Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

O HADACZU TVP KŁAMIE JAK O BOLKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bloger o pseudonimie "nocny gryzoń" zamieścił na portalu NEon24.pl komentarz o słynnym polskim celebrycie Andrzeju Hadaczu. Komentarz jest powieleniem kłamstw rozsiewanych przez mainstream-owe media i warto się tym kłamstwom przyjrzeć z uwagą.

Przez lata Telewizja Polska TVP okłamywała Polaków mówiąc, że Lech Wałęsa przeskoczył przez płot w Stoczni Gdańskiej. Dzisiaj kłamie - że Andrzej Hadacz zaatakował Prezydenta Dudę. I Polacy wierzą tym kłamstwom. Ech, jak ci ludzie nad Wisłą są naiwni... Niniejszy artykuł jest poświęcony odkłamywaniu faktów. Bez prawdy nasza demokracja zamienia się w nowoczesną formę totalitaryzmu.
  
  Oto komentarz blogera "nocny gryzoń":
to Hadacz w odstawce // po tym jak przyklejał się do KOD i nie udało mu się wczepić do 'razem'? // jak na 'obrońcę krzyża' to tak jakby rozmodlony też nie jest. // nadużycie link skomentuj usuń // nocny gryzoń 15.03.2016 01:47:15

========== 

Przypomnę, że na portalu NEon24 jest cały czas publikowana informacja o Hadaczu, słynnym polskim celebrycie. Hadacz jest niewygodny bo dużo wie i mówi o tym co się dzieje w polityce, lobbuje za przywróceniem Krzyża do Korony Orła w godle państwowym. Zdemaskował żołnierzy izraelskich kręcących się w polskim życiu publicznym. Jeden z tych żołnierzy - niejaki Robert S. vel G. obecnie siedzi w więzieniu przez to że został zdemaskowany przez słynnego polskiego celebrytę.
 Nieprawdą jest to co "nocny gryzoń" powiela za mediami głównego nurtu o Hadaczu. Że niby się przyklejał do KOD-u. Było wręcz odwrotnie. To KOD się przyklejal do Hadacza, zapraszał na manifestację, prominentny KOD-owiec Ryszard Kalisz usiłował sobie robić sweet-foto z Hadaczem - że niby razem są w KOD-zie, ale został pogoniony razem z Romanem Giertychem i się od niego Pan Andrzej zdystansował totalnie.
Na apel Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego w grudniu 2015 aby nie iść do KOD-u bo KOD to są resortowe dzieci - Andrzej Hadacz spostrzegł co jest grane i do KOD-u nie przystąpił. Jest oficjalne oświadczenie Hadacza na ten temat. Wielokrotnie Andrzej Hadacz publicznie oświadczał, że nie jest z KOD-em, ale większość mediów o tym milczy. A naiwni Polacy powtarzają kłamstwa.
 Podobnie jest z Partią Razem. Bloger "nocny gryzoń" kłamie, że Hadacz się usiłował "wczepić do 'razem' ". Nie wiem, skąd on takie rzeczy wie, ale jeżeli ktoś mu to powiedział - to niech powie kto? W dniu 11 marca 2016 Pan Andrzej i ja - zostaliśmy zaatakowani przez aktywistę Partii Razem, który dźgał mnie flagą partyjną i wyzywał od "nazioli". Zostaliśmy wyproszeni poza zgromadzenie przez organizatora zgromadzenia Partii Razem i KOD-u pod URM-em, młodzieńca o charakterystycznej urodzie, ale bez przepisowego identyfikatora. Ów młodzieniec zażyczył sobie, aby usunęła nas policja - jak najdalej od zgromadzenia. Jego życzenie było nielegalne, ponieważ zgromadzenie nie miało precyzyjnie oznaczonych granic, co było kłopotliwe dla funkcjonariuszy policji i dla nas. Swoim działaniem ów aktywista i organizator utrudniali nam misję dziennikarsko-publicystyczną, godzili w polską demokrację i prawa czlowieka oraz -w konstytucję.
Dziwnie się zachowała TVP Jacka Kurskiego, która wyemitowała migawki z tamtą obecnością Hadacza pod URM-em - w dniu 11 marca 2016, ale opatrzyła je fałszywym komentarzem - że niby Pan Andrzej Hadacz kiedyś zaatakował Prezydenta Dudę. Jest to po prostu kłamstwo. Tutaj powinien zainterweniować Jacek Kurski, prezes TVP.
Dziwne, że bloger portalu NEon24.pl "nocny gryzoń"  nie broni Hadacza właśnie przed tym kłamstwem. Bloger naszego portalu powinien wiedzieć, że na NEonie na bieżąco jest zamieszczana informacja o tym co Hadacz robił i robi - i że nigdy Dudy nie atakował. To ochroniarze Andrzeja Dudy (wśród nich obecny poseł Krzysztof Łapiński) napadli na Hadacza i było to w gmachu TVP właśnie w tydzień przed drugą rundą wyborów prezydenckich, w maju 2015.
 Oto są filmy TELEWIZJI NARODOWEJ na youtubie na temat obecności Hadacza pod miasteczkiem Partii Razem i KOD-u, pokazujące jak było; Pod URM-em właśnie zostałem zaatakowany podczas filmowania przez aktywistę Partii Razem, faceta w uszance; Po każdym blogerze elitarnego portalu NEon24.pl spodziewam się raczej obrony, niż powielania kłamstw. Bardzo mi przykro;
(1)
ANDRZEJ HADACZ OPROWADZA PO MIASTECZKU PARTII RAZEM I KOD-U PRZED URM-EM
 (2)
ANDRZEJ HADACZ WYPRASZANY POZA MANIFESTACJĘ PARTII RAZEM I KOD-U PRZED URM-EM
 (3)
ANDRZEJ HADACZ POPIERA PREMIER SZYDŁO W KONFLIKCIE Z PARTIĄ RAZEM I KOD-EM ALE...
 /-/ Eugeniusz Sendecki 

KOMENTARZE

 • autor
  Szanowny Panie Sendecki!
  Kim jest Andrzej Hadacz wie kto chce wiedzieć, nazywanie kogoś celebrytą nie przynosi mu żadnego glamuru ,sławy czy też jakiegokolwiek zysku dla mnie celebryta to nieudacznik,nierób,dno moralne komediant czy też komediantka na ogół sprzedajne gówno za granty i pozycję w kraju bez elit.
  Celebryta to dno moralne upadek śmieć .Taki chytrusek,przyspawany do fotela czy pseudo przedsiębiorca wódz wielkiej kooperacji który zarabia pieniądze na skupowaniu państwowych przedsiębiorstw za jedną ósmą ceny żeby je sprzedać z zyskiem i nic innego wymyślić nie potrafi bo czego by nie dotknął tam topi kapitał czyli CELEBRYTA frajer ,sztynkiel,myszygenekop,filip z konopi,dupek,Taki pan mateusz wajchę przełóż and Co.
 • @dlaczego ja 09:50:37 - MAM WRAŻENIE, ŻE PAN CAŁY CZAS KRZYCZY
  Pański tekst jest przykładem niezwykle emocjonalnego zaangażowania się. A przecież - szkoda zdrowia, no mówię Panu.
  Celebryta to czlowiek znany z tego, że jest znany.
  :)
  Hadacz jest celebrytą polskim, więc go szanujmy. Większość celebytów przynależy do wrogich Polsce klanów. Wbrew pozorom celebryci polscy są nam niezwykle potrzebni - w polskiej informacyjenj wojnie obronnej (P.I.W.O.)
 • @dlaczego ja 09:50:37
  Znakomita charakterystyka celebryty.

  Skopiowałem i pozwolę sobie z tej definicji korzystać, podając oczywiście Autora.
 • @Rzeczpospolita 17:58:01 - BRAWO!
  Oto jest wzorowe współdziałanie elity narodowej. Pan powinien cześicej opierac się na sprawdzonych, porządnych kolegach, Prezesie. Samotrzeć, jedynie z Kolegmi Korczarowskim i Kosiurem - nie dacie rady.
  Niech Prezes zobaczy - jaką niezwykłą rzeźbę "Dialog" wykonał nasz Kolega Bartłomiej Kurzeja. Serce rośnie, widząc takie dokonania rzeźby polskiej.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:53:07
  Panie Eugeniusz,
  czyżby definicja celebryty wg Komentatora "dlaczego ja" budziła pańskie zastrzeżenia?
  Jeśli tak, to proszę podać własną - porównamy.

  A co do WPS, to w tej chwili na Neon24.pl jest nas zaledwie dwóch, bez kolegi Korczarowskiego, a i tak zacne grono katolickich Administratorów spycha nasze teksty, mimo ich poczytności. Ot i ma Pan katolicką cnotę uwielbienia PRAWDY i politycznej uczciwości, ale ona chyba Panu - katolickiemu narodowcowi - jest bliska (o politycznym rozumie nie piszę, bo to zawiła sprawa).
 • @dlaczego ja 09:50:37
  Cichopek nie lubisz??
  to dopadną Cię bracia mrok ;)

  uważaj, bo dostaniesz propozycję nie do odrzucenia jako gwiazda w tańcu z szechterem na lodzie.. po kurskim można się wszystkiego spodziewać, nawet tego, że zrobi z Ciebie celebrytę ;)

  Pozdrowił
 • Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg!
  .

  CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM ! >> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/opieszaosc-naczelnika-panstwa-i-sejmu.html

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. - Opieszałość Naczelnika Państwa, i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - Tu nie ma czasu na zwłokę!

  Czy wyobrażacie sobie sytuację, że w Bitwie pod Grunwaldem pułkownicy kilku chorągwi wypowiadają posłuszeństwo Władysławowi Jagielle, ... i reszcie wojsk Najjaśniejszej Rzeczypospolitej? - Co by się wtedy stało, ... czy król by na to nie zareagował? - Na pewno by zareagował!

  25 czerwca 2015 roku koalicja PO-PSL, przy współudziale sędziów Trybunału Konstytucyjnego, stworzyła projekt, i uchwaliła nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym dającą temu Trybunałowi praktycznie niczym nieograniczoną władzę w przyszłości, kiedy, jak się spodziewano, koalicja PO-PSL przegra wybory, i nie będzie już mogła rządzić Polską.

  Konstytucja "Art. 197: Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa."

  Konstytucja, mówiąc że "Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa", dała Sejmowi władzę zwierzchnią nad Trybunałem Konstytucyjnym, bo nie kto inny tylko Sejm jest władny uchwalać ustawy. - Sejm jest reprezentacją Narodu.

  Spór Rzeplińskiego z PiS nie jest sporem konstytucyjnym, to spór kompetencyjny między Trybunałem Konstytucyjnym i Sejmem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. >>> https://zonacezara.blogspot.com/2016/03/spor-rzeplinskiego-z-pis-to-spor.html


  9 marca 2016 roku Trybunał Konstytucyjny bezprawnie, w tzw. wyroku, ogłosił, że ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona w Sejmie przez większość parlamentarną PiS jest niekonstytucyjna, a konstytucyjna jest wcześniejsza ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona przez byłą koalicję PO-PSL. >>> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/kowalski-licze-ze-wyprowadza.html

  Mija 11 dni od tego haniebnego wypowiedzenia posłuszeństwa Sejmowi Najjaśniejszej Rzeczypospolitej przez Trybunał Konstytucyjny, ... i nic się nie dzieje! - Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej jest powalająca, ... ścina z nóg!

  Zamiast wezwać zdrajców, wszystkich dziesięciu sędziów Trybunału konstytucyjnego, którzy dopuścili się "rokoszu" przed oblicze Sejmu, przedstawić im zarzut zdrady suwerena (Narodu), którego reprezentantem jest Sejm Rzeczypospolitej, nic się nie dzieje! - "Pułkownicy zdradzieckich chorągwi" chodzą na wolności, ... i śmieją się "Inteligencji Narodu" prosto w twarz!

  Czy nie powinno być tak, że Naczelnik Pastwa wzywa ich do stawienia się przed oblicze Sejmu, Marszałek Sejmu oskarża ich o wypowiedzenie posłuszeństwa Narodowi, i wnosi przed Sejm projekt uchwały nakazujący aresztowanie oskarżonych?

  Czy jeśli Sejm uchwaliłby areszt, oskarżeni nie powinni zostać aresztowani na sali Sejmu przez Straż Marszałkowską w wrzuceni do "sejmowego lochu", ... po czym cała dziesiątka powinna zostać przekazana pozostałej piątce Trybunału Konstytucyjnego, w celu osądzenia ich czynów.

  Czy jeśli Trybunał Konstytucyjny orzekłby zdradę Narodu, zdrajcy nie powinni zostać usunięci z urzędu, a Sejm nie powinien powołać nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego, nie będących "ciurami obozowymi" Platformy Obywatelskiej, i sługusami obcych dworów?

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. Opieszałość "Naczelnika Państwa", i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej