Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WIELKANOC KOD-U POD URM-EM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Wielkanoc rok temu pod URM-em, siedzibą Premier Ewy Kopacz protestowali rolnicy i narodowcy - w obronie polskiej ziemi. Mszę Wielkanocną odprawiał katolicki ksiądz. W Wielkanoc w tym roku pod URM-em siedzibą premier Beaty Szydło protestuje KOD...

Daje się zauważyć nerwowość wśród zgromadzonych - na widok kamery TELEWIZJI NARODOWEJ oraz Krzyża i statuetki Dmowskiego niesionej przez Radosława Siedleckiego z Tłuszcza. Wcześniej, kiedy zajrzeliśmy pod pomarańczowy namiot rozmawialiśmy z KOD-owcami nie-nerwowo i atmosfera była przyjazna, ale wtedy rozmawialiśmy z niewiastami tam się krzątającymi, które miały urodę słowiańską.

Bartłomiej Kurzeja zauważył, że brunet, z którym rozmawialiśmy na początku filmu to ten sam mężczyzna, który przyniósł Krzyż z puszek po piwie Lech pod pałac prezydencki. Akurat ten mężczyzna rozmawiał w sposób przyzwoity i narodowo-demokratyczny, wskazując na konieczność wypowiedzenia się w referendum istotnej większości - jeżeli chodzi o rozwiązanie kwestii Trybunału Konstytucyjnego. Pozytywnie zareagował na pomysł referendum i nie przeciwstawiał się obecności Radosława z Krzyżem.

Zupełnie inaczej zareagował na naszą tam obecność rosły mężczyzna w bejsbolówce. Wbrew zasadom konstytucyjnym i prawnym zażądał od nas akredytacji, czyli specjalnego pisemnego zezwolenia na filmowanie. Wtórowała mu niewiasta o zdecydowanie południowej urodzie, która zarzuciła mi niewiarygodność, ponieważ moja legitymacja NEonu24 straciła ważność w dniu 31 grudnia 2015. Co ciekawe, owe osoby występujące w imieniu KOD-u nie miały żadnych identyfikatorów, nie przedstawiły się. Jest to sprzeczne z zasadą podstawową demokracji, czyli zasadą przejrzystości, dostępu do informacji.
Co ciekawe - KOD-owcy dali nam dwa egzemplarze Konstytucji RP, w której jest zapis o jawności życia publicznego.
Tak to było pod pomarańczowym namiotem KOD, czyli w tej cześci, kóra ostatnim razem zaprezentowała wobec nas postawę przyjazną...

Tutaj: film TELEWIZJI NARODOWEJ o tym naszym spotkaniu z KOD-em w Wielki Piątek - 25 marca 2016.

KOD-owcy nie przwidują Mszy Świętej pod URM-em dla protestujących i sympatyków, zupełnie inaczej niż to było rok temu, kiedy rolnicy i narodowcy organizowali Msze Święte co niedzielę, a już szczególnie w Wielkanoc.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Eugeniusz Sendecki 14:58:48
  Patrzyłem na reportaż ze zdziwieniem. - KOD-ziarze zachowywali się jakby Pan odprawiał egzorcyzmy, .... a Oni bali się święconej wody. (:
 • @Eugeniusz Sendecki 14:58:48 / odtwarzam Ziut 14:51:01
  "Diabli nie śpią!" - A słyszeliście numer! KOD-ziarze napisali list do biskupa! - Czort! - Jak się jutro dowiem, że rabin chce zostać papieżem, to powiem, że świat zwariował. - Choć i tak już chyba wariuje. >>> 10.04.16 służby USA i MOSSAD mogą nam zrobić smoleńską szopkę, czy zrobią? >>> http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke

  ... przez pomyłkę skasowałem.
 • @Ziut 15:01:35 - ŚCIŚLEJ... TO RADOSŁAW SIEDLECKI EGZORCYZMOWAŁ KOD...
  ...za pomocą Krzyża. Krzyż Pana Naszego Jezusa Chrystusa ma Wielką Moc. Mnie zaskoczyła grzeczna i przyjazna postawa tego KOD-owca, który się okazał tym samym, który przyniósł Krzyż z puszek po piwie po pałac prezydencki w roku 2010-tym. Facet mówił bardzo rozsądnie i się nie bał kamery, nie był nerwowy.
  Dlatego nie rozpoznałem w nim tamtego od Krzyża z puszek po piwie Lech. Bartłomiej Kurzej, który spotkał się z nim bezpośrednio wtedy - znał go lepiej i ma lepszą pamięć do twarzy, więc go rozpoznał. Wiadomo - artysta-rzeźbiarz i na kształt wrażliwszą percepcję mający.
 • @Ziut 15:08:21 - TUTAJ JEST PIES POGRZEBANY...
  Właśnie - o to się toczy gra. Czy się Polacy spostrzegą? A prawda jest tak łatwo dostępna. Wystarczyło przyjść pod URM i spostrzec ważne szczegóły. Wyganianie nas przez KOD-owców ma ważny aspekt dez-informacyjny i informacyjny. Padają oczywiste pytania: kto? za ile? skąd? dlaczego?
 • @Eugeniusz Sendecki 15:09:14
  "Facet mówił bardzo rozsądnie i się nie bał kamery, nie był nerwowy.
  Dlatego nie rozpoznałem w nim tamtego od Krzyża z puszek po piwie Lech. Bartłomiej Kurzej, który spotkał się z nim bezpośrednio wtedy - znał go lepiej i ma lepszą pamięć do twarzy, więc go rozpoznał."

  - "Diabli", ... i tajne służby różne przybierają oblicza, nawet "rozsądne" / ... żeby dusze zwieść!
 • @Ziut 15:12:16 - SWOJA DROGĄ...
  Kim on jest? Skąd się wziął? Kto to może wiedzieć?
  Nikt się nie bierze znikąd. Zawsze jest jakiś rodowód.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:51:02
  Kim on jest? Skąd się wziął? - Zawsze jest jakiś rodowód.

  - To ten "od Krzyża z puszek po piwie Lech", ... to symptomatyczne, jeśli nie bluźniercze. - NALEŻY ZAUWAŻYĆ.

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=d5qEAjYquBc

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej