Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

GRUDNIEWSKI BRONI POLSKIEJ BRONI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naciski WASP-owskie na Ministra Obrony RP doprowadziły do rozporządzenia przeciwne spontanicznie organizowanej obronności w gminach i parafiach Polski. Zaprzyjaźniony z NEonem24 Generał Grudniewski pisze w tej sprawie do Antoniego Macierewicza.

 

 

 

 

 

(Na początku kursywą mój komentarz, bo o kilku sprawach należy wyraźnie powiedzieć)
Obecność w Berlinie w dniu 28-02-2016 polskiej grupy związanej z Generałem Grudniewskim i głośne zwrócenie się do Niemców wtedy i wczesniej, w dniu 14-01-2016 przez Stronnictwo Pracy przed Ambasadą Niemiec w Warszawie - o wspólne działania w obronie przed inwazją islamistów na Europę stymulowaną przez WASP-ów - spotkały się już ze zdecydowanym odporem Wrogów Ojczyzny.
Naciski na Ministra Obrony Narodowej wzmogły się, Wróg zaczął działać panicznie i wymusił sytuację opisaną w gazecie "Rzeczpospolita" w artykule "Grzybiarze mundury zdjąć" (redaktor Marek Kozubal). Odsyłam do tego artykułu. Nasz ekspert do spraw wojskowości Generał Polskich Drużyn Strzleckich Jan Grudniewski, który dowiedział się o naciskach masońskich na Pana Antoniego podczas licznych wizyt w Urugwaju i na Teneryfie u polskiego milonera Jana Kobylańskiego - zaalarmował mnie, że należy ostrzec polską opinię publiczną przez intencjami tego co się dzieje. Że chodzi o niedopuszczenie do samo-zorganizowania się Polaków na poziomie najniższym, gminnym i parafialnym. Temu ma służyć również koncepcja oparcia organizacji obrony terytorialnej o szczebel powiatowy - zaprezentowana na ostatniej konferencji w Sejmie. Zbrojownię i sztab w powiecie łatwo może przejąć, lub wysadzić w powietrze agent-wróg-geremkowiec z Warszawy, łatwo może wyeliminować najeźdźca, sabotażysta mossadu, lub ISIS-owiec, a w gminie jest to praktycznie niemożliwe - mówi Grudniewski.
Wróg WASP-owski idzie przeciwko Polsce krok dalej, i się zagalopował, ponieważ się odkrył, że chodzi mu o zdeptanie morale wojennego Polaków. A przecież prawo do samo-obrony jest niezbywalnym prawem społeczeństwa i w jego skład wchodzi prawo do posiadaia broni, ale również prawo do działania w grupie samoobrony, mundurowanie się, posiadanie swojego kodu sygnałowego na wypadek powtórki Września'39. W świadomości społecznej tkwi wielka zadra - pamięć ucieczki przez Zaleszczyki i w innych kierunkach elit wojskowych. Opisywane przez Kozubala w Rzeczypospolitej działania przeciwko sontanicznym grupom oporu polskiego zmusiły Generała Grudniewskiego do napisania poniższego pisma do Ministra Obrony Narodowej RP Pana Antoniego Macierewicza.
Warto ten list przeczytać ze zrozumieniem i uwagą.
/-/ Eugeniusz Sendecki
 

Warszawa 17 marca 2016 r.

Szanowny Pan
Antoni Macierewicz
Minister Obrony Narodowej,
ul. Klonowa 1
00-909 Warszawa
Nr. DW 16/03/16

Szanowny Panie Ministrze

Artykuł w Rzeczypospolitej z dnia 16 marca br. pt. „ Grzybiarze mundury zdjąć” pod prozaicznym tytułem ukrywa ważną sprawę dotyczącą tysięcy ludzi: zorganizowanych grup patriotycznych i paramilitarnych, odgrywających ważną rolę w podtrzymywaniu ducha narodu polskiego.
Środowiska patriotyczne są zbulwersowane rozporządzeniem Pana Ministra Obrony w sprawie wymogów i zakazu używania munduru wojskowego lub jego części. Rozporządzenie to niby formalnie słuszne jest w obecnym czasie niezwykle szkodliwe, gdyż zagrożenie wojenne napiera od kilku lat na Polskę. Takie zarządzenia poprzednio też wydawali komunistyczni Ministrowie Obrony ale wówczas armia miała ponad 400 tysięcy żołnierzy i paramilitarne ruchy obywatelskie nie były zalecane. Władza nie miała do nich zaufania. Teraz gdy armia ledwie przekracza liczbą stanu wojsk Księstwa Warszawskiego a zagrożenie wojną jest u progu granic, antyspołeczne zarządzenie Pana Ministra, tak drobiazgowo i skrupulatnie opisujące elementy zakazanego umundurowania jest perfidne i wyjątkowo szkodliwe.
Od kilku lat atmosfera zagrożenia zbliżającą się wojny wywołała w naszym społeczeństwie naturalny odruch samoobrony i samoorganizacji w ustanowieniu swojego bezpieczeństwa. Gdy Polski Naród zorientował się władze państwowe nie są zainteresowane bezpieczeństwem militarnym kraju, zaczęło samo na swój koszt mundurować się, chodzić na strzelnice i tworzyć grupy paramilitarne. Przygotowywać się do obrony Ojczyzny, rozwijania Ducha Narodu
w uroczystościach kombatanckich i kościelnych a także reaktywować organizacje o historycznych korzeniach dla mundurowego uświetnienia tych uroczystości.
Naród ma prawo i obowiązek dbania, niezależnie od władz o swoje bezpieczeństwo a władza demokratyczna nie ma prawa monopolizowania tego dążenia. Powinna je wspierać a nie ograniczać. W obliczu wojny władza, jak to już bywało „ przez Zaleszczyki „ umknie za granicę a rozmundurowany i nie uzbrojony Naród będzie musiał od początku organizować się aby walczyć z okupacją, tym co udało się ukryć przed Panem Ministrem. Ustroje totalitarne traktują społeczeństwo instrumentalnie i nie pozwalają na jego samoorganizację. Ustroje demokratyczne zachęcają do samoorganizacji i samodzielnego zabezpieczenia swojego bytu.
Jako kontynuatorzy dużej organizacji patriotycznej, paramilitarnej, Polskie Drużyny Strzeleckie powstałej we Lwowie w czasach zaborów w 1911 r., która była jednym z prekursorów powstania Wojska Polskiego w 1918 r., jesteśmy kośćcem polskiego patriotyzmu opartego na katolickich korzeniach i czujemy Ducha Narodu Polskiego, co nie zdarzało się wielu Ministrom Obrony. Zakazywali mundurów komunistyczni ministrowie, zakazywał minister poprzedniej władzy Siemoniak a pan Macierewicz wszedł w „buty” swoich poprzedników. Wydał zarządzenia jakby przygotował mu je Klub Generałów LWP z których większość była po sowieckich akademiach.
Wobec obecnego Ministerstwa Obrony Narodowej środowiska patriotyczne miały wielkie oczekiwania, że będzie nareszcie reprezentowało narodowe interesy i nie będzie się odcinało od społeczeństwa. Sądziliśmy, że tak jak wojskowe władze II Rzeczypospolitej będą wspierały organizacje patriotyczne i paramilitarne dążąc do wychowaniu młodzieży i obywateli
w duchu współodpowiedzialności za bezpieczeństwo Ojczyzny i doskonaleniu się
w przygotowaniu do obrony własnego państwa. Na razie tego nie widzimy a wspomniane zarządzenie Ministra Obrony sugeruje, że jest odwrotnie. Co innego buńczuczne słowa
o patriotyzmie a ci innego czyny.
Już za ministra Siemoniaka generał po sowieckich akademiach Pacek zaczął reformować organizacje patriotyczne tak, że zaczęto je rozwiązywać i likwidować pod pretekstem wymogu jednolitości umundurowania. Dobrze, że Pan Minister Macierewicz go pogonił ale sam wchodzi w „buty” Packa i jego komunistycznych poprzedników. Takiego postępowania ministra ON nie aprobujemy, bo rozpoczyna nowy front walki z patriotycznym społeczeństwem, gdy obecna władza ma już dosyć frontów walki z atakującym ją Trybunałem, KOD-em Komisją Wenecka czy Komisją Europejską.
Obecnie jest pilna potrzeba zorganizowania społeczeństwa dla poparcia wysiłków rządu
w tej walce a nie atakowania pretorian, którzy z zaangażowaniem brali udział w kampanii wyborczej dla odsunięcia PO i PSL od władzy. Nie po to walczyliśmy wyborczo o PiS, żeby zdobył władzę, aby minister ON z PiS-u na wstępie zabrali się za nas i lekceważył nasze tradycyjne wartości. Mundur w Polsce jest synonimem patriotyzmu i poświęcenia Ojczyźnie, wskazuje na gotowość do jej obrony a wojskowe przepisy o mundurach powinny być wyważone, pisane
z wyczuciem rzeczywistości a nie „wylewaniem dziecka razem z kąpielą”.
Gdy Pan Minister nie ma zajęcia to możemy podpowiedzieć : wojna na horyzoncie a Polska nie ma Doktryny Wojennej. Żandarmeria zaś zamiast sprawdzać czy gacie w kolorze plamiastej khaki u grzybiarza czy myśliwego są wzoru wojskowego, niech zajmie się sprawami wewnątrz wojskowymi: dlaczego dla zniszczenia książki wejść do hangaru, Pan Minister Siemoniak zlikwidował 36 Pułk Lotnictwa Rządowego, kto powiesił chorążego Musia czy rozstrzelał generała Petelickiego oraz wiele innych ważnych spraw jak np.: dotychczasowej negatywnej selekcji kadrowej, czy korupcji wojskowej wymuszonej przez łajdackich polityków przy poważnych zakupach dla MON.
Piszemy ten list w imieniu organizacji patriotycznych i paramilitarnych jako wyraz troski
o bezpieczeństwo Polski, naszej Ojczyzny, oraz oczekiwań, że dotychczasowe bałagaństwo
i chaos w służbach wojska i policji wywołane przez poprzedników, będzie przez rząd PiS w trybie szybkim naprawione ale w konsultacji i z udziałem społeczeństwa życzliwego dla władz, rozsądnie z zachowaniem cywilizacyjnych reguł społecznych.
Poparliśmy Was i żądamy zmian ale rozsądnych i wyważonych. Burzyć jest łatwo ale budować jest trudno, bo budowa jest to wielkie rzemiosło.

Komendant Naczelny Polskich Drużyn Strzeleckich

Generał dyw drużyn strzeleckich Jan G. Grudniewski
www.pdskomendanaczelna.pl
tel.601361962 

KOMENTARZE

 • koman-dos Macierewicz -inspekcja w Mińsku Mazowieckim
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36447/16319061.jpeg

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,18223749,kat,1342,title,Macierewicz-na-cwiczeniach-organizacji-proobronnych-i-klas-mundurowych,galeria.html

  już "mamy" 35 000 partyzantów

  większa komedie można było zobaczyć wczoraj w chazarskiej TVP panorama , jak szczęśliwy był ten dzieciak ,co tak jak ci harcerze na wieży spadochronowej we wrześniu 1939r. z kbka-esu się bronili.
 • @kfakfa 15:11:36
  Białoruś mobilizuje rezerwistów ,by nie wpuścić dżihadystów z Turcji.
  Co robią mongoły chazarum z PIS ? jak zwykle palenie głupa,ćwiczenia przez przysiady i popierdywanie trwa z Antkiem mordo ty moja .

  Działania białoruskiego rządu i armii zostały podjęte na podstawie przekazanych im informacji wywiadowczych od służb specjalnych krajów bałkańskich byłej Jugosławii.

  co mogę dodać szacowana liczba napływu nowym szlakiem to nawet 3 000 000 jak podają źródła tureckie opierające się na ilościach już zarejestrowanych w obozach w Turcji

  natomiast analitycy NATO w oparciu o swoje źródła informacji ustami niemieckiego ministra pracy w wywiedzie tv Ard. informował iż w roku 2016 można się spodziewać nawet 8 000 000 armii imigrantów .
 • @Autor
  z drużynami strzeleckimi mam pewien problem, chciałem nawet kiedyś zapisać się, ale doczytałem na stronie jakiegoś poznańskiego ugrupowania, że szkolą młodych aby wstępując do WP i jadąc do Afganistanu byli lepiej wyszkoleni.. do tego musztra, która ma podporządkować człowieka, a kadra.. niespełnieni emeryci wojskowi..

  Mniejsza o to..


  Każdy Polak może legalnie posiadać broń!!!!
  Gładkolufową czarnoprochową, osobnego ładowania.. modele z pierwszej połowy XVIIIw widywane na Westernach.. ba, może się nawet z nią obnosić nosząc na widoku, ale powinien mieć w kieszeni wydruk prawa to umożliwiającego, bo dzisiejszy milicjant to niedouczony Ukrainiec często, czy to inny psychopata z małej wioski bity w dzieciństwie przez kolegów, co to szybciej bije niż myśli :(

  Proszę propagować legalną broń:
  http://allegro.pl/bron-czarnoprochowa-uberti-colt-cattleman-nowy-i6061421939.html

  można znaleźć taniej, a taki dla przykładu muszkiet to broń snajperska ;)

  do samoobrony przed najeźdźcami starczą dwa rewolwery i żona z muszkietem w oknie :))
 • Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg!
  .

  CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM !


  >> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/opieszaosc-naczelnika-panstwa-i-sejmu.html

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. - Opieszałość Naczelnika Państwa, i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - Tu nie ma czasu na zwłokę!

  Czy wyobrażacie sobie sytuację, że w Bitwie pod Grunwaldem pułkownicy kilku chorągwi wypowiadają posłuszeństwo Władysławowi Jagielle, ... i reszcie wojsk Najjaśniejszej Rzeczypospolitej? - Co by się wtedy stało, ... czy król by na to nie zareagował? - Na pewno by zareagował!

  25 czerwca 2015 roku koalicja PO-PSL, przy współudziale sędziów Trybunału Konstytucyjnego, stworzyła projekt, i uchwaliła nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym dającą temu Trybunałowi praktycznie niczym nieograniczoną władzę w przyszłości, kiedy, jak się spodziewano, koalicja PO-PSL przegra wybory, i nie będzie już mogła rządzić Polską.

  Konstytucja "Art. 197: Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa."

  Konstytucja, mówiąc że "Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem określa ustawa", dała Sejmowi władzę zwierzchnią nad Trybunałem Konstytucyjnym, bo nie kto inny tylko Sejm jest władny uchwalać ustawy. - Sejm jest reprezentacją Narodu.

  Spór Rzeplińskiego z PiS nie jest sporem konstytucyjnym, to spór kompetencyjny między Trybunałem Konstytucyjnym i Sejmem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. >>> https://zonacezara.blogspot.com/2016/03/spor-rzeplinskiego-z-pis-to-spor.html


  9 marca 2016 roku Trybunał Konstytucyjny bezprawnie, w tzw. wyroku, ogłosił, że ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona w Sejmie przez większość parlamentarną PiS jest niekonstytucyjna, a konstytucyjna jest wcześniejsza ustawa o Trybunale Konstytucyjnym uchwalona przez byłą koalicję PO-PSL. >>> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/kowalski-licze-ze-wyprowadza.html

  Mija 11 dni od tego haniebnego wypowiedzenia posłuszeństwa Sejmowi Najjaśniejszej Rzeczypospolitej przez Trybunał Konstytucyjny, ... i nic się nie dzieje! - Opieszałość Naczelnika Państwa i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej jest powalająca, ... ścina z nóg!

  Zamiast wezwać zdrajców, wszystkich dziesięciu sędziów Trybunału konstytucyjnego, którzy dopuścili się "rokoszu" przed oblicze Sejmu, przedstawić im zarzut zdrady suwerena (Narodu), którego reprezentantem jest Sejm Rzeczypospolitej, nic się nie dzieje! - "Pułkownicy zdradzieckich chorągwi" chodzą na wolności, ... i śmieją się "Inteligencji Narodu" prosto w twarz!

  Czy nie powinno być tak, że Naczelnik Pastwa wzywa ich do stawienia się przed oblicze Sejmu, Marszałek Sejmu oskarża ich o wypowiedzenie posłuszeństwa Narodowi, i wnosi przed Sejm projekt uchwały nakazujący aresztowanie oskarżonych?

  Czy jeśli Sejm uchwaliłby areszt, oskarżeni nie powinni zostać aresztowani na sali Sejmu przez Straż Marszałkowską w wrzuceni do "sejmowego lochu", ... po czym cała dziesiątka powinna zostać przekazana pozostałej piątce Trybunału Konstytucyjnego, w celu osądzenia ich czynów.

  Czy jeśli Trybunał Konstytucyjny orzekłby zdradę Narodu, zdrajcy nie powinni zostać usunięci z urzędu, a Sejm nie powinien powołać nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego, nie będących "ciurami obozowymi" Platformy Obywatelskiej, i sługusami obcych dworów?

  Jeśli się mówi, że chce się chodzić w butach marszałka Piłsuckiego, ... to trzeba udowodnić, że nie są one trzy numery za duże. Opieszałość "Naczelnika Państwa", i Sejmu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej powala z nóg! - CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM !
 • @wk..ny 17:22:28
  Oczywiście ! bez broni jesteśmy jak bydło ubojowe, co go można załadować na ciężarówkę i wywieźć gdzie się chce.
  Jak paru facetów ma broń i się dogada , to już jest power i nie ma chuja we wsi. Aha i zona z muszkietem też się przyda , a jak nie czuwa to i obiad dla wojowników może ugotować.

  pozdr:)
 • @Nichcik.Neon24.pl 18:32:24
  "CZAS USTALIĆ KTO JEST KIM W PAŃSTWIE POLSKIM !"

  wszyscy to sprzedajne k..wy na smyczy Usraela..
  TK i teczki to tylko igrzyska dla lemingów.. spektakl odwracający uwagę..
  POPiS idzie ramię w ramię w sprawie najeźców, oraz co ważniejsze, w sprawie TTIP.. Traktat Lizboński już dawno anulował naszą konstytucję..
 • Poprzebiereniec...
  Genek, a ten generał to czemu odznak jednostki nie nosi? Rezerwista czy jak?
 • @Pan podporucznik 19:49:27
  "ten generał" jest pewnie kapciowym w redakcji "Genka", ... a odznak jednostki nie nosi, bo to ściśle tajne. (:
 • @Nichcik.Neon24.pl 20:15:36
  pułkownika miał w LWP, generalskie lampasy sam sobie dał.. trochę śmieszne, z tego co wiem jest mądry ale odjechany.. PATRIOTA powinien zrzec się nienależnej emerytury, a jest to koło 5000zł.. od tego powinien zacząć w WALCE o normalność w Polsce..
  a tak to znudzony emeryt z dużą emeryturą, co to generalskie lampasy sam sobie nadał.. pupilek systemu, bo nawet Wiki o nim pisze..
 • @Pan podporucznik 19:49:27
  no panie poruczniku, bez jaj...to kuźwa ja, cywil muszę Was uświadamiać????

  przeca to tajne jednostki PIWO, cóś takie jak GROM, tyko inne:))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej