Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WYGANIANIE ZŁEGO DUCHA Z KOD-U I Z PARTII RAZEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11 marca 2016 - Radzio Siedlecki udaje się z Krzyżem i statuetką Romana Dmowskiego Pod URM, gdzie Partia Razem i Komitet Obrony Demokracji organizują miasteczko protestujące przeciwko Premier Beacie Szydło.

Dlaczego Krzyż?
 - bo działania KOD-u i PR wpisują się nie tylko w odwieczny nurt destabilizacji Polski i wprowadzenia Obcej Interwencji (OI) czyli rozbiorów Polski, ale również w działania satanistyczne przeciwko Bogu.
O działaniach na rzecz OI polska opinia publiczn wie od Stanisława Michalkiewicza, a o działaniach satanistycznych - od Ojca Mieczysława Alberta Marii Krąpca.
W drugiej dekadzie XXI-go wieku obserwujemy atak na Europę białego człowieka, o podłożu rasistowskim i religijnym - antychrześcijańskim. Ten atak jest zwieńczeniem wielo-setletnich działań Synagogi Szatana (Mossad, Hasbarra, syjonisci, komuniści, naziści, masoni, WASP-y) przeciwko obecności wśród narodów Kościoła Świętego Matki Naszej (Kosciół Rzymsko-Katolicki, KRK) oraz Siostrzanego Koscioła Prawosławnego (koscioły prawosławne, ze szczególną pozycją Cerkwii Rosyjskiej). Do niszczenia chrześcijaństwa i białego człowieka Wróg używa kosciołów heretyckich (grupy protestanckie ze szczególnym uwzględniem luteran i anglikanów) i tworu powstalego na gruzach społeczeństw Zachodniej Europy przetrawionych przez destrukcję masońską - Unii Europejskiej.

KOD i Partia Razem są po tamtej, wrogiej stronie - UE, masonerii, WASP-ów, USA i komunistów - zarówno na płaszczyźnie politycznej jak i religijnej. Dlatego jesteśmy przeciwko nim. My, katolicy. Dlatego wybieramy się pod URM z Krzyżem.

Diabeł i Jego Synagoga boją się Krzyża, przed Krzyżem zwijają swoje skrzydła szatańskie, popełniają błędy i dlatego zabieranie na imprezy antypolskie własnie Krzyża jest słuszne i zbawienne. Bez Krzyża Polski nie obronimy.
Jest to element wojny religijnej.

Dlaczego Dmowski?
 - bo jest personifikacją polskiej demokracji. Ten stary polityk narodowo-demokratyczny ustanowił współczesny kanon polskości politycznej. Można Dmowskiego nie lubić, albo nawet nie znać, ale się nie da myśleć po polsku inaczej niż myślał Dmowski.
Bez Dmowskiego Polski nie ma. Nie ma się do kogo odnieść, ani - do czego. Traktat Wersalski podpisany przez Dmowskiego i Paderewskiego to notarialny akt polskości współczesnej. Warto przyszpilić KOD-owców i Razem-owców na tym, że nie bronią polskiej demokracji szczególnie wtedy kiedy plują na Dmowskiego.
Dmowski doprowadza do wściekłości Wrogów Polski. Nie mogą jemu darować, że pod koniec I-wszej Wojny Światowej nie udało się im zapanować nad Światem - właśnie dlatego, że skordynował politykę japońską i europejską w duchu i w interesie chrześcijańskim przeciwko masonerii WASP-owskiej, wykorzystując masonerię francuską. Że nie dał wyeliminować z politycznej gry Słowian, że pukał masońskie kobiety, które się wręcz ustawiały w kolejce do Pana Romana. Że bez skrupułów brał pieniądze od Japończyków na cele polityczne antymasońskie.
Na koniec - Dmowskiemu możni tego świata nie mogą darować - że się go bali. Bali się, że napisze kilka słów po japońsku do Cesarza w Tokio i Japonia wda się w wojnę w Europie po stronie Polski i Niemiec. I wtedy plany panowania WASP-owskiego nad światem się nie powiodą. Dlatego go musieli zabić.

Zabieramy mosiężną statuetkę Dmowskiego żeby naszych Wrogów rozwścieczyć, zmusić do zrobienia jakiegoś błędu. To wielka satysfakcja widzieć jak się wiją jak rozdeptane robale, jak pękają ich wnętrza pełne antypolonizmu. Wystarczy tylko być z kamerą, sfilmować, pokazać Polakom. Zwyciestwo murowane.

No i - nasz Dmowski nie jest to lada jaka statuetka wykonana przez anonimowego artystę, lecz dzieło Bartłomieja Kurzei - artysty rzeźbiarza, przez którego Duch Święty przemówił na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego w roku 2008, 2009 i 2010, i przepowiedział śmierć Geremka, Kaczyńskiego i Życińskiego.

KOD i Partia Razem stroją się w piórka "obrońców demokracji" oraz "europejskiej tolerancji", ale jak widzą Dmowskiego, czyli demokrację po polsku i katolicki Krzyż - wtedy się okazuje całe ich pozoranctwo. Ani oni demokratyczni, ani tolerancyjni. Starannie ukrywają swoje zapędy totalitarne, ale nieskutecznie. W konfrontacji bezpośredniej - demaskują się mocno.

No i władnie dlatego zabraliśmy w piątek 11-go marca 2016 Dmowskiego i Krzyż ze sobą. Zaatakowaliśmy - i był to element wojny psychologicznej zgodny ze wskazówkami Św. Pam. Docenta Kosseckiego. W roli głównego rozgrywającego wystąpił Radosław Siedlecki z Tłuszcza. Poradził sobie bardzo dobrze, wdając się w dialog z aktywistą Partii Razem - Kubą. Ten Pan Kuba wbrew zaleceniom organizatora imprezy wdał się w dialog z Radziem Siedleckim i przez to odsłonił się i pogrążył. Pan Kuba w odpowiedzi na nasz duchowy atak i medialną prowokację poczęstował nas kanapkami, które były bardzo smaczne. Oczywiście poczęstowaliśmy się tymi bez mięsa, bo był piątek. Katolicy nie jedzą mięsa w piątki - żeby uczcić Chwalebną Śmierć Pana Jezusa. 

Całe starcie duchowe i polityczne w dniu 11-03-2016 - macie Państwo na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ tutaj; 
  Film cieszy się sporą oglądalnością - na dzień 15 marca 2016 jest już 10000 wejść.

 /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • konstytucje napisali ANTYPOLACY
  Wybory od 1989 roku sa zawsze ustawione nie sa wolne! ani legalne! nie dla dobra Polskiego Narodu!
  Cale obecne "prawo" III RP to szwindel ANTYPOLSKI. Ludzi odpowiadajacych za te sytulacje nalerzy skierowac do czyszczenia publicznych toilet tam ich miejsce. Tu jest caly "PIES" pogrzebany.
 • @nocny gryzoń 01:47:15 - PROSZĘ NIE POWIELAĆ KŁAMSTW O HADACZU
  Na portalu NEon24 jest cały czas publikowana informacja o Hadaczu, słynnym polskim celebrycie. Na apel Naczelnika Państwa w grudniu 2015 aby nie iść do KOD-u bo KOD to są resortowe dzieci - Andrzej Hadacz spostrzegł co jest grane i do KOD-u nie przystąpił.
  W dniu 11 marca 2016 Pan Andrzej był ze mną pod URM-em i pokazała to nawet TVP w głównych Wiadomościach.
  Są filmy TELEWIZJI NARODOWEJ na youtubie na ten temat;
  (1)
  ANDRZEJ HADACZ OPROWADZA PO MIASTECZKU PARTII RAZEM I KOD-U PRZED URM-EM
  https://www.youtube.com/watch?v=mM3PZv6RqX0
  (2)
  ANDRZEJ HADACZ WYPRASZANY POZA MANIFESTACJĘ PARTII RAZEM I KOD-U PRZED URM-EM
  https://www.youtube.com/watch?v=O92YO0EGZsI
  (3)
  ANDRZEJ HADACZ POPIERA PREMIER SZYDŁO W KONFLIKCIE Z PARTIĄ RAZEM I KOD-EM ALE...
  https://www.youtube.com/watch?v=iubUvjf4yew
  ==========
  to Hadacz w odstawce // po tym jak przyklejał się do KOD i nie udało mu się wczepić do 'razem'? // jak na 'obrońcę krzyża' to tak jakby rozmodlony też nie jest. // nadużycie link skomentuj usuń // nocny gryzoń 15.03.2016 01:47:15
 • @Eugeniusz Sendecki 05:25:43
  Wystaw Hadacza przeciw Kononowiczowi do walki w klatce, w końcu będę wiedział który z nich powinien być Walenrodem żydoRP, bo teraz mam dylemat i stawiam na bolka i lolka jako pierwszych na gilotynę.. ups.. jednemu już zdechło się..

  Pozdrowił
 • @wk..ny 21:29:32 - BARDZO NIEŁADNIE SIĘ WYPOWIADACIE O NASZYM PAPIEŻU...
  Bardzo Was proszę - opamiętajcie się. Nie obrażajcie uczuć religijnych i patriotycznych.
  Bardzo mi przykro.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 05:25:43 // Wystaw Hadacza przeciw Kononowiczowi do walki w klatce, w końcu będę wiedział który z nich powinien być Walenrodem żydoRP, bo teraz mam dylemat i stawiam na bolka i lolka jako pierwszych na gilotynę.. ups.. jednemu już zdechło się.. // Pozdrowił // nadużycie link skomentuj usuń // wk..ny 15.03.2016 21:29:32
 • Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg!
  .

  CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM ! >> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/opieszaosc-naczelnika-panstwa-i-sejmu.html

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. - Opieszałość Naczelnika Państwa, i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - Tu nie ma czasu na zwłokę!

  Czy wyobrażacie sobie sytuację, że w Bitwie pod Grunwaldem pułkownicy kilku chorągwi wypowiadają posłuszeństwo Władysławowi Jagielle, ... i reszcie wojsk Najjaśniejszej Rzeczypospolitej? - Co by się wtedy stało, ... czy król by na to nie zareagował? - Na pewno by zareagował!

  25 czerwca 2015 roku koalicja PO-PSL, przy współudziale sędziów Trybunału Konstytucyjnego, stworzyła projekt, i uchwaliła nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym dającą temu Trybunałowi praktycznie niczym nieograniczoną władzę w przyszłości, kiedy, jak się spodziewano, koalicja PO-PSL przegra wybory, i nie będzie już mogła rządzić Polską.

  Konstytucja "Art. 197: Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa."

  Konstytucja, mówiąc że "Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa", dała Sejmowi władzę zwierzchnią nad Trybunałem Konstytucyjnym, bo nie kto inny tylko Sejm jest władny uchwalać ustawy. - Sejm jest reprezentacją Narodu.

  Spór Rzeplińskiego z PiS nie jest sporem konstytucyjnym, to spór kompetencyjny między Trybunałem Konstytucyjnym i Sejmem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. >>> https://zonacezara.blogspot.com/2016/03/spor-rzeplinskiego-z-pis-to-spor.html


  9 marca 2016 roku Trybunał Konstytucyjny bezprawnie, w tzw. wyroku, ogłosił, że ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona w Sejmie przez większość parlamentarną PiS jest niekonstytucyjna, a konstytucyjna jest wcześniejsza ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona przez byłą koalicję PO-PSL. >>> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/kowalski-licze-ze-wyprowadza.html

  Mija 11 dni od tego haniebnego wypowiedzenia posłuszeństwa Sejmowi Najjaśniejszej Rzeczypospolitej przez Trybunał Konstytucyjny, ... i nic się nie dzieje! - Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej jest powalająca, ... ścina z nóg!

  Zamiast wezwać zdrajców, wszystkich dziesięciu sędziów Trybunału konstytucyjnego, którzy dopuścili się "rokoszu" przed oblicze Sejmu, przedstawić im zarzut zdrady suwerena (Narodu), którego reprezentantem jest Sejm Rzeczypospolitej, nic się nie dzieje! - "Pułkownicy zdradzieckich chorągwi" chodzą na wolności, ... i śmieją się "Inteligencji Narodu" prosto w twarz!

  Czy nie powinno być tak, że Naczelnik Pastwa wzywa ich do stawienia się przed oblicze Sejmu, Marszałek Sejmu oskarża ich o wypowiedzenie posłuszeństwa Narodowi, i wnosi przed Sejm projekt uchwały nakazujący aresztowanie oskarżonych?

  Czy jeśli Sejm uchwaliłby areszt, oskarżeni nie powinni zostać aresztowani na sali Sejmu przez Straż Marszałkowską w wrzuceni do "sejmowego lochu", ... po czym cała dziesiątka powinna zostać przekazana pozostałej piątce Trybunału Konstytucyjnego, w celu osądzenia ich czynów.

  Czy jeśli Trybunał Konstytucyjny orzekłby zdradę Narodu, zdrajcy nie powinni zostać usunięci z urzędu, a Sejm nie powinien powołać nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego, nie będących "ciurami obozowymi" Platformy Obywatelskiej, i sługusami obcych dworów?

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. Opieszałość "Naczelnika Państwa", i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej