucha z czerwonego piaskowca, w którym mieści się polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Oczekujemy, że taki porządek zrobi Minister Waszczykowski i Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński.

Polskie stanowisko w sprawach niemieckich jest jednoznaczne - w Niemczech, na narodowym terytorium niemieckim popieramy Niemców, nigdy nie podnosimy tam ręki przeciwko prawom narodowym, kulturze i cywilizacji niemieckiej. Wspieramy naszego zachodniego sąsiada w walce z masonerią zniewalającą ten wielki naród od czasu Układu z Dorotheenstrasse (1918). Akcja antyniemiecka Angeli Merkel z imigrantami to część antyniemieckiej polityki WASP-owskiej masonerii, od wieków niszczących chrześcijan, szczególnie tych białych - z powodów rasistowskich - mówi Eugeniusz Sendecki, twórca TELEWIZJI NARODOWEJ, który też się udaje do Berlina.

Stanowisko polskie jest oczywiste i oparte na zasadzie wzajemności - na terytorium polskim domagamy się od Niemców wzajemności, poszanowania polskości, znajomości języka, obyczajów i kultury polskiej. Kiedy widzimy jak dzisiaj Śmiertelny Wróg niszczy Niemców w Berlinie - stajemy wraz z Niemcami do samo-obrony, bo niszczona jest cywilizacja europejska, a Polacy bardzo dobrze wiedzą, że jak WASP-y zrobią Niemcom to co zrobili Francuzom, to przyjdzie kolej i na wojnę z polskością. Tacy ludzie jak Geremek, Schultz, Merkel, Holland i inni masoni - mają plan likwidacji Europy Chrześcijańskiej, ujawnił ten plan już pół tysiąca lat temu z okładem Święty Tomasz Torquemada. Mówił mi o tym Ojciec Mieczysław Krąpiec, wybitny funkcjonariusz Służb Watykańskich, narodowiec jeszcze przedwojenny. Dlatego narodowcy dzisiaj jadą do Berlina na Pegidę. Bronimy Niemców, Polaków i całej Europy.

/-/ Eugeniusz Sendecki

(dopisek z godziny 22:57 z dnia 28 lutego 2016)
Jesteśmy juz w drodze powrotnej. Zatrzymaliśmy się po polskiej stronie na pierwszym orlenie (onegdaj ce-pe-enie, sieciowej stacji benzynowej popularnej na terenie Generalnego Gubernatorstwa i przyłączonych doń Ziemiach Północnych i Zachodnich) i wgrywamy filmy. Oto film sprzed bazyliki Świętego Jana z Lilienhalstrasse. Przed kościołem postawiliśmy Krzyż - ten sprzed pałacu prezydenckiego i sprzed kamienicy w kórej zabili Leppera;


KOMENTARZE

 • Sam se broń Niemców, Genek
  Cóż to nagle za miłość do hitlerowców? Z wrogiem Ojczyzny się spiknąłeś, Genek? Na mózg ci padło? Rzesza całą Europę pod knutem trzymie, a ty im jeszcze pomagać jedziesz?

  No chyba, że narodowcy zamiarują zaflancować cię w Rzeszy jako kreta. Mógłbyś znów zająć eksponowaną pozycję w szwabskim wytrzeźwiennictwie. Na izbach wytrzeźwień filcowałbyś wroga i zdobywałbyś cenne informacje, przekazując je naszym. Umisz dobrze po niemiecku, Genek?

  Nie jesteś ty, Genek, Sobieski, by niemieckie landy przed koziojebcami ratować. Im gorzej tam, tym lepiej nam. Za lat parę, gdy koziojebiec dobrze już na Rzeszy osiędzie i młode dostanie, ruinacja gospodarcza i demograficzna odwiecznego naszego wroga zmiecie, całkiem baz walki. Zamiast szwabichą, młode folksdojcze będą po arabsku komunikować i to kres naszych nieszczęć narodowych będzie.
 • @Pan podporucznik 09:19:07 - CÓŻ ODPOWIEDZIEĆ...
  Pańskie stanowisko to jest prymitywizm szowinistyczny. Nie wolno życzyć nikomu źle. Niemcy to nasi sąsiedzi okupowani przez nieludzkie siły ZŁA. Miejże Pan litość. BITTE GNADE!
 • @Eugeniusz Sendecki 10:23:18
  Panie Eugeniuszu to ja dałem 5+ a Pan mi skasował komentarz-pytanie
  Wstyd
 • @Zbójnicki pies 10:42:01 - ALEŻ DROGI PANIE...
  To przez pomyłkę. Proszę o kolejną próbę zamieszczenia mądrego komentarza przez Szanownego Pana. Dziękuję.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:49:00
  Ja tylko pytałem czy Pan Andrzej Hadacz wie już kiedy pogrzeb kaczora, tylko tyle 8-))))))))
 • Brawo Polacy dziś Największym wrogiem ludzkości jest żydowska Mafia
  Europa musi się WYZWOLIĆ z łap żydo-chazarskiej mafii ! więc każda sąsiedzka pomoc jest bezcenna ! [ waśnie niemiecko-polskie trzeba odłożyć na czas wojny ze śmiertelnym wrogiem żydowską mafią ]
  !
  UWAGA na żydów w Polsce ! donoszą na Polaków do prokuratury ! tak jak donosili na Polaków do NKWD !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Słowianie Łączmy się przeciw żydowskiemu okupantowi !!!!!
 • @chrisdigger 10:43:10
  Miłej niedzieli -:)
  Helena
 • @Autor
  "budowania relacji Polaków i Niemców bez udziału innych narodowości"

  :-)

  Niemniej, Pana kurtuazja wobec "Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego" jest mi niezrozumiałą. Przecież ów Naczelnik buduje "Rzeczpospolitą Obojga Narodów". Czy nie?..

  Kłaniam się!
 • @autor
  Narod Niemiecki.. fajnie brzmi..Pegida ma racje, a Pan belkot sprzedaje..
 • @Zbójnicki pies 10:52:47
  Z tym typem o chińskim nazwisku, Hadacz chyba nie po drodze taka manifestacja, on woli pedalskie, te które są za ściąganiem do Polski pohańców...
  A dla autora 5)
 • @Pan podporucznik 09:19:07
  Nie wiadomo co bardziej podziwiać.
  Naiwność, czy głupotę.
  Nas już nie stać na walkę o wolność Waszą i naszą.
  Stać nas tylko o walkę, wróć - nie walkę, staranie się o własny interes.

  To prawda, że Niemcy są jednym z najbliższych nam mentalnie i kulturowo, a także genetycznie, narodów.
  To prawda, że największe straty w II WŚ poniosła Polska, Białoruś, Niemcy i Rosja.
  To prawda, że mamy wspólnych wrogów, a nasz rzeczywisty interes jest zbieżny.
  No, nie tak jak z Rosją, ale jest.

  Niemniej, Niemcy traktują nas dalej jak podludzi, jak kraj do zlikwidowania, do podbicia, do ograbienia, a poza tym wiszą nam 3 tysiące miliardów odszkodowań wojennych, a ich państwo zostało utworzone w całości na ziemiach wydartych słowiańszczyźnie.
  Na dodatek roszczą pretensje do odszkodowań z naszej strony, do naszej ziemi, 1/3 terytorium, a ich państwo ciągle działa w celu zniszczenia Polski.

  A ponadto mało który Niemiec to rozumie.
  Zaś emigranci, między innymi, zostali sprowadzeni, by wyprzeć polskich pracowników.
 • @AlexSailor 14:09:42
  Niemcy już się skończyły i nie chodzi mi o to, że przyjęli do siebie tylu bisurmanów, że sobie z nimi nie poradzą, Niemcy straciły coś więcej, ducha swojej nacji, są teraz jak człowiek, rażony rakiem, w tym przypadku lewackim, który wije się w agonii, kona. Można mówić, że ten umierający ma zdrowe ręce, ale cóż z tego, jak serce i mózg już padły...
 • @chrisdigger 14:58:52
  Coś ciapaty tworze makrelowy chciałeś przekazać?
 • @AlexSailor 14:09:42 - TO NIE NIEMCY...
  To nie Niemcy nas traktują jako podludzi. To są loże pruskie, czyli agentura post-torkwemadowska. Siedemset lat temu wkradła się ta mafia na pogranicze polsko-niemiecko-pruskie i prowadzi politykę antychrześcijańską. Skłóca fajne i pokojowo nastawione narody, prowadzi ku zagładzie. Nas i Niemców.
  Niech Szanowny Pan nie zataja prawdy o WASP-ch.
 • @AlexSailor 14:09:42
  Traf chciał wrzuciłem dzisiaj pod innym postem wpis:

  "Podsumowując sytuację Polski, oczywistym jest iż prawdziwym dla nas zagrożeniem jest ideologia germańska i ich "pupili" a nie kierunek wschodni. To Niemcy aby istnieć i wieść prym w regionie muszą na każdym kroku neutralizować swojego największego i naturalnego przeciwnika którym jest Polska co tez od ponad 300 lat to robią i to doskonale. Gdy takowa urośnie w siłę, państwo niemiecki proporcjonalnie traci na wartości."

  To właśnie jest cała prawda o naszej sytuacji w Europie.
 • @Nibiru 16:02:38
  " Geniusz Z EU"

  hihi
 • 5*
  Spory polsko-niemieckie to sprawy Niemców i Polaków i nie dajmy się podpuszczać żydostwu przeciwko Niemcom np. kiedy używa się zwrotu "polskie obozy koncentracyjne". W obecnej chwili trzeba z nimi w miarę możliwości współpracować. Żydzi są silni dlatego że skłócają ze sobą narody (gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta). Eugeniusz wykonuje świetną robotę i uczy się na błędach swoich idoli.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Mniejszość polska w Bundestagu istnieje odwrotnie proporcjonalnie jak mniejszość niemiecka w Polskim Sejmie . Szkoda pisania , w obecnym czasie nikt i nic z tym nie poradzi .Szkoda rodaków na robotach . Ave.
 • @AlexSailor 14:09:42
  Dziadek moj ukonczyl studia w Berlinie, pozniej odziedziczyl majatek nad Zbruczem, tuz obok sowieckiej granicy.W 39 zostal aresztowany i wywieziony na zwiedzanie sowieckich wiezien.Oswobodzili go Niemcy.

  Dziadek mawial tak:"Dusza polska na obcowaniu z dusza niemiecka zyskuje a na obcowaniu z dusza rosyjska traci".
 • @Repsol 21:05:26 - TRZEBA STANĄĆ W PRAWDZIE
  Z Niemcami należy rozmawiać bez pośredników. Elity rządzące w Niemczech są antychrześcijańskie, antynarodowe, anty-heteroseksualne i rasistowsko nastawione przeciwko białym. Tam się błąkają stada geremków na szczytach władzy. Jeżeli tego nie pomożemy Niemcom odmienić - to kto im pomoże? Brazylia? Eskimosi? My musimy, Polacy. Jesteśmy do tego powołani.
 • @LOWPORO 00:21:03
  Wszyscy którzy powołują się na jakieś tam traktaty i umowy prawne względem granic są po prostu ŚMIESZNI. Nie ma takiego traktatu aby zabezpieczył jakąkolwiek granice gdyż każda jest umowna. Na granicy stoją słupy i czołgi aby jej pilnować. Niemcy moralnie i faktycznie przegrały wojnę i nie mają nic do gadania. Papierkami można podcierać sobie tyłki. Jedynym ich wyjściem jest zmuszenie do plebiscytu czyli referendum na rzekomo ich ziemiach. Jest także drugie wyjście, Wermacht. Nie ma żadnych pisanych umów aby faktycznie zabezpieczały jakiekolwiek granice.
  Nie znacie planu "Barbarossa"?

  "Tak więc wiedza Niemców o sytuacji prawnej ich terytorium przewyższa wiedzę Polaków..."
  - Niemcy nie mają żadnej sytuacji prawnej którą mogą szantażować Polskę. Będą mieli za to jedne z najnowocześniejszych broni pancernych na świecie i to już pod koniec lat trzydziestych. Ich machina zaczyna być powoli uruchamiana. Smoluchów już mają, tak jak kiedyś Ukraińców zatrudnią ich aby robili za nich najbrudniejszą robotę.
 • @LOWPORO 08:47:04
  "Na granicy stoją słupy i czołgi aby jej pilnować. " - jest to obraz granicy jak w przenośni powinien wyglądać. Jeżeli państwo nie strzeże swoich granic a jego obywatele maja to w dupie wiec nie miejmy pretensji że ktoś tam upomni się po "tyłek cudzej żony". Każdy kraj ma zapędy na cudza ziemie. Tylko od postawy obywateli danego kraju zależy czy będzie suwerenny i jego granice czy nie. Żydzi????? normalni ludzie. Znajdzie się tam kilku wykolejeńców i Syjonistów którzy szczekają pod nosem na własną nutę. Problem jest w tym że rdzenna ludność jest na tyle rozwydrzona że nie chce wziąć spraw w swoje ręce. Tak też kilku "garbatych" pozuje na 'gieroja" i pieprzy trzy po trzy dla swoich korzyści a leniwi do rządzenia tubylcy tulą ogon pod siebie z lenistwa. Tak samo było z Michnikami i innymi od siedmiu boleści politykami. Ich macki i władza jest tak wielka jak leniwi są prawdziwi gospodarze.
  Tak wiec jeżeli Niemcy stracą swój kraj to będzie ich wina. Jeżeli Polacy swojego nie upilnują to tylko przez swoje polityczno-historyczne lenistwo.
 • @Stara Baba 16:12:29 - TUTAJ FILM JAK BYŁO"
  Przemawia na Aleksanderplatz nasz kolega z NWP Pan Kacper Rebel:
  https://www.youtube.com/watch?v=FAZLe0Nh07U
 • @Eugeniusz Sendecki
  Ave .Amigo. : https://www.youtube.com/watch?v=byf6E4jO6r8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej